En İyi Bayi Hosting İngiltere

Bu sayfaya inen kişilerin çoğunluğu, işlerini bayi barındırma yoluyla ölçeklendirme sürecinde web tasarımcıları olduğundan, bu açıdan geleceğiz.

Bir sürü hosting hesabı olan bir web ajansı olduğumuzdan (çok sayıda yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), araştırmayı zaten yaptık ve en iyi satıcı barındırma şirketlerinden birini seçtik. UK.

Biz esas olarak hem cPanel hem de WHM içeren satıcı hesapları sunan web sunucularına odaklandık (ancak daha sonra buna değineceğiz).

Yan not: # 1’iniz oldukça büyük bir geçici indirime sahip, sürerken yakala!

İçeriğimize bağlantı veren tanınmış markalardan / sitelerden birkaçı:

Eşyalarımızı biliyoruz, birçok referansımızın küçük bir örneği:

Tom tutkulu ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla anlıyor. Yepyeni web sitemi nasıl kullanacağım konusunda bilgi paylaşma ve beni becerme isteğini gerçekten takdir ettim. Teşekkürler Tom!

Sally Mac
İçindekiler

MangoMatter mevcut web sitemizi tasarlamayı çok kolaylaştırdı. Tom, ilk konsültasyondan tamamlanmaya kadar kişisel olarak dahil edildi ve gerekli olabilecek herhangi bir ince ayar için hala kullanılabilir.!

Demitrios Lecatsas
Taze Saç

Tom’u web sitemizi tasarlaması için seçtik çünkü tasarladığı diğer web sitelerinin stilini beğendik. Tüm süreç stressizdi. Tom çok yardımcı oldu ve bizim birden fazla istek hiçbiri çok fazla sorun oldu. Tom, çalışmaktan zevk alıyor. Bizim için yaptığı web sitesini seviyoruz, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor.

Carl Olive
bahar!

Mango Madde ile deneyimlerimiz harikaydı! Tom’la çalışmak çok kolay, olumlu, verimli ve yaptığı işte açıkça parlak. Şiddetle tavsiye edilir.

Lucy Reeves
Nerede Olur?

Tom’a yeni şirket web sitemizi geliştirdik ve sonuçtan çok memnunduk. O sadece özetimizi sunmakla kalmayıp, hiç düşünmeyeceğimiz bazı mükemmel fikirler sunmayı başardı. Hepsinden iyisi, Tom zamanı ile cömerttir ve tavsiye ve destek vermeye hazır olmaya devam eder.

Neil Mackenzie
Enventive

MangoMatter ile çalışmak ne kadar kolay ve sorunsuz bir deneyim! Tom tam olarak neyin peşinde olduğumuzu anladı ve nihai üründen çok etkilendik. Gelecekte MangoMatter’ı tekrar seçmekte tereddüt etmem.

Tyson King
Direktör / Plumbrite Çözümleri

MangoMatter’dan Tom, Web sitemi kurmak için son derece yararlı, profesyonel ve büyük destek oldu, bilgi zenginliği ve çok verimli. MangoMatter tavsiye hiç tereddüt var ve zaten yaptım.

Michelle Watson
tamir ederim

Analizi yaptık, bayi barındırma incelemeleri & karşılaştırmaya gerek kalmaz, böylece İngiltere için en iyi satıcı barındırma sağlayıcılarının bir listesi elde edilir. Aşağıdaki tablo, bizim görüşümüze göre, derecelendirmeye göre sıralanmış, maliyeti / ay ayrıntılarını gösteren en iyi 5 satıcı ana bilgisayarına kullanışlı bir genel bakış sunar., & en iyi özellikleri.

Web Hosting ŞirketiGenel DerecelendirmeFiyat / mo.ÖzelliklerDisk Hesap alanı # dünya çapındaSunucular WordPressWebsite için optimize edildi
A2HostingLogo £ 10.16 (£ 15,40) Herzaman Para İade Garantisi, Amsterdam’da Ücretsiz SSL + sunucuları (İngiltere siteleri için büyük hız) = beyinsiz! 30GB 40
siteground logosu 5 kredi / hesap için £ 11.25 Mükemmel performans, ücretsiz 1-tıkla SSL kurulumu, küresel erişim – bazıları hoşlanmayan kredi tabanlı sistem. Kredi başına 10 GB 5
Greengeeks logosu $ 19.95 Süper yeşil, Sınırsız disk alanı, Amsterdam veri merkezi Sınırsız 10
TSOhost logosu £ 33.98 Yerel şirket, Sınırsız disk alanı Sınırsız 100
WP Motor logosu 290 $ (Ajans programı için yerinde yok) Uzman WP desteği, süper ileri teknoloji, çok hızlı sunucular. Sınırsız 15

“Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok barındırma şirketi ile, ihtiyaçlarınıza uyan iyi bir tane bulmak çok zaman alıcı olabilir, özellikle de hepsi aynı özellikleri biraz farklı fiyat noktalarında sundukları için, çoğu insan farkın nerede olduğunu merak ediyor…

Yukarıdaki tabloya genel bakışımızın yanı sıra, aşağıda biraz daha ayrıntılı bir ilk 5 de oluşturduk. En iyi web barındırıcılarını sıralamak için aşağıdaki ölçütleri kullandık: Destek, Uygun Fiyat ve Performans / Güç. Zevk almak!”

