Кращий веб-хостинг для Індії

Як цифрове агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (у нас є багато побічних проектів і хочемо експериментувати ��), я б сказав, що ми добре розуміємо, що визначає великого постачальника веб-хостингу.

Під час написання нашого веб-сайту з оглядами ми розглядали багато факторів, але основні з них були �� підтримка та ⚡ швидкість. Ми вибрали ці 2, оскільки якщо будь-який із них є підрозділом, це матиме величезний вплив на потенційний успіх вашого веб-сайту.

Кілька брендів / сайтів, які посилаються на наш вміст:
Популярні на сайтах

Виходячи з наших досліджень та хостинг-оглядів, саме ці 9 кращих веб-хостингових послуг для Індії:

 1. Хостинг Індія – найкращий загальний веб-хостинг
 2. HostGator India – Веб хост
 3. A2 хостинг – найкращий веб-хостинг-реселер
 4. SiteGround – найкращий хостинг для WordPress
 5. InMotion хостинг – великий бізнес-хостинг
 6. GreenGeeks – найкращий зелений веб-хостинг
 7. CloudWays – найкращий хмарний хостинг
 8. DreamHost – чудовий хост-преміум
 9. BlueHost India – великий веб-хостинг для блогерів

Contents

Кращі огляди веб-хостингу Індії 2020

1. Хостингер

Логотип хостингу

Веб-сайт: hostinger.in
Ціна: Rs 51
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Живий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

У ₹ 51 / місяць перемогти Хостингера дуже важко, коли мова йде про пропоновану цінність. Незважаючи на те, що їхній єдиний план надзвичайно дешевий, він все ще постачається з 10 ГБ місця на диску на SSD, якісною підтримкою 24/7 та неймовірно плавним налаштуванням.

Їх власна побудована панель управління – це радість працювати, і навіть постачається з власним конструктором веб-сайтів. Хоча ми б напевно рекомендували використовувати WordPress (ми любимо WP) для створення вашого веб-сайту, приємно знати, що вони також пропонують власного розробника на додаток до звичайних CMS.

Їх цілодобова підтримка клієнтів дуже чутлива і корисна, що дуже вражає, оскільки у більшості бюджетних хостів відсутність підтримки, але не хостингер! Величезний великий палець від нас в цій області.

Технологія хостингу

Що стосується типів хостингу, вони пропонують базовий спільний хостинг (більшості людей знадобиться цей тип), хмарний хостинг, хостинг WordPress та VPS хостинг.

Плани спільного хостингу такі:

 1. Один план хостингу: Супер дешевий і ідеальний, щоб змочити ноги, він має більшість функцій планів преміум-класу. Вам дозволено 1 сайт із цим планом.
 2. План хостингу преміум-класу: для тих, хто хоче масштабувати, безкоштовне доменне ім’я, необмежену кількість сайтів та подвоєну потужність для ваших сайтів.
 3. План бізнес-хостингу: якщо ви хочете стати серйозним. Усі перераховані вище функції + щоденні резервні копії та ще більше ресурсів сервера, щоб зробити ваші сайти якомога швидшими.

Крім того, на всіх хостинг-планах вони мають 30-денну гарантію повернення грошей. Це, якщо чесно, то, що ми не маємо уваги в нашій книзі!

Плюси

 • Супер дешево
 • Якісна підтримка
 • Глобальна мережа серверів
 • Простий у використанні

2. ХостГатор

Логотип хостгатора

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна: Rs 99
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки

Заснований ще в 2002 році, HostGator дійсно є однією з найпопулярніших компаній, що займаються веб-хостингом сьогодні. Отримати це своїм веб-хостом дозволить вам створювати професійні, функціональні та красиві веб-сайти – і це також зручно для користувачів.

Вони одні з небагатьох постачальників хостингу, які пропонують доступні плани з необмеженим простором та пропускною здатністю, лише декілька. Їх пакети хостингу включають спільний, реселлерський, VPS, виділені сервери, WordPress та Cloud.

Під час оновлення плану ви більше отримуєте HostGator. Наразі їхній пакунок для немовлят є їх найпопулярнішим планом, оскільки це чудова відправна точка. Однак ви також можете почати з плану хетчлінгу, особливо якщо ви хочете почати з одного веб-сайту. Пам’ятайте, що вона вже поставляється з немережною пропускною здатністю, навіть якщо це найдешевший план. І звичайно, ви завжди можете оновити їх бізнес-план, якщо ваші потреби потребують додаткових можливостей.

Що ж, HostGator гарантує 99,9% часу роботи. І ця гарантія поширюється на обіцянку, що вони повернуть вам кредит на місяць, якщо вони не виконають цього зобов’язання. Однак, враховуючи постійний час роботи HostGator, ми сумніваємось, що ви взагалі отримуватимете відшкодування (і знову ж таки, це добре, оскільки ви хочете провести час, а не компенсувати).

