Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi

Kā tīmekļa aģentūrai ar daudz hostinga kontu (klientu mitināšanai + mums ir neskaitāmi blakusprojekti un mums patīk eksperimentēt ��), mums ir diezgan laba ideja par to, kas nosaka labāko tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Mēs apskatījām visus mūsu mitināšanas kontus, analizējām, kuri tīmekļa mitinātāji darbojas labi, bet kuri ne (un kāpēc). Tad mēs nolēmām izveidot šo plašo salīdzināšanas lapu, lai dalītos ar to, ko atradām, un izbaudītu to!

Lai iegūtu ātru uzziņu, pamatojoties uz mūsu pārskatiem, šie ir 5 labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadam:

 1. Hostinger – labākais kopumā
 2. SiteGround – otro vietu ieguvējs
 3. HostPapa – lieliska pieejamu Web Host
 4. Cloudways – labākais mākoņu mitināšanas pakalpojums
 5. A2 mitināšana – lieliski piemērota tālākpārdevēju mitināšanai

Contents

Kāpēc ir svarīgi tīmekļa mitināšana?!

Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja kvalitātei var būt milzīga ietekme uz jūsu vietnes iespējamiem panākumiem.

Ņemsim ātrumu vietnē  piemēram, vai jūs zinājāt, ka vienas sekundes aizkavēšanās nozīmē, ka lapu skatījumu skaits samazinās par 11%, tas nozīmē, ka vairāk nekā 1/10 apmeklētāju vienkārši novērsīsies par katru sekundi, kurā jūsu vietne joprojām tiek ielādēta, tāpēc pieredzējusi un uz kvalitāti vērsta vietne hostinga pakalpojumu sniedzējs ir svarīgs!

Mums, par laimi, tīmekļa mitināšanas nozare ir diezgan konkurētspējīga ar lielāko daļu pakalpojumu sniedzēju, kuri pastāvīgi cenšas pārspēt viens otru par cenu, kvalitāti un atbalstu! Tas mums ļoti patīk, jo mums ir daudz iespēju izvēlēties tīmekļa mitinātāju.

Tīmekļa mitināšanas izpēte

Nerunājot par mitināšanas salīdzināšanas tabula Zemāk mēs sīkāk iedziļināmies arī atsevišķu vietņu mitināšanas pārskatos.

Web mitināšanas uzņēmumsKopējais vērtējumsCena / mēnesisDisk SpaceFeaturesAtsauksmesTīmekļa vietne
Hostinger logotips 0,99 USD (90% atlaide – līdz 9,99 USD) 10 GB

 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Īpaši vienkārša iestatīšana
 • Lielisks sniegums un ātrums
 • Globālais serveru tīkls
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija!

Hostinger pārskats
siteground2 3,95 USD (67% atlaide, kas ir zemāka nekā 11,95 USD) 10 GB
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Zibens ātri
 • Lielisks atbalsts!
 • Globālie serveri
Vietnes zemes pārskats
HostPapa logotips 2,95 USD (mazāk nekā 7,99 USD – ekskluzīva MangoMatter atlaide) 100 GB
 • Ļoti pieņemamām cenām!
 • Daudz atbalsta iespēju
 • Lielisks priekšnesums
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
HostPapa pārskats
mākoņu ceļš 7 USD 20 GB
 • Mākoņu mitināšana ir jauna.
Mākoņu ceļu pārskats
A2HostingLogo 3,92 USD Neierobežots
 • Lēts
 • Neierobežota vieta diskā!
A2 mitināšanas pārskats

10 labākie tīmekļa mitināšanas pārskati par 2020. gadu

1. Hostingers – labākais kopumā

Hostingera logotips
Vietne: www.hostinger.com
Cena: 0,99 USD
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: Tiešraides tērzēšana
Globālā mērogā: Jā

Hostinger ir viens no visstraujāk augošajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem apkārt un pamatota iemesla dēļ. Viņiem izdodas sniegt ārprātīgi augstas kvalitātes hostinga pakalpojumus par nelielu daļu no izmaksām, salīdzinot ar lielāko daļu konkurentu.

Nav brīnums, ka kopš 2004. gada sākuma viņi ir reģistrējušies vairāk nekā 29 miljoni lietotāju. Tikai par USD 0,99 mēnesī jūs saņemat 10 GB SSD diska vietas, bezmaksas SSL, viņu 24/7/365 klientu atbalstu un vēl dažus bezmaksas krājumus. Viņu piedāvātā vērtība ir diezgan iespaidīga!

Lieta, kas mums ļoti patīk, ir tas, kā viņi ir strukturējuši jauna konta izveidošanas procesu, tas ir vienkāršākais iestatījums, kādu līdz šim esam piedzīvojuši. Darbības nemanāmi virzās uz nākamo, līdz, pirms jūs to zināt, vietne ir aktivizēta tiešsaistē ar instalētu WordPress (un faktiski ir optimizēta WordPress) un ir gatava augšupielādēt saturu un attēlus..

Tas ir nopietni pārdomāts iekāpšanas process!

Runājot par veiktspēju, papildus viņu 7 (!) Serveru atrašanās vietām visā pasaulē, viņi izmanto SSD cietos diskus, servera līmeņa kešatmiņu, DDOS aizsardzību, pielāgotu kešatmiņas spraudni, 99,9% uptime utt. Un, ja jūs patiešām vēlaties izspiediet katru ātrumu no savas vietnes, cik iespējams, pievienojiet CDN, un jūs esat zeltains neatkarīgi no tā, no kurienes nāk jūsu apmeklētāji.

