HostGator İncelemesi

HostGator

HostGator güzel, milyonlarca web sitesine ev sahipliği yapıyorlar, ama aslında buna değer mi? Hadi bulalım!

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
2,75 ABD doları / ay

HostGator: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

HostGator, çok sıkı bir bütçeniz varsa kullandığınız bir web barındırıcısıdır. Onlar süper ucuz (birkaç yıl boyunca kilitliyorsanız 2,75 USD – bu 3,70 $ AUD), bu harika…. ama birkaç dezavantajı var.

hız: ABD sunucusunda olacaksınız, yani ABD’den daha yakın barındırılan hemen hemen her sitenin daha hızlı olacağı anlamına gelir (iyi bir ana bilgisayar kullanıyorlarsa). Ayrıca, Google yavaş siteleri gerçekten sevmez, bu nedenle potansiyel sıralamanıza ve çevrimiçi görünürlüğünüze zarar verebilir.

Destek: Onlar iyi ve aslında oldukça duyarlılar, ancak diğer ev sahiplerine göre daha uzman değiller.

Kilitli: En düşük fiyatı sadece birkaç yıl boyunca kilitlerseniz alabilirsiniz, bu da yarı yolda geçmeye karar verirseniz ideal değildir..

1 site: 1’den fazla siteye ev sahipliği yapmak istiyorsanız (birçok kişi denemeyi sever), daha fazla yeni sürüme geçmeniz ve daha fazla ödeme yapmanız gerekir (bu noktada premium bir ana bilgisayar da seçmiş olabilirsiniz).

Yani gerçekten söylediklerimiz… bütçenizi kontrol edin ve fazladan 1,20 ABD doları / ay sallayabiliyorsanız, SiteGround gibi bir web barındırıcısına gidin, çok daha hızlı, daha uzmanlaşmış, HostGator’un sahip olmadığı bir sürü harika özelliğe sahipler Resmi vb. alabilirsiniz. SiteGround incelememize buradan göz atabilirsiniz.

Hala HostGator ile ilgileniyorum, aşağıda okumaya devam edin.

HostGator araştırması

HostGator İncelemesi

Pekala, bazı ayrıntılara girelim. Şirketin hızlı bir geçmişi ile başlayacağız (her zaman yapıyoruz), sonra doğrudan ‘ana artıları ve eksileri’ olarak düşündüğümüze doğru ilerleyeceğiz, bazı harika özellikler ve sonunda kararımız (başlangıçta özetimizi taklit ediyor) ).

HostGator Hakkında

HostGator 2002 yılında Brent Oxley adında bir adam tarafından kuruldu ve o sırada sadece üniversiteye devam eden bir öğrenci idi. İlk iş yılından sonra, 100’den fazla müşterinin mütevazı bir müşteri tabanına sahipti, ancak ertesi yıl müşteri tabanı on kat arttı. 2006 yılına gelindiğinde, HostGator ilk uluslararası ofisini açmıştı ve bu şirketin büyümesi yavaşlama belirtisi göstermedi.

Bu şirketin ilk büyüme gelişmelerinden bu yana, istikrarlı bir büyüme sürdürdüler ve tüm dünyada birden fazla ofis açtılar ve Avustralya web barındırma pazarında rekabet etmeye başladılar. Şu anda 8 milyondan fazla alana ev sahipliği yapıyorlar ve kendilerini işletmedeki en çok beğenilen web sitesi barındırıcılarından biri olarak kurdular. Ölçeklendirme biçimleri gerçekten etkileyici.

Artıları & HostGator Eksileri

Artıları:

Ucuz

USD $ 2.75 / ay, ucuz kesinlikle doğru kelime. Genellikle fiyatlar bu kadar düşük olduğunda, bir şey çok yanlıştır, ancak HostGator düşük maliyete rağmen iyi bir hizmet sunmayı başarır..

Birçok plan

Ne tür bir web barındırma hizmeti arıyorsanız, HostGator bunu sunuyor. İster Cloud Hosting, Shared hosting, Bayi Hosting, ister sadece E-Ticaret Araçları arıyor olun, onlar bunu ele aldı.

