En İyi Magento Hosting

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (sayısız yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), harika bir web barındırıcısını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var.. Bunlar bizim en iyi Magento hosting sağlayıcıları.

Web Hosting Şirketi Genel DerecelendirmeFiyat / mo.Disk AlanıÖzelliklerWeb sitesi
siteground2 9.3 / 10 3,95 $ (Geçici% 67 İndirim) 10 GB Güçlü, Hızlı, destansı destek, + 30 günlük para iade garantisi! = Kazan!
hostgator 8.7 / 10 $ 2,78 Sınırsız Ucuz + Sınırsız Disk Alanı!
A2HostingLogo 8.5 / 10 3,92 $ (7,99 $ ‘dan düştü) Sınırsız Sınırsız Disk Alanı!
hareket halinde 8.3 / 10 4,19 $ (% 40 indirim) Sınırsız Deneyimli, güvenilir, biraz daha pahalı.
Dreamhost 8/10 $ 7.95 Sınırsız Harika performans & destek

Best Magento Hosting 2020 Değerlendirmeler

1. SiteGround

SiteGround logosu

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat: $ 3,95
Disk alanı: 10 GB

En iyi Magento hostinginin birkaç sebepten dolayı Siteground olduğunu düşünüyoruz. Barındırma planları ile başlayalım, şu anda 3 tane var.

Başlangıç ​​planları yeni başlayanlar ve sınırlı bütçeli olanlar için mükemmeldir. Yalnızca 1 web sitesi ve 10 GB depolama alanı ile birlikte gelir, ancak gerektiğinde her zaman daha yüksek bir plana geçebilirsiniz.

Sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapmak istiyorsanız GrowBig planını seçin (bu aynı zamanda Siteground’ın en popüler planıdır). Başlangıç ​​planından iki kat daha fazla depolama alanı (20 GB) ve daha fazla özellik elde edersiniz.

GoGeek, çoğu özellik ile birlikte SiteGround’un nihai planıdır. Birincisi, 30GB depolama alanı elde edersiniz. Ve elbette, bu planı aldığınızda sınırsız sayıda siteye ev sahipliği yapabilirsiniz.

Tüm SiteGrounds’un Paylaşılan barındırma planlarının, kolay Magento sürüm kontrolü ve ücretsiz Magento 2 kurulumu için yerleşik Git entegrasyonu ile geldiğini unutmayın.

SiteGround’un en iyi özelliklerinden bir diğeri de müşteri desteğidir. İtiraf etmelisiniz – sitenizle ilgili arada sırada yardıma ihtiyacınız olacak. SiteGround ile canlı sohbet, telefon desteği ve e-posta yoluyla 7/24 destek garantilidir. Ayrıca, sorunlarınızı giderirken bakabileceğiniz bir soru ve cevap veritabanı içerir..

Artıları

 • Mükemmel müşteri hizmeti
 • Ücretsiz SSL sertifikası
 • % 99,99 güvenilir çalışma süresi garantisi

2. HostGator

HostGator logosu

İnternet sitesi: www.hostgator.com
Fiyat: $ 2.75
Disk alanı: Sınırsız

HostGator, günümüzün en popüler Paylaşılan barındırma sağlayıcılarından biridir. Üç plan arasından seçim yapabilirsiniz (aşağıda listelendiği gibi). HostGator’un üç planının da sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile geldiğini unutmayın. Ana farkı, barındırabileceğiniz site sayısı ve belirli bir planın genel özellikleri.

 • Hatchling – Bu, HostGator’un başlangıç ​​planı olarak kabul edilir. Çok uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, çok sınırlı bir özelliğe sahiptir – bu plana gittiğinizde yalnızca bir web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz. Yine de yeni başlayanlar için iyi (ve işlerine yeni başlayanlar için).
 • Bebek – HostGator’un Bebek planı muhtemelen en popüler planıdır. Sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabileceği için birçok kişi bu plan için gidiyor. Bu nedenle, yakın gelecekte birkaç site tutmaya karar verirseniz, bu planın bunun için uygun olduğunu biliyorsunuz..
 • İş – İşletmenizin neresinde olduğunuzu zaten biliyorsanız, HostGator’ın İş planına gidin. Bu aynı zamanda e-ticarete giriyorsanız elde edeceğiniz en iyi plan.

