Singapur İçin En İyi Web Hosting Hizmetleri

Bir dijital ajans olarak, web hosting endüstrisini oldukça iyi biliyoruz (hem müşterilerimizi hem de kişisel projelerimizi barındırdığımız için). Singapur için analiz, web hosting değerlendirmeleri ve karşılaştırmalar yaptık.

Singapur için en iyi web hosting:

 1. Hostinger – En İyi Genel Web Hosting
 2. SiteGround – İkincisi Genel Web Hosting
 3. A2 hosting – En İyi Bayi Sunucusu
 4. Vodien – Güvenilir Yerel Web Sunucusu
 5. GreenGeeks – En Çevreci Web Sunucusu
 6. CloudWays – En İyi Singapur Bulut Hosting
 7. Bluehost – İyi Değer Web Sunucusu
 8. WP Engine – Harika Yönetilen WordPress Ana Bilgisayarı

Güvenilir Web Hosting Önemlidir!

Web barındırma sağlayıcı kalitesi sitenizin potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

Web sitesi hızını alalım  Örneğin, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklendiği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… bu yüzden iyi bir web barındırma sağlayıcısı çok önemlidir!

Singapurlu web siteniz için bir web sitesi barındırma hizmeti seçmek Neyse ki çok büyük oyuncuların birçoğu Singapur’da veri merkezlerine sahiptir. Aşağıdaki tablodan ayrı olarak, bireysel web sitesi barındırma yorumları ile daha ayrıntılı olarak ele alıyoruz.

Öne çıktığımız sitelerden birkaçı:

Sitelerde öne çıkanlar

Web Hosting Şirketi Genel BakışFiyat / mo.Disk SpaceÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
Ana bilgisayar logosu 2,89 ABD doları (% 74 indirim) 20 GB

 • Çok uygun
 • Süper kolay kurulum
 • Mükemmel performans ve hız
 • Singapur sunucuları
 • Duyarlı destek
 • 30-gün para iade garantisi!

Hostinger İncelemesi
siteground2 3,95 USD (Sadece ilk faturada indirim) 10 GB
 • 30-gün para iade garantisi
 • Harika performans
 • Singapur’daki sunucular
 • Hızlı ayar & çok kullanıcı dostu
SiteGround İncelemesi
A2HostingLogo 3,92 ABD doları Sınırsız
 • WordPress ile harika
 • Sınırsız Disk Alanı!
A2 Hosting İncelemesi

En İyi Singapur Web Hosting 2020

Burada Singapur için En İyi 8 Web Hosting İncelemesi, disk alanı, maliyet ve desteğe bakarak sıralama:

1. Hostinger – En İyi Genel Web Hosting

Ana Bilgisayar Logosu

Hostinger, hosting konusunda mutlak en iyi değeri sunar. Sahip olduğunuz özellik, destek ve performans miktarı sadece 2,89 $ / aylık gerçekten etkileyici, bu yüzden listede 1 numaramız.

Not: Ayrıca 1 site ve 10 GB disk alanı sağlayan 0.99 $ / ay başlangıç ​​planı var.

Hostinger 2004 yılında başladı ve şimdi 25+ milyon kullanıcıya sahip ve iyi bir sebeple, sürekli olarak rekabete kıyasla daha düşük bir maliyetle kaliteli barındırma sağlamayı başardıkları için.

Singapur’da bir veri merkezleri var, site hızını sorun yaratmaz (kesinlikle SSD’leri kullandıkları ve hatta WordPress siteleri için özel olarak oluşturulmuş bir önbellek eklentisine sahip oldukları).

Hedef pazarınızın başka bir yerde olması durumunda, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Hollanda, Litvanya, Brezilya ve Endonezya’da da sunucuları var.

Destek gelince, 7/24/365 canlı sohbet sunuyorlar. Çok duyarlı ve yardımseverler.

Onları gerçekten rekabetten ayıran şey, işe alım süreçleri. Bir web sitesi kurmak kusursuzdur, her adım sorunsuz bir şekilde bir sonrakine akar, bu da teknik olmayan insanlar için harika.

