Orta Faz İncelemesi

Orta faz logosu

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
$ 2,78 / ay

Orta faz: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Kısaca, ana nedenlerin güvenlik ve yükleme hızı olması nedeniyle birkaç sebepten dolayı Midphase’ı (süper küçük bir bütçede değilseniz) gerçekten önermiyoruz. Ucuzdurlar, bu iyidir, ancak hızlı bir siteye ihtiyaç duyan herhangi bir meşru iş yapmak istiyorsanız, orada çok daha iyi alternatifler vardır.

Güvenlik: SSL sertifikası (https, güvenli bir site) bu gün bir zorunluluktur, kesinlikle Google https sitelerini tercih ediyor ve Chrome güvenli olmayan siteleri aktif olarak “güvenli değil” olarak etiketliyor… Temel SSL sertifikaları bu günlerde gerçekten ücretsiz. çok önemli. Çoğu ana bilgisayar bunu ücretsiz olarak sunar, çünkü entegrasyonu kolaydır. Midphase olsa da, ücretsiz bir SSL sertifikası almak için bir “iş” planına kaydolmanız gerekir …

Yükleme hızı: Kesinlikle burada optimal değil, kullanıcı incelemelerinin çoğunluğu tarafsız / olumlu tarafta gözüküyor… göze çarpan şey yavaş web sitelerine yapılan vurgu… ama bu süper ucuz barındırma ile geliyor, bu yüzden fazla bekleyemezsiniz.

Yani gerçekten dediklerimiz… dışarıda hemen hemen her şeyde (güvenlikten destek ve performansa kadar) çok daha fazla web barındırıcısı var. En iyi hosting karşılaştırmamıza göz atmanızı öneririz.

Hala Midphase ile ilgileniyorsanız, aşağıda okumaya devam edin.

Orta faz araştırması

MidPhase Hosting İncelemesi

Orta Aşamaya Giriş

MidPhase 1998 yılında Daniel L. Ushman, Zachary D. ve Zak Boca tarafından kuruldu. Şirket merkezi, Salt Lake City, Utah’da bulunmaktadır. ABD, İngiltere, Ukrayna ve Hindistan gibi dünyanın birçok yerinde ekipleri var.

2007 yılında MidPhase UK2 Group tarafından satın alındı. İkincisi, İnternet hizmetleri sunan ve İngiltere’de bulunan ve WestHost ve VI.net gibi diğer hosting şirketlerine de sahip olan bir şirkettir. MidPhase, 2010 yılında HostReview Okuyucu Seçimi Ödülü’ne aday gösterildi.

Fiyatlandırma

MidPhase size üç farklı türde web hosting paketi sunmaktadır. Bunlar Kişisel, Profesyonel ve İşletme olarak adlandırılır. Söz konusu planlar aşağıda görülebilir:

En ucuz plan Temel olarak adlandırılır ve 1, 2 veya 3 yıllık bir sözleşme seçerseniz aylık 3,48 ABD doları tutarındadır. Söz konusu fiyat yalnızca promosyon fiyatı olmasına rağmen. Aylık ve 3 aylık sözleşmeler alırsanız, planın aylık maliyeti 7,95 USD ve 6,95 USD’dir..

Bir alan yalnızca Temel plan ile mümkündür. Alt alanlar, her barındırma hesabı için yalnızca bir taneyle sınırlıdır. Söz konusu planla sınırsız web alanınız olabilir. Bu, özellikle web sitenize yüksek çözünürlüklü resimler ve videolar yerleştirmeniz gerektiğinde kullanışlıdır. Sahip olduğunuz alan miktarıyla sınırlı değilsiniz, böylece barındırma hesabınıza istediğiniz herhangi bir dosyayı özgürce yerleştirebilirsiniz.

Ayrıca size sınırsız bant genişliği verilir. Bu, sunucu ile web sitesi içeriği isteyen cihaz arasında sınırsız veri aktarımı anlamına gelir. Bu, sınırsız miktarda trafiğiniz olabileceği ve karşılaştığınız olağan trafik miktarının ötesine geçtiğinizde fazladan ödeme yapmanız gerekmediği anlamına gelir.

Yıllık planı seçerseniz, ücretsiz bir alan adı alabilirsiniz. Bu yalnızca birincil alan için geçerlidir. Alan adı kaydı ayrıca .com, .org, .net, .us, .biz ve .org uzantılarıyla da sınırlıdır. Barındırma hesaplarını, e-posta adreslerini ve fatura bilgilerini yönetmenize olanak tanıyan çok amaçlı bir kontrol paneli sağlanır..

Hesabınızın kurulumu ücretsizdir. Bu size 10,00 USD tasarruf sağlayabilir. Fena değil, değil mi? Paket, birkaç tıklamayla yüzlerce uygulamayı yüklemenizi sağlayan bir uygulama yükleyici olan Softaculous ile birlikte gelir.

E-posta hesapları sınırsızdır. Bu, web sitenizin farklı bir departmanından sorumlu her kişinin kendi hesabına sahip olabileceği anlamına gelir. Başka bir e-posta barındırma sağlayıcısı için ödeme yaparken birkaç dolar tasarruf sağlar. E-posta takma adı, e-posta ileticileri ve otomatik yanıtlayanlar gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, kötü niyetli saldırılara karşı savunma için anti-spam ve anti-virüs koruması ile birlikte gelir.

Çevrimiçi istatistik özellikleri aracılığıyla web siteniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Webalizer, bir web log analiz yazılımıdır ve en ucuz pakete sahiptir. Bu araç, isabetler, ziyaretler, yönlendirenler ve ziyaretçinin menşe ülkesi gibi istatistikleri rapor eder. Başka bir web analizi raporlama aracı olan AWStats da dahil edilmiştir.