Artıları

 • Ücretsiz web sitesi oluşturucu
 • Tüm planlar sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile gelir
 • Kullanıcı dostu cPanel

Eksileri

 • Herhangi bir pakette bulunmadığı için bir alan adı satın almanız gerekir
 • En ucuz planları yalnızca 1 web sitesini barındırabilir
 • Kaydolduktan sonra önceden seçilmiş birçok hizmet (ihtiyacınız olmayan hizmetlerin işaretini kaldırmanız yeterlidir)

3. A2 Hosting

A2 Hosting logosu

İnternet sitesi: www.a2hosting.com
Fiyat: $ 3,92
Disk alanı: Sınırsız

Paylaşılan bir barındırma planı arıyorsanız, seçim yapabileceğiniz üç seçenek sundukları için A2 Barındırma’ya göz atın:

 • Basit plan – Yalnızca 1 web sitesi oluşturmak istiyorsanız Basit planlarına gidin. Bu plan zaten sınırsız depolama alanı ve sınırsız bant genişliği ile geliyor. Bu nedenle, sadece bu planla gerçekten büyük bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • Swift planı – A2 Hosting’in Swift planı, Lite planının ve daha fazlasının tüm özellikleriyle birlikte gelir. Bu nedenle, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile sınırsız sayıda web sitesi de elde edersiniz. Söylemeye gerek yok, aynı zamanda Lite planından çok daha hızlı.
 • Turbo planı – Turbo planları A2 Hosting’in en hızlı planıdır. Swift planındaki tüm özelliklerin yanı sıra çok daha fazlasını da alacaksınız. Yani evet, bu planla sınırsız sayıda web sitesine ev sahipliği yapabilir ve sınırsız depolama alanı ve bant genişliği elde edebilirsiniz.

A2 Hosting’in müşterilerine 30 günlük para iade garantisi sunduğunu unutmayın, bu yüzden korkacak hiçbir şey yoktur. Barındırma planlarından herhangi birini gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz, eğer memnun değilseniz, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

Artıları

 • Esnek ödeme seçenekleri (1, 12, 24, 36 ay)
 • Ücretsiz göç
 • İyi müşteri desteği (canlı sohbet, telefon, bilet vb.)

Eksileri

 • Planınızı iptal edecekseniz, yenileme tarihinden 15 gün önce bir iptal isteği göndermeniz gerekir (aksi halde ücretlendirilirsiniz ve geri ödeme almaya uygun olmazsınız)
 • Yenileme oranları çok yüksek
 • Ücretsiz geçişleri yalnızca bir web sitesi için iyidir

4. InMotion Barındırma

InMotion Hosting logosu

İnternet sitesi: www.inmotionhosting.com
Fiyat: $ 6.39
Disk alanı: Sınırsız

InMotion Hosting ile, bir Paylaşımlı barındırma planı seçerken size üç seçenek sunulur:

 • Lansman planı – Bu InMotion’ın en ucuz barındırma planıdır. 1 ücretsiz alan adı, 2 web sitesi ve sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir.
 • Güç planı – Büyüyen işletmeler genellikle bu planı tercih eder, çünkü onunla 6 web sitesine ev sahipliği yapabilirsiniz. Lansman planı gibi, 1 ücretsiz alanın yanı sıra sınırsız depolama alanı ve bant genişliği elde edersiniz.
 • Pro plan – Çok fazla web sitesi (6’dan fazla) oluşturmayı planlıyorsanız, sınırsız sayıda web sitesini barındırabileceğiniz için bu sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Tabii ki, ücretsiz bir alan adı, sınırsız depolama alanı ve sınırsız bant genişliği elde edersiniz.

