9 кращих постачальників сервісних хостингів у 2020 році (огляд)

Best-Dedicated-ServerВаш завзятий веб-хостинг повинен бути, ну… присвячений. Тобі.

Ви маєте не тільки отримати спеціалізований сервер, але й вашу службу підтримки також слід інвестувати на ваш сайт, і вони також повинні забезпечити виділений IP.

Пройшли дні, коли хостинг-провайдери могли виділятися лише технічними можливостями.

Насправді, спеціалізована серверна технологія в останні роки зросла на всій основі: процесори 3 ГГц, 8 Гб оперативної пам’яті та 500 ГБ пам’яті рік тому вважалися «високим рівнем» рік тому, але зараз вони є досить стандартними пропозиціями.

По мірі вирівнювання технічних ігрових умов обслуговування клієнтів стало фактором, який різниться між постачальниками.

Що стосується обслуговування клієнтів, то все ж існують величезні відмінності між спеціалізованими хостинг-провайдерами. Насправді немає приводу для поганого обслуговування клієнтів у 2020 році. Якщо ви орендуєте власний сервер, вам слід очікувати поінформованих, швидких відповідей на ваші запитання.

Тому в цій оцінці ми приділяли більше уваги обслуговуванню клієнтів, ніж будь-коли раніше, беручи до уваги їхні технічні знання та час відповіді на наші запитання.

Готові подивитися, як вони складаються? Давайте розпочнемо.

Contents

9 найкращих сервісів для хостингу

Почнемо спочатку з найкращих хостинг-провайдерів, а потім перейдіть вниз по списку, щоб побачити, яких з них ви хочете уникнути. Ось 9 найкращих спеціалізованих провайдерів веб-хостингу в 2020 році:

1. Bluehost – найкраще співвідношення ціни та якості

Bluehost присвятив хостинг домашній сторінці

 • Пробіг: 99,98% (Джерело)
 • Час завантаження: 369 мс (Джерело)
 • Підтримка: 4/5
 • Веб-сайт: www.Bluehost.com

Bluehost – це як хороший надійний друг – він уже давно працює у цій галузі і ніколи не вдається виконати те, що обіцяли. Ви отримаєте чудовий час роботи та вражаючу швидкість. Що найкраще в Bluehost – це їхні низькі початкові ціни в розмірі 79,99 дол. США на місяць. Ви не можете дійсно помилитися з Bluehost, особливо якщо ваш бюджет обмежений.

Єдиним недоліком є ​​те, що їх низька ціна доступна лише для довгострокового зобов’язання (3 роки).

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості роботи Bluehost 2019Тестований план хостингу: WordPress – керований / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

У нашому тестуванні з січня по лютий 2019 року Bluehost взяв надійний час роботи 99,98% і швидкість 369 мс. Протягом багатьох років ми спостерігали за Bluehost, ми рідко мали будь-який істотний час простою. Незважаючи на те, що у січні 2019 року вони мали 19-хвилинний відключення, їх загальний час роботи протягом 2018 року становив неймовірні 99,99% із середньою швидкістю 415 мс.

Тож, якщо ви шукаєте хоста як з твердим часом, так і зі швидкістю – більше не потрібно шукати.

Підтримка

Підтримка, яку надає команда в Bluehost, також непогана. У наших тестах підключення до живого агента підтримки взяло 3 хв, і відповіді на наші запити зазвичай надходили після 2 хв.

Їх відповіді були простими і точними. Вони відповіли саме на те, що ми попросили, але нічого більше – так що місця для вдосконалення є небагато. Але в цілому підтримка Bluehost перемагає багато інших, які ми бачили, які мають проблеми з англійською мовою, які лише копіюють і вставляють відповіді або посилання, або є (в гіршому випадку) ранньою версією програми на основі штучного інтелекту.

Завдяки підтримці Bluehost ви отримаєте саме те, про що ви просите, не більше і не менше.

Чат з Bluehost

Особливості

Технічні характеристики стандарту Bluehost є досить хорошими, враховуючи низьку ціну (а також відмінний час роботи та швидкість). Ви отримуєте 500 Гб місця на диску, і а обмеження пропускної здатності такий великий (5 ТБ) Ви навряд чи коли-небудь це помітите. 4 Гб оперативної пам’яті трохи з низької сторони, але для веб-сайту невеликого та середнього розміру це повинно бути добре.

Якщо ваш трафік несподівано збільшиться (або якщо ваш сайт почне рости дуже швидко), Bluehost не стягне з вас додаткову плату. Мінусом є те, що, швидше за все, ваш сайт стане набагато повільніше до наступного місяця.

І стандартні, і вдосконалені плани, безумовно, дешевіші порівняно з іншими постачальниками. Вони пропонують ті самі функції, які ви отримаєте за подвійну або потрійну ціну з іншими постачальниками, включаючи швидкий процесор і велику пропускну здатність. Крім того, вони мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Ціноутворення

Ціни, пропоновані Bluehost, вражаюче низькі. Їх плани починаються із всього $ 79,99 на місяць, але майте на увазі, що після закінчення початкового 3-річного пакету ціна збільшиться до $ 119,99 на місяць.