PHP 7, Python, Perl-CGI ve Ruby On Rails, söz konusu plan tarafından desteklenmektedir. ImageMagick 5+ da desteklenmektedir. % 99.99 kesintisiz çalışma garantisine sahiptirler. Bu, web sitenizin çoğu zaman hazır olduğu ve kesinti sürelerinin “nadiren” gerçekleşeceği anlamına gelir.

Son olarak, 30 günlük para iade garantisi var. Bununla birlikte, bu alan adlarını hariç tutar ve yalnızca satış gününden sonraki 30 gün içinde iptal olursa geçerlidir. Sadece ürünlerini ve hizmetlerini deniyorsanız, söz konusu garantinin şartlarını ve koşullarını karşıladığınız sürece tam bir geri ödeme alabilirsiniz..

Destek Seçenekleri

İhtiyacınız olan yardımı almak için kullanabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. Aşağıdaki seçenekler şunlardır:

  • Hizmet Durumu Sayfası
  • Bilgi tabanı
  • Bilet Teslimi
  • Çevrimiçi Canlı Sohbet
  • Telefon Desteği

Hizmet Durumu sayfası, hizmetlerinin durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi verir. Bunlar Ana Sistemleri, Kontrol Panelleri ve Barındırma Sunucuları hakkında bilgiler içerir. Geçmiş olaylar da buraya dahildir. Yaklaşan programlı bakım da burada yayınlanacaktır.

Bilgi Bankası, MidPhase ile hazırladığınız ürün ve hizmetleri kurmak ve yönetmek için kontrol edebileceğiniz çeşitli konular içerir. Sorununuzun basit olduğunu düşünüyorsanız bilgi için Bilgi Bankası’na bakabilirsiniz. Sorununuz Bilgi Tabanı tarafından çözülemezse, canlı sohbet, telefon desteği ve bilet gönderme özelliklerini seçmeniz gerekir..

Teknik destek ekibi haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca 7/24 açık olan bir bilet de gönderebilirsiniz. Canlı sohbet özellikleri öncelikle satış için kullanılır ve pazartesiden cumaya 08: 00-17: 00, Dağ Saati.

Artıları

MidPhase ile çalışmanın bazı avantajları vardır. Bunlar aşağıda yer almaktadır:

Sınırsız Disk Alanı

Size sınırsız miktarda web alanı verilir. Web sitenize büyük dosyalar yerleştirmeniz gerekiyorsa bu çok yararlı olabilir. Resimler ve videolar çekinmeden yerleştirilebilir. Yalnızca ek web alanı elde etmek için daha pahalı bir plan yapmanız gerekmez. İhtiyacınız olan her alan mevcut.

Ücretsiz Alan Adı

Yıllık planı seçerseniz, ücretsiz bir alan adı alırsınız. Bu cüzdanınızı birkaç dolar tasarruf sağlar. Daha yeni başlıyorsanız ve henüz bir alan adınız yoksa oldukça kullanışlıdır. Alan adı uzantıları .com, .org, .net, .us, .biz ve .org ile sınırlıdır. Başka bir uzantı düşünüyorsanız, bunu başka bir sağlayıcıdan alabilirsiniz.

Eksileri

Yavaş Yükleme Hızları

MidPhase’in web sitesi yükleme hızları ortalamaya göre düşüktür. Aslında çok açık. SSD’lerin veya önbellek teknolojilerinin reklamını yapmazlar. LiteSpeed ​​sunucularını kullanarak reklam vermezler. Hız geliştirme ile ilgili hiçbir şey web sitelerinde görülemez.

Kötü web sitesi yükleme hızları kötü kullanıcı deneyimine yol açar. Bu da daha düşük dönüşümlere yol açar. Yavaş yükleme hızları aynı zamanda arama motorlarında daha düşük sıralama anlamına gelir. Google, daha yavaş yüklenenlere göre daha hızlı yüklenen siteleri tercih eder.

Ücretsiz SSL Sertifikası Yok

Size en ucuz plana sahip ücretsiz bir SSL sertifikası verilmez. SSL sertifikası, web sitenizin içerdiği hassas bilgilerin (örn. Kredi kartı bilgileri) korunmasında önemlidir. Ayrıca, Google, HTTP’deki siteler yerine HTTPS’deki siteleri tercih ettiğinden arama motoru sıralamalarınızı artırmanın bir avantajıdır.

Ücretsiz SSL sertifikası yalnızca İş planının yıllık paketini seçerseniz kullanılabilir. Bu size aylık 4,38 ABD dolarına mal olacak. Bir yıllık bir sözleşmede, 52.56 USD’yi önceden ödemek zorundasınız. Söz konusu fiyatlar sadece güncel promosyon fiyatlarıdır. Nelerle karşılaştığınızın farkında olmak için şartlarını ve koşullarını okuduğunuzdan emin olun.

Sonuç

Giriş bölümünde belirtildiği gibi, eğer bir bütçeniz varsa ve sadece bir blog başlatmanız gerekiyorsa, Midphase kesinlikle sizin için çalışabilir… ama https, hızlı yükleme hızları, vb. Gibi bir şeyden daha fazlasına ihtiyacınız varsa… alternatif barındırma sağlayıcıları.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-08-31Değerlendirilen Öğe MidphaseTasarım Değerlendirmesi 31star1star1stargrigriÜrün Adı Midphase
2,78 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author