Daha yüksek fiyatlı barındırma planlarının her zaman daha fazla özellik taşıdığını ve düşük fiyatlı olanlardan daha hızlı olduğunu unutmayın.

Web barındırma hizmetleriniz için InMotion Hosting’i düşünürken müşterilerine 30 günlük para iade garantisi verdiğini bilin. Bu neredeyse planlarını ücretsiz denemeye eşdeğerdir (30 gün boyunca).

Tüm InMotion hosting planları ücretsiz veri yedeklemeleri ile birlikte gelir. Ancak, bunun yalnızca 10 GB’a kadar bir sınırı vardır. Bu sınır aşıldığında, sitenizin yedeği başarısız olur; bu nedenle, web sitenizi manuel olarak yedeklemeniz gerekir (bunun için ücretsiz bir aracı vardır).

Artıları

 • 30-gün para iade garantisi
 • Açık kaynaklı uygulamaların desteği (örn. WordPress, Drupal, vb.)
 • İyi müşteri desteği

Eksileri

 • Veri yedekleme 10 GB ile sınırlıdır
 • Site taşıma işlemi sırasında çalışmama süresi riski
 • Toplu e-posta başarısızlıkları raporları var

5. DreamHost

DreamHost logosu

İnternet sitesi: www.dreamhost.com
Fiyat: $ 2.95
Disk alanı: Sınırsız

Aralarından seçim yapabileceğiniz yalnızca iki seçenek olduğu için DreamHost’un Paylaşılan barındırma planlarını karmaşık bulabilirsiniz (aşağıya bakın):

Başlangıç ​​planı – Yalnızca 1 web sitesine ihtiyacınız varsa, DreamHost’un Başlangıç ​​planı muhtemelen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Görüyorsunuz, sınırsız depolama alanı ve sınırsız bant genişliği ile geliyor. Ücretsiz alacağınız ekstra şeylerden bazıları ücretsiz alan adı ve ücretsiz SSL sertifikası içerir.

Sınırsız plan – Şimdi, birkaç web sitesi oluşturmak istiyorsanız, DreamHost’un Sınırsız planı daha iyi bir seçenek olacaktır. Sınırsız sayıda web sitesini barındırmanıza izin vermenin yanı sıra, sınırsız depolama alanı ve bant genişliği ile birlikte gelir. Ayrıca, Başlangıç ​​planı gibi, ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL ve daha fazlası gibi ekstra avantajlarla birlikte gelir. Gerçekten de Başlangıç ​​planından daha güçlü, en azından söylemek gerekirse (bu yüzden de daha pahalı).

Ödeme yöntemleriyle ilgili endişeleriniz varsa DreamHost’un kredi kartı, PayPal, çek ve havale siparişlerini kabul ettiğini bilin. Ayrıca 97 günlük para iade garantisi var (ancak bu, ödeme ve havale çekleri için geçerli değildir).

Artıları

 • Birçok ödeme seçeneği
 • Cömert para iade garantisi (97 gün)

Eksileri

 • Kayıt işlemi çok uzun ve biraz karmaşık
 • Site aktarımı ücretsiz değil
 • E-postanın 2GB sınırı var

Magento Hosting: En İyi Nasıl Bulunur?!

Magento sunucusunda aranacak en iyi paket hangisidir? Peki, web sitenizin her zaman sorunsuz çalışmasını ve yönetilmesi kolay olmasını sağlamak için aramak için birçok özellik vardır. Size neyi arayacağınızı ve daha fazlasını anlatmak için buradayız. Senaryoyu daha iyi anlamak için bu ayarlarda kullanılan terminolojiyi de öğreneceksiniz..

Sunucu Konumu

sunucu konum haritasıWeb sayfalarınızın hızlı yüklenmesini sağlamak için sunucu konumu önemlidir. Basitçe söylemek gerekirse, bulunduğunuz yerde (veya yakınında) sunucuları olan bir Magento barındırma hizmeti almanızı öneririz. Diyelim ki Amerika’da yaşıyorsunuz – söz konusu ülkede sunucuları olan bir hosting şirketi seçmek akıllıca olacaktır. Aynı şey Kanada için de geçerlidir, bu durumda Kanada’da bir web sitesi barındırıcısı ararsınız. Ve Avustralya için, Avustralya’da bir web barındırma hizmeti ararsınız.

