Кращі послуги з веб-хостингу

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (для розміщення наших клієнтів + ​​у нас є незліченна кількість побічних проектів і ми хочемо експериментувати 🙂), ми отримали досить гарне уявлення про те, що визначає провідного постачальника веб-хостингу.

Ми проаналізували всі наші хостингові акаунти, проаналізували, які веб-хости працюють добре, а які – ні (і чому). Тоді ми вирішили створити цю масову сторінку порівняння, щоб поділитися тим, що ми знайшли, насолодитися!

Для швидкого ознайомлення, на основі наших відгуків, це такі 5 кращих провайдерів веб-хостингу на 2020 рік:

 1. Хостингер – найкращий в цілому
 2. SiteGround – підбіг
 3. HostPapa – чудовий доступний веб-хост
 4. Cloudways – найкращий хмарний сервіс
 5. Хостинг A2 – чудово підходить для хостингу для реселерів

Contents

Чому суцільний веб-хостинг має значення!

Якість вашого веб-провайдера може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого веб-сайту.

Візьмемо швидкість веб-сайту  Наприклад, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінок зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, яку ваш сайт все ще завантажує, саме тому досвідчений та орієнтований на якість веб-сайт важливий хостинг-провайдер!

На щастя для нас, індустрія веб-хостингів є досить конкурентоспроможною з більшістю постачальників, які постійно намагаються перемогти один одного за ціною, якістю та підтримкою! Для нас це чудово, оскільки у нас є маса варіантів, коли справа стосується вибору веб-хоста.

дослідження веб-хостингу

Окрім таблиця порівняння хостингу нижче ми також детальніше зупинимось на оглядах окремих веб-сайтів.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць. Дисковий простірОсоби оглядуВеб-сайт

Логотип хостингу 0,99 дол (Знижка на 90% – знижується з 9,99 дол. США) 10 Гб  

 • Дуже доступний за ціною
 • Супер просте налаштування
 • Відмінна продуктивність і швидкість
 • Глобальна мережа серверів
 • 30-денна гарантія повернення грошей!

 

Огляд хостингу
siteground2 $ 3,95 (67% знижка, знизившись від $ 11,95) 10 Гб
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Блискавка
 • Відмінна підтримка!
 • Глобальні сервери
SiteGround Огляд
Логотип HostPapa $ 2,95 (знизиться з $ 7,99 – ексклюзивна знижка MangoMatter) 100 ГБ
 • Дуже доступний за ціною!
 • МНОГО варіантів підтримки
 • Чудова ефективність
 • 30-денна гарантія повернення грошей
Огляд HostPapa
cloudwayslogo 7 доларів 20 ГБ
 • Переопределено хмарний хостинг.
Огляд Cloudways
A2HostingLogo 3,92 дол Необмежений
 • Дешево
 • Необмежений простір на диску!
Огляд хостингу A2

10 найкращих оглядів веб-хостингу на 2020 рік

1. Хостингер – найкращий в цілому

Логотип хостингу
Веб-сайт: www.hostinger.com
Ціна: 0,99 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Live Chat
Глобальне охоплення: Так

Хостингер – одна з найбільш швидко зростаючих веб-хостингових компаній навколо, і з поважною причиною. Їм вдається надати шалено якісні послуги хостингу за частку витрат порівняно з більшістю їх конкурентів.

Не дивно, що з моменту створення в 2004 році вони зареєстрували понад 29 мільйонів користувачів. Всього за $ 0,99 / місяць ви отримуєте 10 ГБ місця на диску на SSD, безкоштовний SSL, підтримку клієнтів 24/7/365 та ще кілька безкоштовних халяв. Цінність, яку вони пропонують, дуже вражає!

Нам дуже подобається те, як вони структурували процес створення нового облікового запису, і це зручні налаштування, які ми пережили до цього часу. Кроки безперешкодно переходять до наступного, до того, як ви дізнаєтесь про це, у вас не з’явиться сайт у прямому ефірі із встановленим WordPress (і фактично оптимізованим для WordPress), і ви не готові до завантаження вмісту та зображень..

Це серйозно продуманий процес на борту!

Що стосується продуктивності, окрім 7-ти (!) Серверів по всьому світу, вони використовують жорсткі диски SSD, кешування на рівні сервера, захист DDOS, користувацький плагін кешування, 99,9% часу роботи тощо. Якщо ви дійсно хочете видавіть щонайбільше швидкості зі свого сайту, наскільки це можливо, додайте CDN, і ви золото, незалежно від того, звідки відвідувачі відвідують.

