InMotion Hosting İncelemesi

inmotion hosting logosu

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
6,39 ABD doları / ay

InMotion Hosting: Hiç vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, InMotion oldukça harika, kullanılan hizmetler ve teknoloji yüksek kalitede ve destek duyarlı ve bilgili…. ancak, maliyet ve sunucularının ABD’de olduğu gerçeğine bakarak, orada kesinlikle daha iyi seçenekler var. ABD’de yaşıyor olsanız ve siteniz bir ABD kitlesini hedefliyor olsa bile, hala daha uygun fiyatlı seçenekler var… Gerçi InMotion’ın gerçekten iyi olduğu gerçeği, bu yüzden bu kadar yüksek derecelendiriyoruz!

Bununla birlikte, Kanada için favorimiz hala GreenGeeks, süper yeşildirler (kullandıklarının% 300’ünü tekrar şebekeye koyuyorlar), Kanada’da (ve ABD’de) yıldırım hızında bir veri merkezine sahipler ve aynı özellikleri çok daha uygun bir fiyata (6.39 $ vs 3.95 $, zamanla ekler)! GreenGeeks incelememize bir göz atın.

InMotion Hosting hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki okumaya devam edin.

InMotion Hosting araştırması

InMotion Hosting İncelemesi

En büyük hosting şirketlerinden biri olan inMotion Hosting, 2001 yılında başladı. HostGator, iPage ve Bluehost gibi birkaç büyük barındırma sağlayıcısına sahip Endurance International Group (EIG) ‘e ait olmayan birkaç web barındırma sağlayıcısından biridir..

inMotion Hosting, profesyonel hosting ürünleri ve / veya hizmetlerinde ortalama 4 yıllık deneyime sahip web hosting uzmanları ile gurur duymaktadır. Onların yönetim ekibi ortalama 10 + yıl web barındırma deneyimi olan teknoloji uzmanlarından oluşur.

Yahoo !, Bing, Twitter, Dell, Intel, Cisco, Cpanel ve Parallels gibi birçok marka ile birlikte çalıştılar. Web sitesi güvenliği için Sucuri.net ile ortaklık kurdular. Söz konusu şirket, web güvenliği sektöründe dünyaca tanınan bir liderdir.

inMotion Hosting kurulduğu günden bu yana birçok ödül kazanmıştır. Business.com bile web barındırma hizmetleri için en iyi seçim olarak kabul.

Fiyatlandırma

inMotion Hosting üç tür işletme barındırma planı sunar. Bunlar “Başlat”, “Güç” ve “Pro” olarak adlandırılır. Bahsedilen paketler aşağıda görülebilir:

inMotion Kurumsal Hosting Planları

İlk paket olan Launch, toplam 2 yıl peşin ödeme yapmayı seçerseniz aylık 6,39 dolara mal olur. Ancak, yıllık ödeme süresini tercih ederseniz aylık 7,46 ABD dolarına mal olur. Lansman paketi için, ayda bir ay ödeme şeklinden yararlanamazsınız.

Lansman planı, emrinizde çeşitli özellikler sunar. Size ücretsiz bir alan adı verilir. Ayrıca, bir barındırma hesabında 2 web siteniz olabilir. Bu planın en güzel yanı, size sınırsız disk alanı ve sınırsız bant genişliği sağlamasıdır. Bu, web siteniz için alan adınızda daha fazla resim ve video barındırmanıza olanak tanıyan çok miktarda depolama alanı verildiği anlamına gelir.

Sınırsız bant genişliği ile birden fazla kullanıcıya veri aktarma yeteneği ile birlikte gelir. Bu, günde binlerce (veya milyonlarca) web sitesi görüntüleyiciniz varsa özellikle yararlıdır. Sitenizin güvenli olmasını istiyorsanız, inMotion Hosting size ücretsiz bir SSL sertifikası da sağlar.