Kullanıcılar dünyanın her yerinde bulunabileceğinden, kullanabileceğiniz başka bir seçenek daha var – buna CDN (İçerik Dağıtım Ağı) deniyor. Temel olarak site ziyaretçileriniz ile Magento ana bilgisayarınız arasında bir proxy sunucusu olarak çalışır; böylece sunucu konumları son kullanıcılardan uzak olsa bile sayfaların hızlı yüklenmesini sağlar.

Artık sunucu konumlarının ne kadar önemli olduğunu görüyorsunuz, değil mi? Neyse ki, birçok Magento sunucusu şimdi CloudFlare adında bir CDN hizmeti içeriyor. Kurulumu çok kolaydır ve genellikle barındırma paketleriyle birlikte ücretsiz olarak gelir. Yani, bir barındırma sağlayıcısı ararken buna dikkat edin.

Sunucu Çalışma Süresi

Sunucu çalışma süresi, bir barındırma şirketinin güvenilirliğini içerdiği için dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli özelliktir. Yaklaşık% 99,9 çalışma süresi sağlayabilen bir Magento ana bilgisayarı seçmenizi öneririz – bu yüzdenin altındaki her şey, kesinti sürelerinin (sadece birkaç dakika için bile) kayıplara neden olabileceği kadar iyi değildir..

SSL Sertifikaları

Bu günlerde site güvenliği çok önemlidir ve SSL sertifikasına sahip olmak buna sahip olmanın ve site ziyaretçilerine sitenize güvenebileceklerini göstermenin en iyi yoludur. SSL (Güvenli Yuva Katmanı), ana makinenizin sunucusu ile son kullanıcılar arasında verilerin şifrelenmesini sağlar (kişisel bilgilerini korumak için).

Bir web sitesinin SSL sertifikası olduğunda, site URL’sinde bir “s” bulunur. Dolayısıyla, yalnızca http://www.website.com adresini görmek yerine, https://www.website.com adresini görürsünüz. Gittikçe daha fazla kullanıcı, ziyaret ettikleri sitelerde “s” yi görmenin öneminin farkındadır; bu nedenle, sizinkilerin de bir tane olduğundan emin olun.

Bir Magento barındırma sağlayıcısı seçerken, bu özelliği taşıyan bir sağlayıcı almanızı öneririz. Pek çok şirket Let’s Encrypt hizmetine (ücretsiz SSL sertifikaları için) sahiptir ve bunu cPanel’inizde etkinleştirebilirsiniz.

hız

Yukarıda belirtildiği gibi, sunucu konumu ve CDN, sitenizin hızını sağlamada önemlidir. Magento sunucunuzda ekstra özellikler arayarak web sitenizin her zaman hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlayabilirsiniz..

Barındırma sağlayıcınız ekstra CPU kaynakları veriyorsa, bu kesinlikle sitenizin hızına katkıda bulunacaktır. Özellikle Magento siteleri için özel komut dosyaları sağlayan barındırma sağlayıcıları bile bulabilirsiniz (bu başka bir hız yükseltici).

Disk alanı

Önemli olsa da, yalnızca bir e-ticaret sitesi çalıştırıyorsanız çok fazla depolama alanına ihtiyacınız vardır (bu çok fazla alan gerektirir). Bununla birlikte, standart bloglar ve işletmeler sadece 1GB disk alanı ile gerçekten iyi iş yapabilir.

Önemli olan, bazı hosting Şirketlerinin insanları satın almalarını sağlamak için sınırsız alana sahip ucuz planlar sundukları için bunların farkında olmanızdır. Yine, büyük disk alanları iyi olsa da, iyi bir barındırma hizmetinin tek göstergesi değildir. Aslında, bu özellikler genellikle web barındırma kısmında diğer eksikliklerin göstergesi olabilir.

