En İyi Seyahat Kredi Kartı Kanada

seyahat hedefi

Kanada’da kış geçirmenin en iyi yolu nedir?

Ondan uzaklaşarak.

Küba veya Meksika gibi tropikal bir varış noktasına gitmek, geçmiş zaman Kanada tatilinin bir zaman testidir. ��

Riu Palace Peninsula Cancun Air Miles ile rezervasyon yap �� ��

Adım Gary ve son 4 yılda sanırım orada her Kanadalı kredi kartını uyguladım ve kullandım. Harika deneyimlerim ve bazı kötü deneyimlerim oldu.

Ayrıca çeşitli kartlarla biriktirilmiş puanları kullanarak 20’den fazla ülkeye seyahat edebildim. Genellikle bu kılavuzda web barındırma, hizmetler ve küçük biz araçları gibi geeky şeyler hakkında yazarken en iyi kart seçimlerimi paylaşacağım ve her biri için bazı avantajları açıklayacağım.

Çoğu seyahat kartı ile akılda tutulması gereken en önemli şey, çok sayıda ince baskı olmasıdır. Fırsatlar kağıt üzerinde aynı görünebilir, ancak harcamaya başladığınızda, ücretlerin ve oranların temelde alacağınız tüm indirim veya ödülleri iptal ettiğini görürsünüz..

En Çok Tıkladığım Seçtiklerim

Bu kılavuzu yapılandırma şeklim oldukça basit. Her seyahat kartı kategorisi için en iyi parçaları seçtim. Eğer bir şeyiniz varsa otel salonları için kartlarım var, en iyi para iadesi veya Air Miles.

Rehberim / önerilerim ve daha büyük finansal sitelerde alacağınız arasındaki büyük fark, bu kartları gerçekten denedim. Daha büyük sitelerdeki seçimlerin bazıları, kayıtlar için korkunç ödüllere sahiptir, ancak ürünün tanıtımcıları için büyük bonuslara sahiptir..

⚠️ Bunun hızlı ve kirli bir dökümünü arıyorsanız, bir şekilde Kanadalı olarak bir Amerikan kredi kartı alabileceğinizi dürüstçe söyleyeceğim. Ortalama Amerikan kartları, Kanada programları olarak 1.5-2X bonus kayıt puanı verir. Bunun için kapitalizme ve uber rekabetçi bir finansal ekonomiye teşekkür edebilirsiniz. Kanada sadece aynı değil. 

Olduğu söyleniyor, benim en iyi seçimim TD Aeroplan Kartı (web sitelerini buradan ziyaret edin). Aeroplan, en yüksek giriş noktası puanlarına, 2000’den fazla ortağı aracılığıyla çevrimiçi alışveriş için 2X ödül programına, seyahat sigortasına + ücretsiz salon erişimine sahiptir.

Neyse, yeterince şikayetçi. Rehbere girelim! ��

Herhangi bir başka öneriniz varsa, lütfen üstteki iletişim formuna basın ve bana bildirin. Çalıştığım kartlara bağlı olarak genellikle bu yayını yılda bir veya iki kez gözden geçiririm.

Seyahat Kredi Kartlarını Anlama

Birçok seyahat kartı, günlük harcama kalemlerinde puan ve mil biriktirmenize izin verir, böylece sık sık uçmasanız bile çok sayıda ödül kazanmanızı mümkün kılar.

Seyahat kartlarının bolluğu ve ödül programlarının çeşitliliği karanlıkta çok fazla müşteri bırakıyor. Kararınızı kolaylaştırmak için, yedi geniş seyahat ödülü kategorisinde en iyi kredi kartlarına bakacağız. Bu kategoriler seyahat noktaları, hava milleri, döviz alımlarında nakit iadesi, otel ödülleri, kayıt bonusları, havaalanı bekleme salonları, sık uçan yolcu broşürleri ve genel kazanan.

