Кращі послуги веб-хостингу для Канади

Ми провели тести, канадські огляди веб-хостингу та порівняння. Ми використовували наступні фактори для оцінки веб-хостів: Простота використання, підтримка та швидкість.

На основі наших досліджень, 15 кращих канадських веб-хостингових послуг є:

 1. HostPapa – найкращий загальний веб-хостинг
 2. WHC.ca – найкращий хост із локальною підтримкою
 3. GreenGeeks – самий зелений хостинг веб-сайтів
 4. HostUpon – найкращий веб-хостинг-реселлер
 5. WP Engine – найкращий хост WordPress хост
 6. HostGator – велике значення веб-хостингу
 7. InMotion хостинг – найкращий бізнес-хостинг для бізнесу
 8. Cloudways – найкращий хмарний хостинг
 9. Dreamhost – великий бізнес-хостинг для бізнесу
 10. Bluehost – суцільний досвідчений господар
 11. Динамічний хостинг
 12. Хостинг Cirrus
 13. SiteGround
 14. StableHost
 15. Сайт5

Contents

Суцільний веб-хостинг важливий!

дослідження канадських веб-хостів

Як веб-агентство з великою кількістю облікових записів хостингу (ми любимо експериментувати і маємо багато побічних проектів), я б сказав, що ми маємо досить гарне уявлення про те, що визначає великого веб-хоста.

Якість вашого канадського постачальника веб-хостингу може мати величезний вплив на потенційний успіх вашого веб-сайту.

Візьмемо для прикладу швидкість веб-сайту, чи знаєте ви, що затримка на 1 секунду означає, що кількість переглядів сторінки зменшиться на 11%, це означає, що понад 1/10 відвідувачів просто відвернеться за кожну секунду, на яку ваш сайт все ще завантажується … ось чому гідна Інтернет хост життєво важливий!

Сподіваємось, таблиця порівняння та огляди нижче можуть допомогти вам у прийнятті обґрунтованого рішення щодо того, з яким веб-хостингом звертатись.

Компанія, що займається веб-хостингом, Загальний рейтингЦіна / місяць (за трирічним планом) Веб-сайт Disk SpaceFeaturesReviews
Логотип HostPapa CAD 2,95 дол (знижується від $ 8,99 / місяць – Спеціальна знижка MangoMatter) 100 ГБ
 • HQ + сервери в Канаді
 • Дуже доступний за ціною!
 • Стягнення в CAD!
 • МНОГО варіантів підтримки
 • Чудова ефективність
 • 30-денна гарантія повернення грошей
Огляд HostPapa
WHCLogo CAD 3,89 дол (знизився з $ 5,99) Необмежений
 • HQ + Сервери в Канаді
 • Дуже доступний (оплата в CAD)
 • Необмежений обсяг диска
 • Дивовижне виконання
 • Щоденні резервні копії включені
 • 24/7 двомовна підтримка
WHC.ca огляд
GreengeeksLogo 2,95 дол. США (знизився з 9,95 дол. США) Необмежений
 • Супер зелений хостинг
 • Швидке та просте налаштування
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Сервери в Канаді та в усьому світі
Огляд GreenGeeks
ХоступонЛого 2,95 дол. США (знизився з 7,95 дол. США) Необмежений
 • Необмежений простір на диску!
 • Продажі та підтримка Канади
 • Сервери в Канаді та США
 • Ціни, що заблоковані!
Огляд Хоступона
wpengine 35 доларів США 10 Гб
 • WordPress хостинг вдосконалений! (якщо у вас є бюджет)
Огляд двигуна WP

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: center; }

Найкращий веб-хостинг Канади 2020

Тут 15 кращих оглядів веб-хостингу для Канади, детально описуючи їх вартість, варіанти підтримки та місця на диску:

1. HostPapa – найкращий загальний веб-хостинг

Веб-сайт: www.hostpapa.ca
Ціна:
2,95 дол
Місце на диску: 100 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип HostPapa

HostPapa стартував як один із перших зелених хостів навколо, і вони продовжували його працювати, компенсуючи все енергоспоживання екологічно чистими, зеленими джерелами енергії. Завдяки штаб-квартирі в Канаді, серверам у Торонто та цінах, які насправді є CAD замість USD, вони є ідеальним та дуже надійним вибором канадського постачальника хостингу!

Вони також пропонують багато безкоштовних речей, наприклад, безкоштовну міграцію зі свого старого хоста, якщо потрібно, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL для безпеки тощо. Вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не раді …

Чесно кажучи, якщо ви їдете на місцях, ці хлопці – справжня справа!

Підтримка

Вони надають ЦІЛЬКУ кількість варіантів підтримки. До них відносяться телефонна підтримка, електронна пошта, чат в прямому ефірі, база знань, відео-уроки, щотижневі вебінари, сторінка з мережевим статусом та безкоштовний навчальний сеанс один на один, це дуже вражає і дуже зручно!

Швидкість

Як вже було сказано вище, у Канаді у них є швидкий сервер, але якщо вам потрібно націлити на інші країни, Cloudflare CDN надається безкоштовно у всіх планах. Це означає, що дані вашого веб-сайту зберігаються як кеш-пам’ять у різних місцях по всьому світу, що забезпечує швидку швидкість веб-сайту для відвідувачів далеко від основного центру обробки даних. Розширені твердотілі накопичувачі також надаються, що забезпечує більш високу швидкість завантаження веб-сайтів порівняно з традиційними дисководами.

Додаткові підвищення продуктивності, такі як ракетно-швидкі преміум-сервери, більше розподілу ресурсів на один обліковий запис і менша кількість облікових записів на одному сервері, включені в їх найдорожчий план веб-хостингу, Business Pro.

Плюси:

 • Супер доступний
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів
 • Безкоштовний SSL
 • Сервери в Канаді
 • Стягнення в CAD!

З нашою спеціальною знижкою MangoMatter, їх найдешевший план починається лише CAD $ 2,95 / місяць (зменшення з $ 8,99 / місяць)

2. WHC.ca – найкращий хост із локальною підтримкою

Веб-сайт: whc.ca
Ціна:
3,89 дол. США (CAD)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип WHC

Базируючись у Монреалі, веб-хостинг Канади (WHC) просувається сильно з 2003 року. Вони знають хостинг всередині і зовні, і їх досвід дійсно показує (ДУЖЕ надійне обслуговування)! Вони є одним з небагатьох канадських провайдерів із серверами на обох Сходах & Західні береги, щоб забезпечити більш високу швидкість.

На додаток до хостингу та доменів WHC пропонує маркетингові плани для SEO та електронної пошти, які ви можете спробувати безкоштовно. Нам також дуже сподобалися їхні плани хмарного сервера … він пропонує майже віддану продуктивність типу сервера за набагато більш доступною ціною.

Вони пропонують цілодобову двомовну (!!) підтримку електронною поштою, телефоном та чатом & включити необмежену кількість дискового простору. + Вони фактично стягують плату в CAD, так!

Їх найдешевший план починається лише 3,89 CAD за місяць (в порівнянні з 5,99 дол. США).

