En İyi Küçük İşletme Barındırma 2020

Her şeyi çevrimiçi olarak satın aldığımızda gün asla gelmeyecek olsa da (benzin ve yavru köpekler özellikle sorunlu olabilir), e-ticaretin alışveriş alışkanlıklarımızda önemli değişiklikler yarattığını inkar etmek mümkün değil.

Şimdi herkes ve kuzenleri Fred’in bir çevrimiçi mağazası var gibi görünüyor. Belki sen de yaparsın. Eğer öyleyse, size daha fazla güç.

İşletme web barındırıcınızdan memnun musunuz??

Bir tuğla ve daha fazla mağaza için konumu seçerken olduğu gibi web siteniz için bir web barındırma seçiminde dikkatli olmalısınız. Web siteniz mağazanız. Güçlü bir çevrimiçi varlığı geliştirmek ve sürdürmek – ve sürekli genişleyen turtanın bir parçasını almak – güvenilir, saygın bir barındırma çözümü gerektirir.

Çalışma süresi ve sayfa yükleme hızı gibi faktörler potansiyel müşteriler için fark yaratır. Kötü performans gösteren bir web sitesiyle ilgili kötü bir deneyim ve muhtemelen geri dönmeyecekler.

Bu hizmetlerden hangilerinin küçük işletmeler için en iyi web hosting 2020’de Kanada’da.

Bu Kılavuz Nasıl Kullanılır

Tüm küçük işletmelerin aynı olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden her tür işletme için en iyi ev sahibini seçti. Bu şekilde, tam olarak sizin amaçlarınız için çalışan bir ana bilgisayar bulabilirsiniz. Umarım yardımcı olur!

Küçük İşletmeler İçin En İyi Hosting Hizmetleri

1. Kinsta

Ciddi Hosting için En İyi Premium Seçenek

Kinsta logosu

Buradan başlayarak Aylık 30 $
Ortalama çalışma süresi % 99,95
Ortalama yükleme süresi 475ms

Hız Takıntılı Mimari
Yüksek Güvenlik Ağı
Yeni Nesil Altyapı
Google Cloud Platformu
Ücretsiz Site Taşımaları
İki Dakikada Bir Çalışma Süresi Kontrolleri
Tam Günlük Yedeklemeler
Trafik Dalgalanmaya Hazır
Hack Garantisi
7/24 Müşteri Desteği
20 Global Veri Merkezi

Artıları

Küçük işletmelerin alabileceği en iyi hosting

EKSİLERİ

Sana mal olacak

Kinsta premium hosting kategorisinde, temelde küçük işletmeler için hosting Lamborghini. Bu Kinsta kullanmak anlamına gelir, diğer hosting çözümleri biraz daha fazla para harcamak gerekir. Web sitenizi bir trafik makinesine dönüştürmeyi mi düşünüyorsunuz yoksa aksi takdirde kendiniz yapmanız gereken görevlerle ilgilenen daha yönetilen bir çözümle ilgileniyor musunuz? Eğer öyleyse, Kinsta küçük işletme hosting için mevcut en iyi seçimdir.

Küçük işletmeler için çoğu barındırma hizmeti fiyatlandırma açısından aşağı doğru bir yarışta. Barındırma tüketicisi size çok değer verdiğinden, bununla ilgili yanlış bir şey yoktur. Bununla birlikte, 2013 yılında bir grup geliştirici, sektörde olduğu gibi yeterli olduğuna karar verdiler ve en iyi premium barındırma hizmetini oluşturmaya başladılar. Bu hizmet inanılmaz destek, ücretsiz geçişler, ücretsiz CDN ve gelişmiş gösterge tabloları sunar.

Çoğu barındırma hizmeti Amazon Web Services’i altyapısı olarak kullanır, ancak Kinsta bunun yeterince iyi olmadığına karar verdi ve bunun yerine Google Cloud Network’ü kullanmayı seçti. Bununla daha iyi performans elde edersiniz ve tam olarak hangi veri merkezini kullanmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Kinsta ile dürüstçe işaret edebileceğimiz tek olumsuzluk, hizmetin fiyatlandırılmasıdır, rakiplerinden daha pahalıdır. Bunun bir nedeni var, bir tüketici barındırma hizmeti kullanma ile ilgili olumsuzluklardan kurtulmak için birkaç ekstra Loonies ve Toonies çatal gerekir.