Bu rehber, seyahat ödülleri kredi kartı seçmeniz gerektiğinde değerli bir kaynak olarak hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Size en iyi avantajı sağlamak için, seçtiğimiz kartlar kendi kategorilerinde önde gelen oyuncular.

Yolcu İpucu: Seyahat ederken çantanızı hiç kaybettiniz mi? Doğru kartı seçmenin her gün gecikmiş bagaj için 500-1000 dolar almanıza izin verdiğini biliyor muydunuz? Gecikmeli uçuşlar veya diğer havaalanı vidaları için de para geri alabilirsiniz..

Metodolojimiz

Metodolojim basit ancak detaylıydı. Bonus kategorileri, karşılama teklifleri, seyahat sigortası avantajları, sadakat programlarının esnekliği, yıllık ücret feragatleri ve çok daha fazlası gibi önemli faktörleri dikkate aldım. Ödül puanlarını kişisel veya işletme giderlerine göre hesapladım.

Bunu yaparken, bakkaliye, fatura ödemeleri, gaz, eğlence, seyahat, restoran yemek, eczane vb. Öğeler üzerinde aylık harcama ve satın alma işlemlerinin farklı yönlerini birleştirdik..

Aşağıda Kanada’daki en iyi seyahat kartlarının bir özeti bulunmaktadır. Bu sadece bir anlık görüntüdür, ancak her kartın ayrıntıları aşağıdadır.

�� ÖNEMLİ NOT – Bu kartlar sık ​​sık oranları değiştirir, bu nedenle burada web sitesinin tam olarak aynı olmadığı bir şey görürseniz, şirketler web sitesine eriştiğiniz IP konumuna göre farklı fiyatlar ve fırsatlar sunacaktır. Bunu olabildiğince güncel tutmak için elimden geleni yapıyorum. ��

Seyahat Noktaları için En İyi Kredi Kartı

1. En İyi Genel Seyahat Kredi Kartı – TD Aeroplan (40K Üyelik Bonusu)

 • Kazanan: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Yıllık Ücret: 120 $, ancak ilk yıl için bir indirim ile geliyor. (Yani… .0 $ Ücret)
 • Gelir Uygunluğu: 60.000 $ kişisel gelire veya 100.000 $ birleştirilmiş hane halkı yıllık gelirine sahip olmak.
 • Bazı avantajları: 40.000 Aeroplan millik karşılama bonusu

Kredi kartı seyahat ödülleri kategorisinde çok iyi fırsatlar var, bu yüzden birini seçmek zor oldu. Ancak titiz bir analizden sonra, sonunda Kanada pazarında, en iyi genel seyahat ödülü kartının tacının TD® Aeroplan® Visa Infinite * ‘e ait olduğuna karar verdim.

Fotoğraf: Chris Lawton Unsplash

Şu anda Kanada’daki en popüler ödül programıdır. Popülerliği nedeniyle, Kanadalılar her şekilde ellerinden gelebilecek şekilde Aeroplan puanlarını toplamaya çalışıyorlar. Kart sahipleri oteller, uçuşlar, araç kiralama, tatil paketleri, çeşitli ürünler ve etkinlik biletleri için kullanabildikleri mil kazanabilirler.

En iyi yanı, kart sahiplerinin Aeroplan’a bağlı ortaklarda ürün satın alarak puanlarının iki katını kazanabilmeleridir. Bu nedenle, 5 milyon Aeroplan topluluğunun üyesiyseniz, bir Aeroplan kartı edinmeye değer.