Підтримка

WHC надає різні варіанти підтримки: 24/7 Live Chat, підтримка телефону та служба онлайн-довідки. Підтримка доступна як французькою, так і англійською мовами!

Швидкість

WHC працює з центрами обробки даних як у Ванкувері, так і в Монреалі. Центр обробки даних автоматично вибирається залежно від вашого місцезнаходження. Якщо у вас є канадський бізнес, розміщення вашого веб-сайту в Канаді чудово підходить для швидкості та вимог конфіденційності.

Вони використовують сервери з твердотільними накопичувачами (SSD), які, на думку компанії, на 7 разів швидші, ніж традиційні механічні накопичувачі. Вони також включають безкоштовне прискорення веб-сайтів за допомогою технології LiteSpeed, яка справді змушує ваші веб-сайти WordPress літати!

WHC виділяє 100% ресурсів одного центрального процесора на ваш хостинг-акаунт PRO, + 1 Гб пам’яті (ОЗУ) та 5 МБ / с вводу / виводу. Безкоштовний Cloudflare CDN також включений у всі плани.

Плюси:

 • HQ + Сервери в Канаді
 • Дуже доступний! (витрати в CAD)
 • Необмежений обсяг диска
 • Дивовижне виконання!
 • 24/7 двомовна підтримка
 • Щоденні резервні копії включені

3. GreenGeeks – самий зелений хостинг веб-сайтів

Веб-сайт: www.greengeeks.com
Ціна:
$ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип GreenGeeks

Вони працювали з 2008 року, і з тих пір вони стали настільки енергоефективними вони віддають своє енергоспоживання 3 рази назад в електромережу через енергію вітру, що досить дивовижно!

Як компанія, що займається веб-хостингом, GreenGeeks надзвичайно надійний, мають потужні сервери не тільки в Канаді, але й у всьому світі. Вони також пропонують необмежену кількість дискового простору навіть на їхньому основному плані.

Вони мають спільні плани хостингу, плани торговельних посередників та хостинг планів WordPress. Їх підтримка доступна 24/7/365 та дуже чуйна. Що нам дуже сподобалось у GreenGeeks – це список за замовчуванням безкоштовних функцій, які ви отримуєте з кожним планом хостингу. Все – від безкоштовного доменного імені, безкоштовного SSL, безкоштовної міграції веб-сайтів, безкоштовної інтеграції в CDN, до надшвидкого зберігання SSD та вражаючої системи безпеки, щоб все працювало гладко!

Додайте до цього 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені.

Їх найдешевший план починається лише 2,95 дол. США / місяць (в порівнянні з 9,95 дол. США).

Підтримка

У компанії є безліч варіантів підтримки: База знань, Чат в прямому ефірі, Підтримка телефону та Подання електронної пошти / Квитки. Чат в прямому ефірі доступний 24/7/365. Хоча телефонна підтримка доступна з пн-пт, 9 ранку до 12 ранку, EST та сб-нд, з 9:00 до 20:00, EST.

Швидкість

Що стосується швидкості, GreenGeeks пропонує вам декілька центрів обробки даних, які дозволять вам визначити місце, розташоване ближче до вашого цільового ринку. Вони мають центри обробки даних у Торонто, Каліфорнія, Амстердамі, штат Нью-Йорк, Чикаго, США та Феніксі, США.

Вони також використовують твердотілі накопичувачі (SSD) для більшої швидкості завантаження сторінки на відміну від традиційних жорстких дисків. Оптимізовані веб-сервери LiteSpeed ​​використовуються для більшої швидкості завантаження. Порівняно з NGINX та Apache, LiteSpeed ​​у 2–5 разів швидший. Для додаткової потужності з точки зору швидкості завантаження сторінки GreenGeeks впровадив власну технологію кешування під назвою PowerCacher. Ця ексклюзивна функція дає вам швидкий час завантаження додатків для покращеного користувацького досвіду.

Плюси:

 • Супер зелений!
 • Необмежений обсяг диска
 • Цілодобова підтримка
 • Велика безпека
 • Легко масштабується

4. HostUpon – кращий веб-хостинг-реселлер

Веб-сайт: hostupon.ca
Ціна:
$ 2,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип HostUpon

Те, що встановлює HostUpon окрім конкуренції, безумовно, є їх зобов’язання мати місцеві продажі та підтримку в Канаді! Як ви можете уявити, це дійсно має значення.

У них є хостингові плани для звичайного спільного хостингу (що саме потрібно більшості людей), хостингу для WordPress для більш керованого рішення, VPS та виділених серверів. Їх засновники в галузі працюють з 1998 року, тому вони досить добре знають хостинг-ігри, і це показує! Їх сервери використовують SSD-накопичувачі, MariaDB для продуктивності MySQL та LiteSpeed ​​з LSCache, що дійсно збільшує продуктивність для встановлення WordPress.

Ми дуже любимо їх налаштування та пакети торгових посередників, у комплекті з панеллю управління WHM та дуже конкурентоспроможними цінами. Він також включає безкоштовну службу міграції та можливість налаштування користувальницьких серверів імен!

Додайте до цього дуже швидкий центр обробки даних в Торонто (+ 3 в США), необмежений простір на диску, заблоковані ціни (тому ви завжди будете платити однаково, навіть якщо ціни на сайті зростуть), і нарешті це більша частина конкуренції за ціноутворення … ти в хороших руках!

Вони пропонують 3 пакети хостингу, їх найдешевший план починається лише 2,95 дол. США / місяць (було 7,95 дол. США / місяць).

Підтримка

HostUpon пропонує різні варіанти отримання підтримки. До них належать база знань, стан мережі, подання квитків, онлайн-чат в режимі онлайн та підтримка телефону. Живий чат, телефонна підтримка та подання квитків доступні 24/7.

Швидкість

Підвищення продуктивності доступне на їх більш дорогих планах. 80% ресурсів процесора використовуються в плані Business Unlimited, а повний 100% процесора використовується в їхньому Плані Premium Unlimited. На найдешевший план виділяється 40% ресурсів одного центрального процесора (що достатньо для більшості малого та середнього бізнесу чи блогів).

Гарантована пам’ять (ОЗП) становить 512 МБ. Гарантоване введення / виведення диска становить 512 КБ / с.

Плюси:

 • Необмежений обсяг диска
 • Канада, команда підтримки та продажів
 • Ціни заблоковані
 • Сервери в Канаді та США
 • Безкоштовне доменне ім’я

5. WP Engine – найкраще керований хост WordPress

Веб-сайт: wpengine.com
Ціна:
$ 35 (USD)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип WP Engine

Якщо ви насправді шукаєте надзвичайно якісний хостинг WordPress для Канади, WP Engine – це те, що вам потрібно! Вони є лідером на ринку, коли справа доходить до розміщення сайтів WordPress, і з поважних причин (хоча це дуже дорого). У них є власна вбудована система кешування для швидкого обслуговування сторінок (так звана EverCache), а в поєднанні зі своїм CDN вони є найшвидшим хостинг-компанією WordPress навколо!