En popüler plan sadece 3 olmak üzere 3 paylaşılan barındırma planına sahipler 2,89 ABD doları / ay (% 74 indirim).

Ve ayrıca 30 günlük para iade garantisi var, kitabımızda kesin bir beyinsiz!

Artıları

 • Kurulması çok kolay
 • Harika performans
 • Süper uygun fiyatlı
 • Singapur’da hızlı sunucu + küresel ağ

Eksileri

 • N / A

İnternet sitesi: www.hostinger.com
Fiyat: 2.89 $ (USD)
Disk alanı: 20 GB
Destek: Canlı sohbet
Global erişim: Evet

2. SiteGround – İkincisi Genel Web Hosting

SiteGround Logosu

SiteGround başka bir harika web sitesi barındırıcısı, hala oldukça uygun fiyatlı, güçlü sunucuları var (Singapur’da da) ve en önemlisi, destek birinci sınıf.

3 hosting planı var, en uygun planları sadece başlıyor 3,95 $ / aylık (normal fiyatta% 67 indirim)! 

Destek gelince, SiteGround web hosting en iyi destek sistemlerinden birine sahiptir ve tüm destek seçenekleri 7/24 sunulmaktadır. Yardıma ihtiyacınız olursa, müşteri hizmetleri ile telefon, canlı sohbet veya e-posta (bilet sistemi) aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz..

E-posta yanıtları genellikle bilet gönderildikten sonra 10 dakika içinde alınırken, telefon ve sohbet seçenekleriyle anında yanıt alırsınız.

Hız söz konusu olduğunda, Singapur’da bir veri merkezine sahip oldukları için (birçok veri merkezinden sadece biri), yerel kitlenizin kesinlikle SSD’leri kullandıkları gibi sitenizin yükleme sürelerini gerçekten hızlı bulacağından emin olabilirsiniz..

WordPress siteleri için, web sitenizin yükleme hızını daha da optimize etmek için SuperCacher adlı özel olarak oluşturulmuş bir eklentileri bile var, çok etkileyici

Kontrol panelinizde bu seçeneği etkinleştirmeniz yeterlidir – bunu yapmak çok basittir (ve unutmayın, her zaman destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz).

İster işletme barındırma, ister kişisel bir blog veya hatta bir e-ticaret mağazası kurmak isteyin, SiteGround sizi hayal kırıklığına uğratmayacak!

Artıları

 • satın alınabilir
 • Çok kullanıcı dostu
 • Sağlam güvenlik kurulumu
 • Harika performans

Eksileri

 • N / A

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat: 3,95 $ (USD)
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

3. A2 Hosting – En İyi Bayi Sunucusu

A2 Hosting Logosu

A2 Hosting, SiteGround ile eşittir, aynı zamanda dünya çapında (tabii ki Singapur dahil) çok çeşitli hızlı sunuculara da sahiptirler + büyük desteğe sahiptirler. Resmi WordPress önerisine sahip olmasalar da, WP siteleriyle performansları şaşırtıcı. + Sınırsız disk alanı!!

Ayrıca 3 hosting planı sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 3,92 $ / aylık (başlangıçta 7,99 $ / aylık).

A2 Hosting, resmi web sitelerinin Bilgi Bankası’nda kapsamlı bir kendi kendine yardım makaleleri ve öğreticileri koleksiyonuna sahiptir. Bununla birlikte, birisiyle konuşmak istiyorsanız, müşteri destek ekibi size yardımcı olması için 7/24 hizmetinizdedir.

Ürünleri, faturaları ve daha fazlası için bilet gönderme seçeneğiniz vardır. Ayrıca, telefonla arayarak veya canlı bir sohbet kutusu açarak anında destek alabilirsiniz..

Günün herhangi bir saatinde size yardımcı olacak her zaman A2 Hosting’den biri olacağını bilin..

Ülkede sunuculara sahip olmak, Singapur kullanıcıları arasında sitenizin hızını sağlayacaktır. Ancak, dünya genelinde aynı zamanda veri merkezlerine sahip olduklarını unutmayın; bu da sitenizi tüm dünyada erişilebilir (yüksek hızda).