Слід також зазначити, що наведені нижче ціни є дійсними лише в тому випадку, якщо ви платите протягом 3 років вперед. Щомісячні варіанти оплати Bluehost мають значно вищі ціни (починаючи з $ 149,99 щомісячно).

В цілому, з Bluehost ви отримуєте дуже пристойну статистику менше, ніж більшість інших хостів. Якщо вам потрібні якісні спеціалізовані сервери, але ваш бюджет обмежений, Bluehost – чудовий вибір.

Там є кілька постачальників з ще нижчими цінами, але зазвичай вони посягають на надійність та / або швидкість, або не вкладають коштів у належну підтримку клієнтів (як ви побачите нижче).

Ціни на виділені сервери Bluehost

Завдяки найдешевшому плану ви отримаєте досить непогані функції за досить дешевою ціною. Пам’ять може бути трохи кращою, але ви завжди можете її оновити, якщо відчуєте, що активність на вашому сайті зростає.

Також майте на увазі, що вказані ціни сплачуються лише за 3 роки, а плата збільшується після початкового 3-річного періоду. Навіть тоді Bluehost все ще перебуває на найнижчому рівні цільових цілей на виділені сервери порівняно з конкурентами.

 • Найдешевший план: 79,99 дол. / Міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel
 • Місце на диску: 500 Гб
 • Пропускна здатність: 5 ТБ
 • ОЗП: 4ГБ
 • Процесор: 4 ядра, 2,3 ГГц
 • Виділений IP: 3-5

Пропонувати повнофункціональний спеціалізований веб-хостинг за 79,99 доларів на місяць – вражаюче досягнення, особливо враховуючи, що cPanel поставляється як стандарт. В цілому Bluehost пропонує велике співвідношення ціни та якості.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

2. HostGator – надійний і відомий хост

Огляд HostGator

 • Пробіг: 100% (Джерело)
 • Час завантаження: 1,113мс (Джерело)
 • Підтримка: 4/5
 • Веб-сайт: www.HostGator.com

HostGator – ще один налагоджений гравець у цій галузі. У них величезна база клієнтів і вони точно знають, що роблять. HostGator, безумовно, також ваш найнадійніший хост. Вони мають досить гарне співвідношення між цінами та цінами.

Однак єдиним недоліком є ​​те, що їх сайти можуть бути трохи повільнішими порівняно з конкуренцією в наш час.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості роботи HostGator 2019Тестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

Як ми вже повторювали сто разів – час роботи та швидкість – це найважливіші фактори при виборі веб-хоста.

Продовження роботи HostGator є надзвичайним – ідеально 100%. Ніяких порушень не було.

На жаль, HostGator трохи не стикається зі своєю швидкістю 1,113мс – це трохи нижче середнього рівня в 890 мс.

Незважаючи на те, що швидкість може бути кращою, HostGator не дуже відстає від середнього показника, і, враховуючи винятковий час роботи, вони все ще можуть потрапити в топ нашого списку.

Підтримка

Підтримка HostGator дуже хороша. Ми контактували з ними кілька разів, і в наших тестах на підключення до чату в реальному часі брали участь в середньому 3 хв, з шипом 20 хв один раз. Відповідь на наші запитання зайняла дещо довший час із середнім часом 5 хв.

Замість того, щоб відповісти на наші запитання особистим способом (який нам сподобався у Liquid Web), вони надали багато посилань, які дали більш ніж достатню кількість інформації. Виходячи з їхніх відповідей та загальної інформації на веб-сайті, можна з упевненістю припустити, що більшість їх клієнтів є завзятими користувачами WordPress з знаннями технічних деталей та деяким кодуванням..

Вони нічого не вкладають у цукровий шар і не ускладнюють справи. Їх веб-сайт, а також підтримка клієнтів, не призначений для початківців – якщо тільки ви не хочете витратити деякий час на пошук деталей та смислів, що стоять за інформацією, яку ви знайдете.

Чат в реальному часі з HostGator

Особливості

На папері функції, які пропонують спеціалізовані сервери веб-хостингу HostGator, є досить хорошими, особливо той факт, що ви отримуєте необмежену пропускну здатність до тих пір, поки залишаєтесь в їхніх умовах обслуговування.

Ви отримаєте 1 ТБ місця на диску, ан необмежена пропускна здатність (насправді, це 10 ТБ – ми запитали), 8 Гб оперативної пам’яті і дійсно швидкий багатоядерний процесор. Ця статистика справді хороша, особливо з цінами, з якими вони входять. Ви, швидше за все, ніколи не помітите обмеження пропускної здатності. Але якщо це станеться, ваш веб-сайт може ставати набагато повільніше до наступного місяця.

На відміну від Liquid Web, HostGator не надає автоматичних резервних копій для вашого виділеного веб-сайту. Ви самі будете відповідати за це.

Ціноутворення

Ціни HostGator в низькому середньому діапазоні порівняно з конкурентами. Хостинг починається зі $ 118,99 на місяць, якщо ви виберете довгострокові 3-річні зобов’язання.

