Liquid Web İncelemesi

Genel Değerlendirme

Yönetilen WordPress Barındırma Planı
99 $ / ay

Liquid Web: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, Yönetilen WordPress Barındırma için kesinlikle Liquid Web’i öneriyoruz. Gerçekten sevdiğimiz temel faydaları inceleyelim.

Güvenlik: SSL sertifikası (https, güvenli bir site), bu günlerde kesinlikle Google’ın https sitelerini tercih ettiği ve Chrome’un güvenli olmayan siteleri aktif olarak “güvenli değil” olarak etiketlediği bir zorunluluktur … Liquid Web, planlarını içeren SSL sertifikalarını içerir, unutmak.

Yedekler: Haftalık veya aylık yedekleme yok, günlük yedeklemeler yok! Yanlış bir şey mi yaptınız? Endişelenme, sadece düne geri dön.

Otomatik güncellemeler: Güncellemelerden korkmayın, hiçbir şeyin bozulmadığından emin olarak sizin için yapacaklar.

iThemes Senkronizasyonu: Birden çok WP sitesi çalıştırıyorsanız harika. iThemes Sync her plana dahildir, bu çok siteli bir yönetim sistemidir, böylece birden fazla sitede toplu değişiklikler yapabilirsiniz.

Destek: 24/7/365 telefon, e-posta ve sohbet yoluyla… ve bu gerçek uzman desteği!

Dürüst olmak gerekirse, onları gerçekten seviyoruz! Sağlam, süper güvenilir ve sektörle birlikte gelişiyorlar. Bütçeniz varsa (99 $ / mo’dan başlar)!

Liquid Web araştırması

Liquid Web Yönetilen WordPress Hosting İncelemesi

Liquid Web’e Giriş

Liquid Web, 1997 yılında Matthew Hill tarafından kuruldu. Şirketin CEO’su James F. Geiger 2015 yılında başladı. Müşteri Sadakati söz konusu olduğunda Endüstrinin En İyisi olan 1 numara olmaktan gurur duyuyorlar..

Şu anda Liquid Web’in 30 ülkeyi kapsayan 30.000’den fazla müşterisi bulunmaktadır. Yönetim altındaki 500.000’den fazla siteye ve beş küresel veri merkezine sahipler.

Bu 100+ milyon dolarlık şirket çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır. Bunlara Adanmış Sunucular, Cloud VPS Hosting, Cloud Dedicated Hosting, Yönetilen WordPress Hosting, Yönetilen WooCommerce Hosting ve çeşitli Özel Web Hosting Çözümleri dahildir..

Liquid Web, Inc. Magazine’in yıllık 5000 şirket listesini 10 yıldır üst üste yaptı. Talkin ’Cloud, onları tüm bulut servis sağlayıcıları arasında 7. sırada gösterdi. Cloud Spectator’a göre, şirket en hızlı yönetilen VPS’ye sahip.

Şirket uyum ve güvenliği ciddiye almaktadır. Bunu kanıtlamak için web sitelerinde yayınlanan çeşitli sertifikaları vardır. AB-ABD Gizlilik Kalkanı Çerçevesi ve İsviçre-ABD Gizlilik Kalkanı Çerçevesi ile uyumludurlar. Şirket ayrıca HIPAA Uyumludur. Son olarak, Genel Veri Koruma Yönetmeliği’ne (GDPR) de uymaktadırlar..

Fiyatlandırma

Liquid Web, Yönetilen WordPress Barındırma için üç tür plan sağlar. Bu planlara Profesyonel, İşletme ve Ajans adı verilir. Söz konusu planlar aşağıda yer almaktadır:

En ucuz plan Profesyonel olarak adlandırılır ve aylık 99,00 USD’dir. Oldukça fazla! Bununla birlikte, bu konuda iyi olan şey, aylık bazda ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir sözleşme yapmak zorunda değilsiniz ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Bu paket 10 siteyi barındırmanızı sağlar.

