Hostinger İncelemesi

Ana bilgisayar logosu

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
0,99 USD / ay, GBP 0,80 USD / ay

Acele mi ediyorsun? İşte hızlı özetimiz!

Özetle, kesinlikle Hostinger’ı öneriyoruz! Rakiplerine kıyasla fiyatın bir kısmında yüksek kaliteli hosting sunuyorlar. Ayrıca küresel bir sunucu ağına, mükemmel desteğe ve şimdiye kadar bir ana bilgisayarda gördüğümüz en iyi işe alım sürecine sahipler!

İşte en iyi özelliklerine hızlı bir genel bakış:

Aff Çok hesaplı: En uygun fiyatlı barındırma planları gerçekten ucuz ve aslında ortalama blogunuzu veya iş sitenizi sorunsuz bir şekilde barındırmanıza izin verecek kadar güç ve özelliklerle geliyor, oldukça etkileyici!

�� Büyük Destek: 7/24/365 sizin için orada ve desteklerinin kullanıcı incelemeleri normalde gördüğümüzle karşılaştırıldığında gerçekten çok iyi… iyi şeyler! Oh, ve destekleri çok dilli (20+ dil !!)

Reach Küresel erişim: Maksimum performans için tüm dünyada veri merkezlerine sahipler.

�� 30 günlük para iade garantisi: Her ihtimale karşı oldukça açıklayıcı ��

Dürüst olmak gerekirse, onları gerçekten seviyoruz, onlar beyinsiz!

Hostinger araştırması

Hostinger İncelemesi

Şirketin yolculuğu 2004 yılında Litvanya’nın Kaunas şehrinde başladı. Hosting Media adı ile başladılar. 2011 yılında Hosting Media, Hostinger olarak yeniden adlandırıldı. ICANN Akreditasyonu 2014’te verildi.

Ocak 2017 itibariyle Hostinger 178 ülkeden 29 milyon müşteriye hizmet vermektedir. Şirkete göre, günde yaklaşık 15.000 kayıt alıyorlar, bu da her 5 saniyede bir yaklaşık 1 müşteri..

Web Hosting, Business Hosting, VPS Hosting ve Domain Tescili dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler sağlarlar. Sunucuları ABD, Singapur, İngiltere, Hollanda, Litvanya, Brezilya ve Endonezya’da bulunuyor.

Fiyatlandırma

Birçok barındırma türü sunarken, çoğu kişinin ihtiyaç duyacağı gibi paylaşılan web barındırma planlarına odaklanacağız.

Hostinger planları paylaştı

Yukarıdaki fiyat ABD doları cinsindendir, ancak bulunduğunuz ülkeye bağlı olarak yerelleştirilmiş fiyatlandırma yapılarına sahiptir. Gördüğünüz gibi, en ucuz planları inanılmaz derecede ekonomiktir ve bir siteyi çalıştırmak ve çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Daha sonra büyümeniz gerekiyorsa, oradan ölçeklendirebilir ve sınırsız sayıda siteye izin veren, ücretsiz bir alan, daha fazla sunucu kaynağı ve haftalık yedeklemeler içeren bir sonraki katmanı satın alabilirsiniz..

Katmanlarına ne kadar yüksek girerseniz, o kadar fazla kaynağa sahip olursunuz, böylece sitelerinize daha fazla güç gönderebilirsiniz. 7.45 $ ‘lık Cloud Hosting çözümü, 48x tahsis edilmiş kaynak, özel bir IP ve Google Cloud altyapısı ile güçlendirilen pastayı alıyor! Uygun bir maliyetle inanılmaz derecede yüksek güçlü barındırma.

Kendi dünyanızı ağırlamak istiyorsanız, Minecraft sunucu barındırma hizmeti de sunarlar!

Tüm planlar LiteSpeed ​​Cache, WordPress Acceleration (LSCWP), Cloudflare Korumalı Ad Sunucuları, Github Entegrasyonu, 7/24/365 Destek, Kolay Web Sitesi Oluşturucu ve elbette% 99,9 Çalışma Süresi Garantisi ile birlikte gelir.

Ve 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar eğer herhangi bir sebepten memnun değilseniz.