Після закінчення початкового плану план поновлюється на рівні 189 доларів на місяць. Не хвилюйтеся – навіть оновлені ціни на пристойному рівні враховують функції, які ви отримаєте.

Ціни на виділені сервери HostGator

Найдешевший план охоплює все необхідне для веб-сайту середнього розміру, який щомісяця відвідує тисячі відвідувачів. І вам не доведеться турбуватися про будь-який час простою з цим хостом.

 • Найдешевший план: 118,99 дол. / Міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel
 • Місце на диску: 1 ТБ
 • Пропускна здатність: Необмежений
 • ОЗП: 8 Гб
 • Процесор: 4 ядра, 2,1 ГГц
 • Виділений IP: 3

Якщо ви віддаєте перевагу безпеці величезного і налагодженого хостинг-провайдера, HostGator може бути для вас. Спеціалізовані послуги веб-хостингу, які вони надають, є вище середнього, тоді як їх ціни нижче середніх.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

3. Хостинг A2 – найкраща швидкість

Огляд A2Hosting

 • Пробіг: 99,96% (Джерело)
 • Час завантаження: 248 мс (Джерело)
 • Підтримка: 4/5
 • Веб-сайт: www.A2Hosting.com

Незважаючи на те, що A2 дещо менш відомий, ніж деякі інші господарі вище, вони є лютим конкурентом. З блискавичною швидкістю, пристойним режимом роботи, хорошими характеристиками та хорошими цінами ви легко будете задоволені ними.

Мінус? Крім їх найвищої швидкості, вони лише трохи вище середнього у всьому іншому. Крім того, ми не були в захваті від того, що з’ясували, що cPanel не включений у їх цінові плани, оскільки більшості людей потрібен такий, щоб створити свій сайт.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості A2Hosting 2019Тестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

У нашому стандартному режимі моніторингу часу та швидкості, хостинг A2 справді вдало.

Вони мають найвищу швидкість, яку ми бачили в галузі (248 мс). Доведено, що відвідувачі залишають повільні сайти в одну мить – у A2 цього питання не виникне.

Їх тривалість роботи 99,96% пристойний теж. Це не в нашому топ-3, але менше 15 хвилин простою в місяць недостатньо, щоб залишити тінь над іншими чудовими можливостями, які надає A2 хостинг.

Підтримка

Підтримка A2 також хороша. Підключення до агента через чат було по суті миттєвим, і їх відповідь на запити щодо CDN та максимальних обмежень відвідування повернулася протягом декількох хвилин.

Їх підтримка клієнтів – швидка та точна. Ви отримаєте відповіді швидко і в цілому вони корисні. Якщо ви хочете дізнатися більше, можливо, вам доведеться виконати додаткове копання, але в цілому – вони забезпечують все, що ви очікуєте від хорошого представника служби підтримки клієнтів. Ми напевно рекомендуємо їх будь-кому.

A2Hosting чат наживо

Особливості

Технічні характеристики, пропоновані A2, будуть більш ніж достатніми для більшості користувачів.

Основний план пропозицій 1 ТБ місця на диску, обмеження пропускної здатності 10 ТБ, швидкий 2-ядерний процесор 3,1 ГГц, і 8 Гб оперативної пам’яті Сервери A2 також трохи швидші, ніж сервіси інших постачальників за ціною.

З’єднайте його з найшвидшою швидкістю, яку коли-небудь бачили, і у нас є серйозний конкурент.

Ціноутворення

За $ 99,59 на місяць, спеціалізований веб-хостинг A2 є одним з найдешевших доступних, але з одним уловом: щоб використовувати cPanel, вам потрібно буде заплатити додаткові 39,95 дол. США на місяць. Є також деякі інші функції, наприклад кешування, резервне копіювання веб-сайтів тощо, що може коштувати вам додатково.

Тож початкова ціна може не покрити все, що вам потрібно, і ви, в кінцевому рахунку, можете заплатити більше.

Крім того, коли прийшов час поновити підписку, ви дивитесь на підвищення ціни на 17% до 119,99 дол. США / місяць.

Їх гарантія повернення грошей у будь-який час – це фактично 30-денна гарантія повернення грошей.

Ціноутворення на виділений сервер A2Hosting

За 100 доларів на місяць A2 дійсно пропонує найкращі функції. Їх найдешевші цінові плани дуже схожі на Bluehost та HostGator, якщо виключити проблему з cPanel.

Якщо ви дискутуєте між цими трьома, це зводиться до тривалості роботи, швидкості та підтримки. Ми більше схиляємось до Bluehost за цим ціновим рівнем (ви покращуєте час роботи за меншою ціною), але знову ж таки – A2 б’є всіх своєю швидкістю.

 • Найдешевший план: 99,59 дол. / Міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel ($ 39,95 / місяць)
 • Місце на диску: 1 ТБ
 • Пропускна здатність: 10 ТБ
 • ОЗП: 8 Гб
 • Процесор: 3,1 ГГц
 • Виділений IP: 2

В цілому, A2 пропонує чудовий сервіс з огляду на розмір компанії. Продуктивність, яку пропонують їх сервери, вище середнього, їх цінові конкурентоспроможні, і вони зібрали знаючу команду обслуговування клієнтів.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

4. SiteGround – найкраще для керованих виділених серверів

Огляд SiteGround

 • Пробіг: >99,99% (Джерело)
 • Час завантаження: 683ms (Джерело)
 • Підтримка: 5/5
 • Веб-сайт: www.SiteGround.com

SiteGround не тільки має відмінні функції, але вони також сяють своєю обізнаною та доброзичливою підтримкою клієнтів.