Alan adınızdan sorumlu birden fazla kullanıcınız varsa, onlara kendi e-posta hesaplarını sağlayabilirsiniz. Başlatma paketi, herhangi bir cihazdan erişebileceğiniz sınırsız e-posta hesaplarıyla birlikte gelir. Ayrıca, ücretsiz veri yedekleri sağlarlar. Web sitenize bir şey olması durumunda, inMotion Hosting tarafından yapılan belirli bir yedeklemeye dayanarak geri yükleyebilirsiniz.

Yazılımı elle yüklemek acı verici olabilir. İnMotion Hosting’in 1 tıklama yükleyicisiyle web sitenize 400’den fazla uygulama yükleyebilirsiniz, bu da kendi web sitenizi oluşturmayı çok kolaylaştırır. Google uygulamalarını kullanması gerekenler için paket ayrıca bir Google Apps Entegrasyonu özelliği de sunar. Bu, Google Apps’ın cPanel’e dahil edildiği anlamına gelir, böylece birkaç dakika içinde alan adınıza kolayca entegre edebilirsiniz.

Bir web geliştiricisiyseniz veya web sitenizde size yardımcı olması için bir tane kiraladıysanız, Başlatma paketi web siteleri oluşturmanızı kolaylaştırır. Paylaşılan sunucuları MySQL, PHP, Ruby ve PostgreSQL gibi çoklu programlama dillerini destekler. Bu, web geliştiricilerinin en iyi bildikleri bir dili kullanarak bir web sitesi geliştirmelerine olanak tanır.

Reklam yapmak istiyorsanız, Lansman paketi size 150 $ değerinde ücretsiz reklam kredisi sağlar. Bunun dışında 90 günlük para iade garantisi sunuyorlar. Ürünleri ve / veya hizmetleri beklentilerinizi karşılamıyorsa paranızı iptal edebilir ve geri alabilirsiniz..

Son olarak, inMotion Hosting, Maksimum Hız Bölgeleri sağlayan tek şirkettir. Daha hızlı bir ağ sağlamak için gelişmiş yönlendirme teknolojisi, çeşitli veri merkezleri ve birinci sınıf bant genişliği sağlayıcıları kullanırlar. Bu, web sitelerinin daha hızlı başlatılması, e-postaların yönetilmesi ve dosyaların indirilmesi dahil olmak üzere gelişmiş web sitesi performansınızla sonuçlanır..

Destek Seçenekleri

inMotion Hosting, destek için onlarla iletişime geçmeniz için size çeşitli seçenekler sunar:

  • Çevrimiçi canlı sohbet,
  • Destek biletleri,
  • Telefon görüşmesi,
  • E-posta mesajı,
  • Topluluk desteği,
  • Skype ve
  • Kendi kendine yardım Destek Merkezi.

Kendi Kendine Yardım Destek Merkezleri SSS, öğreticiler, araçlar ve kaynaklar ve ürün kılavuzları gibi çeşitli bilgilerle doludur..

İnMotion Hosting ile ilgili en iyi şey, Skype aracılığıyla destek sağlama yetenekleridir. İletişim platformu işletmeler arasında yaygın olarak kullanılmaktadır ve şirketle iletişim kurmanın uygun bir yolu olabilir. Ayrıca 7 gün 24 saat canlı sohbet ve telefon destek sistemi sunar. Onlarla iletişim kurmanın çeşitli yollarını vermek.

İnMotion Hosting müşteri hizmetleri mükemmeldir. Çoğu yorum, hem çevrimiçi canlı sohbet hem de telefonla ilgili soruları yanıtlama konusunda hızlı olduklarını belirtir. Destek ekibi karmaşık soruları cevaplayabilir ve personeli ürünleri ve / veya hizmetleri hakkında çok bilgilidir. Destek biletleri de birkaç saat içinde yanıt alır.

Artıları

Bir hosting devi olan inMotion Hosting’in avantajları var:

90 Gün Para İade Garantisi

Çoğu barındırma sağlayıcısı yalnızca 30 günlük para iade garantisi sunar. İnMotion Hosting ile 90 güne kadar paranızı geri alabilirsiniz. Bu oldukça cömert bir teklif. Hizmetlerinden memnun kalmazsanız, paranızın hiçbir şey için boşa harcanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur..