Їх сервери розташовані у США, Сінгапурі, Великобританії, Нідерландах, Литві, Бразилії та Індонезії.

Вони пропонують такі типи хостингу: Спільний хостинг (який потрібен більшості людей), VPS, хмарний хостинг, хостинг WordPress та хостинг електронної пошти. І на всякий випадок, коли вони вам потрібні, вони також продають доменні імена – єдине вікно для всіх потреб вашого веб-сайту.

Їх спільні плани хостингу починаються лише $ 0,99 на місяць (90% знижка зараз). Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, не маючи на увазі нашу книгу!

Плюси

 • Дуже просто налаштувати
 • Чудова ефективність
 • Супер доступний
 • Глобальна мережа серверів

Мінуси

 • Н / З

2. SiteGround – підбіг

Логотип SiteGround
Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

SiteGround – це величезний гравець в хостинговій галузі. Від їх супер чуйної підтримки клієнтів, яка має середній час відгуку на квитки на підтримку 10 хвилин, до їх оптимізованих налаштувань сервера WordPress, які роблять WP дуже плавним, вони знають свою майстерність!

Як і більшість постачальників веб-хостингів, вони пропонують кілька приємних халяв, таких як SSL, безкоштовні доменні імена та безкоштовні передачі сайтів.

Вони також рекомендовані WordPress (дуже небагато хостинг-компаній можуть претендувати на це! Вони, звичайно, можуть вирішувати майже будь-яку систему управління вмістом або перетягувати веб-розробник веб-сайтів, який ви кидаєте на них).

Що стосується продуктивності, вони не тільки пропонують хостинг SSD для більш високих швидкостей і впевнені, що у кожного достатньо ресурсів сервера, але вони навіть створили вбудований плагін кешування для веб-сайтів WordPress під назвою SuperCacher, щоб якнайшвидше сервірувати ваші сайти..

Якщо ваш цільовий ринок розташований за кордоном, вони також мають центри обробки даних у Великобританії, NL (Нідерланди) та SG (Сінгапурі). І так само, як і Hostinger, вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей і мають 99,9% гарантії безперервного часу.

Їх безпека також заслуговує на вигук, оскільки вони створили власну систему безпеки, яка постійно сканує сайти та відстежує потенційні загрози, гарантуючи, що всі сервери та акаунт залишаються максимально чистими..

У них 3 плани хостингу. Їх найдоступніший спільний хостинг-план починається лише $ 3,95 на місяць (67% від звичайної ціни)!

Плюси

 • Зручний для користувачів
 • Вражаючі функції безпеки
 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Рекомендовано WordPress
 • Чудова ефективність

Мінуси

 • Витрати на оновлення трохи високі

3. HostPapa – великий доступний веб-хост

Логотип HostPapa
Веб-сайт: hostpapa.com
Ціна: $ 2,95
Місце на диску: 100 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

Хоча їх брендинг може використовувати деякі роботи, послуги, які надає Hostpapa, є найвищими! 100 ГБ місця всього за $ 2,95 – це дуже гарна угода, безумовно, враховуючи рівень підтримки клієнтів, який ви отримуєте, і навіть 30-денну гарантію повернення грошей.

Звичайно, вони мають встановлення в один клік для всіх ваших улюблених розробників сайтів або систем управління контентом, таких як WordPress, Joomla тощо. Ви також отримуєте безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний сертифікат SSL та безкоштовну міграцію сайту зі свого старого хоста, якщо потрібні. Якщо вам потрібно націлитись на закордонний ринок, наприклад Європу чи Азію, ви можете легко інтегрувати CloudFlare CDN для пристойних часів завантаження, незалежно від місця розташування ваших відвідувачів. Їх тривалість роботи також є дуже надійною і майже не має простоїв.

Служба підтримки клієнтів працює цілодобово і є досить чуйною, безумовно, враховуючи низьку вартість! Вони також можуть допомогти в міграції сайтів.

Щодо сервісів веб-хостингу, HostPapa пропонує спільний хостинг, хостинг посередників, хостинг VPS та хостинг WordPress, а також послуги веб-дизайну, інтеграцію G Suite та інтеграцію Office 365. Якщо серйозно, якщо ви маєте бюджет, вони не підведуть вас.

Їх спільні пакети хостингу починаються з $ 2,95 на місяць.