Viņu serveri atrodas ASV, Singapūrā, Apvienotajā Karalistē, Nīderlandē, Lietuvā, Brazīlijā un Indonēzijā.

Tie piedāvā šādus hostinga veidus: koplietojamais hostings (kas nepieciešams lielākajai daļai cilvēku), VPS, mākoņa mitināšana, WordPress mitināšana un e-pasta mitināšana. Un tikai gadījumā, ja jums tas ir nepieciešams, viņi arī pārdod domēna vārdus – vienas pieturas aģentūra visām jūsu vietnes vajadzībām.

Viņu kopīgotie hostinga plāni sākas tikai no sākuma Mēnesī – 0,99 USD (90% atlaide šobrīd). Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju, kas mūsu grāmatā nav prāta!

Plusi

 • Ļoti viegli uzstādīt
 • Lielisks priekšnesums
 • Ļoti pieņemamām cenām
 • Globālais serveru tīkls

Mīnusi

 • Nav

2. SiteGround – otro vietu ieguvējs

Vietnes zemes logotips
Vietne: www.siteground.com
Cena: USD 3,95
Diska vieta: 10 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

SiteGround ir milzīgs spēlētājs hostinga nozarē. Sākot no viņu īpaši atsaucīgā klientu atbalsta, kura vidējais reakcijas laiks uz atbalsta biļetēm ir 10 minūtes, līdz viņu WordPress optimizētajiem servera iestatījumiem, kas padara WP darbību ļoti vienmērīgu, viņi zina savu amatu!

Tāpat kā vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tie piedāvā arī dažus jaukus bezmaksas piedāvājumus, piemēram, SSL, bezmaksas domēna vārdus un bezmaksas vietņu pārsūtīšanu.

Tos piedāvā arī WordPress (ļoti daži hostinga uzņēmumi to var apgalvot! Viņi, protams, var novērst gandrīz jebkuru satura pārvaldības sistēmu vai vilkt un nomest vietņu veidotāju, kuru jūs tiem metat).

Runājot par veiktspēju, viņi ne tikai piedāvā SSD mitināšanu ātrākam ātrumam un pārliecinās, vai visiem ir pietiekami daudz servera resursu, bet arī ir pat izveidojuši iekšēju kešatmiņas spraudni WordPress vietnēm ar nosaukumu SuperCacher, lai pēc iespējas ātrāk serverētu jūsu vietnes..

Un, ja jūsu mērķa tirgus atrodas ārzemēs, viņiem ir arī datu centri Lielbritānijā, Nīderlandē (Nīderlande) un SG (Singapūra). Un tāpat kā Hostinger, tie piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju un 99,9% garantiju par darbības laiku.

Viņu drošība ir pelnījusi arī kliegšanu, jo viņi ir izveidojuši pielāgotu drošības sistēmu, kas pastāvīgi pārmeklē vietnes un pārrauga iespējamos draudus, pārliecinoties, ka visi serveri un konts paliek pēc iespējas tīrāki..

Viņiem ir 3 hostinga plāni. Viņu vispieejamākais koplietošanas hostinga plāns sākas tikai no sākuma Mēnesī 3,95 USD (67% atlaide no parastās cenas)!

Plusi

 • Lietotāju draudzīgs
 • Iespaidīgi drošības elementi
 • Vairāki datu centri visā pasaulē
 • Ieteica WordPress
 • Lielisks priekšnesums

Mīnusi

 • Atjaunošanas izmaksas ir nedaudz augstas

3. HostPapa – lieliska pieejamu Web Host

HostPapa logotips
Vietne: hostpapa.com
Cena: 2,95 USD
Diska vieta: 100 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

Lai gan viņu firmas zīme varētu izmantot zināmu darbu, pakalpojumi, ko nodrošina Hostpapa, ir visaugstākie! 100 GB vietas tikai par 2,95 USD ir ļoti labs darījums, noteikti ņemot vērā saņemtā klientu atbalsta līmeni un pat 30 dienu naudas atdošanas garantiju..

Viņiem, protams, ir viena klikšķa instalētāji visiem jūsu iecienītākajiem vietņu veidotājiem vai satura pārvaldības sistēmām, piemēram, WordPress, Joomla utt. Jūs arī saņemat bezmaksas domēna vārdu, bezmaksas SSL sertifikātu un bezmaksas vietņu migrāciju no vecā resursdatora, ja vajadzīgs. Ja jums jāorientējas uz tādu aizjūras tirgu kā Eiropa vai Āzija, varat viegli integrēt CloudFlare CDN, lai nodrošinātu pienācīgu ielādes laiku neatkarīgi no tā, kur atrodas jūsu apmeklētāji. To darbības laiks ir ļoti uzticams arī gandrīz bez dīkstāves.

Klientu atbalsts darbojas visu diennakti un ir diezgan atsaucīgs, noteikti ņemot vērā zemās izmaksas! Viņi var arī palīdzēt vietņu migrācijā.

Kas attiecas uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, HostPapa piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un WordPress mitināšanu, kā arī tīmekļa dizaina pakalpojumus, G Suite un Office 365 integrācijas atbalstu. Ja nopietni, ja jums ir budžets, viņi jūs nenolaidīs.

Viņu dalītā hostinga paketes sākas plkst Mēnesī 2,95 USD.

