Labākais Austrālijas tīmekļa mitināšana 2020. gadam

Kā Austrālijas tīmekļa aģentūra, mēs pāris reizes esam bijuši blokā, kad runa ir par tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Pēdējo 5 līdz 10 gadu laikā mēs esam iegādājušies daudz tīmekļa mitināšanas kontu, daļēji, lai mitinātu mūsu klientus (no kuriem lielākā daļa ir Austrālijas), un daļēji – mūsu pašu personīgajiem & blakusprojekti (mums patīk eksperimentēt ��).

Mēs apskatījām visus mūsu kontus (30 un vairāk pakalpojumu sniedzēju), analizējām, kuri tīmekļa mitinātāji Austrālijai darbojas labi (izmantojot tiešās izsekošanas palīdzību), bet kuri ne (un kāpēc). Pēc tam mēs izveidojām šo apjomīgo pārskatu & salīdzināšanas lapa, lai dalītos ar to, ko atradām, izbaudiet!

Lai iegūtu ātru uzziņu, atrodiet mūsu top 3 zemāk!

Tīmekļa mitināšanas uzņēmumsNoteiktās cenas / moDisk SpaceServers AUFeatures vai tās tuvumāAtsauksmes tīmekļa vietnē
hostpapa USD 2,95 (ekskluzīva atlaide – no USD 8,99) 100 GB
 • Pieejams
 • 100 GB diska vietas
 • Labs atbalsts
 • ASV bāzēti serveri, tāpēc, lai paātrinātu ielādes laiku, var būt nepieciešams CDN
HostPapa pārskats
siteground2 USD 4,95 (mazāk nekā USD 14,95) 10 GB
 • Viegli izmantot
 • Ātri serveri
 • Lielisks diennakts atbalsts!
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Atjaunošanas izmaksas ir diezgan augstas
Vietnes zemes pārskats
A2HostingLogo USD 3,92 (apmēram USD 5,22) Neierobežots
 • Neierobežota vieta diskā
 • Lieliski ar WordPress
A2 mitināšanas pārskats

# footable_28687 td.ninja_column_4 {text-align: centre; }

Contents

Par mūsu tīmekļa mitināšanas pārskatiem

Kaut arī, rakstot tīmekļa mitināšanas pārskatus, mēs izmantojam daudz faktoru (drošība, atbalsts, lietošanas vienkāršība, ātrums, galvenās funkcijas utt.), atbalsts un ātrums ir divi galvenie, kurus mēs ņemam vērā, pārskatot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu Austrālijai.

⚡ Ņemsim, piemēram, vietnes ātrumu; vai jūs zinājāt, ka ar vienas sekundes aizkavēšanos lapas skatījumu skaits samazinās par 11%? Tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 austrāliešu vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta …

Tāpēc kvalitatīvas tīmekļa resursdatora pieejamība ir tik svarīga!

Servera ātrums

Dažas no vietnēm, kurās mēs esam redzami:

Tiek rādīts vietnēs

Labākais Web hostings Austrālijā 2020 – atsauksmes

Šeit ir 23 labākās tīmekļa mitināšanas atsauksmes Austrālijai, detalizēti aprakstot to izmaksas, atbalsta iespējas un vietu diskā:

1. HostPapa – labākā vispārējā tīmekļa mitināšana

hostpapa.com.au

HostPapa logotips

Cena: AUD 2,95 USD
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ciktāl tas attiecas uz izmaksu un vērtības attiecību, HostPapa ir gandrīz neiespējami pārspēt. Tikai par USD 2,95 mēnesī mēnesī jūs saņemat 100 GB SSD diska vietas, bezmaksas domēna vārdu un lielisku atbalstu visu diennakti.!

HostPapa arī zina, kā pareizi pārvaldīt servera resursus, tāpēc visiem kontiem ir pietiekami daudz jaudas, lai vietnes darbotos ar maksimālu veiktspēju!

Viņi piedāvā arī daudz citu bezmaksas atbalstu, piemēram, ja nepieciešams, bezmaksas migrāciju no vecās resursdatora. Viņi pat piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, ja neesat apmierināts, tā ir diezgan iespaidīga.

HostPapa funkcijas

Tātad, ja jūs meklējat pieejamu kvalitatīvu mitināšanu, šie puiši piegādā preces! Papildus ērtam vietņu veidotājam, protams, viņi atbalsta arī visas populārās CMS, piemēram, WordPress, Joomla un citas (400+ lietotnes ar viena klikšķa instalētājiem).

Vēsajā pusē viņi startēja kā vieni no pirmajiem zaļajiem saimniekiem apkārt, un viņi to uzturēja, kompensējot visu enerģijas patēriņu ar videi draudzīgiem, zaļiem enerģijas avotiem.

HostPapa piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un WordPress mitināšanu, kā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, G Suite un Office 365 integrācijas atbalstu. Viņi var arī rūpēties par jūsu domēna vārda reģistrāciju (un jā, kas ietver tādus .au nosaukumus kā .com.au, .net.au utt.).

HostPapa nodrošina klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu un atbalsta biļetes. Parasti budžeta saimniekiem patīk šie atbalsta trūkumi, bet HP atbalsts ir pārsteidzoši atsaucīgs un noderīgs problēmu novēršanā!

Runājot par ātrumu, HostPapa datu centri ir ļoti labi. Viņi lepojas ar 99,9% uptime un piegādā.

Galu galā šie puiši ir ļoti pieredzējuši, pieņemamām cenām un piedāvā kvalitatīvu mitināšanu tikai par lielu cenu USD 2,95 mēnesī / mēnesī (ekskluzīva MangoMatter atlaide, kas ir zemāka par USD 8,99)!

Plusi

 • Daudz vietas diskā
 • Daudz bezmaksas
 • Lielisks diennakts atbalsts
 • Maksas AUD
 • Var rūpēties par jūsu .com vajadzībām
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav

2. SiteGround – otrajā vietā esošā tīmekļa mitināšana

www.siteground.com.au

Vietnes zemes logotips

Cena: AUD 4,95 USD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

SiteGround ir vēl viena lieliska tīmekļa mitinātāja, ne tikai to datu centri ātri uzliesmo (vietējām vietnēm izvēlieties Singapūras centru), bet viņiem pat ir sava iekšējā kešatmiņas saglabāšanas sistēma (SuperCacher), lai pēc iespējas ātrāk apkalpotu jūsu vietnes..

Tā kā droša mitināšana ir absolūti nepieciešama, mums ļoti patīk viņu iekšējā drošības iestatīšana, kas pārmeklē visas viņu mitinātās vietnes, pastāvīgi novērot iespējamās drošības problēmas. Viņiem ir arī speciāla drošības komanda, kas katru dienu izseko jaunas ievainojamības un pēc tam labo šos jautājumus, lai viss noritētu nevainojami. Tas ir ļoti iespaidīgi!

Vietnes zemes atbalsts

Viņiem ir 3 hostinga plāni kopējai mitināšanai, sākot no tikai USD 4,95 mēnesī (67% atlaide no parastās cenas)! Ak, + viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vietnes vietne nodrošina daudz klientu apkalpošanas iespēju, ieskaitot zināšanu bāzi, konsultācijas, tiešraides tērzēšanu, tālruni un biļešu atbalstu. Saskaņā ar uzņēmuma teikto, atbalsts pa tālruni un tiešraidi palīdzēs jums saņemt tūlītējas atbildes, kamēr biļetes maksā vidēji 10 minūtes, kas ir diezgan iespaidīgi.

Runājot par ātrumu, vietnei SiteGround ir daudz ko piedāvāt. Tie nodrošina SSD, lai ātrāk ielādētu vietni salīdzinājumā ar tradicionālajiem diskdziņiem, kā arī papildu pielāgojumus un pielāgotus iestatījumus, lai optimizētu ātrumu. Kā jau minēts iepriekš, viņiem ir arī pielāgots kešatmiņas spraudnis ar nosaukumu SuperCacher vēl lielākam ielādes ātrumam. Uzņēmuma datu centri atrodas ASV, Lielbritānijā, Nīderlandē un SG, tāpēc to globālais sasniedzamība ir ļoti laba. Un, protams, 99,9% Uptime garantija.