Плюси

 • Багато місця на диску
 • Додаткові послуги
 • Хороша підтримка 24/7
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • Н / З

4. Cloudways – найкращий хмарний сервіс

Логотип Cloudways
Веб-сайт: www.cloudways.com
Ціна: 10 доларів
Місце на диску: 25 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Cloudways піднімає хмарний хостинг на наступний рівень! Майже миттєве розгортання та велика масштабованість … з досить чуйною технічною підтримкою.

Маючи 25+ центрів обробки даних, хороший досвід користувачів, велику продуктивність та безперервний час роботи через веб-сервери Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr та KYUP … ці хлопці переробляють хмарний хостинг-індустрію.

Якщо говорити про продуктивність, то причина, чому вони настільки хороші в цьому, полягає не тільки в тому, що вони використовують деяких кращих постачальників там, і підтримують такі речі, як PHP7, підтримувані HTTP / 2 сервери та хостинг SSD. Вони також створили деякі спеціальні системи, щоб ще більше підвищити продуктивність, окрім своєї чудової панелі управління. Для веб-сайтів WordPress у них є плагін кешування Breeze, а потім для Magento, що створює сайт, вони мають вбудований кеш повного сторінки. Вони точно знають, що роблять!

На фронті безпеки вони також дуже вражаючі. Завдяки спеціальному брандмауеру та двофакторній аутентифікації вони ставляться до безпеки дуже серйозно.

Їх найдешевший веб-хостинг план починається з 7 доларів на місяць.

Плюси

 • Високопродуктивний хмарний хостинг
 • Дуже масштабований
 • Центри обробки даних по всьому світу

Мінуси

 • Потрібно більше технічних навичок

5. Хостинг A2 – чудово підходить для хостингу для реселерів

Логотип хостингу A2
Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Хостинг A2 дуже схожий як на SiteGround, так і на Hostinger… швидкі сервери, глобальний доступ, чудова підтримка, необмежений обсяг диска. І хоча вони не мають офіційної рекомендації WordPress, вони оптимізовані для WordPress.

Хоча їх основні плани досить швидкі і пропонують акуратні додаткові послуги, такі як безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовне сканування потенційних хак, безкоштовна передача сайтів, кілька локацій на сервері тощо..

Плани Turbo – це там, де справи дійсно стають цікавими. Turbo планує не тільки менше користувачів на веб-сервері, в основному даючи більше ресурсів сервера на обліковий запис, але вони також пропонують досить агресивну систему кешування з різними рішеннями кешування для великих розробників веб-сайтів, таких як WordPress та Magento.

A2 хостинг пропонує різноманітні типи хостингу, від спільного хостингу, WP-хостингу та хостингу реселлерів, до VPS та спеціальних хостинг-планів.

Вони також пропонують 3 пакети хостингу, їх найдешевший спільний веб-хостинг план починається лише з початку 3,92 дол. США на місяць (спочатку $ 7,99 / місяць).

Плюси

 • Сервери в США, Європі та Сінгапурі (SG відмінно підходить для NZ-сайтів)
 • Необмежений обсяг диска
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Мінуси

 • Н / З

6. GreenGeeks – найкращий зелений веб-хостинг

Логотип GreenGeeks
Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна: $ 2,95
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

У Greengeeks є безліч центрів обробки даних по всьому світу, дуже хороша підтримка і навіть пропонують необмежену пропускну здатність і дисковий простір при кожному плані. Що відрізняє GreenGeeks, це те, що вони віддають своє енергоспоживання 3 рази назад в електромережу через енергію вітру, що досить дивовижно!

Що стосується конкретних функцій, що стосуються їх веб-хостингу. Як вже згадувалося раніше, вони пропонують необмежену кількість дискового простору навіть у своєму основному плані, мають цілодобову підтримку клієнтів, пропонують 99,9% гарантії безперебійної роботи мережі, як і SiteGround, 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені! Вони також корисні, коли справа стосується міграції сайту.

Що стосується продуктивності, вони досягають максимальної швидкості, пропонуючи хостинг SSD, безкоштовну інтеграцію CDN з підтримкою Cloudflare, HTTP / 2 та PHP7. Вони навіть побудували власну систему кешування під назвою PowerCacher, щоб досягти максимальної продуктивності.

Щодо планів хостингу, вони пропонують звичайний спільний хостинг, хостинг WordPress та хостинг для реселлерів.

Їх найдешевший хостинг-план починається лише 2,95 дол. США на місяць (менше від 9,95 дол. США).