A2 Hosting, SSD’ler kullanılarak hızlı bir şekilde oluşturulmuştur. Ve muhtemelen anlayabileceğiniz gibi, hosting planları (Lite, Swift, Turbo) farklı hızlarla geliyor. Bu nedenle, hız sizin için çok önemliyse, size daha fazla kaynak sağlayan ve sunucu başına daha az kullanıcısı olan Turbo özelliklerini içeren daha pahalı planlarına gidebilirsiniz..

Artıları

 • Dünya çapında sunucular
 • Sınırsız disk alanı
 • Herzaman para iade garantisi

Eksileri

 • N / A

İnternet sitesi: www.a2hosting.com
Fiyat: 3,92 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

4. Vodien – Güvenilir Yerel Web Sunucusu

Vodien logosu

Vodien, bir süredir faaliyet gösteren Singapur merkezli bir şirket ve gösteriyor! Mükemmel 7/24 destek, haftalık otomatik yedeklemeler, 30 günlük para iade garantisi… Yerel gitmek istiyorsanız, Vodien beyinsizdir.

Temel paylaşılan barındırma, bulut barındırma, özel sunucular ve hatta yönetilen WordPress barındırma gibi her şeyi sunarlar. Listemizde hak ettiği 2. nokta.

En ucuz planları aylık 10 S $ ‘dan başlıyor.

Vodien, 7/24 güvenebileceğiniz özel bir müşteri destek ekibine sahiptir. Çoğunlukla sorunları ve hızlı yanıtları ele almadaki profesyonellikleri ile tanınırlar.

Hosting ile ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, telefon (Singapur sabit numarası), sohbet ve e-posta yoluyla onlarla iletişime geçebilirsiniz. Birçok kişi e-posta hizmeti yanıt sürelerinin çok iyi olmadığını söylüyor, ancak 24 saat içinde yanıt alacaksınız.

Şimdi, kendi başınıza bir şeyler araştırmak ve keşfetmek istiyorsanız, resmi web sitelerinde makalelerle dolu bir Bilgi Bankasına sahip olduklarını bilmekten memnuniyet duyarız. Bir şeyler öğrenmeye veya bir sorunu gidermeye çalıştığınız şeyler gerçekten yararlı.

Vodien Singapur’da bulunduğundan, Singapurlu ziyaretçilere hizmet vermekte sorun yaşamazsınız. Yükleme süreleri ve sayfa hızları kesinlikle iyi.

Vodien kesinlikle Singapur merkezli bir hosting şirketi için iyi bir seçenek sunuyor.

Artıları

 • Kullanımı kolay
 • İyi performans
 • Barındırma seçeneklerinin çeşitliliği

Eksileri

 • Biraz pahalı

İnternet sitesi: www.vodien.com
Fiyat: 10 $
Disk alanı: 5 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Hayır

5. GreenGeeks – En Çevreci Web Sunucusu

GreenGeeks logosu

GreenGeeks, büyümeye devam edeceğini bildiğiniz şirketlerden biridir ve kullandıkları enerjinin% 300’ünü şebekeye geri koymaları, sadece destansı bir avantajdır. Destekleri de çok etkileyici, 7/24 sunuyorlar ve telefon, destek biletleri ve canlı sohbet desteği için seçenekler var.

Bunun da ötesinde, sunucular web siteleriniz için mümkün olan en yüksek hızı elde etmek için SSD’ler, PHP7 ve PowerCacher ile donatılmıştır. Hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi bile sunarlar.

En ucuz planları 2.95 $ / ay’dan başlıyor.

GreenGeeks 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor ve müşteri hizmetleri bugüne kadar iyi bir üne kavuştu.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, telefonlarına, canlı sohbetlerine ve e-posta desteklerine 7/24 erişilebilir; böylece web sitenizle ilgili sorunlarla karşılaştığınızda asla kendi başınıza kalmazsınız.

