7 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumi (pārskats + salīdzinājums)

Labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Mākoņu mitināšana jau kādu laiku pastāv, un ar minūti pieaug popularitāte. Mākonis ir arī pārejas tehnoloģija tādiem interneta gigantiem kā Google, Amazon un daudziem citiem.

Apkārt ir daudz mākoņa mitināšanas pakalpojumu ar atšķirībām cenu noteikšanā, bezmaksas piedāvājumiem un pat servera jaudām. Balstoties uz mūsu pētījumu, ir dažas standarta funkcijas, kuras vairumam no tām ir kopīgas, piemēram, bezmaksas SSL, bezmaksas e-pasta konti, 99,9% darbības laika garantija, diennakts atbalsts un bezmaksas ikdienas dublējumi.

Tas vilina izvēlēties lētāko pieejamo variantu. Tomēr jūs, iespējams, vēlēsities mitināt vairākas vietnes vai jūsu pusē būs nepieciešama lielāka veiktspēja.

Kāda ir mākoņa mitināšana? Kāpēc tas ir labāk nekā citi mitināšanas veidi?

Mākonis Hostings ir virtuālo serveru tīkls, kas jūsu vietnes darbināšanai izmanto fizisko serveru resursus. Pats hostinga serveris pastāv tikai virtuālajā pasaulē vai “mākonī”. Tādējādi mākonis vienlaikus darbina visas lietojumprogrammas un pakalpojumus vairākos serveros. Šīs mašīnas var atrasties dažādos datu centros visā pasaulē.

Salīdzinot ar parasto privāto vai dalīto mitināšanu fiziskā serverī, Cloud Hosting piedāvā vairākas priekšrocības:

  • Vairāk uzticamības: Vietnes ir pieejamas jebkurā laikā, vietā un praktiski bez dīkstāves. Brīdī, kad vienam no fiziskajiem serveriem vajadzētu sabojāties, visa satiksme tiek novirzīta uz veselīgajiem serveriem. Trafika pārvirzīšana tiek automātiski veikta arī tad, ja viens klastera serveris saņem pārāk lielu slodzi.
  • Mērogojams: Mākoņu mitināšana ir arī viegli pielāgojama. Hostinga pakalpojumu sniedzējiem nevajadzēs jūsu kontam pievienot fiziskas ierīces, kad jums būs nepieciešama lielāka enerģija. Atliek tikai novirzīt resursus no esošā serveru parka. Daži pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā automātiski palielināt resursus, ja ir lielāka slodze nekā parasti.
  • Ātrāks ielādes laiks: Tad ir uzlabots ātrums un veiktspēja, ko Cloud Hostings var piedāvāt, salīdzinot ar dalītā mitināšanas statistiku. Tā kā jūsu vietnes dati ir izvietoti vairākos serveros, jums nevajadzēs paļauties tikai uz vienu ierīci.

Tagad apskatīsim mūsu labākos mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus un atradīsim, kurš no tiem varētu būt piemērots jūsu vajadzībām.

7 labākie mākoņu mitināšanas pakalpojumi (2020. gads)

1. Liquid Web VPS Cloud – labākais kopumā

Liquid Web mākoņa mitināšanaPlānu sākums ir USD 15,00 mēnesī

Liquid Web Pros:
+ Ātrs vid. ielādes laiks
+ Neierobežots vietņu skaits
+
Pilnībā pārvaldīta + bezmaksas vietņu pārsūtīšana
+ Drošs (DDoS aizsardzība)
+ Ikdienas dublējumi
+ Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī
+ Bezmaksas SSL un CDN
Liquid Web Cons:
– InterWorx, Plesk vai cPanel maksā papildus

Liquid Web ir viens no spēcīgākajiem pilnībā pārvaldītajiem mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tā nav lētākā opcija tirgū, taču tai ir plašs noderīgu funkciju un papildinājumu klāsts.