Her ay 5 $ ‘ın altında barındırma hizmetleri her biri başa çıkmak zorunda kalacak benzersiz bir dizi ağrı noktaları olacaktır. Bütçede tükeniyorsanız, WordPress web sitenizi mümkün olan en kısa sürede hazır hale getirebilmeniz için bu acı puanlara değebilir. Kinsta’da harcamak için paranız varsa, en iyi barındırma güvenliğini, en yüksek hızları, en fazla çalışma süresini ve en iyi özellikleri alırken bu ağrı noktalarının gözlerinizin önünde kaybolduğunu görebilirsiniz..

2. HostPapa

Fiyat, Hız, Çalışma Süresi ve Müşteri Desteği için EN İYİ GENEL KONAKLAMA ($ 2.95 / ay)

hostpapa logosuBuradan başlayarak Aylık 2,95 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99,95
Ortalama yükleme süresi 475ms

Hosting Kanada okuyucuları için derin indirimler (Normalde başka herhangi bir yerde $ 13.95)
ÜCRETSİZ alan adı
ÜCRETSİZ alan adı transferi
7/24 destek
% 99,95 çalışma süresi
Sınırsız web sitesi
Sınırsız SSD depolama alanı ve ölçülmemiş bant genişliği

Artıları

Hayatı daha kolay hale getirecek bir dizi freebies ve entegrasyon ile özellik dolu barındırma hizmetleri.

EKSİLERİ

İndirmeden biraz pahalı

Normal iş hosting paketleri ve aksi takdirde biraz pahalı ücretsiz yükseltmeleri neredeyse yarı fiyatına. Sundukları indirim, HostPapa gibi premium seçenekleri, en ucuz planlardan bazıları kadar ucuz yapıyor.

Küçük işletmenizi yönetirken, gerekenden daha fazla para harcamak istemiyorum. Genellikle doğru hizmeti doğru fiyat aralığında bulmak zordur. Bunu okuyorsanız ve işletme web barındırma hizmeti arıyorsanız,.

HostPapa kolayca favori web sunucularımızdır – ve bu sadece Kanadalı bir şirket oldukları için değil. HostPapa’yı çoğu müşteri sitemiz ve kendimiz için kullanıyoruz. Herhangi bir kriterlerimizi hayal kırıklığına uğratmamak ve çoğunda mükemmel olmamakla birlikte, HostPapa lojistik olarak en iyi Kanada seçimi.

Dan beri HostPapa Kanada’yı seviyor bizim kadar tüm okuyucularımıza büyük indirimler sunuyorlar..

Bu bağlantıyı kullanhostingcanada.org okuyucular için hostpapa indirim bağlantısını gösteren okyeni işletme barındırma paketlerinde indirim talep etmek için veya buradan kaydolun şimdi almak için.

İşletmenizin web sitesi, HostPapa’nın sunucuları Kanada genelinde bulunduğundan diğer popüler web barındırıcılarında barındırıldığından biraz daha hızlı yüklenir. Ayrıca merkezi Kanada’dadır (Burlington, ON konumunda).

HostPapa, okuyucularımıza ücretsiz temel özellikler, onların dahil 30 günlük garanti, ücretsiz web sitesi oluşturucu, ücretsiz SSL, ücretsiz bire bir eğitim, ve ücretsiz alan adı kaydıtamamen 50 $ değerinde.

HostPapa ayrıca 7/24 mükemmel müşteri desteğine sahiptir. Yardıma ihtiyacınız varsa, temel olarak, iş ihtiyaçlarınızı çözmek için başka bir çalışanın hiçbir yerden çıkması gibi bir şey. Milyonlarca başka şey olduğunda sanal bir nimettir..

HostPapa ayrıca WordPress’i kolayca yüklemenizi sağlayan tek tıklamayla kurulum sunar. Ayrıca ücretsiz SSL özelliğine sahiptir. Şifreleyelim yani ödemeleri işliyorsanız her şey güvende olur.

Küçük bir işletme sahibi olarak, HostPapa’da barındırma, şimdi kullanmakta olduğunuz diğer herhangi bir barındırma hizmeti kadar basittir. Çevrimiçi işletme ve web barındırma dünyasında yeniyseniz, HostPapa mümkün olduğunca kullanıcı dostudur. Bir blog’u veya işletme web sitesini hızlı bir şekilde başlatabilirsiniz – sadece HostPapa incelememizde belirtilen adımları izleyin.