Plusi

 • Daudz vietas diskā
 • Papildu pakalpojumi
 • Labs diennakts atbalsts
 • Bezmaksas domēna vārds
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav

4. Cloudways – labākais mākoņu mitināšanas pakalpojums

Cloudways logotips
Vietne: www.cloudways.com
Cena: 10 USD
Diska vieta: 25 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Cloudways pārņem mākoņu mitināšanu nākamajā līmenī! Gandrīz tūlītēja izvietošana un liela mērogojamība … ar visnotaļ reaģējošu tehnisko atbalstu.

Ar vairāk nekā 25 datu centriem, labu lietotāja pieredzi, lielisku sniegumu + uptime caur Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr un KYUP tīmekļa serveriem … šie puiši no jauna nosaka mākoņu mitināšanas nozari.

Runājot par veiktspēju, iemesls, kāpēc viņi ir tik labi, ir ne tikai tāpēc, ka viņi izmanto dažus no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, bet arī atbalsta tādas lietas kā PHP7, HTTP / 2 atbalstītos serverus un SSD mitināšanu. Viņi ir arī izveidojuši dažas pielāgotas sistēmas, lai vēl vairāk palielinātu veiktspēju, papildus lieliskajam pielāgotajam vadības panelim. Vietnēm WordPress tām ir savs Breeze kešatmiņas spraudnis, bet vietņu veidotājam Magento – iebūvēta pilnas lapas kešatmiņa. Viņi noteikti zina, ko viņi dara!

Drošības frontē tie ir arī diezgan iespaidīgi. Izmantojot speciālus ugunsmūrus un divfaktoru autentifikāciju, viņi ļoti nopietni uztver drošību.

Viņu lētākais tīmekļa mitināšanas plāns sākas plkst Mēnesī 7 USD.

Plusi

 • Augstas veiktspējas mākoņa mitināšana
 • Ļoti mērogojams
 • Datu centri visā pasaulē

Mīnusi

 • Nepieciešamas vairāk prasmju prasmes

5. A2 mitināšana – lieliski piemērota tālākpārdevēju mitināšanai

A2 mitināšanas logotips
Vietne: www.a2hosting.com
Cena: USD 3,92
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

A2 hostings ir ļoti līdzīgs gan SiteGround, gan Hostinger… ātrajiem serveriem, globāla mēroga, lieliskam atbalstam, neierobežotai diska vietai. Un, lai gan viņiem nav oficiālo WordPress ieteikumu, tie ir optimizēti WordPress.

Lai arī viņu pamatplāni ir diezgan ātri un piedāvā glītus papildinājumus, piemēram, bezmaksas SSL sertifikātu, bezmaksas iespējamo haku skenēšanu, bezmaksas vietņu pārsūtīšanu, vairāku serveru atrašanās vietas utt., Tas viss, protams, ar 99,9% darbības laika garantiju.

Turbo plāni ir tie, kur lietas patiešām kļūst interesantas. Turbo plānos ir ne tikai mazāk lietotāju uz vienu tīmekļa serveri, principā piešķirot vairāk servera resursu vienam kontam, bet tie arī piedāvā diezgan agresīvu kešatmiņas saglabāšanas sistēmu ar dažādiem kešatmiņas risinājumiem lielākajiem vietņu veidotājiem, piemēram, WordPress un Magento.

A2 Hostings piedāvā dažādus tīmekļa mitināšanas veidus, sākot ar dalītu mitināšanu, WP mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanu, beidzot ar VPS un īpašiem hostinga plāniem.

Viņi piedāvā arī 3 hostinga paketes, viņu lētākais kopīgotais tīmekļa mitināšanas plāns sākas tikai ar laiku 3,92 USD mēnesī (sākotnēji bija 7,99 USD mēnesī).

Plusi

 • Serveri ASV, Eiropā un Singapūrā (SG lieliski noder NZ vietnēm)
 • Neierobežota vieta diskā
 • Jebkura naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 • Nav

6. GreenGeeks – labākā videi draudzīgā tīmekļa mitināšana

GreenGeeks logotips
Vietne: www.greengeeks.com
Cena: 2,95 USD
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Greengeeks ir vairāki datu centri visā pasaulē, ļoti labs atbalsts, un ar katru plānu tie pat piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu. Tas, kas GreenGeeks atšķir, ir tas viņi ar vēja enerģijas palīdzību trīs reizes atgriežas tīklā, kas ir diezgan pārsteidzošs!

Ciktāl īpašas funkcijas attiecas uz viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Kā jau minēts iepriekš, viņi piedāvā neierobežotu vietu diskā pat visvienkāršākajā plānā, tiem ir 24 stundas diennaktī pieejams klientu atbalsts, 99,9% tīkla darbības garantija un tāpat kā SiteGround 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja neesat apmierināts! Tie ir noderīgi arī vietņu migrācijas gadījumā.

Runājot par veiktspēju, tie palielina ātrumu, piedāvājot SSD mitināšanu, bezmaksas CDN integrāciju ar Cloudflare, HTTP / 2 un PHP7 atbalstu. Viņi pat izveidoja savu kešatmiņas saglabāšanas sistēmu ar nosaukumu PowerCacher, lai izspiestu pēc iespējas lielāku veiktspēju.

Runājot par mitināšanas plāniem, tie piedāvā parasto dalīto mitināšanu, WordPress mitināšanu un Reseller hostingu.

Viņu lētākais mitināšanas plāns sākas tikai no plkst USD 2,95 mēnesī (mazāk nekā USD 9,95).