Viens no viņu pārliecinošākajiem argumentiem ir lielais ielādes laiks un darbspējas laiks, kas ir attiecīgi ~ 430 ms un ~ 99,99% (pēdējās 30 dienas). Tā kā mākoņu tehnoloģija ir ļoti uzticama, tie var garantēt 99,9% uptime.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

292 msVidējais ātrums

100%Vidējais Uptime

Liquid Web VPS Cloud sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Viņu lētākais plāns nāk ar pienācīgiem serveriem ar 2 GB RAM un 2 kodolu CPU. Viņu pārvaldītais VPS mākonis atrodas Amerikas Savienoto Valstu centrālajā un rietumu daļā.

Katrā no plāniem varat mitināt neierobežotu skaitu vietņu un e-pasta kontu.

Visiem Liquid Web plāniem ir pilnībā pārvaldīti serveri, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par drošību, atjauninājumiem, uzraudzību un apkopi. Viņi ir ieraduši arī bezmaksas CloudFlare kompaktdisku, kuru viņi iestatīs un pārvaldīs, lai vēl vairāk palielinātu satiksmes ātrumu un drošību. Bet, ja jums nepieciešama lielāka brīvība, varat izvēlēties Pārvaldītās vai nepārvaldītās iespējas viņu mākoņa serveriem.

Jūs arī no paša sākuma varēsit izvēlēties no 3 vadības paneļiem – InterWorx, Plesk un cPanel. Lielākā daļa iestatīšanas jums būs jāveic pats, taču Liquid Web ļoti uzmanīgais klientu atbalsts var jums palīdzēt.

Pie dažām ievērojamām funkcijām pieder bezmaksas SSL, bezmaksas ikdienas dublējumi ar 100 GB rezerves vietas, 40 GB SSD vietas un tālrunis visu diennakti, tiešraides tērzēšana vai atbalsts pa tālruni. Joslas platums ir ierobežots līdz 10 TB, bet vidējam vietņu skaitam vajadzētu būt vairāk nekā pietiekamam.

Viņu plāni maksā diezgan vienkārši, taču lētākās iespējas (sākot no USD 15 mēnesī) ir saistītas ar 24 mēnešu saistībām. Hostinga pakalpojums ir viegli pielāgojams, ja jums jāpiešķir vairāk enerģijas vai funkciju. Tomēr, salīdzinot ar nozares standartu, netiek garantēta naudas atmaksa, tāpēc netiek atmaksāta. Domēni maksā USD 15 gadā.

2. HostGator mākonis – labākais lēts mākonis

HostGator mākoņa mitināšanaPlāni sākas ar USD 2,74 mēnesī

HostGator plusi:
+ Ātrs vid. ielādes laiks
+ Lētas ievada izmaksas
+ Nemērīts joslas platums un diska vieta
+ Uzticams darbspējas laiks
+ Klientu atbalsts 24 stundas diennaktī
+ Komplektā iekļauts CDN + SSL
+ Bezmaksas vietnes pārsūtīšana
HostGator mīnusi:
– Rezerves kopijas maksā papildus
– augstākas atjaunošanas maksas

HostGator Cloud ir lētākā mākoņu mitināšanas opcija mūsu sarakstā. Tas ir lieliski piemērots ikvienam, kurš vēlas mitināt vienu domēnu un maksimāli samazināt izmaksas. Viņu mākoņa mitināšanas serveri atrodas tikai Amerikas Savienotajās Valstīs.

Papildus tam, ka tie ir vispieejamākie, tiem ir arī vislabākais ielādes laiks un darbspējas laiks mūsu sarakstā; mūsu statistika rāda attiecīgi ~ 400 ms ielādes laiku un ~ 100% uptime (pēdējās 30 dienas). Parasti viņi garantē 99,9% uptime ar saviem plāniem.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

256 msVidējais ātrums

99,75%Vidējais Uptime

HostGator Cloud sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Viens no galvenajiem negatīvajiem punktiem ir HostGator ierobežots viena domēna ierobežojums, kas tiek mitināts ar viņu “Hatchling” plānu. Viņi dara piedāvājiet bezmaksas domēnu un neierobežotu e-pasta kontu ar viņu mitināšanas iespējām. Bet, ja jūs vēlaties mitināt vairākas vietnes, jums būs jāiegādājas vairāki plāni vai jāsāk ar jauninātu plānu.