Plusi

 • Liela drošība
 • Vairāki datu centri visā pasaulē
 • Bezmaksas CDN, SSL utt
 • Ieteica WordPress

Mīnusi

 • Atjaunošanas cenas var būt diezgan augstas

3. A2 mitināšana – labākais Austrālijas pārdevēju mitināšanai

www.a2hosting.com

A2 mitināšanas logotips

Cena: USD 3,92
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Ar 24/7 atbalstu, īpaši ātriem SSD diskdziņiem, neierobežota krātuve & kas atrodas Singapūrā>A2 mitināšanas iespējas

Viņi piedāvā 3 dalītas hostinga paketes, un viņu lētākais plāns sākas tikai no sākuma USD 3,92 mēnesī (apmēram USD 5,22 mēnesī).

Viņi piedāvā klientu apkalpošanu 24/7/365, izmantojot visus parastos kanālus, piemēram, Tērzēšana, Tālrunis un Atbalsta biļetes. Atsauksmes ir diezgan labas, un lietas parasti tiek atrisinātas diezgan ātri. Viņi arī piedāvā bezmaksas vietņu migrāciju, lai pāreja uz viņu pakalpojumiem būtu pēc iespējas vienmērīgāka.

A2 Hostings ļoti lepojas ar saviem “Turbo serveriem”, kas nodrošina 20x ātrumu salīdzinājumā ar jūsu vidējo serveri. Viņi to dara, apvienojot uzlabotu Apache alternatīvu, vairāk resursu vienam lietotājam un mazāk lietotāju vienam serverim. Viņiem ir arī pielāgota kešatmiņa un, protams, viņi izmanto SSD. Tas ir ļoti labs iestatījums ar uzticamu darbības laiku. Viņiem visā pasaulē ir 4 datu centri, kas nodrošina pienācīgu globālu sasniedzamību, kas salīdzināms ar SiteGround.

Plusi

 • 4 globālie serveri
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Maksa USD

4. Hostinger – lieliska budžeta tīmekļa mitinātājs

hostinger.com

Cena: USD 0,99
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraide, biļetes

Hostingeram pašlaik ir vērojama neliela izaugsme, turklāt ar labu iemeslu! Viņiem izdodas nodrošināt tīmekļa mitināšanu par ļoti pieņemamām cenām, vienlaikus saglabājot lielisku kvalitāti.

Lieta, kas mums patika, bija viņu iekāpšanas process jaunajiem lietotājiem, iestatīšana bija viena no vienmērīgākajām, kādas mēs esam pārdzīvojuši (un gadu gaitā esam piedzīvojuši daudz saimnieku). Pievienojiet tam faktu, ka viņiem ir serveri visā pasaulē … ieskaitot Singapūru, kas ir lieliski piemērota Austrālijas vietnēm.

Un tikai gadījumā, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, viņi pat piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Hostingera tehnoloģija

Runājot par mitināšanas plāniem, viņiem ir ierasta dalīta mitināšana (kas ir vajadzīgs lielākajai daļai cilvēku), WordPress mitināšana (tāda pati kā viņu kopīgajai mitināšanai, taču tas ir tikai tāpēc, lai uzsvērtu, ka viņi zina, kā ļoti efektīvi mitināt WP vietnes), mākoņa mitināšana , VPS un e-pasta mitināšana. Visi viņu plāni nāk ar parasto SSD ātro krātuvi, garantiju par 99,9% Uptime, bezmaksas SSL utt.

Mums jāpiemin viņu individuāli izveidotais vadības panelis, tas ir diezgan iespaidīgi. Lai gan vairums mitinātāju vietņu pievienošanai un izvietošanai kā vadības paneli izmanto cPanel (kas šajā brīdī izskatās mazliet datēts), Hostinger izveidoja savu. Tas izskatās daudz tīrāks nekā cPanel un noteikti ir jauka pievienotā vērtība viņu pakalpojumiem.

Runājot par klientu atbalstu, viņiem ir diezgan detalizēta zināšanu bāze, komplektā ar pamācībām, kas palīdzēs jums sākt darbu. Viņi arī piedāvā 24/7/365 tiešsaistes tērzēšanas atbalstu gadījumā, ja jums tas ir nepieciešams.

Kā jau minēts iepriekš, viņiem ir serveri visā pasaulē, tāpēc pat ja jūsu mērķa tirgus neatrodas Austrālijā, jūs varat izvēlēties jebkuru no šīm vietām, lai jūsu vietne tiktu mitināta: Amerikas Savienotās Valstis, Lielbritānija, Nīderlande, Lietuva, Singapūra, Brazīlija vai Indonēzija.

Viņiem ir 3 dalīti hostinga plāni, no kuriem lētākais ir tikai USD 0,99 mēnesī / mēnesī (mazāk nekā 7,99 USD).

Plusi

 • Viegli uzstādīt
 • Lielisks priekšnesums
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Ātrs serveris Singapūrā + globālais tīkls

Mīnusi

 • Pagaidām nav .com.au domēna vārda reģistrācijas (nav svarīgi, vai jums jau ir domēna vārds)
 • Maksa USD

5. MediaFortress – lieliska Austrālijas tīmekļa mitināšanas vietne

mediafortress.com.au

MediaFortress logotips

Cena: AUD 7,70 USD
Diska vieta: 1 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Viņi sāka darbu 2009. gadā, joprojām 100% pieder Austrālijai un noteikti diezgan labi pārzina šo nozari.

Lai arī viņi noteikti ir dārgi un viņu pamatplānā ir iekļauta tikai 1 vietne un 1 GB krātuves, viņu priekšrocība ir tā, ka viņi ir arī digitālā mārketinga aģentūra, tāpēc viņi var palīdzēt ne tikai ar mitināšanu, bet arī ar vietņu veidošana un pati mārketings. Būtībā vienas pieturas aģentūra. Viņu pakalpojumi ietver web dizains, SEO, PPC, sociālo mediju mārketings, e-pasta mārketings utt.

MediaFortress funkcijas

Mums nevajadzēja izmantot viņu klientu apkalpošanu, bet viņi piedāvā palīdzību pa tālruni vai izmantojot atbalsta biļetes. Tā kā tie ir mazāks mitināšanas uzņēmums, atbalsts parasti ir personiskāks – cilvēkiem, kuriem rūp viņu reputācija.

Arī nav sūdzību par ātrumu. Viņi izmanto labi optimizētus vietējos serverus un garantē 99% darbības laiku, kas lieliski der jūsu vidējām biznesa vietnēm vai personīgajiem emuāriem..

Plusi

 • Vienas pieturas veikals
 • 100% Austrālijas
 • Kvalitatīvi pakalpojumi

Mīnusi

 • Dārgi

6. GreenGeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa mitināšana

www.greengeeks.com

GreenGeeks logotips

Cena: USD 2,95
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks šobrīd piedzīvo milzīgu izaugsmes stimulu. Viņu ieguvums ir tas, ka viņi 300% enerģijas, ko viņi izmanto, atdod atpakaļ tīklā, ļoti ļoti forši. Viņu pakalpojumi un atbalsts ir diezgan iespaidīgs, taču viņiem vēl nav neviena servera Austrālijas tuvumā (cerams), cerams, ka tas drīz tiks sakārtots. Mums ļoti patīk, ka viņu individuāli izgatavotās drošības tehnoloģijas uztur visu tīru un vienmērīgu. Kamēr viņiem ir vietņu veidotājs, viņi atbalsta arī lielāko daļu CMS.

Greengeeks iekāpšana

GreenGeeks piedāvā kopīgu tīmekļa mitināšanu (lieliski piemērota maziem Austrālijas uzņēmumiem un emuāriem), tālākpārdevēju mitināšanu, veltītus serverus, WordPress mitināšanu un VPS mitināšanu. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Viņi vienmēr ir bijuši labi ar atbalstu. Viņi to piedāvā visu diennakti, izmantojot tālruni, tērzēšanas vai atbalsta biļetes. Viņu atbalsta personāls ir diezgan zinošs un labi apmācīts.

Runājot par ātrumu, viņi zina, kā optimizēt savus serverus, un tas parāda viņu piedāvāto ātrumu. Viņi izmanto ātru SSD, PowerCacher un PHP7 kombināciju, lai patiešām mēģinātu izvadīt no saviem serveriem pēc iespējas vairāk sulas ar lielu darbības laiku. Diezgan iespaidīgi!

Plusi

 • Dabai draudzīgs
 • Pieejams
 • Lielisks atbalsts
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi

 • Nav vietējo serveru

7. Panthur – lielisks Austrālijas tīmekļa mitinātājs

www.panthur.com.au

Panthur logotips

Cena: AUD 5 USD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Panthūrs ir pieredzējis & lielisks Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas sākotnēji sāka darboties kā nekomerciāla organizācija. Viņi piedāvā īpaši ātrus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus un klientu apkalpošanu visu diennakti (kas arī ir zibenīgi). Viņi ir vietējie tīmekļa mitinātāji ar serveriem valstī, lai gan tiem nav citu ārzemju uzņēmumu, ja vēlaties atlasīt mērķauditoriju citās valstīs.