Їх цілодобова підтримка, очевидно, спеціалізується на WordPress, що дозволяє їм виправляти будь-яку проблему без перешкод. Крім того, вони також піклуються про будь-які основні оновлення WordPress, тому вам не доведеться турбуватися про це. І коли це основне оновлення, вони фактично спочатку перевіряють сайт перед оновленням, щоб переконатися, що нічого не зламається, найвищий сервіс. Вони також мають в реальному часі виявлення загроз у реальному часі, активно блокують DDOS-атаки, і вони навіть безкоштовно виправлять ваш сайт, якщо він буде зламаний …

Все вищезазначене більш ніж виправдовує цінник! Цікавить спокій і може зекономити бюджет?

Їх найдешевший план починається з 35 доларів США / місяць.

Підтримка

WPEngine пропонує Ресурсний центр, документацію, центр рішень, статус системи, чат в реальному часі, подання квитків та підтримку телефону, щоб отримати вам потрібну допомогу. За інформацією компанії, їх група підтримки працює 24/7/365.

Огляди системи підтримки користувачів WPEngine неоднозначні. Згідно з цими відгуками, представники знають, що стосується хостингового пакету, особливо якщо мова йде про WordPress. Вони змогли відповісти на складні запитання, кинуті на них. З іншого боку, деякі огляди заявляли, що на отримання відповіді від них потрібно в середньому близько 3 днів, і вони не змогли виправити певні проблеми..

Швидкість

Дані центри доступні у США, Канаді, Великобританії, Австралії, Німеччині, Ірландії, Тайвані, Бельгії та Японії. З іншого боку, якщо ваш цільовий ринок розташований у Канаді, ви, безумовно, можете запропонувати їм більш високі швидкості завантаження веб-сайтів через близькість до їх серверів..

Безкоштовна інтеграція CDN включена для обслуговування клієнтів у всьому світі.

Плюси:

 • Експерти ВП
 • Високопродуктивні сервери
 • Високоспеціалізована підтримка
 • Повністю впорався

Мінуси:

 • Дорогий

6. HostGator – велике значення веб-хостингу

Веб-сайт: www.hostgator.com
Ціна:
 $ 2,75 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип HostGator

HostGator, як і Bluehost та багато інших веб-хостів, належить EIG, гігантському веб-хостинговому гігантові, який купує інші веб-хостингові компанії. Зазвичай це означає зниження ефективності підтримки, зниження швидкості та кілька інших проблем. Схоже, HostGator подолав більшість із них і знайшов дуже хороший баланс вартості та вартості.

Окрім планів розміщення хостингу, вони також пропонують послуги з персонального дизайну, сео та веб-дизайну, які можуть стати в нагоді, якщо ви не можете знайти місцеве цифрове агентство, яке допоможе вам у вашому інтернет-маркетингу..

Hostgator планує спільний хостинг, хмарний хостинг, хостинг WordPress, хостинг посередників, VPS, виділений сервер, хостинг Windows та хостинг додатків.

При цьому, за ту ж ціну, яку ви могли б скористатись веб-хостингом Канади, отримати сервери в Канаді та чудову підтримку … тому, якщо ви дійсно не хочете розмістити HostGator, є кращі варіанти.

Підтримка

Підтримка надається різними способами, наприклад, через портал підтримки, відео-уроки, телефон, чат в реальному часі та подання квитків. Усі ці варіанти підтримки доступні цілодобово. Відгуки щодо системи підтримки HostGator були неоднозначними. Дуже багато людей були задоволені своїм обслуговуючим персоналом. Хоча деякі люди також були озлоблені, оскільки представники заявляли, що вони некомпетентні щодо продуктів та послуг компанії.

Швидкість

HostGator не пропонує багато що стосується швидкості. У них немає центрів обробки даних, розташованих у Канаді, що є непростим, якщо ваша аудиторія знаходиться у вказаному місці. Сервери розташовані в Прово, штаті Юта та Х’юстон, штат Техас.

Вони також мають mod_cloudflare, встановлений на спільних серверах загального користування та реселлерів. Знову ж таки, ця мережа розповсюдження контенту (CDN) зберігає ваші дані як кеш у різних місцях для швидкого доступу з місць, віддалених від головного центру обробки даних.

Плюси:

 • Дешево
 • Хороший баланс вартості / вартості

Мінуси:

 • У Канаді немає серверів
 • Загалом, менш якісні послуги

7. Хостинг InMotion – найкращий бізнес-хостинг для бізнесу

Веб-сайт: www.inmotionhosting.com
Ціна:
6,39 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип хостингу InMotion

InMotion хостинг – це ще один ветеран, але вони зосереджуються в основному на бізнес-хостингу та рішеннях, отже, вища вартість. Вони дуже хороші, але в Канаді немає жодних центрів передачі даних … поєднуйте це з більшою вартістю, і не так багато причин їхати з ними.

У них є 5 типів хостингу: Спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS, спеціалізовані сервери та хостинг реселлерів. Крім цих, вони також пропонують послуги веб-дизайну у випадку, якщо вам це потрібно … і вони підтримують найпопулярніші CMS і платформи електронної комерції, + moodle (навчальна платформа / система управління курсами).

Що нам подобається у них – це спосіб повернення громаді. Вони пропонують 50% знижки для студентів, а їхні центри обробки даних є досить екологічними.

Підтримка

Підтримка 24/7 Premier доступна для всіх хостинг-планів і здійснюється через телефон, електронну пошту та чат в реальному часі. Підручники в Інтернеті та Q&A також доступний. Відгуки в основному позитивні, якщо мова йде про їх систему підтримки клієнтів. Їхні клієнти заявили, що у них є швидкі часи реагування, і їхні представники знають, коли йдеться про вирішення як простих, так і складних проблем.

Швидкість

SSD-диски використовуються завдяки унікальним процесам, що дозволяє завантажувати ваш веб-сайт швидше, на відміну від традиційних механічних накопичувачів. Вони мають зони максимальної швидкості як на Східному, так і на Західному узбережжі США (не Канаді). Вони спеціально розташовані в Лос-Анджелесі, Каліфорнія та Герндоні, штат Вірджинія.

Хоча обсяг пам’яті та пропускна здатність необмежений, процесор, оперативна пам’ять та інші фактори, які можуть вплинути на роботу вашого веб-сайту, не розкриваються. Ви можете мати необмежену пропускну здатність, але якщо ви досягнете пам’яті та обмеження процесора, можливо, ви не зможете розмістити всіх глядачів, які намагаються отримати доступ до вашого веб-сайту.

Плюси:

 • Якісні послуги
 • Безліч варіантів
 • Хороша підтримка додатків / CMS

Мінуси:

 • Дорогий
 • У Канаді немає серверів

8. Cloudways – найкращий хмарний хостинг

Веб-сайт: www.cloudways.com
Ціна:
$ 10 (USD)
Місце на диску: 25 ГБ
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип Cloudways

Cloudways – це інший звір, він використовує сирі сервери інших компаній і дозволяє розгорнути, керувати та контролювати високопродуктивні додатки та веб-сайти на цих серверах, вирізаючи звичайний веб-хостинг посередника. Якщо ви навіть трохи технік, це може заощадити багато грошей.

Особливості включають безкоштовний ssl, безкоштовну міграцію сайту та можливість встановити стільки додатків, скільки ви хочете.

