Pārskats par laukumu – viss, kas jums jāzina (2020. gads)

Dzīve ir grūta. Dažās dienās jūs pamodāties, ejat uz virtuvi un atverat skapi, mēģinot paķert bļodu, lai iebāztu savu garšīgo graudaugu. Kad jūs dodaties atvērt skapi, draudīgas mūzikas spēles un zeme sāk drebēt –

plastmasas plūdi

Visa jūsu programmatūra sveic jūs dienā ar lielu ķērienu. Jūs vienkārši zināt, ka tā būs slikta diena.

Tu apsēdies un raudi. Tas ir bijis grūts rīts – grūts mēnesis, patiešām. Ja mēs esam godīgi, šis gads kopumā ir bijis grūts.

Var tikai padomāt par to, kā jums šodien ir jāveido sava priekšnieka vietne un ideja mēģināt apgūt vietnes izveidošanas mākslu šķiet sasodīti gandrīz neiespējama.

Uz brīdi pauziet – dziļi elpojiet, turiet to, atlaidiet… tagad jūtaties labāk? Labi. Tāda pati sajūta rodas, lietojot Kvadrāts. Tas vienkārši padara dzīvi vieglu.

Redzami satraukti, jūs redzat, cik vienkārši ir ātri un ērti izveidot skaistu vietni, izmantojot Squarespace. Visā jūsu sejā izplatās smaids, jo saprotat, ka viss būs kārtībā. Attēla rezultāts smaidiņam

Zemākais

Web attīstība ar html vektora attēluJa jūs meklējat veidu, kā pēc iespējas ātrāk veidnē izveidot tīru un vienkāršu vietni, tad Squarespace ir jums piemērotākais vietņu veidotājs.

Ar Squarespace ir vieglāk un ātrāk izveidot skaistu gatavu produktu nekā jebkur citur. Tas, kas tam trūkst, padara to vieglu lietošanu un gatavo produktu.

Ja vēlaties iespēju izveidot pilnībā pielāgotu vietni ar fantastisku klientu atbalstu un lielisku kopienu, kas palīdzēs izveidot vietni, tad jums vajadzētu arī apskatīt Wix.

Wix atšķiras no Squarespace, jo tas ir patiesi tukšs audekls, kurā jūs varat izveidot precīzu paredzēto vietni. Lai gan to ir nedaudz grūtāk izmantot – iespējas ir bezgalīgas.

Tas viss ir atkarīgs no personīgajām vēlmēm un vietnes veida, kuru jūs vēlaties izveidot.

Kam kvadrāts ir paredzēts

Ideja par vietnes izveidošana var būt satriecoša, ja jūs to nekad neesat izdarījis. Tomēr tas, ka nav iepriekšējas pieredzes vai apmācības, nav šķērslis, veidojot tīmekļa vietnes 21. gadsimtā.

Lieta ir tāda, ka dažreiz jūsu boss ierodas un lūdz palīdzību vietnes izveidē, lai parādītu savu leļļu galvu kolekciju. Tādos scenārijos kā šis ir jāgriežas lieliski vietņu veidotāji piemēram, Squarespace—un, iespējams, varas iestādes.

Laukums kvadrātam ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot skaistas un profesionālas vietnes ar minimālas pūles. Spēja visu pielāgot nav Squarespace prioritāte, bet tas piedāvā daudzveidīgu veidņu kolekciju, kuru viegli rediģēt, lai izveidotu to, kas jums ir prātā.

Vilkt un nomest

vilkšanas un nomešanas ikona

Ir daudzi vietņu izstrādes pakalpojumi, kuriem ir vilkšanas un nomešanas funkcija. Wix un Weebly ir pārējie lielie spēlētāji vietņu ievilkšanas un izveides jomā. Jūs uzņemat lapu, kuru vēlaties izveidot, un velciet to uz vietu, kur vēlaties.

Jūs velciet to, tad nometiet to!

Wix ļauj brīvi radīt jebko, ko vēlaties. Ar šo brīvību nāk milzīgu iespēju jūra un tā sniedz iespēju izjaukt daudzus jūsu izveidotās vietnes aspektus.

