Recenzia Kinsta

Kinsta je prémiový webový hostiteľ. Keď premýšľam o prémiovom všetkom, zvyčajne to chcem po všetkom znečistenom starom standard vec je k dispozícii. Ak viem, že existuje prémiová verzia, posmievam sa alternatíve.

Vo svete hostingu väčšina ľudí nepotrebuje prémiovú verziu. Je to pravdepodobne vo väčšine situácií týkajúcich sa prémiových služieb. Štandardné hostingové služby skutočne prácu zvládnu, a to najmä pre ľudí, ktorí začínajú s webom. 
To však neznamená, že prémiový hosting nemá svoje miesto. Služby ako Kinsta majú celý rad výhod.

Skvelá vec je, že Kinsta je najlepšia z prémiových možností hostenia a rád by som vám povedal prečo.

TLDR;

Kinsta je v prémiovej kategórii hosting WordPress. Ak sa rozhodnete, že si budete chcieť kúpiť ďalšiu hotovosť na používanie Kinsta, nebudete sklamaní. Len vedzte, že miniete veľa peňazí. 

Je dôležité pamätať na to, že lacnejšie hostingové služby vám môžu poskytnúť to, čo potrebujete, bez toho, aby ste míňali veľa peňazí. Ak potrebujete kvalitne spravovanú hostingovú službu, Kinsta je skvelá voľba.

Prehľad Kinsta

Čo robí hostingové služby prémie?

Na akejkoľvek štandardnej hostiteľskej platforme budú s ňou spojené negatívy. Rýchlosť stránok nemusí byť dokonalá alebo inštalácia SSL môže byť veľká bolesť. Zmyslom týchto prémiových služieb je odstrániť akýkoľvek bod bolesti. Spôsob, akým to robia, je viac spoplatňovať, aby mohli mať najlepšiu možnú infraštruktúru.

Samotnú Kinstu vytvorili vývojári WordPressu. Toto je dobré znamenie, pretože bolo vytvorené ľuďmi, ktorí túto službu skutočne chceli využiť. V roku 2013 bolo ich cieľom vytvoriť najlepšiu hostingovú platformu WordPress na trhu.

Informačný panel Kinsta

Tvorcovia si uvedomili, že existujú veľa hostingových služieb ponúkajúcich rovnaký typ služieb. Namiesto nabíjania nízkej sumy v dolároch sa rozhodli vybudovať hostingovú službu postavenú na novej technológii, ktorá je úplne zameraná na rýchlosť, bezpečnosť a stabilitu.

Spôsob, akým to dosiahli, je stavať na platforme Google Cloud Platform s využitím najnovších technológií a ich spárovaním s overkill bezpečnostnými kontrolami a so špičkovou zákazníckou podporou.

 • PROS

  Vysoká úroveň zákazníckej podpory
  Zabezpečená sieť
  Denné zálohy
  Vysoké rýchlosti
  Spoľahlivá dostupnosť
  Prémiové funkcie

 • ZÁPORY

   Nový dashboard, takže žiadny cPanel alebo Plesk
  drahý
  Špecializuje sa iba na WordPress

Prevádzková doba Kinsta

Servery Kinsta sú strategicky umiestnené a obsluhované službou Google Cloud Platform, čo znamená, že sú super rýchle. Za cenu, ktorú platíte za Kinstu, radšej dostávate absurdné rýchlosti. Našťastie Kinsta dodáva.

Poďme sa ponoriť do mojej obľúbenej časti, skutočných čísel.

Všetky naše testy sa uskutočnili v Kanade, aby sme získali presnú kombináciu výsledkov v celej krajine. Počas testu sme používali server Montréal pre Montreal a Toronto a server Iowa pre Vancouver a Winnipeg. Ak chcete začať, pozrite si nižšie uvedené výsledky z našich štyroch testovacích miest.

 • montreal

  Prevádzková doba – 99,98%
  Čas načítania – 409 ms

 • Toronto

  Prevádzková doba – 99,98%
  Čas načítania – 468 ms

 • Vancouver

  Prevádzková doba – 99,97%
  Čas načítania – 416 ms

 • Winnipeg

  Prevádzková doba – 99,97%
  Čas načítania – 501 ms

Čo tieto čísla vlastne znamenajú?

