En İyi Yönetilen WP Barındırma

Barındırma hesapları çok olan bir web ajansı olarak (sayısız yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), içten dışa hosting yapmayı biliyoruz. En çok talep edilen karşılaştırmalarımızdan biri, yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları içindir, bu nedenle & favorilerimizi inceledik. Zevk almak!

En İyi Yönetilen WordPress Barındırma: Top 5 – Mayıs 2020

WordPress Hosting Company Genel DerecelendirmeFiyat / ay. (en ucuz) Disk AlanıÖzelliklerYorumlarWeb sitesi
Kinsta 30 USD 3 GB Google Cloud Platform’u kullanarak ücretsiz SSL ve CDN Daha fazla oku
wpengine 29 USD 10GB WordPress Hosting’de Pazar Lideri! (bütçeniz varsa) Daha fazla oku
pressidium 21 ABD doları 5 GB Ücretsiz SSL, Ücretsiz Geçiş, Çok ölçeklenebilir = bu hızlı artıyor. Daha fazla oku
volan 15 ABD Doları 5 GB Ücretsiz SSL + kolayca ölçeklenebilir (web tasarımcıları / ajansları için ekstra özellikler)! Daha fazla oku
siteground2 3,95 USD (% 67 İndirim) 10GB Güçlü, Hızlı, WordPress tarafından resmen tavsiye edilir! + Çok Hesaplı = Kazan! Daha fazla oku

Aslında yarı uygun fiyatlı iyi bir WordPress ana makinesi bulmak kolay değildir ve bir Excel sihirbazı değilseniz, tüm farklı barındırma özelliklerini (maliyet vs bant genişliği, disk alanı, kullanılabilirlik, destek, incelemeler, vb.).

Genel olarak, yönetilen WordPress ana bilgisayarları her zamanki paylaşılan ana bilgisayarlarınızdan kesinlikle daha pahalıdır (istisna SiteGround hariç), ancak karşılığında aldığınız destek ve performans seviyesi oldukça harika! 

Aşağıdaki 5 bizim kişisel favorilerimizdir. En iyi yönetilen WP ana bilgisayarlarını sıralamak için aşağıdaki ölçütleri kullandık: Kullanım Kolaylığı, Uygun Fiyat ve Performans / Güç. Zevk almak!

Matthew Rogers
Barındırma Editörü

Yönetilen WP Hosting Karşılaştırması: En İyi 5 Ayrıntılı

1. SiteGround

Bu, tüm zamanların en sevdiğimiz barındırma şirketimiz, ucuz, çok güçlü sunucuları var (tüm dünyada) ve en önemlisi, destek birinci sınıf.

WordPress özelliklerine gelince, GrowBig planları, herhangi bir WordPress sitesinin performansını büyük ölçüde hızlandıran SiteGround’un şirket içi önbellek sistemi olan SuperCacher ile birlikte gelir. Ayrıca WP otomatik güncellemeleri, ücretsiz SSL, ücretsiz WordPress geçişleri vb..

SiteGround ayrıca WordPress tarafından şiddetle tavsiye edilir (çok az sayıda hosting şirketi bunu talep edebilir!), bu mutlak beyinsiz! aman, + 30 günlük para iade garantisi var!

3 hosting planı var, en uygun planları sadece başlıyor 3,95 $ / aylık (normal fiyatta% 67 indirim)! 

siteground2

  Kazanan – 9.6 / 10

Kullanım kolaylığı

95%

Uygun fiyatta

92%

Performans / Güç

90%

2. Volan

Volan – bizce – web ajansları ve satıcıları için en iyi seçimdir! Sitelerindeki özellik setlerine gerçekten göz atmanız gerekiyor, ancak en sevdiğimiz bazı özellikler.

Barındırma istemcilerinizle iş akışınızı iyileştirmeye güçlü bir şekilde odaklanırlar, bu nedenle Blueprints (Ortak temaları ve eklentileri gelecekteki projeler için başlangıç ​​setleri olarak paketleyin) gibi aşamaları içerir. & değişiklikleri canlı yayınlamadan önce test edin), Site Klonlama, Faturalarınızı müşterilerinize aktarın, Şifreleri paylaşmadan işbirliği ve çok daha fazlası.

