HostUpon İncelemesi

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
2,95 USD / aylık (7,95 $ ‘dan düştü)

HostUpon gerçekten karşılaştığımız en iyi Kanada web barındırıcılarından biridir, uygun fiyatlı fiyatlar, sınırsız disk alanı, 30 günlük para iade garantisi ve Kanada satış ve desteği, onları beyinsiz yapar!

Biz genel olarak kalitesini belirlemek için bir web barındırma aşağıdaki 4 yönlerini bakmak: Kullanım kolaylığı, Hız (global düzeyde), Destek ve Çalışma Süresi. HostUpon hepsini çivi, özellikle destek!

HostUpon seçmek için haklı nedenlerinizYUKARI

HostUpon’un en iyi özelliklerini düşündüğümüz şeyle başlayalım, hemen rakiplerine üstünlük sağlayacak olanlar. İyi bir web barındırma arayan insanların çoğunluğu için, aşağıdaki hızlı özet, onları HostUpon ile gitmek için ikna olduğuna ikna etmek için yeterlidir.

 1. Kanada’daki sunucular: Toronto’da süper hızlı bir sunucuyla hedef kitleniz Kanada’daysa hız sorun olmayacak. Yine de genişleme ihtiyacı hissediyorsanız, ABD’de de 3 sunucuları var.
 2. 7/24 Kanada merkezli destek: Çoğu şirket desteklerini daha ucuz ülkelere taşırken, HostUpon Kanada’da hala desteğine sahip olan az sayıda şirketten biridir, ancak bunun tek başına onlarla kaydolmak için oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz
 3. Ücretsiz alan adı: Hosting için kaydolursanız, .ca veya .com alan adınızı ücretsiz olarak kaydedebilirsiniz!
 4. 30-gün para iade garantisi: Herhangi bir sebepten memnun değil misiniz? Sorun değil, kaybedecek bir şeyin yok.
 5. Sınırsız site: En temel planları bile, hırslı hissetmeniz durumunda birden fazla web sitesine izin verir.

Gerçekten beyinsiz. Maliyetlere gelince, 3 barındırma planı var, en uygun planı sadece 2,95 ABD doları / aylık (7,95 $ ‘dan aşağı)!

HostUpon barındırma araştırması

İnceleme: Kanada desteği ile uygun fiyatlı yüksek kaliteli barındırma!

Giriş + Kısa Bir Tarihçe

HostUpon’un merkezi Toronto, Kanada’dadır. Alfez Velji tarafından 2007 yılında kurulan şirket, dünya çapındaki tüm işletmeler ve kişisel web siteleri için Kanada merkezli bir web barındırma çözümü oluşturmaya başladı..

Taahhütleri, hem barındırma hizmetinin hızı hem de güvenliğinin yanı sıra bunu başarmak için mümkün olan en düşük fiyatlarla yatıyor. HostUpon, en iyi hizmeti en iyi şekilde sunarken, satın alınabilirliklerini korumak için sürekli gelişiyor, geliştiriyor ve yenilik yapıyor.

Bu tutku, uygun fiyatlı ancak üst düzey hissettiren bir web barındırma ile sonuçlandı, bunun birçoğu Kanada destek ekibiyle ilgiliydi, dış kaynak kullanmıyorlar ve gerçekten onlar için ödedi! HostUpon ile barınmanın ana avantajlarından bazılarına bakalım.

HostUpon’un Artıları

Destek

HostUpon’un müşteri desteği, iş dünyasının en iyilerinden. Destek personeli, verilerin merkezi ile aynı yerde bulunur – Toronto. Sadece orada değil, aynı zamanda günün her saatinde kullanılabilirler. Müşteri destek ekibi son derece yardımsever, yaptıkları işte çok yetenekli ve her açıdan son derece profesyonel. Canlı sohbet, destek bileti veya telefon desteği gibi çeşitli destek seçenekleri sunarak mümkün olan en kısa bekleme süresini hedeflerler. Yararlı öğreticiler ve bilgilerden oluşan geniş veritabanı, ilk etapta destek ihtiyacınızı azaltabilir, gerçekten oldukça etkileyici!

Şahısların sahip

HostUpon’un bir diğer profesyonel ise, özel bir şirket olması. Özel mülkiyete sahip olmak, HostUpon’un dışarıdaki herhangi bir tarafın çıkarları tarafından etkilenmediği anlamına gelir. Şirketin sahipleri şirkette çalışır ve böylece tüm site sahiplerine yardımcı olmak için taahhütlerini ve hedeflerini uyumlu tutabilirler.

Fiyatlandırma

HostUpon hakkında harika bir şey, sundukları uygun fiyatlı planların bolluğu. Fiyatları çoğu bütçe-ev sahibi ile uyumlu olsa da (aylık 3.36 $ ‘da gerçekten yanlış olamaz), onları ayıran değerdir. En temel planlarda bile bulunan özellikler dolarınızı daha da ileri götürür. Diğer şirketlerle, ömür boyu ücretsiz alan adı ve sınırsız e-posta adresi gibi cazip özelliklere erişmek için, başlamak için daha pahalı bir paket satın almanız gerekir..

uptime

HostUpon, sitelere güç verdikleri yıllar boyunca harika bir çalışma süresi sağladı. HostUpon sundukları her paket için% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi sunar. Her ne kadar bu sayının altına düşerse ne olacağını ilan etseler de, kepçemiz var. Yapmanız gereken tek şey, gelecek ayın ücretinde indirim almak için konuyla ilgili bir bilet göndermek! Neyse ki, birçok kesinti için bilinmemektedir, bu yüzden bu ihtiyaç asla ortaya çıkmayabilir. Genel olarak, müşteriler nadiren HostUpon’dan kötü bir çalışma süresinden şikayet ediyorlar.

En sevdiğimiz özellikler listemize geçelim (bazıları diğer ana bilgisayarlar tarafından da sunuluyor, ancak yine de bir liste).

Özellikleri

HostUpon hosting planlarında bulunan en büyük özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Yaşam için ücretsiz alan adı
 • Sınırsız e-posta hesabı ve MySQL veritabanı
 • 7/24 destek
 • Ücretsiz web sitesi taşıma
 • 360’tan fazla komut dosyası için yükleyici
 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • CA ve ABD sunucuları (yani, Brezilya için bir web barındırma hizmeti olarak kullanmak isteseniz bile, performans yine de çok iyi olurdu)
 • Para iade garantisi
 • % 99 kesintisiz çalışma garantisi
 • Web tarayıcısı üzerinden hesap kontrolü
 • SSL barındırma sunucuları
 • Ortak Ağ Geçidi Girişimi
 • Kök ve yeniden başlatma erişimi
 • Özel ad sunucuları
 • Sınırsız bant genişliği
 • Sınırsız veri aktarımı

Sonuç

HostUpon övgüyü hak ediyor, yerel, umursuyorlar, son derece uygun fiyatlılar ve Kanada merkezli destek alıyorlar… Deneyin, pişman olmayacaksınız! Bunun gibi web sunucuları, web sitesi oluşturmayı sorunsuz bir süreç haline getirir!

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-25Değerlendirilen Öğe HostUponTasarım Değerlendirme 51star1star1star1star1starÜrün Adı HostUponPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author