GreenGeeks İncelemesi

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
2,95 USD / aylık (9,95 $ ‘dan düştü)

GreenGeeks, Kanada için tüm zamanların en sevdiğimiz ev sahibi, uygun fiyatlar, sınırsız disk alanı, 30 günlük para iade garantisi ve endüstri lideri çevre dostu sistemleri bir araya getiriyor.!

Biz genel olarak kalitesini belirlemek için bir web barındırma aşağıdaki 4 yönlerini bakmak: Kullanım kolaylığı, Hız (global düzeyde), Destek ve Çalışma Süresi. GreenGeeks hepsini mükemmelleştirdi!

GreenGeeks seçmek için haklı nedenlerinizYUKARI

GreenGeeks’in en iyi özelliklerini düşündüğümüz şeyle başlayalım, rekabette hemen avantaj sağlayanlar. İyi bir web barındırma arayan insanların çoğunluğu için, aşağıdaki kısa özet GreenGeeks ile gitmek için ikna olduklarını ikna etmek için yeterlidir.

 1. Kanada’daki sunucular: Bu, çoğu Kanadalı’nın GreenGeeks’i seçmesinin ana nedenlerinden biri, aslında Kanada’da bir veri merkezi var ve sitenizi hızlı ve hızlı yükleniyor. Küresel olmanız gerektiğini düşünüyorsanız, dünyanın her yerinde sunucuları olmasına rağmen.
 2. 7/24 destek: Süper yararlı ve bu telefon, sohbet ve bilet aracılığıyla, seçim sizin.
 3. Dahili Ölçeklenebilirlik: Siteniz aniden beklenenden daha hızlı mı büyüyor? Sorun değil, GreenGeeks gerekli kaynaklarınızı anında ayarlayarak her şeyin yolunda gitmesini sağlar.
 4. 30-gün para iade garantisi: Herhangi bir sebepten memnun değil misiniz? Sorun değil, kaybedecek bir şeyin yok.
 5. Süper Yeşil: Şebekeden çektiği her amper için, yenilenebilir enerji şeklinde 3 kat yatırım yaparlar, böylece web siteniz karbon azaltıcı olacaktır! Ne kadar serin!

Gerçekten beyinsiz. Maliyetlere gelince, 3 barındırma planı var, en uygun planı sadece 2,95 ABD doları / aylık (geçici indirim 9,95 ABD dolarından aşağı)!

GreenGeeks araştırmaları ağırlıyor

İnceleme:% 300 Yeşil Web Hosting Yenilenebilir Enerji Powered by.

GreenGeeks’e Giriş ve Kısa Tarihçe

Greengeeks 2006 yılında doğa aşığı ve hevesli yürüyüşçü, sörfçü ve kayakçı olan Trey Gardner tarafından başlatıldı. Olumlu bir enerji ayak izi ile bir web hosting şirketi oluşturmak istedi. Onun web hosting şirketi kar enerji Greengeeks tüketir enerji üç kat geri, kredi satın almak için kredi kullanacağına karar verdi. Bugünün ve çağın çevresel odaklarına sahip bir şirket bu kadar şaşırtıcı değil, ancak Greengeeks 2000’lerin başında tanıtıldığında, oldukça etkileyici.

Bununla birlikte, Greengeeks’in ana odağı, teknolojilerinin kalitesinden ve performansından ödün vermeden sürdürülebilirlik değildir. EPA Yeşil Güç Ortağı olarak görev alırken, bir numaralı önceliği olarak kaliteli teknoloji performansına adanmış durumdalar. Ayrıca, özel rehberlik ve uzlaşmaz bir taahhütle kullanıcılarının çevrimiçi başarı bulmasına yardımcı olmaya adanmıştır. Başlangıcından bu yana, yeşil bir bükülme ile önde gelen barındırma sağlayıcılarından biri olarak yerlerini kazanmak için 300.000’den fazla siteye ve 35.000 kullanıcıya ev sahipliği yapacak şekilde büyüdüler.

Fiyatlandırma

Diğer birçok hosting şirketi ile mükemmel bir şekilde uyumludur, ancak genellikle ödemeniz gereken özelliklerin bir listesini ekleyin… GreenGeeks ile ücretsiz.

barındırma planları

Artıları

Greengeeks, barındırma hizmetlerini yeni başlayan ve ara web sahiplerine hedefliyor. GreenGeeks için yasal olarak kötü bir inceleme bulmak oldukça zor ve bunun iyi bir nedeni var!

