Pazar Payına Göre En Popüler CMS

İster profesyonel, ölçeklenebilir bir işletme veya yaratıcı, tasarım merkezli bir blog için bir web sitesi oluşturmak isteyin, herkes için bir CMS var. Ama böylesine aşırı kalabalık bir endüstride, nereden başlıyorsunuz?

İşte Pazar Payını temel alan en popüler 10 CMS için kılavuzumuz.

Pazar payı rakamlarının W3techs ve BuiltWith’ten alındığını lütfen unutmayın.

Contents

İçerik Yönetim Sistemi (CMS) nedir?

İçerik yönetim sistemi (CMS), kodu bilmenize gerek kalmadan kopya ve resimler dahil olmak üzere içeriği yönetmenizi, oluşturmanızı ve yayınlamanızı sağlayan bir yazılımdır. CMS’leri takdir ediyoruz, çünkü bazılarımız kodlamak için doğarken (Think Bill Gates ve Dennis Ritchie) çoğu.

Kod gerektirmeyen web sitelerinin basitliği ve erişilebilirliği, onları teknoloji olmayanlar için daha davetkar hale getirdi. Çevrimiçi ortamda 1,7 milyardan fazla web sitesinden neredeyse yarısının CMS kullanması şaşırtıcı değil.

Pazar Payı Nedir?

Pazar payı, rakiplerine göre her bir ürünü veya hizmeti kaç kişinin kullandığını gösterir. Farklı bir pazar payı iyidir çünkü tüketiciler için daha fazla rekabet anlamına gelir.

Farklı CMS Kategorileri Var mı?

Her CMS’nin kendi faydaları, özellikleri ve tuhaflıkları vardır, ancak genellikle iki türe ayrılabilirler: WordPress ve Drupal gibi özelleştirilebilir, ücretsiz, açık kaynaklı yazılımlar ve Squarespace ve Wix gibi daha akıcı, ücretli SaaS seçenekleri.

Açık Kaynak Kodlu Yazılım

Açık Kaynaklı yazılım, kullanıcılara web siteleri üzerinde tam kontrol sağlar ve kodu istediğiniz gibi değiştirmenize, uyarlamanıza veya genişletmenize olanak tanır.

McKinsey’e göre kullanmak ve indirmek ücretsiz olmanın dışında&Şirket, açık kaynaklı şirketlere hitap ediyor çünkü daha işbirlikçi, yenilikçi ve uzmanlaşmış çözümler sunuyor.

Açık kaynak, şirketlerin ağlarını müşteriler, yazılım mühendisleri ve tedarikçiler de dahil olmak üzere birlikte çalışan bir insan topluluğuna açmalarına olanak tanır.

Açık kaynaklı çözümler genellikle yeni gelenler için uygun değildir, çünkü özel bir alan adı satın almanızı, web sitenizi kendiniz barındırmanızı, sürekli bakıma devam etmenizi gerektirir ve herhangi bir müşteri desteğiniz olmaz.

Bununla birlikte, bu yöntemin en uygun olacağını düşünüyorsanız, size yardımcı olacak her zaman çevrimiçi rehberler ve öğreticiler vardır..

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS)

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) çözümleri, web sayfaları oluşturmak için önceden oluşturulmuş web sitesi şablonları ve sürükle ve bırak öğeleri sağlar.

Kullanıcılar, sitelerine istedikleri zaman, istedikleri yerde ve İnternet özellikli herhangi bir cihazı kullanarak erişmek için aylık abonelik ücreti öderler.

McKinsey’e göre&Şirket, daha fazla şirket, SaaS platformlarını hızla benimsiyor çünkü güvenlik önlemleri alma ve üçüncü taraf uygulamaları çalıştırma sorumluluğundan uzak duruyor.

SaaS ayrıca daha az pahalı bir seçenektir ve şirketlerin harici bir destek ekibi sağlayarak, dünya çapında işbirliğini artırarak ve verilere kolay erişim sağlayarak operasyonel maliyetleri azaltmasına yardımcı olur.