Plusi

 • Super zaļš
 • Neierobežota vieta diskā
 • Vairāki datu centri visā pasaulē
 • Laba klientu apkalpošana

Mīnusi

 • Nav

7. Bluehost – lielisks tīmekļa resursdators iesācējiem

Bluehost logotips
Vietne: www.bluehost.com
Cena: USD 3,95
Diska vieta: 50 GB
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Pēdējos gados Bluehost ir bijis nedaudz nemierīgs laiks. Viņi bija savas spēles augšgalā, pēc tam tos nopirka EIG (izturības starptautiskā grupa), viss gāja lejup, klientu atsauksmes vairs nebija super pozitīvas… bet pirms 2 gadiem viņi ļoti cenšas visu mainīt, un tagad viņu mugura ar pienācīgu mitināšanu, lielisku klientu apkalpošanu un labu sniegumu. Viņi ir ļoti labi pazīstami, un mūsdienās tos izmanto daudz vietņu.

Viņu nesenie centieni ir nopelnījuši viņiem vietu mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzināšanā! Runājot par mitināšanas pakalpojumiem, viņi piedāvā dalītu mitināšanu, mākoņa mitināšanu, WP mitināšanu, VPS un speciālu mitināšanu. Viss nāk ar parastajām funkcijām un lielisko darbspējas laiku.

Viņi ir īpaši labi ar WordPress vietņu mitināšanu, un viņiem ir papildu mitināšanas funkcijas, kas īpaši paredzētas WP instalēšanai, lai nodrošinātu, ka veiktspēja ir pēc iespējas vienmērīgāka.

Attiecībā uz klientu atbalstu viņiem katram gadījumam ir viss, sākot no lielas zināšanu bāzes, atbalsta biļetes, tiešraides tērzēšanas, atbalsta pa tālruni un pat video pamācības. Viņi arī izveidoja pielāgotu vadības paneli, kuru ir diezgan viegli izmantot.

Viņu tīmekļa mitināšanas plāni sākas plkst Mēnesī 3,95 USD.

Plusi

 • Pieredzējis
 • Konkurētspējīgas cenas
 • Daudz vietas diskā

Mīnusi

 • Akmeņaina reputācija

8. HostGator – lielas vērtības vietņu resursdators

Hostgator logotips
Vietne: www.hostgator.com
Cena: 2,75 USD
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes

HostGator ir nozares veterāns, viņi ir ļoti veci un viņiem ir daudz klientu. Tās ir arī ļoti pieņemamas, taču tas parāda, kad jūs izmantojat viņu pakalpojumus. Tas viss ir tikai labi, nav slikti, nav lieliski, vienkārši labi.

Bet tad atkal, apskatot viņu mitināšanas iespējas, neierobežota vieta diskā tikai par USD 2,75 mēnesī, kas nav slikts darījums. Viņi arī piedāvā bezmaksas SSL, bezmaksas domēnu uz gadu, un garantē 99,9% servera darbības laiku.

Atbalsts ir arī pietiekami pienācīgs, ar iespējām pa tālruni, dzīvot tērzēšanai un atbalsta biļetēm. Viņiem ir arī ļoti daudz video apmācību, lai padarītu jūsu pieredzi pēc iespējas vieglāku.

HostGator ir šādi vietņu mitināšanas plāni: Dalīta mitināšana (izmantojot cpanel mitināšanu), WordPress mitināšana, mākoņa mitināšana, tālākpārdevējs, VPS un īpaši serveri.

Viņiem ir arī 2 tīmekļa serveri ASV un viens Indijā.

Viņu kopīgie tīmekļa mitināšanas plāni sākas tikai no sākuma Mēnesī 2,75 USD.

Plusi

 • Lēts
 • Pienācīga vērtība
 • Neierobežots e-pasta adreses

Mīnusi

 • Zemākas kvalitātes pakalpojumi
 • Drošība var būt labāka

9. Inmotion hostings – lieliski piemērots biznesa vietnēm

inmotion hostinga logotips
Vietne: www.inmotionhosting.com
Cena: 6,39 USD
Diska vieta: neierobežots
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālais mērogs: Nē

InMotion Hostings ir bijis jau kādu laiku, viņi ir pazīstami ar kvalitatīvu biznesa mitināšanu (ar 99.99% garantiju, ka varēsiet izmantot laiku). Un, lai arī viņiem ir augstāka cenu zīme, viņu hostinga pakalpojumu kvalitāte ir ļoti laba, tāpat kā viņu atbalsts.

Ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar viņiem pa tālruni, saņemt atbalsta biļetes, dzīvot tērzēšanu un pat skype, ja nepieciešams.

Ja sākat meklēt viņu atsauksmes tīmeklī, tas ir diezgan iespaidīgi, cik labi viņi patīk.

Runājot par mitināšanas iespējām, InMotion piedāvā dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu, veltītus serverus un specializētu WordPress mitināšanu.

Viņu lētākais plāns sākas plkst Mēnesī 6,39 USD.