Якщо ви спеціально шукаєте цей тип хмарного хостингу, то Cloudways – це шлях, гнучкість, яку вони пропонують, виходить за рамки щоденного хостинг-провайдера. І їх досить легко масштабувати, оскільки ваш сайт потребує більше ресурсів сервера.

Їх партнерами є Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch та Cloud Cloud Platform.

Підтримка

Cloudways надає різні варіанти підтримки, включаючи базу знань, подачу квитків, чат в реальному часі, сторінку статусу платформи та онлайн-форми заповнення. Через форми заповнення ви можете замовити дзвінок, дізнатися про продажі та стати партнером.

Їхні відгуки чудові. Більшість відгуків зазначили, що їх система підтримки клієнтів була дуже швидкою та оперативною. Представники знають, що робити, щоб вирішити як легкі, так і складні проблеми. В цілому, клієнти були задоволені сервісною підтримкою клієнтів.

Швидкість

З їх найдешевшим планом передбачена 1 Гб пам’яті (RAM). Сервери засновані на твердотільних накопичувачах для більшої швидкості завантаження порівняно з традиційними механічними приводами. Сервери також готові до PHP 7. PHP 7 – це вибір веб-розробників в даний час, що забезпечує кращу та швидшу ефективність веб-сайтів та додатків порівняно з PHP 5.6. CloudwaysCDN також дозволяє швидше завантажувати веб-сайти по всьому світу, оскільки дані, кешовані в кількох місцях по всьому світу.

Вони мають оптимізовані стеки з розширеним кешем, такими як Memcached, Carnish та Redis для швидких відповідей. Швидкі швидкості хостингу для WordPress та Magento також доступні через кеш Breeze та кеш на повній сторінці відповідно. Крім того, в даний час у них є 60 центрів обробки даних по всьому світу, які ви можете вибрати. Що ще важливіше, у них є центр обробки даних в Торонто, Канада, що дозволяє вам точно визначити цільовий ринок Канади та дати їм швидкі швидкості завантаження.

Плюси:

 • Супер масштабований
 • Доступний хмарний хостинг
 • Кілька хмарних провайдерів

Мінуси:

 • Дорожче, ніж спільний хостинг
 • Потрібно більше технічних знань

9. Dreamhost – великий бізнес-хостинг для бізнесу

Веб-сайт: www.dreamhost.com
Ціна:
7,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип DreamHost

Dreamhost має справді хорошу репутацію та з розумною причиною. Всі хостингові продукти є надійними, їх підтримка на місці, а їх сервер приємний і швидкий. Вони також не підтримують аутсорсинг, що завжди є великою виграшею у нашій книзі. Зручність у використанні – інша річ, про яку Dreamhost відомий, оскільки вони спеціально створили панель управління для своїх клієнтів … це дуже зручно для користувачів.

Що стосується хостингових рішень, вони пропонують спільний хостинг, хостинг WordPress, хмарний хостинг, VPS та спеціалізований хостинг. У них також є дуже акуратний конструктор веб-сайтів, щоб заощадити ваші витрати на наймання веб-дизайнера, залежно від того, наскільки базовими є ваші потреби в дизайні..

Єдиним недоліком буде відсутність центрів обробки даних в Канаді та вартість… яку вам доведеться попередньо сплатити протягом 3 років, якщо ви хочете найдешевший тариф. Це не ідеально.

Підтримка

DreamHost надає різні варіанти підтримки через Базу знань, Форум, Сторінку системи, Інтернет Чат, Підтримка електронної пошти та Надсилання квитків. Останні три режими підтримки доступні 24/7. На даний момент у них немає телефонної підтримки.

Відгуки про їх систему підтримки клієнтів дивовижні. Вони отримали позитивні відгуки у своїх корисних та знаючих представників. Щоб прийти до представника, щоб поговорити з вами в чаті наживо, потрібно менше хвилини. І це не все. Вони також змогли надати корисні посилання, щоб допомогти вирішити проблему.

Швидкість

DreamHost використовує твердотілі накопичувачі (SSD) на відміну від традиційних механічних накопичувачів. Коли ви використовуєте перший, ваш веб-сайт завантажується швидше порівняно з використанням останнього. Дані центри недоступні в Канаді. Вони розташовані в Ашберні, Вірігінії, Портленді, Орегоні, Ірвіні, Каліфорнії та Лос-Анджелесі, Каліфорнія..

Компанія не пропонує багато, що стосується прискорення вашого веб-сайту. Ви повинні виконати налаштування вручну, щоб швидше завантажувати веб-сайт.

Плюси:

 • Гарна репутація
 • Якісні послуги
 • Внутрішня підтримка

Мінуси:

 • Дорожчий
 • У Канаді немає серверів

10. Bluehost – суцільний досвідчений господар

Веб-сайт: www.bluehost.com
Ціна:
3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Bluehost логотип

Bluehost – ще один веб-хост EIG. Вони, безумовно, пройшли грубу виправленість протягом кількох років, але, схоже, наполегливо працюють над очищенням свого іміджу та розміщенням продуктів. В цілому, вони досить надійні і, безумовно, мають досвід, щоб довести світові, з яким потрібно зважати. Вони розміщують багато сайтів, нам незабаром доведеться переоцінити їх, щоб побачити, чи зможемо ми підбити їх наш список.

Вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені їх послугами. Щодо планів хостингу, вони пропонують спільний хостинг, хмарний хостинг, виділений хостинг, хостинг WordPress та VPS. Хоча в Канаді немає серверів.

Підтримка

BlueHost надає базу знань, відеоуроки, чат в прямому ефірі, подання квитків та підтримку телефону. Вони доступні 24/7. Відгуки щодо служби підтримки клієнтів BlueHost здебільшого були негативними. Їм потрібно багато часу, щоб вирішити навіть прості проблеми. Вони болісно повільні, коли йдеться про відповіді на запитання, і здається, що представники служби підтримки клієнтів передаються в інші країни, які розмовляють англійською як другою мовою.

Швидкість

Продуктивність (включаючи швидкість) їх найдешевшого плану спільного хостингу не розголошується. У ньому йдеться лише про те, що зазначений план має “стандартні” показники. За словами представника служби підтримки, Standard Performance означає, що вам надається 25 Гб оперативної пам’яті, і ваш веб-сайт завантажиться протягом 2-3 секунд.

Якщо дослідити їхню базу знань, ви можете мати більше процесора, пам’яті та ресурсів за 25,99 доларів США на місяць. Однак їхній пакет пакунків позначений як “Висока продуктивність”, де він має на 80% менше облікових записів на сервері, що дозволяє йому використовувати більше ресурсів на один обліковий запис. З цим пакетом поставляється підвищена швидкість і потужність за рахунок меншої кількості користувачів. Центри обробки даних розташовані в штаті Юта, США. На жаль, в Канаді немає центрів обробки даних.