Najprv je dôležité porozumieť terminológii. Keď hovoríme o dostupnosti na serveri HostingCanada.org, týka sa to miery konzistentnosti služieb poskytovateľa hostingu. Štatistika sa uvádza ako percento, ktoré udáva celkový čas, počas ktorého je poskytovateľ hostingu online a normálne funguje.

Napríklad, Kinsta má výkonnosť 99,98% z testovacích miest v Montreale. To znamená, že vo všetkých údajoch, ktoré sme získali pri testovaní, Služby spoločnosti Kinsta klesli iba o 0,02% času používateľov v Montreale. Matematika predstavuje menej ako 2 hodiny prestojov v priebehu roka – takmer nič.

Pri meraní výkonnosti v čase prevádzkyschopnosti dokonca aj zlomok percentuálneho bodu môže významne zmeniť dostupnosť vašich webových stránok. Metriky dostupnosti nad 98% považujeme za silné, pričom všetko, čo je nižšie, je klasifikované ako zlé.

Kinsta s 99,9% + dostupnosť

Najlepšie hostingové spoločnosti zaručujú 99% dostupnosti alebo inak vám vrátia niektoré z vašich platieb, ak sa toto očakávanie nesplní. Kinsta je jednou z tých spoločností, ktoré poskytujú takúto záruku.

Stránka služby Kinsta Uptime

Teraz pri prepínaní prevodových stupňov na časy zaťaženia sa naše zameranie posúva z celkovej dostupnosti na skutočné merania rýchlosti. Čísla zostavené spoločnosťou Hosting Canada sú v priemere mesiace testovania na platforme Kinsta s rôznymi prehliadačmi ako Google Chrome, Mozilla Firefox a Microsoft Internet Explorer. Časy uvedené vyššie sa merajú v milisekundách a pokrývajú dĺžku úplnej žiadosti a odpovede na cloudový webový server.

Nezabúdajte, že koncoví používatelia vašich webových stránok sa môžu zdať, že sa časy odozvy môžu líšiť v dôsledku rôznych faktorov vrátane rýchlosti miestnej siete, správania prehliadača a prevádzky servera. celkovo, Rýchlosti načítavania Kinsty dosahovali výrazne nadpriemerné hodnoty v porovnaní s inými bežnými poskytovateľmi dostupnými v Kanade. Máme tendenciu mať vyššiu rýchlosť internetu ako väčšina.

Časy zaťaženia, ktoré sú priemerne za 2 000 milisekúnd alebo menej, sa považujú za vysoké výkony, Znamená to, že koncový používateľ bude pri načítaní webovej stránky čeliť veľmi malému oneskoreniu. Poskytovatelia hostingu s pomalšou dobou odozvy sú riskantní. Vaši čitatelia a zákazníci sa môžu oneskorením otravovať a rozhodnúť sa namiesto toho prehliadať iné stránky.

Kinsta tieto časy fúka z vody a skutočne poskytuje prémiový zážitok.

servery

Spoločnosť Kinsta používa službu Google Cloud a konkrétnejšie multi-regionálnu verziu svojich služieb. To znamená, že používatelia Kinsta majú prístup do 22 regiónov, v ktorých sa nachádzajú dátové centrá.

Miesta v Kinste

Ako Kanaďan existuje pre vašu spoločnosť niekoľko serverov, ako napríklad Montréal a Iowa.

Ak sa rozhodnete pre použitie Kinsta, môžete pre svoje dátové centrum zvoliť nasledujúce mestá:

 •  Council Bluffs, Iowa, USA
  Ghislain, Belgicko
   Changhua County, Taiwan
   Sydney, Austrália
   The Dalles, Oregon, USA
  Ashburn, Virgínia, USA
  Moncks Corner, Južná Karolína, USA
  São Paulo, Brazília
  Londýn, Spojené kráľovstvo
  Frankfurt, Nemecko
 • Jurong West, Singapur
  Tokio, Japonsko
  Bombaj, India
  Montreal, Kanada
  Holandsko
  Hamina, Fínsko
  Los Angeles, Kalifornia
  Hong Kong
  Zürich, Švajčiarsko
  Osaka, Japonsko

Bezpečnosť a monitorovanie

Pri spravovaní webovej stránky je bezpečnosť samozrejme veľkým problémom. Existuje veľa spôsobov, ako zabezpečiť webovú stránku WordPress. Môžete použiť doplnky alebo implementovať svoj vlastný manuálny postup, ale najlepším spôsobom, ako spravovať zabezpečenie WordPress, je nechať niekoho iného robiť väčšinu práce za vás.

