Magento در مقابل Shopify در مقایسه (بروزرسانی 2020)

ورود به دنیای تجارت الکترونیک برای ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیکی به یک صاحب مشاغل بالقوه نیاز دارد. راه حل های زیادی برای امپراتوری تجارت الکترونیکی آینده شما وجود دارد. رئیس در میان آنها Magento و Shopify هستند.

وب سایت تجارت الکترونیکاین گزینه ها کاملاً متفاوت از یکدیگر هستند.

تصور کنید که یک دارنده رقابت به شما گفته است که برای بدست آوردن یک میلیون دلار باید دستگاهی بسازید. دستگاه باید سریعتر ساخته شود و باید بهتر از دستگاهی باشد که رقیب شما بتواند بسازد – یا در غیر این صورت شما پول دریافت نمی کنید.

متاسفانه ، رقیب شما تجربه زیادی در ساخت ماشین های مشابه دارد. شما هیچ تجربه ای ندارید.

این رقیب شما و دستگاه قبلی او است

شخصی که مسابقه را راه اندازی کرده است ، دو مجموعه ابزار را به شما پیشنهاد می دهد. اولین دستگاه می تواند یک ماشین کامل بسازد و کاربرد آن آسان باشد – همچنین نحوه ساخت دستگاه را توضیح می دهد. ابزار دوم استفاده از آن دشوار است و نیاز به دانش دست اول در مورد نحوه ساخت یک ماشین دارد اما همچنین می تواند یک ماشین کامل بسازد.

شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ احتمالاً گزینه اول. رقیب شما کدام یک را انتخاب می کند؟ احتمالاً گزینه اول.

TLDR؛

Shopify و Magento هر دو گزینه مناسب برای تجارت الکترونیک هستند. با این حال, انتخاب ما برای اکثر مردم Shopify ، ساده و ساده است. تعادل در هزینه ، کارکردها ، افزودنیها و پشتیبانی ، آنها را به یک راه حل شگفت انگیز همه جانبه برای کارآفرین سریال و مبتدی تبدیل می کند..

نه اینکه بگوییم Magento نمی تواند برای شما کار کند ، زیرا می تواند و می تواند. اما شما بهتر است دانش برنامه نویسی و زمان زیادی را داشته باشید یا در عوض ، پول زیادی برای پرتاب برنامه نویس داشته باشید.

رقبا

از یک طرف ، شما Shopify را دارید که بیشترین پیشنهاد ما برای تجارت الکترونیک است کمک می کند تا تازه کاران در ساخت یک وب سایت تجارت الکترونیک همه در یک. امروزه یکی از پرکاربردترین راه حل های تجارت الکترونیک و عموما به عنوان بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک در نظر گرفته می شود.

مژگان در مقابل خرید

از طرف دیگر ، Magento ، بستر تجارت الکترونیک متعلق به Adobe است که وقتی شما یک توسعه دهنده وب هستید و یا سرمایه زیادی در اختیار دارید ، انتخابی محکم است. Magento هیچ شل و ول نیست.

تفاوت آنچه که هر راه حل ارائه می دهد شب و روز است.

دو دسته راه حل های تجارت الکترونیک وجود دارد:

  1. گزینه های آسان برای استفاده – آنها همه چیز را با ارتباط با تجارت الکترونیک نسیم انجام می دهند.
  2. من به یک توسعه دهنده وب نیاز دارم یا باید یک توسعه دهنده وب باشم.

Shopify در زیر “آسان برای استفاده“گزینه و بهترین گزینه در آن دسته است. مگنتو تحت “توسعه دهنده وب مورد نیاز است“طبقه بندی شده و بهترین گزینه در آن دسته تلقی نمی شود.

مبتدیان حتی نباید شروع به استفاده از Magento کنند. ما به همه امیدوارکنندگان تجارت الکترونیک اشاره می کنیم که به جای آن از Shopify یا تعداد انگشت شماری از گزینه های خوب دیگر استفاده می کنند. Magento با هدف کاربر پیچیده تر – یکی با مهارت های توسعه و منابع زیادی در پشت سر آنها قرار دارد.

Magento را می توان بیشتر از Shopify تنظیم کرد ، اما تفاوت ناچیز است مگر اینکه سعی در انجام کاری فوق العاده خاص داشته باشید.