Плюси

 • Супер зелений
 • Необмежений обсяг диска
 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Гарне обслуговування клієнтів

Мінуси

 • Н / З

7. Bluehost – чудовий веб-хостинг для початківців

Bluehost логотип
Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Останні кілька років у Bluehost було трохи неспокійно. Вони були на вершині своєї гри, потім їх придбав EIG (міжнародна група витривалості), все пішло вниз, відгуки клієнтів вже не були надто позитивними … але станом на 2 роки тому вони намагаються все перевернути, і тепер їхня спина з гідним хостингом, чудовим обслуговуванням клієнтів та хорошими показниками. Вони дуже відомі і сьогодні використовуються багато веб-сайтів.

Їхні недавні зусилля знову заробили їм місце в нашому порівнянні веб-хостингу! Що стосується хостингових послуг, вони пропонують спільний хостинг, хмарний хостинг, WP-хостинг, VPS та спеціалізований хостинг. Все поставляється зі звичними функціями та великим режимом роботи.

Вони особливо хороші з розміщенням веб-сайтів WordPress і мають додаткові функції хостингу спеціально для встановлення WP, щоб забезпечити максимально рівну продуктивність..

Що стосується підтримки клієнтів, у них є все, від великої бази знань, квитків на підтримку, чату в прямому ефірі, підтримки телефону і навіть відеоуроків на всякий випадок. Вони також створили власну панель управління, яка досить проста у використанні.

Їх плани веб-хостингу починаються з $ 3,95 на місяць.

Плюси

 • Досвідчений
 • Конкурентне ціноутворення
 • Багато місця на диску

Мінуси

 • Скеляста репутація

8. HostGator – велике значення хостингу веб-сайтів

Логотип хостгатора
Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна: 2,75 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки

HostGator – ветеран галузі, вони дуже старі і мають багато клієнтів. Вони також дуже доступні, але це показує, коли ви користуєтесь їх послугами. Все просто гаразд, непогано, не чудово, просто добре.

Але знову ж таки, дивлячись на їхні хостингові функції, необмежений простір на диску всього за $ 2,75 / місяць, це не погана угода. Вони також пропонують безкоштовний SSL, безкоштовний домен на рік, і гарантують 99,9% часу роботи сервера.

Підтримка також досить пристойна, з опціями для телефону, чату в реальному часі та квитків на підтримку. Вони також мають безліч відеоуроків, щоб зробити ваш досвід якомога простішим.

HostGator має такі плани хостингу веб-сайтів: Спільний хостинг (за допомогою хостингу cpanel), хостинг WordPress, хмарний хостинг, реселлер, VPS та спеціалізовані сервери.

Вони також мають 2 веб-сервери в США та один в Індії.

Їх спільні плани веб-хостингу починаються лише $ 2,75 на місяць.

Плюси

 • Дешево
 • Достойне значення
 • Безлімітні адреси електронної пошти

Мінуси

 • Послуги нижчої якості
 • Безпека може бути кращою

9. Хостинг для інмоцій – чудово підходить для ділових сайтів

закоханий хостинг логотип
Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна: 6,39 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

InMotion хостинг існує вже деякий час, вони відомі якісним бізнес-хостингом (з 99,99% гарантії часу! !!). І хоча вони пропонують більш високу ціну, якість їх хостинг-послуг дуже хороша, як і їх підтримка.

Якщо у вас є якісь проблеми, ви можете зв’язатися з ними через телефон, квитки на підтримку, чат наживо і навіть скайп, якщо це потрібно.

Якщо ви почнете переглядати їхні огляди користувачів в Інтернеті, це вражає, наскільки вони сподобалися.

Що стосується варіантів хостингу, InMotion пропонує спільний хостинг, хостинг для реселлерів, VPS хостинг, спеціалізовані сервери та спеціалізований хостинг для WordPress.

Їх найдешевший план починається з $ 6,39 на місяць.

Плюси

 • Якісні послуги
 • Гарна репутація
 • Тверда гарантія тривалості роботи

Мінуси

 • Дорогий

10. WP Engine – Керований хостинг WordPress

wpengine логотип
Веб-сайт: www.wpengine.com
Ціна: 35 доларів
Місце на диску: 25к ліміт відвідувачів
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Якщо ви насправді шукаєте супер високоякісний керований WordPress хостинг для США, WP Engine – це те, що вам потрібно! Вони є лідером на ринку, коли справа доходить до розміщення сайтів WordPress (жодних інших розробників сайтів), і з обґрунтованою причиною (хоча це дуже дорого). У них є власна вбудована система кешування для швидкого обслуговування сторінок (так звана EverCache), а в поєднанні зі своїм CDN вони є найшвидшим хостинг-компанією WordPress навколо! У них також є власна панель управління, яка забезпечує чудовий досвід користувача.