Squarespace dizaina interfeiss ir tik vienkāršs, cik tas kļūst. Jūs uzņemat elementu, kuru vēlaties veidot uz iepriekš iestatītas veidnes, un to iepriekš iestatītā pozīcijā, kuru to var ievietot. Viss process ir standartizēts, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne paliek saliedēta un stilizēta.

Dzīvoju Squarespace’s World

Labais

Analytics vektora attēlsLabais lieliski Par Squarespace ir tas, cik viegli ir izveidot patiešām estētiski tīkamu vietni pārsteidzoši maz laika.

Squarespace ir visaptverošs, un tas burtiski nodrošina visu nepieciešamo, lai izveidotu un audzētu savu vietni. Uzturēšanās vienā platformā ar visu, kas pieder un ko izstrādājusi Squarespace, visu padara vienkāršāku. Viņi pat nodrošina vietņu analīzi un metriku tieši tur jums.

Tas, par ko jūs patiešām maksājat laukā Squarespace, ir programmatūra, ko velciet un nometiet pārī ar to pārsteidzošajām veidnēm. Šīs divas funkcijas kopā padara fantastiski izskatīgas vietnes.

Dienas beigās, ja jums nav rūp pielāgot katru savas vietnes aspektu, kā arī savu mērķis ir tikai izveidot vietni, kas darbojas un izskatās pārsteidzoši, tad Squarspace noteikti vajadzētu būt saraksta augšpusē.

Sliktais

Atkarībā no jūsu viedokļa tas varētu pat nebūt slikts. Sliktākais Squarespace lieta ir nespēja pielāgot. Ar šablona diženumu nāk šablona lāsts. (Veidnes lāsts .. hmm .. tas izklausās forši, varētu vēlēties, lai to apzīmē ar preču zīmi.)

Ar veidni jūs varat ievietot noteiktus elementus tikai noteiktās vietās. Lai gan parasti tā nav problēma – veidojot savu vietni, jums varētu rasties lieliska ideja. Mēģinot īstenot šo ideju, jūs ātri redzat, ka tā nav iespējama. Radošums, izmantojot veidni, parasti rada vilšanos.

Tālāk tiks uzsvērtas dažas citas ar Squarespace saistītas problēmas, taču neviena no tām nedrīkstētu atturēt nevienu no programmatūras izmantošanas. Vienīgais negatīvi vērtējamais aspekts ir tas, ka kvadrāts ir nedaudz pricier nekā konkurenti.

Kam Squarespace ir paredzēts

Jums vajadzētu izmantot laukumu Squarespace, ja vēlaties vilkt un nomest, bet jūs arī vēlaties, lai jūsu vietne tiktu veidota pēc iespējas ātrāk. Jums liela prioritāte ir tas, ka viss izskatās gludi, profesionāli un vienveidīgi, bez vajadzības mijoties ar virkni iestatījumu, lai tas izskatās šādi.

Ja skaista un vienkārša vietne ir jūsu mērķis, nevēloties pārlieku sarežģīt lietas, ielieciet Squarespace tieši jums. Tomēr, ja vēlaties patiesi izpausties caur savu vietni, iespējams, vēlēsities turpināt meklēt citus vietņu veidotājus, kas atbilstu jūsu vajadzībām – ja vien jūsu dvēseles aizspiešana neizskatās pēc Squarespace veidnes. Es netiesāju, ja tā notiek!

Saplīst

Lietošanas ērtums

Kvadrāts ir labākais vietņu veidotājs gan funkcionalitātes, gan ērtas lietošanas ziņā. Ir vietņu veidotāji ar vairākām funkcijām, kā minēts iepriekš Wix, un ir vietņu veidotāji, kurus ir vieglāk izmantot. Parasti visas iespējas, kuras ir vieglāk izmantot, ir diezgan sliktas.