Panthur ir 3 galvenie plāni, kurus jūs varat papildus pielāgot: Ekonomika, Bizness un Stealth mitināšana, katram līmenim palielinoties servera resursos, dodoties augšup..

Viņi arī piedāvā domēna vārdu reģistrāciju un tālākpārdevēju mitināšanu tīmekļa dizaineriem un aģentūrām. Viņus nesen nopirka Hostopia, un, lai arī slēdzis bija mazliet akmeņains, viss izskatās normāli … ieskaitot viņu ātro atbalstu.

Panthur funkcijas

Viņu lētākais plāns sākas no USD 5 mēnesī (lai gan mēs iesakām sasniegt viņu bronzas biznesa plānu, lai sasniegtu perfektu vērtības / izmaksu līdzsvaru).

Panthur nodrošina atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruņa un atbalsta biļetes. Parasti viņi reaģē diezgan ātri, un vairums problēmu tiek ātri atrisinātas.

Runājot par ātrumu, viņiem nav pielāgota kešatmiņas spraudņa, piemēram, SiteGround, jo viņu datu centri atrodas ĀS un apvienojumā ar viņu serveru jaudu visu laiku ir ļoti labi, tikai pārliecinieties, ka esat izvēlējies mitināšanas plānu, kas piemērots jūsu vietnei (tas nozīmē, ka jums, iespējams, nevajadzētu izvēlēties viņu ekonomikas plānu, lai mitinātu plašu forumu).

Plusi

 • Vietējā tīmekļa mitinātāja
 • Lielisks priekšnesums
 • Labs atbalsts
 • 3 datu centri Austrālijā

Mīnusi

 • Nav aizjūras serveru
 • Viņu pamatplānā ir tikai 2 GB diska vietas

8. WPHosting – Austrālijas WordPress resursdators

wphosting.com.au

WPHosting logotips

Cena: AUD 19 USD
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Mums patīk šie puiši. Ja jūs izmantojat WordPress un jums ir budžets (un jūsu mērķa tirgus atrodas Austrālijā, jo viņu serveri ir vietējie), viņi pārliecināsies, vai jūsu vietne darbojas nevainojami. Tomēr to pamatplānā netiek sniegts atbalsts pa tālruni, un es neredzēju arī bezmaksas SSL iespējas.

WPhosting funkcijas

Viņi piedāvā augstas kvalitātes WordPress Austrālijas mitināšanu, ieskaitot tādas premium funkcijas kā DDOS aizsardzība, ikdienas automatizētas dublējumkopijas un ļaunprātīgas programmatūras skenēšana, lai viss būtu drošībā.

Viņi piedāvā atbalstu pa visiem parastajiem kanāliem, piemēram, tālruni, tiešsaistes tērzēšanu un atbalsta biļetēm. Tā kā viņi piedāvā WP mitināšanu, viņu atbalsta personāls ir WordPress eksperti!

Viņu serveri ir pilnībā optimizēti WordPress palaišanai, un tas parāda. Iekraušanas laiki ir ļoti iespaidīgi, lai optimizētu ātrumu, tiek izmantoti SSD, PHP7, Gzip un MariaDB! Viņi arī uzņem dažus patiešām lielus zīmolus, tāpēc viņu hostinga pakalpojumu kvalitāte noteikti ir uz vietas!

Viņu lētākais plāns ir USD 19 mēnesī / mēnesī, un tam ir 5 GB SSD krātuve.

Plusi

 • WordPress mitināšanas karaļi
 • Lielisks atbalsts

Mīnusi

 • Droši vien nedarbosies, ja strādājat ar budžetu …
 • Vai arī nelietojiet WordPress

9. Svarīgs – Austrālijas Zaļās vietnes saimnieks

www.crucial.com.au

Svarīgs logotips

Cena: AUD 19,90 USD
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Kopš to darbības uzsākšanas 2003. gadā, Crucial ir diezgan audzis, pazīstams ar savu vienkāršību. Tomēr USD 22,90 mēnesī par mēnesi ir daudz lētākas iespējas, kurām ir vairāk funkciju.

Būtiskas iezīmes

Viņi arī piedāvā WordPress mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un VPS mitināšanu (kas ir piecu garšu un ietver risinājumus Windows un Linux). Viņu serveri atrodas Austrālijā, un tie piedāvā 24x7x365 atbalstu, kas vienmēr ir ērts.

Crucial piedāvā atbalstu 24x7x365, izmantojot tālruni un atbalsta biļetes. Atsauksmes kopumā ir pozitīvas.

Vietējiem Austrālijas serveriem, kas darbojas ar SSD, ātrums ir ievērojams. Lai gan varbūt viņiem vajadzētu nomainīt savu reklamēto PHP versiju uz PHP7, nevis atsaukties PHP 5.6+ par savu jaunāko un lielāko …

Plusi

 • Lieliski VPS mitināšanā
 • Vienkāršība nav slikta lieta
 • Augstas kvalitātes pakalpojumi

Mīnusi

 • Dārga dalīta mitināšana

10. HostingCloud

hostingcloud.com.au

HostingCloud logotips

Cena: AUD 2,50
Diska vieta: 5 GB
Atbalsts: Biļetes

Jaunie bērni blokā, piemēram, pavisam jauni. Tie noteikti ir lēti un piedāvā bezmaksas SSL, taču tāpat kā vairums Austrālijas tīmekļa mitinātāju ir piesaistīti ĀS, ja vien neizmantojat CDN (ko, piemēram, SiteGround un A2 Hostings piedāvā bez maksas). Tie izskatās lieliski piemēroti maziem uzņēmumiem, kuri vēlas noslaucīt kājas.

Viņiem ir 2 plāni, viens ar 5 GB diska vietas un otrs ar 10 GB. Abos ir iekļautas lieliskas iespējas, piemēram, bezmaksas cPanel migrācija, 7 dienu dublējuma saglabāšana un tīkla DDoS aizsardzība. Un visa mitināšana darbojas ar maksimālo ātrumu SSD.

Tā kā viņi ir budžeta saimnieki, viņi piedāvā atbalstu tikai caur biļetēm, kaut arī viņi ir diezgan atsaucīgi, tāpēc parasti mums no mums priekšā ir īkšķis.

Runājot par ātrumu, parasti Austrālijas serveri, kas darbojas ar SSD. Vietnes darbojas tik gludi, kā gaidīts, diezgan labi budžeta saimniekam imho.

Plusi

 • Lēts
 • Laba vērtība

Mīnusi

 • Var būt vajadzīgas labākas atbalsta iespējas
 • Nav aizjūras serveru

11. Digitālais Klusais okeāns

www.digitalpacific.com.au

Digitālā Klusā okeāna logotips

Cena: AUD 6,90 USD
Diska vieta: 1 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Digitālais Klusais Klusais okeāns tika izveidots 2000. gadā un ātri kļuva par vienu no pazīstamākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem Austrālijā. Lai gan viņiem ir daudz izvēles attiecībā uz mitināšanas iespējām, veiktspēja bija nedaudz apšaubāma, salīdzinot ar citiem mitinātājiem, vismaz viņu kopīgajos mitināšanas plānos.

Kad mēs tos pārbaudījām, mēs tos tieši salīdzinājām ar Panthur (kas piedāvā lētāku plānu) un ļāva serveriem patiešām sagraut dažus smagos skriptus, mēs nebijām īsti iespaidoti. Lai arī viņu atbalsts bija diezgan atsaucīgs (pēc tam, kad mūsu testi avarēja mūsu vietni).

Mums patīk arī tas, cik viņi ir videi draudzīgi, un veids, kā viņi atdod sabiedrību, iesaistoties lielos projektos un citos pasākumos, piemēram, Movember.

Digital Pacific piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, izmantojot tālruni, un atbalsta biļetes, izmantojot savu klientu portālu. Viņi parasti ir ļoti atsaucīgi un var efektīvi atrisināt visas problēmas.

Tāpat kā vairums citu Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, Digital Pacific koncentrējas uz vietējiem serveriem, kuru glabāšanai izmanto SSD, un tas labi darbojas jūsu vidējām personīgajām un biznesa vietnēm..