Plusi

 • Augstas kvalitātes pakalpojumi
 • Laba reputācija
 • Solid darbspējas garantija

Mīnusi

 • Dārgi

10. WP Engine – Pārvaldītā WordPress mitināšana

wpengine logotips
Vietne: www.wpengine.com
Cena: 35 USD
Diska vieta: 25k apmeklētāju ierobežojums
Atbalsts: tālrunis, tiešraides tērzēšana, biļetes
Globālā mērogā: Jā

Ja jūs faktiski meklējat īpaši augstas kvalitātes pārvaldītu WordPress mitināšanu Amerikas Savienotajām Valstīm, WP Engine ir tas, kas jums nepieciešams! Viņi ir tirgus līderis, runājot par WordPress vietņu mitināšanu (nav citu vietņu veidotāju), un ar labu iemeslu (lai gan tie ir pārāk dārgi). Viņiem ir iekšēja pielāgota kešatmiņas saglabāšanas sistēma, lai apkalpotu lapas ļoti ātri (saukta par EverCache), un kopā ar savu CDN viņi ir visātrākā WordPress mitināšanas kompānija! Viņiem ir arī pielāgots vadības panelis, kas nodrošina lielisku lietotāja pieredzi.

Viņu 24 stundas diennaktī pieejamais tehniskais atbalsts acīmredzami specializējas WordPress, ļaujot viņiem novērst jebkuru problēmu bez aizķeršanās. Turklāt viņi rūpējas arī par visiem WordPress pamata atjauninājumiem, tāpēc jums par to nav jāuztraucas. Un, kad tas ir nozīmīgs atjauninājums, viņi faktiski pirms vietnes atjaunināšanas pārbauda vietni, lai pārliecinātos, ka nekas nesabojājas. Viņiem ir arī reālā laika draudu atklāšana, lielisks darbspējas laiks, tie aktīvi bloķē DDOS uzbrukumus, un viņi pat bez maksas labo jūsu vietni, ja tā tomēr tiek uzlauzta … nav brīnums, ka viņu lietotāju atsauksmes ir tik pozitīvas!

Tas viss vairāk nekā attaisno cenu zīmi un vietu mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzinājumā! Interesē sirdsmiers un var saudzēt budžetu?

Viņu lētākais plāns sākas plkst Mēnesī 35 USD.

Plusi

 • Vairāki datu centri visā pasaulē
 • Super specializēts atbalsts
 • Augsta veiktspēja

Mīnusi

 • Izmaksas

Kā atrast labākos vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus

Kad runa ir par jūsu vietnes kvalitātes tīmekļa resursdatora izvēli, ir svarīgi saprast, ka ir daudz veidu, no kuriem izvēlēties.

Zemāk mēs sniedzam skaidrojumus par galvenajiem tīmekļa mitināšanas opciju veidiem un to galvenajiem plusiem un mīnusiem, kā arī sīkāk izpētīsim funkcijas, kuras vēlaties meklēt, lai jūs varētu izveidot savas labākais vietņu mitināšanas salīdzinājums un galu galā atrodiet perfektu resursdatoru, kurā varat izveidot savu vietni.

No vienas puses, ja vēl neesat reģistrējis savu domēna vārdu, to var izdarīt arī daudzi saimnieki. Tomēr mūsu iecienītākais reģistratūra ir Namecheap, viņi darbojas jau ilgu laiku un ir ļoti pieņemami. Viss tīmekļa vietnes izveides process ir diezgan vienkāršs, daudz cilvēku šajās dienās veido savas vietnes (vienkārši apskatiet mūsu interneta statistikas lapu, lai iegūtu priekšstatu, tas ir pārsteidzoši) … vienkārši veiciet to vienu soli vienlaicīgi.

ASV tīmekļa vietnes mitināšanas klēpjdators

Vietņu mitināšanas veidi

Dalīts hostings

Izmantojot dalītu mitināšanu, būtībā vairākas vietnes tiek mitinātas vienā serverī, kuru kontrolē sistēmas administrators. Tie parasti piedāvā dažādas iespējas, piemēram, Windows vai Linux mitināšanu, Java un PHP mitināšanu. Turklāt daudziem no viņiem ir tādu galveno satura pārvaldības sistēmu kā WordPress, Joomla, Drupal utt. Instalētāji..

dalīta mitināšana

Plusi: Koplietojamais hostings ir lētākais mitināšanas plāns, jo visi konti visi izmantos vienu un to pašu serveri, tādējādi sadalot izmaksas. Tas ir arī lietotājam draudzīgs, jo tā lietošanai nav vajadzīgas augstas zināšanas.

Mīnusi: Diemžēl dalītā hostinga dēļ tā dalītā būtība var būt diezgan neuzticama. Jūs konkurējat par ierobežotu resursu un funkciju kopumu ar vairākiem citiem kontiem, tāpēc salīdzinājumā ar citām mitināšanas iespējām jūsu vietnei var būt vieglāk palēnināt vai pat uzlauzt..

VPS hostings

VPS nozīmē virtuālo privāto serveri. Būtībā tas ir vidusceļš starp koplietojamo un speciālo serveru mitināšanu (un tas lieliski darbojas spēļu serveros, vislabākie Minecraft serveru mitinātāji ir veidoti ar VPS). Iedomājieties kopīgu servera resursdatoru ar nodalījumiem starp kontiem, kas nodrošina papildu privātumu un funkcijas.

Plusi: Izmaksas ir diezgan vidusceļa. Jūs maksājat nedaudz vairāk par dalītu mitināšanu, taču tas jums piešķir papildu brīvību, elastību un drošību. Jūs joprojām saņemat atbalstu no administratora komandas, taču jums ir lielāka kontrole nekā tradicionālajam koplietotajam resursdatoram.

Mīnusi: Neuzticams interneta pakalpojumu sniedzējs varētu pārdot vietu, lai nopelnītu vairāk naudas, un atstātu kontus iesprostotus bez servera vietas. Jūsu pienākums ir arī nedaudz vairāk tehniskās apkopes nekā dalīta mitināšana.