Ayrıca, orada çok sayıda yararlı malzeme bulacağınız için Bilgi Tabanı makalelerine bakmanızı öneririz. Bilgi amaçlı veya kendiniz için bir şeyler bulmak istediğinizde sorun gidermek için oraya gidebilirsiniz.

Elbette, gerektiğinde insan yardımı olduğunu bilmek gibi bir şey yoktur (ve bunun için onlara güvenebilirsiniz).

GreenGeeks’in Singapur’da sunucuları olmasa da, GreenGeeks incelememizde belirttiğimiz gibi, ABD ve Avrupa sunucuları içeriğinizi yerel ziyaretçilere çok hızlı bir şekilde sunabilir.

İsterseniz, birlikte verilen CDN hizmetini (CloudFlare) etkinleştirmeyi de seçebilirsiniz. Bu, sitenizin her zaman sadece Singapur’da değil tüm dünyada mükemmel bir hızda olmasını sağlayacaktır..

Ayrıca ihtiyacınız olması durumunda, yepyeni bir web sitesi oluşturduğunuz için alan adı kaydı da sunabilirler..

Artıları

 • Sınırsız disk alanı
 • Süper çevre dostu
 • Harika performans

Eksileri

 • Singapur’da sunucu yok

İnternet sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat: 2,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

6. Bulut Yolları

Cloudways logosu

Cloudways, bulut barındırma hizmetini bir üst seviyeye taşıyor!

25+ veri merkezi (Singapur’da da), SSD tabanlı barındırma, bir hazırlama alanı, Amazon, DigitalOcean, Google, Vultr ve KYUP sunucuları aracılığıyla destansı performans… bu çocuklar bulut barındırma endüstrisini yeniden tanımlıyor.

En ucuz hosting planları ayda sadece 7 $ ‘dan başlıyor.

CloudWays ile 7/24 sizin için mevcut yardım bulunduğundan ve bunun bir uzman ekibinden olduğundan emin olabilirsiniz..

İsterseniz, resmi sitelerine gidebilir ve Bilgi Tabanlarına erişebilirsiniz. Bir şey araştırıyorsanız kesinlikle size yardımcı olacak makaleler, kılavuzlar, eğitimler ve SSS’lerle doludur. Sık karşılaşılan sorunlar genellikle kendi kendine yardım makaleleriyle çözülebilir.

Tabii ki, insan desteği de mevcuttur. Biletleme sistemi, canlı sohbet ve telefon desteği var.

CloudWays içeren hızlı yükleme sitesi ve sayfaları, bulut barındırma işleminde oldukları gibi garanti edilmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki önemli konumlarda bulunan sunucu kümeleriyle Singapur kitleniz kesinlikle sitenize hızlı bir şekilde erişebilecek. Tabii ki dünya çapındaki kitleniz için de.

Büyük bir hızın yanı sıra, bulut barındırma işleminin de çalışma süresi açısından çok güvenilir olduğunu unutmayın. Bunun nedeni, sistemlerinin gerektiğinde her zaman kullanılabilir sunucu kümelerinden kaynak alabilmesidir..

Artıları

 • Son derece ölçeklenebilir
 • Işıklı hızlı
 • Singapur’daki veri merkezleri

Eksileri

 • Öğrenme eğrisi biraz daha zor

İnternet sitesi: www.cloudways.com
Fiyat: 10 $ (USD)
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

7. Bluehost

Bluehost logosu

Bluehost, HostGator ile birlikte bir zamanlar ev sahiplerinin kralıydı. İkisi de EIG tarafından satın alındı, destek ve kalite hızla yokuş aşağı gitti! Sadece son 2 yıl içinde bundan geriye sürüyorlardı. Daha iyi destek, iyi barındırma hizmetleri ve performans ile artık tekrar önerebiliriz. Paylaşımlı hosting, bulut hosting, WP hosting, VPS ve özel hosting sunuyor.

Destek gelince, büyük bir bilgi tabanı, destek biletleri, canlı sohbet, telefon desteği ve video eğitimlerinden her şeye sahipler. Singapur’da sunucuları yok, bu yüzden uygun hızlar istiyorsanız CloudFlare’yi etkinleştirmeniz gerekecek.

