En İyi Hosting İrlanda

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web tasarım şirketi olarak (sayısız yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), harika bir web barındırıcısını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var..

Bunlar İrlanda için en iyi web hosting sağlayıcılarımız, gerçek kalite web banka bozmadan hosting.

İçeriğimize bağlantı veren markalardan / sitelerden birkaçı:
Sitelerde öne çıkanlar

En İyi Barındırma İrlanda: İlk 5 – Mayıs 2020

Web Hosting Şirketi Genel BakışFiyat / mo.Disk SpaceÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
siteground2 3.95 € (% 60 İndirim) 10 GB Londra’da Yıldırım Hızlı veri merkezi, Uygun fiyatlı, 30 günlük para iade garantisi, WordPress tarafından tavsiye edilen = Win! SiteGround İncelemesi
GreengeeksLogo 3,95 USD (Özel MangoMatter İndirimi – 9,95 $ ‘dan düştü) Sınırsız Süper yeşil hosting, Avrupa’daki sunucular ve dünya çapında sınırsız disk alanı! GreenGeeks İncelemesi
A2HostingLogo 3,92 USD (7,99 $) Sınırsız Ucuz + Sınırsız Disk Alanı! A2 Hosting İncelemesi
myhostlogo 5,99 € 10 GB 10 yıldan fazla barındırma deneyimi. MyHost İncelemesi
wpengine 35 USD 10 GB WordPress Hosting Mükemmelleştirildi. WP Motor İncelemesi

Aslında uygun fiyatlı iyi bir web barındırma bulmak kolay değildir ve bir Excel sihirbazı değilseniz, tüm farklı barındırma özelliklerini (bant genişliği, disk alanı, kullanılabilirlik, destek, incelemeler vb.Gibi) karşılaştırarak biraz bunaltıcı olabilir. ). Zihninizi rahatlatmak için, aslında saçma hosting fiyatları talep etmeyen, ancak yine de istediğiniz herhangi bir web sitesini çalıştırmak için performansa sahip büyük hosting şirketleri var..

Aşağıdaki 5 bizim kişisel favorilerimiz, ilk 4’ü gerçekten uygun fiyatlı (5. tanesi premium WordPress barındırma ihtiyaçlarınız için olacak) ve hepsi harika performans sunuyor & destek. En iyi web barındırıcılarını sıralamak için aşağıdaki ölçütleri kullandık: Kullanım Kolaylığı, Karşılanabilirlik ve Performans / Güç. Zevk almak!

1. SiteGround

Bu, tüm zamanların en sevdiğimiz barındırma şirketimiz, ucuz, çok güçlü sunucuları var ve en önemlisi, destek birinci sınıf.

Ayrıca WordPress için tavsiye edilirler, WordPress tarafından (çok az sayıda barındırma şirketi bunu talep edebilir! aman, + 30 günlük para iade garantisi var! Hemen hemen uygun fiyatlı ama kaliteli bir web barındırma arayan herkes için no-brainer!

3 hosting planı var, en uygun planları sadece başlıyor 3.95 € / ay (normal fiyattan% 60 indirim)! 

siteground2

  Kazanan – 9.6 / 10

Kullanım kolaylığı

97%

Uygun fiyatta

92%

Performans / Güç

95%

2. Yeşiller

GreenGeeks, her şeyi doğru yaptığını bildiğiniz şirketlerden biri, 2008’de yayına girdiklerinden beri büyük bir büyüme gördüler. Onlarla çalışmaya başladıktan sonra başarılarının ardındaki nedenler oldukça açık, küresel erişimin birleşimi (çoklu veri merkezleri dünya acros), harika performans, harika ve oldukça hızlı destek ve son fakat en az değil, enerji tüketimini rüzgar enerjisi ile 3 kez şebekeye geri koyuyorlar, bu oldukça şaşırtıcı!

Belirli özelliklere göre, en temel planlarında bile sınırsız disk alanı sunuyorlar, 7/24 destek veriyorlar ve tıpkı memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisi olan SiteGround gibi! Listemizde sağlam bir # 2!