HostGator ir ļoti viegli iestatīt, un tas ļauj izmantot populāro cPanel kā lietotāja paneli. Viņi pēc pirkuma uzreiz aktivizē jūsu kontu. Tomēr HostGator saviem mākoņa serveriem nepiedāvā pārvaldītu opciju, taču jums būs viegli pārraudzīt un piešķirt papildu resursus, lai pats apstrādātu trafiku. Tomēr jūs varēsit pilnībā kontrolēt savu lietojumu.

Tā kā šī cena ir lēta, salīdzinājumā ar nozares standartu ir vēl viens negatīvs aspekts – bez bezmaksas dublējumiem. Kā papildinājumu varat pievienot ikdienas automatizētas vietņu rezerves kopijas, par kurām katru gadu tiek iekasēta maksa par USD 23,95.

Tagad viņu plāni ir labākie neierobežota krātuve un joslas platums ka jūs to neredzat tik bieži. Jūs arī iegūsit bezmaksas SSL sertifikātu un varēsit piekļūt diennakts tālrunim, tiešajai tērzēšanai vai e-pasta atbalstam. Līdzīgi kā Liquid Web piedāvājumā, papildu drošībai un ātrumam HostGator iemetīs bezmaksas CloudFlare kompaktdisku..

Viņu plānu cena sākas no USD 2,74 mēnesī, kas ir cena ar atlaidi ar viņu 12 mēnešu plānu. Esiet gatavs tam, ka pēc sākotnējā perioda izmaksas palielināsies līdz USD 10,95 mēnesī. Tomēr jums būs iespēja atgūt naudu 45 dienu laikā, kas pārsniedz nozares standartu (30 dienas). Mēs iesakām saņemt plānu “Baby”, sākot no USD 3,21 mēnesī. Jūs saņemsiet neierobežotus domēnus un piekļuvi vairāk servera jaudai, izmantojot to 4 GB operatīvo atmiņu un četrkodolu CPU – par joprojām zemu sākotnējo cenu.

3. CloudWays – vislabāk pārvaldītais mākonis

CloudWays mākoņu mitināšanaPlānu sākums ir USD 10,00 mēnesī

CloudWays plusi:
+ Uzticams darbspējas laiks un ātrums
+ Vispasaules datu centri (DigitalOcean, Vultr utt.)
+ Pilnībā pārvaldīta + bezmaksas vietņu migrācija
+ Neierobežots vietņu skaits
+ Automatizētas dublējumkopijas
+ 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
CloudWays mīnusi:
– Dublējumi nav bezmaksas

Ja jūs meklējat pilnībā pārvaldītu mitināšanas pakalpojumu ar elastīgiem līgumiem, cenām un iespēju piesaistīt ekspertu komandu, lai palīdzētu jums, tad CloudWays ir jūsu aizmugure.

Lētākos plānus piedāvā Digital Ocean datu centri, kas atrodas visā pasaulē. Jūs varat izvēlēties starp dažādiem līmeņu plāniem, kas piedāvā lielāku ātrumu, uzglabāšanu un joslas platumu – par augstāku cenu.

Darbības ziņā viņu serveri ir ļoti uzticami ar labu ielādes laiku un darbspējas laiku, statistikas vidējais rādītājs ir attiecīgi ~ 500 ms un 100%.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

505 msVidējais ātrums

100%Vidējais Uptime

Cloudways sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Tāpat kā lielākajā daļā mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, CloudWays ļauj mitināt neierobežotu skaitu vietņu. Esiet gatavs reģistrēt savu domēnu (-us) atsevišķi, jo tie nepiedāvā šo pakalpojumu. Tomēr viņi ar prieku migrē jūsu pirmo vietni bez maksas, ja jums tāda jau ir izveidota un darbojas.

Būtisks mīnuss ir tas, ka plānos nav noklusējuma e-pasta mitināšanas. Pakalpojumu varat saņemt kā papildinājumu USD 1 par e-pasta kontu, kas nav daudz, ja vien jums tādu nav simtiem.