Якщо це занадто добре, щоб бути правдою, зазвичай так і є. Що вони пропонують, SiteGround – це крихітна дорога.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості SiteGround 2019Тестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

Незважаючи на невеликі невдачі в грудні 2018 року, коли у них було 20 хвилин простоїв, останній час роботи SiteGround був найкращим в >99,99%.

Ми також не можемо скаржитися на швидкість їхнього веб-сайту. З 683ms, SiteGround потрапляє приблизно в середину цих дев’яти хостів. Але насправді все, що нижче 1сек, все ще дуже пристойне і залишать відвідувачів щасливими.

Підтримка

Найкраще в SiteGround – це обслуговування їх клієнтів. Підключення до агента через їхній чат підтримки було миттєвий і на запити відповіли в межах 2 хв.

Ще краще, що їх персонал знає, про що вони говорять, здається, щиро прагнуть допомогти, і говорять зрозумілою англійською: це означає, що навіть складні обміни плавно протікають..

Агент здавався особистим і зацікавлений у наших потребах. Ми запитали про запуск нового сайту і отримали достатньо відповідей.

Ми рекомендуємо підтримку SiteGround як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Підтримка сайту SiteGround

Особливості

З 480 Гб пам’яті, а 10 ТБ пропускна здатність cap та сервери з колосальним 16 Гб оперативної пам’яті, Спеціалізовані функції хостингу SiteGround – надзвичайні для плану початкового рівня. Швидкість процесора з 3,2 ГГц і 4 ядрами теж хороша, але на такому рівні ціни ви цього не очікуєте.

Дисковий простір потужністю 480 Гб є єдиною особливістю, яка знаходиться на низькій стороні – вона ледве не покриє гарну фотографію та запит про стиль життя. З іншого боку, SiteGround акцентується на швидкості з SSD.

Ще одна приємна вигода полягає в тому, що SiteGround пропонує кешування, що робить сайти швидшими для повернення відвідувачів. Інші постачальники платять за цю послугу від 50 до 100 доларів, залежно від ваших потреб та планів.

Це також повною мірою керується, що означає, що вони допоможуть вам у будь-чому – налаштуйте свій сайт, додайте додаткові функції для безпеки, кешування тощо, а також автоматизовані резервні копії..

Ціноутворення

SiteGround знаходиться на дорогому кінці цінового спектру порівняно з іншими спеціалізованими провайдерами веб-хостингу, але це частково тому, що їх базовий план пропонує порівняно високий рівень продуктивності, включаючи 4-ядерні процесори, що працюють на стандартній частоті 3,2 ГГц.

Хороша новина полягає в тому, що з SiteGround ви бачите те, що отримуєте. Додаткових платежів або збільшення плати за оновлення не буде.

Незважаючи на те, що SiteGround знаходиться на дорогому рівні, ви отримаєте те, за що платите.

Ціноутворення на виділений сервер SiteGround

Найдешевший план SiteGround, безумовно, не дешевий, але ви отримаєте багато за те, що платите, включаючи віддану і знаючу підтримку. Якщо ви все одно дивитесь на цей ціновий діапазон – ми рекомендуємо наш найкращий вибір.

 • Найдешевший план: $ 269,00 / міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel
 • Місце на диску: 480 Гб
 • Пропускна здатність: 10 ТБ
 • ОЗП: 16 ГБ
 • Процесор: 4 ядра, 3,2 ГГц
 • Виділений IP: 1

Загалом, SiteGround – прекрасний вибір для порівняно невеликих веб-сайтів та для клієнтів, які цінують хороший рівень підтримки. Це робить його ідеальним, якщо ви хочете перейти свій сайт на спеціалізований веб-хостинг, де наявність знаючих та доброзичливих агентів підтримки може бути вирішальним.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

5. Рідка веб – найкраща підтримка

Рідкий веб-виділений хост

 • Пробіг: >99,99% (Джерело)
 • Час завантаження: 658 мс (Джерело)
 • Підтримка: 5/5
 • Веб-сайт: www.LiquidWeb.com

Liquid Web – це енергопостачальний сервіс, що забезпечує майже ідеальний час роботи, велику швидкість та чудову підтримку клієнтів із гарантією підтримки 59-секундної підтримки. Вони знаходяться в тому ж ціновому діапазоні, що і SiteGround, пропонуючи аналогічні характеристики сервера.

Час роботи & Тест на швидкість

Статистика тривалості роботи та швидкості роботи на LiquidWebТестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb рекламує “100% гарантію тривалості роботи”. За останні два місяці їх тривалість тривала >99,99% з простою 2 хвилин простою. Не зовсім 100%, але все-таки дуже добре.

Їх середня швидкість 658 мс не найкращий в бізнесі, але він все ще вище середнього рівня в галузі.