3. SiteGround

Harika Çalışma Zamanları ve Yükleme süreleri + 7/24 Müşteri Desteği 3,95 ABD Doları / ay

SiteGround-logoBuradan başlayarak Aylık 3,95 ABD doları
Ortalama çalışma süresi % 99,95
Ortalama yükleme süresi 475ms

1 tıklama ile ÜCRETSİZ site transferi veya yeni kurulum
ÜCRETSİZ otomatik günlük yedekleme, CDN, e-posta, SSL
7/24 destek; telefonda bekleme süresi yok
WordPress tarafından en iyi ev sahibi olarak önerilir
% 99,9 kesintisiz çalışma

Artıları

 Web sitenizi önemli ölçüde hızlandıran ve daha az kaynak gerektiren benzersiz iyileştirmelerle hazır yedeklemeler.

EKSİLERİ

Diğer şirketlerin ücretsiz olarak dahil ettiği özelliklerin zaman zaman plan sınırlamaları.

İyi bir web barındırma bankada para ve SiteGround olmak için çaba budur. bir hosting sektöründe harika bir performans işinizi büyütmek için daha fazla zaman harcamanızı ve teknik ayrıntılarda daha az zaman harcamayı sağlamak için mükemmel çalışma süresi ve güvenilirlikle birleşen kullanımı kolay özellik seti ile.

Nerede SiteGround iş felsefesinde ana akımdan sapmalar, başkasının çalışmalarına dayanmayan temel yazılım kodlamasına adanmıştır..

Diğer şirketlerin kitlelere ne tür kürek çektiğinin tam bir kopyası olmayan özel bir çözüme mi ihtiyacınız var? SiteGround en iyi seçiminiz olabilir. Ve şans eseri işler mükemmel gitmiyor, bekle birinci sınıf müşteri hizmetleri ve teknik destek.

4. iPage

En Uygun Fiyatlı Küçük İşletme Barındırma

Ipage-logo

1998’den beri kolay kurulum ve güvenilirlik
ÜCRETSİZ alan adı ve Google pazarlama kredileri dahil
Sınırsız disk, bant genişliği ve e-posta
ÜCRETSİZ site oluşturucu ve alışveriş sepeti
Bugün% 75 indirim (8.99 $ / ay)

Artıları

 Tam bir güvenlik paketi sunar ve destek çağrılarını iki dakikadan daha kısa sürede yanıtlama sözü verir.

EKSİLERİ

Müşterilerin iPage’in bazen yavaş web sitelerinden ve çok fazla kesinti süresinden muzdarip olduğu söylentileri var – muhtemelen çok fazla paylaşılan barındırma ürünü.

Tabii ki ücretsiz hosting istiyorsun. Hepimiz istiyoruz ücretsiz konaklama.

… Ama ne fark etmelisiniz ki tamamen ücretsiz bir web barındırma ya yarın iş dışı olacak ya da nikel ve upells ile ölüme mahkum olacaktır. Bunun yerine aradığınız şey, küçük bir yatırıma değer ultra ucuz bir ev sahibi – iPage’de durum böyle, hangi 2 $ / ay’dan daha az maliyet.

Bu mütevazı harcama için ne bekleyebilirsiniz? Nasıl bir ücretsiz alan adı, web sitesi oluşturucu, e-ticaret seçenekleri, ve ihtiyacınız olduğunda teknik destek?

Web’deki yeni başlayanlar ve gaziler, iPage’in masaya getirdiği değer konusunda çok sevecekler. Web barındırma sıralama görevi bazen sinir bozucu bir elma-portakal süreci olsa da, bir şey açıktır. iPages arasında en iyi bütçe seçenekleri bulunmak.

5. Wix

En Uygun Fiyatlı Küçük İşletme Barındırma

wix logosu

Kodlama gerektirmez, eksiksiz sürükle ve bırak özellikli site oluşturucu
Birçok yüksek kaliteli şablon
Geliştirilmiş web sitesi işlevselliği için gelişen uygulama pazarı
e-Ticaret çok basit
Kelimenin tam anlamıyla sıfır maliyetle web sitesi oluşturun

Artıları

 Kaliteli bir çevrimiçi varlık elde etmenin belki de en ucuz yolu – hızlı.

EKSİLERİ

Bazıları, ekli SEO ekosisteminin Google’ın favorisi olmadığına inanıyor. Yalnızca 14 günlük geri ödeme süresi sunar.

Wix platformu kısa sürede çok yol kat etti…

Bir süredir teslim almadıysanız, deneyimsiz geliştiricilerin bile görüntüleri, metni, videoyu ve daha fazlasını yeniden boyutlandırmasını ve tam olarak konumlandırmasını kolaylaştıran rafine bir site oluşturucu bulmayı bekleyin. En iyisi, her şey onu koyduğunuz yerde kalır ve – oh, bu arada – bahsettik mi tek bir koda dokunmak zorunda değilsiniz?