2020 itibarıyla En Popüler 10 CMS

1. WordPress

 • CMS Pazar Payı:% 61.8
 • Toplam web siteleri: 27.000.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 226.000+
 • İlk 1m’deki sitelerin yüzdesi:% 34.7
 • Popüler siteler: Walt Disney Şirketi, Sony Müzik, Resmi Yıldız Savaşları Blogu, Tech Crunch, BBC America

İnovasyon, bir lider ve bir takipçi arasında ayrım yapar. Apple Jobs’un kurucu ortağı Jobs

İnternette yeni değilseniz, muhtemelen WordPress’i duymuşsunuzdur.

WordPress ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır ve pazar payının% 61,8’i ile CMS kullanıcıları arasında açık ara en popüler yazılımdır.

WordPress, standart özelliklerin güzel bir seçimiyle birlikte gelir ve binlerce özel tema, widget ve eklenti ile hemen hemen her özelliği etkinleştirmenize izin verir.

İşletmeler WordPress’i Kullanmalı?

WordPress, işletmeler ve büyük kuruluşlar için mükemmel bir seçimdir.

WordPress’i neden kullanmalıyım??

WordPress, sitenin herkes için kolay olmasını sağlayan özel kullanıcı rolleri oluşturma olanağı sağlar, bu da genellikle siteye erişen çok sayıda farklı ekip ve iş ortağına sahip büyük kuruluşlar için önemli bir faktördür. Ayrıca, içeriğin geniş ve çeşitli bir kitleye hitap etmesini sağlar.

Network Rail bir web sitesi yükseltmesine ihtiyaç duyduğunda bir çözüm bulmak için WordPress’e baktılar. İngiltere genelinde geniş bir müşteri tabanına ve ayrıca çalışanlarına ve iş ortaklarına hitap etmek için web sitelerine ihtiyaçları vardı. Bu, kullanılabilirliğin kilit bir odak noktası olduğu anlamına geliyordu.

WordPress’in Çözümü

Network Rail müşteri kişilerini özetledi ve bunlara dayalı özel bir şablon oluşturdu. Ayrıca, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli eklentiler ve widget’lar geliştirdiler:

 • Yeni iş fırsatlarını yakalamak için özelleştirilmiş bir kariyer yükleyici eklentisi
 • Network Rails iş ortaklarından makaleler toplamak ve yayınlamak için bir feed yükleyici eklentisi
 • Editörlerin yayınlara belirli stil içeriğini kolayca eklemelerini sağlayan özel SiteOrigin widget’ları

Sonuç

Network Rails’in yeni teması, sitenin hem müşteriler hem de dahili ekipler için kullanımını kolaylaştırdı. Ayrıca tüm mobil cihazlarda daha duyarlı hale getirdi.

genel bakış

WordPress açık ara en popüler CMS’dir. Ücretsizdir, açık kaynak kodludur ve sitenin hem çalışanlar hem de web sitesi ziyaretçileri için kullanımı kolay olmasını sağlamak için özel kullanıcı rolleri, widget’lar ve eklentiler oluşturabilirsiniz.

Her ikisinin de yüksek trafikli web sitelerini barındırmak için harika olmasına rağmen, WordPress.org’dan değil WordPress.org’dan bahsettiğimizi lütfen unutmayın..

2. Joomla!

 • CMS Pazar Payı:% 4.7
 • Toplam canlı web sitesi: 1.600.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 17.000+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 1.71
 • Joomla kullanan siteler: Peugeot, Ikea, Lipton Tea

Joomla pazar payının% 4,7’sine sahiptir ve bu da onu CMS kullanıcıları arasında en popüler ikinci pazar haline getirir. Ebay ve Peugeot markalarıyla ücretsiz, açık kaynaklı bir çözümdür

Joomla hangi işletmeleri kullanmalı??

Joomla her iş türüne uygundur

Neden Joomla kullanmalıyım??

Joomla’nın, Frossasco’daki Caseificio Pezzana adlı bir peynir fabrikasının eski ve yorgun web sitelerini markalarına uygun olarak güncellemesi için görebildiğini görebiliyoruz.

Web sitelerinin ziyaretçilere daha iyi bir müşteri deneyimi sunmasını ve yeni şirketin markasını yansıtmasını istediler; Yemekleri kadar görsel olarak tadı olan bir site istiyorlardı.