Bireyler ve ajanslar için çeşitli hosting paketleri sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 14 $ / ay

Kullanım kolaylığı

95%

Uygun fiyatta

85%

Performans / Güç

93%

3. Pressidium

Çok tanınmış değil ama çok çok iyi! Bu site aslında Pressidium üzerinde çalışıyor. Diğerlerinden daha pahalı olsalar da, deli sunucu kurulumlarıyla bunu telafi ediyorlar.

Özellikler arasında otomatik ölçeklendirme (örneğin trafik ani artışları bir sorun değildir, mimari buna göre ölçeklenir), site dışı yedeklemeler (bunu seviyorum), aşamalandırma siteleri, otomatik güncellemeler, dinamik yük dengeleme, çok agresif önbellekleme, harika bir CDN, liste uzayıp gidiyor & üzerinde. Ciddi, bütçeniz varsa, kaydolun!

En ucuz planları aylık 21 $ ‘dan başlıyor

Kullanım kolaylığı

95%

Uygun fiyatta

80%

Performans / Güç

93%

4. WP Motoru

WP Engine, genel olarak yönetilen wp ana makineleri söz konusu olduğunda hala iyi bir liderdir. Sayfaları süper hızlı (EverCache olarak adlandırılır) sunmak için şirket içi özel inşa edilmiş bir önbellek sistemine sahiptirler ve CDN’leriyle birlikte, en hızlı WP barındırma şirketlerinden biridir.!

Otomatik güncellemeler, 7/24 WP özel destek, sahneleme, vb. saldırıya uğradı… oldukça temiz.

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini haklı çıkarmanın ötesinde! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları aylık 29 $ ‘dan başlıyor

Kullanım kolaylığı

95%

Uygun fiyatta

75%

Performans / Güç

93%

5. Kinsta

Kinsta son zamanlarda planlarını yeniledi, diğer WP ev sahiplerinin sahip olduğu tüm özelliklere sahip ve KeyCDN aracılığıyla ücretsiz ssl ve ücretsiz CDN sunuyor!

En ucuz planları aylık 30 $ ‘dan başlıyor

Kullanım kolaylığı

92%

Uygun fiyatta

75%

Performans / Güç

95%

Yönetilen WordPress Barındırma: Ayrıntılar

WordPress’in artan popülaritesi, WordPress uzmanlığının artmasına neden oldu. Web’deki birçok farklı ana bilgisayar sağlayıcısı, son zamanlarda WordPress’e odaklanmayı seçti. Bu, bu sağlayıcıların WordPress siteleri için en uygun platformları tasarladıkları anlamına gelir. Bu platformlar, WordPress’in daha teknik yönlerini ve işlevlerini yönetmenize yardımcı olur, böylece plakadan bir yük alabilirsiniz. Sitenizi bir esinti haline getiriyorlar!

Günlük yedeklemeler, WordPress güncellemeleri, ölçeklenebilirlik ve güvenlik, yönetilen WordPress barındırma sağlayıcılarının kapsadığı işlevlerdir. Teknik nitrit-cesaret için kapıcı olarak hareket ederken, en iyi yaptığınız işe devam etmekte özgürsünüz; harika içerik paylaşmak ve yaratmak. (Genellikle ABD merkezli) şirkete bağlı olarak, paylaşılan barındırma, özel barındırma, bulut barındırma ve hatta belki de bayi barındırma seçenekleri de sunabilirler..

Yönetilen ana makineler, sitenin çalışma süresini ve hızını ele almak için de tasarlanmıştır. Bu şirketlerin birçoğu sunucu düzeyinde önbelleklemeden yararlanır ve kolaylıkla bir CDN’ye sahiptir. Bu, önbellek eklentilerine güvenmeniz gerekmeyeceği anlamına gelir. Bunun gibi platformlar, çok az zamanı olan veya teknik geçmişi olmayanların sitelerini endişelenmeden istedikleri şekilde yönetmelerine izin verir.

Neden Yönetilen WordPress Hosting’e ihtiyacınız var??

Tam zamanlı, aktif olarak çalışan bir WordPress sitesi veya blog çalıştırmak kolay bir iş değildir. Zaman alıcıdır ve çok dikkat gerektirir. Sosyal medya, web sitesi tasarımı, içerik ve pazarlama ile başa çıkmak için yeterli bir yüktür, bir siteyi çalıştırmanın teknik yönlerini üstlenmeye çalışmak çok fazla olabilir. Siteniz daha fazla trafik almaya başladığı için endişelenmeye başlamış olabilirsiniz.