Bu kartın neden türünün en iyisi olarak kabul edildiğini göstermek için, bazı avantajlarının bir özeti:

 • 40.000 Aeroplan mil değerinde hoş bir bonus vererek kırmızı halıyı çıkarıyor..
 • Kapsamlı bir seyahat sigortası paketi içerir.
 • Sağlar öncelikli check-in ve biniş Aeroplan uçuş ödülleriyle AirCanada.com’da seyahat ederken.
 • Kart sahiplerine Air Canada Maple Leaf lounge’a her yıl bir adet ücretsiz konuk kartı verilir..
 • Aeroplan eStore aracılığıyla katılan Aeroplan iş ortaklarına ve çevrimiçi perakendecilere yapılan satın alımlardan kazandığınız milleri iki katına çıkarın.
 • AirCanada.com’da yapılan gaz, bakkal, eczane ve alışverişlerde harcanan her 1 $ için 1,5 puan sağlar
 • Diğer satın alımlar için, harcanan her 1 ABD doları için bir puan.
 • Bir TD Aeroplan Kredi Kartı Sahibi olduğunuz sürece, Aeroplan Miles’ınızın geçerliliği sona ermeyecektir.
 • Aeroplan ortaklarının büyük listesine buradan bakın. bir uçakta kaç tane aeroplan mili kazanacağım
Uçuşta Kaç Aeroplan Mili Kazanacağım?

En iyi seyahat ödülleri kartımız için çok sayıda avantaj var. Paketin öne çıkmasını sağlayan çeşitli özelliklerle doludur, örneğin 40.000 Aeroplan Mil’e karşı konulmaz karşılama bonusu. Bunu perspektife sokmak gerekirse, bu ödül kabaca 2 premium ekonomi kısa mesafe, gidiş-dönüş uçuşu ile karşılaştırılabilir.

Oldukça kazançlı olmasının yanı sıra, bu paket harcanan her bir dolar ile Aeroplan milleri kazanma potansiyeli sunuyor. Her. Dolar. Harcanan. Kazanılan milin harcanan dolara oranı şöyledir: Her 1 dolar için 1,5 Aeroplan mili, gaz, bakkal, eczane ve AirCanada.com’da; sonra her şey için harcanan her bir dolar için 1 Aeroplan Mil sağlar.

Bu yüzden eldeki en iyi genel kredi kartı olarak en üst sıramızı kazandı, eller aşağı.

Aeroplan Milleri Nasıl Kullanılır?

Bu kartın tekliften yararlanma işlemi, neyi kullanmaya çalıştığınıza bağlıdır. Mal veya etkinlik biletleri gibi şeyler için süreç, çevrimiçi e-mağazalarından alışveriş yapmak kadar basittir. Ayrıca, Aeroplan iş ortağı mağazalarından yapılan alışverişler, kart sahiplerine iki kat ödül kazanarak Aeroplan millerini hızla ve kolayca toplamalarını sağlar.

Diğer özel avantaj ve avantajlar arasında 24 saat 24 saat konsiyerj hizmeti bulunmaktadır..

Nezaketle destansı, bazılarına seyahat ve otomobil sigortasını tanımlarken aşırıya kaçabilir, ancak çok uzakta olmayabilir. 65 yaşın altındaki kart sahipleri için ilk 21 gün boyunca 1 milyon dolara kadar seyahat sigortası sağlık sigortası bulunmaktadır. Ayrıca gecikmiş / kayıp bagaj, seyahat / iptal, uçuş / seyahat gecikmesi ve araç kiralama sigortası gibi diğer ilgili seyahat sigortası türlerini de içerir..

Son olarak, tüm bu harika prim avantajlarına yıllık 0 $ (indirimden sonra) yıllık bir ücretle erişmenizi sağlar..

Son Bir Şey – Aeroplan Sigortası

Yukarıdaki ipucunda bahsettiğim gibi, Aeroplan’ın müşterileri iptal sigortası, bavulunuz kaybolursa para ve bir dizi daha küçük teşvik içeren uçuş ve tatil rezervasyonu yapmaya teşvik etmek için bazı büyük teşvikler var..