Плюси:

 • Досвідчений
 • Конкурентні ціни
 • Гідність для WordPress сайтів

Мінуси:

 • Скеляста репутація
 • У Канаді немає серверів

11. Динамічний хостинг

Веб-сайт: www.dynamichosting.ca
Ціна:
3,95 дол. США (CAD)
Місце на диску: 5 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Динамічний хостинг логотип

Вони працюють у цій галузі з 1999 року і зараз працюють на 100% відновлюваній енергії, вони знають хостинг «всередину», і це свідчить про якість їх послуг!

Хоча їхній сайт в основному рекламує високоякісний керований WordPress хостинг (який включає CloudFlare PRO безкоштовно, дуже вражаючий), вони також пропонують спільний хостинг за дійсно доступною ціною. Що нам подобається в них – це особливості, які навіть мають їх найпростіший план.

Вони включають безкоштовні SSL, автоматизовані резервні копії та автоматизовані сканування зловмисного програмного забезпечення для запобігання злому. Вони також пропонують безкоштовну міграцію, тому вам не доведеться турбуватися про те, щоб платити комусь, щоб перенести ваш сайт на його хостинг.

Підтримка

Компанія надає різні варіанти підтримки. До них відносяться чат у прямому ефірі, база знань, квитки на підтримку та безплатний телефонний центр 24/7. Ви отримуєте подальше сповіщення протягом години (або менше) за допомогою квитків на підтримку. У їхній телефонній підтримці немає періодів очікування, які б змусили вас сумувати. Більшість відгуків підтверджує цю гарантію зазначеної компанії, даючи їм чудові оцінки на відгуки. За словами клієнтів, вони мають найкраще співвідношення ціни та якості, і підтримка була доставлена ​​негайно.

Швидкість

Що стосується швидкості та продуктивності, то Dynamic Hosting надає різноманітні функції. Вони використовують твердотільні накопичувачі, які швидші, ніж традиційні механічні приводи. Вони також готові до PHP 7 і реалізують HTTP / 2. І те й інше прирівнюється до більш високої швидкості завантаження веб-сайту.

Cloudflare CDN надається безкоштовно і вбудовується в панель управління хостингом. Якщо ви перебуваєте в Канаді, ви отримаєте користь від центрів обробки даних, розташованих у Галіфаксі та Калгарі.

Плюси:

 • Відмінний керований хостинг-провайдер WordPress
 • Багато безкоштовних функцій
 • Сервери в Канаді

Мінуси:

 • Для спільного хостингу є кращі варіанти.

12. Хостинг Cirrus

Веб-сайт: www.cirrushosting.com
Ціна:
$ 3
Місце на диску: 50 Гб
Підтримка: Телефон, квитки

Cirrus Tech логотип

Вони доступні, пропонують багато місця на диску і мають сервери в Торонто. Вони почали в 1999 році, тому напевно мають досвід, необхідний для управління гідною веб-хостинговою компанією. Зараз вони розміщують понад 15000 сайтів і пропонують усі основні функції, такі як безкоштовні інсталятори SSL та WordPress у один клік. Вони також пропонують безкоштовне доменне ім’я для відвідування вашого хостингу, що дуже зручно для людей, які хочуть мати все в одному місці.

Крім звичайного спільного хостингу, WP-хостингу, хмарного хостингу та спеціалізованих серверів, вони також пропонують Sharepoint хостинг, якого ми не бачимо часто. Компанія Cirrus також має послугу веб-дизайну, якщо вона вам потрібна.

Підтримка

Компанія Cirrus пропонує вам різні варіанти отримання необхідної допомоги: подання квитків, база знань, підтримка телефону та онлайн-чат. Останні два варіанти підтримки доступні 24/7. Їх служба підтримки отримала неоднозначні відгуки. Деякі клієнти були дуже задоволені їх послугою та заявили, що вони дуже швидко відповіли. Інші, однак, були невдоволені своїми представниками підтримки, сказавши, що їм навіть знадобилося більше трьох днів, щоб відповісти на квитки на підтримку.

Швидкість

Шукаєте центрів обробки даних у Канаді для задоволення аудиторії країни? У Cirrus хостингу працюють 3 центри обробки даних в районі Торонто. Хоча у Канаді є центри обробки даних, вони не використовують багато функцій для збільшення швидкості веб-сайту. PHP 7 підтримується, що означає швидкість завантаження вашого веб-сайту порівняно з PHP 5.6. Cloudflare CDN, сервери LiteSpeed ​​та інші функції кешування не включені в їх спільні хостинг-пакети.

Плюси:

 • Досвідчений
 • Дуже доступний за ціною
 • Сервери в Канаді

Мінуси:

 • За найдешевшу ціну потрібно заплатити відразу 3 роки

13. SiteGround

Веб-сайт: www.siteground.com
Ціна:
3,95 дол. США (дол. США)
Місце на диску: 10 Гб
Підтримка: Телефон, чат, квитки

Логотип SiteGround

Це одна з наших улюблених постійно діючих американських хостингових компаній, у них є потужні сервери по всьому світу (хоча в Канаді цього немає), і чудова підтримка. SiteGround – один з найшвидше зростаючих хостів навколо, і це з розумною причиною! Їх зосередженість на безпеці, підтримці та простоті користування досить вражає. Вони навіть розробили внутрішні системи безпеки для постійного моніторингу та дії з потенційних проблем безпеки.

Вони також рекомендовані для WordPress, WordPress (що досить рідко! Вони, звичайно, можуть вирішувати будь-яку CMS, яку ви кидаєте на них).

SiteGround має 3 плани хостингу, їх найдоступніший план починається з 3,95 дол. США / місяць (67% від звичайної ціни)!

Підтримка

SiteGround пропонує різні варіанти підтримки, включаючи Базу знань, Навчальні програми, Чат в реальному часі, Телефон та Підтримка квитків. За даними компанії, підтримка телефону та чату в прямому ефірі допоможе отримати миттєві відповіді, тоді як на квитки потрібно 10 хвилин.

Відгуки клієнтів про їх систему підтримки були надзвичайно позитивними. Більшість клієнтів заявили, що представники були дуже ввічливі та корисні. Вони отримали високий рейтинг серед оглядачів клієнтів в Інтернеті. Ура для SiteGround!

Швидкість

Що стосується швидкості, SiteGround може запропонувати багато. Вони забезпечують SSD для більш високої швидкості завантаження веб-сайтів порівняно з традиційними накопичувачами. Вони також мають вбудований плагін кешування під назвою SuperCacher для ще більшої швидкості завантаження.

Дані центри компанії розташовані у США, Великобританії, NL та SG. Хоча в Канаді немає центрів обробки даних, SiteGround це компенсує за допомогою інтеграції Free Cloudflare.

Плюси:

 • Безкоштовний SSL
 • Рекомендовано WordPress
 • Високопродуктивні сервери
 • Легко масштабується

14. StableHost

Веб-сайт: www.stablehost.com
Ціна:
3,50 дол. США (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Телефон, квитки

Логотип StableHost

Stable – загальний гідний хост, хоча в Канаді немає серверів. Вони пропонують всі ті ж функції, що й більшість інших хостів, за винятком їх кластерної хостингової технології … це підвищує загальну продуктивність та масштабованість, з меншим простоєм.