CloudWays ir savs izstrādāts vadības panelis, kas ir diezgan intuitīvs un ērti lietojams. Tā kā tie piedāvā pilnībā pārvaldītu mākoni, jums nevajadzēs uztraukties par apkopi, atjauninājumiem vai drošību. Viņi nodrošinās jūsu servera darbību ar regulāru OS pārvaldību, drošības labošanu un 24/7 reāllaika uzraudzību. Turklāt jūs varat saņemt Premium atbalsta papildinājumu, kas veicina viņu piedāvāto palīdzību.

Katrā plānā ir arī automatizētas dublējumkopijas. Bet, ja jūs izlasīsit precīzo drukāšanu, jūs uzzināsit, ka viņi no jums iekasēs papildu USD 0,033 / GB par serveri par rezerves vietas glabāšanu (mēnesī).

Dažas no citām funkcijām ietver bezmaksas SSL, CloudWaysCDN papildinājumu, 25 GB SSD atmiņas ietilpību, 24/7 tiešraides tērzēšanu, atbalstu pa tālruni un biļešu pārdošanas sistēmu. Pamata plānā ir 1 TB joslas platuma ierobežojums, kas ir viszemākais salīdzinājumā ar citiem pakalpojumu sniedzējiem šajā sarakstā.

CloudWays ir ļoti caurspīdīga cenu sistēma, kas mums patīk. Jums būs iespēja izvēlēties ikmēneša vai stundas samaksu, un termiņa saistības nav noteiktas. Viņu lētākais plāns maksā USD 10 mēnesī / mēnesī, un tajā ietilpst 1 GB RAM un 1 kodolu procesors.

Diemžēl viņi nepiedāvā naudas atdošanas garantiju, bet tā vietā jūs saņemsit 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju.

4. Hostinger mākonis

Hostinger mākoņa mitināšanaPlāni sākas no USD 7,45 mēnesī

Hostinger plusi:
+ Pilnībā vadīts
+ Īpaša IP adrese
+ Jūs varat mitināt vairāk nekā 300 vietņu
+ Datu centri visā pasaulē
+ Diennakts klientu atbalsts (tērzēšana)
+ Iekļauts SSL un CDN
+ Labs uptime
Hostinger mīnusi:
– Vidējais ātrums
– manuāla vietnes pārsūtīšana

Hostinger ir vēl viens kvalitatīvi pārvaldīts mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu stiprā puse ir vienkāršība, laba veiktspēja, kā arī daudzas citas noderīgas funkcijas jūsu mitināšanas vajadzībām.

Hostingeram ir pienācīgs ielādes laiks – vidēji ~ 600 ms, un darbspējas laiks ir ~ 99,99%. Vēl labāk ir tas, ka viņu datu centri atrodas visā pasaulē. Jūs arī nedalīsit savus resursus un iegūsit a veltīts IP.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

681 msVidējais ātrums

99,99%Vidējais Uptime

Hostinger Cloud sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Hostinger ir izstrādājis savu vadības paneli “hPanel”, kuru ir ļoti viegli uzstādīt un lietot. HPanel ietver arī pielāgotu 1-Click App Installer vairāk nekā 100 lietotņu instalācijām ar vieglu lietojumu.

Nozīmīgs pluss ir tas, ka jums nevajadzēs būt IT ģēnijam, jo ​​viņi veiks visu jūsu serveri un trafiku. Viņi piedāvā diennakts uzraudzības pakalpojumu, jaunākās tehnoloģijas un veiktspējas atjauninājumus, apkopi un bezmaksas ikdienas dublējumus.

Dažas citas funkcijas ietver neierobežotu joslas platumu un e-pasta kontus, 40 GB lielu SSD krātuvi, bezmaksas SSL un CloudFlare CDN un nozares standarta 99,9% garantiju. Attiecībā uz atbalstu viņi piedāvā tikai tiešsaistes tērzēšanas iespēju 24 stundas diennaktī. Ar dažiem papildu dolāriem jūs varat pievienot sevi viņu prioritāro atbalsta sarakstam, lai viņi ātrāk reaģētu.