Ana ürünleri bir başlangıç ​​planı olsa da, kullanıcı rahat edince farklı seviyelere ve planlara sahiptir. Başlangıç ​​planı, VPS, özel WordPress ve özel sunucu seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tasarlanmış özelleştirilmiş bir plan haline gelebilir. Özel sunucularının kalitesi (ve diğer seçenekleri de), üst düzey işlemcilerden bazıları tarafından desteklenen oldukça yüksek performanslı.

Greengeeks, yeni başlayan olarak başlayıp WordPress barındırma veya başka bir şeye doğru ilerleyebilen çok ölçeklenebilir bir ürün sunarak kendilerini acemi barındırma ürünlerinin kitlelerinden ayırıyor.

Ürünün etkileyici kalitesinde bile, etkileyici olan şey yeşil olma taahhüdüdür. Onların% 300 yenilenebilir enerji taahhüdü onları bu kategoride geri kalanı üzerinde ve ötesinde konumlandırır – onlar orada en temiz web barındırma seçeneği olarak yerinde tutun. Sadece kendi karbon ayak izini yok etmekle kalmıyor, aynı zamanda diğer şirketlerin ayak izini azaltma konusunda da ilerleme kaydediyorlar! Aslında, sürdürülebilirlik uygulamayan iki benzer büyüklükteki web hosting şirketi Greengeeks tarafından hallediliyor.

Barınmanın veya genel olarak çevrenin çevresel etkileri hakkında pek ilgilenmeyen kişi için bile, Greengeeks hala diğer Kanada web barındırma siteleri ve genel olarak kalitesi ve hizmetleri ile barındırma siteleri arasında öne çıkıyor.

Yeni başlayan bir site sahibi olarak, sizi rahatsız edebilecek ve içeriğinizi oraya taşımak gibi gerçek şeylerden uzaklaşabilecek küçük ayrıntılar ve teknik konular hakkında endişelenmek istemezsiniz. Yeni başlayanlar için ulaşılamayacak gibi görünse bile, sunucunun ayarlarını yapılandırma gibi şeylerde öğrenme eğrisi oldukça diktir. Greengeeks’in bu tür şeyleri sadeleştirmesi hayatı herkes için kolaylaştırır ve web siteleri oluşturmayı kolaylaştırır.

Özellikleri

Greengeeks üç ana alanda öne çıkıyor:

 • hız
 • Güvenlik ve güvenilirlik
 • Veri merkezi konumları

hız Greengeeks teklifleri fazla vurgulanamaz. 2018’de hız her şeydir. Sitenizin yüklenmesi ne kadar uzun sürerse, o kadar çok ziyaretçi kaybedersiniz (beklendiği gibi, sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için kaybedeceğiniz ziyaretçilerin yaklaşık 1 / 10’u). Dikkat süresi ve sabır her zaman düşüktür, bu nedenle hızlı bir siteye sahip olmak yeri doldurulamaz.

Greengeeks birkaç teklif doğrudan sitenizin güvenliği ve güvenilirliği ile ilgili harika teknik özellikler, gerçek zamanlı olarak dosya tarama, sorunları ortaya çıkmadan ve bunlar üzerinde ortaya çıkmadan önce hareket edebilen proaktif sunucu izleme, tehdit analizi, son derece güvenli olan VF’ler ve hesap yalıtımı barındırma dahil.

Onların veri merkezleri Chicago, Montreal, Phoenix, Amsterdam ve Toronto olmak üzere 5 konumda bulunuyor. Bu, Greengeeks’in İngiltere, Fransa, İspanya ve hatta Almanya da olsa Avrupa’daki her yerde çok iyi çalıştığı anlamına gelir. ABD’deki sunucularla Brezilya gibi yerlerde de iyi bir performans bekleyebilirsiniz..

Ve hatta Greengeeks’in temel paylaşılan ana bilgisayar planı oldukça özelliklerin bir listesi ile birlikte gelir:

 • Sınırsız bant genişliği
 • Sunucu için sınırsız kaynak
 • Tek bir hesapta sınırsız alan adı
 • Cloudfare CDN
 • Erişilebilir SEO ve pazarlama araçları

Hesabınızı oluştururken ücretsiz bir alan adı bile sunuyorlar.

Sonuç

Tebrikler, şu ana kadar okuduysanız, analitiklerimiz bize çoğu insanın sayfadaki ilk kayıt bağlantısını tıkladığını söylüyor :). Şu anda GreenGeeks ile gerçekten yanlış gidemezsiniz, kesinlikle Kanada veya ABD’yi hedeflemek istiyorsanız.

ÖzetDaha1star1star1star1star1starÜrün Adı GreenGeeksFiyat
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author