Plusi

 • Pieredzējis
 • Daudz izvēles

Mīnusi

 • Nedaudz dārgi
 • Veiktspēja (tomēr kopš pēdējās pārbaudes to varētu uzlabot)

12. Bluehost

www.bluehost.com

Bluehost logotips

Cena: USD 3,95
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Bluehost tagad ir ļoti vecs saimnieks, mēs to uzskatām par vienu no veterāniem. Reiz viņi valdīja karaļvalsti kopā ar HostGator (viņiem bija jādodas pie saimniekiem, ja jūs esat mazs uzņēmums), tagad viņus abus nopirka EIG – masveida korporācija, kas iegādājas pēc iespējas vairāk tīmekļa mitinātāju ( piemēram, iPage un Fatcow, kas ir šajā sarakstā).

Pēdējo gadu laikā Bluehost strauji devās lejup, kas noteikti nodarīja kaitējumu uzņēmumam, par laimi, pēdējā laikā viņi uzlabo savus pakalpojumus un atbalstu līdz vietai, kur viņi, iespējams, atkal sāks virzīties uz augšu.

Runājot par mitināšanas iespējām, tie piedāvā dalītu mitināšanu, mākoņa mitināšanu, WP mitināšanu, VPS un speciālu mitināšanu.

BlueHost sniedz jums zināšanu bāzi, video konsultācijas, tiešsaistes tērzēšanu, biļešu iesniegšanu un atbalstu pa tālruni. Tie ir pieejami visu diennakti. Atsauksmes par BlueHosts klientu atbalsta pakalpojumu galvenokārt joprojām bija negatīvas. <- bet atkal viņi strādā pie tā.

Lētākā koplietotā hostinga plāna veiktspēja (ieskaitot ātrumu) nav atklāta. Tas tikai nosaka, ka minētajam plānam ir “standarta” veiktspēja. Pēc viņu pārstāvja teiktā, Standard Performance nozīmē, ka jums tiek dota 25 GB RAM, un jūsu vietne tiks ielādēta 2-3 sekunžu laikā.

Izpētot viņu zināšanu bāzi, jums var būt vairāk procesora, atmiņas un resursu par USD 25,99 mēnesī. Tomēr viņu Pro pakotne tiek apzīmēta kā “Augsta veiktspēja”, kur tai ir par 80% mazāk kontu uz vienu serveri, kas tam ļauj izmantot vairāk resursu vienā kontā. Ar šo paketi nāk palielināts ātrums un jauda, ​​jo mazāk lietotāju. Datu centri atrodas Jūtā, ASV, tas nozīmē, ka jums būs nepieciešams CDN, piemēram, Cloudflare, lai iegūtu pienācīgus Austrālijas vietņu ielādes laikus..

Plusi

 • Bezmaksas SSL
 • Daudz vietas diskā
 • Pieejams

Mīnusi

 • ASV serveri
 • Akmeņaina reputācija

13. Mākoņi

www.cloudways.com

Cloudways logotips

Cena: USD 10 USD
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Cloudways ir atšķirīgs zvērs, viņi izmanto citu uzņēmumu neapstrādātus serverus un ļauj šajos serveros izvietot, pārvaldīt un uzraudzīt augstas veiktspējas lietotnes un vietnes, izslēdzot parasto tīmekļa mitināšanas vietnieku. Ja esat pat nedaudz tehniķis, tas var ietaupīt daudz naudas.

Viņi sadarbojas ar masveida mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS un citiem. Patiesais ieguvums šeit ir mērogojamības mākoņa mitināšanas piedāvājumi. Tas darbojas lieliski resursietilpīgās lietojumprogrammās un Austrālijas vietnēs … piemēram, milzīgos forumos vai e-komercijas vietnēs.

Cloudways piedāvā dažādas atbalsta iespējas, ieskaitot zināšanu bāzi, biļešu iesniegšanu, tiešraides tērzēšanu, platformas statusa lapu un tiešsaistes aizpildīšanas veidlapas. Izmantojot aizpildīšanas veidlapas, jūs varat pieprasīt zvanu, interesēties par pārdošanu un kļūt par partneri.

Viņu atsauksmes ir superīgas. Vairumā atsauksmju tika teikts, ka klientu atbalsta sistēma bija ļoti ātra un ātra. Pārstāvji zina, kā rīkoties, lai novērstu gan vieglas, gan sarežģītas problēmas. Kopumā klienti bija apmierināti ar klientu atbalsta pakalpojumu.

Izmantojot vislētāko plānu, tiek nodrošināta 1 GB liela atmiņa (RAM). Serveru pamatā ir cietvielu diskdziņi, kas nodrošina ātrāku iekraušanas ātrumu, salīdzinot ar tradicionālajiem mehāniskajiem diskdziņiem. Serveri ir arī gatavi PHP 7. PHP 7 šobrīd ir tīmekļa izstrādātāju izvēle, nodrošinot vietņu un lietojumprogrammu labāku un ātrāku veiktspēju salīdzinājumā ar PHP 5.6. CloudwaysCDN arī ļauj ātrāk vietņu ielādēšanas ātrumu visā pasaulē, jo dati kešatmiņā atrodas vairākās vietās visā pasaulē.

Viņi ir optimizējuši skursteņus ar uzlaboto kešatmiņu, piemēram, Memcached, Lakas un Redis, lai paātrinātu atbildes. Ātrs WordPress un Magento mitināšanas ātrums ir pieejams arī attiecīgi Breeze kešatmiņas un Pilnas lapas kešatmiņas dēļ. Viņiem šobrīd ir arī 60 datu centri visā pasaulē, no kuriem jūs varat izvēlēties.

Plusi

 • Augstas veiktspējas mitināšana
 • Ļoti mērogojams

Mīnusi

 • Grūtāk apgūt

14. Inmotion hostings

www.inmotionhosting.com

InMotion hostinga logotips

Cena: USD 6,39
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

InMotion Hostings šeit ir vēl viens veterāns, taču viņi galvenokārt koncentrējas uz biznesa mitināšanu un risinājumiem, līdz ar to arī augstākas izmaksas. Un atkal, nav vietējo serveru. Atbalsts tomēr ir diezgan labs, tāpat kā pārējie to komplekti … tāpēc, ja jūs mērķējat uz ASV, noteikti ņemiet vērā.

Runājot par mitināšanas iespējām, InMotion piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu, veltītus serverus un specializētu WordPress mitināšanu. Viņi piedāvā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, ja jūs nevarat atrast nevienu vietējā mērogā (tas būtu savādi, jo tīmekļa dizaineri mūsdienās ir visur).

Papildus parastajam tālruņa atbalstam, zināšanu bāzei un atbalsta biļetēm viņiem ir arī Skype konts, ar kuru jūs varat sazināties. Parasti lietotāju atsauksmes ir pozitīvas, un atbalsts ir atsaucīgs un efektīvs problēmu novēršanā.

Izmantojot viņu biznesa klases serveru konfigurācijas un PHP7 atbalstu, ātrums un veiktspēja ir ļoti vienmērīga. Viņi arī piedāvā WordPress specializēto mitināšanu vēl labākam WP vietņu sniegumam.

Plusi

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Laba reputācija

Mīnusi

 • Serveri ASV
 • Dārgi

15. GreenGeeks

www.greengeeks.com

GreenGeeks logotips

Cena: 3,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

GreenGeeks šobrīd piedzīvo milzīgu izaugsmes stimulu. Viņu ieguvums ir tas, ka viņi 300% enerģijas, ko viņi izmanto, atdod atpakaļ tīklā, ļoti ļoti forši.

Viņu pakalpojumi un atbalsts ir diezgan iespaidīgs, taču viņiem vēl nav neviena servera Austrālijas tuvumā (cerams), cerams, ka tas drīz tiks sakārtots. Mums ļoti patīk, ka viņu individuāli izgatavotās drošības tehnoloģijas uztur visu tīru un vienmērīgu.

GreenGeeks piedāvā dalītu tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, veltītus serverus, WordPress mitināšanu un VPS mitināšanu. Viņiem ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Plusi:

 • Dabai draudzīgs
 • Pieejams
 • Lielisks atbalsts

Mīnusi:

 • Netālu no Austrālijas vēl nav serveru

16. Saimnieks Geeks

www.hostgeek.com.au

Host Geek logotips

Cena: 4,58 USD
Diska vieta: 400 MB
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Līdzīgi kā Media Fortress un Netregistry, arī Host Geek piedāvā digitālā mārketinga pakalpojumus papildus saviem hostinga pakalpojumiem, klientiem nodrošinot visu paketi, kad runa ir par viņu tiešsaistes mārketinga vajadzībām..