Salīdzinājumā ar citiem pilnībā pārvaldītiem mākoņiem, izmantojot Hostinger, jūs varat mitināt līdz 300 vietnēm. Nevarētu teikt, ka 300 vietņu ir vairāk nekā lielākajai daļai no mums vajadzīgs. Augšpusē jūs iegūsit bezmaksas domēnu, bet atjaunošanas izmaksas, sākot ar otro gadu, ir USD 10,99.

No cenu noteikšanas viedokļa jūs saņemsit lētāko cenu (USD 7,45 mēnesī) ar 4 gadu līgumu, kas nav tik lieliski. Atjaunošanas izmaksas būs USD 15,90. Diezgan dārgi, ņemot vērā zemāko dalības maksu. Jūs arī saņemsit pienācīgu 30 dienu naudu atpakaļ garantiju ar pilnu naudas atmaksu, lai pārbaudītu viņu pakalpojumu. Pamata plāns nodrošina jūs ar 3 GB RAM un 2 kodolu centrālo procesoru. Plāni ir viegli jaunināmi uz augstāka līmeņa ar papildu maksu, taču jūs iegūsit labāku veiktspēju un vairāk vietas.

5. DreamHost mākonis – nepārvaldīts

DreamHost mākoņa mitināšanaCenu noteikšana ir atkarīga no lietojuma

Pros DreamHost:
+ Maksa stundā / satiksme
+ Neierobežots vietņu skaits
+ 80 GB SSD krātuve + 100 GB bloķēta krātuve
+ 100% darbspējas garantija
DreamHost mīnusi:
– Klientu atbalsts nav paredzēts visu diennakti
– Nav pilnībā pārvaldīta + vietnes migrācija nav bezmaksas
– Nav naudas atgriešanas / atmaksas
– Nav automātiskas dublēšanas

Dreamhost ir izstrādājis savu mākoņa mitināšanas pakalpojumu profesionāļiem un ikvienam, kurš vēlas pēc iespējas vairāk brīvības. Viņu serveri netiek pārvaldīti, kas nozīmē, ka jūs būsiet atbildīgs par visu, sākot ar atjauninājumiem un beidzot ar dublēšanu.

Viņu serveru parki atrodas tikai ASV. Arī paši serveri neuzliek daudz enerģijas, salīdzinot ar konkurentu piedāvātajiem ātrumiem.

Dreamhost ir pienācīgs darbspējas laiks ~ 99,99% un uzticams ātrums, kas mūsu statistikā rāda vidēji ~ 300 ms.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

302 msVidējais ātrums

100%Vidējais Uptime

DreamHost Cloud sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Dreamhost ļauj jums mitināt neierobežotu skaitu vietņu, ja vien jums būs savs domēns (-i). Viņiem ir savs pielāgots panelis, lai pārvaldītu jūsu vietnes, datu bāzes, e-pastu un rēķinus.

Tagad, ja jūs meklējat nepārvaldītu mākoņa serveri, jums tas ir paredzēts. Dreamhost ļauj izvēlēties jebkuru OS un programmatūru, lai serverus varētu bāzēt uz Linux, BSD vai MS Windows. Dreamhost ir izstrādāts ap OpenStack un Ceph un atbalsta standarta API un populārākos izstrādātāju rīkus. Tātad, ja jums ir nepieciešami MongoDB, Redis, node.js, ruby, python, varat tos visus izmantot bez grūtībām.

Citā piezīmē, jūs būsiet atbildīgs arī par dublējumiem, atjauninājumiem, drošību, resursu piešķiršanu trafikam un servera vispārējo pārvaldību. Dreamhost jums bez maksas nodrošina SSL sertifikātu.

Jūs saņemsiet neierobežotu joslas platumu, līdz Dreamhost izlems citādi (ierobežots laiks). Ar katru plānu jūs iegūsit arī milzīgu 80 GB lielu SSD atmiņas vietu un 100 GB bloku krātuves. Tas ir milzīgi, salīdzinot ar to, ko piedāvā citi mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Galvenais mīnuss ir tas, ka viņu atbalsts darbojas tikai darba laikā un izmantojot tiešraidi (ja vien jums nav DreamPress, WordPress mitināšanas opcijas). Tomēr jūs jebkurā laikā varat izveidot biļeti – negaidiet tūlītēju atbildi.

