Огляд квадратного простору – все, що потрібно знати (2020)

Життя важке. Деякі дні ви прокидаєтесь, ходите на кухню і відкриваєте шафу, намагаючись схопити миску, щоб кинути свою смачну крупу. Коли ви йдете відкривати шафу, зловісна музика грає, і земля починає тремтіти –

пластичне затоплення

Весь Ваш засіб для супроводу вітає вас протягом дня з великим обіймом. Ви просто знаєте, що це буде поганий день.

Ти сідаєш і плачеш. Це було важке ранок – справді важкий місяць. Якщо ми будемо чесними, цей рік був загалом важким.

Все, про що можна подумати, – це як Ви повинні створити веб-сайт для свого шефа сьогодні і ідея спробувати оволодіти мистецтвом створення веб-сайту здається чорттю майже неможливою.

Зробити паузу на мить – зробити глибокий вдих, затримати її, відпустити… почуватись зараз краще? Добре. Це те саме відчуття, яке ви отримаєте під час використання Квадратний простір. Це просто робить життя легким.

Видно із схвильованості, ви бачите, як просто та швидко створити прекрасний веб-сайт за допомогою Squarespace. Посмішка поширюється на ваше обличчя, коли ви розумієте, що все буде гаразд. Результат зображення для смайлика

Низький вниз

Веб-розробка з векторним зображенням htmlЯкщо ви шукаєте спосіб якнайшвидше створити чистий і простий веб-сайт у шаблоні, тоді Squarespace – це правильний розробник веб-сайтів для вас..

Простіше і швидше створити гарний готовий продукт за допомогою Squarespace, ніж де-небудь ще. Те, що йому не вистачає в особливостях, воно компенсує простотою використання та готовим продуктом.

Якщо ви хочете, щоб створити повністю налаштований веб-сайт із фантастичною підтримкою клієнтів та великою спільнотою, яка допоможе вам створити веб-сайт, тоді ви також повинні перевірити Wix.

Wix відрізняється від Squarespace тим, що це справді порожнє полотно, де ви можете створити точний веб-сайт, який ви планували. Поки використовувати трохи складніше – варіанти нескінченні.

Все зводиться до особистих уподобань та типу веб-сайту, який ви хочете створити.

Для кого призначений квадратний простір

Ідея о Створення веб-сайту може бути надзвичайним, якщо ви цього ніколи не робили. Однак відсутність попереднього досвіду чи навчання не є перешкодою, коли справа стосується створення веб-сайтів у 21 столітті.

Справа в тому, що іноді заходить ваш начальник і просить допомогти створити веб-сайт, щоб показати його колекцію головок ляльок. У подібних сценаріях вам потрібно звернутися чудові розробники веб-сайтів наприклад, квадратний простір—і цілком можливо, влада.

Площа квадрата створена для людей, які хочуть мати можливість створювати красиві та професійні веб-сайти мінімальні зусилля. Можливість налаштувати все не є пріоритетом Squarespace, але те, що він робить, – це пропонувати різноманітну колекцію шаблонів, які легко редагуються, щоб створити те, що ви пам’ятаєте.

Перетягни та Впусти

перетягування значок

Існує чимало служб розробки веб-сайтів, які мають функцію перетягування та перетягування. Вікс і Weebly – це інші великі гравці в області створення та перетягування веб-сайтів. Ви берете елемент, який хочете побудувати на сторінці, і перетягуєте його туди, куди вам потрібно.

Ви перетягуєте його, а потім опускаєте!

Wix дозволяє свободі створювати все, що завгодно. З цією свободою виходить море переважних варіантів і надає можливість зіпсувати багато аспектів веб-сайту, який ви будуєте.

Дизайн-інтерфейс Squarespace настільки ж простий, як і вдається. Ви берете елемент, який ви хочете побудувати за попередньо заданим шаблоном, і він перебуває у встановленому положенні, на якому він може бути розміщений. Весь процес стандартизований, щоб ваш веб-сайт залишався згуртованим та стилізованим.

Життя у Світовому просторі

Добрий

Векторні зображення AnalyticsДобре чудовий Справа в Squarespace полягає в тому, як легко зробити справді естетично приємний веб-сайт у напрочуд невелика кількість часу.

Квадратний простір всеосяжний і надає буквально все, що потрібно для створення та вирощування вашого веб-сайту. Перебування всіх на одній платформі з усім, що належить та розроблено компанією Squarespace, полегшує все. Вони навіть надавати аналітику та показники веб-сайту саме там для вас.

Те, що ви справді платите в Squarespace, – це програмне забезпечення для перетягування, яке поєднується зі своїми дивовижними шаблонами. Ці дві функції у поєднанні просто роблять фантастичні веб-сайти.