Bir işletmenin sahibi olarak, büyüyen bir siteye ayak uydurma konusunda yalnızca iki seçeneğiniz vardır. Kendi kendine denetlenen bir çözüm arayın veya sizin için teknik yönleri yönetmek üzere başka bir ekip üyesi kiralayın. Çözüm ararken, araştırmanız sizi hosting yönetmeye getirmiş olabilir. Ekstra bakım yedeklemeler, güncellemeler ve güvenlik ile ilgili potansiyel baş ağrılarını ortadan kaldırdığı için web barındırma bu tür genellikle önerilir.

Günümüzde bu web sitesi hosting şirketlerinin çoğu oldukça uygun fiyatlarla mevcuttur, ancak özellikleri, bakım ve her sitenin alır ham sunucu kaynaklarına bağlı olarak değişebilir. Bu kiralık bir el için aynı şey geçerli ve bu uzmanlar her zaman ortalama web barındırma daha mal olacak. Maliyet önceliklerinizden biriyse, yönetilen barındırma yerine paylaşılan bir barındırma hesabı düşünmek isteyebilirsiniz.

Diğerleri gibi, muhtemelen yukarıdakilerin tümünü zaten düşündünüz ve kendinize aşağıdaki soruları sordunuz; buna gerçekten ihtiyacım var mı? Neden bazı siteler bu kadar pahalı, bazıları ise bu kadar ucuz? Kaydolma zahmetine değer mi? Bu platformlar, büyük veya orta ölçekli işletmeleri yöneten yeni sahiplere veya kişilere iyi çözümlerdir. Siteniz daha fazla trafik almaya başladığında, sitenizi takip etmek zor olabilir.

Bu hizmete ihtiyacınız olup olmadığına karar vermekte sorun yaşıyorsanız, lütfen WordPress barındırma avantajları ve dezavantajları ile iyi bir WordPress ana bilgisayarından ne bekleyebilirsiniz konusunda kapsamlı araştırmalarımızı inceleyin ve kullanın..

Yönetilen WordPress Hosting’in Artıları ve Eksileri

Yönetilen barındırma mükemmel bir anlaşma gibi görünse de, gerçekten herkes için değil. Şirketler arasında farklılık gösterirler, ancak çok temel düzeyde bir ev sahibi kullanım kolaylığı, güç, uygun fiyat ve performans sağlamalıdır. Yönetilen barındırma arkasındaki ana fikir, web sitesinin sahibi diğer zaman alıcı yönleri yerine pazarlama ve içerik oluşturma odaklanabilir olmasıdır. Bu ana makinelerin her birinin sunduğu paketlerdeki farklılıkları tanımak iyi bir fikirdir.

Yararları

İnanılmaz hız

Web sitesi hızı, başarı ve site sıralamasında büyük rol oynar. Hızınız yavaşsa, önbellekleme eklentisi uygulamak veya MaxCDN gibi içerik için bir dağıtım ağı kullanmak gibi hızın geliştirilmesine yardımcı olmak için yapabileceğiniz birçok farklı şey vardır. Görüntü dosyası boyutlarını azaltmak bile uygun bir seçenektir. Ancak, bu değişiklikleri yapmak için zamanı olmayanlarınız için, yönetilen WP ana bilgisayarları sizin için tüm hız optimizasyonuna dikkat eder, bu da bir emlak WordPress teması veya bir WP teması gibi ağır temalar çalıştırıyorsanız süper kullanışlıdır. çok fazla fotoğraf depolayan fotoğrafçılar için.

Önbellekleme için herhangi bir üçüncü taraf eklentisine bağımlı olmanız gerekmemesi için doğrudan sunucu düzeyinde önbelleğe almayı etkinleştirirler. Sunucuları ayrıca WordPress için özel olarak yapılandırılmıştır. Bu, sitenizin trafiğin ne kadar çılgın olduğuna bakılmaksızın işlevselliği takip etmesini sağlar. Trafiğiniz New York, Houston veya Chicago’dan gelse de, yükleme hızı sorun olmayacak.