Tie ir lētāki nekā lielākā daļa sarakstā, taču to pamatplānā ir tikai 400 MB diska vietas, kas cilvēkiem ļoti ātri izauga. Viņiem ir datu centrs gan Austrālijā, gan Singapūrā, kas viņiem sniedz nedaudz lielāku sasniedzamību nekā konkurence.

Runājot par hostinga plāniem, viņiem ir koplietojama hostinga paketes, tālākpārdevēju mitināšana, VPS, īpaši serveri un specializētāki WordPress, Joomla un Magento mitināšanas plāni. Specializētie plāni ir dārgāki, taču tie ir optimizēti katrai CMS.

Plusi:

 • Vienas pieturas veikals
 • Pieejams
 • Daudz izvēles
 • 100% Austrālijas īpašumā

Mīnusi:

 • 400 MB nav daudz vietas diskā

17. WebHostingHub

www.webhostinghub.com

WebHostingHub logotips

Cena: 4,99 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Kaut arī tie piedāvā neierobežotu vietu diskā un joslas platumu, acīmredzot viņu pamatplāns ir puse no veiktspējas, salīdzinot ar visiem pārējiem plāniem. Viņi ir arī ASV mitinātāji ar serveriem ASV, kas nozīmē, ka vietņu ielāde notiek diezgan lēni, ja jūs mērķējat uz Aussie tirgu.

Viņi piedāvā tādas lietas kā bezmaksas SSL, bezmaksas vietņu migrāciju un bezmaksas domēna vārdu, kā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, ja jums tie ir nepieciešami. Tomēr kopumā lietotāju atsauksmes nav fantastiskas, tāpēc varbūt labāk ir meklēt labākas iespējas.

Plusi:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Bezmaksas SSL, vietņu migrācija
 • Pievienoti tīmekļa dizaina pakalpojumi

Mīnusi:

 • ASV serveri
 • Mazliet no dārgās puses

18. Vietne5

 www.site5.com

Vietne5

Cena: 6,95 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tiešraides Čats

Vietne5 piedāvā pienācīgu pakalpojumu, taču, raugoties no cenas viedokļa, vērtības piedāvājuma īsti nav, jo tur ir labāki saimnieki, kuriem ir lētāk. Viņu galvenais serveris atrodas ASV, tāpēc Austrālijas vietnēm tas nebūtu lieliski.

Viņi piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu un pilnībā pārvaldītu VPS. Katrā plānā ir iekļauta bezmaksas vietņu migrācija un pienācīga rezerves sistēma gadījumam, ja kaut kas noiet greizi.

Plusi:

 • Kvalitatīvi pakalpojumi
 • Vienkāršība

Mīnusi:

 • Nedaudz pārāk dārgi
 • Serveri ASV

19. 1&1

www.1and1.com

1 un 1 logotips

Cena: 4,99 USD (USD)
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Šie puiši ir patiešām populāri Eiropā, taču netālu no Austrālijas nav datu centru, tāpēc tas nav tik interesanti, ja vien jūsu mērķauditorija nav aizjūras mērķauditorija..

Viņi piedāvā arī daudz papildu pakalpojumu, ne tikai hostingu. Sākot ar e-pasta risinājumiem un beidzot ar tiešsaistes mārketinga pakalpojumiem un domēna vārda reģistrēšanu, tie ir vienas pieturas aģentūra visam, kas saistīts ar vietnēm.

Viņu pamatplānā ietilpst 100 GB diska vietas, bezmaksas SSL un bezmaksas domēna vārds (vismaz pirmo gadu).

Plusi:

 • Vienas pieturas veikals
 • Daudz vietas diskā

Mīnusi:

 • Netālu no Austrālijas nav serveru

20. StableHost

www.stablehost.com

StableHost logotips

Cena: 3,50 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, biļetes

Stablehost sākās diezgan mazs, mēs tos pārbaudījām ar dažām vietnēm un nekad nebija nekādu problēmu, tikai pienācīgu vispusīgu resursdatoru ar konkurētspējīgām hostinga pakotnēm. Bet atkal viņu datu centrs atrodas ASV… tātad mums tas nav tik interesanti.

Tas nozīmē, ka mēs esam pārsteigti par viņu klasterizēto mitināšanas tehnoloģiju apvienojumā ar pielāgotajām PHP, MySQL un Litespeed versijām. Veiktspēja ir lieliska!

StableHost piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS un uzņēmumu mitināšanu vietnēm ar lielu trafiku.

Plusi:

 • Tīras kopu mitināšanas tehnoloģijas
 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Liela vērtība

Mīnusi:

 • Serveri ASV

21. WestHost

www.westhost.com

WestHost logotips

Cena: 1 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Mēs sākām ar WestHost dažus gadus atpakaļ, toreiz viņi bija diezgan darn labi un pat mūs reklamēja pazīstamais mārketinga speciālists un WordPress spraudņu veidotājs. Bet kopš tā laika veiktspēja ir samazinājusies, arvien vairāk un vairāk sliktu atsauksmju sāka parādīties… vēl neesot pārliecināts, kur tās atrodas šobrīd. Bet šobrīd, kaut arī tie ir ļoti lēti, mēs, iespējams, tos neieteiktu.

WestHost piedāvā dalītu mitināšanu, VPS, speciālus serverus un WordPress mitināšanu.

Plusi:

 • Lēts
 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi:

 • Akmeņaina reputācija
 • Serveri ASV

22. FatCow

www.fatcow.com

FatCow logotips

Cena: 4,08 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

FatCow ir pārāk vecs, piemēram, 1998. gada vecs, un toreiz viņi, iespējams, bija diezgan labi. Bet 2004. gadā EIG tos nopirka, un zēns viņi devās lejup. Atbalsts ir diezgan slikts, taču lielākā problēma ir ātrums, tas ir diezgan briesmīgi.

Vienkārši izmantojot google dažas klientu atsauksmes, tas gandrīz izklaidē, cik satraukti cilvēki ir kļuvuši par viņiem.

Plusi:

 • Nav ne jausmas

Mīnusi:

 • Vispārējā pakalpojuma kvalitāte
 • Serveri ASV

23. iPage

www.ipage.com

iPage logotips

Cena: 1,50 USD (USD)
Diska vieta: Neierobežots
Atbalsts: Tālrunis, tiešraide, biļetes

Cits EIG īpašnieks, gandrīz tāds pats stāsts kā FatCow, kaut arī viņu ātrums ir nedaudz lielāks. iPage ir pazīstama ar ļoti dārgajām atjaunošanas maksām, dārgajiem domēna vārdiem, nav cPanel utt. utt.

Viņiem ir arī datu centri tikai ASV… tā, jā, nav īsti sava laika vērts.

Plusi:

 • Neierobežota vieta diskā

Mīnusi:

 • Vispārējā pakalpojumu kvalitāte
 • Serveri ASV
 • Dārgas atjaunošanas maksas

Kāpēc mēs pārskata tīmekļa mitinātājus Austrālijā

Pareiza tīmekļa mitināšanas pakalpojuma izvēle var patiešām atšķirt plaukstošu Austrālijas biznesu vai neveiksmīgu. Piemēram, ja mūsu vietne samazinās uz 2 dienām, tas varētu radīt zaudējumus aptuveni no 4 līdz 8 000 (vidēji <- jā, mēs to aprēķinājām). Tātad, lai tas faktiski nenotiktu nevienam, mēs esam noskaidrojuši dažus no mitināšanas terminiem un nepieciešamajām specifikācijām (blakus piezīme: katrs episkā lētā tīmekļa mitināšanas uzņēmums mūsu top 10 atbalsta WordPress un visas citas galvenās CMS, ja jūs būtu jautājums).

Tātad, ja jūs ejat pa manuālo ceļu, meklējot labākos Austrālijas mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un vēlaties izveidot pats savas vietnes mitināšanas pārskatus, šie ir specifikācija, kuriem jāpievērš uzmanība, izvēloties mitinātāju, izbaudiet!

ps: Mēs pievienojām arī savu personisko top 5 šādiem salīdzinājumiem:

 • NZ tīmekļa mitināšana
 • uzņem Īriju
 • Lielbritānijas tīmekļa mitināšana
 • Kanādas hostings
 • tīmekļa mitināšana Singapūra
 • kopumā labākā tīmekļa mitināšana
 • tīmekļa mitināšana Indijā
 • tīmekļa mitinātāji Malaizija
 • Hospedagem de sites Brasil
 • tīmekļa mitinātāji Pakistāna

Satura rādītājs

Kā atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju

 • Terminoloģija: domēnu mitināšana vs tīmekļa mitināšana vs domēnu reģistrācija
 • Tīmekļa mitināšanas veidi
 • Servera atrašanās vieta
 • Laiks
 • Diska vietas
 • Joslas platums un datu pārsūtīšana
 • Ātrums
 • Atbalsta iespējas
 • E-pasta funkcijas
 • SSL sertifikāti

Austrālijas tīmekļa mitināšanas pētījumi

Kā atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu Austrālijai?