Genel Olarak En İyi İpucu: Puan aktarmanıza olanak tanıyan ortakları ve sözleşmeleri olan programları arayın. Bu nedenle, ücretsiz otel konaklaması için 500 puan kısaysanız, yine de havayolu programınızdaki ekstralardan puan çekebilirsiniz. İpucu ipucu … aşağıdaki kart bunu yapar. ��

2. Seyahat Noktaları için En İyisi – Scotiabank American Express

 • Kazanan: Scotiabank Gold American Express® Kartı
 • Yıllık Ücret: 120 $
 • Gelir Uygunluğu: Yıllık gelirinizde en az 12.000 $ kazanın.
 • Bazı avantajları: İlk yılda 30.000 Scotia Rewards puanı kadar kazanma fırsatı.

Çok fazla kredi kartı ürünü var ve bolluk kredi kartı hangisinin en iyi olduğuna karar vermeyi zorlaştırıyor. Bununla birlikte, puanlarınızı ne harcayabileceğinizi kısıtlasalar da, çoğu program arasında puan aktarma fırsatı sağlar.

Scotiabank Gold American Express® Card, kart sahiplerini belirli bir seyahat kartı seçmeye zorlayan önemli bir faktörde öne çıkıyor. Puan / dolar oranı, puanların değerinde olduğu dolar cinsinden tutarı temsil eder.

Scotti Rewards puan programında Scotiabank Gold American Express® Card tarafından üç katman sunulmaktadır. Marketler, restoranlar, içki ve fast food satış mağazaları gibi uygun kuruluşlarda kullanılan her türlü para size inanılmaz 5 Scotia Rewards puanı kazandıracak.

Büyük Kayıt Bonusu + 25.000 Ödül Puanı

Bu seyahat ödül kartı, kullanıcılarının ilk yıllarında bile 300 $ ‘a kadar bonus Scotia Rewards puanına kadar hızlı ve rahat bir şekilde birikmesini sağlar. Hesap açmanın ilk üç ayında, uygun günlük satın alımlarda 1.000 dolar harcarsanız, otomatik olarak 25.000 Scotia Rewards puanı kazanırsınız.

Ancak Scotiabank Gold kısa süre önce karttan alınan yıllık ücreti 99 dolardan 120 dolara çıkardı. Bu kayda değer artış kartın çekiciliğini azaltabilir. Bu artışa rağmen, fiyat diğer seyahat kartlarından alınan benzer ücretlerle karşılaştırıldığında hala makul.

Yine de, size hala büyük faydalar sağlar. Amex Front Of the Line® erişimi ve kapsamlı seyahat sigortası ile yabancı işlem ücretlerinin olmaması.

Esnek Aktarılabilir Noktalar

Bu kartın ortaya koyduğu bir diğer etkileyici özellik, ödül kullanma programının esnekliğidir. İşlem kolay ve basitleştirilmiştir – tek yapmanız gereken sisteme giriş yapmak ve daha sonra “Seyahat Noktalarını Uygula” seçeneğini seçmektir. Daha sonra, kredi kartınızdan tahsil edilen seyahatle ilgili maliyetleri dengelemek için biriktirdiğiniz Scotia Rewards puanlarını kullanabilirsiniz. Bunlar uçuş, otel, kiralık araba vb. Şeyleri kapsayabilir..

Rahatlık temiz bir nefes alır: sinir bozucu kısıtlamalar veya karartma süreleri ile size yük getirmez. Bunlar, Scotiabank Gold American Express® Card’ın genellikle Kanada’daki en iyi seyahat kredi kartı olarak sıralanmasının nedenlerinden biridir..

3. Hava Milleri İçin En İyisi – BMO Air Miles World Elite

 • Kazanan: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Yıllık Ücret: 120 $ ilk yıl için feragat olsa da.
 • Gelir Uygunluğu: Yıllık gelirde 80.000 dolar veya bir hane için 150.000 dolar.
 • Bazı avantajları: 3000 AIR MILES hoşgeldin bonusu.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®, Kanada’da ödül kazanmanın en iyi yollarından biridir. Air Miles programı günlük yiyecek ve gaz alışverişlerini ücretsiz etkinlik biletleri, otel konaklamaları, uçuşlar, araç kiralama ve hatta elektronik gibi faydalara dönüştürüyor.