Güvenlik

Site yönetiminde yeni olan kişiler genellikle varlıklarını korumaları gerektiğini unuturlar. Bu gün ve yaşta güvenlik her şeydir. Sitenizi tek başınıza yönetiyorsanız ve herhangi bir güvenlik deneyiminiz yoksa, siteniz ve bilgileriniz saldırılara karşı savunmasız olabilir. WordPress siteleri genellikle bilgisayar korsanları ve botlar tarafından hedeflenir (platformu kaç site kullandığından dolayı). Bu tehlikeler kötü amaçlı yazılım, virüs ve bilgisayar korsanlığı girişimleri gibi herhangi bir biçimde olabilir.

Bu tehlike, sahibi olarak sizi etkiler, ancak site ziyaretçilerinizi de etkiler. Bu saldırılar tamamen tehlikeye atılmış bir sisteme veya siteye yol açabilir. Bir WordPress ana bilgisayarıyla çalışmanın büyük bir yararı, bu olasılıklardan korunmanız anlamına gelir. Hizmet reddi veya DDoS saldırılarından bile korunursunuz. Bu siteler, etkin ve meşgul kalan, sitenizi günlük olarak değiştirilen dosyalar için etkin bir şekilde tarayan inanılmaz derecede sıkı bir güvenlik düzeyine sahip olmanızı sağlar..

Otomatik güncellemeler

Pazarlama ve yönetime ayak uydurmak bir angarya olabilir. Yönetilen bir ana bilgisayarı kullanmadığınızda, sitenizi güncellemekten siz sorumlusunuz. Güncellemeler, hızlı bir siteyi korumak ve her şeyi güvende tutmak için önemlidir. Yönetilen web barındırıcıları sizi kapsamaktadır, yeni (kararlı) bir sürüm yayınlandığında tüm çekirdek eklentileri ve WordPress’i günceller.

Bunun yanı sıra, WordPress ana makinesi temel dosyalarınızı otomatik olarak en son sürüme günceller. Bu inanılmaz derecede faydalı çünkü bekleme süresi kaldırıldı. Dosyalar tam sürüm anında güncellenir. Bu, bir üçüncü taraf güncellemesinin ve ek maliyetlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

Kesinti yok

Yönetilen ana bilgisayarlar, bir ABD sunucusunun çökmesi durumunda (yedekleme basitçe devralınır) tipik olarak daha iyi bir altyapıya sahiptir;.

Teknik Destek

Tek başına gitmek, işler ters gittiğinde yorucu bir deneyimdir. Sitenizi tek başına yönetiyorsanız ve site çökerse, arabelleğe alınması çok uzun sürerse veya başka şekillerde arızalanmaya başlarsa, sahip olduğunuz tek kaynak sizsiniz. En azından, siteniz aksama süreleri yaşayabilir, bilgi kaybedebilir ve hatta sorunlar nedeniyle sıralamayı kaybedebilir. Site ziyaretçileri, gezinirken belirli bir kalite düzeyi bekler. Teknik zorluklarla karşılaşırlarsa geri dönme olasılıkları daha düşüktür.

Yönetilen bir WordPress ana bilgisayarıyla çalışmanın bir yararı, çoğu paketle birlikte gelen yerleşik teknik destektir (üst düzey ana bilgisayarlar ABD tabanlı destek personeli sunar). Genellikle 7/24 çalışırlar, böylece herhangi bir sorun hızlı ve ustaca çözülebilir. Geliştirme, ince ayarlar, hız veya güncellemeler ile ilgili tüm soruların yanı sıra sorunlar da cevaplanabilir.

Günlük yedeklemeler

Güncellemeler gibi, yedeklemeler de zaman alıcı olabilir. Her teknik yönüne ayak uydurmak zor bir oyundur ve tam bir site kaybından kaçınmak için yedeklemeler çok önemlidir. Yedekleme, bir telefonu yedeklemek gibi, bir şey olursa, geri almak için iyi bir başlangıç ​​noktası olmasını sağlar..

Yönetilen bir WordPress ana bilgisayarıyla, bu konuda endişelenmek için asla parmağınızı kaldırmanız gerekmez. Tüm verilerin tamamen ve her zaman güvenli olması için yedekleme sitelerini günlük olarak barındırır. Gerçekten iyi ana bilgisayarlarla, WordPress sitenizi bir önceki günün yedeklemesine kolayca geri yükleme ayarı inanılmaz derecede kullanıcı dostu hale gelir.