Joomla, CMS sistemini güncelledi, SEO stratejisini, kullanılabilirliğini ve yanıt verebilirliğini geliştirdi.

Ayrıca, ajans animasyonlar ve grafikler oluşturdu ve en iyi sonuçları almak için web sitesini optimize etti. Bunlar dahil:

 • Çoklu dil özellikleri (İtalyanca, İngilizce, Almanca).
 • Duyarlı tasarım
 • Yeni özelleştirilmiş şablon

Bunların hepsi birden fazla platformda daha tutarlı ve rekabetçi bir görsel marka sağlamaktı.

Sonuç

Caseificio Pezzana web sitesi organik web sıralamasını yükseltti ve güvenlik yönlerini geliştirdi. Artık Caseificio Pezzana markasını da yansıtıyor ve geliştiriyor ve rakiplerine karşı daha agresif rekabet edebiliyor.

Beceri seviyesi: Kolay değil

Joomla, CMS lideri WordPress’ten biraz daha zorlayıcı ve açık kaynak kodlu olduğu için müşteri desteği yok. Ancak, Joomla ekibi, kullanıcılar için ayrıntılı bir Joomla belgesi hazırlamıştır. Alternatif olarak, insanlarla iletişim kurmak istiyorsanız Joomla! Kullanıcı forumu.

Hızlı Genel Bakış

Joomla! güncellenmesi kolay, duyarlı, ölçeklenebilir bir CMS’dir. Çoğu işletme türüne hitap eder, ancak yeni bir zorluk aramadığınız sürece yeni başlayanlar açık kalmalıdır.

3. Shopify (1+ Milyon Canlı Web Sitesi)

 • Pazar Payı:% 3.2
 • Toplam canlı web sitesi: 1.053.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 25.000+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 2,94
 • Shopify kullanan siteler: Budweiser, Bulletproof, Penguin Books

Kendi e-Ticaret web sitesi işinizi kurmak istiyorsanız Shopify, turtanın% 3,2’si ile en popüler e-Ticaret odaklı platformdur.

Kanada doğumlu şirket Shopify, kullanıcıların kolayca bir web sitesi oluşturabildiği ve ürün ekleyebildiği, gönderebildiği ve yönetebildiği bir SaaS, abonelik modelidir.

Hangi şirketler Shopify’ı kullanmalıdır??

Shopify yalnızca e-ticaret mağazaları içindir.

Neden Shopify kullanmalıyım??

Shopify, markaların ölçek büyütmesine, envanteri yönetmesine yardımcı olur ve iyi bir destek ekibi sunar.

Altı rakamlı bir kadın giyim markası olan Military Hippie’nin yaratıcısı Karolyn Fox, şirketini artık talebini karşılayamayana kadar evde siparişlerini yerine getirmeye başladı. Talebini karşılamasına yardımcı olmak, envanteri büyütmek ve yönetmek için Karolyn bir Shopify Plus hesabı oluşturdu

Shopify, Karolyn’in ekibinin benzer ürünlerin geçmişte nasıl satıldığını takip etmesine, gelecekteki olası talebi tahmin etmesine ve bir pazarlama saldırısı başlatmadan önce önemli miktarda envanter tutmasına izin verir.

Şirket ayrıca yeni 4000 metrekarelik deposunu optimize etmek için çok kanallı bir envanter ve depo yönetim sistemi olan SKULabs’ı kullanıyor.

Karolyn ayrıca, Instagram’da hızlı bir şekilde test edilebilecek ve satışa sunulabilecek ürünler için dünyayı dolaşan bir Shopify moda alıcısının kullanımından da yararlanıyor.