Destek Seçenekleri

Hostinger size müşteri desteği için çeşitli seçenekler sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir:

  • Bilgi tabanı
  • Öğreticiler
  • Canlı sohbet

Bilgi Bankası ve Eğiticileri, ürünlerini ve / veya hizmetlerini yönetmek için kullanabileceğiniz çeşitli bilgiler içerir. Bunları, karşılaşabileceğiniz basit sorunları gidermek için de kullanabilirsiniz.

Canlı Sohbet 7/24 mevcuttur ve tüm platformlarına çok iyi entegre edilmiştir, çok iyi bir kullanıcı deneyimi ve yanıtlar çok hızlı bir şekilde gelir. Destekleri hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, sundukları 20’den fazla dilde çok dilli destek!

Müşteri destek sistemlerinin değerlendirmeleri olumluydu. Birçok müşteri hizmetlerinden çok memnun kaldı. Sorulara hızlı cevap verdiler ve karmaşık sorunları bile çözebilirler. Kudos – Hostinger!

WordPress Barındırma

WP barındırma hakkında bu bireysel bölümü bu incelemeye eklemeye karar verdik, çünkü bugünlerde çoğu insan sitelerini çalıştırmak için WordPress kullanıyor. WordPress barındırma söz konusu olduğunda, Hostinger her WP kurulumunun mümkün olduğunca sorunsuz çalıştığından emin olmak için birkaç ekstra özellik ekledi. Bu, WordPress konusunda uzmanlaşmış müşteri desteğini, elbette en son PHP sürümü olan BitNinja ile ortaklıklarıyla artan güvenliği ve hatta performansı en üst düzeye çıkarmak için özel olarak oluşturulmuş bir WordPress önbellek eklentisini içerir..

Geliştiriciler için WP – CLI ve GIT entegrasyonunu da içeriyorlardı.

Hostinger WP planları

WordPress barındırma özelliğine ek olarak, Hostinger’ın yakın zamanda başlattıkları bir web sitesi oluşturucusu da vardır. Zyro denir ve web sitesi oluşturmayı son derece kolay ve basit hale getirmeyi amaçlar. Zyro hakkında gerçekten etkileyici olan şey, AI özelliklerine sahip bir web sitesi oluşturucusudur..

Yeni web siteniz için anında metin oluşturabilen AI Writer var. Ve ziyaretçilerinizin gözlerinin nereye çekileceğini tahmin eden AI Heatmap var, böylece web sitenizi oluştururken dönüşümler için optimize etmenize izin veriyor.

Oldukça sezgisel ve kullanıcı dostu bir platform oluşturmayı başardıklarını söyleyebiliriz ve aralarından seçim yapabileceğiniz bazı güzel şablonlar da vardır.

Katılım süreci

Gerçekten bahsetmemiz gereken başka bir şey, işe alım süreçleri, kesinlikle sorunsuz ve süper pürüzsüz. Ve bu da hoş. Her adım, siz bilmeden önce, WordPress yüklü olarak yayınlanan ve içerik ve görüntülerin yüklenmeye hazır olduğu bir siteniz olana kadar bir sonraki adımda akar.

Çok etkileyici! Aşağıda birkaç ekran görüntüsü yapıştırdık.

Tema seçimiTema seçimi

Alan adı kurulumunu seçinAlan adı seçimi

Kurulum Testi - barındırma düzeyiSüper düşünceli

Kurulum Sınavı - hedeflerKişiselleştirilmiş kurulum işlemleri

Kurulum - bittiAaaaave bitti!

Artıları

Hostinger kullanmanın ana avantajlarını yeniden belirlemek için:

  • Çok uygun
  • 30-gün para iade garantisi
  • Mükemmel Müşteri Destek Hizmeti
  • Hızlı Sunucular
  • Mükemmel Çalışma Süresi
  • Süper kolay kurulum işlemi

Sonuç

Şirket, hız, destek, güvenilirlik ve performans söz konusu olduğunda barındırma endüstrisinde mükemmel bir oyuncu … temel olarak bir barındırma sağlayıcısında istediğiniz her şey, bizim onay damgası var!

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-08-22Değerlendirilen Öğe HostingerTasarım Puanı 51star1star1star1star1starÜrün Adı
0,99 ABD doları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author