Planları, diğer çoğu hosting şirketi ile eşit olan 3.95 $ ‘dan başlıyor.

Bluehost uzun zamandır var ve iyi eğitimli bir müşteri destek ekibine sahipler. Yardımlarını veya yardımlarını aradığınızda deneyiminiz az çok hoş olacaktır..

Müşteri hizmetleri de 7/24 mevcuttur, böylece zaten zihninizi yükleyecektir (barındırma sorunlarıyla uğraşırken mevcut yardım ve gönül rahatlığı gibi bir şey yoktur).

Telefon, canlı sohbet ve bilet sistemi etkin. Ayrıca resmi sitelerinde bir sürü yardım makalesi içeren bir yardım merkezi var.

Bluehost’un sunucularının tümü ABD’de bulunmaktadır. Gerçekten iyi bir hız istiyorsanız, yerleşik CDN özelliklerini etkinleştirmenizi öneririz (ve CDN ortağı CloudFlare’yi kullanmanızı öneririz).

CloudFlare etkinken, siteniz tüm dünyada stratejik olarak bulunan bir sunucu kümesine erişebilecektir. Site ziyaretçileriniz, ister Singapur’da ister dünyanın diğer bölgelerinde olsun, hızlı yüklenen sayfaların keyfini çıkaracak.

Artıları

 • Bol disk alanı
 • Birçok destek seçeneği

Eksileri

 • Yalnızca ABD tabanlı sunucular
 • Karışık incelemeler

İnternet sitesi: www.bluehost.com
Fiyat: 3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

8. WP Motoru

wpengine logosu

Aslında Singapur için süper kaliteli bir yönetilen WordPress barındırma hizmeti arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey WP Engine! WordPress sitelerini barındırmaya gelince pazar lideri ve iyi bir sebeple (biraz pahalı olsalar da). Sayfaları süper hızlı (EverCache olarak adlandırılır) sunmak için şirket içi özel inşa edilmiş bir önbellek sistemine sahiptirler ve CDN’leriyle birlikte, en hızlı WordPress barındırma şirketidir!

7/24 destekledikleri WordPress’te uzmanlaşarak, herhangi bir sorunu sorunsuz bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Bunun da ötesinde, herhangi bir WordPress çekirdek güncellemesiyle de ilgilenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Ve büyük bir güncelleme olduğunda, hiçbir şey kırılmadığından emin olmak için güncellemeden önce siteyi test ederler, birinci sınıf hizmet. Ayrıca canlı gerçek zamanlı tehdit algılaması var, DDOS saldırılarını aktif olarak engelliyorlar ve hatta saldırıya uğradığında sitenizi ücretsiz olarak düzeltirler…

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini haklı çıkarmanın ötesinde! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları aylık 35 $ ‘dan başlıyor.

WP Engine özellikle WordPress siteleri için üretildiğinden, müşteri destek ekibinin WordPress uzmanlarından / teknisyenlerinden oluştuğundan emin olabilirsiniz. Oldukça pahalı bir barındırma için daha az bir şey istemeyeceğiniz için bu kesinlikle sizin için önemlidir.

Onlarla 7/24 temas kurabilir gibi onların müşteri hizmetleri tüm buna değer olsa. Bilgilerinizi kontrol edebilmeleri ve size gerekli desteği sağlayabilmeleri için önce hesabınıza giriş yapmanız yeterlidir..

WP Engine’in müşteri hizmetleriyle ilgili güzel olan şey, hızlı yanıt verebilmeleri, profesyonel ve güvenilir olmalarıdır. Barındırma sağlayıcınızdaki böyle bir kurulumla her zaman içiniz rahat olsun.

Ayrıca, Destek Garajlarında geniş bir yararlı makale koleksiyonuna sahiptirler. Sık karşılaşılan sorunların çözümlerini web sitelerinin bu bölümünde bulabilirsiniz.

WP Engine, WordPress sitelerini kolaylıkla ele almak için tasarlanmıştır – hız en iyi özelliklerinden biridir.

