FatCow İncelemesi

FatCow logosu

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
$ 4.08 / mo

FatCow: Vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Ne yazık ki, kısaca, ana güvenlik ve destek olmak için birçok nedenden dolayı FatCow’u önermiyoruz. Bulduğumuz birkaç problemden geçelim.

Güvenlik: Bu günlerde SSL sertifikası almak şart, kesinlikle Google’ın https sitelerini tercih etmesi ve Chrome’un güvenli olmayan siteleri aktif olarak “güvenli değil” olarak etiketlemesi… ana web sitelerine bakalım

Evet, doğru olduğunu görüyorsunuz, kendi web siteleri güvenli değil… Kendi sitesi iyi bir SSL sertifikası olmayan bir web barındırıcısından gerçekten bir hosting planı satın almak istiyor musunuz? Bu çılgınca!

Destek: Etrafta yüzen destek tutumları hakkında göz ardı edilemeyecek kadar çok şikayet var. Destek yanıtlarındaki büyük gecikmelerden, destek personelinden gelen kaba yanıtlara kadar her şey.

hız: Yavaşlar, bu da Google’ın hızlı siteler istediği ve sıralamalarında daha yüksek pozisyonlar verdiği için bu günlerde gerçekten kötü… Bu araştırmanın üstüne, sitenizin hala yüklediği her saniye için ziyaretçilerinizin% 10’unu kaybedebileceğinizi gösteriyor… A büyük hayır!

Yani gerçekten dediklerimiz var … Orada çok fazla web barındırıcıları var ki bu hemen hemen her şeyde çok daha iyi! Fatcow kaçının! Bunun yerine, ABD için en iyi web sunucuları karşılaştırmamıza göz atın.

Eğer hala bir şekilde FatCow ile ilgileniyorsanız, aşağıda okumaya devam edin.

FatCow araştırması

FatCow Web Hosting İncelemesi

FatCow, ne kadar süslü bir isim! Peki şirket ne hakkında? FatCow 1998 yılında başladı ve çeşitli küçük ve orta ölçekli işletmeler için web hosting hizmetleri sunmaktadır. Yine web barındırma devi Endurance International Group (EIG) aittir. Söz konusu holding, BlueHost, HostGator, Arvixe ve iPage gibi diğer web barındırma şirketlerine sahiptir..

Merkezi Albuquerque, New Mexico’da bulunmaktadır. Şirketin Boston, Massachusetts bölgesinde iki veri merkezi vardır. İki veri merkezinin toplam alanı 2400 fit karedir. Şirket, bir web hosting planı (Orijinal Fat Cow Planı), WordPress Hosting, VPS Hizmetleri, Dedicated Sunucular ve Alan Adı Kaydı dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler sunmaktadır..

Bir zamanlar FatCow, Web Hosting Magazine tarafından “En İyi 50 Editör Seçimi Ödülü” sahibi olarak tanındı. Temmuz 2009’a kadar FatCow ofislerine ve veri merkezlerine rüzgar enerjisiyle% 100 güç sağlandığını duyurdu. Bu, yeşile olan bağlılıklarıyla aynı doğrultudadır. 2008-2011 yılları arasında satışlarının bir kısmını Amerikan Kanser Derneği Meme Kanseri Bölümü’ne bağışladılar.

Fiyatlandırma

FatCow sadece bir tür web hosting planı sağlar. Bu Orijinal FatCow Planı olarak bilinir.

FatCow fiyatlandırması

Bu plan, 36, 24 veya 12 aylık sözleşmeler için ödeme yaparsanız aylık 4,08 ABD Doları tutarındadır. Ancak, aylık ödeme yapmak istiyorsanız, aylık 5,00 ABD doları tutarında ödeme yapmanız gerekir. Bunlar sadece özel tanıtım oranlarıdır. Hosting yenileme fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • 1 aylık dönem: aylık 14,95 USD (aylık faturalandırma; müsaitlik durumuna göre)
 • 12 aylık dönem: ayda 14,95 USD (bir yıl boyunca 179,40 USD faturalandırılır)
 • 24 ay vadeli: aylık 13,95 USD (2 yıl boyunca 334,80 USD faturalandırılır)
 • 36 aylık dönem: aylık 12,95 USD (3 yıl için 466,20 USD faturalandırılır)

Plan size sınırsız miktarda disk alanı sağlar. Oodles derler. Bu, barındırma hesabınıza yerleştirdiğiniz veri miktarıyla sınırlı olmadığınız anlamına gelir. Web sitenizde yüksek kaliteli, büyük boyutlu videolar ve resimler barındırmanız gerekiyorsa harika bir özellik.