En ucuz planları sadece başlıyor 3,95 $ USD / ay (Özel MangoMatter İndirimi – 9,95 $ ‘dan düştü)

Kullanım kolaylığı

94%

Uygun fiyatta

92%

Performans / Güç

90%

3. A2 Hosting

A2 Hosting, SiteGround ile eşittir, ayrıca dünya çapında çeşitli hızlı sunucuların + büyük desteğine sahiptir. Resmi WordPress önerisine sahip olmasalar da, WP siteleriyle performansları şaşırtıcı.

Ve sınırsız disk alanına sahip olmak oldukça temiz!

Ayrıca 3 hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 3,92 $ / aylık (başlangıçta 7,99 $ / aylık).

Kullanım kolaylığı

87%

Uygun fiyatta

92%

Performans / Güç

80%

4. Myhost.ie

İrlanda’nın güney batısında bulunan, ilk olarak 2002’de başladılar, bu da onları destekleyen on yıldan fazla deneyime sahip oldukları anlamına geliyor..

Kaliteli bulut barındırma dışında, e-posta barındırma, alan adı kaydı da sunarlar, & güvenlikle ilgili oldukça az sayıda hizmet.

En ucuz planları ayda 5.99 € ‘dan başlıyor

Kullanım kolaylığı

85%

Uygun fiyatta

85%

Performans / Güç

85%

5. WP Motoru

Aslında İrlanda için süper yüksek kalitede yönetilen WordPress hosting arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey WP Engine! WordPress sitelerini barındırmaya gelince pazar lideri ve iyi bir sebeple (biraz pahalı olsalar da). Sayfaları süper hızlı (EverCache olarak adlandırılır) sunmak için şirket içi özel inşa edilmiş bir önbellek sistemine sahiptirler ve CDN’leriyle birlikte, en hızlı WordPress barındırma şirketidir!

7/24 destekledikleri WordPress’te uzmanlaşarak, herhangi bir sorunu sorunsuz bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Bunun da ötesinde, herhangi bir WordPress çekirdek güncellemesiyle de ilgilenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Ve büyük bir güncelleme olduğunda, hiçbir şey kırılmadığından emin olmak için güncellemeden önce siteyi test ederler, birinci sınıf hizmet. Ayrıca canlı gerçek zamanlı tehdit algılaması var, DDOS saldırılarını aktif olarak engelliyorlar ve hatta saldırıya uğradığında sitenizi ücretsiz olarak düzeltirler…

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini haklı çıkarmanın ötesinde! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları aylık 35 $ ‘dan başlıyor

Kullanım kolaylığı

85%

Uygun fiyatta

65%

Performans / Güç

95%

İrlanda barındırma teknik desteğiWeb Hosting İrlanda: Daha Derin Görünümlü

Teknolojinin son birkaç on yılda ne kadar ilerlediği ve her geçen yıl ilerleme kaydetme oranı ile internet, birçok insan için günlük yaşamımızın kaçınılmaz bir yönü haline geldi. Bu nedenle, bu gelişmelerden dolayı, iyi işleyen bir web sitesi ve çevrimiçi mevcudiyeti yoksa, zaman geçtikçe yeni müşterileri ve tüketicileri çekmeye yardımcı olmak için herhangi bir işletmenin hayatta kalması neredeyse imkansız hale geldi..

İster küçük işletmenize müşterilerle ve tüketicilerle bağlantı kurup onlara ulaşmak için bir yol sağlamak için çevrimiçi bir kitleye ulaşmaya çalışın, bir blog başlatmaya çalışıyorsanız, herhangi bir proje türü için bir platform oluşturmaya çalışıyorsanız, veya nedeni ne olursa olsun, web siteleri çok şey başarabilen çok yönlü ve çeşitli bir ortamdır. Ancak, bir web sitesi oluşturmak söz konusu olduğunda, bakmanız gereken şeylerden biri istediğiniz web barındırma türü ve İrlanda’da güvenilir ve güvenilir bir hizmet sunmak için güveneceğiniz sağlayıcıdır. . Doğru web barındırma paketini ve sağlayıcıyı İrlanda’da bulmaya çalışırken, kararın geniş kapsamlı etkileri olabilir, bu yüzden doğru aramayı yaptığınızdan emin olmak istersiniz (ipucu ipucu, SiteGround oldukça harika). Burada, aklınızdaki web sitesine en uygun kararı vermenize yardımcı olmak için bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