Підтримка

Середній час, коли Liquid Web відповів на запити підтримки, був такий менше 1 хвилини, виконуючи їх “59-секундної гарантії підтримки”.

Агент був добре обізнаний і детально відповідав на всі наші запитання.

Ми задали йому кілька основних питань про різницю ядер процесора та оперативної пам’яті та про їхні SSL та CDN, на які він відповів швидко та людською мовою, використовуючи метафори (де це було потрібно). Агент також розпитав про наші плани з веб-сайтом та запропонував найкращий план, виходячи з наших потреб та цілей.

Живий чат LiquidWeb

Зрозуміло, що Liquid Web дуже серйозно сприймає їх підтримку і хоче надати своїм клієнтам найкращий досвід підтримки.

Особливості

Рідкі сервери Web дуже хороші. Навіть найдешевший пакет дає вам 480 Гб місця на диску, а пропускна здатність 5TB, і швидкі 4-ядерні процесори 3,5 ГГц із 16 Гб оперативної пам’яті.

Ці характеристики майже ідентичні SiteGround, за винятком пропускної здатності (ви отримуєте 10TB за допомогою SiteGround), а також невеликої переваги тактової швидкості з Liquid Web (3,5 ГГц проти 3,2 ГГц).

Однак майте на увазі, що Liquid Web надає найкращу та швидку підтримку клієнтів у цій галузі та з пакетом понад 1000 доларів ви отримаєте доступ до веб-архітекторів, щоб миттєво вирішити будь-які ваші проблеми. Очевидно, що ці пакети найкращі для величезних підприємств, що мають багато трафіку та активності на своїх сайтах.

Огляд цін

Ціни на рідку Інтернет можуть здатися крутими порівняно з іншими постачальниками, але їх бізнес-модель орієнтована на професійних користувачів, яким потрібна найкраща ефективність. Їх плани варіюються від пакету “початкового рівня” в розмірі 149 доларів на місяць до справді жахливого сервера за $ 499 / місяць.

Є кілька додаткових витрат, про які слід пам’ятати. Перш за все, вони стягують вам додаткові $ 20 / місяць за використання cPanel.

Крім того, якщо ваш веб-сайт використовує більшу пропускну здатність, ніж ви передплатили, вони стягуватимуть плату за надмірне використання. Але так роблять і більшість інших постачальників. Тому завжди добре вести точні оцінки трафіку на вашому сайті. Пропускна здатність прямо не пов’язана з трафіком, це залежить від простоти та використання вашого сайту. Простий веб-сайт з 2-3 сторінками та приблизно 1000 відвідувачами / місяць потребуватиме близько 1 ГБ пропускної здатності.

Ціноутворення на виділений сервер LiquidWeb

Але позитивне значення в цінах на рідку Інтернет – це те, що ви бачите – те, що ви отримуєте – ціни не збільшуються при поновленні, оскільки ви все одно платите щомісяця. (Без знижок на авансові платежі).

 • Найдешевший план: 149,00 дол. / Міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel ($ 20 / місяць)
 • Місце на диску: 480 Гб
 • Пропускна здатність: 5 ТБ
 • ОЗП: 32 Гб
 • Процесор: 4 ядра, 3,9 ГГц
 • Виділений IP: 1

Все це додає до чудового досвіду хостингу.

Однак те, що справді виділяє рідину Інтернет, – це їхній професіоналізм. Їх маркетингові матеріали чітко визначають, що ви отримуєте за свої гроші, не опікуючись вами та не приховуючи вартість основних засобів.

 • Статистика пінгдомів
 • Тестовий майданчик

6. GoDaddy – найбільший веб-хостинг

Огляд GoDaddy

 • Пробіг: 99,99% (Джерело)
 • Час завантаження: 610мс (Джерело)
 • Підтримка: 2/5
 • Веб-сайт: www.GoDaddy.com

GoDaddy – це ваше велике ім’я, яке приходить з великими гарматами. У них величезна компанія з величезною клієнтською базою. Крім того, їх тривалість роботи та швидкість дуже пристойні.

Однак, незважаючи на їхню славу, ми були досить розчаровані їхнім обслуговуванням клієнтів. Завдяки такій величезній клієнтській базі, ви можете сподіватися, що вони більше інвестуватимуть у професійний та досвідчений персонал.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості роботи GoDaddy 2019Тестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

Давайте спочатку подивимося на добрі новини Хостинг GoDaddy – це швидкий і надійний:

Їх нещодавнє продовження роботи 99,99% близький до досконалого. Ми відчували цілу годину простоїв у липні 2018 року, але крім цього, тривалість роботи була чудовою.

Їх сайт швидкості 610мс також пристойні, стабільно залишаючись трохи вище галузевих стандартів.

Підтримка

Тепер погані новини. Підтримка GoDaddy болісно повільна.

На нашому першому тесті їхнього чату в реальному часі нам довелося почекати 27 хвилин, щоб підключитися до агента. Після підключення до агента, на наші запити відповіли лише після 7-хвилинного очікування. Коли ваш веб-сайт не працює, у вас немає півгодини, щоб чекати – ви хочете негайно знайти представника служби підтримки клієнтів.