Їх цілодобова технічна підтримка, очевидно, спеціалізується на WordPress, що дозволяє їм виправляти будь-яку проблему без перешкод. Крім того, вони також піклуються про будь-які основні оновлення WordPress, тому вам не доведеться турбуватися про це. І коли це основне оновлення, вони фактично спочатку перевіряють сайт перед оновленням, щоб переконатися, що нічого не порушено, найвищий сервіс. Вони також мають в реальному часі виявлення загроз у режимі реального часу, велике тривалість роботи, активно блокують DDOS-атаки, і вони навіть виправлять ваш сайт безкоштовно, якщо його зламають … недарма відгуки користувачів настільки позитивні!

Все вищезазначене більш ніж виправдовує цінник та місце у нашому порівнянні веб-хостингу! Цікавить спокій і може зекономити бюджет?

Їх найдешевший план починається з $ 35 на місяць.

Плюси

 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Супер спеціалізована підтримка
 • Висока продуктивність

Мінуси

 • Вартість

Як знайти найкращих хостингових постачальників

Що стосується вибору якісного веб-хостингу для вашого сайту, важливо розуміти, що є безліч типів.

Нижче ми надаємо пояснення основних типів параметрів веб-хостингу та їх основних плюсів і мінусів, а також детальніше про функції, на які потрібно звернути увагу, щоб ви могли створити свій власний найкращий порівняння веб-хостингу і врешті-решт знайти ідеального хоста для створення вашого веб-сайту.

Зі сторони, якщо ви ще не зареєстрували своє доменне ім’я, багато хостів можуть зробити це теж. Як сказано, наш улюблений реєстратор – Namecheap, вони існують давно і дуже доступні. Весь процес створення веб-сайту є досить простим способом, багато людей створюють власні веб-сайти в наші дні (просто перегляньте нашу сторінку статистики в Інтернеті, щоб отримати уявлення, це дивовижно)… просто зробіть це крок за часом.

Американський веб-сайт, що розміщує ноутбук

Типи хостингу веб-сайтів

Спільний хостинг

З загальним хостингом, в основному, на багатьох веб-сайтах розміщується один сервер, який контролюється системним адміністратором. Зазвичай вони пропонують різноманітні варіанти, такі як хостинг для Windows або Linux, хостинг Java та PHP. Крім того, ви знайдете, що багато з них мають інсталятори для основних систем управління контентом, таких як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

спільний хостинг

Плюси: Спільний хостинг – найдешевший план хостингу, оскільки всі облікові записи будуть використовувати один і той же сервер, таким чином розподіляючи вартість. Він також зручний для користувачів, оскільки для його використання не потрібні великі знання.

Мінуси: На жаль, через спільну природу спільний хостинг може бути досить ненадійним. Ви змагаєтесь за обмежений набір ресурсів та функцій із кількома іншими обліковими записами, тому може бути простіше повільно або навіть зламати ваш сайт у порівнянні з іншими варіантами хостингу.

VPS хостинг

VPS означає Віртуальний приватний сервер. По суті, це середина між розміщеним та спеціальним хостингом серверів (і чудово підходить для ігрових серверів; найкращий хостинг сервера Minecraft побудований за допомогою VPS). Подумайте про спільний хост сервера з розділами між обліковими записами, які забезпечують додаткову конфіденційність та функції.

Плюси: Вартість досить середня. Ви платите трохи більше, ніж за спільний хостинг, але це дає вам додаткову свободу, гнучкість та безпеку. Ви все одно отримуєте підтримку команди адміністратора, але маєте більше контролю, ніж традиційний спільний хост.

Мінуси: Недостовірний постачальник послуг Інтернету може перепродавати простір, щоб заробити більше грошей і залишити рахунки без місць сервера. З вашого боку також потрібно трохи більше обслуговування, ніж для спільного хостингу.

Виділений хостинг сервера

Виділений сервер – все за вами. Ви маєте на це всі права та обов’язки. Однак свобода має більш високу грошову вартість та інтенсивність робочої сили.