Bu nedenle, siteniz için iyi bir Magento barındırma seçerken, bu makalede listelenen tüm özelliklere bakın (sadece disk alanında değil).

Bant Genişliği ve Veri Aktarımı

Hem bant genişliği hem de veri aktarımı, bir barındırma sağlayıcısının önemli özellikleridir. Bant genişliği, belirli bir ağ üzerinden veri aktarım hızını temsil ederken, veri aktarımı sitenizden bilgi akışı olarak görülebilir.

Magento sitenizde çok fazla indirme yapmayı planlıyorsanız (ör. Müzik, filmler vb.), Bant genişliği ve veri aktarımı en önemli gereksinimlerinizdir. Bu durumda, sınırsız veya yüksek bant genişliği ve veri aktarımı sunan bir hosting şirketine gitmek en iyi seçenek olacaktır..

Müşteri desteği

7/24 müşteri desteği sunan bir Magento hosting şirketine gitmenizi önemle tavsiye ederiz. Er ya da geç buna ihtiyaç duyacağınızı söylediğimizde bize inanın. Canlı sohbet ve telefon desteğine sahip olanlar en iyisidir – her zaman hızlı çözümler alırsınız ve kayıplarınızı en aza indirirsiniz.

Magento: Ayrıntılar

Drupal hosting araştırması

Magento tercih edilen bir e-ticaret platformudur. Güvenli işlem desteğinden kullanıcı dostu arayüzlere kadar Magento, e-ticaret için uyarlanmış web siteleri oluşturmayı ve tasarlamayı kolaylaştırır.

Magento nedir?

Magento, e-ticaret düşünülerek özel olarak tasarlanmış açık kaynaklı bir platformdur. PHP ile yazılmıştır. Şu anda, üç ayrı Magento platformu vardır: Topluluk Sürümü, İşletme ve Kurumsal Bulut Sürümü.

Magento logosuTopluluk Sürümü—Bu platform açık kaynaklıdır, yani indirmek, kullanmak ve paylaşmak için ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu ücretsiz ama sınırlı bir deneme sürümü yerine tam bir platform olduğuna dikkat edilmelidir. Çekirdek dosyalar eklentilerle değiştirilebilir. Topluluk sürümü aracılığıyla sağlanan sayısız yetenek aşağıda ayrıntılı olarak ele alınmıştır. Topluluk Sürümü’nde barındırma hizmeti yoktur, bu nedenle Magento için en iyi barındırma için önerilerimize göz atın.

Girişim—Bu platform Topluluk Sürümü’ne göre geliştirildi, ancak daha fazla özellik ve işlevsellik ile yıllık bakım ücretlerine sahip olduğu için İşletme ücretsiz değil. Kurumsal, kurulum, kullanım ve sorun giderme için profesyonel hizmetlere ek olarak sürekli teknik destek gerektiren büyük işletmeler için idealdir. Kurumsal ayrıca bir barındırma çözümü ile gelmiyor.

Kurumsal Bulut Sürümü (ECE)– 2016 yılında piyasaya sürülen ECE platformu, daha güçlü bir web sitesi geliştirme ve yönetim deneyimi için bulut teknolojisini kullanıyor. Tamamen özelleştirilebilir işlevlerden ölçeklenebilirliğe, gelişmiş güvenlik özelliklerine, barındırma ve yönetilen altyapıya kadar, ECE platformu, büyük miktarlarda içeriğe ve yüksek trafik hacmine sahip küresel işletmeler ve web siteleri için idealdir. Bazı iyi Magento hosting düşünün.

E-Ticaret için Premium Çözüm

Magento’nun e-ticaret için uygunluğu, dünyadaki en büyük perakendecilerle olan ilişkisinden açıkça görülmektedir. Şirket, 2015 yılında bağımsız bir şirket haline gelmeden önce eBay tarafından 2011 yılında satın alındı. Coca-Cola, Nestle, Burger King ve BevMo gibi büyük perakendeciler ve küresel markalar e-ticaret ihtiyaçları için platformu kullanıyor.