Bant genişliği Oodles olarak da adlandırılır. Evet, bu sınırsız demektir. Çok miktarda trafiğiniz varsa, karşılaştığınız her web sitesi görüntüleyicisini barındırmak için sınırsız bant genişliği gerekir. Özellikle yoğun sezonlarda alışılmadık derecede yüksek miktarda trafik için ücretlendirilmezsiniz. Bu, özellikle her gün çok sayıda web sitesi izleyiciniz varsa yararlıdır.

Sınırsız posta kutusu yararlanabileceğiniz başka bir özelliktir. Her posta kutusunun depolama kapasitesi 500 MB veya 10.000 e-posta mesajıdır (hangisi önce gelirse). Bu, web sitenizden (veya işletmenizden) sorumlu her kişiye kendi e-posta hesaplarını verebileceğiniz anlamına gelir.

Size cebinizden birkaç kuruş kurtarabilecek ücretsiz bir alan adı verilir. Ayrıca size puan & kodlama becerisine veya deneyimine ihtiyaç duymadan profesyonel görünümlü siteler oluşturmanıza olanak tanıyan web sitesi oluşturma araçlarını tıklayın. Uygulama yükleme sihirbazları, izlemesi kolay adım adım talimatları ile sitenize çeşitli uygulamalar eklemenize yardımcı olur.

Başka bir şirkette barındırıyorsanız, web sitenizi ücretsiz olarak da aktarabilirsiniz. Size birkaç kuruş kazandırır. Artı, onların da özgürlüğü var! Size 100 ABD Doları Google Reklam Kredisi ve 100 ABD Doları Bing Reklam Kredisi verilir. İşletmenizin bu arama motorlarında reklamını yapıyorsanız bunlar yararlıdır.

Çevrimiçi satış yapmak istiyorsanız, bunu yapmak için çok sayıda özellik verilir. Bunlar arasında ShopSite Online Store, kredi kartlarını kabul edebilme, PayPal Alışveriş Sepeti Entegrasyonu, PowerPay ve Paylaşılan SSL sayılabilir. Kullanılabilir uygulamalar arasında WordPress, Gallery2, phpBB, GBook, Joomla! Ve Anket, Anket ve Sayaç Araçları yer alır.

Destek Seçenekleri

FatCow size destek için çeşitli seçenekler sunar. Bunlar aşağıdakileri içerir:

 • Telefon Desteği
 • Çevrimiçi Canlı Sohbet
 • Bilgi tabanı

Bilgi Bankası, ürün ve hizmetlerini kullanma (veya yönetme) ile ilgili SSS’lere ve öğreticilere yanıtlar içerir. Telefon desteği ve çevrimiçi canlı sohbet 7/24 mevcuttur.

İncelemeler söz konusu olduğunda, müşteri destek hizmetleri çok çok kötü. Çoğu kişi yanıtlar arasında uzun bekleme süreleri ve uzun gecikmelerden rahatsız oldu. Temsilciler, ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi değildi. Hatta bazıları kaba, hatta konuşma ortasında çizgiler kesildi. FatCow’un müşterilerine söz verdiği mükemmel müşteri destek hizmeti kırılmış gibi görünüyor.

Artıları

FatCow’un web barındırma hizmetlerini kullanmanın avantajları vardır. Aşağıda bunlardan bazıları:

Sınırsız Disk Alanı

Paketleriyle sınırsız miktarda depolama alanı elde edersiniz. Ara sıra X dosyasını hosting hesabınıza yerleştirmeyi düşünmenize gerek yok. Gerekirse sınırsız miktarda büyük boyutlu dosya yerleştirebilirsiniz.