Barındırma işlemlerini hızlı hale getiren EverCache teknolojilerinin yanı sıra (Singapur kullanıcıları için bile), CDN özelliğini de etkinleştirebilirsiniz. Bunu yapmak, içeriğinizi dünya çapındaki kullanıcılar için (büyük bir hızla) sunmak için içeriğinizi dünyanın farklı yerlerinde bulunan bulut sunucularına gönderir.

Dürüst olmak gerekirse, kaliteli iş barındırma söz konusu olduğunda, daha iyi birini bulmak zordur….

Artıları

 • Harika performans
 • 7/24 destek
 • İyi güvenlik

Eksileri

 • Pahalı

İnternet sitesi: www.wpengine.com
Fiyat: 35 $ ​​(USD)
Disk alanı: 25 bin ziyaretçi sınırı
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler
Global erişim: Evet

En İyi Singapur Web Sitesi Host Nasıl Bulunur

Singapur web barındırma pc

Singapur web siteniz için hedefiniz ne olursa olsun ve geniş bir kitleyi çekip çekmemesini beklemenize rağmen – sonunda geliştirdiğiniz herhangi bir web sitesini eninde sonunda canlı olarak yayınlamanız gerekecek (btw, yazdık) size nasıl yardımcı olacak bir web sitesi oluşturma konusunda oldukça iyi bir rehber). Ve o zaman geldiğinde, ihtiyaçlarınıza uygun ana bilgisayar seçmek için kullanılabilir farklı web sitesi barındırma seçenekleri arasında seçim yapmanız gerekecek. En iyi web Singapur’da barındırma seçme web sitenizin başarısı ve işlevselliği için önemlidir. Sitenizin en iyi performansı göstermesini ve tüm web sitesi ziyaretçileriniz için mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sunmasını istiyorsanız, kullanabileceğiniz farklı web barındırma seçenekleri arasındaki farkı anlamak ve doğru aramayı yapmak için zaman ayırmak iyi bir fikirdir..

Singapur için Web Sitesi Barındırma Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşılan barındırma, daha ucuz barındırma yöntemlerinden biridir ve başarılı olması veya örnek bir kullanıcı deneyimi sağlaması için çok fazla kaynak gerektirmeyen küçük projeler ve web siteleri için idealdir. Daha küçük web siteleri çok fazla trafik üretme veya çok fazla bant genişliği veya depolama alanına ihtiyaç duymaz, bu nedenle paylaşılan barındırma dezavantajları ve sınırlamaları ile birlikte gelse de, bu tür siteler için sorun teşkil etmemesi gereken bir şeydir. Ancak, çok sayıda kullanıcı oluşturmak isteyen web siteleri için, diğer web barındırma seçeneklerini buna daha uygun olarak düşünmek akıllıca olacaktır..

paylaşılan barındırma grafiği

Olduğu söyleniyor, çoğu şirketin sunduğu hosting seçenekleri çeşitliliği etkileyici. PHP barındırma, Linux veya Windows barındırma, Java vb. Seçeneklerden WordPress Joomla, Drupal ve benzeri CMS’ler için kullanışlı yükleyicilere.

VPS Barındırma

Sanal özel sunucu barındırma anlamına gelen VPS Hosting, paylaşılan barındırma ve adanmış sunucu barındırma arasında ortada bir yere yerleşmek istiyorsanız harika bir çözümdür. VPS barındırma, paylaşılan barındırmaya çok benzer, çünkü sunucu hala sağlayıcının sattığı birden fazla kullanıcı arasında paylaşılır, ancak bu durumda, kullandığınız alan bir bölümle kullanıcıların geri kalanından tamamen ayrılır, böylece etkinliğiniz , depolama alanı ve bant genişliği kullanımı eylemlerinden tamamen etkilenmez. Küçük ve orta ölçekli web siteleri için mükemmel olan VPS hosting, Singapur’da bir web barındırma çözümü arayan web geliştiricileri için uygun bir seçenektir.