Lieliska lieta Squarespace ir tas, cik intuitīvi viss ir. Varat ritināt dažādus elementus, lai izvēlētos, un rediģēt šī elementa iestatījumus.

kvadrātveida telpas dizains

Vai arī jūs varat vienkārši noklikšķināt uz tīmekļa lapā ievietotā un rediģēt iestatījumus, nemeklējot meklēto..

kvadrātveida stila

Veidnes

Šī sadaļa ir iemesls, kāpēc kāds izvēlētos Squarespace over Wix. Kvadrātā ir labākās veidnes. Viņi ir ne tikai labākie, katrs un katrs no viņiem ir satriecošs.

kvadrātveida-tēma

Pilnīgi iespējams izvēlēties veidni, mainīt visu tekstu un attēlus un būt darīts ar jūsu vietni mazāk nekā stundas laikā. Tas ir iemesls, lai izmantotu laukumu Squarespace. Ar viņu veidnēm ir tik vienkārši izveidot vienkāršu un patiesi skaistu vietni.

Problēma rodas tad, kad patiesībā vēlaties to vēl vairāk pielāgot. Nav viss kopums, ko jūs varat darīt, lai pielāgotu veidni tā, kā to vēlētos daudzi cilvēki.

kvadrāta-tēma2

Laukuma laukuma veidnes ir lieliski piemērotas, lai parādītu lielisku fotogrāfiju ar dažiem teksta aprakstiem. Ja tā būtu visa mana vietne, uz kuru tiecos, es katru reizi izmantotu laukumu Squarespace.

Veidnes ne tikai izskatās skaistas darbvirsmā, bet arī visas mobilam draudzīgs līdz maks. Tas ir tik tālu, ka dažas veidnes pat neļauj rediģēt savas vietnes mobilo versiju.

Integrācijas

Katram vietnes veidotājam ir integrācija. Daudziem vietņu veidotājiem ir vairāk integrāciju nekā Squarespace. Lieliska lieta par Squarespace integrāciju ir tā, ka viņi visi strādā nevainojami.

Neatkarīgi no tā, kura viņiem trūkst kvalitāte. Man neizdevās domāt par jebkādām integrācijām, kuras es varētu vēlēties, lai arī Squarespace tādas nebūtu. Jums patiešām būtu jāatrod hipsteru programmatūra, ko izmantot, lai atrastu kaut ko, kas nav pieejams.

Dažas iekļautās integrācijas ir Amazon filiāļu izsekošana, Mailchimp, Instagram un Pinterest, lai nosauktu dažus.

Došanās ārpus veidnes

Var būt arī aizmugures aizmugures iespējas, kas neietilpst Squarespace veidnē taisni grūti. Ja jūsu mērķis ir novirzīt no veidnes, jums, iespējams, būs slikts laiks.

Reiz redzēju, kā kāds mēģina izmantot laukumu Squarespace, izvēloties veidni – turpini izdzēst visus elementus no lapas – un tad mēģini kaut ko izveidot no nulles. Es smējos par viņu un teicu viņam veiksmi.

Ja tas ir jūsu plāns, atkal meklējiet citu iespēju. Kvadrāts nav paredzēts tā izmantošanai.

Mēģināt izveidot niecīgu tīmekļa vietni no nulles vietnē Squarespace, ir tas pats, kas mēģināt izveidot kumodes no IKEA personīgā un radošā veidā. Galu galā jums varētu būt kaut kas tāds, kas izskatās, piemēram, tas varētu būt kumode, ja atvilktnes tajā iederas.

Patiesībā pieturieties pie veidnes vai nelietojiet kvadrātu.

Zināšanu bāze un atbalsts

kvadrātveida telpas tērzēšanaŠī ir viena joma, kurā es atradu Squarespace, lai mazliet nomestu bumbu. Ja jums nepieciešama palīdzība, tā noteikti ir bijusi. Problēma ir tā, ka nogaidīšanas laiks var būt nedaudz ilgāks, nekā jūs vēlētos.

Kopš Lielākais kvadrāta spēks ir vienkāršs, taču spēcīgs nav tik daudz, lai jums būtu nepieciešams izmantot zināšanu bāzi. Tomēr, ja jums to vajag – tas viss ir tur.

Zināšanu bāze ir noderīga, ja es nevaru atrast noteiktus iestatījumus vai elementus. Viss, kas nepieciešams, ir ātra meklēšana zināšanu bāzē, lai to norādītu pareizajā virzienā.

Vienīgās reizes, kad rodas kādas problēmas, ir tas, vai tām ir tehnisks raksturs. Šajā brīdī jums būs jāsazinās ar atbalsta komandu.