Саме тому, з усіх причин, зазначених вище (та нижче), ми дали їм номер 1. Вони справді заслуговують цього, на наш погляд.

Швидкість

Наявність швидких та надійних серверів – це, мабуть, одна з причин, чому HostGator настільки популярний.

Потрібно сказати, що користувачі з усього світу також відчують хорошу швидкість, коли ви розміщуєте свій веб-сайт на HostGator (вони мають на увазі клієнтів з усього світу). Їх сервери в США просто дуже потужні, ось чому.

Підтримка

HostGator гордий тим, що надає 24/7/365 підтримку клієнтів для своїх клієнтів. Завжди знайдеться експерт HostGator, який допоможе вам вирішити свої проблеми та проблеми через живий чат, телефон та електронну пошту. Їх база знань із статей також дуже корисна, якщо ви вирішили вирішити проблеми.

Плюси

 • Співвідношення ціни та якості
 • Велика швидкість

3. Хостинг A2

Логотип хостингу A2

Веб-сайт: www.a2hosting.com
Ціна: 3,92 дол
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Ви, напевно, не чули про хостинг A2 – але це вже насправді з 2001 року. І хоча всі ці роки вони залишалися низькими, вони насправді мають хорошу репутацію серед користувачів. Насправді вони майже завжди входять в топ-10 відгуків про розміщення веб-сайтів (так, вони такі хороші).

Хостинг A2 постачається з 3-ма спільними хостинг-пакетами:

 1. Lite – Лише 3,92 долара на місяць, цей пакет дозволить вам мати 1 веб-сайт, необмежений обсяг пам’яті та необмежену пропускну здатність..
 2. Swift – За $ 4,90 на місяць їхній план Swift пропонує 2 рази більше ресурсів на їх найдешевшому плані. Ви можете мати необмежену кількість веб-сайтів з цим планом і отримувати необмежену кількість пам’яті та необмежену пропускну здатність.
 3. Turbo – як найшвидший план хостингу A2, цей пакет коштує 9,31 долара на місяць. Окрім необмежених веб-сайтів, необмеженого простору пам’яті та необмеженої пропускної здатності, план також включає прискорювач сайту A2 хостингу.

Переглядаючи їх пакети хостингу, ви можете побачити, що ви отримаєте більше функцій та швидкості по мірі оновлення плану.

Ось що нам найбільше подобається в хостингу A2 – їх гарантія повернення грошей у будь-який час. Вони мають стандартну 30-денну гарантію повернення грошей, але вони також мають гарантію повернення грошей у будь-який час для тих, хто підписався на їх більш тривалі плани.

Отже, якщо ви вирішили заплатити за 3 роки, щоб заощадити гроші (ви знаєте, що більш довгі плани мають найбільшу знижку на пакети хостингу, ви знаєте), а потім вирішите скасувати свій план, скажімо, через 1 рік – вони повернуть вам суму, еквівалентну невикористані 2 роки (тривало). Однак до цього є деякі застереження – плата за реєстрацію домену та плата за міграцію (якщо такі є) не повертаються. Проте їх гарантія повернення грошей у будь-який час є поза цим світом.

Що стосується їх гарантії безперервного часу, вони зобов’язані надавати своїм клієнтам 99,9% часу безперервної роботи. Реально кажучи, вони не досконалі в цій галузі, але все-таки хороші.

Швидкість

Подивіться назву їхніх цінових планів, і ви помітите, що є одна загальна тема – швидкість (Lite, Swift, Turbo). Що ж, вам справді гарантовано створити швидкий сайт з A2 хостингом (це найкраща точка). Отже, просто подумайте про свої плани таким чином – один швидкий, інший – швидший, а останній – найшвидший.

Підтримка

Команда підтримки A2 Хостинг – це добре. Їх база знань рясніє корисними статтями, які виявляться корисними, якщо ви вирішите проблеми. А якщо ви хочете поговорити з кимось, ви можете це зробити електронною поштою, телефоном та чатом у прямому ефірі.

Плюси

 • Сервери в США, Європі та Сінгапурі (SG відмінно підходить для NZ-сайтів)
 • Необмежений простір на диску та пропускну здатність для всіх планів
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час

Мінуси

 • У Індії немає серверів
 • Найдешевший план обмежений і не дуже швидкий
 • 99,9% гарантія тривалості роботи не є такою надійною

4. SiteGround

Логотип SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна: 3,95 дол
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Так

Заснований у 2004 році, зараз SiteGround розміщує понад мільйон веб-сайтів у всьому світі. Їх варіанти хостингу включають спільний доступ, WordPress, виділені сервери та хмару. Їх потужні сервери, розташовані по всьому світу, дозволяють задовольнити потреби своїх користувачів. Насправді SiteGround рекомендує сам WordPress. Але, звичайно, він може розміщувати й інші системи управління контентом (CMS).