Cömert bir bonus ve yüksek kazanç oranı, BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® seyahat kartını heyecan verici kılan şeylerden sadece birkaçı. İlk satın alma işleminizden hemen sonra size 1000 hava mili veriyor ve bu yeterli değilmiş gibi üyeliğinizin ilk üç ayında kredi kartınızdan 3.000 ABD dolarına kadar ücret ödediğinizde size 2.000 hava mili daha sağlar.

Ayrıca, her 10 $ ‘lık satın alım için kartların bir AIR MILE kazanma oranı, AIR MILES kredi kartı için en yüksek getiri oranıdır. İki yıllık ücretsiz geçişten oluşan Mastercard Havaalanı Deneyimleri, LoungeKey havaalanı lounge programı ile sağlanmaktadır..

Kart sahipleri ayrıca, uçuşların AIR MILES kullanılarak yapılması şartıyla, Kuzey Amerika’daki AIR MILES uçuşlarında% 15 indirim kazanabilirler. Seyahat başına 15 gün süren seyahat sağlık sigortasından oluşan kapsamlı bir seyahat sigortası paketi ile birlikte gelir.

⚠️ Dürüst olmak gerekirse, bu kartın büyük bir hayranı değilim. BMO şirket kredi kartı müşterileri açıkça yapıyor miktarı için bu oldukça ölçülü bir bonus olduğunu düşünüyorum. Eğer ödül puanları + avantajları varsa bu kart kesinlikle eksiktir. ⚠️

4. Döviz Alımlarında En İyi Nakit – Roger’ın Kablosuz

 • Kazanan: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Yıllık Ücret: 0 TL
 • Gelir Uygunluğu: 80.000 $ kişisel gelire veya 150.000 $ birleştirilmiş hane halkı yıllık gelirine sahip olmak.
 • Bazı avantajları: Tüm döviz alımlarında% 4 geri ödeme alırsınız.

Nakit söyler, kral. Aynı şekilde, ödüllerle ilgili olarak, nakit kredi kartları, satın alımlarda harcadığınız miktarın küçük bir yüzdesini geri almanızı sağlar. Bununla birlikte, Rogers ™ World Elite Mastercard®, başka hiçbir kart gibi nakit tahakkuk etmek için yabancı para cinsinden seyahat masraflarınızı artırarak ekstra mil kat eder..

Fotoğraf: pina messina – Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard®, kart sahiplerinin döviz cinsinden yapılan tüm izinli alımlarda% 4’lük büyük nakit iadesi. Ama heyecanla çok sersemlemeden önce, % 2.5 dış işlem ücreti ile geldiğini unutmayın. Ancak, bu büyük% 4 nakit iadesi ile dengelenir ve net% 1,5 nakit iadesi bırakır.

Kart sahipleri Rogers ürün ve hizmetlerinde% 2 nakit geri kazanırken, diğer tüm ürünlerde% 1,75 geri ödeme alırlar. Ayrıca, her yıl daha da fazla para kazanmalarını sağlayan ücretsiz bir ek kart alma hakkına sahiptirler..

Mastercard® Pay ve Rewards ™ uygulamasıyla birlikte, kredi kartınızı kullanarak son 90 gün içinde yaptığınız en az 20 ABD doları tutarında izin verilen satın alma işlemlerine anında nakit ödülleri uygulayabilirsiniz.

Nakit Geri Dönen İşletmeler İçin İpucu -% 1,5 oldukça kötü olmasına rağmen, bir işletmenin tek kurucusuysanız, sonraki tüm işletme giderlerini kart üzerinden çalıştırabilir ve müşteri reklam harcamalarından veya diğer harcamalardan iyi bir getiri elde edebilirsiniz. Bu yalnızca yılda 1-2 milyon iş harcamaları için geçerlidir.