Magento Community Edition’ın En İyi Özelliklerinden Önemli Noktalar

Tam bir e-ticaret platformu olan Magento, işletmelere e-ticaret dünyasında başarılı olmak için gerekli tüm özellikleri sağlar.

Ürün Sayfaları

Ürünlerin en iyi pazarlanabilirliği ve görüntülenmesi için ürün sayfalarına çok sayıda özellik eklenebilir:

 • Bir ürünün birden çok görüntüsü için resim galerisi
 • Görüntü yakınlaştırma
 • Ürün için seçenekler (örneğin renkler, boyutlar)
 • Stokta / Kullanılabilirlik ekranı
 • Katmanlı fiyatlandırma
 • Benzer ürünler gruplandırılmış
 • İstek listesine ekle seçeneği
 • Sosyal medya, SMS, e-posta yoluyla paylaşın

Tarama İşlevleri

Magento platformunda katalog taramak yüksek derecede organizasyon yeteneğine sahiptir, böylece müşteriler alışveriş yapmak istedikleri kategorileri kolayca belirleyebilir ve gereksiz bilgileri elemek zorunda kalmadan aradıkları ürünleri bulabilirler.

 • Katmanlı gezinme kategorileri
 • Fiyat, alaka, tarih vb. İçin filtreler
 • Ürün karşılaştırmaları
 • Katalog araması için otomatik öner
 • Bağlantılı, içerikte gezinme (müşteriler daha önce görüntülenen sayfalara dönebilmeleri için)
 • Belirli ürünler veya kategoriler için uyarlanmış tasarımlar ve şablonlar

Ödeme İşleminden Ödeme İşlemine ve Nakliye İşlemine

Hızlı ve basit ödeme için kullanıcı dostu bir arayüzden güvenli ödeme yöntemleri ve gerçek zamanlı sipariş takibine kadar Magento platformu sorunsuz bir ödeme deneyimi sunar.

 • Sipariş inceleme ve ödeme
 • Alışveriş sepetlerinde kayıtlı ürünler
 • Hesapla ödeme yapın veya misafir olarak devam edin
 • Öğeleri birden fazla adrese gönderme
 • Hediye mesajları (tüm siparişler veya bireysel ürünler için)
 • Gönderim ücretleri ve vergiler için tahminler
 • Faturalandırma ve fatura bilgileri
 • Sabit fiyat veya ücretsiz gönderim seçenekleri
 • Boyut, ağırlık ve miktara göre nakliye ücretleri
 • PayPal dahil birden fazla ağ geçidine sahip ödeme seçenekleri
 • Havale, çek veya PO kabul etme seçeneği
 • “Beni daha sonra faturalandır” seçeneği
 • Sipariş onay numarası ve takip

Müşteri hesapları

Müşteriler, Magento müşteri hesabı işlevleriyle hesaplarını, siparişlerini, ödeme seçeneklerini ve daha fazlasını kolayca yönetebilir:

 • İncelemeler ve ürün etiketleme geçmişi
 • Sipariş durum kontrolü
 • Satın alma geçmişi
 • Abonelik yönetimi
 • Notlu istek listesi
 • Varsayılan gönderim ve fatura adresi
 • Sevkiyat ve faturalandırma için sınırsız adres alanı
 • Tekrar satın al seçeneği

Olağanüstü Müşteri Hizmetleri Sağlayın

Magento müşteri hizmetleri özellikleri ile güvenilir ve profesyonel müşteri hizmetleri sunmak ve uygulamak kolaydır:

 • Basit iletişim ve yorum formu
 • Yöneticiler için sipariş düzenleme ve izleme
 • Hem kullanıcılar hem de yöneticiler için şifreyi sıfırlayın veya kullanıcı adını hatırlayın
 • Otomatik onay e-postaları

Siparişleri Yönetme

Magento platformu yöneticiler ve müşteri hizmetleri temsilcileri için sipariş yönetimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Emirleri yönetme yetenekleri şunları içerir:

 • Yöneticiler için sipariş oluşturma, düzenleme ve görüntüleme
 • Alışveriş yardımı ve çağrı merkezi siparişi
 • FedEx, UPS, USPS ve DHL dahil olmak üzere büyük göndericilerle entegre nakliye ve etiketleme
 • RSS veya e-posta yoluyla sipariş onayları ve izleme bildirimleri

Katalogları Yönetme

En iyi Magento hosting platformuyla, geliştiriciler ve web sitesi yöneticileri, katalogları düzenlemenin, görüntülemenin ve yönetmenin bir bilime mükemmelleştirildiğini görecek:

 • Ürünleri gruplara ve varyasyonlara göre yapılandırma
 • İndirilebilir ürünler (ör. MP3’ler, e-kitaplar)
 • Örnekler veya alıntılar
 • Ürün özellikleri (ürünleri aramak, taramak veya bağlamak için)
 • Gruba göre ayrı ve değişken fiyat aralıkları (ör. Hesap sahiplerine karşı misafir, perakende ve toptan satış)
 • Koşullar ve hizmet şartları ayarlarıyla fiyatlandırma kuralları
 • Gruplar veya ürün gruplarında güncellemeler
 • Ürünleri özelleştirilmiş özelliklere veya aynı gruptaki ürünlere göre gruplandırma
 • RSS uyarıları gibi araçlarla envanter yönetimi
 • Otomatik oluşturulan filigran ekleme
 • Otomatik görüntü yeniden boyutlandırma (küçük resimler, ürün görüntüleme sayfaları vb.)
 • Arama önerileri ve / veya düzeltmeleri
 • Kullanıcı tarafından oluşturulan etiketler ve incelemeler

Web Sitesi ve İçerik Yönetimi

Tamamen özelleştirilebilir temalardan ve şablonlardan yönetimsel ayrıcalıklara kadar Magento, web sitesinin ve kullanıcı arayüzünün arka ucunu yönetmek için gücü elinize alır.

 • Özelleştirilebilir yönetici ayrıcalıkları ve çeşitli yönetici kullanıcı hesapları
 • Birden çok siteye bağlanmak için bir giriş
 • Temaları ve şablonları özelleştirin
 • Kapsamlı tasarım, düzen ve içerik sunumu özellikleri için özel içerik yönetim sistemi (CMS)
 • Toplu olarak veri alma ve verme (siparişleri, hesapları, ürünleri vb. Yönetmek için)
 • Küresel ölçekte yerleşik yerelleştirme (çoklu dil desteği, para birimi dönüştürme dahil)
 • Çeşitli alanlar ve müşteri türleri için yerelleştirilmiş vergi hesaplamaları (örneğin, hesap sahibine karşı misafir)
 • CAPTCHA ile anti-robot ve / veya spam işlevleri
 • Üçüncü taraf yazılım bileşenlerini entegre etmek için API hizmeti uygulamaları

Arama Motoru Optimizasyonu için Tasarlandı

Magento platform tasarımı arama motoru optimizasyonu (SEO) dostudur, bu nedenle arama motorları içerik web sitesinde kolayca tarama yapabilir ve müşterilerin içerik sayfalarınızı görmesini sağlayabilir.

 • XML’de entegre site haritası
 • Net URL’ler ve özelleştirilebilir URL ayarları
 • İçerik, ürün, kategori HTML’sinde meta veriler
 • Popüler ve popüler aramaların sayfası
 • Google içeriği için API

Analitik ve Veri Raporlama

Müşterilerin sitenizi SEO çözümleri aracılığıyla bulmasını kolaylaştırmanın yanı sıra, Magento’nun Google analitikleriyle uyumluluğu, hangi tür müşterilerin belirli sayfaları veya ürünleri görüntülediğini bulmayı, müşteri davranışındaki eğilimleri belirlemeyi ve neyin başarılı olmasını sağladığını değerlendirmeyi kolaylaştırır tıklama oranları.