Чат в прямому ефірі GoDaddy

На наші пізніші спроби звернутися до служби підтримки, реакція була швидшою – ми змогли отримати відповідь протягом 10-15 хв, і представник служби підтримки був інформативним та ввічливим. Вони надавали нам достатню інформацію та були м’яко зацікавлені у наших цілях та потребах.

По суті, підтримка GoDaddy непередбачувана щодо часу відповіді, а також рівня підтримки. В деяких випадках агент підтримки був знаючим та швидко реагував. В інших випадках їм вічно було відповідати на прості запитання, як-от одне запитання про сертифікат SSL.

Підтримка GoDaddy далеко не найкраща, яку ми бачили, але теж не найгірша. Це невідповідність може набриднути – якщо ви зрозумієте терміни, ви зможете отримати належну відповідь за розумну кількість часу. Якщо ні, то… ну, не затамуйте дихання.

Особливості

Переходячи від служби підтримки підрозділу, сервери GoDaddy насправді пропонують досить непогані функції: 1 ТБ пам’яті, і пропускну здатність, яка є цілком невміряний (це стосується деяких умов, про які ви можете прочитати в їхній Угоді про розміщення).

Швидкість процесора (4-ядерний 3,1 ГГц) досить хороша, але нас це не зовсім вразило 4 Гб пам’яті перший план приходить. За цими цінами ви очікуєте щонайменше 8 Гб, якщо не 16 ГБ.

Ми із задоволенням виявили, що cPanel є стандартним, і вони пропонують резервне копіювання веб-сайтів за дійсно розумною ціною – $ 4,99 / місяць.

Ціноутворення

Спеціальні плани хостингу GoDaddy починаються від 89,99 дол. США на місяць (169,99 дол. США щомісяця при поновленні). Це представляло б розумну цінність для включених функцій, але це підводить через відсутність надійної підтримки.

Ціноутворення на виділені сервери GoDaddy

GoDaddy пропонує напрочуд гарні плани з гідними цінами. Їх оперативна пам’ять може бути дещо кращою, але при 119,99 дол. / Місяць з включеним cPanel – це не поганий вибір.

 • Найдешевший план: $ 89,99 / місяць (ціна поновлення 169,99 дол. США)
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel
 • Місце на диску: 1 ТБ
 • Пропускна здатність: Без вимірювання
 • ОЗП: 4ГБ
 • Процесор: 4 ядра, 3,1 ГГц
 • Виділений IP: 3

Підводячи підсумок, спеціальні хостингові плани GoDaddy відрізняються гідною продуктивністю, але це підірвано їх чудовим підходом до обслуговування клієнтів..

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

7. IONOS 1&1 – Найнижча ціна

IONOS 1 і 1 огляд

 • Пробіг: 99,98% (Джерело)
 • Час завантаження: 530мс (Джерело)
 • Підтримка: 1/5
 • Веб-сайт: www.IONOS.com

IONOS 1&1 має довгу історію в галузі веб-хостингу, але це не означає, що вони обов’язково найкращі. Незважаючи на те, що їх час роботи та швидкість є задовільними, ми були неприємно здивовані їх підтримкою.

На сучасному ринку, особливо якщо мова йде про спеціалізовані сервери, жива підтримка має вирішальне значення. А їх немає.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості роботи IONOS 1 і 1 2019Тестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

У наших тестах IONOS виступив досить добре:

Їх тривалість роботи 99,98% була сильною та стійкою – у лютому 2019 року ми пережили 10-хвилинний пробій, але крім цього випадкового помилки вони були міцними.

Ми також задоволені швидкістю їх сайту 530мс. Це так добре, як і все, що ви очікуєте від своїх найкращих спеціалізованих постачальників сервера.

Підтримка

Існує величезна проблема з бізнес-моделлю IONOS: вони не пропонують підтримки чату в реальному часі. Це означає, що вам доведеться телефонувати їм. На практиці (і в 2020 році) ми вважаємо, що відсутність підтримки в Інтернеті просто неприйнятна.

Особливості

Особливості, які пропонує IONOS, справді досить непогані. Необмежена пропускна здатність і 1 ТБ місця на диску не слід насміхатися, і наші тести на швидкість показують, що їх сервери швидкі. У комплекті йде пакет 8 Гб оперативної пам’яті і швидкі процесори теж.

Ви будете раді дізнатись, що вони кидають у безкоштовний домен, захист від зловмисного програмного забезпечення SiteLock (більшість інших за це платять) та функції доставки вмісту (CDN), завдяки яким ваш сайт швидше повертається до відвідувачів.

Ціноутворення

IONOS дешевий. За 40 доларів на місяць за основний пакет (поновлюється на $ 60 / місяць через 6 місяців), їхній спеціалізований веб-хостинг є найменш дорогим у цьому списку. З огляду на функції, які ви отримаєте, це справжня угода.

Якщо ви вирішили обрати один із дорожчих планів, зверніть увагу, що вони стягують додатковий одноразовий збір у розмірі 50 доларів.