Cenu noteikšana ir balstīta uz izmantošanu, un to mēra pēc stundas, un pamatplāns sākas, maksimāli, no USD 4,50 mēnesī (USD 0,0075 / stundā). Izmantojot to, jūs iegūsit 512 MB RAM un 1 kodolu procesoru. Tomēr mēs iesakām jums iegūt nākamo līmeņa plānu labākai veiktspējai (2 GB RAM), kura cena ir USD 0,02 / stundā (vai maksimāli USD 12 / mēnesī). Nav naudas atdošanas garantijas, bet nav arī saistību.

6. InMotion mākonis

InMotion mākoņa mitināšanaPlāni sākas no USD 22,99 mēnesī

InMotion plusi:
+ Laba vid. ielādes laiks
+ 2 stundas bezmaksas atbalsts uzstādīšanai
+ Iespaidīga naudas atdošanas garantija
+ Neierobežots vietņu skaits
+ Bezmaksas domēns (1. gads)
+ Bezmaksas vietnes pārsūtīšana
InMotion mīnusi:
– dārgi
Ierobežots joslas platums

InMotion piedāvā augstākās klases mākoņu mitināšanas pakalpojumu. Pat ja tie ir nedaudz dārgi, viņi piedāvā izcilu atbalsta pieredzi, viņu serveri tiek pilnībā pārvaldīti un viegli uzstādāmi..

Jūs varat mitināt neierobežots vietņu skaits, un InMotion ir ieviesis arī bezmaksas domēnu, lai palīdzētu jums sākt darbu. Tomēr, sākot ar otro gadu, par domēnu viņi iekasēs USD 15,99 gadā. Mēs iesakām paņemt līdzi jau reģistrētu domēnu.

InMotion veiktspēja ir pienācīga – vidējais ielādes laiks ir ~ 570 ms un darbspējas laiks ir 99,96%. Viņu serveri atrodas ASV austrumu un rietumu piekrastē. Kā standarta prakse InMotion apņemas garantēt arī 99,9% garantiju.

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

361 msVidējais ātrums

99,99%Vidējais Uptime

InMotion Cloud sniegums (vēsturiskos datus skatiet šeit)

InMotion ļauj jums izmantot labi zināmo cPanel, lai iestatītu un darbinātu jūsu vietni (-es). Instalācija pati par sevi ir bez piepūles un vienkārša. Uzsākot, jūs pat iegūsit divas brīvas stundas ar InMotion pārvaldītā hostinga komandu, kura jums palīdzēs instalēšanas laikā..

InMotion pilnībā pārvalda serverus, tāpēc jums par to nemaz nevajadzēs uztraukties. Viņi arī uzraudzīs jūsu trafiku un piešķirs resursus tūlīt, kad jūsu vietnei tie būs nepieciešami. Pēc noklusējuma viņu plānos ir iekļautas arī automātiskās dublējumkopijas.

Jūs varēsit izvēlēties servera konfigurāciju, ņemot vērā jūsu vajadzības (LAMP kaudze, WordPress kaudze vai PHP konfigurācija). Ir arī iespēja iespējot saknes, ja vēlaties savā attīstībā izmantot citu tehnoloģiju.

Dažas citas funkcijas ietver 75 GB SSD atmiņas vietas, bezmaksas SSL sertifikātu, neierobežotus e-pasta kontus, 4 TB joslas platumu un 24/7 tālruni, tiešraides tērzēšanu un e-pasta atbalstu.

Cenas ir diezgan dārgas, turklāt lētākais variants (USD 22,99 mēnesī) nāk ar 2 gadu saistībām. No aparatūras puses lietotāji saņem 4 GB RAM ar bāzes mitināšanas plānu. Ir arī iespēja uzlabot savu plānu, lai iegūtu vēl labāku ātrumu un krātuvi, taču tas arī maksās vairāk. Tomēr jums būs iespaidīga 90 dienu naudas atgriešanas garantija ar pilnu naudas atmaksu, ja jūs to izvēlēsities.