Зрештою, якщо вам не важливо налаштувати всі аспекти вашого веб-сайту та свій мета полягає лише в тому, щоб зробити веб-сайт, який працює і виглядає дивовижно, тоді обов’язково повинен бути простір квадратів вгорі списку.

Поганий

Залежно від вашої думки це може бути навіть не погано. Найгірше в Squarespace – неможливість налаштувати. З величчю шаблону приходить прокляття шаблону. (Прокляття шаблону .. хм .. це звучить круто

За допомогою шаблону ви можете розмістити лише певні елементи в певних місцях. Хоча це зазвичай не є проблемою – під час створення веб-сайту ви можете отримати ідею. Коли ви намагаєтесь реалізувати цю ідею, ви швидко бачите, що це неможливо. Творчість із шаблоном зазвичай призводить до розчарування.

Є кілька інших проблем із Squarespace, які будуть висвітлені нижче, але жодна з них не повинна перешкоджати нікому використовувати програмне забезпечення. Єдиний інший, що дійсно заслуговує на увагу, негативний аспект – це Squarespace трохи цінніше ніж конкуренти.

Для кого насправді є Squarespace

Ви повинні використовувати Squarespace, якщо ви хочете перетягнути і перетягнути, але ви також хочете, щоб ваш веб-сайт був побудований якнайшвидше. Для вас найважливішим пріоритетом є те, що все виглядає гладко, професійно та рівномірно, без необхідності поспішати з купою налаштувань, щоб воно виглядало таким чином.

Якщо ваш красивий і простий веб-сайт – ваша мета, не бажаючи надто ускладнювати речі, то розміщуйте Squarespace саме для вас. Однак, якщо ви хочете по-справжньому висловити себе через свій веб-сайт, то, можливо, ви захочете продовжувати шукати інших розробників веб-сайтів, які відповідають вашим потребам – якщо тільки не заборона вашої душі не схожа на шаблон квадрата простору. Я не суджу, чи це так!

Зламатися

Простота використання

Квадратний простір – це найкращий конструктор веб-сайтів з точки зору функціональності та простоти використання. У Wix є розробники веб-сайтів, які мають більше функцій, про які згадувалося раніше, і є розробники веб-сайтів, які простіше у використанні. Як правило, всі варіанти, які легше використовувати, є досить поганими.

Чудова річ у Squarespace – це наскільки інтуїтивно зрозуміло все. Ви можете прокручувати різні елементи, щоб вибрати та відредагувати налаштування цього елемента.

дизайн квадратного простору

Або ви можете просто натиснути, що розміщено на веб-сторінці, і просто відредагувати налаштування, не потребуючи пошуку того, що ви шукаєте.

квадратний простір

Шаблони

Цей розділ є причиною, чому хтось обирає Squarespace через Wix. Квадратний простір має найкращі шаблони. Вони не тільки найкращі, і кожен кожен з них є приголомшливим.

квадратичний простір-тема

Можна абсолютно вибрати шаблон, змінити весь текст і малюнки і бути зроблено з вашим веб-сайтом, протягом години. Це причина використання Squarespace. За допомогою їх шаблонів зробити так просто і справді красивим веб-сайтом.

Проблема виникає, коли ви насправді хочете її додатково налаштувати. Ви не можете зробити цілу купу, щоб налаштувати шаблон до того, чого хотіло б багато людей.

квадратний простір-тема2

Шаблони квадратних просторів ідеально підходять для демонстрації дивовижної фотографії з кількома текстовими описами. Якби це було все, на чому прагнув мій веб-сайт, я б використовував Squarespace кожен раз.

Мало того, що шаблони виглядають красиво на робочому столі, але вони всі мобільний до макс. Це іде так далеко, що деякі шаблони навіть не дозволяють вам редагувати мобільну версію свого веб-сайту.

Інтеграції

Кожен розробник веб-сайтів має інтеграцію. Багато розробників веб-сайтів мають більше інтеграцій, ніж Squarespace. Найкраще в інтеграції Squarespace – це те, що вони всі працюють бездоганно.

Що б їм не вистачало в кількості, яку вони складають якість. Мені не вдалося придумати жодної інтеграції, я могла б хотіти, щоб і у Squarespace не було. Вам дійсно доведеться знайти програмне забезпечення хіпстера, яке б використовувати для того, щоб знайти щось недоступне.

Деякі інтеграції, які включені, – це відстеження філій Amazon, Mailchimp, Instagram та Pinterest..

Вихід за межі шаблону

Можливості доповнення, що не перевищуються в шаблоні на Squarespace прямо-таки важко. Якщо ваша мета – відхилити від шаблону, ви, ймовірно, будете погано провести час.

Я колись бачив, як хтось намагається використовувати Squarespace, вибираючи шаблон – продовжуйте видаляти всі елементи зі сторінки – а потім спробуйте створити щось з нуля. Я сміявся з нього і сказав йому удачу.