 • Google analitikleriyle uyumlu ve kolay entegre edilebilir
 • Ayrıntılı raporlama ve veri dökümü
 • Alışveriş sepetini terk etme, en popüler ürünler, sık görüntülenen öğeler, anahtar kelimeler ve en çok aranan terimler, envanter, gelir, faturalar, geri ödemeler, kuponlar vb. Dahil olmak üzere müşteri etkinliğinin ve web sitesi performansının tüm yönleriyle ilgili raporlama.

Promosyonlar ve Pazarlama Stratejileri

Bir e-ticaret platformu olarak Magento, müşteri katılımını teşvik eden ve web sitesinin çevrimiçi görünürlüğünü birçok açıdan artıran çok sayıda, çok katmanlı pazarlama stratejileriyle birlikte gelir.

 • Her ürün sayfasında görüntülenen benzer öğeler
 • Sıklıkla birlikte satın alınan ürünler için çapraz tanıtım önerileri
 • Müşteri satın alımlarını artırın (ör. “Bunu satın alan müşteriler de satın aldı…”)
 • Yeni ürün duyuruları
 • Özelleştirilebilir indirimler, kuponlar ve özel fiyatlandırma
 • Toplu alımlarda indirim
 • Kategoriler için açılış sayfaları
 • Son görüntülenen ürünlerin görüntülenmesi
 • Anketler ve anketler (örneğin müşteri memnuniyeti)
 • E-posta abonelikleri ve bültenler
 • İstek listeleri ve hatırlatıcılar
 • Bir arkadaş özelliğiyle paylaşın

Enterprise Edition’ın Özellikleri

Magento Enterprise sürümü Topluluk Sürümü ile aynı özellikleri ve daha fazlasını sunar. Kurum ücretsiz, açık kaynaklı bir platform olmaktan uzak olsa da, Topluluk Sürümü’nde eksik olan teknik destek ve ek pazarlama özellikleri sağlar. Enterprise Edition, teknik destek ve kurulum ve kullanım konusunda yardım gerektiren büyük ölçekli işletmelerin tercih edilen seçimidir. Enterprise’ı Topluluk Sürümü’nden ayıran temel özellikler şunlardır:

 • Müşteri gruplarına dayalı hedefli pazarlama (demografik özelliklere, alışveriş etkinliklerine vb. Dayalı gruplar)
 • Terk edilmiş alışveriş sepeti e-posta hatırlatıcıları
 • Sınırlı teklif satışı
 • Hediye için hazır seçenekler (kayıtlar, hediye paketleri, özel notlar dahil)
 • Müşteri sadakati ve ödül programları
 • Kredi yükleme
 • Giriş yapmış çerez ayarları (müşterilerin her seferinde giriş yapmak zorunda kalmamaları için birden çok oturumda geçerli)

sistem gereksinimleri

Hem Topluluk hem de Kurumsal Sürümler barındırma planlarından yoksun olduğundan, Magento platformlarıyla uyumlu olduğu kanıtlanmış bir barındırma planı seçmek en iyisidir. Magento platformları, birlikte çalışan bir web sunucusu bileşenleri koleksiyonu olan LAMP yığınlarında çalışır. LAMP yığını Linux x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ ve PHP 5.4+ ‘dan oluşur. Bir web sunucusu için bir Nginx1.7x kullanmak da mümkündür.

SSS

Magento açık kaynak seçeneğinin özellikleri (Topluluk Sürümü)?

Topluluk Sürümü kullanım için ücretsizdir, ancak bu sınırlı bir deneme sürümü olduğu anlamına gelmez. Topluluk Sürümü tamamen geliştirilmiş bir platformdur.

Daha da iyisi, Topluluk Sürümü veya İşletme?

Bu platformdan ne beklediğinize bağlıdır. Topluluk Sürümü ücretsizdir, bu nedenle bütçe açısından da, kapsamlı e-ticaret özellikleriyle yüklendiği için en iyi Magento hostingidir. Kurumsal sürüm, teknik destek sağlama ve daha büyük ölçekli işletmeleri destekleyecek daha fazla işleve sahip olma açısından daha iyidir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author