Büyük Çalışma Süresi Numaraları

Bu şirket, ortalama% 99,96 ile% 99,97 arasında ortalama istikrarlı ve istikrarlı bir çalışma süresi rekoruna sahiptir. Bu, endüstri çalışma süresi ortalamasının üzerindedir, bu etkileyici. Kesinti süresi size çok pahalıya mal olabileceğinden, çalışma süresi işinizin başarısı için kritik öneme sahiptir.

Geliştirilmiş güvenlik

Daha premium web barındırma planlarından birini satın alırsanız, HostGator’un gelişmiş güvenlik özelliklerine erişirsiniz. Bu, günlük olarak meydana gelen veri yedeklemelerinin yanı sıra kötü amaçlı yazılımların otomatik olarak kaldırılmasını da içerir; böylece, bu sorunlar hakkında endişelenerek değerli zamanınızı boşa harcamak zorunda kalmazsınız. Bununla birlikte, premium bir planla gitmek için $$$’niz varsa, o zaman daha premium bir ana bilgisayara bakabilirsiniz (çoğu insan için SiteGround veya üst düzey yönetilen arıyorsanız Kinsta veya Pressidium gibi bir şey) WordPress ana makineleri).

Başlangıç ​​Dostu

Web hosting aşina olmayan veya ilk web sitesi inşa edenler için, HostGator arkanıza sahiptir. Arka uçları, yeni başlayanlar için bile oldukça kullanıcı dostudur. Bazı web barındırıcıları, kullanıcıların etkileşimde bulunmaları gereken arayüzü takip etmek çok zordur, ancak neyse ki, HostGator, kullanıcı arayüzlerini mümkün olduğunca takip etmek için çalışır. Kullanıcılar ayrıca, yolun her adımında yararlı SSS sayfalarına, çevrimiçi öğreticilere ve bilgilendirici belgelere erişebilecekler.

Eksileri:

Biraz Daha Düşük Yükleme Süresi Hızı

HostGator’un ortalama sayfa yükleme süreleri ortalama sayfa yükleme süresinin biraz altında olsa da (sunucuları ABD’deyken), bu durum Avustralyalılar için hala bir dezavantajdır. Arama motorları organik arama sıralama algoritmasına hız faktörü ve bir şirketin sayfa yükleme süresinde herhangi bir gecikme satışlarını olumsuz etkileme olasılığı vardır. Bununla birlikte, bir CDN kullanırsanız, bu bir sorun değildir. ABD, Kanada veya Brezilya gibi daha uzak bir yerdeyseniz, elbette CDN gerekmez.

Diğer Harika Özellikler

7/24 Müşteri Hizmetleri

Daha önce de belirtildiği gibi, bu şirketin müşteri hizmetleri oldukça yararlıdır, ancak bunun bir başka büyük yararı, müşteri hizmetlerinin 7/24 açık olmasıdır. Bu son derece yararlıdır, çünkü çoğu zaman en büyük sorunlarınız en tuhaf zamanlarda (gecenin ortasında, hafta sonları vb.).

Para iade garantisi

Bu her zaman kullanışlıdır. Hizmetlerinden memnun değilseniz, kullandığınız ilk 45 gün içinde tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

Ücretsiz Göç

HostGator, mevcut web sitenizi kendi web barındırmalarına yerleştirmekten mutluluk duyar ve size çok fazla zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

Sonuç

Birkaç kez belirtildiği gibi, yeni başlıyorsanız ve bütçe gerçekten sıkıysa, kesinlikle kaydolun. Ancak fazladan 1,5 ABD doları sallayabiliyorsanız, ekstra hızdan kesinlikle yararlanacağınız için SiteGround’a göz atmanızı öneririz (ve sitenizi oluşturmak için WordPress kullanıyorsanız WordPress hedefli özellikler).

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2018-06-29Değerlendirilen Öğe HostGatorTasarım Puanı 31star1star1stargrigriÜrün Adı HostGatorFiyat
2,75 ABD Doları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author