7. A2 mitināšanas mākonis

A2Mākoņu mitināšanaPlānu sākums ir USD 25,00 mēnesī

A2 mitināšanas plusi:
+ Spēcīgs darbspējas laiks
+ Bezmaksas vietnes pārsūtīšana
+ Noderīgs diennakts atbalsts
+ Neierobežots vietņu / kontu skaits
+ Jebkura naudas atdošanas garantija
A2 mitināšanas mīnusi:
– lēns kravas laiks
– dārgi
– ierobežots joslas platums

A2 mitināšanas mākonim ir visdārgākie plāni mūsu pārskatu sarakstā. Viņi joprojām piedāvā pilnībā pārvaldītu mākoņa mitināšanas pakalpojumu, taču viņu ielādes laiks nav tik liels, salīdzinot ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

A2 mitināšana patiešām attiecas uz ASV, Eiropu un Āziju attiecībā uz servera atrašanās vietām.

Lai arī viņi ir uzturējuši izcilu 99,99% darbības laiku, vidējais vietnes ielādes laiks nav tik liels (1334 ms):

Parādīt:

Pēdējās 24 stundas
Pēdējās 7 dienas
Pēdējās 30 dienas
Pēdējie 6 mēneši
Pagājušais gads

1134 msVidējais ātrums

99,99%Vidējais Uptime

A2 mitināšanas mākoņa veiktspēja (vēsturiskos datus skatiet šeit)

Vietnes izveidošanai un darbībai jūs varēsit piekļūt labi pazīstamam cPanel vadības panelim. Bez tam jums nav jāuztraucas par serveru pārvaldību, izmantojot A2 Hosting pilnībā pārvaldītos plānus. Viņi uzturēs un atjauninās visu aparatūru, atjauninās programmatūru un visu diennakti uzraudzīs serveri.

Parasti tās piedāvā bezmaksas ikdienas dublējumus un ir ievietotas bezmaksas iekšējā failu atkopšanas programmā “Server Rewind”. Viņi arī veiks drošības uzraudzības darbību 24 stundas diennaktī, lai jūsu vietnes būtu pēc iespējas drošākas.

Citas galvenās funkcijas ietver 75 GB lielu SSD atmiņas vietu, bezmaksas SSL un CloudFlare CDN, bezmaksas neierobežotus e-pasta kontus un fantastisku tālruņa, e-pasta, biļešu un tiešsaistes tērzēšanas atbalstu visu diennakti. Pētījuma laikā mēs esam noskaidrojuši, ka A2 mitināšanas atbalsts ir vislabākais mūsu pārskatu sarakstā.

Tomēr lieliska veiktspēja, lieliskas iespējas un apburošā atbalsta pieredze nav lēta. Plāni ir dārgi, sākot no USD 25 mēnesī, un atjaunošana ir gandrīz divreiz lielāka par sākotnējo maksu. Jauninātie plāni ir vēl dārgāki, taču piedāvā arī lielāku ātrumu un uzglabāšanas vietu.

Ir otrādi, un to sauc par ANYTIME naudas atgriešanas garantiju.

Secinājums

Balstoties uz mūsu pētījumu, tur ir daži lieliski mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēji. Cenu noteikšanā ir ievērojamas atšķirības, ņemot vērā veiktspējas un nepieciešamo funkciju daudzumu. Cena ir arī nedaudz augstāka nekā citiem hostinga veidiem, piemēram, dalītajai mitināšanai.

Varat arī sagaidīt atšķirīgus ielādes laikus atkarībā no tā, kur darbojas un kuru pakalpojumu sniedzēju izvēlaties. Bet no visiem tiem jūs varat sagaidīt uzticamu pakalpojumu.

Tomēr, ja jūs plānojat paaugstināt savas vietnes veiktspēju nākamajā līmenī, nesalaužot savu banku, mākoņu mitināšana ir veids, kā iet.

Kurus mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus esat izmantojis iepriekš? Vai jūs ieteiktu kādu no tiem? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk. Mēs varam arī izmēģināt un izmēģināt citus mākoņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, tāpēc šaujiet mums savus ieteikumus :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author