شباهت ها

هر دو سرویس الف ارائه می دهند راه حل کامل برای تجارت الکترونیک. بسیاری از مارک های بزرگ از هر دو سیستم عامل استفاده می کنند و یکی بهتر از دیگری نیست. درخواست های مخاطبان را بیشتر خریداری کنید ، اما این بدان معنی نیست که این دو سرویس هیچ شباهتی ندارند.

چه کسی برای خرید است

Shopify برای 90٪ از همه کارآفرینان امیدوار تجارت الکترونیک است. این 10٪ بخش قابل توجهی از مردم است و شما ممکن است زیر آن قرار بگیرید. اگرچه ، از هر جهت ، Shopify وقتی صاحب ، دویدن و اندازه گیری فروشگاه شما می شود ، پشت شما خواهد داشت..

ابزارهای ارائه شده باعث می شود راه اندازی یک فروشگاه آنلاین آسان و در عین حال مجموعه ای از ویژگی ها را فراهم کند که امکان تنظیم قابلیت تنظیم ، مقیاس پذیری و عملکرد را فراهم می آورد. Shopify برای 5٪ از جمعیت بسیار دشوار است و گزینه های کافی برای 5٪ دیگر از جمعیت ارائه نمی دهد.

گزینه هایی وجود دارد که استفاده از Shopify ساده تر است – اما آنها همان ویژگی را ارائه نمی دهند, همچنین گزینه هایی وجود دارد که ویژگی های بیشتری نسبت به Shopify دارند – استفاده از این گزینه ها بسیار مشکل تر است.

Shopify فضایی را جذب می کند که بیشترین افراد را به خود جلب می کند. این در حالی که ساده است ، قابلیت تجارت کامل تجارت الکترونیکی را ارائه می دهد.

پول کانی غربنوع شخصی که مایل به استفاده از Shopify است را می توان در یک جمله خلاصه کرد: آنها می خواهید برای کسب درآمد یک فروشگاه تجارت الکترونیک راه اندازی کنید.

سه رد صلاحیت وجود دارد هنگام صحبت از افرادی که مایل به استفاده از Shopify هستند ، اما آنها نادر هستند.

  1. شما هستید فروش زیر پنج محصول و ارزش سادگی کامل بیش از همه چیز.
  2. شما اول بلاگ آمد و شما به زندگی وردپرس نیاز دارید. سئو نان و کره شماست و تجارت الکترونیک یک اتفاق اندک است.
  3. شما یک بودجه بسیار گسترده ای برای پرتاب برنامه نویس وب. در اینجا یک راز وجود دارد: احتمال زیاد آنها هنوز از Shopify استفاده می کنند.

اگر این افراد برای شما درخواست نمی شوند ، پس Shopify 100٪ برای شما است. نکته مهم این است که آنها یک آزمایش رایگان ارائه دهید برای بررسی همه چیز.

خرید صفحه ایجاد

هنگام استفاده از Shopify فقط نقاط درد زیادی وجود ندارد. تو می توانی فروش چند کانال را به راحتی پیاده سازی کنید, سیستم موجودی ساده و کارآمد است ، و ابزارها و اسباب بازیهایی وجود دارد که هر گزینه تجارت الکترونیکی را عملی می کند.

کی Magento برای

منحنی یادگیری کاملاً برای کاربران Magento وجود دارد. امکان خواندن و نوشتن کد غیر قابل مذاکره است و بیشتر افرادی که تحت این دسته قرار می گیرند ، خود را فقط با استفاده از WordPress جفت شده با WooCommerce می بینند.

اگر کاملاً مخالف استفاده از یک راه حل تجارت الکترونیکی مبتنی بر وردپرس مانند WooCommerce هستید و کنترل بیشتری بر ارائه دهنده میزبان خود می خواهید ، پس Magento برای شماست.

Magento برای شرکتهای موجود که بودجه زیادی برای پرداخت برنامه نویسان وب سطح بالا دارند ، مناسب تر است. وقتی نوبت به پرداخت یک برنامه نویس می پردازد ، بهتر است یک توسعه دهنده وب پیدا کنید که وب سایت هایی را که دوست دارید ایجاد کند و به آنها اجازه دهید از هر بستری که راحت باشد استفاده کند. اگر آن توسعه دهنده از Magento استفاده کند ، عالی است.

اگر دانش کد نویسی دارید یا می خواهید یاد بگیرید – آن وقت ممکن است Magento از شما درخواست کند زیرا بارگیری آن رایگان است.