Плюси: Ніхто вас ніколи не буде гальмувати чи іншим чином впливати, тому що сервер все ваш! А тому, що це ваше, це означає, що вам належить налаштувати, проте ви відчуваєте себе так схильно.

Мінуси: Відповідальність за налаштування покладається на вас, тому для цього потрібно трохи більше ноу-хау. Він не тільки вимагає розумних налаштувань, але також має більш високу ціну.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг – це ще одна можливість десь між присвяченим і спільним хостингом. Хмарний хостинг ділить свої ресурси між декількома підключеними всіма серверами (як павутина) і надає їм рахунки в міру необхідності. Це прискорює роботу та забезпечує безпеку у випадку несправності одного сервера.

Плюси: Гнучкість масштабування – велика перевага, яку може надати хмарний хостинг. Це означає, що якщо ваш бізнес швидко зростає, ваш сервер буде масштабувати його. Це також продукт, який доступний для вас, як тільки вам знадобиться, оскільки він постійно існує в тій чи іншій формі в хмарі. Це розумна вартість і дуже добре працює для облікового запису з низьким рівнем персоналу.

Мінуси: Оскільки він настільки централізований у цій довіреній хмарі, якщо виникає проблема з хмарою, ви майже залишилися безпорадними. Знову ж таки, завдяки компоненту хмарного зберігання, ви можете мати доступ до своїх файлів лише через Інтернет. Якщо ви не можете підключитися, ви не можете отримати доступ. Гнучкість, подібну гумці, яку він пропонує, також може поставлятись із законопроектом про “гумку-гнучку” щомісяця.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг для торговельних посередників – це своєрідна версія спільного хостингу. Компанія бере пакет від материнської приймаючої компанії, пакує або пакує його, як заманеться, і перепродає його на інші рахунки як власний.

Плюси: Це економить вам клопоту, тому що хтось інший в кінцевому підсумку відповідає. Якщо ви хочете покластися на інших, це може бути хорошим рішенням для вас.

Мінуси: Однак сторона, яка перепродала господаря, може не бути експертом. Як клієнт, ви, ймовірно, будете мати доступ до них, тож ви можете опинитися в скрутному становищі, якщо щось піде не так. З цієї причини слід вважати лише надійну та перевірену компанію, що перепродує.

Керований хостинг WordPress

Це преміальний хостинг, орієнтований на WordPress, з експертним технічним обслуговуючим персоналом WP. Керовані хости WP зазвичай мають дуже добре оптимізований серверний стек, спеціально розроблений навколо якнайшвидшого запуску WordPress. Ціноутворення зазвичай обчислюється приблизно кількістю відвідувачів, які ви отримуєте щомісяця, а не на дисковому просторі, як звичайні спільні веб-хости.

Плюси: Ви завжди будете в курсі останніх функцій і плагінів, тому що WordPress завжди знаходиться на першому кінці нових речей у світі хостингу. Вони триматимуть вашу швидкість і захищатимуть вас, якщо щось вийде з ладу. Команда не тільки інформуватиме вас, але й захищатиме вашу інформацію та буде поруч із будь-якими проблемами.

Мінуси: Ціна, як правило, перше, що когось відключає. Чим більше сайт і обсяг його, тим більше з вас буде стягнуто плата. Ви також маєте трохи менший контроль над налаштуванням свого сайту (оскільки керовані хости, як правило, мають список заборонених плагінів… для підтримки оптимальної продуктивності).

Функції веб-хостингу, які слід переглянути

Тепер, коли ви знаєте, який тип веб-хостингу ви шукаєте, ви захочете вивчити кожен варіант для необхідних функцій.

У інших порівняннях ми використовуємо ті самі фактори, як:

 • веб-сайт, що розміщує Австралію
 • розміщення веб-сайтів у Канаді
 • веб-хостинг, Сінгапур
 • Веб-хостинг NZ
 • веб-хостинг Індія
 • Веб-хостинг Великобританії
 • веб-хостинг Малайзія
 • хостинг Ірландії
 • веб-сайт, що розміщує Пакистан
 • Melhor hospedagem de sites Бразилія
 • веб-хостинг Індонезія

Ранжування наступних аспектів, що стосується найважливішого для вас, звузить ваш пошук до провідних постачальників хостингових веб-сайтів, які пропонують правильний пакет для вас.

Визначте, на що ви хочете витратити свої гроші: це пропускна здатність, підтримка, додаткові домени чи, можливо, місце для зберігання?