Dedicated Server Hosting

Viss veltītais serveris ir jūsu. Jums uz to ir visas tiesības un pienākumi. Tomēr brīvība nāk ar lielākām naudas izmaksām un darbaspēka intensitāti.

Plusi: Nekad cits jūs nepalēninās vai kā citādi neietekmēs, jo viss jūsu serveris ir jūsu! Un tā kā tas ir jūsu, tas nozīmē, ka jums ir jāpielāgo, lai arī kā jūs justos tik sliecīgi.

Mīnusi: Atbildība par pielāgošanu gulstas uz jums, tāpēc tas prasa mazliet vairāk zinātības. Tas ne tikai prasa smarts, lai to iestatītu, bet arī saņem augstāku cenu.

Mākonis Hostings

Mākonis mitināšana ir vēl viena iespēja starp īpašo un dalīto mitināšanu. Mākonis mitina resursus starp visiem visiem savienotajiem serveriem (piemēram, zirnekļa tīkls) un nodrošina tos pēc nepieciešamības kontiem. Tas paātrina lietas un nodrošina drošību gadījumā, ja vienam serverim rodas darbības traucējumi.

Plusi: Elastība mērogā ir liels ieguvums, ko var nodrošināt mākonis. Tas nozīmē, ka, ja jūsu bizness strauji aug, jūsu serveris palielināsies. Tas ir arī produkts, kas jums ir pieejams, tiklīdz jums tas ir nepieciešams, jo tas vienmēr mākoņa formā pastāv vienā vai otrā veidā. Tās ir saprātīgas izmaksas un ļoti labi darbojas kontā ar nelielu personālu.

Mīnusi: Tā kā tas ir tik centralizēts šajā uzticamajā mākonī, tad, ja rodas problēmas ar mākoni, jūs esat diezgan daudz palicis bezpalīdzīgs. Atkal, ņemot vērā mākoņa krātuves komponentu, failiem var piekļūt tikai caur internetu. Ja nevarat izveidot savienojumu, nevarat piekļūt. Gumijas joslām līdzīgā elastība, ko tā piedāvā, katru mēnesi var tikt noformēta arī ar “elastīgas gumijas joslas” rēķinu.

Tālākpārdevēju mitināšana

Tālākpārdevēju mitināšana ir tāda veida dalīta hostinga versija, kurā var rīkoties bez maksas. Uzņēmums ņem paketi no mātes uzņēmējas sabiedrības, saiņo vai iesaiņo to, kā tas patīk, un pārdod to citiem kontiem kā savu.

Plusi: Tas ietaupa problēmu, jo galu galā kāds cits ir atbildīgs. Ja vēlaties paļauties uz citiem, tas varētu būt labs risinājums jums.

Mīnusi: Tomēr puse, kas pārdeva saimnieku, nevar būt tās eksperts. Kā klientam jums, iespējams, būs pieejama tikai viņiem, tāpēc, ja kaut kas noiet greizi, jūs varētu nonākt grūtā situācijā. Šī iemesla dēļ būtu jāapsver tikai uzticams un pārbaudīts uzņēmums, kas pārdod tālākpārdošanu.

Pārvaldītā WordPress mitināšana

Šī ir augstākā līmeņa hostings, kas vērsts uz WordPress, ar ekspertu WP tehniskā atbalsta personālu. Pārvaldītajiem WP resursdatoriem parasti ir ļoti labi optimizēta servera kaudze, kas īpaši izstrādāta, lai WordPress darbotos pēc iespējas ātrāk. Cenu noteikšanu parasti aprēķina, ņemot vērā apmeklētāju skaitu, ko mēnesī saņemat, nevis diska vietas, piemēram, parastos koplietotos tīmekļa mitinātājus.

Plusi: Jūs vienmēr būsiet informēts par jaunākajām funkcijām un spraudņiem, jo ​​WordPress vienmēr ir mitināšanas vietnes priekšgalā. Viņi saglabās jūsu ātrumu un pasargās jūs, ja kaut kas avarēs. Komanda ne tikai atjauninās jūs, bet arī aizsargās jūsu informāciju un būs klāt jebkurām iespējamām problēmām.

Mīnusi: Cena parasti ir pirmā lieta, kas kādu izslēdz. Jo lielāka vietne un tās apjoms, jo vairāk no jums būs jāmaksā. Jums ir arī nedaudz mazāka kontrole pār savas vietnes pielāgošanu (jo pārvaldītajiem saimniekiem parasti ir neatļauto spraudņu saraksts … lai saglabātu optimālu veiktspēju).

Tīmekļa mitināšanas funkcijas jums vajadzētu pārskatīt

Tagad, kad jūs zināt, kāda veida tīmekļa mitinātāju meklējat, vēlēsities izpētīt katru iespēju, lai iegūtu nepieciešamās funkcijas.

Citos salīdzinājumos mēs izmantojam tos pašus faktorus, piemēram:

 • tīmekļa vietnes mitināšana Austrālijā
 • vietņu mitināšana Kanādā
 • tīmekļa mitināšana Singapūra
 • NZ tīmekļa mitināšana
 • tīmekļa mitināšana Indijā
 • Lielbritānijas tīmekļa mitināšana
 • tīmekļa mitināšana Malaizija
 • uzņem Īriju
 • tīmekļa vietnes mitināšana Pakistānā
 • Melhor hospedagem de sites Brasil
 • tīmekļa mitināšana Indonēzijā

Novērtējot šādus aspektus, cik tas jums ir vissvarīgākais, sašaurināsiet meklēšanu līdz labākajiem vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas jums piedāvā pareizo paketi.