SiteGround найпопулярніший для своїх спільних планів. У них є три системи ціноутворення на це, і ми розповімо більше про них у списку нижче.

 1. StartUp – Це їх рекомендований план для запуску веб-присутності. Завдяки вступній ціні $ 3,95 на місяць (звичайна ціна – 11,95 дол. США), вам дозволено 1 веб-сайт та 10 Гб місця для зберігання. Ви також можете мати до 10 000 відвідувачів щомісяця.
 2. GrowBig – SiteGround рекомендує цей пакет для зростаючих сайтів. За 5,95 долара на місяць (звичайна ціна – 19,95 долара), ви можете мати необмежену кількість веб-сайтів, а також 20 Гб місця для зберігання та 25 000 відвідувачів щомісяця.
 3. GoGeek – Якщо ви хочете найкращого сайту SiteGround, вони пропонують свій плановий план за вступною ціною $ 11,95 (звичайна ціна – 34,95 дол. США). Він постачається з необмеженими веб-сайтами, 30 Гб місця для зберігання та 100 000 відвідувачів щомісяця.

Назви планів SiteGround дають вам уявлення про те, що ви отримуєте. Якщо ви тільки після їх основних функцій, ви можете погодитися на (або почати з) їх пакет StartUp. Однак якщо ви хочете отримати преміум-функції зі своїм пакетом, виберіть їх план GrowBig. Перейдіть за їх планом GoGeek, якщо ви хочете, щоб найкраще (примхливі функції) було включено у ваш пакет.

SiteGround також є одним із сміливих хостинг-провайдерів, які дають 99,9% часу роботи – і певну винагороду, якщо вони не виконають цю обіцянку. Майте на увазі, що ми говоримо про 99,9% середньої тривалості роботи на рік, а не щомісяця.

Отже, ось угода. Вони нададуть вам безкоштовний хостинг протягом одного місяця, коли їх річний час роботи впаде десь від 99,0 до 99,9%. І якщо вона впаде навіть нижче за це, вони дадуть вам 1 місяць на кожен відсоток. Ого. Але знову ж таки, SiteGround має справді хороші результати роботи в режимі безперервного часу – шанси невеликі, що коли-небудь вони впадуть нижче своєї 99,9% річної гарантії безперервного часу.

Швидкість

Сервери даних SiteGround (знайдені у Великобританії, Чикаго, Нідерландах та Сінгапурі) дуже ДУЖЕ надійні. Вони досить потужні для глобального охоплення, це точно. Більше того, SiteGround також постачає безкоштовний CDN (CloudFlare), який також сприяє швидкості свого сайту.

Підтримка

Існує маса способів підключення до фахівців SiteGround – у них доступна підтримка телефону, чату та електронної пошти 24/7.

Плюси

 • Відмінна підтримка клієнтів
 • Кілька центрів обробки даних по всьому світу
 • Рекомендовано WordPress

Мінуси

 • У Індії немає серверів
 • Високі показники оновлення (до 3 разів)
 • Без вільних доменів

5. Хостинг для інмоцій

закоханий хостинг логотип

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна: 6,39 дол. США
Місце на диску: необмежено
Підтримка: Телефон, прямий чат, квитки
Глобальне охоплення: Ні

InMotion створює хорошу репутацію з моменту своєї першої концепції в 2001 році. Сьогодні вона має близько 300 000 веб-сайтів із клієнтами з усього світу. Їх варіанти хостингу включають спільний, VPS, реселлер, WordPress та спеціалізовані сервери.

Зосередившись на хостингу на бізнес-рівні, InMotion має ці три спільні плани хостингу:

 1. Запуск – вони пропонують вступну ціну 3,99 дол. США (звичайна ціна – 7,99 дол. США). Ви можете мати до 2 веб-сайтів і отримувати необмежений простір та необмежену пропускну здатність.
 2. Потужність – їхній план за середньою ціною має вступну ціну 5,99 долара (звичайна ціна – 9,99 долара). Для цього плану дозволено до 6 веб-сайтів, а також отримуєте необмежений простір та необмежену пропускну здатність.
 3. Про – План їх найвищої ціни зараз має вступну ціну 13,99 долара (звичайна ціна – 15,99 дол. США). Завдяки цьому ви можете мати необмежену кількість сайтів, а також отримати необмежений простір та необмежену пропускну здатність.