З іншого боку, визначте, на що НЕ варто, щоб витратити гроші. Якщо вам не потрібна спеціальна підтримка, виберіть пакет, який надасть вам гнучкість та дозвіл на виконання всіх робіт!

Давайте вивчимо важливі аспекти вибору хорошого хостингового сервісу, тому не виникайте жодних проблем, коли ви починаєте створювати свій веб-сайт.

Місцезнаходження та швидкість сервера

Географічне розташування сервера має значення, оскільки чим ближче до вас сервер, тим менша відстань і менше обручів, доведеться пройти інформацію, щоб потрапити до вас та тих, хто використовує ваш сайт. Раніше, чим далі сервер був від ваших відвідувачів, тим повільніше завантажувався ваш сайт для цих відвідувачів.

карта розташування сервера

Однак сьогодні ви можете вирішити цю проблему досить легко, включивши CDN або мережу розповсюдження контенту. CDN – це розподілена мережа серверів по всьому світу, ці сервери або вузли можуть обслуговувати кешовану версію вашого сайту з вузла, найближчого до відвідувача, який намагається отримати доступ до сайту. Таким чином, ви можете розмістити свій сайт у США, відвідувачі з Азії все ще можуть завантажувати ваш сайт досить швидко.

Cloudflare – одна з таких CDN, і це безкоштовно! Більшість веб-хостів навіть мають простий інсталятор Cloudflare одним клацанням миші, тому обов’язково слідкуйте за цим.

Місце на диску

Дисковий простір – це місце для зберігання ваших файлів у бекенді (такі речі, як HTML-файли, електронна пошта, зображення та сценарії). По суті, сховище – це шафа для подання сайту. Ви хочете бути в курсі наявного місця для зберігання, перш ніж зареєструватися на службу хостингу, оскільки після того, як шафа буде заповнена, це все (хоча ви, звичайно, можете оновити, якщо потрібно).

Переконайтеся, що у вас зараз і в майбутньому достатньо місця, і спробуйте використовувати хост, який використовує SSD-накопичувачі, оскільки вони набагато швидші, ніж традиційні.

Крім того, хоча більшість хостів дозволяє отримати кілька облікових записів електронної пошти / адреси електронної пошти під одним обліковим записом хостингу, електронні листи можуть швидко заповнити місце на вашому диску, тому подумайте про те, як користуватися Gmail як для обробки ваших електронних листів..

SSL сертифікати

Сьогодні безпека – це велика справа, хакери намагаються жорстоко пробитися на будь-який сайт, на який вони можуть. Навіть Google інтегрував використання сертифікатів SSL у те, як вони класифікують сайти за своїми результатами, причому захищені веб-сайти мають незначну перевагу над незахищеними веб-сайтами. SSL розшифровується як шар захищених сокетів – це технологія безпеки для створення зашифрованого з’єднання між сервером і клієнтом або відвідувачем, зберігаючи дані, які передаються захищеними від поганих учасників.

SSL-сертифікати

Раніше виходило, що лише сайти, які приймають кредитні картки або платіжні реквізити, повинні мати дійсний сертифікат SSL, але в наші дні це майже для кожного сайту. На щастя для нас, такі компанії, як Let’s Encrypt, безкоштовно надають сертифікати SSL. Більшість кращих веб-хостів там також мають інсталятор одним клацанням, щоб зробити ваш сайт захищеним, встановивши сертифікат.

Час роботи

Цікаво, наскільки надійним буде ваш господар? Uptime – це фантастичний спосіб виміряти це! Продовження роботи веб-сайту – це відсоток, який показує, наскільки хороший постачальник послуг підтримує все, що успішно працює.

Якщо хост вимагає 99% гарантії безперервного часу, це може здатися ідеальним! Але врахуйте 1%. Один відсоток за рік може означати пару днів простою для вашого сайту. Дні простою рівні втрати доступу, таким чином втрата доходу, але ви все одно платите за послугу. Тож від’ємний простір часу, що перевищує час роботи, схожий на те, що це буде коштувати вам, коли сервер не працює. Ми почали відстежувати як загальний час роботи, так і час реакції для найбільших веб-хостингових компаній на нашій сторінці статусу хостингу.

Шукайте найвищий відсоток, який ви зможете знайти, і переконайтеся, що вони дотримуються гарантії безперервного часу і можуть доставити.

Підтримка

Це один з найбільш важливих факторів, який ми врахували в нашому порівнянні веб-хостингу.