Якщо це ваш план, знову ж таки, шукайте інший варіант. Простір квадрата не призначений для використання таким чином.

Намагатися створити зв’язану веб-сторінку з нуля на Squarespace – це як спробувати створити комод від IKEA своїм особистим та творчим способом. Зрештою, у вас може бути щось подібне до вигляду, як це може бути комод, якщо в ньому помістять ящики.

Насправді дотримуйтесь шаблону або не використовуйте Squarespace.

База знань та підтримка

чат підтримки квадратичного просторуЦе одна область, яку я знайшов Squarespace, щоб трохи відкинути м’яч. Якщо вам потрібна допомога, її точно не було. Проблема полягає в тому, що час очікування може бути трохи довшим, ніж ви хочете.

З тих пір Найбільша сила квадратичного простору – це простота, але потужна не так багато, що потрібно, щоб використовувати базу знань. І все ж, якщо вам це потрібно – це все є.

База знань стане у нагоді, якщо я не можу знайти певні налаштування чи елементи. Все, що потрібно, – це швидкий пошук у базі знань, який слід вказати в правильному напрямку.

Єдиний час, коли у вас виникнуть якісь проблеми – це технічний характер. У цей момент вам доведеться зв’язатися з командою підтримки.

Ведення блогів

Вести блоги досить легко, використовуючи Squarespace. Вся функціональність блогу, яку ви могли б очікувати, є. Відмінна особливість, яка є не у всіх розробників веб-сайтів, – це можливість планувати публікації для публікації пізніше.

До інших функцій належать сподобання, коментарі та значок спільного доступу. Ви також можете ввімкнути RSS-канал і налаштувати інтеграцію підкастів.

ведення блогів для бізнесу

SEO

Як і будь-який інший розробник веб-сайтів – SEO чудово працює у Squarespace. Їх функції SEO включають автоматично створені мапи сайту, а також налаштовані заголовки сторінок та метаописи. Якщо ви плануєте вести блоги та оптимізувати SEO, то Squarespace буде працювати для вас.

Єдиний час Слід уникати квадратичного простору, чи дійсно ви плануєте все робити з SEO. Зазвичай це не так у людей, які використовують розробників веб-сайтів.

Ціноутворення

Чудова річ у Squarespace – це те, що пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію. З пробною версією ви можете приступити до створення свого сайту і побачити, як вам подобається програмне забезпечення. Це більше ніж достатньо часу, щоб побачити, чи дійсно вам подобається використовувати Squarespace.

Після закінчення безкоштовної пробної версії вам пропонується чотири різні варіанти. Два для звичайного веб-сайту та два для електронної комерції.

ціноутворення в квадраті

Якщо платять щорічно – підписки на Squarespace відповідають правилам конкурентів. Якщо платять щомісяця – вартість відносно висока. Як і будь-який розробник веб-сайтів, ви сплачуєте премію за простоту користування та послуги все в одному рішенні.

Висновок

Квадратний простір безумовно, має бути у верхній частині списку для створення веб-сайту. Якщо ви збираєтеся йти маршрутом для створення веб-сайтів, а не хостингом та використанням WordPress, ваш вибір повинен звестись до Squarespace та Wix.

В Інтернеті живе незліченна кількість дивовижних веб-сайтів, які були побудовані за допомогою Squarespace, і я припускаю, що більшість з них були побудовані надзвичайно швидко.

FAQ

Який найкращий конструктор веб-сайтів для початківців?

Квадратний простір – це чудовий вибір, якщо ви вважаєте, що ви новачок і відчуваєте трохи занепокоєння, коли справа доходить до створення веб-сайту. Wix – це також фантастичний вибір, і його слід використовувати, якщо ви відчуваєте себе трохи впевненіше у своїх можливостях вивчати програмне забезпечення. Використовуйте квадратний простір, якщо шукаєте найпростіший підхід до створення веб-сайту.

(Прочитайте більше: Wix проти Squarespace)

Який найпростіший розробник веб-сайтів?

Squarespace, безумовно, найпростіший розробник веб-сайтів, який може створити прекрасний веб-сайт. Є альтернативи, які поєднують легкість і налаштованість, але наскільки зручність у використанні виграє Squarespace.

Чи є Squarespace кращим, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Довга відповідь – це може бути. Див. Вищезазначені питання для довідки. Квадратний простір набагато простіше у використанні, ніж WordPress, і він має приблизно двадцяту частину кривої навчання. Як початківець, WordPress може бути жахливим.

Чи є Squarespace кращим за Wix?

Обидва варіанти надають переваги. Квадратний простір призначений для людей, які хочуть створити прекрасний веб-сайт із фантастичного шаблону, тоді як Wix призначений для людей, які шукають більшої настроюваності.

Посилання та кредитні зображення:

  • ConceitCode.com
  • ITarian.com
  • Poetry2u.com
  • Verint.com
  • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author