Знайте, що План живлення в 2 рази кращий за план запуску (їх найдешевший план). Однак їхній план Pro в 2 рази кращий за характеристиками та продуктивністю, ніж план живлення. Тому кожен план стає все кращим та кращим у міру оновлення.

Що стосується гарантії безперервного часу InMotion, вони зобов’язані надавати своїм клієнтам 99,95% гарантії безперервного часу. І так, вони можуть більш-менш представити це питання – вони надійні, саме тому вони склали цей список.

Швидкість

InMotion має пристойну швидкість. Насправді їх швидкість є більш ніж пристойною – вони швидкі. Це добре для SEO та загальної роботи користувачів.

Якщо швидкість є однією з головних ваших проблем, знайте, що InMotion – це безпечна ставка в цій галузі.

Підтримка

У InMotion є багато варіантів для підтримки клієнтів від обширних документів (статей у їхній базі знань) до електронної пошти (система квитків), до телефонної підтримки, до чату до скайпу. Однак зауважте, що вони отримують неоднозначні відгуки, коли мова йде про якість їх варіантів підтримки. У більшості випадків вони хороші, але бувають і випадки, коли вони не дуже хороші в цьому аспекті свого бізнесу.

Плюси

 • Щедрі гарантії повернення грошей (30 днів для спільного використання, 90 днів для VPS та реселлера)
 • Надійний час роботи
 • Необмежений простір і необмежена пропускна здатність навіть за найнижчим планом

Мінуси

 • Сервери є лише у США
 • Дорогі плани відновлення
 • Тривалий процес перевірки, особливо для людей за межами США

6. GreenGeeks

Логотип GreenGeeks

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна:
2,95 дол. США
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

GreenGeeks був заснований у 2008 році, і він увійшов до нашого списку найкращих веб-хостингів з багатьох причин (як ви незабаром дізнаєтесь). У них багато варіантів хостингу, таких як спільний, реселлерський, WordPress та VPS. А завдяки потужним центрам обробки даних у Феніксі, Чикаго, Монреалі, Торонто та Амстердамі, їхні клієнти у всьому світі отримують переваги від своїх послуг..

Що відрізняє GreenGeeks від своїх конкурентів (включаючи тих, хто в цьому списку), це їх прихильність до навколишнього середовища. Вони є екологічно чистим веб-господарем, і вони віддають 3 рази (300%) енергію, яку споживають, на відновлювану енергію. Так, веб-сайти їх клієнтів працюють на основі відновлюваної енергії. Хіба це не дивовижно?

Якщо ви такі екологічні, як ми, ви будете з гордістю бути частиною зусиль GreenGeek у наданні допомоги материнській природі. Ви навіть можете вибрати зелений знак сертифікації на вашому веб-сайті для подальшого поширення обізнаності.

Час зобов’язань GreenGeeks – 99,9%, і ми можемо сказати вам, що вони реєструються в цьому відсотку.

Швидкість

Швидкість насправді є однією з найсильніших моментів GreenGeeks – вони визначають пріоритетність цієї сфери у своїх послугах, і це демонструє їх ефективність. Крім потужних серверів, вони також використовують SSD для зберігання замість HDD (SSD швидше). Вони також використовують CDN у своїх послугах (вони використовують CloudFlare).

Підтримка

Команда підтримки GreenGeeks – це надійний пакет. Вони мають цілодобову систему квитків (електронна пошта), підтримку телефону та чат. Їх база знань включає корисні статті та навчальні посібники з різних категорій (наприклад, веб-сайт, домен, хостинг тощо).

Плюси:

 • Екологічно чисті налаштування (супер зелений!)
 • Необмежений обсяг пам’яті та необмежена пропускна здатність у всіх планах
 • 30-денна гарантія повернення грошей

Мінуси

 • У Індії немає серверів
 • Вступні ціни хороші лише для трирічних платежів.

7. Хмарочоси

Логотип Cloudways

Веб-сайт: www.cloudways.com
Ціна:
10 доларів США
Місце на диску: 25 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

CloudWays, як випливає з назви, є постачальником хмарного хостингу. Це вже з 2012 року і постійно росте протягом усіх років.

Він виступає мостом між клієнтами та провайдерами, що надає хостинг, і робить їх простішим для користувачів. Це означає, що ви вибираєте систему управління вмістом (наприклад, WordPress), а потім вибираєте сервер для свого сайту. Вашим варіантом може бути будь-який із наведених нижче:

 1. DigitalOcean
 2. Вультер
 3. GCE
 4. AWS
 5. Лінод

Ось що ви отримаєте з їх початковими планами:

 1. DigitalOcean Starter Plan (10 доларів) – 20 ГБ місця, 1 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 1 ТБ.
 2. Vultr Starter Plan (11 доларів) – 25 Гб місця, 1 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 1 ТБ.
 3. GCE Starter Plan ($ 33,30) – 20 Гб місця, 1,7 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 2 ТБ.
 4. AWS Starter Plan ($ 36,51) – 4 Гб місця, 1,75 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 2 ТБ.
 5. План запуску Linode (12) – 25 Гб місця, 1 ГБ оперативної пам’яті, пропускна здатність 1 ТБ.

