InMotion Hosting İncelemesi

Hareket halinde ilk olarak 2001 yılında hizmete giren ve her zaman ticari müşterilere odaklanan bir bulut hizmetleri şirketidir.

Onları büyük hosting şirketlerinin geri kalanından ayıran şey, Endurance International’a ait olmamalarıdır. Bu iş devi, hem Bluehost hem de HostGator dahil olmak üzere birçok büyük web barındırma platformunun sahibidir..

Peki, bu neden önemli??

InMotion Hosting, markalarını, büyük adamlarla aynı kurallara uymayan bir underdog oldukları gerçeğine dayanarak oluşturmaya çalışır. Bunu oldukça iyi yapıyorlar ve web hosting dünyasında, ‘geek-choice‘ olarak biliniyorlar..

Web sitenizi geliştirmek için farklı avantajlar ve özellikler içeren çeşitli paketler ve planlar sunarlar. Ama InMotion bugün piyasadaki en iyi Kanadalı web hosting şirketleri ile rekabet edebilir?

Öğrenelim.

TLDR;

InMotion vaat ettiklerini yerine getiren büyük bir şirkettir. Çok uzun bir test süresi arıyorsanız InMotion mükemmel bir seçimdir 90 günlük para iade garantisi ile.

Ücretsiz veri yedeklemeleri ve aktarımları arayan kullanıcılar, hem harika çalışma süreleri hem de katı hız ile birlikte sundukları için iyi bir seçim buldular.

InMotion ile gitmemenin en büyük nedenlerinden biri, ortalama tanıtım fiyatlarından daha yüksek olmalarıdır.

Zor Bilim

Bulut barındırma testlerimiz iki temel metrikte basitleştirilebilir: çalışma süresi ve ortalama yükleme süresi. Dünyanın neresinde olursanız olun, en iyi şirketler her iki kategoride de güçlüdür.

Kanada’da InMotion Çalışma Süresi İstatistikleri

Kanadalı okuyucularımıza yardımcı olmak için ülkenin dört bir yanından testler gerçekleştirdik. InMotion’da topladıklarımız:

 • Montreal

  Çalışma zamanı – % 99.1
  Yükleme zamanı – 2,312Ms

 • Toronto

  Çalışma zamanı – % 99.0
  Yükleme zamanı – 2,232Ms

 • Vancouver

  Çalışma zamanı – % 98.9
  Yükleme zamanı – 2,485Ms

 • Winnipeg

  Çalışma zamanı – % 98.9
  Yükleme zamanı – 2,358Ms

Çalışma süresi ne anlama geliyor??
 • Çalışma Süresi – Barındırma sağlayıcısının çevrimiçi ve normal şekilde çalıştığı toplam süreyi belirten bir yüzde.
 • Montreal’in% 99,1 kesintisiz çalışma süresi – InMotion’ın hizmetleri, Montreal kullanıcıları için yalnızca% 0,9 oranında kullanılamıyordu. Matematik şuna eşittir Bir yıl boyunca 78 saat kesinti süresi.
 • Bunun kullanılabilirlik için anlamı – Yüzde noktasının bir kısmı web sitenizin kullanılabilirliğinde önemli bir fark yaratabilir

İyi çalışma süreleri – Çalışma süresini düşünüyoruz % 98’in üzerinde metrikler.

Kanada’da InMotion Yükleme Süreleri

Yükleme süresi ne anlama geliyor??
 • Yükleme süresi – Gerçek hız ölçümleri.
 • Ölçüm birimi – Yukarıda verilen süreler milisaniye cinsinden ölçülür ve tam bir isteğin uzunluğunu ve bir bulut web sunucusuna yanıt süresini kapsar.
 • Bu nasıl test edilir – Derlenen sayılar, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi çeşitli tarayıcılarla iPage’in platformuyla yapılan aylar boyunca yapılan ortalama testlerdir..
 • Diğer değişkenler – Web sitenizin son kullanıcıları, yerel ağ hızı, tarayıcı davranışı ve sunucu trafiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle yanıt sürelerinde bazı farklılıklar gösterebilir.
 • İyi yükleme süreleri – 2.000 milisaniye veya daha düşük ortalama yükleme süreleri yüksek performans olarak kabul edilir.

yükleme süresi önemi

Daha yavaş yanıt sürelerine sahip barındırma sağlayıcılarının kullanımı risklidir, çünkü okuyucularınız ve müşteriniz gecikmelerden rahatsız olabilir ve bunun yerine diğer sitelere göz atmayı seçebilir. Araştırmamıza daha derin bir dalış yapmak, barındırma sağlayıcılarının tüm harita üzerinde olduğunu gösterecektir..