İrlanda için Web Hosting Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşılan barındırma ucuz barındırma yöntemlerinden biridir, büyük miktarda trafik işleyecek ve web sitelerinin daha küçük bir kitleye uygun olacağını hissedecek bir web sitesi kurmak istemeyen birçok kişi için tercih edilen bir seçenek haline getirir. Paylaşımlı barındırma, kişisel web siteleri, bloglar ve küçük işletmeler için mükemmel bir seçenektir, çünkü bu projelerin çoğu durumda ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları, piyasadaki birçok alternatiften daha uygun bir fiyata sunar. Temel özellikler, WordPress, Joomla, vb.Gibi en popüler CMS’ler için 1 tıklama yükleyicileri gibi şeyleri içermelidir. Oldukça karmaşık oluşturmak istiyorsanız, paylaşılan barındırma genellikle temel bir WordPress sitesini barındırmak için yeterlidir. WordPress sitesi, bütçeyi yükseltmek ve yönetilen WordPress barındırma (WP Engine akla geliyor) için gitmek isteyebilirsiniz.

VPS Barındırma

Sanal Özel Sunucu barındırma veya VPS barındırma, web sitesinin, diğer birden çok web sitesiyle paylaşılan bir sunucunun kendi özel bölümüne sahip olmasını sağlar. VPS hosting, kullanılan sunucunun bir kısmı o sunucu üzerinden barındırılan diğer web sitelerinden tamamen izole olduğu için paylaşılan barındırma bir adım yukarı. Adanmış sunucu barındırma tercih eden, ancak bu gizliliğin avantajlarını çok daha düşük bir fiyata arayan bir web sitesi sahibi için harika bir seçenektir.

Özel Sunucu Barındırma

Yüksek performanslı sunucular arayanlar, özel sunucu barındırma gibi daha yüksek özelliklere sahip bir şey denemek isteyebilir. Bu sunucular daha yüksek trafik hacimleri ve diğer özellikleri işleyebilir web hosting İrlanda arayanlar için idealdir. Bununla birlikte, daha pahalıdırlar ve bu da onları daha fazla güvenilirlik ve destek gerektiren büyük projeler için en iyi şekilde ayırır. Bütçenizdeyse, İrlanda web siteleri için mükemmel bir web barındırma seçeneğidir.

Bulut Barındırma

Son zamanlarda herkes bulut hakkında konuşuyor! Dosyaları depolamanın harika bir yolu olsa da, aynı zamanda mükemmel bir web barındırma seçeneğidir. Bulut barındırma, birçok makinenin tekil bir sistem olarak işlev gördüğü bir teknolojidir. Bu ileri teknoloji son derece güçlüdür ve onunla neler yapabileceğinize sınır koymaz. Web sitenizin ihtiyaçlarını gerektiği gibi yukarı ve aşağı ölçeklendirebilir, böylece her boyuttaki proje için son derece çok yönlü bir seçenek haline getirebilirsiniz..

Bayi Barındırma

Bayi hosting web tasarımı ile ilgilenenler için son derece popüler. Bu hizmet, müşterilerin web sitesi tasarımcısına oluşturdukları web siteleri üzerinde daha fazla kontrol sağlayarak toplu olarak barındırma satın almalarını ve kendi müşterilerine satmalarını sağlar. Bu uygulama web tasarımcıları arasında standarttır, bu yüzden aradığınıza benziyorsa, satıcı barındırma sizin için en iyi bahis olabilir.

Web Hosting İrlanda: Ne Arar

Eğer sizin ve ihtiyaçlarınız için doğru web barındırma türüne karar vermeye çalışıyorsanız ve web sitesi ihtiyaçları yakında web üzerinde canlı almak için arıyorsanız, web İrlanda için hosting türü gidiyoruz için uyanık olması gerekir dikkate almanız gereken tek şey değil (btw, biz de aynı araştırma yaptı en iyi Avustralya web hosting, Kanada web hosting, NZ web hosting, İngiltere hosting, & web barındırma Singapur). Yukarıda ayrıntılı web barındırma farklı türleri arasında karar verdikten sonra, web sitenize güveneceğiniz sağlayıcı seçmek için zamanı olacak. İşte kararı sizin için kolaylaştırmaya yardımcı olacak sağlayıcıları karşılaştırırken dikkate alınması gereken bazı faktörler.