Якщо ви плануєте отримати постачальника послуг хмарного хостингу, зауважте, що CloudWays є одним з найкращих (якщо не найкращим – знову ж таки, тому вони внесли його до нашого списку).

Швидкість

Ви гарантуєте швидку швидкість роботи сервера, коли вирішите скористатися хмарним провайдером хостингу. Причиною цього є те, що хмарний хостинг передбачає використання кластерів серверів, розташованих по всьому світу. Якщо користувачеві потрібно багато ресурсів, інші сервери завжди є резервними копіями. Тому шанси вимкнутись при перевантаженні, отже, шанси стрункі до нуля.

Підтримка

CloudWays має на своєму веб-сайті базу знань із статей. І звичайно, ви завжди можете отримати всю необхідну інформацію в Інтернеті (через документацію, відео-уроки, форуми тощо).

Якщо ви хочете поговорити з експертом, ви також можете зв’язатися із службою підтримки Cloudways 24/7 за допомогою прямого чату, телефону та електронної пошти (система квитків).

Плюси:

 • Розміщення необмеженої кількості веб-сайтів
 • Високо масштабований
 • Кілька провайдерів

Мінуси:

 • Плани досить дорогі
 • Деякі технічні знання потрібні
 • Ні панелі управління

8. Сонник

Логотип DreamHost

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна:
7,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Ви, мабуть, знайомі з DreamHost, як це було з 1996 року. Зараз він розміщує близько 1,5 мільйона сайтів, і кількість з кожним днем ​​зростає.

Їх варіанти хостингу включають спільний, виділений, VPS, хмара та WordPress. Найпопулярнішим з них є спільний хостинг, і ви можете підписатися на план і платити щомісяця, щорічно або щорічно (кожні 3 роки). Більш докладні описи планів хостингу наведені нижче.

 1. Shared Starter – Завдяки вступній ціні всього 2,59 долара на місяць, цей план дозволяє вам мати 1 веб-сайт та безкоштовний домен протягом 1 року (якщо ви платите заздалегідь протягом 1 цілого року). Ви також отримаєте необмежений трафік, нерегульовану пропускну здатність, SSD-накопичувач та безкоштовний сертифікат SSL.
 2. Спільний необмежений – За ціною $ 5,95 (вступна ціна) цей план передбачає необмежену кількість веб-сайтів, безкоштовний домен на 1 рік (якщо щороку платять), необмежений трафік, незмірну пропускну здатність, зберігання на SSD та безкоштовний сертифікат SSL.

Як бачите, DreamHost має лише 2 плани ціноутворення для свого спільного хостингу. Пакет Shared Starter чудово підходить для стартапів, тоді як Shared Unlimited більше призначений для бізнес-сайтів. Ви можете піти на найдешевший план просто перевірити речі – з знаннями, які ви можете оновити в будь-який час.

Що найбільше нас вразило у DreamHost, це їхня гарантія безперервної роботи у розмірі 100%. Це фактично включено в їх умови надання послуг – що їхні клієнти отримають компенсацію, якщо вони не виконають цю обіцянку.

Отже, ось угода. Вони припинять вам хостинг на цілий день за кожну годину простою з їх боку. Однак у цьому є винятки, такі як оголошені простої та перебої в обслуговуванні. Крім того, максимальна компенсація клієнта – 10% за наступну плату за оновлення. Загалом, це ще гарна угода.

Також зауважте, що простої будуть рахуватися на основі звітів клієнтів. Вам доведеться подати квиток і повідомити про проблему за час простою. І все-таки все добре – адже ви знаєте, що вони будуть намагатися не мати простоїв, щоб не втратити гроші в процесі.

Швидкість

Швидкість DreamHost хороша – але не така хороша, як основні претенденти у цьому звіті. Пам’ятайте, ідеальний час завантаження сторінки – 1 секунда або менше. І DreamHost іноді бореться в цій галузі (але лише трохи).

Підтримка

Що стосується підтримки клієнтів, то DreamHost впевнений може доставити. Вони мають цілодобовий чат в режимі 24/7, що чудово. Ви також можете зв’язатися з ними електронною поштою та через їхній акаунт у Twitter. І звичайно, вони також мають базу знань про корисні статті та форуми для обговорення.

Зауважте, що у них немає телефонної підтримки. Однак вони надають можливість передплатити свою функцію зворотного дзвінка. За це вам потрібно буде доплатити (на наш погляд, це все-таки хороший варіант).