Nosakiet, kam vēlaties tērēt savu naudu: vai tas ir joslas platums, atbalsts, papildu domēni vai varbūt krātuves vieta?

No otras puses, nosakiet, kam NAV vērts, lai jūs varētu tērēt savu naudu. Ja jums nav nepieciešams īpašs atbalsts, izvēlieties paketi, kas dod jums elastību un atļauju veikt visu darbu!

Izpētīsim svarīgus laba hostinga pakalpojuma izvēles aspektus, tāpēc, uzsākot savas vietnes izveidi, jums nerodas problēmas..

Servera atrašanās vieta un ātrums

Svarīga ir servera ģeogrāfiskā atrašanās vieta, jo jo tuvāk serveris jums ir, jo mazāks attālums un mazāk stīpu informācijai būs jāiet cauri, lai nonāktu pie jums un tiem, kas izmanto jūsu vietni. Agrāk, jo tālāk serveris atradās no jūsu apmeklētājiem, jo ​​lēnāk jūsu vietne tika ielādēta šiem apmeklētājiem.

servera atrašanās vietas karte

Mūsdienās jūs tomēr varat diezgan viegli atrisināt šo problēmu, iespējot CDN vai satura izplatīšanas tīklu. CDN ir izplatīts serveru tīkls visā pasaulē, šie serveri vai mezgli var apkalpot jūsu vietnes kešatmiņā saglabāto versiju no mezgla, kas ir vistuvāk apmeklētājam, kurš mēģina piekļūt vietnei. Tātad jūs varat savu vietni mitināt ASV, un apmeklētāji no Āzijas joprojām var diezgan ātri ielādēt jūsu vietni.

Mākoņa uzliesmojums ir viens no šiem CDN, un tas ir bez maksas! Lielākajai daļai tīmekļa mitinātāju ir pat vienkārša Cloudflare instalēšana ar vienu klikšķi, tāpēc noteikti pievērsiet uzmanību tam.

Diska vieta

Diska vieta ir vieta, kur saglabāt failus uz aizmugures (piemēram, HTML faili, e-pasts, attēli un skripti). Būtībā krātuve ir vietnes kartotēka. Pirms reģistrējāties mitināšanas pakalpojumā, jums jāzina par pieejamo krātuves vietu, jo, tiklīdz kartotēka ir pilna, tas arī ir (lai gan jūs, protams, varat jaunināt, ja nepieciešams).

Pārliecinieties, ka tagad un nākotnē jums būs pietiekami daudz vietas, un izmēģiniet un izmantojiet resursdatoru, kas izmanto SSD diskus, jo tie ir daudz ātrāki nekā tradicionālie..

Turklāt, lai arī vairums mitinātāju vienā mitināšanas kontā pieļauj vairākus e-pasta kontus / e-pasta adreses, e-pasti diezgan ātri var aizpildīt jūsu vietas diskā, tāpēc apsveriet iespēju izmantot kaut ko līdzīgu Gmail, lai apstrādātu savus e-pastus..

SSL sertifikāti

Drošība šajās dienās ir liels darījums, un hakeri cenšas panākt brutālu spēku jebkurā vietnē, kur vien var. Pat Google ir integrējis SSL sertifikātu izmantošanu vietņu sakārtošanā rezultātos, drošām vietnēm nedaudz pārspējot nedrošas vietnes. SSL nozīmē Secure Sockets Layer, tā ir drošības tehnoloģija, lai izveidotu šifrētu savienojumu starp serveri un klientu vai apmeklētāju, saglabājot pārsūtītos datus drošus no sliktiem dalībniekiem.

SSL sertifikāti

Kādreiz tikai vietnēm, kas pieņem kredītkartes vai maksājuma datus, bija jābūt derīgam SSL sertifikātam, taču šajās dienās tas ir obligāts gandrīz visās vietnēs. Mums par laimi tādi uzņēmumi kā Let’s Encrypt bez maksas nodrošina SSL sertifikātus. Lielākajai daļai labāko tīmekļa mitinātāju ir arī viena klikšķa instalētājs, lai jūsu vietne būtu droša, instalējot sertifikātu.

Laiks

Vai domājat, cik uzticams būs jūsu mitinātājs? Uptime ir fantastisks veids, kā to izmērīt! Vietnes darbības laiks ir procentuālais daudzums, kas parāda, cik labi pakalpojumu sniedzējs nodrošina visu veiksmīgu darbību.

Ja resursdators pieprasa 99% uptime garantiju, tas var šķist ideāli! Bet ņemiet vērā 1%. Viens procents gada laikā jūsu vietnei var nozīmēt pāris dienu dīkstāves. Dīkstāves dienas ir vienādas piekļuves zaudēšanas, tādējādi zaudējot ieņēmumus, tomēr jūs joprojām maksājat par pakalpojumu. Tātad negatīva uptime procentuālā daļa ir tāda pati kā tas, kas jums maksās, kad serveris nedarbojas. Mēs savā hostinga statusa lapā sākām izsekot gan kopējo darbības laiku, gan reakcijas laiku lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Meklējiet visaugstāko procentuālo daudzumu, ko varat atrast, un pārliecinieties, ka viņi ievēro savas darbības laika garantijas un var piegādāt.