У них багато варіантів хостингу: Спільний хостинг, хостинг WordPress, VPS, реселлер, корпоративний хостинг, необмежений хостинг. У StableHost також є акуратний конструктор сайтів, щоб якнайшвидше запустити і запустити ваш веб-сайт, він має чудові дизайни та простий конструктор перетягування.

Хороший вибір, якщо ви хочете орієнтуватися на ринок, що базується в США.

Підтримка

StableHost надає телефонну підтримку, Інтернет-чат, базу знань, поширені запитання та сторінку статусу системи, щоб отримати вам потрібну допомогу. Їх технічна команда доступна цілодобово. З іншого боку, їхні команди продажу та виставлення рахунків доступні 7 днів на тиждень з 9 ранку до 17 вечора (MST). Що стосується рецензій, то вони збирали змішані настрої. Деякі заявляли, що їхня служба була дуже поганою. Хоча інші були задоволені їх пропозиціями та командою підтримки.

Швидкість

Що стосується швидкості, найдешевший план дає вам 1 повний CPU Core. Чим більша кількість ядер процесора, тим швидше веб-сайт. Вони настроїли версії LiteSpeed, PHP та MySQL, завдяки чому ваш веб-сайт швидко палає незалежно від кількості відвідувачів. Твердотільні накопичувачі використовуються для збільшення швидкості вашого веб-сайту порівняно з тими, хто використовує традиційні механічні накопичувачі. У Канаді вони не мають серверів. Незважаючи на те, що у Фініксі та Чикаго, США, Амстердам, Нідерланди, Сінгапур та Швеція, Стокгольм, є декілька локацій.

Плюси:

 • Якісні послуги
 • Класний сайт-конструктор
 • Кластерний хостинг технологій для підвищення продуктивності

Мінуси:

 • У Канаді немає серверів

15. Сайт5

Веб-сайт: www.site5.com
Ціна:
$ 6,95 (дол. США)
Місце на диску: Необмежений
Підтримка: Чат в прямому ефірі

Логотип Site5

Site5 також пропонує гідний сервіс, але, дивлячись на ціну, пропозиція цінності насправді не існує, оскільки там є кращі хости, які є більш доступними. Крім того, їх основний сервер знаходиться в США, тому це не було б чудово для канадських сайтів.

У них є безкоштовна міграція сайту, резервне копіювання та 45-денна гарантія повернення грошей. Їх варіанти хостингу включають спільний хостинг, хостинг реселлерів та повністю керований VPS.

Підтримка

Хостинг Site5 надає різні варіанти підтримки. До них належать База знань, Q&Платформа, підтримка електронної пошти та чат в прямому ефірі. Мінусом цього є те, що вони не мають телефонної підтримки. Підтримка електронної пошти та онлайн-чат доступні 24 години на добу. На жаль, більшість відгуків щодо підтримки клієнтів були негативними. Щоб дістатись до представника, потрібно лише кілька хвилин, але вони відповідають на запитання. Деякі навіть заявляли, що для вирішення простої проблеми необхідно кілька сеансів підтримки.

Швидкість

Site5 має декілька центрів обробки даних у Європі (Великобританія, Нідерланди, Франція та Румунія), Північній Америці (США та Канада), Південній Америці (Сау Паоло, Бразилія та Жоао Пессоа) та Азії (Китай та Сінгапур). Це добре, якщо ваш цільовий ринок знаходиться в Канаді, оскільки в цьому місці є центр обробки даних.

Що стосується ресурсів, компанія заявила, що вони постачають більш ніж достатньо процесора та оперативної пам’яті, щоб задовольнити «середнього» клієнта веб-хостингу. Клієнти бачать високий рівень ефективності, оскільки вони уникають перепродаж будь-яких послуг. Безкоштовні сервери Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​або MariaDB та інші функції кешування не рекламуються на їх веб-сайті.

Плюси:

 • Якісний хостинг
 • Необмежений обсяг диска
 • 45-денна гарантія повернення грошей

Мінуси:

 • Занадто дорого
 • У Канаді немає серверів

Огляди веб-хостингу Канади: чому ми це робимо

Як цифрове агентство, ми отримуємо багато питань, пов’язаних із веб-хостингом. Люди хочуть знати, який веб-хост найкращий для їх конкретних цілей (це може бути звичайний бізнес-сайт, або фотограф, невеликий блогер тощо), або де знайти гідне порівняння, що рецензує кращих хостинг-провайдерів для Канади. Більшість з них мають проблеми з визначенням того, які веб-хости дійсно коштують грошей, і забезпечують найбільше грошей на їхню суму. Отож, щоб заощадити час, відповідаючи на ці запитання знову і знову, ми вирішили вкласти багато часу в створення ресурсу, який дає багато відповідей, які люди шукають … і ось цей посібник народився!

Канадський веб-хостинг телефон

Найпопулярніші послуги веб-хостингу для Канади: дослідження

Незалежно від того, чи переробляєте ви веб-переробку, повністю ребрендуєте або просто намагаєтеся просунути новий веб-сайт у прямому ефірі, ви неминуче натрапляєте на кілька блокаторів. Початок роботи вашого веб-сайту так, як ви хочете, може бути надзвичайно корисним, але вам потрібно зробити багато важкої роботи, щоб дістатися до нього. Окрім того, щоб ваш веб-сайт був розроблений та створений (використовуючи користувацьку CMS або звичайну, наприклад WordPress), вам також потрібно буде визначити, де і як ви хочете, щоб він розміщувався.

дослідження веб-хостингу

Це рішення передбачає вибір між різними (дешевими) компаніями, що займаються веб-хостингом & типи хостингу, доступні для розміщення сайту в Канаді. Навколо вас плаває безліч різноманітних хостингових пакетів, але вибираєте вибір, який найкраще піде на користь вам, вашому веб-сайту (будь то блог, електронна комерція або загальний бізнес-сайт) та його користувачам, вам потрібно буде зрозуміти відмінності між різними типами хостингу, з якими ви можете зіткнутися під час пошуку. Щоб допомогти вам у цьому епічному квесті, ми перерахували різні типи хостингу нижче та на які функції слід звернути увагу.

Типи веб-хостингу в Канаді

Спільний хостинг

Спільний хостинг – це один із найпопулярніших типів хостингу для веб-сайтів та проектів меншого розміру, як його відносять дешевий веб-хостинг. Деякі менші проекти включають місцевий бізнес, блоги, персональні веб-сайти тощо. Це веб-сайти, які не розраховані на надмірну кількість трафіку, а отже, не потрібно мати можливість підтримувати такі обсяги. Те, як працює цей дешевий веб-хостинг, – це постачальник, який пропонує простір на одному сервері для декількох різних користувачів. Це призводить до багатьох обмежень, але обмеження не стосуються більшості менших веб-сайтів, що робить його відмінним вибором для таких типів починань. Ще однією додатковою перевагою цього типу хостингу є нижча ціна, яку він пропонує покупцеві. Крім того, більшість дешевих хостів пропонують доступні плани як для хостингу Linux & Хостинг Windows (і найпоширеніші мови програмування, такі як MySQL, Java, PHP тощо). Більшість постачальників послуг, що надають спільний хостинг, також відключають інсталяторів для WordPress, Joomla, Drupal та інших CMS у один клік. Це, безумовно, найкращий веб-хостинг для малого бізнесу.