Плюси:

 • 97-денна гарантія повернення грошей за платежі кредитною карткою (лише спільний хостинг)
 • Плани якості
 • 100% гарантія тривалості роботи

Мінуси:

 • Немає гарантії повернення грошей на інші плани
 • У Індії немає серверів
 • Дорогі плати за оновлення

9. Блюхост

Bluehost логотип

Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна:
3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

BlueHost – дуже великий хостинг-провайдер. Разом із своїми сестринськими компаніями (HostMonster, iPage та FastDomain) зараз він розміщує понад 2 мільйони веб-сайтів по всьому світу. Їх варіанти хостингу включають спільний, виділений, VPS та хмара – з їх найпопулярнішим хостинговим сервісом є спільний хостинг.

Спільний хостинг BlueHost оснащений 4 ціновими планами:

 1. Основний план – Завдяки вступній ціні $ 3,95 (звичайна ціна – 7,99 дол. США), ви можете створити 1 веб-сайт, перебуваючи в цьому плані. Він також постачається з об’ємом пам’яті для накопичувача на 50 ГБ, немережною пропускною здатністю, доменним іменем та безкоштовним сертифікатом SSL.
 2. Плюс плану – всього за $ 5,95 в якості вступної ціни (звичайна ціна становить 10,99 дол. США), ви можете створити необмежену кількість веб-сайтів з цим планом. Ви також отримаєте необмежений об’єм пам’яті на SSD, немереговану пропускну здатність та безкоштовний сертифікат SSL.
 3. Choice Plus – Також за допомогою вступної ціни $ 5,95 (звичайна ціна – 14,99 дол. США), ви отримуєте необмежену кількість веб-сайтів, необмежений простір для зберігання SSD, невмірну пропускну здатність і безкоштовний сертифікат SSL за допомогою цього плану.
 4. Про План – Їх найдорожчий план зараз має вступну ціну 13,95 долара (звичайна ціна – 23,99 долара). Це постачається з необмеженими веб-сайтами, необмеженим накопичувачем SSD, необмеженою пропускною здатністю та безкоштовним SSL.

Потрібно говорити, що під час оновлення плану ви отримаєте більше функцій, потужності та швидкості. Що незвично у вступних цінах BlueHost, це те, що вони пропонують однакову ціну для планів Plus та Choice Plus. Хоча план з вищими цінами (за звичайними тарифами) має таку ж вступну ставку, як і дешевший план, зауважте, що він має більш високі показники оновлення.

Що стосується їх гарантії безперервного часу, BlueHost бере на себе 99,99% тривалості тривалості. І повірте нам, коли ми говоримо, що вони справді є однією з найнадійніших компаній, коли йдеться про тривалість роботи.

Швидкість

У вас не буде проблем зі швидкістю, коли ви вирішите перейти на BlueHost як свого хостинг-провайдера. Вони постачаються з безкоштовним CDN (CloudFlare), і вам просто потрібно активувати це на своїй панелі управління, щоб використовувати його.

Підтримка

У BlueHost є довідковий центр з корисними статтями та посібниками для своїх клієнтів. Якщо ви хочете поговорити з їхньою службою підтримки, ви можете зв’язатися з ними електронною поштою (система квитків) або чатом у прямому ефірі (24/7).

Плюси:

 • Хороша безпека
 • Конкурентні ціни
 • Зручний для користувачів

Мінуси:

 • Високі показники оновлення
 • Немає можливості повернення доменних імен
 • Послуги міграції сайтів не безкоштовні

веб-хостинг Індії досліджень

Веб-хостинг Індія: як знайти найкращого?

До якого постачальника веб-хостингів я повинен звертатися – це одне з найпоширеніших питань, які ми отримуємо (і те, як насправді створити веб-сайт). Ті, що вважаються найкращими, базуються на думці та об’єктивності. Хоча ви можете шукати в Інтернеті нескінченно, простіше визначити, з ким рухатись, коли у вас є вся інформація.

Ця сторінка допоможе вам у виборі улюбленого хостинг-провайдера. Шукаючи кращу компанію, що займає розміщення веб-сайтів в Індії, слід пам’ятати кілька речей. Ви повинні врахувати типи хостингу, а також які функції вам слід шукати.

Види веб-хостингу в Індії

У той час як безкоштовні та недорогі варіанти працювали на початку вашого бізнесу, його потреби збільшаться, і тому ваш веб-хостинг повинен змінитися. Різні типи служб хостингу веб-сайтів можуть заплутатись, і важливо знати, що це таке, щоб ви могли вибрати найкращий тип для своїх потреб.