Atbalsts

Šis ir viens no svarīgākajiem faktoriem, ko mēs ņēmām vērā mūsu tīmekļa mitināšanas salīdzinājumā.

Apsveriet:

 • Cik daudz jūs zināt par vietnes izveidošanu, uzturēšanu un atjaunināšanu.
 • Cik daudz jums būs jāpaļaujas uz atbalsta komandu, lai veiktu tādas darbības kā vietnes projektēšana, uzturēšana un atjaunināšana.

Iespējams, ka jūs nokritīsit vienā vai otrā spektra galā.

atbalsta iespējas

Ja jums nav nepieciešams daudz atbalsta un jūs pats varat tikt galā ar atbildību, iespējams, varat samazināt izmaksas, izvēloties opciju, kas nesniedz lielu atbalstu. Tomēr, ja jums tas būs jādara jūsu labā, meklējiet uzticamu atbalsta komandu, kas var rīkoties ar visu nepieciešamo. (Un sagatavojieties maksāt par atbalstu.)

Dublējumi

Pārbaudiet, kādas rezerves iespējas piedāvā jūsu izvēlētā saimniece. Laba dublējumkopija notiks regulāri, un tie būtu jāuzglabā dažādās vietās, ja vienā apgabalā rodas darbības traucējumi.

Neregulāra un droša informācijas dublēšana var nozīmēt ļoti sliktu dienu un daudz zaudētu datu. Neriskējiet ar to. Ikdienas dublējumi acīmredzami ir vislabākie.

Joslas platums

Joslas platums ir trafika un datu pārsūtīšanas līmenis, ko jūsu vietne var apstrādāt vienā brīdī. Ja mitināšanas vietne piedāvā augstu joslas platuma līmeni, iespējams, tā būs diezgan laba kvalitāte. Ja viņi tikai nedaudz piedāvā, jūs, iespējams, nevēlaties paļauties uz viņiem. Ja jūsu bizness ir mērogs, tāpat kā jūsu vietne, jūs vēlaties, lai joslas platums spētu ātri pielāgoties šādai plūsmai.

Vietnes trafika sekošana dažus mēnešus ir labs veids, kā noteikt nepieciešamo joslas platumu. Izmantojot šo skaitli kā izejas punktu, atstājiet vietu savai vietnei augt. Tas ietaupīs stresu nākotnē, ja satiksmē pamanīsit paaugstinātu spiedienu.

Atļauto domēnu / vietņu skaits

Ja plānojat izveidot vairākas vietnes, pārliecinieties, ka tas būs iespējams, izmantojot jūsu izvēlēto resursdatoru. Ja jūs pierakstāties par vienas vietnes darījumu, tad, ja kādreiz vēlaties izveidot jaunu vai papildu vietni, jums būs jāpiesakās vairāk..

Ja zināt, ka drīzumā pie horizonta būs vairākas vietnes, vai arī, ja jums nepieciešami daži domēni tieši pie nūjas, varat iet uz priekšu un novērst mitināšanas iespējas, kas ierobežo jūs līdz vienai. Meklējiet konta opciju, kas tā vietā atļauj vairāk domēnu.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir drošākais tīmekļa mitināšana?

Visdrošākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji ir tie, kuriem ir individuāli izveidotas servera puses drošības sistēmas. Tie var būt sākot no ikdienas ļaunprātīgas programmatūras skenēšanas un integrēta WAF, līdz ikdienas dublējumiem un daudz ko citu. Vietne ir ļoti droša.

Kā izvēlēties tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju??

Jūs izvēlaties labu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, salīdzinot vairāku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu iespējas, mūsu iepriekš sniegtais ceļvedis palīdzēs jums noteikt, kuras ir vissvarīgākās funkcijas un kam jāpievērš uzmanība, meklējot lielisku tīmekļa mitinātāju..

Vai es varu mitināt savu vietni??

Tehniski jā, jūs varat mitināt savu vietni savā datorā, bet tad vietne samazināsies brīdī, kad izslēdzat datoru. Vietnes kopija ar jūsu vietni ir parocīga, lai pārbaudītu jaunas funkcijas, kuras vēlaties ieviest, pirms tās aktivizēšanas tīmekļa resursdatorā.

Kā es varu mitināt savu vietni bez maksas?

Jā, ir bezmaksas tīmekļa mitinātāji, taču tie vai nu nāk ar piespiedu reklāmām un briesmīgu atbalstu, vai arī jums būs jāsamierinās ar tā uzņēmuma apakšdomēnu, kuru mitināt. Piemēram, WordPress.com ir bezmaksas plāns, kas var dot jums vietni apakšdomēnā (jūsu vārds.wordpress.com). Ir lieliski, ja jūs tikko sākat darbu un vēlaties to izmēģināt.

Kā mitināt savu vietni Google?

Jūs nevarat mitināt savu vietni Google tīklā, jo tie nav tīmekļa mitināšanas pakalpojums. Viņiem ir pakalpojums, ko sauc par Blogger, un tas jums var piedāvāt vietu, kur izveidot pamata vietni. Bet ņemiet vērā, ka jūsu URL nebūs profesionāls, vietne tiks mitināta apakšdomēnā, piemēram, jūsu uzņēmums.blogspot.com.

Un tas viss, varētu šķist apbrīnojami, salīdzinot visus punktus, bet tikai to vienu soli vienlaicīgi. Varbūt pat izveidojiet izklājlapu un reģistrējiet visas specifikācijas labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc jums ir vienkāršs pārskats.

VAI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author