Kto by mal používať

Kinsta implementuje vysoko zabezpečenú sieť, ktorá v podstate robí všetko, čo by pre vás urobil bezpečnostný doplnok WordPress.

Súčasťou pridanej hodnoty v prémiovej hostiteľskej službe je aj to robia váš web veľmi bezpečným. konkrétne, Kinsta implementuje detekciu útokov DDoS, softvérové ​​obmedzenia, podporu SSL a firewally.

Nielen to, že z nejakého dôvodu útok privedie váš web do režimu offline a odstráni všetko, nemusíte sa obávať. Kinsta má dennú politiku zálohovania čo znamená, že bez ohľadu na to, včerajšiu verziu svojho webu môžete okamžite uviesť do prevádzky. Ak váš útočník webových stránok čas na útok správne, možno by ste mohli získať aj dnešnú verziu svojho webu.

kinsta bezpečnostné prvky

Kinsta používa samostatné zálohovacie prostredia pre vaše živé webové stránky a vaše pracovné prostredie takže nestratíte žiadny zo svojich nových pokrokov.

Ak nemáte dennú zálohu, môžete spoločnosti Kinsta zaplatiť viac za čo najaktuálnejšiu aktualizáciu svojich webových stránok. Ak ste paranoidný človek, ktorý potrebuje vašu stránku zálohovanú každú hodinu, Kinsta vás nebude súdiť, vezme si pár ďalších dolárov a každú hodinu ich zálohuje..

Kinsta je aktívna v prevencii hackerov pretože udržujú všetok svoj serverový softvér v aktuálnom stave a majú dôkladnú monitorovaciu politiku, do ktorej sa dostaneme ďalej. Ak vás napadnú hackeri, spoločnosť Kinsta má záruku, že sa o vás bude okamžite starať. Ich odborníci na WordPress sľubujú, že vaše webové stránky budú pripravené na prevádzku a prevádzku v čo najkratšom čase.

Ceny a funkcie

Zakúpili ste si niekedy službu a je súčasťou tejto služby oveľa viac, ako skutočne potrebujete? Ako keby ste si kupovali sedadlá na klznej strane v hre Maple Leaf a boli zahrnuté v cene lístka, je to masáž, kedykoľvek ju budete chcieť.

kinsta určovanie cien pre začiatočníkov

Nechápte ma zle, masáž by bola pekná. Nie je to však potrebné. Boli by ste radi, keby ste len sledovali hru. Ich politikou v oblasti monitorovania je verzia hokejovej hry Kinsta. Je to určite prehnané, ale stále oceňované.

kinsta oceňovanie podnikania-podnik

Hostiteľská služba kontroluje vaše webové stránky každé dve minúty. Áno, každé dve minúty. To znamená, že spoločnosť Kinsta kontroluje vaše webové stránky 720-krát denne. Zdá sa mi trochu, ale čo viem. Ak sa niečo pokazí, okamžite sa na to pozrú a opravia ho. To by sa mohlo stať doslova predtým, ako si vôbec uvedomíte, že niečo nie je v poriadku. Kinsta robí to isté so všetkým ich hardvérom a systémami.

Zákaznícka podpora

Kinsta skutočne posunie zákaznícku podporu webhostingu na vyššiu úroveň. Spoločnosť nie je spokojný s tým, že vám pomôže ubezpečiť sa, že robíte všetko správne pokiaľ ide o hosťovanie. Zákaznícka podpora vám dokonca pomôže s vašou webovou stránkou WordPress. Koniec koncov je to webhostingová služba WordPress.