Спільний хостинг

спільний хостинг графікиСпільний хостинг – найпоширеніший тип, тут веб-хостинг розміщує на одному сервері кілька сайтів, усі сайти діляться ресурсами сервера. Спільний хостинг – це чудовий варіант для тих, хто шукає доступний хостинг, він простий і не потребує передових знань для управління, а також має зручну панель управління (як правило, cPanel). Дві найбільші занепокоєння полягають у тому, що безпеці легко загрожувати, а спільний хостинг не може обробляти великий трафік на сайті. Спільний хостинг – це чудовий варіант для малого бізнесу чи бізнесу за бюджетом. Більшість спільних хостів підтримують найпоширеніші CMS, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

VPS хостинг

VPS – це абревіатура, що означає віртуальний приватний сервер, тому VPS хостинг імітує виділений сервер у спільному хостинг-середовищі. Технічно це може розглядатися як поєднання виділеного хостингу сервера та спільного хостингу. Оскільки це не повний спеціалізований сервер, він дешевший. Це також налаштовується та плани хостингу, як правило, легко масштабуються. Найбільшим недоліком є ​​те, що він дорожчий, ніж спільний хостинг, але ви отримуєте більше з ним, а також підходяще рішення для ігрових серверів, найкращі хостинг серверів Minecraft використовують VPS хостинг.

Виділений хостинг сервера

Виділений хостинг сервера – це тип хостингової конфігурації, який присвячений одному веб-сайту або одній цілі. Оскільки цей тип хостингу недоступний для багатьох клієнтів, як, наприклад, спільний хостинг, він може обробляти великий трафік. Він також гнучкий, має високу продуктивність і надійний. Цей тип веб-хостингу ідеально підходить для великих корпорацій з вимогливими до критичних місій системами.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг базується на обчислювальних технологіях, які дозволяють необмежену кількість машин, які діють як одна система. Хоча інша технологія хостингу, включаючи як спільний, так і виділений, працює лише на одній машині, хмарний хостинг може використовувати декілька машин і забезпечує безпеку, гарантовану на багатьох серверах. Це чудовий варіант для тих, хто потребує гнучкості та масштабованості. Це має періодичну вартість, і ви не будете мати контроль конфігурації. Це прекрасний варіант для тих, хто не хоче безпосередньо контролювати підприємства бізнесу.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг для торговельних посередників – це тип веб-хостингу, де користувач має достатньо місця на жорсткому диску та пропускній здатності, який може використовуватися третьою стороною для розміщення веб-сайтів. Зазвичай торговий посередник купує простір оптом, а потім продає його потенційним клієнтам. Це ще один варіант, який забезпечує гнучкість, а також є більш доступним. Веб-хост робить технічні матеріали для вас, і ви можете зосередитись на підтримці клієнтів. Оскільки ваші послуги обмежені, якщо щось піде не так, вам доведеться боротися зі збитками, якщо щось піде не так у кінці веб-хоста.

Керований хостинг WordPress

Керований WordPress хостинг відрізняється від інших хостингів тим, що це послуга консьєржа. Всі технічні аспекти контролюються хостинг-провайдером, який фокусується лише на WP-сайтах. Аспекти, якими вони керують, включають масштабованість, час роботи веб-сайту, щоденні резервні копії, оновлення WordPress, швидкість та безпеку. Обсяг контролю – це дійсно те, що робить як плюси, так і мінуси керованого wp-хостингу. Чудово, якщо у вас все гаразд із меншим контролем (але надзвичайною безпекою, швидкістю та підтримкою), що є у багатьох починаючих компаній, але, якщо ви більший бізнес, ви можете бачити це як недолік.

сервери програмування в Індії

Які особливості я шукаю?

Тепер, коли ви розумієте різні типи веб-хостингу для Індії, вам потрібно знати, які функції вам слід шукати, залежно від розміру вашої компанії та що ви хочете досягти. Ці речі, які потрібно шукати під час пошуку веб-хостингу, перетворять напружений проект у цікавий.

Розташування сервера

карта розташування сервераВи хочете переконатися, що послуга хостингу, яку ви використовуєте, базується в Індії чи навколо неї (напевно, тут найкраща ставка в Сінгапурі). Причина цього проста. Якщо ви базуєте свій веб-сайт в іншій країні, це спричинить швидкі проблеми. У вас виникнуть затримки, повільніший час завантаження та просто загальне відставання. Щоб зробити процес дуже легким, зберігайте вибраний вами веб-хостинг (якщо ви бачитесь десь іншим, ми також маємо порівняння веб-хостингу для Австралії, Великобританії, Канади, Ірландії, Малайзії, Бразилії, Пакистану, Індонезії, та Нова Зеландія).