VPS хостинг

Цей тип хостингу надає вам доступ до віртуального приватного сервера. Хостинг VPS має багато спільного з спільним хостингом, але він має менші обмеження та більше свободи, коли справа стосується їх серверного простору. Ідеальна середня точка між дешевим спільним хостингом і дорогим спеціалізованим хостингом сервера, VPS хостинг надає вам частину серверного простору, відокремлену від решти серверного простору, яким будуть користуватися інші користувачі, тому ви можете використовувати ваш серверний простір, не впливаючи на веб-сайти інших користувачів. Доступне рішення для веб-хостингу, яке надає більшу гнучкість, ніж спільний хостинг, VPS хостинг – популярний варіант для веб-хостингу в Канаді, а також зазвичай використовується для розміщення ігрових серверів (відмінно підходить для розміщення Minecraft).

Виділений хостинг сервера

У вас є великий веб-сайт, який ви хочете знайти для веб-хостингу? Якщо так, то спеціалізований хостинг сервера може бути ідеальним вибором для вас. Надаючи користувачеві доступ до всього сервера для себе, це варіант веб-хостингу, який найчастіше вибирають набагато більші веб-сайти, які зберігають багато інформації та генерують значно більший обсяг трафіку. Веб-сайти, такі як каталоги нерухомості, великі сайти електронної комерції та багато іншого, можуть зробити користувачем спеціальний план хостингу для запуску свого веб-сайту та надання своїм користувачам найпростішого досвіду роботи на високоефективному веб-сайті.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг за останні роки значно набув популярності завдяки своїй гнучкості та універсальності. Хмарний хостинг дозволяє користувачам легко збільшувати або зменшувати можливості свого веб-сайту та наявність ресурсів, які вони отримують. Оскільки він ідеально підходить як для великих, так і для маленьких веб-сайтів, а також це набагато безпечніший метод веб-хостингу, оскільки він покладається на декілька машин, а не лише на один, хмарний хостинг пропонує безліч переваг для своїх користувачів.

Хостинг для торговельних посередників

Хостинг торговельних посередників відноситься до типу веб-хостингу, при якому веб-розробник купує значну кількість серверного простору для перепродажу своїм клієнтам, для яких вони розробляють веб-сайти. Це ідеально підходить для клієнтів, які мають веб-розробник, який піклується про свій веб-сайт, оскільки він надає розробнику більше контролю, щоб він міг забезпечити функціонування веб-сайту так, як слід. Якщо ви працюєте з веб-розробником, перевірте, чи мали вони на увазі рішення для веб-хостингу для веб-сайту, який вони створюють для вас, наприклад, хостингу реселерів.

Веб-хостинг Канади: Як знайти найкращий сервіс?

Що стосується веб-хостингу в Канаді, існує безліч типів веб-хостингу, з яких ви можете вибрати, перш ніж запустити і запустити свій веб-сайт. Однак це, на жаль, не останнє жорстке рішення, яке вам доведеться прийняти. Визначивши тип веб-хостингу, який відповідає вашим потребам, вам потрібно буде порівнювати конкретні функції. До речі, ми також провели це дослідження для австралійських провайдерів веб-хостингу, веб-хостингу в Новій Зеландії, веб-хостингу в Сінгапурі, веб-хостингу Великобританії, дешевого веб-хостингу Індії, топ-хостингу в Індії (загалом), & навіть веб-хостинг Ірландії.

пошук веб-хостингу Канади

Порівнюючи безліч постачальників веб-хостингу, з якими ви можете зареєструватися в Інтернеті, ось деякі фактори, які ви хочете врахувати:

Місцезнаходження сервера

карта розташування сервераВірите чи ні, фізичне розташування сервера впливає на час завантаження вашого веб-сайту. Чим ближче сервер географічно до користувачів, які намагаються отримати доступ до вашого веб-сайту, тим швидше вони зможуть ним користуватися. Однак якщо найближчий до вас сервер або користувачі, які ви очікуєте, що намагаються отримати доступ до вашого веб-сайту, є значно недостатнім, найкраще знайти найближчий до вас сервер, який має достатню кількість ресурсів і надійність.

Підсумовуючи це, доки сервер буде близьким або в Канаді (і це пристойний сервер), у вас все буде добре! Це насправді не має значення, чи шукаєте ви конкретні для міста послуги, такі як веб-хостинг у Торонто, Монреалі чи Ванкувері… різниця в швидкості буде незначною.

Зберігання

Останнє, що вам потрібно, – це зареєструвати постачальника веб-хостингу і з’ясувати, що він не пропонує вам місця для зберігання, яке потрібен ваш веб-сайт, це особливо актуально, якщо ви прагнете запустити сайт електронної комерції. Перегляньте місце для зберігання даних, яке пропонує постачальник, з планом, на який ви розглядаєте підписку, перш ніж взяти на себе зобов’язання, щоб переконатися, що він відповідає потребам вашого сайту.

Час роботи

Важливо, щоб ваш веб-сайт був доступним для користувачів у всі години дня та ночі – саме за це ви платите. Щоб досягти цього, веб-провайдери прагнуть запропонувати найкращі статистичні дані про час роботи. Ми почали відстежувати як загальний час роботи, так і час відповідей для основних постачальників послуг хостингу на нашій сторінці статусу хоста. Перегляньте відгуки клієнтів для постачальника, якого ви розглядаєте, щоб знайти реальний досвід, який інші отримали від своїх послуг з урахуванням тривалості роботи.

Швидкість

Окрім фактичного розташування сервера, спосіб веб-хостів конфігурувати свої сервери також має величезний вплив на швидкість завантаження.

тести на швидкість веб-сайту

Фактори, що впливають на загальну продуктивність та швидкість, – це виділені ресурси процесора та пам’ять, яку отримує кожен обліковий запис, кількість веб-сайтів, які дозволяє хост на одному сервері, як виглядає їхній стек сервера щодо PHP (PHP 7+ є необхідним в ці дні), на серверній стороні кешування та багато іншого (подивіться наш порівняння SiteGround vs HostGator для прикладу того, скільки разів може завантажуватися час завантаження, коли у вас є правильна конфігурація сервера). Термінологія може бути занадто технічною, але головне, на що слід звернути увагу, – розподіл ресурсів процесора та пам’яті + дозволені домени на сервері.

Наявність швидкого веб-сайту також важливо для цілей SEO, оскільки Google заявив, що це один із факторів їх ранжирування!

CDN (мережа доставки вмісту)

CDN

CDN – це велика мережа серверів у всьому світі, що мають кешовану версію вашого веб-сайту. Основна причина, щоб CDN був приєднаний до вашого сайту, – це максимально швидкість завантаження, незалежно від того, звідки відвідувачі приїжджають. Наприклад: Якщо відвідувач з Франції хоче переглядати сайт, то найближчий сервер або вузол до цього місця буде обслуговувати веб-сайт, а не сервер у Канаді, який виконує всю роботу. Інші переваги наявності CDN включають захист від DDOS-атак та зменшення завантаження ресурсів серверів-джерел.