Tīmekļa mitināšanas terminoloģija: domēna mitināšana vs tīmekļa mitināšana vs domēna reģistrācija

Pirms mēs iedziļināmies niecīgajā jautājumā par to, kā izvēlēties labāko Austrālijas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, atbildēsim uz vienu no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par mitināšanas terminoloģiju. Kāda ir atšķirība starp domēna mitināšanu, tīmekļa mitināšanu un domēna reģistrāciju?

Domēna vārda reģistrācija

Sāksim ar domēna reģistrāciju. Tas attiecas uz domēna vārda (jūsu uzņēmums.com.au) pirkšanu vai reģistrēšanu, ko var veikt ar reģistratūras starpniecību. Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju piedāvā šo pakalpojumu, kas nozīmē, ka varat iegādāties savu domēna vārdu un mitināt savu vietni pie tā paša pakalpojumu sniedzēja, kas ir ideāla situācija, jo atbalsts tiek centralizēts. Ja jūs tikai meklējat domēna vārdu iegādi, nevis tīmekļa mitināšanu, vislabāk ir izmantot parasto reģistratūru, piemēram, NameCheap. Reģistratūrām ir pilnvaras deleģēt domēnu vārdu pārdošanu un piešķirt tiem IP adreses (jūs būtu pārsteigts, cik daudz domēnu reģistrējas katru gadu, vienkārši pārbaudiet mūsu interneta lietošanas statistikas lapu, lai atrastu dažus prātošus numurus)..

Tīmekļa mitināšanas skaidrojums

vārda serveru atjaunināšanaTālāk – tīmekļa mitināšana. Tas attiecas uz tiešsaistes vietu, kurā mitināt failus, kas veido jūsu vietni, tāpēc atrodaties šajā lapā, lai atrastu lielisku savas vietnes tīmekļa mitinātāju. Kad esat reģistrējis savu domēna vārdu, pēc tam norādiet šo vārdu uz savu mitināšanas vietu, lai vietne tiktu parādīta pārlūkprogrammās. Jūs parasti savienojat savu domēna vārdu un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, atjauninot domēnu nosaukuma serverus. Vārdu serveri galvenokārt ir serveri, kas pieder tīmekļa mitinātājiem, jo ​​īpaši, lai pārvaldītu domēnu nosaukumus, kas saistīti ar viņu klientiem. Izplatītais formāts ir kaut kas līdzīgs ns1.yourwebhost.com, ns2.yourwebhost.com.

Lai savienotu divus, jūs vienkārši ielīmējat sava resursdatora vārda serverus vārda servera laukos sava domēna iestatījumos reģistratūrā. Bet atkal, ja jūs pērkat savu domēna vārdu vienlaikus ar tīmekļa mitināšanas paketes pirkšanu pie viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja, viņi to visu dara jūsu vietā. Tad viss, kas jums jādara, ir instalēt iecienīto CMS un voila, jūsu vietne ir aktīva. Mēs pat esam uzrakstījuši plašu rokasgrāmatu par to, kā izveidot vietni no jauna, pārbaudiet to.

Domēna mitināšana

Visbeidzot domēna mitināšana. Tā faktiski nav lieta, domēna mitināšana ir domēna reģistrācijas un tīmekļa lapas mitināšanas kombinācija, kuru, domājams, izmanto cilvēki, kas faktiski meklē tīmekļa mitināšanu, bet nezina pareizo terminoloģiju, tāpēc viņi meklē vārdu “domēna mitināšanas Austrālija”.

Viss, tagad, kad tas ir skaidrs, sāksim!

Kādi ir tīmekļa mitināšanas veidi?

Ir 4 galvenie mitināšanas veidi: Lēts koplietojamais hostings, VPS hostings, speciālais hostings, & Tālākpārdevēju mitināšana. Lielākajai daļai lasītāju (ieskaitot tos, kas meklē biznesa tīmekļa mitināšanu), jūs vēlēsities izvēlēties lēta tīmekļa mitināšanas veidu (dalītu mitināšanu), jo tas ir lieliski piemērots maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Cits stāsts ir tad, ja jūs mēģināt tiešsaistē pārdot tūkstošiem produktu vai ja jums ir plaukstošs forums, šajā gadījumā labāks risinājums ir veltīta mitināšana vai VPS.

Pirms turpināt un salīdzināt šo mitināšanas veidu web mitināšanu, ir viena lieta, kas jums patiešām būtu jāsaprot mitināšanas pasaulē: 99,9% laika jūs saņemat to, kas jums jāmaksā.

Dalīts hostings

Ja jūsu galvenā uzmanība ir vērsta uz meklēšanu lēti tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, tas ir tas, par kuru jūs ieradāties. Lai gan ir uzņēmumi, kas piedāvā bezmaksas tīmekļa mitināšanas paketes, tie pārāk ilgi nedarbojas pārāk daudz ierobežojumu dēļ. Tas, ko nozīmē dalītā mitināšana, ir tas, ka jūsu vietne tiks mitināta uz servera ar daudzām citām vietnēm. Cik daudz citu vietņu? Tas ir atkarīgs no mitināšanas pakalpojumu sniedzēja. Daži uzņēmumi vienā fiziskā serverī izvieto līdz 100 vietnēm, bet citi mitina 20 vai mazāk vietnes. Cilvēkiem, kuri īpaši meklē mazus un vidējus biznesa tīmekļa mitināšana Austrālijā, visticamāk, ka koplietojamais hostings jums ir visizdevīgākais tīmekļa mitināšanas veids. Kopīgu mitināšanu pat var izmantot e-komercijas vietņu mitināšanai (atkarībā no vietnes lieluma). Jebkurā gadījumā izstāsim koplietojamo mitināšanu plusus un mīnusus.

Plusi:

 • Salīdzinoši lēti ar vietņu mitināšanas izmaksām, kuru cena sākas ar USD 3,95 mēnesī
 • Viss darbojas ārpus kastes
 • Lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos, jums nav vajadzīgas tehniskās zināšanas
 • Izmantojot vienkāršu cPanel, jūs varat izdarīt gandrīz visu
 • Parasti komplektācijā ietilpst WordPress viena klikšķa instalēšanas skripti & citas galvenās CMS, piemēram, Joomla, Drupal utt.
 • Lielākajai daļai mitinātāju ir plāni gan uz Linux mitināšanu & Windows mitināšana (un visizplatītākās valodas, piemēram, PHP, Java un citas)

Mīnusi:

 • Jūsu vietne var lēnām ielādēt, ja serveris ir pārslogots ar pārāk daudzām vietnēm.
 • Jūs esat atvērts drošības draudiem pat tad, ja neko nedarījat nepareizi.
 • Kāds no jūsu kaimiņiem var uzņemties vairāk resursu, kā rezultātā jūs saņemsit zemāku vietņu veiktspēju.

Ņemiet vērā, ka ne visi dalītā hostinga plāni ir vienādi. Ir plāni, kas nodrošina VPS līdzīgu izpildījumu (piemēram, galvenokārt ASV pārvaldītie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji). Šos mitināšanas plānus jūs atpazīsit pēc to cenas (diezgan dārgas) – tas ir jauks līdzsvars starp lētu tīmekļa mitināšanu un īpaši piemaksātu biznesa tīmekļa mitināšanu. Kopīgotā mitināšana ir piemērota emuāriem un mazām vietnēm, kurām nav nepieciešama daudz resursu.