Ayrıca size 50 GB değerinde depolama alanı verilir. Bu, sınırsız miktarda disk alanı veren diğer barındırma sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında sınırlıdır. Bir hesapta 10 siteniz ve yalnızca 50 GB değerinde depolama alanınız varsa, bu yeterli olmayabilir. Sitenize yüksek kaliteli görüntüler, videolar ve indirilebilir öğeler yerleştirmeniz gerektiğinde, sınırlı depolama alanı sizin için olmayabilir.

Otomatik yedeklemeler günlük olarak yapılır ve 30 gün boyunca tesis dışında depolanır. Bu yedeklemeyi geri yüklemek isterseniz (sitenizdeki karmaşık bir sorunu çözemediğiniz durumlarda), bunu tek bir tıklamayla yapabilirsiniz.

Liquid Web’den sipariş ettiğiniz her site için size otomatik bir SSL verilir. Bu sizin tarafınızdan herhangi bir ek maliyet olmadan verilir. Bu, kendi web sitenizi güvende tutup içerdiği hassas bilgileri koruyacağınız anlamına gelir. Google, güvenli olmayan web sitelerine göre güvenli web sitelerini tercih ettiğinden, arama motoru sıralamalarında da bir artış anlamına gelir.

Web sitenizle yeni başlıyorsanız, size bir hazırlık platformu verilir. Bu, sitenizi yayınlanmadan önce test edebileceğiniz anlamına gelir. Sitenizi test ederek, görünümünü ve hissini kontrol edebilir ve halka çıkmadan önce sorunları tespit edebilirsiniz..

Liquid Web, Yönetilen WordPress Hosting hizmetlerini ciddiye almaktadır. WordPress kurulumunuzu güncelliyorlar ve eklentilerinizin yalnız kalmamasını sağlıyorlar. Liquid Web, eklentilerin otomatik olarak ayrı bir ortamda güncelleyerek platformunuzda çakışmamasını sağlar. Her şey yolundaysa, eklentiler üretim sitesinde güncellenir.

iThemes Sync Pro da dahildir. Sitenizin çalışma süresini veya kesinti süresini izlemenizi sağlar. Ayrıca Google Analytics verilerini görüntülemenizi ve izlemenizi sağlar. iThemes Sync Pro, yayınların SEO durumunu kontrol etme ve müşterilerinizin WordPress yönetici kontrol panelinde gerçekte neler görebileceğini kontrol etme yeteneği sağlar. Bunların hepsi tek bir yerde yapılabilir.

Geleneksel mekanik sürücüler yerine katı hal sürücüler (SSD’ler) kullanılarak hıza önem verilir. Bu, öncekinin aksine ikincisinin kullanımı nedeniyle daha hızlı web sitesi yükleme hızları anlamına gelir. Görüntüler de otomatik olarak sıkıştırılır ve görüntü optimizasyonu eklentisi. Bu da, daha düşük görüntü dosyası boyutları nedeniyle daha yüksek yükleme hızları anlamına gelir.

Tüm Yönetilen WordPress Barındırma planlarında sayfa görüntüleme veya trafik sınırınız yoktur. Bu nedenle, sayfa görüntüleme sayısı için borçlandırılmazsınız ve fazlalık ücretleri için faturalandırılmazsınız. Çok sayıda web sitesi izleyiciniz varsa ve yoğun sezon geliyorsa bu iyi bir şeydir.

Söz konusu olduğunda,% 100 ağ çalışma süresi garantisine sahiptirler. Yapmak için büyük bir söz! Ayrıca% 100 güç çalışma süresi garantisine sahiptirler. Ayrıca, size 30 dakikalık donanım değiştirme garantisi veriyorlar.

Destek Seçenekleri

Liquid Web size çeşitli destek seçenekleri sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Telefon Desteği
  • Çevrimiçi Canlı Sohbet
  • Bilet Teslimi
  • Bilgi tabanı
  • Destek Araçları

Bilgi Bankası, sitelerinizi ve hesaplarınızı çalışır durumda tutmanıza yardımcı olacak öğreticiler içerir. Destek Araçları bir IP Denetleyicisi, SSL Aracı ve bir DNS Ağacı içerir. Birincisi, IP Denetleyicisi, cihazınızın IP’sini hızlı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. SSL Aracı, SSL’nin ve diğer bilgilerin geçerliliğini kontrol etmenizi sağlar. DNS Ağacı aracı, DNS kayıtlarını bir ağaç diyagramında görüntüleme olanağı sağlar.