Özel Sunucu Barındırma

Adanmış sunucu barındırma sadece kulağa ne geliyor – kullanıcının tüm sunucu alanına sahip olduğu bir tür web barındırma. Bu gerçekten sadece büyük e-ticaret siteleri ve büyük forumlar gibi çok daha büyük projeler için gereklidir. Bu tür projeler yüksek performanslı bir web barındırma çözümü gerektirir ve adanmış sunucu barındırma bu senaryolarda faturaya mükemmel uyum sağlar. Ancak, web sitenizin günde yüzlerce hatta binlerce kullanıcı çekmesini beklemiyorsanız, adanmış sunucu barındırma tarafından sağlanan artan güç gerekli değildir..

Bulut Barındırma

Bulut barındırma, çok yönlülüğü ve güvenilirliği nedeniyle web barındırma seçenekleri söz konusu olduğunda bir favori. Bulut barındırma, bir kere, paylaşılan barındırma, özel barındırma ve VPS barındırma gibi tek bir makine yerine birkaç makineye dayanır. Birden fazla makine kullanıldığında, eğer biri düşerse, boşluğu almak ve web sitesinin olması gerektiği gibi çalışmaya devam etmesini ve verilerin güvenli bir şekilde depolanmasını sağlamak için hala başkaları vardır..

Bayi Barındırma

Bayi hosting web web geliştiricileri toplu olarak onlar için web siteleri tasarlarken müşterilerine satmak için satın barındırma ortak bir türüdür. Bu geliştirici sitede çalışmak ve ideal kullanıcı deneyimini korumak için düzgün çalıştığından emin olmak için çok daha fazla özgürlük verir, web geliştirici için bir web hosting türü ve sağlayıcı kendilerini seçmek zorunda web geliştirici için çok daha kolaydır. Ayrıca, web geliştiricilerinin portföylerinde yer alan web siteleri üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilmeleri çok daha iyi bir yöntemdir. Web sitenizi yöneten bir web tasarımcınız varsa, web geliştiriciniz web sitenizin sorunsuz bir şekilde çalışması için gereken kaynakları tam olarak bileceğinden, süreci çok daha kolaylaştıracak bir bayi barındırma paketine sahip olabilirler..

Yönetilen WordPress Barındırma

Tamamen WP için optimize edilmiş sunucularla oldukça açıklayıcı, barındırıyor ancak WordPress’e odaklandı & destek. Yönetilen WP barındırma sayfamızda daha fazla ayrıntıya giriyoruz.

Singapur Web Hosting: Araştırma Özellikleri.

Sonra sizin için doğru web hosting doğru tip karar verdikten sonra, orada yarı web sitenize web canlı almak için vardır. Web sitenizi başlatmak için sonraki adım doğru web sitenize başarı en iyi şansı verecek Singapur sağlayıcı barındırma karar vermektir. Web sitenize güvenebileceğiniz web barındırma sağlayıcısı seçmeye gelince, işte bakmanız gereken bazı özellikler (bunlar Avustralya barındırma, İngiltere barındırma, İrlanda barındırma, Kanada barındırma gibi diğer en iyi barındırma listelerimiz için kullandığımız aynı niteleyicilerdir , Hindistan’da en iyi hosting, en iyi web sitesi hosting (global), hebergement site web tr Fransa, Malezya için en iyi web sitesi hosting & NZ hosting):

Sunucu Konumu

Sunucunun konumu, web sitesi ziyaretçilerinizin yükleme süreleri üzerinde önemli bir etkiye sahip olacaktır..

sunucu konum haritası

Bu nedenle, web barındırma sağlayıcınızın sunduğu sunucuların konumu bakmak için önemli bir şey olacaktır – ayrıca bu sunucuların ne kadar güçlü olduğunu da kontrol edin. İhtiyaçlarınız için yeterli değil (hem SiteGround hem de A2 Hosting’in Singapur’da sunucuları var, ancak performans bakımından nasıl farklı olduklarını görmek için A2 Hosting ile SiteGround karşılaştırmamıza bakın).