Ціни на виділені сервери IONOS

Ціни їх смішно низькі. Навіть із подорожчанням на 20 доларів після перших 6 місяців ви все ще шукаєте (можливо) найкращу пропозицію для спеціалізованого сервера там.

 • Найдешевший план: $ 40,00 / міс
 • Інформаційна панель адміністратора:?
 • Місце на диску: 1 ТБ
 • Пропускна здатність: Необмежений
 • ОЗП: 8 Гб
 • Процесор: 8 ядер, 2,4 ГГц
 • Виділений IP: 1

IONOS пропонує вище середньої продуктивності за дуже конкурентоспроможною ціною. Низька ціна зазвичай означає, що деякі куточки були вирізані, і в цьому випадку це повна відсутність живого чату і, отже, цілого ряду інформації. Якби вони лише розібралися у своїх системах підтримки клієнтів, вони були б чудовим вибором.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

8. HostWinds

Огляд господарів

 • Пробіг: 99,94% (Джерело)
 • Час завантаження: 1200 мс (Джерело)
 • Підтримка: 4/5
 • Веб-сайт: www.HostWinds.com

HostWinds – досить новий гравець на полі. Нас заінтригували хороші риси, які вони пропонують у своїх планах щодо (значно) низьких цін.

На жаль, ми були розчаровані, оскільки всі їх переваги згасають у світлі жахливих статистичних даних про швидкість роботи та швидкості.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості роботи HostWinds за 2019 рікТестований план хостингу: Спільний / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

У минулому листопаді HostWinds отримав жахливі 99,47% часу роботи, що перевищило 3 години простою. Така ж невідповідність з’явилася в грудні 2018 року. Це занадто багато простоїв, якщо врахувати потенційний втрачений трафік та продажі – особливо перед Різдвом. Їх початок року покращився з продовженням часу 99,94%, але це все ще недостатньо добре в порівнянні з галузевим стандартом.

Швидкість завантаження веб-сайтів була стабільною, але, на жаль, стабільно повільною. З середньою швидкістю завантаження сторінки 1200 мс, ваші відвідувачі не будуть дуже раді.

Підтримка

Мабуть, підтримка клієнтів HostWinds набагато швидша, ніж їх сервери. Під час наших тестів ми отримали відповіді на наші запити в межах 2 хвилини.

Ми були приємно здивовані тим, як швидко і точно агент відповів на наші запити.

Відповіді були точними та короткими. Як і в Bluehost – ви отримуєте саме те, що просите. Нічого менше і нічого більше.

Тож якщо ви хочете поспілкуватися з кимось про свої цілі та потреби веб-сайту, можливо, їх буде недостатньо.

Чат з HostWinds

Особливості

Повільна швидкість, яку виявили наші тести, є таємницею, оскільки сервери HostWinds повністю представлені 8 Гб оперативної пам’яті і Процесори 3,5 ГГц. Ви також отримаєте 1 ТБ пам’яті і Пропускна здатність 10 Тб ліміт. Це чудовий пакет ціни, яку ви платите, особливо враховуючи вступну ціну.

Нам також подобається, що ви можете скласти власний план із налаштованими функціями залежно від ваших уподобань.

Ціноутворення

HostWinds також досить дешево. Їх основний пакет починається зі $ 106 / місяць після (короткого) вступного періоду в розмірі $ 79,50 / місяць. Ще краще, вони дозволяють вам отримати унікальний рівень налаштування за вашим планом, з інтерфейсом, який дозволяє вибрати ОС, ОЗУ, RAID, обмеження пропускної здатності та кількість IP-адрес для реєстрації.

Вступна ціна може бути від 1-36 місяців. Після початкового авансового платежу ціна збільшується на 25%.

Також важливо зазначити, що cPanel обійдеться вам у додаткові 35 доларів на місяць.

Ціни на виділені сервери HostWinds

HostWinds досить недорогий, і ви отримаєте дійсно хороші функції. Якщо вам також потрібен cPanel, це призведе до підвищення ціни середнього рівня.

На жаль, з точки зору тривалості роботи та швидкості, HostWinds просто не відповідає рівню конкуренції.

 • Найдешевший план: $ 79,50 / міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel ($ 35,00 / місяць)
 • Місце на диску: 1 ТБ
 • Пропускна здатність: 10 ТБ
 • ОЗП: 8 Гб
 • Процесор: 4 ядра, 3,5 ГГц
 • Виділений IP: 8

Хоча вони пропонують налаштований сервер за конкурентоспроможними цінами, результати наших тестів на тривалість роботи та швидкості не можна ігнорувати. Насправді сервери HostWinds просто занадто повільні та надто ненадійні, щоб запропонувати хорошу цінність у 2020 році.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

9. AccuWebHosting

Огляд AccuWebHosting

 • Пробіг: 99,92% (Джерело)
 • Час завантаження: 794 мс (Джерело)
 • Підтримка: 4/5
 • Веб-сайт: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting надає напрочуд хороші функції за низькі ціни. Однак вони розчарувались у своїй непослідовної тривалості роботи та низькій середній швидкості.

Ми також були дещо неприємні щодо їх (злегка) помилкової реклами.