Sonuçlar

Karolyn, hem markasını hızlı bir şekilde uyarlama yeteneğine hem de Shopify Plus’ın araçlarına ve ekibine aşağıdaki sonuçları aktarıyor:

 • Dönüşüm oranı yıllık bazda% 32 artırıldı
 • Geri dönen müşteri oranı yıllık% 99 artışla% 21,7’ye yükseldi
 • Ortalama sipariş değeri (AOV)% 3 artırılarak 79 $ ‘a yükseldi
 • Gelir 2018’de% 97 arttı ve 10MM’yi bulmaya devam ediyor

Beceri seviyesi: C-C-Ticaret Parçası

Shopify, kullanımı kolay bir site olmaya odaklanır, ancak bir sorunuz varsa, 7/24 hazır bir destek ekibine sahiptir..

genel bakış

Shopify, satış odaklı birçok özelliği ve kullanıcıları için iyi bir destek ağı ile kullanımı kolay bir e-ticaret platformudur.

4. Drupal

 • CMS Pazar Payı:% 3.0
 • Toplam Canlı web siteleri: 555.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 14.000+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 2.83
 • Drupal kullanan siteler: Tesla, Entertainment Weekly, Harvard University

Drupal başka bir ücretsiz, açık kaynaklı yazılımdır, ancak WordPress ve Joomla’nın aksine, Drupal içerik ağır ve büyük veritabanları olan karmaşık sosyal yayın topluluk sitelerini güçlendirmeye odaklanır.

İşletmeler Drupal’ı Ne Kullanmalı??

Drupal, tüm işletme türleri için iyi bir seçenektir, ancak bazı işletmelerin ek Drupal platformları ve uzantıları gerektirebileceğini unutmayın. Özellikle e-ticaret siteleri Drupal Commerce veya Ubercart kullanabilir.

Neden Drupal kullanmalıyım??

Drupal, The Economist’in haftalık basılı bir dergiden günlük yayın platformuna geçişinde çok önemli bir rol oynadı.

Ekibin her sabah Amerika, Avrupa ve Asya’da beş haber yayınlamak için her yerden ve her zaman erişebilecekleri bir çevrimiçi araca ihtiyacı vardı.

Drupal, editoryal ekibin bir içerik oluşturma ve yayınlama iş akışı tasarlamasına izin verdi. İçerik yazma arayüzü, biçimlendirme hatası olasılığını ortadan kaldırmak ve yazarların içeriğe odaklanmasını sağlamak için özelleştirildi.

Editörlerin günlük olarak sorunlar oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanıyan bir gösterge panosu da oluşturuldu; onay durumunun görsel göstergelerini, bölge başına geri sayım zamanlayıcılarını ve düzenleme yapma bağlantılarını sağlar.

Beceri seviyesi: Kolay değil

Drupal yeni başlayanlar için değil. Bununla tasarım değişiklikleri yapmak ve hatta uzantıları güncellemek zor olabilir.

genel bakış

Drupal, karmaşık sosyal topluluk siteleri için ücretsiz, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Drupal kullanılabilirlik, özelleştirme, ölçeklenebilirlik, içerik yazma ve güvenlik özellikleri sağlar, ancak gezinmek için geliştiricinin yardımını gerektirebilir.

5. Kare

 • Pazar Payı:% 2.7
 • Toplam Canlı web siteleri: 1.900.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 66.000+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 1,09
 • Squarespace kullanan siteler: Lumio, Egg Shop, Big Human

Squarespace, SaaS, hepsi bir arada web sitesi oluşturma platformudur. İnsanları hikayelerini paylaşmaları için güçlendirmek amacıyla tasarım merkezli bir markadır.

Hangi İş Türü Squarespace’i kullanmalıdır??

Herhangi bir işletme türü Squarespace’i kullanabilir. ancak tasarıma odaklanması onu fotoğrafçılar gibi yaratıcı markalar için daha uygun hale getiriyor.

Neden Squarespace’i kullanmalıyım? ?

Idris Elba, Squarespace’in hevesli bir destekçisi ve hatta bu yıl bir kampanyada onlarla işbirliği yaptı. Neden Squarespace ile işbirliği yapmayı seçtiği sorulduğunda, düşüncelerini, yaratıcılığını ve işini genişletmek için araçlar kullanmayı sevdiğini söyledi..

Elba için her şey kullanıcı deneyimi ile ilgilidir. İnsanların sitesini ziyaret etmesini ve tam olarak ne sunduğunu görmesini ve siteyi almanın çok basit bir yolunu bulmasını istedi.