Ja jūs apvienojat pienācīgu koplietojamu resursdatoru ar kešatmiņu un CDN, jūs varat iegūt neticamus rezultātus. Zemāk ir momentuzņēmums par viena mūsu blakusprojekta ielādes laiku, kas pievienots no Melburnas (jā, šī vietne tiek ielādēta mazāk nekā sekundē!).

vietnes ātruma pārbaude

Cpanel – ātrs skaidrojums

Īss vārds par Cpanel, hostinga nozarē visvairāk izmantoto vadības paneli (tas attiecas uz lielāko daļu hostinga veidu). Ja jūs neesat to pazīstams, neuztraucieties, Cpanel ir ļoti ērti lietojams, un to parasti piegādā ar viena klikšķa instalētājiem WordPress, Joomla, & daudzas citas sistēmas. Faktiski, ja redzat, ka kādai noteiktai Austrālijas tīmekļa vietnei ir Cpanel ar uzskaitītajām funkcijām, tas ir plus! Austrālijas viesiem, kuri izmanto savus patentētos vadības paneļus, var rasties dažas problēmas (personīgā pieredze).

VPS hostings

VPS nozīmē Virtual Private Server. VPS mitināšana ir īpašs mitināšanas pakalpojumu veids, kurā mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vienā virtuālajā serverī izveido vairākus virtuālos serverus. Ja jūs kādreiz esat spēlējis virtuālās mašīnās, jūs jau zināt, par ko es runāju. Lai arī tas var šķist pazīstams, tas ļoti atšķiras no dalītā mitināšanas. Uzņēmumi parasti piedāvā divu veidu VPS mitināšanu:

 • Pašpārvaldīts VPS, jūs kontrolējat visus servera aspektus, ieskaitot tehniskos materiālus.
 • Pārvaldīts VPS, hostinga uzņēmums apstrādā lielāko daļu tehnisko lietu, savukārt jūs galvenokārt koncentrējaties uz savu biznesu. Šī opcija ir dārgāka.

Tīmekļa mitināšanas izmaksas VPS pakalpojumiem svārstās no USD 30 līdz USD 100 mēnesī un parasti tiek izmantotas arī spēļu serveru mitināšanai (tāpēc tas ir piemērots Minecraft mitināšanai). Izklāsim plusus un mīnusus.

Plusi:

 • Virtuālajā serverī jūs iegūstat savu CPU, RAM un krātuvi
 • Ievērojami labāks sniegums
 • Pilnīga kontrole un piekļuve saknei

Mīnusi:

 • Daudz dārgāk nekā pieejamu koplietojamo hostingu.
 • Lai uzturētu serveri, jums būs jābūt tehniskām zināšanām
 • Ja nē, jums, iespējams, vajadzēs nolīgt sistēmas administratoru

Dedicated Hosting

Dedicated serveru mitināšana ir visspēcīgākā iespēja no visiem. Tā vietā, lai koplietotu resursus ar citiem cilvēkiem – kā tas parasti ir abos augšējos 2 mitināšanas tipos, jūs pats iegūstat pilnībā funkcionējošu fizisko serveri. Tas ir tikpat labi, cik nepieciešams servera veiktspējai. Bet negatīvie ir tas, ka speciāla mitināšana ir ārkārtīgi dārga. Tāpēc šāda veida mitināšana galvenokārt ir paredzēta lieliem uzņēmumiem, kuriem ir resursietilpīgas vietnes un tīmekļa lietotnes. Cenas parasti sākas no USD 100-200 mēnesī.

Tālākpārdevēju mitināšana

Austrālijas tālākpārdevēju mitināšanu parasti izmanto tikai tīmekļa aģentūras vai individuāli tīmekļa dizaineri, kas vēlas sākt uzņemt savus klientus. Šie plāni ļauj katram klientam izveidot dažādus kontus un tos visus pārvaldīt no viena informācijas paneļa (vēlams WHM kombinācijā ar Cpanel), iestatot joslas platumu & vietas ierobežojumi, papildu domēna ierobežojumi un vēl daudz vairāk. Tālākpārdevēju plāni noteikti ir dārgāki par parasto mitināšanas paketi, jo tie ļauj mitināt vairākas vietnes katrai ar savu Cpanel.

Web mitināšanas serveri Austrālijā

Tīmekļa resursdatora servera atrašanās vietas: Austrālijā vai ārpus tās?

Ja jūs atrodaties Austrālijā, jums jāmeklē tīmekļa mitinātājs, kas atrodas Austrālijā vai ir tuvu tai, tas ir vienkārši. Kāpēc? Tā kā, ja jūs mitināt savu vietni, piemēram, serverī ASV, jūs, iespējams, sastopsities ar tādām jautrām problēmām kā kavējums, lēnāks ielādes laiks, kavējumi utt. Svarīgi ir servera atrašanās vieta, taču neuztraucieties par to pilsētas līmenī , tāpēc nav svarīgi, vai meklējat labākos tīmekļa mitinātājus Brisbenā, Sidnejā (piemēram, Digital Pacific) vai Melburnā…..

Izmantojot CDN: Going Global

Tomēr tas vien, ka jūsu vietne tiek mitināta noteiktā serverī noteiktā vietā, nenozīmē, ka jūs nevarat iegūt ātru ielādes laiku visā pasaulē, katrā valstī. Ar CDN palīdzību jūs varat apkalpot savu vietni visur ar minimālu nobīdi.

CDNCDN vai satura piegādes tīkls ir ģeogrāfiski izplatīts serveru tīkls, kas vietnes apmeklētāju atrašanās vietu izmantos, lai no jūsu tuvākā mezgla vai servera piegādātu jūsu vietnes satura kešatmiņā saglabāto versiju. Tas ne tikai palīdz ielādēt laiku, bet arī var bloķēt surogātpasta izplatītājus, palielināt drošību un aizsargāt jūs no iespējamiem DDOS uzbrukumiem. Viens no populārākajiem CDN ir CloudFlare, viņiem faktiski ir bezmaksas plāns, un daudzi tīmekļa mitinātāji diezgan nevainojami integrējas ar tiem..

Serveris Uptime

Jums jāzina, vai varat paļauties uz savu Austrālijas mitināšanas uzņēmumu, lai nodrošinātu stabilus serverus un maksimālu servera darbības laiku. Mēs sākām izsekot gan galveno hostinga pakalpojumu kopējo darbības laiku, gan atbildes laikus mūsu tīmekļa mitinātāja statusa lapā. Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju garantēs, ka darbspējas laiks būs 99,9%. Diemžēl tas ne vienmēr notiek, tomēr tas ir lielisks darbs, lai saglabātu maksimālu darbspējas laiku. Jums nepieciešams uzticams tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs.

Diska vieta

Krātuves apjoms norāda, cik daudz failu jūs varat augšupielādēt serverī. Emuāriem un mazām Austrālijas vietnēm jums nevajadzēs vairāk kā pāris GB, tas ir tas, ko piedāvā lētākās tīmekļa mitināšanas kompānijas. Bet, ja jūs vēlaties mitināt lielāku vietni, jums vajadzētu saņemt mitināšanas plānu ar lielāku atmiņas ietilpību. Pārliecinieties par priekšrocību uzņēmumiem, kas datu glabāšanai izmanto SSD diskus, nevis parasto HDD. SSD krātuve lasīšanas un rakstīšanas ātrumā darbojas līdz pat x10.

Joslas platums un datu pārsūtīšana

Daudzi vietņu mitināšanas pakalpojumi reklamē šīs divas lietas kā vienu. Bet viņi ir pilnīgi atšķirīgi. Joslas platums ir datu pārsūtīšanas ātrums. Datu pārsūtīšana, no otras puses, atspoguļo datu plūsmu, ko ģenerē jūsu vietne – parasti mēra un ir ierobežota mēnesī. Datu pārsūtīšana ir atkarīga no tā, cik daudz apmeklētāju jums ir un cik lieli ir jūsu faili. Tāpēc noteikti pārbaudiet, kāds ir jūsu izvēlētā mitināšanas plāna ierobežojums. Daži Austrālijas resursdatori nodrošina gan neierobežotu joslas platumu, gan datu pārsūtīšanu.

Ātrums un reakcijas laiks

Servera ātrumsLai gan tas varētu šķist viegli, tas faktiski ir daudzslāņu. Lielākā daļa cilvēku domā, ka ātrākā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma iegūšana ir servera veiktspējas un Austrālijas atrašanās vietas apvienojums, kas nozīmē, ka tik ilgi, kamēr serveris darbojas nevainojami un datu centrs atrodas Austrālijā (kā minēts iepriekš), tam vajadzētu būt labi. Tomēr tas noteikti tā nav.