Kto by mal používať

Kinsta je tu preto, aby vám skutočne pomohla s vašou stránkou WordPress. Pretože je služba nastavená ako hostingová služba WordPress, zákaznícka podpora vie všetko o WordPress a môže vyriešiť problémy WordPress za vás. Pomôžu vám pri riešení problémov, údržbe serverov, témach, doplnkoch a všeobecnej údržbe. Ak použijete Kinsta ako hostingovú službu, získate okamžite odborníka na WordPress vo svojom tíme.

Funkcie podpory kinsta

Webová stránka spoločnosti Kinsta má dokonca celú časť venovanú výučbe WordPress.

Vedomostná základňa

Osobne nenávidím používanie zákazníckej podpory v spoločnosti, pretože informácie, ktoré potrebujem, sú už tam vonku. Som blázon pre vedomostnú základňu a Kinsta dodáva. Majú nespočet užitočných článkov, ktoré by sa mali vzťahovať na najzákladnejšie problémy.

Vyzerá to, že politika spoločnosti Kinsta spočíva v zaznamenávaní všetkých problémov a ak sa vyskytne viac ako dvakrát, vytvoria o tom článok databázy poznatkov..

Podpora 24/7

Kinsta má zákaznícku podporu 24/7 čo je fantastické pre medzinárodných zákazníkov a ľudí, ktorí radi pracujú neskoro do noci. Podpora je k dispozícii prostredníctvom chatu a e-mailu a je poháňané interkomom, najlepším softvérom podpory zákazníkov na dnešnom trhu a umožňuje viacerým ľuďom prístup k vášmu problému podpory zákazníkov.

Vlastnosti

Mali by ste očakávať, že od prémiovej služby, ako je Kinsta, dostanete veľa funkcií. Našťastie sa Kinsta nedrží a dá vám všetko, čo by ste mohli chcieť. Ak spoločnosť Kinsta v súčasnosti nemá to, čo chcete, ich webová stránka nám hovorí, aby sme ich kontaktovali takže služba môže pracovať na jej získaní. Neviem o inej hostingovej službe, ktorá to ponúka.

Prehľad funkcií kinsta

architektúra

To je to, čo riadi celú loď. Spoločnosť Kinsta používa najmodernejšiu technológiu, aby vám zaistila rýchle časy načítania, o ktorých sme hovorili skôr. Spôsob, akým sa to dosiahne, je so zameraním na využívanie najlepších technológií, izoláciu zdrojov, automatickú škálovateľnosť a dostupnosť.

Pre technologické nadšencov je technológiou, ktorú Kinsta využíva v rámci svojej architektúry, Nginx, PHP 7.4, LXD softvérové ​​kontajnery a MariaDB.

Google Cloud

Platforma Google Cloud je najlepšia a najrýchlejšia platforma, akú môže hostiteľská služba použiť. S 22 dátovými centrami po celom svete je všetko prepojené a navrhnuté tak, aby nikto, kto ich používa, nebol ďaleko. Výsledkom sú oveľa rýchlejšie rýchlosti a umožňuje každému zákazníkovi spoločnosti Kinsta zvýšiť svoju silu kedykoľvek chcú.

Ďalšie funkcie

Kinsta má ďalšie funkcie, ako je bezplatná migrácia stránok, ak prichádzate z iného hostiteľa, pripravenosť na prepätie, nástroje na správu stránok, pracovné servery, klonovanie stránok, analytika stránok, proprietárny dashboard, testovacie prostredia, vývojové servery, pokročilá podpora vývojárov, viac PHP verzie, Cloudflare Railgun, Elasticsearch, Redis, škálové návštevy, CDN a Nginx reverzný proxy.

Rýchlosť prevádzkyschopnosti kinsta

Ešte jedna vec, ak na prístrojovom paneli nevidíte to, čo potrebujete, spoločnosť Kinsta odporúča kontaktovať tím podpory a požiadať o to, čo potrebujete. Netestovali sme to, ale zdá sa, že majú všetko, čo potrebujete, na základe toho, ako prešli ďalšie testy zákazníckej podpory..

Druhy hostingu

Spoločnosť Kinsta neponúka zdieľaný hosting ani hosting VPS. Ponúka svoj vlastný typ hostenia ktorý v súčasnosti nemá štítok. Skôr než ponúka vyhradený server alebo možnosti hostenia VPS, Kinsta ponúka svoje štartovacie a profesionálne možnosti a má kategóriu podnikania a podnikania.