فردی تنها که از Magento استفاده می کند می تواند حق بیمه بزرگی را در تنظیم قابلیت تنظیم و مجموعه های عظیم از ویژگی های خود قرار دهد. همه چیز در Magento امکان پذیر است, فقط باید فهمید که چگونه این کار را انجام دهید. یک انجمن مفید و مرکز راهنمایی در دسترس است اما هیچ پشتیبانی مشتری برای صحبت کردن وجود ندارد.

انجام این کار خود یا داشتن پول زیادی تنها راه کار Magento است. اگر مایل نیستید دستان خود را کثیف کنید یا پول زیادی خرج کنید ، به جای دیگری بنگرید.

Magento برای کار با هزاران محصول بهینه شده است, همه ترافیک در آنجا و فروش زیادی. این بدان معنی است که مقیاس بندی با این سیستم بسیار پایدار است.

ویژگی های موجود در Magento طولانی تر از لیست Shopify و فروشگاه برنامه آنها بزرگتر است. گزینه ها تقریباً محدود هستند و همه آنها برای ترافیک تلفن همراه بهینه شده اند.

Magento مجموعه ای از ویژگی ها و قابلیت تنظیم پذیری گسترده ای را ارائه می دهد که از طریق فروشگاه های ساخته شده روی این سکو می توانید فکر کنید که وب سایت ها هیچ چیز مشترکی ندارند.

مگنتو اضافه کردن صفحه جدید

مقداری که Magento به آن پیشنهاد می دهد که Shopify اجازه نمی دهد پر شده کنترل نحوه ارائه تجربه مشتری خود را کنترل کنید. حد صفر وجود دارد.

قیمت گذاری

نحوه کار قیمت گذاری در Shopify و Magento کاملاً متفاوت است. Shopify در حدود پرداخت های ماهانه و رده های مختلف ساخته شده است در حالی که Magento یک نسخه رایگان و یک نسخه سازمانی از نرم افزار ارائه می دهد.

قیمت گذاری مگنتو

یکی از موارد جالب در مورد Magento این است که نسخه منبع آزاد نرم افزار برای استفاده رایگان است. تنها کاری که باید انجام دهید بارگیری آن است.

قیمت گذاری محصولات ارغوانی

با این حال ، فراتر از خود Magento هزینه های اضافی را متحمل خواهید شد. ابتدا ، شما باید سرویس میزبانی خود را خریداری کنید (Psst: قبل از ثبت نام ، نظرات میزبانی وب را بخوانید).

این هزینه ماهانه و همچنین سایر هزینه های احتمالی را برای شما به همراه خواهد داشت. خدمات میزبانی بسیار خوبی وجود دارد – مانند SitGground – این بانک را نمی شکند و خدمات خوبی ارائه می دهد. فقط توجه داشته باشید که میزبانی وب نیاز به مقیاس گذاری دارد و با افزایش آن هزینه های اضافی اضافه می شود.

علاوه بر این ، اگر نمی دانید چگونه کد گذاری کنید, شما به یک توسعه دهنده احتیاج دارید. توسعه دهندگان خوب هزینه زیادی دارند – و بهترین شرط شما این است که شخصی را پیدا کنید که در مگنتو تخصص داشته باشد.

نکته دیگری که باید به آن توجه شود پردازش پرداخت است. خوشبختانه ، راه حلهایی مانند Braintree وجود دارد که این کار را آسان می کند.

خبر خوب با نسخه رایگان این تنها هزینه هایی است که شما خواهید داشت.

یک نسخه از نرم افزار نیز وجود دارد. این شامل میزبانی و همچنین به طراحی فروشگاه کمک می کند. این نیاز به یک شرکت برای استعلام دارد که به آنها اجازه می دهد یک نقل قول دریافت کنند.

این نقل قول کاملاً به اندازه فروشگاه و تجارت بستگی دارد اما کمترین چیزی که دیده ایم کسی دریافت کند 18000 دلار است. مبلغ سنگین.

قیمت گذاری خرید

هر رده از قیمت گذاری شامل محصولات نامحدود ، پشتیبانی 24/7 ، امکان فروش در سایر کانال های فروش ، ایجاد سفارش دستی ، کدهای تخفیف ، گواهی SSL ، بازیابی رها شده سبد خرید ، پرداخت Shopify با تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه POS ، سخت افزار فیزیکی و قوی است. انتخاب برنامه.