Depolama

Bu, daha küçük bir web sitesinde karşılaşmayacağınız bir sorundur, ancak büyük bir web sitesine orta ve büyük bir web sitesi geliştiriyorsanız, kesinlikle herhangi bir web ile baktığınız pakette ne kadar depolama alanına sahip olacağınıza bakmak isteyeceksiniz. Singapur sağlayıcı barındırma. İstediğiniz son şey, bir hizmete kaydolmak ve sitenizin başarılı olması için ihtiyacınız olan kaynakları vermediğini bulmaktır..

uptime

Kullanıcılarınızın deneyimleyebileceği bir web sitesinin web’de canlı olarak yayınlanmasının bir anlamı yoktur. Kaydolduğunuz web barındırma sağlayıcısı, sitenize günün her saatinde erişilebilecek şekilde mümkün olan maksimum çalışma süresini sunmalıdır. En büyük web barındırma şirketleri için hem genel çalışma süresini hem de yanıt sürelerini barındırma durumu sayfamızdan izlemeye başladık. Bu sağlayıcı ile çalışma süresi ile ilgili deneyimlerinin ne olduğu hakkında bir fikir edinmek için bazı müşteri referanslarını okuyun.

Güvenlik

Uygun güvenlik önlemlerine sahip olmak, yolda çok fazla sorun kurtaracaktır. Varsayılan olarak, web barındırıcısının ücretsiz SSL sertifikaları (https) sunup sunmadığını kontrol etmelisiniz, çünkü bu günlerde sitede herhangi bir kredi kartı işlemi olmayan siteler için bile bir zorunluluktur. Google ayrıca bir SSL sertifikası yüklü olan siteleri de görmek istiyor ve arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alacak.

SSL sertifikaları

Bazı web sunucuları SSL sertifikaları için ücret alır ve daha karmaşık olanlar için mantıklıdır (3 tür vardır: Genişletilmiş Doğrulama (EV), Kuruluş Doğrulama (OV) ve Etki Alanı Doğrulama (DV) SSL Sertifikaları), ancak temel olanlar kesinlikle özgür ol. Ve eğer değilse, letsencrypt.org adresinden ücretsiz bir tane alabilirsiniz..

Destek

Bir web sitesini barındırmak kolay değildir ve ne yaptığınızı bilmiyorsanız hızla karmaşık hale gelebilir. Bazı deneyimli kullanıcılar bile zaman zaman sistemin belirli yönleriyle karıştırılabilir. Bu nedenle web sitenizi barındıran sağlayıcının yeterli destek sağlamasını sağlamak iyidir; minimum düzeyde, canlı sohbet ve telefon desteği olmalıdır..

Yedekler

Bir trajedi durumunda değerli bilgilerinizi kaybetmek istemezsiniz. Web sitenizdeki bilgileri düzenli olarak yedekleyen bir sağlayıcıyla çalıştığınızdan emin olun, böylece önemli bir şeyi kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Sitenizdeki bilgileri kaybederseniz geri alma yöntemlerini aramak da akıllıca olur. Günlük bir yedekleme servisine sahip olmak idealdir, ancak haftalık olarak bile iyi olmalıdır.

Bant genişliği

Bant genişliği, web sitenizin performansının önemli bir özelliğidir ve sitenizin sorunsuz çalışması için gereken bant genişliğine erişiminiz yoksa, web sitenizdeki kullanıcı deneyimi zarar görecektir. Olumsuz deneyimlerden kaçınmak için onlarla kaydolmadan önce herhangi bir sağlayıcıyla ayrılacak bant genişliğine göz atın.

İzin verilen alan / site sayısı

Singapur’da, satın aldığınız sunucu alanında birden fazla alan barındırmanıza izin verecek bir sağlayıcı bulmak her zaman iyidir. Ne kadar web sitesi barındırmak isteyeceğinizi asla bilemezsiniz, bu nedenle, sağlayıcınıza kaydolmadan önce düşündüğünüz sağlayıcının kaç alana izin vereceğine bakın..

Sonuç

Ve bu kadar, tüm noktaları ve araştırmayı kendiniz kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki de bir elektronik tablo oluşturun ve Singapur’daki en iyi web barındırma sağlayıcılarının tüm özelliklerini günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author