5. En İyi Kayıt Bonusu – Scotiabank Passport Infinite (35k Puan)

 • Kazanan: Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Kartı
 • Yıllık Ücret: 139 $
 • Gelir Uygunluğu: 60.000 $ kişisel gelire veya 100.000 $ birleştirilmiş hane halkı yıllık gelirine veya yönetilen varlıklarda en az 250.000 $ ‘a sahip olunması.
 • Bazı avantajları: Sadece ilk yılda 35.000’e kadar bonus ödül puanı sağlar

İster önemli karşılama bonusları sunan, ister en yüksek kazanç oranlarını sağlayan kartları tercih edin, ister güvenilir bir seyahat arkadaşı olanlar için isteyin, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card size.

Önemli bir kayıt bonusu, kredi kartı şirketlerinin kart sahiplerine sarılmak için kullandıkları denenmiş ve gerçek yollardan biridir ve seyahat ödüllerinize büyük bir destek vermek için bu stratejiden yararlanmalısınız. Ancak, kart sahiplerini seyahat ödül programlarına kaydolmaya ikna etmek için kullanılan tüm stratejilerden, Scotiabank Pasaportu Kutsal Kâse’ye hakim görünüyor.

Kaydolduktan sonra, Scotiabank karşılama matını çıkarır, sadece ilk yılda, 35.000 Scotia Rewards puanı. Bu ödül puanları tek başına seyahat etmek için yaklaşık 350 dolar.

Kazanç metodolojisi şu şekilde çalışır: kart sahibi olarak ilk 3 ay, günlük satın alımlarda ilk 1.000 $ ile 25.000 bonus Scotia Rewards puanı kazanma fırsatı sunar.

Ek 10.000 Puan Kazanın

Buna ek olarak, tüm kart sahiplerinin en az 40.000 dolar harcadıktan sonra yıllık 10.000 puan bonus kazanın her yıl uygun, günlük alışverişlerde. Diğer avantajlar arasında uygun yemek, marketler, eğlence ürünleri ve otobüsler, metro jetonları ve taksiler gibi günlük toplu alımlar için harcanan her bir dolar için 2 Scotia Rewards puanı kazanma yeteneği sayılabilir..

Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card da gezginlere odaklanarak tasarlandı. Bu nedenle, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card çok az seyahat bagajı ile veya hiç seyahat bagajı ile birlikte gelir ve takdire şayan dış işlem ücretlerini tahsil etme politikasıyla değerli bir seyahat ortağı yapar..

Bu ücret eksikliği nedeniyle, gezginler kartlarını her kullandıklarında tasarruf ederler. Yurtiçinde veya yurtdışında olsun, kart sahipleri döviz cinsinden yapılan alımlarda döviz kuru ücretine maruz kalmazlar. Seyahatle ilgili avantajlar arasında seyahat sigortası, altı ücretsiz yıllık havaalanı dinlenme salonu kartı ve şu anda 250 $ değerinde bir kayıt bonusu bulunmaktadır..

Bu kart, endişe veya güçlük çekmeden hem yurtiçinde hem de yurtdışında kullanabilecekleri bir kart isteyen kişiler için idealdir. Dahası, Scotiabank bir Visa kartıdır ve bu nedenle dünyanın herhangi bir yerinde kabul edilir.

Ücretsiz Priority Premier Pass üyeliği de şunları sunar: Her yıl havaalanı bekleme salonlarına altı ücretsiz ziyaret.

6. En İyi Otel Ödülleri – Best Western Mastercard

 • Kazanan: Best Western Mastercard®
 • Yıllık Ücret: 0 TL
 • Gelir Uygunluğu: Herhangi bir asgari gelir uygunluğu gerektirmez.
 • Bazı avantajları: 20.000 Best Western Mastercard®’ın hoş geldiniz bonusu

Seçtiğiniz otel konaklama, uygun fiyat, kişisel tercihler ve seçim gibi faktörlere bağlıdır. Başka bir deyişle, bu herkese uyan tek bir teklif değildir. Best Western Mastercard® bu felsefeye önem verir ve ödülünü mümkün olduğunca esnek hale getirir.