Geliştirme veya “geliştirme” araçları

Bir site oluşturduktan sonra, siteyi mümkün olan en yüksek kaliteye ve işlevselliğe itmek çoğu site sahibi için hedeftir. Kullanıcı dostu ve yönlendirilmiş içerik için en çok düşünülmüş ve iyi planlanmış siteler en üst sırada yer almaktadır. Doğru geliştirme araçlarıyla sitenizi bu başarı seviyesine getirmek kolaydır.

Geliştirme araçları, uygun saha inşası ve rafine edilmesi için gereklidir. Bu araçlar web sitenizi tasarlamanıza ve hata ayıklamanıza yardımcı olur. Hata ayıklama, bir siteyi çalıştırmanın önemli bir özelliğidir, çünkü ziyaretçilerinizde sorun yaşarsa sitenizi iade etme veya onlara güvenme olasılıkları daha düşüktür. Bir WordPress ana bilgisayarıyla, erişim kolaylığı için tüm araçlar elinizde.

Evreleme araçları

Bu araç, geliştirme araçları gibi, canlı içerik yüklemeden önce sitenizi test etmenize yardımcı olur. Evreleme araçları, kötü yüklemelerden kaçınmanıza yardımcı olur, çünkü yeni gelişmeler, tasarım veya işlevselliklerin gerçek hayatta nasıl oynandığını görebilirsiniz. Yepyeni bir eklenti, tema veya tasarım denemek istediğinizde, taşa koymadan önce kolayca deneyebilirsiniz.

Evreleme araçları, hızlı ve kolay değişiklikler yapmak için de yararlıdır. Bu işlevler ayrıca güvenli bir şekilde silinmesini sağlar ve yanlışlıkla yapılan yüklemelerden kaçınmanıza yardımcı olur. Tüm bunlar, siteniz için sıralamanın ve trafiğin iyileştirilmesinden yanadır.

Dezavantajları

Fiyatlandırma  

Yönetilen web barındırma sağlayıcılarının maliyeti, ABD merkezli SiteGround’dan 100 $ / Kinsta’ya kadar çok değişir.

Bazı barındırma şirketleri gerçekten yaklaşık 80-120 $ / mo bir yumruk vurmak olabilir. Bu, bir ev sahibi ile çalışmanın bir dezavantajı olabilir. Bununla birlikte, seçim her zaman özel olarak ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Tamamen yatırıma değer olabilir.

Sınırları

WordPress ana bilgisayarlarının sınırsız olduğu düşünülse de, eklenti kullanımında bazı kısıtlamalar vardır. Çoğu ana bilgisayar, çok fazla kaynak tüketen eklentilere izin vermez. Bunlar W3 Total Cache veya WP Super Cache gibi eklentilerdir. Bu, bu eklentileri kullanmayı tercih eden birçok kullanıcı için bir sorun olarak kabul edilir.

Arayüz farklılıkları

Dikkat edilmesi gereken başka bir şey, ana makine türlerini değiştirirken oluşabilecek sorunlardır.

Bazen, yönetilen barındırmadan paylaşımlı barındırma ya da tam tersine geçiş yaparken, bazı kullanıcı portalları aynı şekilde çalışmaz. Ziyaretçiler ve site sahipleri hem bu zor hem de istenmeyen bir zorluk bulabilir. 

En İyi Yönetilen WordPress Ana Bilgisayarını Ararken Kontrol Edilecek Özellikler

Web hosting önemli kararlar bir sürü getiriyor. Sitenizi yenilerken veya ilk kez oluştururken göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör vardır. Çalıştırmak ve çalıştırmak, her teknik sorumluluğu göz önünde bulundurmak ve hiç bir taş bırakmadan bırakmak demektir. Bir kez tamamen sitenizin yanı sıra web hosting yöntemi dahil etmek istediğinizi anladım, doğru sağlayıcı daraltmak gerekir. Bunlar tamamen sitenize ve refahına güvenebileceğiniz şirketler olmalıdır. Son bir karar vermeden önce dikkate almanız gereken birkaç faktör şunlardır:

Sunucunun Konumu

Fiziksel sunucu konumları, sitelerinizin yükleme süresini doğrudan etkileyebilir. Sunucu ABD’deyse ve siz de ziyaretçiyseniz, siteye daha hızlı erişebilecekleri muhtemeldir. Sunucu önemli ölçüde uzakta olduğunda, ziyaretçiler yükleme sırasında zorluklarla karşılaşabilir ve bu da sıralamada ve katılımda düşüşe neden olabilir. Oturum açtığınız şirketin makul şekilde yerleştirilmiş sunuculara (ör. Hedef pazarınıza en yakın olanı seçin) ve ideal olarak, sitenizi bir kopyasının bulunduğu global düğüm ağına dağıtarak bu sorunu çözen bir CDN’ye sahip olduğundan emin olun. site sunulabilir.

Depolama Sınırlamaları

Web sitesi sunucuları bazen sizi vaat ettiğinizden daha az depolama alanına dolaştırmaya çalışır. Alan, web sitenizi barındırmakla ilgilidir, yeterli alan yoksa, site düzgün bir şekilde barındırılmayacaktır. Herhangi bir sözleşme yapmadan önce, ayrılmış depolama alanının seçtiğiniz web sitesinde web sitenizle çalıştığını iki kez kontrol ettiğinizden emin olun..

Destek Kapsamı

Seçtiğiniz sağlayıcı ABD merkezli teknik müşteri desteğiyle övünebilir olsa da, kısıtlayıcı saatleri veya gereksinimleri olabilir. Bazı durumlarda, desteğe erişmek için ek ücretler gerekebilir. En iyi yönetilen WordPress barındırma sağlayıcıları 7/24 desteğe sahiptir, böylece istediğiniz zaman yardıma erişebilirsiniz. 24 saat yardım alan sağlayıcılara dikkat ettiğinizden emin olun.

Yönetilen WordPress Hosting’e Bugün Yatırım Yapın!

Yukarıdaki kriterleri kullanarak araştırmayı kendiniz yapabilir veya zaman kazanabilir ve !

Yönetilen WordPress Hosting’in Kuruluşu ve Evrimi

2000’li yılların sonlarında ve 2010’ların başında, ekonomi büst olmanın ortasındaydı, WordPress bir internet süper gücü olma eşiğinde idi ve şirketler müşterilere nasıl asılacağını ve gelirin büyümesini nasıl sürdüreceğini anlamaya çalışıyordu. . Daha sonra, 2009 yılında, WordPress hostingini yönetti ve 10-15 milyar dolarlık bir endüstriden bir milyar dolarlık bir bölüm yarattı. Kalabalık kaynaklı, bazen ezici eklentiler WordPress gerekli, barındırma şirketleri güncellemeleri otomatikleştirmek, web sitesi güvenliğini sağlamak ve web sitesi bakımının arka uç özelliklerini kolaylaştırmak için kod kullanmaya başladı. Birçok barındırma sağlayıcısının kendi benzersiz özellikleri ve fiyatları ile kendi WordPress yönetim sistemini sunması uzun zaman almamıştı.

Yönetilen WordPress hosting’in yeni servisi, eski standart paylaşılan hosting planlarından daha yüksek bir fiyat verdi. Başından beri, tüm barındırma şirketlerinin standart bir dizi özellik sunması bekleniyordu: web sitelerine artan hız, gece gündüz güvenlik, yüksek trafikli web siteleri için bant genişliği genişletme, müşteri desteği ve günlük güncellemeler. Ancak, bu hizmetler bir düzine düzinelerce, bir dizi kopya kedi şirketi fırladı ve müşterilerin hangi markanın en iyi olduğunu belirlemesi zordu. Barındırma şirketleri, birbirlerinden benzersiz şekilde ayırt eden özellikler, hizmetler ve nişler dahil etmeye başlamak zorunda kaldılar.