Багато веб-хостів мають можливість досить легко інтегруватися з CloudFlare, який пропонує безкоштовний CDN. Виразно щось, що варто перевірити.

SSL сертифікати

SSL розшифровується як “Secure Socket Layer”, це “s” в https, також видно через замок у більшості сучасних браузерів, показуючи, що сайт, який ви відвідуєте, захищений. SSL-сертифікати використовуються для шифрування передачі даних між вашим сайтом та відвідувачами. Під час введення цього тексту сертифікат SSL є абсолютною необхідністю для кожного веб-сайту (а не лише для магазинів електронної комерції). Це змушує браузери довіряти вашому сайту, що робить більш імовірним придбати щось, якщо це мета вашого сайту. Хороший канадський веб-хостинг повинен запропонувати безкоштовні сертифікати SSL. Насправді, коли ми бачимо хостинг-провайдера, який стягує гроші за базовий сертифікат SSL, їх загальний бал починає масштабне занурення. Існують також різні типи сертифікатів SSL, наприклад, розширена перевірка (EV SSL), перевірена організація (OV SSL) та перевірена домен (DV SSL). DV SSL – це основна версія.

Підтримка

Підтримка є важливим елементом будь-якої послуги, незалежно від того, чи це веб-хостинг, чи ні. Однак веб-хостинг – це те, що може стати надзвичайно складним, якщо ви недостатньо добре розбираєтесь у цьому напрямку та зробите підтримку ще більш важливою. Ви завжди повинні гарантувати, що будь-який постачальник, який ви підписуєте, пропонує клієнтам чат та підтримку телефону, і навіть ви можете хочте стежити за цілодобовою підтримкою, щоб ви могли отримати допомогу, коли вам може знадобитися.

Резервні копії

Ви хочете забезпечити, щоб інформація, яку ви зберігаєте на своєму веб-сайті, завжди була безпечною та захищеною. Тому резервні копії є критичними.

веб-хости резервного копіювання

Більшість веб-провайдерів регулярно створюватимуть резервну копію вашої інформації та зберігатимуть її для вас, тому розумно подивитися, як часто вони це роблять, і як вони збираються відновити ваші дані, якщо виникне потреба. Також перевірте, скільки коштуватиме повторна розгортання старішої версії вашого сайту, іноді вона безкоштовна, іноді – не.

Пропускна здатність

Пропускна здатність вашого веб-сайту матиме багато спільного з тим, як він працює. Незалежно від того, чи є ваш веб-сайт невеликим чи великим, ви хочете переконатися, що він має доступ до необхідних ресурсів, щоб забезпечити найкращий досвід користувачів. Подивіться на пропускну здатність вашого веб-сайту, буде надано постачальник, якого ви розглядаєте, щоб переконатися, що він достатній.

Кількість дозволених доменів / сайтів

Подивіться, скільки доменів, про які ви розглядаєте, дозволить вам розмістити на серверному просторі, за який ви платите. Незалежно від того, чи хочете ви хотіти розміщувати більше одного веб-сайту чи ні, завжди добре мати свободу робити це, якщо ви вирішите в майбутньому.

І це все, може здатися непосильним, щоб охопити кожну окрему точку, але просто зробіть це крок за часом. Можливо, навіть створіть електронну таблицю та введіть усі характеристики найкращих канадських веб-хостингових компаній, щоб у вас був простий огляд.

АБО

Найкращий хостинг домену для Канади

Перш ніж розібратися в цьому, давайте щось з’ясуємо, хоча багато людей розглядають і запитують про найвищі послуги хостингу домену, хостинг домену – це насправді не річ. Термін – це поєднання “доменне ім’я” та “веб-хостинг”. Що більшість людей мають на увазі під хостингом домену, це, як правило, налаштування веб-сайту, а це URL-адреса або доменне ім’я.

Оскільки ми вже розглядали наші вибори найпопулярніших веб-служб хостингу для Канади, ми поговоримо про найкращих реєстраторів доменів відтепер.

Що таке доменне ім’я?

Доменні імена – це буквено-цифрові псевдоніми, які використовуються для доступу до веб-сайтів. Без доменних імен доступ до веб-сайтів був би можливим лише ввівши їх IP-адреси на панелі браузера (приклад: 192.168.2.10). На щастя для нас, доменні імена були винайдені для заміни IP-адрес і полегшили перегляд Інтернету. Так, наприклад: 192.168.2.10 може стати Google.com, як це приголомшливо. Це означає, що яке б доменне ім’я ви не купували, ім’я насправді є маскою для основної IP-адреси.

Що таке реєстратори домену та реєстри?

Реєстратори доменних імен – це компанії, яким дозволено керувати бронюванням інтернет-доменних імен та призначати IP-адреси цим доменним іменам. Реєстратори повинні бути акредитовані загальним реєстром домену верхнього рівня (gTLD) або реєстром домену верхнього рівня (ccTLD) з кодом країни. Реєстри – це компанії вищого рівня, яким доводиться делегувати продаж реєстрацій доменів. Щоразу, коли доменне ім’я продається замовнику, реєстратору необхідно повідомляти реєстр, щоб резервувати домен (і багато їх продається щодня, просто перегляньте ресурс статистики використання Інтернету, який ми створили для деяких божевільних номерів).

реєстратори доменних імен

Дуже багато хостів також є торговими посередниками реєстраторів доменних імен, що означає, що ви можете зареєструватися на веб-хостингу та захопити доменне ім’я з тієї самої компанії, що дуже легко налаштовує ваш веб-сайт.

Створення вашого веб-сайту: вказівка ​​вашого доменного імені на ваш веб-хостинг в Канаді

Після придбання доменного імені та підписки на веб-хостинг-пакет (ви, можливо, навіть уже встановили WordPress або будь-яку іншу CMS на сервері), наступним кроком є ​​вказівка ​​вашого доменного імені на ваш веб-хост і початок створення веб-сайту.

Якщо ви придбали доменне ім’я та веб-хостинг у одного і того ж постачальника, вони зробили б це автоматично, і вам слід погодитися. Наприклад, HostPapa може зробити це за вас.

Якщо ви купили своє доменне ім’я у окремого реєстратора доменних імен, наприклад, Namecheap, вам доведеться увійти до свого облікового запису і шукати DNS або сервери імен. Сервери імен – це сервери, які належать вашому веб-хосту і використовуються для управління доменними іменами, пов’язаними з клієнтами веб-хостів.

оновлення серверів імен

Як оновити сервери імен:

 1. Знайдіть сервери імен вашого веб-хоста (наприклад: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Ви можете запитати у свого хоста про це, а іноді ви можете знайти їх збоку, коли ви увійдете в свій cPanel.
 2. Скопіюйте сервери імен
 3. Увійдіть до свого облікового запису реєстратора та перейдіть до налаштувань DNS або серверів імен
 4. Вставте сервери імен у поля сервера імен та натисніть «оновити», або «виконано» (або «зберегти»)
 5. Зачекайте кілька годин, перевірте URL-адресу свого веб-сайту, і веб-сайт повинен бути активним (якщо ви встановили таку систему керування, як WordPress).

І це все для цього посібника, сподіваємось, це допомогло!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author