Eksileri

Pek çok eksileri…

Kötü Müşteri Desteği

Size hem telefon hem de canlı sohbet sunsalar da, müşterileri memnun etmek için gerekli sağlam müşteri desteğinden yoksundurlar. Çoğu insan uzun bekleme süreleri ve yanıtlar arasında gecikme ile rahatsız edildi. Müşteri destek ekibi şirketin ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi değildi. Kötü müşteri desteğine sahip olmak kesinlikle bir dezavantajdır..

Yavaş Yükleme Hızları

Hemen hemen her konuda “sınırsız” şeyler vaat ettiler. Evet, bu büyük bir artı. Ancak olumsuz yanı, web sitelerinin ortalamaya kıyasla düşük yükleme hızları sağlamasıdır..

Web sitenizin yükleme hızı düşükse, düşük arama motoru sıralamalarına yol açacaktır. Bunun nedeni Google’ın yavaş olanlarla karşılaştırıldığında daha yüksek yükleme hızlarına sahip web sitelerini desteklemesidir. Ayrıca, zayıf kullanıcı deneyimi yavaş yükleme hızlarının bir başka sonucudur. Görüntüleyenleriniz web sitenizden rahatsız olacak ve muhtemelen ihtiyaçlarını karşılayabilecek başka bir web sitesine gidecek.

Tutarsız Çalışma Süresi

FatCow ile çalışmanın bir dezavantajı, tutarsız çalışma süresi kayıtlarıdır. Zaten bir çalışma süresini garanti etmediler! Çalışma süresi garantisi olmayan bir şirket, yönlendirmemeniz gereken bir sağlayıcıdır.

Çoğu inceleme, FatCow’un iyi bir çalışma süresi sağladığı zamanlar olduğunu belirtti. Her ne kadar kesinti yaşadıkları günler (hatta aylar) vardır. Tıpkı bir roller coaster yolculuğu gibi ve belirli bir günün iyi bir gün olup olmayacağını bilmiyorsunuz.

Roller coaster yolculuğu web siteniz için istediğiniz bir şey değil mi? Web sitenizin kapanıp kapanmayacağını öğrenmek için her gün tahmin etmeye devam etmek istemezsiniz. Üstelik tutarsızlık, satışlarda tutarsızlığa ve daha kötü, hayal kırıklığına uğramış müşterilere de yol açacaktır..

Gerçekten Sınırsız Değil

Evet. Profesyoneller bölümüne sınırsız bant genişliği, e-posta ve depolama alanı sunduklarını ekledik. Ancak, işin olumsuz tarafı: gerçekten sınırsız değil. FatCow’un çok fazla tükendiğinizi düşündüğü gerçek sınırı geçtiğinizde hesabınız askıya alınır. ah!

Hesabınızın askıya alınmasını istiyor musunuz? Bu, web sitenize erişilememesine neden olur. Böyle bir durumda çok fazla müşteri kaybedersiniz. Ve elbette, çok ihtiyaç duyulan satışlardan çok şey kaybedersiniz. Ayrıca, hesabınızın askıya alınmasını önlemek için çok şey yapmanız gerekir (örneğin, FatCow’un temsilcileriyle konuşmak). Whew! Sınırsız denilen şey için çok fazla, doğru?

Sonuç

Maalesef FatCow’u TAVSİYE ETMİYORUZ. Bir çok sınırsız özellik sağlarlar. AMA, bir hosting şirketinde aramanız gereken en önemli özelliklerden yoksundurlar.

 • Mükemmel bir müşteri destek sisteminden yoksundurlar.
 • Tutarlı, ortalamanın üzerinde çalışma süresinden yoksunlar.
 • Ayrıca, çalışma zamanı garantisi vermezler.
 • Ortalamanın üzerinde web sitesi yükleme hızlarından yoksundurlar.

Basitçe söylemek gerekirse, güvenilirlik, hız, performans ve destek eksikliği – bir web barındırma şirketinde ihtiyacınız olan dört şey… web sitenizi oluşturmak için başka bir ana bilgisayar aramanızı öneririz, kişisel favori web hosting şirketlerimize bir göz atın.

ÖzetDaha1stargrigrigrigriÜrün Adı FatCowFiyat
4,08 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author