InMotion’ın yükleme süresi test sonuçları ortalamanın hemen üzerinde ve çalışma süresi puanları ortalamanın üzerinde. Böylece soru,, oranları ve özellikleri onları barındırma için ilginç bir seçim yapmak için yeterince iyi?

InMotion Fiyatlandırması

Yukarıdan görebileceğiniz gibi, InMotion çalışma zamanı metrikleri ve ortalama sayfa yükleme süreleri söz konusu olduğunda nispeten sağlam bir performans sunar. Bununla birlikte, şirketin ayrıca bir piyasadaki en pahalı sağlayıcılardan biri olmanın itibarı.

İşte InMotion’ın paketlerini ve planlarını nasıl sunduğuna bir göz atın:

Ücretsiz SSD'ler ile Paylaşılan İşletme Barındırma InMotion Hosting

InMotion hizmetlerini üç açık kategoriye ayırıyor. Birincisi, yeni web sitesi tasarımcıları ve basit bloglar için tasarlanan Lansman planı. Bir kayak değerlendirme sitesi veya bir hokey dövüşü inceleme sitesi için – bu fazlasıyla yeterli – ücretsiz alan adı ve sınırsız bant genişliği içerdiği için.

InMotion’ın orta planına Güç denir ve web verilerini yeni bir platforma taşımak isteyen küçük işletmeler için en popüler seçenektir. Lansman planının gücünün iki katı olan altı ayrı web sitesinin ve performansın barındırılmasına izin verir.

Son olarak, InMotion, yalnızca büyük ve olgunlaşmış bir işletmenin ilgilendiği Pro planı adı verilen üst düzey bir seçeneğe sahiptir. Sınırsız web sitesi barındırıcıları, Güç planına karşı çift performans ve özel bir teknik destek paketi içerir..

InMotion ile uzun vadeli fiyatlandırma, bugün mevcut olan diğer tüm popüler hosting platformlarıyla nispeten karşılaştırılabilir. En önemlisi, tanıtım fiyatlarının nispeten zayıf olmasıdır.

En popüler barındırma platformlarının birçoğu için, başlamak için ayda 2 $ ila 4 $ karşılığında üç yıllık bir abonelik alabilirsiniz. Bu kesinlikle dev bir katma değer ve insanlara bu fiyatlandırma modellerinden faydalanmalarını söylemeyi seviyoruz.

Tanıtım fiyatlandırmasını dikkate alırsanız – Mevcut fiyat eğilimleri ile InMotion tam orada.

Özellikleri

İlk bakışta, InMotion’ın üç plan seçeneği oldukça benzer görünebilir. Ancak ayrıntıları incelerken neler sunduklarını görebilirsiniz.

Başlamak için – InMotion tüm planları için bir avuç özellik sunuyor:

 • Ücretsiz SSD Sürücüleri
 • Ücretsiz Alan Adı
 • 90 Gün Garanti
 • Ücretsiz Veri Yedekleri
 • Ücretsiz Tek Tıkla Yükleyici
 • Çoklu Kodlama Seçenekleri
 • Güvenli IMAP E-postası
 • Maksimum Hız Bölgesi
 • SSH Erişimi
 • Google Apps Entegrasyonu
 • Sınırsız Disk Alanı
 • Ücretsiz SSL Sertifikası
 • 7/24 Müşteri Desteği

Gerçekten atlayan bir özellik 90 Gün Garantisidir. Çoğu hosting platformu sadece 30 günlük para iade garantisi sunar. Bir barındırma platformunu bir yerine üç ay boyunca test etmek büyük bir fark yaratabilir.

Planlar arasındaki farklar söz konusu olduğunda, barındırma ihtiyaçlarınıza bağlı olarak iğneyi hareket ettirebilecek birkaç yön vardır..

Olumlu

InMotion için pozitif fantastik ve hemen barındırma hizmeti için kayıt olacak düşünüyorum. Bir barındırma hizmetinin sunduğu cesur iddialar söz konusu olduğunda ayrıntılar önemlidir.