Час роботи & Швидкість

Статистика часу та швидкості AccuHosting 2019Тестований план хостингу: Виділений сервер / Дати статистики: 01.01.2019-02.28.2019

Ми спостерігаємо за AccuHosting лише кілька місяців, тому ми ще не знаємо, що робити з їх статистикою. А саме, продовження часу (99,92%). Поки грудень та лютий були без будь-яких перебоїв, але потім знову в січні у них було більше години простою. Нам потрібно стежити за ними трохи довше, щоб зрозуміти, чи це була лише разова невідповідність чи це повторювана проблема.

Швидкість сайту на 794 мс нижче середнього. У цьому списку є кілька набагато швидших хостів.

Підтримка

Підтримка клієнтів, яку пропонує AccuWebHosting, є хорошою. У наших тестах, підключення до їх миттєвого чату було добре, миттєвий а їхні радники здавались добре поінформованими, відповідаючи на наші запити всередині 2 хвилини.

Ми були дуже раді їх підтримці. Вони чудово розуміли наші запитання і відповіли протягом декількох секунд. Окрім точності та точності, вони також цікавились нашими потребами та цілями більше, ніж більшість інших хостинг-провайдерів, яких ми бачили досі.

Безумовно, хороший досвід клієнтів, підходить для початківців та більш досвідчених користувачів.

Точний чат AccuWebHosting 2

Особливості

На сьогодні найкраща особливість AccuWebHosting – це вражаюча специфікація, яку ви отримуєте на обраному вами сервері. 16 Гб оперативної пам’яті значно вище стандартних за ціною їх веб-хостингу, як є ЦП біг на 3,4 ГГц. Ви також отримаєте колосальний 4 ТБ місця для зберігання. Відповідно до їхньої підтримки, ви також отримаєте необмежена пропускна здатність. Це майже здається занадто гарним, щоб бути правдою – і це так.

cPanel, прикро, коштує трохи більше, ніж стандартний план, як і оплата послуг SSL та CDN. Також ми були розчаровані, виявивши, що рекламований сервер Великобританії в даний час (на момент написання цього огляду) недоступний.

Ви також можете отримати додаткові функції, наприклад, більше пам’яті, додаткові параметри безпеки, інші панелі управління, швидші процесори, резервні копії, сервери в різних країнах тощо.

Ціноутворення

Спеціалізований веб-хостинг AccuWebHosting – хороша ціна, починаючи з 90 доларів на місяць. Для пристойних цін також є багато корисних доповнень. Ціни здаються дуже хорошими для отриманих специфікацій. Досі ми не знайшли багато недоліків або прихованих витрат. Це все видно просто, коли ви вибираєте свої функції та плани.

Крім того, ціни фактично не піднімаються після початкової підписки.

Ще краще, ви можете вибрати між декількома серверами залежно від місця розташування ваших клієнтів:

Ціноутворення на виділений сервер AccuWebHosting

Їх найдешевший план має дійсно хороші характеристики – цього більш ніж достатньо для веб-сайту середнього розміру з пристойним трафіком. Однак вам доведеться доплатити за такі основи, як SSL та cPanel. Це також стосується того, що деякі рекламовані функції (наприклад, сервер у Великобританії) наразі недоступні.

 • Найдешевший план: $ 90 / міс
 • Інформаційна панель адміністратора: cPanel ($ 35,00 / місяць)
 • Місце на диску: 2 ТБ
 • Пропускна здатність: необмежений
 • ОЗП: 32 Гб
 • Процесор: 3,8 ГГц
 • Виділений IP: 1

На закінчення, AccuWebHosting пропонує сервіс гідного значення, маючи вище середнього рівня пам’яті та обмеження пропускної здатності та суцільну швидкість. Але зважаючи на їх невтішний час роботи, вам може бути краще з іншими постачальниками.

 • Статистика Pingdom
 • Тестовий сайт

Висновок …

Більшість хороших спеціалізованих веб-хостів сьогодні пропонують швидкі, надійні сервери. Як ми бачили, велика різниця між ними – рівень підтримки, який вони пропонують.

У наших тестах виділяються три господарі. Якщо тривалість роботи є найважливішим фактором вашого рішення, перейдіть на Bluehost. Їх сервери забезпечили найкращий і стабільний час роботи.

Якщо ви шукаєте безпеку великого та налагодженого веб-хостингу, HostGator – найкраща ставка. Їх послуги недорогі, а їх величезна кількість клієнтів означає, що ви можете розраховувати на те, що їхня команда підтримки має досвід у всіх питаннях.

Якщо швидкість – це те, що ви хочете, то A2 хостинг – найкращий варіант для вас. Їх плани мають хорошу цінність, тривалість тривалості роботи в основному хороша (є 5–15 хвилин перебоїв через кожні кілька місяців), а підтримка – швидка та обізнана.

Що б ви не вибрали, будьте вимогливі. Виділений сервер – це велика інвестиція, і він коштує купувати магазини та вибирати найкращий варіант.

Пам’ятайте: якщо ви орендуєте сервер для ексклюзивного використання, слід очікувати, що ваш хостинг-провайдер буде таким же присвяченим вашому сайту, як і ви..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author