Nihai hedefiniz basit bir blog web sitesi veya tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza olsun, Wix sizi oraya götürebilir. Gerçekten ücretsiz web sunucusu, temel planın reklamlarla birlikte gelmesi sizi şaşırtmaz, ancak aylık 10 ABD doları karşılığında kaldırılmasını ve ücretsiz bir yıl alan adı kaydı içermesini sağlayabilirsiniz..

Wix ayrıca arayanlar için mükemmel bir seçimdir. en iyi web sitesi oluşturucu, ve bu bizim kişisel favorimiz test etmek ve gözden geçirmek 14 aydan fazla.

6. InMotion Barındırma

En Uygun Fiyatlı Küçük İşletme Barındırma

InMotion logosu

ÜCRETSİZ alan adı, site transferi, yüklü WordPress
Bir hesapta sınırsız WordPress sitesi
Sınırsız bant genişliği, ÜCRETSİZ yedeklemeler, SSL
Google uygulamalarını entegre etmek için kolay sihirbaz
SPAM Güvenli e-posta koruması

Artıları

 Yeterince bahsettik mi? WordPress önceden kurulmuştur. Yeni müşteriler için olağanüstü işe alım süreci.

EKSİLERİ

En iyi fiyatı almak için bir yıl önceden ödemek zorundasınız.

Bloglar, web sitelerinin en popüler yinelemelerinden biri olmaya devam ediyor ve bu iletişim araçlarını barındırmak InMotion öne çıkıyor.

Online mağazalar harika olsa da, genellikle web sitenizi oluşturun ve kişisel marka. Çoğu blogun ağır hizmet barındırma ihtiyacı yoktur, ancak profesyonel görünmenizi sağlamak için yeterli özellik sağlamalıdır.

InMotion’ın blog oluşturma konusunda ne kadar ciddi olduğunu görmek için bu özellikler listesine geri dönün. WordPress ÖNCEKİ geliyor, evde skor tutuyorsanız, tek tıklamayla yükleme konusunda övünen diğerlerinden bir adım daha azdır. Sadece, eğer aradığınız bir WordPress blogu ise, bu şirket size bir tane.

7. Sıvı Ağ

Küçük İşletme Adanmış Sunucu

liquidweb-logo

ÜCRETSİZ gelen bant genişliği; işletim sistemi seçimi
Otomatik taşıma, yedekleme, 7/24 Sonar İzleme
SSD’lerle özel yapılandırmalar; anında hazırlık
Yük Dengeleyici, Storm Block, Nesne Depolama eklentileri
Şu anda 96,75 $ / ay fiyatlandırılır (normalde 129 $)

Artıları

 % 100 garanti süresi.

EKSİLERİ

Hızlı şirket büyümesi, teknik destek personelini biraz zayıflatmış gibi görünmektedir, bu da bazılarının yeterli eğitim almadan önce işe alınmasına neden olmaktadır..

Sonunda web sitenizin kaynak talepleri (trafik) VPS barındırma işleminden bile fazla olabilir ve adanmış sunucu.

Tahmin edebileceğiniz gibi, bu tür barındırma kurulumu, en iyi VPS sunucusu, ancak web siteniz için mümkün olan en iyi altyapıyı sağlamak için üzerinize düşeni yaptığınızı bilerek geceleri rahatlayabilirsiniz..

Yönetilen özel barındırma söz konusu olduğunda, bir göz atmanızı önermekte tereddüt etmiyoruz Liquid Web. Bu çocuklar ve kızlar, ABD merkezli üç veri merkezini bulunduruyor, 50’den fazla geliştirici istihdam ediyor ve üç düzey barındırma planı sunuyor – tam, çekirdek veya kendi kendini yöneten.

Özel bir sunucu için Liquid Web ile ortaklık kurduğunuzda, en üst düzeyde donanım, yazılım ve ihtiyacınız olduğu kadar çok veya az teknik destek.

Alt çizgi

Makalenin sonuna kadar okuyan okuyucuları, listemizdeki web sunucularını tebrik ediyoruz.!

İş büyüme döngüsünde nerede olursanız olun, burada ihtiyaçlarınızı karşılayacak en az bir ana bilgisayar var. Çevrimiçi başarının sırrı ölçeklenebilirliktir.

Belki de her şeyden daha fazla, kolayca kaynak ve özellikler için artan ihtiyacına adapte olabilir bir web barındırma gerekir.

Eğer bizi itiraf edip itiraf edene kadar bizi gıdıkladıysan, SiteGround sadece sıradan çaylak sertleştirilmiş iş tycoon kadar, büyüme herhangi bir aşamasında bir iş ele tek en iyi web barındırma olabilir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author