Місце на диску

Зберігання має значення, оскільки воно визначає, скільки файлів ви можете завантажити на свій веб-сайт. Для малого бізнесу чи, можливо, блогу, простий веб-сайт міг би зайняти лише кілька гігабайт. На жаль, якщо ви більша компанія або просто маєте на увазі більший проект, ніж вам буде потрібно стільки місця для зберігання. Ви хочете скористатися хостинговими послугами, які пропонують драйвери SSD, які працюють краще, ніж стандартний диск.

SSL сертифікати

SSL-сертифікатиМати SSL-сертифікат – обов’язково в ці дні! Це означає, що є захищений сайт (https: //), і Google йому також подобається, оскільки вони не секрет, що наявність сертифіката SSL є одним з факторів ранжування, що займає місце в результатах пошуку. На щастя, сертифікати SSL безкоштовно сьогодні, і більшість постачальників веб-хостингів пропонують їх. Якщо у вас ще не включений SSL, ви можете отримати безкоштовний сертифікат від Let’s Encrypt.

Час роботи

Шукаючи найкращий веб-хостинг в Індії, вам потрібно буде шукати сервіс, який забезпечує хороший час роботи сервера. В основному, 99,9% веб-хостів в Індії обіцяють оптимальний час роботи. Обіцянкам не завжди слід довіряти. Перш ніж присвятити себе чи свою компанію послуги, обов’язково вивчіть та прочитайте відгуки веб-хостингу, який ви розглядаєте, щоб отримати загальний консенсус щодо того, наскільки хорошим є час роботи.

Підтримка

Великою особливістю, на яку слід звернути увагу, є підтримка, як обслуговування, так і клієнта. Хоча багато хто розглядає їх як однотипний супровід. Маючи хороший сервіс та підтримку клієнтів – це вміння правильно сформулювати як виправити проблеми та технічні проблеми, переконуючись у тому, що замовник відчуває себе ціннішим та задоволеним. Гарна підтримка – обов’язкова! Доцільно переглянути відгуки користувачів щодо служб підтримки, оскільки вони не створені рівними, як ми з’ясували в нашому порівнянні InMotion Hosting vs Bluehost.

Резервні копії

Особливістю, яку не слід забувати, але часто є, є система резервного копіювання. Будь-яка людина, яка працювала з комп’ютером у будь-якій якості, знає, що резервне копіювання файлів і даних є необхідним. Створюючи веб-сайт через сервер веб-хостингу, надзвичайно важливим є резервне копіювання бази даних, файлів електронної пошти та веб-сайту майже щодня. Вибираючи найкращий хостинг веб-сайтів в Індії, не забудьте перевірити, як часто сервіс створює резервну копію вашої бази даних та чи стягують плату за відновлення назад.

Пропускна здатність

Пропускна здатність – це кількість даних, яка може передаватися між вашим сайтом, його користувачами та Інтернетом. Якщо у вас був комп’ютер здавна, ви, напевно, пам’ятаєте комутований Інтернет та пропускну здатність равликів. Шукаючи веб-хостинг, ви хочете бути впевнені, що вони пропонують добре. Особливо це стосується спільного хостингу. Якщо веб-сайт на сервері відчуває великий трафік, інші сайти завантажуватимуться повільніше. Тому пам’ятайте: чим вище пропускна здатність, тим більше людей, які можуть відвідувати ваш веб-сайт.

Кількість дозволених доменів / сайтів додатків

Для стартапів, які шукають найпростіший план веб-хостингу, вам, мабуть, знадобиться лише один веб-сайт. Послуга веб-хостингу, що пропонує лише один домен, – це також найдешевші варіанти, але якщо ви хочете додати більше веб-сайтів, вам потрібно бути впевненим, що ваш веб-хостинг може це підтримувати. Хоча більшість планів веб-хостингу передбачає стільки субдоменів, скільки вам подобається, ви повинні бути впевнені, що вони можуть підтримувати більше доменів, якщо для цього потрібен ваш бізнес..

Інша інформація, яку потрібно пам’ятати

Як і у більшості речей, що стосуються технологій, люди мають певну плутанину щодо термінології, пов’язаної з веб-хостингом. Люди часто плутають веб-хостинг для хостингу домену або реєстрації домену, але жоден з них не замінює інший. Якщо хтось говорить про хостинг домену, він зазвичай посилається на поєднання веб-хостингу та реєстрації домену. Хостинг домену – це не реальна річ; люди просто не знають правильної термінології для веб-хостингу. Реєстрація домену – акт купівлі та реєстрації вашого доменного імені. Це послуга, яку пропонує більшість планів веб-хостингу для вас. Звичайно, веб-хостинг – це онлайн-простір, в якому ви розміщуєте свої дані так, що відображаються в браузерах під час введення доменного імені.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author