SSD Depolama

Tüm işletme barındırma planları ücretsiz bir SSD depolama alanı sağlar. SSD geleneksel muadillerinden daha hızlı olduğu için bu bir avantajdır. Bu, web sitenizin eski sürücüleri kullanan web sitelerinden daha hızlı yüklenmesine neden olur. Web siteniz daha hızlı yüklenirse, müşterileriniz daha memnun olur. Herkes beklemekten nefret eder, değil mi? Ayrıca, daha hızlı yüklenen web siteleri sıralamalar söz konusu olduğunda Google gibi arama motorları tarafından tercih edilir.

Ücretsiz SSL Sertifikası

Müşterinin hassas bilgilerini korumanıza izin veren ücretsiz bir SSL sertifikası alabilirsiniz. Ayrıca, arama motorlarındaki sıralamalarınızı da artırmanıza yardımcı olur!

Sınırsız Posta Kutusu

En ucuz paketleriyle, birden fazla cihazda senkronize edebilen sınırsız posta kutusu zaten elde edersiniz. Bu posta kutularına herhangi bir cihazdan bile erişebilirsiniz. Web sitenizden birden fazla kişi sorumlu olduğunda, onlara ek ücret ödemeden kendi e-posta hesaplarını verebilirsiniz.

Güvenilirlik ve Performans

İncelemeler, inMotion Hosting’in ileri teknoloji ve sunucuları nedeniyle mükemmel performans gösteren web siteleri sunduğunu göstermiştir. % 99,99 kesintisiz çalışma süresi sağlar, yani web sitenizde çökme veya kesinti yaşanmaz..

Güvenilir Müşteri Desteği

Destek sistemleri çoklu iletişim modlarında mevcuttur. Kullanıcıların diğer kullanıcılarla konuşmasını sağlayan ek bir destek katmanı olarak topluluk desteği sağlarlar. Ayrıca, ürünleri ve / veya hizmetleriyle ilgili zor ve dünya dışı soruları cevaplayabilirler.

Eksileri

İnMotion Hosting ile ortaklık kurmanın dezavantajları vardır. Bunlardan bazıları:

Aylık Ay Faturalandırması Yok

Sadece bir web hosting şirketi denemek istediğinizde, sadece ayda bir aylık sözleşme almak isteyebilirsiniz. Eşit olup olmadığını bilmeden 3 yıl hizmet vermek istemezsiniz.

İnMotion Hosting ile ilgili kötü kısım, ay başına ödeme koşulları eksikliğidir. Özellikle paranız düşükse, bir yıl boyunca peşin ödemek istemeyebilirsiniz.

En Ucuz Değil

Evet. inMotion orada en ucuz değil. Bazı şirketler, InMotion’ın sunduğu aynı özellikler için ayda 3 $ veya 4 $ fiyatla teklif veriyor.

Yalnızca 2 Alan Adı

Bir barındırma hesabında yalnızca 2 alan barındırabilirsiniz. Örneğin 10 web siteniz varsa, üçüncü plan olan Pro paketi ile gitmeniz gerekir. Aylık ayda ödenirse bu size aylık yaklaşık 18,99 ABD dolarıdır ve bu fiyat çok ucuz değilse.

Telefon Doğrulaması

Sahteciliği önlemek için şirket, müşterilerini satın alımlarını telefonla doğrulamak zorundadır. ABD merkezli olmayan müşteriler için bu zor olabilir.

Sonuç

Özetimizde belirtildiği gibi, InMotion gerçekten çok iyi, ancak bir bedeli var ve sitenizin genel hızını etkileyen Kanada’da barındırmayacaksınız. GreenGeeks’e bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz, incelememize göz atın.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-17Değerlendirilen Öğe InMotion HostingTasarım Değerlendirmesi 41star1star1star1stargriÜrün Adı InMotion Hosting
6,39 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author