Matthew Rogers
Barındırma Editörü

En İyi İngiltere Bayi Hosting – Yorumlar Mayıs 2020

1. A2 Hosting

İnternet sitesi: www.a2hosting.com
Fiyat:
£ 10.16
Disk alanı: 30GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

A2 Hosting logosu

A2 Hosting kesinlikle burada kral. ABD merkezli bir şirkettir ancak Amsterdam da dahil olmak üzere dünya çapında çeşitli hızlı sunuculara sahiptir, bu da hızı İngiltere siteleri için sorun teşkil etmez (hatta İngiltere merkezli rekabetin çoğunu sudan uzaklaştırır)!

Buna her zaman para iade garantisi, 7/24/365 destek ve ücretsiz site geçişleri ekleyin … gerçekten zekice düşünülemez!

Planları başlıyor 40 hesap ve 30 GB depolama alanı için yalnızca 10,16 £ / aylık (15,40 £)!

2. SiteGround

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat:
£ 11,25
Disk alanı: Hesap başına 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround logosu

SiteGround, WordPress söz konusu olduğunda bir yıldızdır, WordPress’in kendisi tarafından resmen tavsiye edilir. Onların hosting kurulumu çok hızlı ve güvenilir hosting sunuyor ve biz kesinlikle onları tek tek siteleri barındırmak için seviyorum.

Planları, inanılmaz derecede verimli bir güvenlik sistemi, otomatik yedeklemeler ve ücretsiz SSL (e-ticaret siteleri için çok önemli) gibi birçok harika özellik ile birlikte geliyor..

Yeniden maliyet, burası A2 Hosting daha iyi, SiteGround hesaplar / disk alanı için daha doğrudan nakit yerine bir kredi sistemi ile çalışır. Planları minimum 5 kredi ile başlar = 5x 27 £ / yıl – bu 11,25 £ / ay

3. Yeşiller

İnternet sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat:
$ 19.95 / ay
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks logosu

GreenGeeks, her şeyi doğru yaptığını bildiğiniz şirketlerden biri, 2008’de yayına girdiklerinden beri büyük bir büyüme gördüler. Onlar hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, enerji tüketimini 3 kez tekrar şebekeye koymaları. rüzgar enerjisi, oldukça etkileyici!

Bayi barındırma işlemine gelince, çok güvenilirler, Amsterdam’da hızlı bir veri merkezine sahipler ve bayi planlarında sınırsız disk alanı sunuyorlar (ancak hesaplarınızın hala sınırlı olduğunu unutmayın).

En ucuz bayi planları 10 hesap için 19,95 $ / ay’dan başlıyor.

4. TSOhost

İnternet sitesi: www.tsohost.com
Fiyat:
£ 33.98 (+% 20 KDV)
Disk alanı: Sınırsız Disk Alanı
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

TSOhost logosu

On yıldan fazla bir süredir barındırma deneyimi ile, İngiltere’deki web barındırma sağlayıcılarından biridir.

İhtiyacınız olan her şeye sahipler… Slough’daki muazzam veri merkezleri, 7/24/365 24 saat destek ve yüksek performanslı bulut barındırma & “Melez” çözümler… eğer yerel olmak istiyorsanız, işte bu kişiler!

Temel bayi planları 100 adede kadar alanı barındırabilir ve sınırsız disk alanına sahiptir, bu da oldukça etkileyici.

En iyi planları 33,98 £ ‘dan (+% 20 KDV) başlar.

5. WP Motoru

İnternet sitesi: wpengine.com
Fiyat:
 N / A
Disk alanı: N / A
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WP Motor logosu

WP Engine, uzun süredir üst düzey kalite yönetimli WP barındırma için bir standart olmuştur, bu yüzden neden listeden bahsediyoruz. Bir süre burada olacağımız gibi hizmetleriyle birlikte gelen tüm özellikleri listelemeye başlamıyorum … ancak SSL’lerden çarpıcı hızlı sunucu kurulumlarına, CDN’ye, uzman WP desteğine, güvenlik, otomatik güncellemeler ve çok daha fazlasına.

Bununla birlikte, onları satıcılar için kesinlikle geride tutan şey, fiyatlandırmasıdır… biri yoktur. Bilgi almak için Ajans programlarına başvurmanız gerekir.