Sitesinin hem bilgilendirici hem de kolay gözükmesini istiyor. Elba, “Squarespace’i seçtim çünkü insanların 2hrset.com’u ziyaret etmelerini ve arkadaşlarına söylemelerini istiyorum,‘ Gerçekten profesyonel görünüyorlar. Onları kontrol etmelisin. ”

Beceri Seviyesi: Bunu Anladın

Squarespace alışmak için nispeten kolay bir platformdur, ancak emin değilseniz, başlamanıza yardımcı olacak bazı video eğiticilerine bakabilirsiniz.

WordPress ile karşılaştırıldığında, çok fazla esneklik veya özelleştirme sunmaz, bu nedenle temaların şablonu dışında değişiklik yapmak istiyorsanız bir geliştirici tutmanız gerekir.

genel bakış

Squarespace, temiz, modern şablonları ile bilinen tasarım odaklı bir markadır. Etkili, şık ve yönetimi kolay bir çevrimiçi varlık oluşturmayı hedefler ve özellikle yaratıcı endüstriler için uygundur.

6. Wix

 • CMS Pazar Payı:% 2.3
 • Canlı web siteleri (Global): 3.800.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 705
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 0,75
 • Wix kullanan siteler: Conqr, Bakır Defne Mumları, Çay Hikayesi

Wix, hem ücretsiz hem de premium abonelikler sunan tasarım odaklı başka bir SaaS platformudur.

Wix, herkesin güzel bir web sitesi oluşturabilmesi ve Adam Grant ve Karlie Kloss dahil olmak üzere ünlü isimlerle son yıllarda popülerlik kazanması gerektiğine inanıyor.

Hangi İşletme Türü Wix kullanmalıdır??

Test ve incelemeye kendi ellerimize dayanarak, Wix küçük işletmeler için harika bir başlangıçtır.

Neden Wix kullanmalıyım??

İnsanlar rahatlığı için Wix’e taşınıyorlar. Bir yazar ve Wix kullanıcısı Jan Avellana, Wix’i eğlenceli ve kullanımı kolay olarak nitelendiriyor çünkü hepsi “tasarım hakkında ve kod yok”. Markasını, web sitesinde, blogunda ve diğer teminatlarda, fark edilen iş yaratma yollarına odaklanarak sorunsuz bir şekilde çalıştırır..

Wix kullanıcıları bundan hoşlanırlar, çünkü şeylerin teknik tarafı hakkında endişelenmeden iletişime odaklanabilirler.

Beceri Seviyesi: Herkes İçin

Wix kullanıcı dostu, kullanımı kolay ve tasarım dünyasında yeniyseniz, sizin için ilk taslağı otomatik olarak birleştiren bir özelliğe sahiptir.

genel bakış

Wix, 500’den fazla tasarımcı şablonu, sürükle ve bırak web sitesi editörü, optimize edilmiş mobil görünüm ve kullanımı kolay çok çeşitli SEO özelliklerine sahip, tasarım odaklı, başlangıç ​​dostu bir platformdur.

7. Blogger

 • Pazar Payı:% 1.5
 • Toplam canlı web sitesi: 388.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 2300+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 1,06
 • Blogger kullanan siteler: Mommy’in Kitchen, Liderlik Blogu

Blogger, Google’ın blog oluşturma platformudur. Yeni veya sıradan yazarlar için erişilebilirlik ve kullanım kolaylığına odaklanan ücretsiz, temel, açık kaynaklı bir yazılımdır.

Blogger kötü bir destek aldı. büyüme ve adaptasyon eksikliği nedeniyle yıllar boyunca. İlginçtir, Twitter, Blogger’ı hayal kırıklığına uğrattıktan sonra Evan Williams tarafından oluşturuldu.

Yine de faydaları var ve sadeliği sevecen.

İşletmeler Blogger’ı ne kullanmalıdır??

Blogger işletmeler için tasarlanmamıştır – çalışmaları için potansiyel olarak ödeme almaya başlamak isteyen sıradan yazarlara yöneliktir.

Blogger’ı Neden Kullanmalıyım?