Faktiski ir vairākas tīmekļa mitinātājas ar serveriem Singapūrā vai ārzemēs, kas pārspēj vietnes ar serveriem ĀS (piemēram, Hostinger). Patiesība ir tāda, ka labākie mitinātāji parasti izmanto pielāgotas sistēmas un skriptus, lai no saviem datu centriem izspiestu pēc iespējas lielāku veiktspēju. Ja jūs to apvienojat ar izcilu aparatūru un funkcijām, piemēram, servera puses kešatmiņu, PHP7 atbalstu, LiteSpeed ​​integrāciju, tas Austrālijas tīmekļa mitināšanas konkursu izsitīs no ūdens. Pareizā servera konfigurācijā var būt atšķirība iekraušanas laikos un ātrumā, vienkārši pārbaudiet mūsu SiteGround vs HostGator salīdzinājumu par tur esošajām atšķirībām (un neaizmirstiet, vietnes ātrums tagad ir ranga faktors saskaņā ar Google, tāpēc tas ir svarīgi arī SEO).

Mēs izmantojam Keycdn ping rīku, lai pārbaudītu mūsu vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju reakcijas laikus.

(atpakaļ pie salīdzināšanas tabulas)

Klientu atbalsts

Ja jūs īpaši meklējat vislabāko vietņu mitināšanu, vēlaties pārliecināties, vai viņu atbalsta komanda ir uzticama. Pirmkārt, mēs aplūkojam atbalsta iespēju skaitu un to reakcijas laikus. Tie var ietvert atbalstu pa tālruni, tiešraides tērzēšanu, atbalsta biļetes, detalizētu zināšanu bāzi un pat video pamācības.

Mēs esam noskaidrojuši, ka atbalsta biļetes joprojām ir visefektīvākais veids, kā atrisināt lielāko daļu problēmu, un tās ir arī visērtāk pielāgojamas tīmekļa mitinātājam (kas ir ļoti svarīgi, ja viss serveris noiet un viņi saņem milzīgu sūdzību pieplūdumu)..

Tad mums jāapsver, vai saimnieks savu atbalstu novirza ārpakalpojumos vai ja tas ir iekšējs, abām iespējām ir savi plusi un mīnusi, ja ārpakalpojumu atbalsts ir labāks mērogojamībai un konsekvencei, bet iekšējais atbalsts parasti ir ātrāks uz bumbas un vairāk. zinošs.

E-pasta funkcijas

Ja vēlaties pilnu hostinga paketi no viena pakalpojumu sniedzēja, jums jāpārbauda e-pasta funkcijas (parasti tas ir daudz svarīgāk cilvēkiem, kuri meklē biznesa tīmekļa mitināšanu, jo viņiem, iespējams, būs vajadzīgas vairākas e-pasta adreses). Ne visi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ļauj izveidot e-pasta kontus saviem domēniem. Ja viņi to dara, pārbaudiet, vai tie nodrošina tīmekļa pasta saskarni, varbūt piedāvā neierobežotu e-pastu (parasti tas tā nav, bet jūs nekad nezināt) un integrāciju ar ārējiem pakalpojumiem. Tāpat uzmanieties no ierobežojumiem. Daži pakalpojumu sniedzēji ļauj jums izveidot līdz 100 e-pasta adresēm vai nosūtīt 200 e-pastus stundā.

Tīmekļa resursdatora dublējumi

Dublējumi ir ļoti svarīgi, taču lielākajai daļai cilvēku to diemžēl ir maz prioritāšu sarakstā. Jums regulāri būs jāveido rezerves kopijas vietnei, datu bāzei un e-pasta failiem (ideālā gadījumā ar ikdienas dublējumiem). Pārbaudiet, vai uzņēmums piedāvā dublējumus un cik bieži viņi dublē jūsu failus. Uzziniet arī, kā atjaunot failus, ja kaut kas noiet greizi. Daži uzņēmumi iekasē maksu par dublējuma atjaunošanu, savukārt citi sniedz pakalpojumu bez maksas.

Papildinājumu domēnu / datu bāzu skaits

Tas ir svarīgi, ja ar savas vietnes mitināšanas plānu plānojat mitināt vairākas vietnes. Lētāki hostinga plāni bieži tiek ierobežoti tikai vienā vietnē.

Tomēr, ja redzat īpaši lētus plānus ar neierobežotiem domēniem, ziniet, ka, visticamāk, kopējais sniegums strauji kritīsies lejup, jo vairāk pievienoto domēnu. Tas notiek tāpēc, ka jūsu servera resursi netiks izmērīti atbilstoši izmantoto domēnu skaitam, kā rezultātā visu jūsu vietņu veiktspēja būs patiešām slikta..

SSL sertifikāti

Vietnes nodrošināšana ar SSL sertifikātu ātri kļūst par prasību, nevis par iespēju, tāpēc tāda ir nepieciešama ne tikai e-komercijas vietnēm, bet arī visām citām vietnēm. Google pat atzīmēs vietnes, kas nav https, kā nedrošas, kas ietekmēs jūsu reklāmguvumu līmeņus. SSL (Secure Sockets Layer) pamatā ir tehnoloģija šifrētas saites izveidošanai starp serveri (tīmekļa resursdators) un klientu (pārlūku). SSL ļauj droši pārsūtīt personisko informāciju, piemēram, kredītkaršu numurus un pieteikšanās datus.

SSL sertifikāts Austrālijā

Pētot potenciālos tīmekļa mitinātājus, pārbaudiet, vai tie piedāvā bezmaksas SSL sertifikātus (vēlams ar vieglu instalēšanu ar vienu klikšķi, piemēram, vietne SiteGround). Ja viņi to nedara, joprojām varat saņemt bezmaksas sertifikātu no vietnes Let’s Encrypt un lūgt savam mitinātājam to instalēt jums. Neraugoties uz to, labākajai vietnei, kas mitina Austrāliju, tas pēc noklusējuma būtu jāpiedāvā bez maksas.

Globālais serveru tīkls

Un tas viss, varētu šķist milzīgi, ja aptvertu visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas Austrālijas tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kurus jūs atradāt, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

bieži uzdotie jautājumi

Kāds ir labākais tīmekļa mitināšanas līdzeklis maziem uzņēmumiem?

Mūsuprāt, labākā tīmekļa vietne maziem uzņēmumiem ir Hostinger. Tas, protams, ir visizdevīgākais resursdators, ja skatāties uz viņu pakalpojumu kvalitāti. Hostinger savā pamatplānā piedāvā 10 GB diska vietas, un tam ir bezmaksas SSL, SSD mitināšana, diennakts atbalsts un 30 dienu naudas atdošanas garantija. Viņi arī ļoti labi uztur savus serverus drošā un vienmērīgā darbībā.

Cik maksā tīmekļa mitināšana gadā?

Tīmekļa mitināšana var maksāt tikai USD 20 gadā, lai gan tas būtu lēti. Ja vēlaties, lai jūsu uzņēmuma vietnei vai emuāram būtu kvalitatīvs tīmekļa mitinātājs, jūs varat sagaidīt, ka maksāsit apmēram 60 USD gadā. Tas varētu būt dārgāk, ja vēlaties mitināt lielākas vietnes, piemēram, e-komercijas veikalus, jo jums varētu būt nepieciešams vairāk vietas diskā vai CPU resursi un RAM.

Kā es varu mitināt savu vietni bez maksas?

Izmantojot WordPress.com un līdzīgus pakalpojumus, varat mitināt savu vietni bez maksas. Viņi rūpējas par visu, bet jūs iestrēdzīsit apakšdomēns, nevis profesionāls domēns (yourbusiness.com.au). Izmantojot WordPress, tas būtu yourbusiness.wordpress.com, citi pakalpojumi, kas piedāvā līdzīgu bezmaksas mitināšanu, būtu Wix un Blogger.

Vai es varu mitināt savu vietni Google?

Google neatrodas parastās vai biznesa vietnes, jums ir nepieciešams īpašs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, lai mitinātu jūsu vietni. Google pieder pakalpojums ar nosaukumu Blogger, kas ļauj bez maksas iegūt pamata vietni, taču jūs tiksiet piesaistīts noteiktai satura pārvaldības sistēmai bez lielas elastības dizaina ziņā..

Vai es savā datorā varu mitināt savu vietni?

Jūs varat mitināt savu vietni datorā, izmantojot vietējo instalāciju. WAMP ir pareizais lietojamais termins, un jūs varat izmantot WampServer, lai instalētu pilnu kaudzīti. Tas nav īpaši viegli izdarāms, ja neesat pazīstams ar tādām lietām kā MySQL, PHP, Apache utt. Visvienkāršāk būtu ievērot tiešsaistes rokasgrāmatu par WordPress instalēšanu uz vietas..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author