Sunucu Konumu

Sunucunuzun konumu, kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiklerinde karşılaşacakları yükleme süreleriyle çok ilgili olacaktır. Sunucu coğrafi olarak size ne kadar yakınsa, yükleme sürelerinin kısalma olasılığı o kadar artar. Ancak bu, İrlanda’da size en yakın sunucuyu seçmek isteyeceğiniz anlamına gelmez. Ayrıca, söz konusu sunucunun gücünü de dikkate aldığınızdan emin olmak istersiniz; nispeten düşük güçlü bir sunucuysa, biraz daha uzakta olmanız daha iyi olabilir.

Depolama

Ne kadar içerik eklemeyi planladığınıza bağlı olarak, web siteniz için ne kadar depolama alanına ihtiyacınız olacağını değerlendirmek istersiniz. Genellikle, web hosting için daha fazla ödeme, daha fazla depolama ile gelecek. Bu ayrıca seçtiğiniz barındırma türü ile ilgisi vardır; örneğin, sunucu alanını diğer birçok kullanıcıyla paylaştığınız için paylaşılan barındırma daha az depolama alanı ile birlikte gelir. Web sitenizin gerektireceğine inandığınız depolama alanını göz önünde bulundurun ve sağlayıcıları karşılaştırırken bunu dikkate alın.

uptime

İster sadece birkaç haftalık okuyucuya sahip küçük bir blog veya ister günde yüzlerce hatta binlerce ziyaret alabilecek büyük işletme web siteleriniz olsun, web sitenizin kesinti süresini mümkün olduğunca azaltmak istersiniz. Düşündüğünüz herhangi bir sağlayıcının çalışma süresini kontrol edin – en fazla söz verilen% 99,9 çalışma süresi garantisi. Ancak, bunun bunu gerçekleştirmediğini söyledikleri için; sözlerini almadan önce müşteri referanslarına göz atın ve ödevlerinizi yapın ve hizmetlerini kullanan kişiler için çalışma süresi deneyimlerinin ne olduğunu görün.

Destek

Destek satın aldığınız herhangi bir hizmet, özellikle web barındırma hizmetleri önemli bir yönüdür. Bir web sitesi yürütme konusunda deneyimli değilseniz, iyi müşteri hizmetlerinin mevcut olmasını isteyeceksiniz – elbette, bu her iki şekilde de isteyeceğiniz bir şeydir. Canlı sohbet ve telefon desteği sunan bir sağlayıcı arayın!

Yedekler

Verileri yedeklemek son derece önemlidir ve sizi tonlarca değerli bilgiyi kaybetmekten ve oldukça trajediden geçmekten kurtarabilir. Bu nedenle, web sitenizi barındırmak istediğiniz barındırma sağlayıcısını seçerken, dosyaları ne sıklıkta yedeklediklerini ve kaç yedek tuttuklarını değerlendirmelisiniz. Bakılması gereken bir diğer şey de, verilerin kaybolması durumunda geri yüklemek için kullandıkları sistemdir.

Bant genişliği

Sunucunuzda izin verilen bant genişliği miktarı, özellikle çalıştırdığınız web sitesi biraz daha fazla trafik görecek daha büyükse, dikkate alınması gereken önemli bir şeydir. Çoğu küçük projede bant genişliği büyük olasılıkla endişe yaratmayacaktır; Ancak, orta veya daha küçük boyutlu web siteleri kesinlikle İrlanda web barındırma için bir sağlayıcı ararken bu dikkate almalıdır.

İzin verilen alan / site sayısı

Bu, yalnızca bir web sitesini barındırmayı planlıyorsanız, büyük olasılıkla bir sorun olmayacaktır, ancak birçok kullanıcı, gitmeyi seçtikleri web barındırma hizmetinde birden fazla web sitesine sahip olmak isteyebilir. Yalnızca bir web sitesi isteyeceğinizi düşünseniz bile, düşündüğünüz hizmet ve sağlayıcıyla kaç alan adı kullanma izninizin olduğunu düşünmek iyi bir fikirdir; değişiklik durumunda başka bir site için özgürlüğe sahip olmak her zaman iyidir aklın.

Ve bu kadar, tüm noktaları kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki bir e-tablo oluşturun ve İrlanda için web barındırma sağlayıcılarının tüm özelliklerini günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author