Tamam, burada gerçek olalım. Blogger temelin tanımıdır. Ama bence sadeliği ferahlatıcı ve birçok yazar, fırfırsız, minimalist yapısı nedeniyle Blogger köklerine geri dönüyor.

Bir Google hesabınız olduğunda herhangi bir şeye kaydolmanıza gerek yoktur, sadece Blogger’a gidersiniz ve.

Blogger, minimalist bir arayüzde bir blog veya çok sayıda blog çalıştırmanıza olanak tanır. Aynı zamanda SEO dostu ve aslında oldukça sorunsuz çalışıyor.

Beceri Seviyesi: Mam Friendly

Blogger, bu listede CMS’yi kullanmanın en kolay yoludur. Yani, basit ve sıradan bir şeyse, o zaman peşindesiniz.

genel bakış

Blogger, sadeliği çok güzel ve erişilebilir ve ücretsiz kaldı, ancak işletmeler için uygun değil.

8. Magento

 • Pazar Payı:% 1.5
 • Canlı web siteleri (Global): 265.000+
 • Canlı web siteleri (ABD): 84.000+
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 1,32
 • Magento kullanan siteler: Signature Hardware, Vizio, Smart Home

Magento ücretsiz ve esnek, açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur, ancak SaaS dahil işinizin boyutuna bağlı olarak başka çözümler de sunar.

İşletmeler Magento’yu Ne Kullanmalı??

Magento yalnızca e-ticarete odaklanmıştır ve daha büyük ve kurumsal düzeyde işlerle başa çıkabilir.

Neden Magento kullanmalıyım??

Magento tasarımı ve kullanılabilirliği ile popüler.

El yapımı figürinler konusunda uzmanlaşmış küresel bir porselen şirketi olan Lladró, işlerini küresel olarak genişletmek ve ürünlerini daha hızlı gönderebilmek için Magento’ya döndü.

Lladró’nun olağanüstü, çevrimiçi ve mobil müşteri deneyimleri sunmaya odaklanan bir platforma ihtiyacı vardı.

Yeni web sitelerinde artık gelişmiş galeri ve ürün sayfaları ve daha iyi bir ödeme akışı da dahil olmak üzere müşteri deneyimini geliştiren birçok yeni özellik var.

Lladró pazarlama ekibi artık web sitesini yönetmek için daha az zaman harcıyor ve rutin işleri artık otomatik ve zamandan daha az zaman alıyor.

Lladro

Beceri seviyesi: Kodlayıcı olmayanlar

Roket bilimi değil, Magento için tek tıklamayla kurulum seçeneği yok, bu yüzden çevrimiçi olarak kurmak zor olabilir.

genel bakış

Magento kendilerini gerçekten iyi satıyor ve bir e-ticaret işi kurmak isteyen herkese hitap ediyor. Sipariş yönetimi ve iş zekası gibi özelliklere sahip sağlam bir platformdur. Bu, çevrimiçi olarak kurulumu zor bir platformdur, ancak bir kez yaptıktan sonra, iyi bir destek ekibi mevcuttur.

9. Bitrix (Bitrix24)

 • Pazar Payı:% 1,4
 • Toplam canlı web sitesi (Global): 210.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 77
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 0.95
 • Bitrix kullanan siteler: Promt, Goodhouse.ru, New.far.ru

Tamam, bu yüzden neredeyse dipteyiz ama bu heyecan verici, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Bitrix24, işletmeniz için eksiksiz bir işbirliği, iletişim ve yönetim araçları paketi sunan tam ölçekli, SaaS işbirliği aracıdır.

Bitrix24, “şirketinizi sizin için işletmekten başka her şeyi yapıyor” diyor ve itiraf etmeliyim ki çok uzakta değil.

Şirketler Bitrix24’ü Ne Kullanmalı??

Bitrix24, küçükten işletme düzeyine kadar daha köklü işletmelere hitap eder.

Neden Bitrix24 Kullanmalıyım??

Bitrix24, karmaşık ve uzun projelere sahip, inşaat gibi teknoloji eksik sektörlerin daha otomatik ve şeffaf olmasına yardımcı oldu..