Büyük Yönetilen WP Barındırma sağlayıcılarından bazıları:

Pagely, yönetilen WordPress barındırma işleminin gerçek yaratıcısıdır. WordPress eklentilerini otomatik olarak güncelleyecek ve WordPress çekirdeğinde çalışacak otomatik kod yazdılar. Ayrıca, web sitelerini siber saldırılardan korumak için bir çerçeve oluşturdular ve web sitesi hızını artırmak için ayarları düzenlediler. Bugün Pagely, WordPress’in büyümesi boyunca güvenliğini artırmaya devam ediyor. Hizmetlerini sağlamlaştırmaya, anaakım pazarların zevklerine uymaya ve üst düzey şirketlere hizmet vermeye çalışıyorlar. Pagely bugüne kadar Disney ve Facebook gibi büyük şirketlerle çalıştı. Hedefleri her zaman müşteri odaklı kalmaktır.

WP Engine, mükemmel müşteri hizmetleri, hızlı yükleme hızları, yedekleme ve önbellek özellikleri ve web geliştiricileri için kullanıcı dostu olmaları nedeniyle en iyi WordPress yönetim ana bilgisayarlarından biri olarak kabul edilir. WP Engine’in hizmetleri, bir web sitesine yüksek miktarda trafik işleyebilir ve bunların odak noktası, kişisel web sitesi sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılamaktan işletmelere kadar uzanır. Başlangıç ​​fiyatı ayda 29 $ daha ucuz tarafında ama paylaşılan bir hosting platformundan çok daha fazlasını sunuyor.

Popüler bir seçenek olmasına ve genellikle diğer yönetilen WordPress barındırma şirketleriyle birlikte gruplandırılmasına rağmen, SiteGround aslında aynı şey değildir. Teknik olarak üst düzey bir hosting şirketi olarak bilinir. Başından beri iyi hız ve performans, önbellek yedeklemeleri, CDN erişimi, tam bir cPanel ve e-posta yönetimi sundular. Sunmadıkları tek sorun, web sitenize gelince güçlü güvenlik. Dolayısıyla, saldırıya uğrama riski altındaysanız, web sitenizi gerçekten güven altına almak için üçüncü bir tarafa gitmeniz gerekecektir. SiteGround’un fiyatı ayda 3,95 ABD dolarından başlar ve yüksek miktarda depolama alanı ve yüksek trafikli web siteleri için güçlü destek için ayda 20 ABD dolarının altında kalır.

Flywheel, web tasarımcılarını ve web geliştiricilerini bayi barındırma paketleriyle hedefleyerek pazarın nişini köşeye sıkıştırdı. Özellikle bunun için içerdikleri bazı özellikler şunlardır: farklı kişilerin belirli projeler için kendi kullanıcı adlarını ve şifrelerini ayarlayabilmeleri için basit işbirliği, müşterilerinin belirli temalara, eklentilere ve ayarlara ve istemciye sahip birden fazla WordPress sitesi oluşturmasına izin veren blueprinting. transferler, Volan geliştiricilerinin ve tasarımcılarının kendi müşterilerine vermek için ücretsiz web siteleri oluşturmalarına izin verir. Volanın fiyatı ayda 15 dolar ile 250 dolar arasında değişir ve en büyük plan için aylık 600.000 ziyaretçiyi kapsayabilir.

Kinsta, 2013 yılında kurulan daha yeni bir WordPress yönetim platformudur. Uzmanlık hizmetleri işletmelere hitap eder ve web sitesi hızları ve ölçeklenebilirlikleri için Google Cloud’a güvenir. Diğer standartlar tarafından yönetilen WordPress özelliklerini sunarlar; mükemmel müşteri hizmeti, güvenlik garantisi ve CDN ağ desteği gibi. Kinsta, tam bir WordPress arka uç altyapısıyla birlikte geldiğinden, web sitenizin tasarımını ve hissini idare etmenizi serbest bıraktığı için son derece saygındır. Fiyatları aylık 100 $ ‘dan başlıyor ve her bir plan 100 $ artıyor.

Yönetilen WordPress hosting, 2009 endüstrisine girmesinden bu yana uzun bir yol kat etti. Her şirket, barındırma sahnesindeki ayak izinin benzersiz olmasını sağlamak için çalışmalarını yaptı. Her şirketin sunduğu özellikler, farklı endüstriler ve müşterilerin beğenisine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu şirketlerin nereden geldiğini, WordPress’in sürekli büyüyen ve sürekli değişen etkisine uyacak şekilde nasıl geliştiklerini ve uzmanlaştıkları benzersiz teklifleri bilmek, ihtiyaçlarınız için en iyi barındırma programını belirlemenize yardımcı olacaktır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author