Liquid Web, müşteri destek hizmetleri konusunda çok şey vaat ediyor. Telefon & Sohbet desteği 7/24 mevcuttur ve onlara göre birkaç dakika içinde yardım alabilirsiniz. Yardım masası için ilk yanıt süresi garantisi 30 dakikadır. Bu 30 dakikalık işareti kaçırırlarsa, kaçırdıkları tutarın 10 katı kadar kredi alırlar.

Ayrıca 30 dakikalık donanım değiştirme garantisi vardır. Hatalı bir ayrılmış sunucu donanımı bulunduğunda, 30 dakika veya daha kısa sürede değiştirilir. Söz konusu garantiden daha fazla zaman alırsa, size ekstra sürenin 10 katı kadar kredi verir..

Çok söz verdiler, değil mi? Ama buna uydular mı? Çoğu incelemeye göre, aslında yaptılar. Vaov! Müşteri desteği ve teknik destek temsilcileri hem kolay hem de karmaşık problemler hakkında çok bilgiliydi. Ve müşterilere yardımcı olmaktan çok memnundular. Liquid Web için büyük bir artı.

Artıları

Liquid Web’e kaydolma konusunda çok avantaj var. Aşağıda bunlardan bazıları:

Trafik Sınırı Yok

Sayfa görüntüleme sayısı veya fazlalık ücreti almazlar. Web sitenizde sınırsız miktarda trafik olabilir ve ekstra para dağıtmak konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

% 100 Çalışma Süresi Garantisi

Web sitenizin% 100 oranında olduğundan emin olun. Aksi halde, kesinti süresinin 10 katı.

Mükemmel Müşteri Desteği

Çoğu müşterinin sevdiği mükemmel müşteri destek hizmeti sağlarlar. Ayrıca, HelpDesk biletlerine 30 dakika içinde yanıt vermedikleri takdirde size kaçırdıkları tutarın 10 katı kadar kredi verir..

Ücretsiz Yedeklemeler

Yaklaşık 30 gün boyunca tesis dışında depolanan otomatik günlük yedeklemeler alırsınız. Web siteniz sorun yaşarsa bu kullanışlı olur. Yedeklemeyi hemen tek bir tıklamayla geri yükleyebilirsiniz. 1-2-3 kadar kolay.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Liquid Web ile sipariş ettiğiniz her site için otomatik bir SSL sertifikası alırsınız. Bu, web sitenizi güvende tutmanız ve arama motorlarındaki sıralamasını yükseltmeniz anlamına gelir. Bu bir çift vatka!

Tamamen Yönetilen WordPress

WordPress web sitenizi güncellemenin yanı sıra, eklentiler de sizin için yönetilir. Eklentiler birbirleriyle çakışırlarsa test edilir. Bu ayrı bir ortamda yapılır. Test sırasında eklentiler arasında herhangi bir çakışma meydana gelmezse, üretim sitesine dağıtılır.

Ücretsiz Evreleme Sitesi

Web sitenizi dağıtmadan önce, web sitesinin en iyi durumda olduğundan emin olmalısınız. Böylece, ücretsiz sahneleme sitesi canlı yayına başlamadan önce sitenizi test etmenizi sağlar. Bu, web sitesi izleyicileri için daha iyi kullanıcı deneyimi sağlar.

Eksileri

Ucuz değil

En ucuz Yönetilen WordPress Hosting planı ayda 99.00 USD’dir. Bu ucuz bir fiyat değil. Yeni başlıyorsanız, maliyeti karşılayamayabilirsiniz (ancak kesinlikle haklıdır).

Sonuç

Harikalar, söyleyecek çok şey yok. Maliyeti ayırabiliyorsanız, asla geriye bakmazsınız!

ÖzetDaha1star1star1star1stargriÜrün Adı Liquid WebPrice
99 ABD Doları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author