Kart sahiplerinin, otel konaklamaları, hediye kartları, yemek yeme ve daha pek çok şeyde dünya çapında 100 Best Western otelindeki ödüllerini kullanmalarını sağlar. Bu nedenle, Kanadalılar yerel veya yurt dışında seyahat etmek zorunda kaldıklarında, Best Western Mastercard® genellikle pratik ve mantıklı bir seçimdir.

İlk uygun satın alma işleminizi yaptıktan sonra, 20.000 Best Western Rewards® puanını imzalama bonusu size tamamen ücretsiz bir gecelik konaklama sağlamak için yeterlidir. Otellerin bolluğu ve çeşitli seçenekler, kart sahiplerinin bu puanları toplamasını kolaylaştırır.

Esnekliğine ek olarak, yıllık bir ücret ödemeden gelir. Dünya çapında çok sayıda Best Western otelinin bulunması, kart sahibinin zevklerine ve bütçelerine uygun bir otel bulmasını kolaylaştırır. Ayrıca, ücretsiz otel konaklamalarını elde etmek için puanlardan yararlanmayı kolaylaştırır.

7. En İyi Havaalanı Salonları – Scotiabank Platinum

 • Kazanan: Scotiabank Platinum American Express® Kartı
 • Yıllık Ücret: 399 $
 • Gelir Uygunluğu: Yıllık gelirinizde en az 12.000 $ kazanın.
 • Bazı avantajları: İlk uygun satın alımla 30.000 Scotia Rewards puanı.

Ben havaalanında takılmak gibi – kesinlikle kimse dedi. Neyse ki her yerde kuşatılmış gezginler için, kredi kartı şirketleri nihayet hayal kırıklıklarına kulak misafiri oluyor ve giderek artan bir kolaylık sağladı. Dünya çapındaki havaalanı salonlarına erişim, Scotiabank Platinum American Express® Card’ın avantajından ve kart sahiplerinin zevkinden yararlandığı popüler bir seyahat avantajıdır.

Scotiabank Platinum, her yıl inanılmaz on ücretsiz salon ziyaretinin eşlik ettiği ücretsiz bir Priority Pass üyeliğine sahiptir. Çoğu insan her yıl bu kadar sık ​​seyahat etmediği için, bu ücretsiz salon ziyaretleri çoğu kart sahibi için yeterlidir.

Seyahat sigortası, ilk satın alma işleminden hemen sonra 30.000 bonus Scotia Rewards puanı ile değerli bir değer vermelidir. Ayrıca, uygun marketlerde, benzin istasyonlarında, eğlence ve yemek alımlarında harcanan her dolar için 4 Scotia Rewards puanı hafifçe alınmayacaktır..

Ancak, oldukça yüksek bir yıllık ücret 399 $ taşır.

özet

Günlük alışveriş yapmak için puanları veya milleri olan kişileri ödüllendirmek, kredi kartı şirketlerinin müşterileri kartlarını kullanmaya teşvik etmesidir. Seyahat ödülleri kredi kartı, kart sahibine uçuşlar, otel konaklaması ve ulaşım hizmetleriyle büyük avantajlar sağlar.

Bazı ödüller daha karmaşıktır ve lüks havaalanı salonlarına erişim ve paketlerine kapsamlı seyahat sigortası gibi premium avantajları bir araya getirir. Seyahat kartları gezginler için olmazsa olmazdır, çünkü bunlar kolay, hızlıdır ve seyahatle ilgili masraflardan tasarruf edilmesine yardımcı olur.

Umarım bu rehber yardımcı olmuştur! Bu sayfaya eklemek istediğiniz ipuçları ve püf noktalarınız varsa lütfen bana mesaj atmaktan çekinmeyin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author