Emuāri

Emuāru veidošana ar Squarespace ir diezgan viegla. Šeit ir pieejama visa emuāra funkcionalitāte. Lieliska funkcija, kas nav visiem vietņu veidotājiem, ir iespēja ieplānot ziņas publicēšanai vēlāk.

Citas funkcijas ietver patika, komentāri un kopīgošanas ikona. Varat arī iespējot RSS plūsmu un iestatīt Podcasting integrāciju.

emuāru veidošana biznesam

SEO

Tāpat kā jebkurš cits vietņu veidotājs – Squarespace SEO ir piemērots. Viņu SEO funkcijas ietver automātiski ģenerētas vietņu kartes, kā arī pielāgojamus lapu nosaukumus un meta aprakstus. Ja plānojat blogošanu un SEO optimizēšanu, tad Squarespace jums noderēs.

Vienīgais laiks Jāizvairās no laukuma, vai tiešām plānojat visu izmantot SEO. Parasti tas neattiecas uz cilvēkiem, kuri galvenokārt izmanto vietņu veidotājus.

Cenu noteikšana

Lieliska lieta par Squarespace ir tā tas piedāvā 14 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Izmantojot izmēģinājuma versiju, varat sākt veidot savu vietni un redzēt, kā jums patīk programmatūra. Tas ir vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai redzētu, vai jums patiešām patīk izmantot Squarespace.

Pēc bezmaksas izmēģinājuma beigām jums tiek piedāvātas četras dažādas iespējas. Divi parastajai vietnei un divi e-komercijai.

kvadrātveida cenu noteikšana

Ja maksā katru gadu – Squarespace abonēšana ir pareiza saskaņā ar konkurentiem. Ja maksā katru mēnesi – izmaksas ir salīdzinoši augstas. Tāpat kā jebkuram vietnes veidotājam, jūs maksājat prēmiju par lietošanas ērtumu un viss vienā risinājumā.

Secinājums

Kvadrāts noteikti vajadzētu būt sava saraksta augšgalā mājas lapas izveidošanai. Ja jūs gatavojaties iet vietņu veidotāja maršrutu, nevis mitināt un izmantot WordPress, jūsu izvēlei vajadzētu būt laukiem Squarespace un Wix.

Internetā dzīvo neskaitāmas satriecošas vietnes, kas tika veidotas, izmantojot Squarespace, un es pieņemu, ka vairums no tām tika izveidotas ārkārtīgi ātri.

BUJ

Kāds ir labākais vietņu veidotājs iesācējiem?

Kvadrāts ir lieliska izvēle, ja uzskatāt, ka esat iesācējs, un, sadarbojoties ar tīmekļa vietni, jūs uztraucaties. Arī Wix ir fantastiska izvēle, un to vajadzētu izmantot, ja jūtaties nedaudz pārliecinātāki par savām spējām apgūt programmatūru. Izmantojiet laukumu Squarespace, ja tīmekļa vietnes izveidei nepieciešama visvienkāršākā pieeja.

(Lasīt vairāk: Wix vs kvadrāts)

Kurš ir vienkāršākais vietņu veidotājs?

Squarespace noteikti ir vienkāršākais vietņu veidotājs, kas var izveidot skaistu vietni. Pastāv alternatīvas, kas ir gan vienkāršības, gan pielāgojamības sajaukums, taču, ciktāl uzvara ir vienkārša lietošanā, iegūst Squarespace.

Vai Squarespace ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Garā atbilde ir, ka tā var būt. Skatīt iepriekš minētos jautājumus. Kvadrātu ir daudz vieglāk izmantot nekā WordPress, un tam ir apmēram viena divdesmitā daļa no mācīšanās līknes. Kā iesācējs WordPress var būt drausmīgs.

Vai Squarespace ir labāks par Wix?

Abas iespējas sniedz priekšrocības. Laukums kvadrātam ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot skaistu vietni fantastiskā veidnē, turpretī Wix ir paredzēta cilvēkiem, kas meklē vairāk pielāgojamības.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • ConceitCode.com
  • ITarian.com
  • Poetry2u.com
  • Verint.com
  • Vietne BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author