RNR şirketi Bitrix24’ü benimsedi çünkü ekibinin tamamlanması gereken tüm görevleri programlamasına izin verdi. 1.800 vardı. Sanatçıya ve sorumluya her göreve atandı ve sonra bunları bir algoritmaya birleştirdiler.

Artık gecikmiş olanları izlemek için filtreleri olan her görev için son tarihler belirlendi ve işlem artık sistemde doğrudan kontrol edilebilir. Ödeme süreci de basitleştirildi.

Beceri seviyesi: Tekniklere bırakın

Bitrix24, dik bir öğrenme eğrisine sahip çok kapsamlı bir işbirliği yazılımıdır.

Hızlı Genel Bakış

Bitrix24, daha yerleşik işletmelerin daha otomatik ve şeffaf hale gelmesine yardımcı olmak için idealdir.

10. Prestashop

 • Pazar Payı:% 1.2
 • Toplam canlı web sitesi: 239.000+
 • Canlı web siteleri (Kanada): 950
 • İlk 1 milyondaki web sitelerinin yüzdesi:% 0,24
 • Prestashop kullanan siteler: Cooltra, Charuca, Nos Course Bio

Şimdiye kadar yaptıysanız, neredeyse oradasınız demektir. En popüler 10. CMS Prestashop’tur. Magento’ya benzer şekilde Prestashop, küçük ve orta ölçekli işletmeler için güvenilir, ücretsiz, açık kaynaklı bir e-ticaret çözümüdür.

Prestashop’u Hangi İşletme Türü Kullanmalıdır??

Prestashop küçük ve orta ölçekli e-ticaret işletmeleri için en uygunudur

Neden Prestashop Kullanılır??

Prestashop özellikleri Magento’ya kıyasla biraz sınırlı. İşletmeler, işletmelerin hızlı ve kolay bir şekilde sayfa oluşturmasına izin verme de dahil olmak üzere temel bilgileri yapabilir.

Ayrıca, ürün paketleri oluşturmanıza izin vererek kişi başına satışlarınızı artırmanıza da yardımcı olabilirler. Ayrıca müşterilerin tercih ettikleri stil ürününün resimlerini yüklemelerine izin vererek siparişinizi özelleştirebilirsiniz.

Konfigürasyon perspektifinden bakıldığında, işletmeler müşterilere çeşitli ödeme yöntemleri, alışveriş yöntemleri sunabilir ve coğrafi teslimat bölgeleri çalıştırabilir ve nakliye gemilerini uygulayabilir.

Prestashop Ready, bir blog oluşturabileceğiniz, haber bültenlerini özelleştirebileceğiniz ve otomatikleştirebileceğiniz, 24,00 € / m maliyetle barındırılan, kullanıma hazır bir sürümdür.

Beceri seviyesi: Bunu yapabilirsin ama daha fazla destek iyi olurdu

Prestashop, Magento’dan daha kullanıcı dostudur, ancak sınırlı destek sağlanır. Arkanız olması için birine ihtiyacınız varsa Magento daha iyi bir seçenektir.

genel bakış

Prestashop’un sınırlı özellikleri vardır ve destekleri yoktur, ancak Magento’dan daha ucuzdurlar.

Sonuç

WordPress hala CMS platformlarının genel şampiyonu. Özellikle büyük ve kurumsal düzeyde işletmeler için harikadır, çünkü çalışanlar için özel kullanıcı rolleri oluşturmanıza ve diğer şeylerin yanı sıra binlerce eklentisi ve widget’ından seçim yapmanıza olanak tanır.

Yeni başlayan biriyseniz ve en az güçlükle bir şey istiyorsanız, Wix ve Squarespace’in her ikisi de iyi seçeneklerdir.

Kanadalı Shopify, satış odaklı birçok özelliğe sahip mevcut CMS e-ticaret kralıdır. Prestashop yakın bir saniye.

Son olarak, kişisel favorim: Bitrix24; işlerinde daha fazla otomasyona ve şeffaflığa ihtiyaç duyan işletmeler için mükemmel olan hepsi bir arada işbirliği, iletişim ve yönetim aracı.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author