Müşteri desteği

InMotion’da müşteri desteği sezgisel bilgi tabanı eksikliğini gerçekten telafi eder. Web sitelerinde 7/24/365 müşteri desteği ile sistemi test etmek zorunda kaldık.

Bir bilet açtım ve beş dakika içinde yanıt. Bu şu soruyu akla getiriyor – neden öncelikli destek sunuyorlar? Bu, beni sadece bu seçeneği yükseltmek için bir atma olarak tanıttıklarını düşündürüyor.

InMotion Desteği

90 Gün Para İade Garantisi

Şirketler zamana duyarlı garantiler sunduğunda herkes sevmelidir. Bence son derece anlatıyorlar.

Sektör ortalaması 30 günlük garantilerle InMotion’ın uzun bir test süresi sunmaktan korkmadığını gösterir. Gerçekten sundukları şeylerden memnun kalacağınızı düşünüyorlar.

Ücretsiz Site Transferleri ve Veri Yedekleri

Bunlar barındırma hizmetleri hakkında atmak her gün ücretsiz özellikler değildir. İyi bir ev sahibinin her zaman ücretsiz site transferi sunduğu doğrudur.

Ancak – harika bir barındırma hizmeti ücretsiz veri yedekleri sunar. Barındırma hizmetleri bir sürü bence aptalca yedekler için ödeme yapmaya çalışın. Ücretsiz veri yedekleri dahil edilmelidir.

Olumsuz

Yüksek Tanıtım Fiyatları

Tanıtım oranlarının diğer endüstri liderleriyle karşılaştırılması InMotion’ın fiyatlandırmasını “daha ​​ucuz” bir barındırma seçeneği olmanın dışında bırakıyor.

Başlangıç ​​fiyatlarından yararlanmak, başlangıçta paradan tasarruf etmenin harika bir yoludur.

InMotion tarafından sunulan fiyatlar fahiş değil ve aslında uzun vadeli fiyatlandırma için sektör ortalamasında haklı. Ancak, kesinlikle tanıtım fiyatlandırması söz konusu olduğunda topu düşürmek.

Ortalama Yükleme Süreleri

Bu olumsuz değil, daha çok farklılaştırıcı değil. Şahsen, hızlı yükleme sürelerini tercih ediyorum. Çoğu insan kendi web barındırma hizmeti için isteyecektir. Bu sizin için önemli değilse veya ortalama yükleme süreleri uygunsa, InMotion’ın bu kategoride sizin için olumsuz olmaması.

Bilgi Tabanı Kurulumu

InMotion’ın bilgi tabanının müşteri destek ekibiyle karşılaştırıldığında ne kadar kötü olduğu gerçekten garip..

webhosting destek merkezi

Seni bilmiyorum ama bilgi tabanımı biraz daha organize ve modern tercih ediyorum.

Bu bazen şöyle olur şirket talep desteğine öncelik veriyor müşterileri için yararlı bilgi birikimine sahip olmak yerine. Bu, hiçbir bilgiye sahip olmadıkları anlamına gelmez – kurulum sadece biraz tıknazdır ve az sayıda rakibe sahip değildir.

Bunda yanlış bir şey yok ama birçok insan müşteri desteğiyle konuşmak yerine bir makaleyi okumayı tercih ediyor.

Özetle

InMotion’ın hosting planları teklifi iyi performans ve sağlam güvenilirlik ve bir özelliklerle dolu.

Veri yedeklemelerine ve aktarımlarına öncelik verirken daha uzun para iade garantisi arıyorsanız InMotion harika bir seçimdir. InMotion ile ilgili temel sorun, ideal tanıtım fiyatlarından daha düşük olmalarıdır.

SSS

WordPress için En İyi Hosting Nedir?

Performansa karşı en iyi değer için SiteGround’u en iyi seçimimiz olarak seçtik.

Hangi barındırma daha iyi Linux veya Windows?

Tüm bunlar, şirketin kullandığı sunucularda hangi işletim sisteminin çalıştığı anlamına gelir. Linux sunucularda en popüler olanıdır, bu nedenle daha fazla özelliğe sahiptir ve çoğu web tasarımcısı Linux tabanlı web barındırma tercih eder. Windows’un mantıklı olacağı tek zaman, kullanılması gereken belirli Windows uygulamaları olup olmadığıdır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author