Štartovacia voľba je ideálna pre niekoho, kto má jednu webovú stránku, zatiaľ čo profesionálna verzia je pre niekoho, kto má jeden alebo dva webové stránky, ale potrebuje trochu šťavy navyše..

Je ľahké zistiť, aký plán budete potrebovať, pretože Kinsta ho zostaví pomocou jednoduchých metrík, ktoré zodpovedajú vašim potrebám napríklad počet inštalácií WordPress a celkový mesačný prenos.

Akonáhle skočíte do kategórií podnikania a podnikania, najlepším spôsobom, ako zistiť, čo potrebujete, je ich zladenie. Ak ste agentúra alebo podnik, ktorý má väčšie potreby ako to, čo sa ponúka, stačí kontaktovať spoločnosť.

Plány tvorby cien

Každý plán spoločnosti Kinsta obsahuje:

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
  Bezplatné základné migrácie z iných hostiteľov
  Platforma Google Cloud Platform
  Všetky ich servery
  Automatické denné zálohy
  14 dní zálohovania
  24/7 podpora
 • Prostredie pre viacerých používateľov
  Pracovná plocha
  SSL certifikát
  Podpora PHP 7
  Prístup SSH
  Biela značka označená ako cache

Každý plán okrem začiatočného plánu zahŕňa aj klonovanie a podporu viacerých lokalít. Rôzne plány sú uvedené v tabuľke nižšie. Najlepším spôsobom, ako zistiť, čo by ste mohli potrebovať, je to, koľko webových stránok budete využívať a koľko mesačných návštev budete dostávať.

Zabalenie

Kinsta je pravdepodobne považovaná za jedno z najlepších spotrebiteľských riešení WordPress pre hosting na dnešnom trhu. Nemáme spoločnosť Kinsta, ktorá sa umiestnila na prvom mieste, pretože väčšina ľudí nepotrebuje najlepšie spotrebiteľské riešenie WordPress pre spotrebiteľov na trhu.. 

Táto služba bola postavená ako prémiový produkt a väčšina ľudí, najmä keď práve začínate, potrebuje iba uviesť svoj web do prevádzky.

Pre tých, ktorí potrebujú najlepšie spotrebiteľské riešenie WordPress pre hosting na trhu, dôrazne odporúčame používať Kinsta. Ak potrebujete najvyššie rýchlosti, najlepší čas prevádzkyschopnosti, bezpečnosť Fort Knox-esque a experti WordPress na zavolanie, mali by ste použiť Kinsta

Ak ste si vytvorili svoj web a teraz máte veľkú návštevnosť, odporúčame vám tiež prejsť na prechod na Kinstu..

Najčastejšie otázky

Čo je riadený hosting WordPress?

Spravovaný hosting WordPress je služba, o ktorú sa starajú všetky technické aspekty hosťovania vášho webu WordPress. Hostiteľ zaisťuje správu zabezpečenia, rýchlosti, aktualizácií, zálohovania, dostupnosti a škálovateľnosti. Znamená to tiež, že zákaznícka podpora je fantastická. Používanie spravovaného hostenia WordPress zbavuje plecia vlastníka webovej stránky veľa technickej zodpovednosti.

Je zdieľaný hosting Kinsta?

Kinsta nie je zdieľaný hosting. Spoločnosť vytvorila svoju vlastnú kategóriu. Keby sme to museli definovať, nazvali by sme to hosting kontajnerov Google Cloud. Spoločnosť používajúca Google Cloud a prevádzkuje každú doménu vo vlastnom softvérovom kontajneri cez Linux.

Aký je rozdiel medzi hostiteľom a doménou?

Doména je vaša webová adresa. Takto ľudia vedia, kde nájsť skutočný web. Zadávajú ho do webového prehľadávača, ktorý funguje ako internetový GPS. Vaša adresa musí niekde slúžiť na nastavenie obchodu, aby váš webový hostiteľ poskytol internetový pozemok, na ktorý môžete dať svoju adresu. V tomto scenári by vašou skutočnou webovou lokalitou bol váš internetový dom.

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepšie webhostingové služby
 • Najlepšie lacný hosting
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author