Поміркуйте:

 • Скільки ви знаєте про розробку веб-сайту, його підтримку та оновлення.
 • Скільки потрібно буде покластися на команду підтримки, щоб зробити такі дії, як проектування, підтримка та оновлення вашого сайту.

Швидше за все, ви потрапляєте на той чи інший кінець спектра.

варіанти підтримки

Якщо вам не потрібна велика підтримка і ви можете впоратися з відповідальністю самостійно, ви, ймовірно, можете зменшити витрати, вибравши варіант, який не пропонує великої підтримки. Якщо вам це знадобиться, шукайте надійну службу підтримки, яка може впоратися з усім, що вам потрібно. (І готуйся заплатити за підтримку.)

Резервні копії

Перевірте, які варіанти резервного копіювання пропонує ваш хост на вибір. Хороша резервна копія буде регулярно, і вони повинні зберігатися в різних місцях, якщо одна зона має несправності.

Не регулярне та безпечне резервне копіювання вашої інформації може означати дійсно поганий день та багато втрачених даних. Не ризикуйте. Щоденні резервні копії, очевидно, найкращі.

Пропускна здатність

Пропускна здатність – це рівень трафіку та передачі даних, який ваш сайт може обробляти в один момент часу. Якщо хостинг-сайт пропонує високий рівень пропускної здатності, він, ймовірно, буде досить хорошої якості. Якщо вони пропонують лише трохи, ви, можливо, не захочете покластися на них. Якщо ваш бізнес масштабує, як і ваш сайт, ви хочете, щоб смуга пропускання була здатна швидко підлаштовуватися під такий потік.

Відстеження трафіку вашого сайту протягом декількох місяців – це хороший спосіб визначити потрібну пропускну здатність. Використовуючи це число як базову лінію, залиште місце для вашого веб-сайту. Це позбавить вас від стресу в майбутньому, якщо ви побачите уривок у трафіку.

Кількість дозволених доменів / сайтів

Якщо ви плануєте створити кілька сайтів, переконайтеся, що це стане можливим через обраного вами хоста. Якщо ви підписуєтесь на угоду на один сайт, тоді вам доведеться зареєструватися більше, якщо ви хочете створити новий або додатковий сайт.

Якщо ви знаєте, що незабаром на горизонті з’явиться декілька сайтів, або якщо вам потрібно кілька доменів відразу ж, ви можете продовжити та усунути варіанти хостингу, які обмежують вас одним. Шукайте варіант акаунта, який дозволяє замість цього більше доменів.

Часті запитання

Що є найбільш безпечним веб-хостингом?

Найбезпечнішими постачальниками веб-хостингу є ті, хто має власні системи захисту на сервері. Вони можуть варіюватися від щоденного сканування зловмисного програмного забезпечення та інтегрованого WAF, до щоденних резервних копій та іншого. SiteGround дуже безпечний.

Як вибрати веб-хостинг-провайдера?

Ви вибрали хорошого постачальника веб-хостингу, порівнявши функції декількох веб-хостингових компаній, наш посібник вище допоможе вам визначити, які найважливіші функції та на що слід звернути увагу при пошуку великого веб-хостингу.

Чи можу я розмістити власний веб-сайт?

Технічно так, ви можете розмістити свій власний веб-сайт локально на своєму комп’ютері, але тоді сайт знизиться в момент вимкнення комп’ютера. Наявність локальної копії вашого веб-сайту зручна для тестування нових функцій, які ви хочете реалізувати, перш ніж натискати його на веб-хості.

Як я можу розмістити свій веб-сайт безкоштовно?

Так, є безкоштовні веб-хости, але вони надходять з примусовою рекламою та жахливою підтримкою, або вам доведеться погодитися з піддоменом компанії, в якій ви розміщуєте хостинг. Наприклад, WordPress.com має безкоштовний план, який може надати вам веб-сайт піддомену (yourname.wordpress.com). Чудово, якщо ви тільки починаєте і хочете спробувати.

Як розмістити свій веб-сайт в Google?

Ви не можете розміщувати свій веб-сайт у Google, оскільки він не є веб-службою хостингу. У них є служба під назвою Blogger, яка може забезпечити вам місце для створення базового веб-сайту. Але майте на увазі, що ваша URL-адреса не буде професійною, веб-сайт розміщуватиметься на такому субдомені, як yourcompany.blogspot.com.

І все, це може здатися непосильним для порівняння всіх пунктів, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі характеристики найкращих постачальників веб-хостингу, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author