سایر هزینه های مربوط به Shopify برنامه های پرداخت شده ، مضامین پرداخت شده و خرید دامنه است. تعداد زیادی برنامه وجود دارد که ارزش هزینه و همچنین تم های پریمیوم مفید و زیبایی را دارند که می توانند واقعاً فروشگاه شما را ارتقا دهند.

نکته جالب در مورد Shopify داشتن یک فروشگاه کاملاً کاربردی با برخی از بهترین ویژگی های موجود در بازار است فقط هزینه شما 29 دلار در هر ماه است. با بزرگ کردن فروشگاه خود می توانید هزینه های خود را افزایش دهید. Shopify همچنین شامل یک سطح شرکت سفارشی است که امکان سفارشی سازی بیشتر برای فروشگاه های گسترده را فراهم می آورد.

نتیجه

اگر به دنبال راه حلی آسان برای ساخت و رشد فروشگاه تجارت الکترونیک خود هستید ، به دنبال Shopify نباشید. Shopify به صاحبان فروشگاه تجارت الکترونیک تمام ابزارهایی که برای مدیریت فروشگاه خود نیاز دارند بدون ارائه بسیاری از موانع ، پیشنهاد می کند. بعلاوه ، سازنده وب سایت آنها بسیار قوی است و از مزایای پرداخت یک واحد واحد برای یک راه حل پایان به انتها سود بیشتری دارد.

Shopify توسط سه کانادایی ساخته شده و طراحی شده است که فقط در تلاش برای ساختن یک فروشگاه تجارت الکترونیک بودند. در عوض ، آنها بسترهایی را ایجاد کردند که به هر کسی امکان می دهد یک امپراتوری عالی تجارت الکترونیک بسازد.

Magento را می توان بیشتر به عنوان گزینه سازمانی که توسعه دهندگان در دسترس هستند و پول مسئله ای نیست ، مورد بررسی قرار داد.

آیا با یافته های ما موافقید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

سؤالات متداول

س: آیا Magento از Shopify بهتر است?

آ: مگنتو بهتر از Shopify نیست و Shopify از Magento بهتر نیست. Shopify برای اکثر مردم بهتر است زیرا یک سیستم عامل تجارت الکترونیک میزبان و همه در یک است. Magento برای سایتهای بزرگ و پیچیده تجارت الکترونیکی که صاحب فروشگاه منابع زیادی در اختیار آنها است ، فوق العاده است.

س: آیا Magento بهترین سیستم عامل تجارت الکترونیک است?

آ: Magento بهترین گزینه برای تجارت الکترونیک نیست وقتی افراد عادی شروع به کار در فروشگاه تجارت الکترونیک می کنند. موانع زیادی وجود دارد و منحنی یادگیری خیلی بزرگ است. Shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی برای هرکسی است که به دنبال راه اندازی فروشگاه تجارت الکترونیک است.

س: آیا فروشگاه بهتر از Etsy است?

آ: Etsy برای شروع در تجارت الکترونیک عالی است. Shopify به شما امکان می دهد تا فضای میزبان خود را در URL خود داشته باشید تا مشتریان خود را ارسال کنید. اتی همه چیز را در بازار Etsy دارد. این می تواند مثبت باشد اما به شما امکان نمی دهد فضای شخصی خود را داشته باشید. معمولاً می توان از Etsy و Shopify با یکدیگر استفاده کرد.

س: بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک کدام است?

آ: Shopify هنگام صحبت از پادشاه تجارت الکترونیک ، تاج را می گیرد. کمترین سردرد را بیشترین ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد. استفاده از Shopify برای یک صاحب مشاغل تجارت الکترونیک جوان و جوان بسیار آسان و رضایت بخش است.

س: ارزان ترین بستر تجارت الکترونیک چیست؟?

آ: چندین سیستم عامل وجود دارد که می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد اما ارزش آن را ندارد. اگر در ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک جدی هستید ، پرداخت هزینه ماهانه ارزش دارد. بهترین ترکیب هزینه و ویژگی ها قطعاً Shopify است.

س: فروش در Shopify چقدر هزینه دارد?

آ: ساخت فروشگاه فروشگاه Shopify برای شما 29 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت. آنها یک آزمایش رایگان برای آزمایش همه چیز ارائه می دهند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author