Ajans programı dışında normal fiyatlandırmalarını kontrol ederseniz, 15 site için 290 dolar / ay, bu çok pahalı, ancak daha sonra, yaptıkları işte çok çok iyi.

Bayi barındırma araştırmacıları

İngiltere Bayi Barındırma: Daha Derin Kazmak

Bayi Barındırma Nedir?

Bir şirket, barındırma sağlayıcı, bant genişliği ve sabit disk alanı daha sonra üçüncü taraf daha küçük bir işletme için bu alanı kiralamaya devam eden başka bir küçük işletme kiralamaya karar verdiğinde, bu satıcı web hosting. Esasen, web sitesi barındırma şirketiymişsiniz gibi kendi müşterilerinize hosting sağlıyor.

Bu, İngiltere’de web barındırma gibi ek hizmetlerle ve kendi iş web barındırma oluşturmak isteyen girişimcilerle kendilerini markalamak isteyen tasarımcılar ve web sitesi geliştiricileri için çok yaygın bir uygulamadır..

ps: Ayrıca Avustralya ve ABD bayi barındırma karşılaştırması için en iyi 3 bayi barındırma oluşturduk.

Bayi Barındırma Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Maliyet

Planınızı hazır hale getirmenin daha kaygan yönlerinden biri, üzerinde ne kadar harcayabileceğinizi bulmaktır (ve hayır, bayiler için ücretsiz web barındırma yoktur). İlk başladığınızda, en ucuz planı aramak en iyi eylem tarzı gibi görünebilir – bu mutlaka sizin ideal seçeneğiniz değildir. Herkesin kendi bireysel ihtiyaçları vardır, bu nedenle sizin için en iyi plan, ne kadar sunucu alanı satmak istediğinizi ve başlangıç ​​müşterilerini ne kadar ücretlendirmeyi planladığınız gibi birkaç farklı faktöre bağlı olacaktır..

Bunu çalışırken, genellikle daha büyük müşterilere yaklaşık 10 Gb alan, 3Gb civarında orta istemciler ve daha küçük olanların gerçekten 1 Gb civarında olması önerilir. Neyse ki, alan bant genişliği sınırlamalarından daha büyük bir güçlük eğilimindedir.

Bant Genişliği / Disk Alanı

Uygun miktarda bant genişliği İngiltere’de barındırma şirketlerinde bulmak oldukça yaygındır, bu yüzden disk alanı izlemeniz gereken şeydir. İzin verilen hesap sayısı da önemli olsa da, bayi barındırma planınızın işleyebileceği müşteri sayısını belirlediğinizde (kesinlikle çok sayıda e-ticaret sitesi barındırıyorsanız) bu önemli bir karar faktörü olacaktır..

cPanel / WHM Mevcut

cPanel, temel endüstri standardı olan bir kontrol panelidir ve Web Ana Bilgisayar Yöneticisi (WHM) ile kullanıcılar cPanel hesaplarını yönetebilir ve gerektiğinde yenilerini oluşturabilir. Bu nedenle İngiltere satıcı ev sahiplerinin WHM’ye sahip olmaları önemlidir – bununla birlikte, sınırlamalar ayarlayabilir, paketleri ayarlayabilir, kullanım istatistiklerini görüntüleyebilir, hesapları eski sürüme geçirebilir veya yükseltebilir ve çok daha fazlasını yapabilirler. Hesap yönetim sistemi ne kadar kolay kullanılırsa, genel iş o kadar kolay olacaktır. Temel planlar bile bunu içermelidir.

Sunucu Konumları

İnternetteki her bilgi, bir yerde fiziksel olarak barındırılıyor. Genellikle, sunucu konumunuzu, hizmet verdiğiniz müşterilerle aynı ülkede tutmak en iyisidir – İngiltere’de bulunuyorlarsa, ülke içinde bir sunucu arayın. Yurtdışında daha ucuz planlar var ve bunlar bazen çok uygun seçenekler olabilir; ancak, bu değer planlarında akılda tutulması gereken bir şey, müşteri desteği kalitesinin umduğunuzdan çok daha düşük olabileceğidir..

uptime

Bir sunucunun çevrimiçi kaldığı ve çalıştığı süre çalışma süresidir. Çalışma süresi çok sivilceli ise, web sitesini ziyaret eden kişi derhal sayfadan ayrılacak ve sitesi daha verimli çalışan bir rakip bulacaktır. Bir plan için alışveriş yaparken ve% 99,9 kesintisiz çalışma süresi sunanları bulurken, raporlarının doğru olduğundan emin olmak için bazı ek araştırmalar yapın, çünkü bu, gözden kaçmak istediğiniz bir kategori değildir..

Müşteri desteği

Bu sektörde yüksek kaliteli müşteri desteği çok önemlidir, çünkü başarısız olmadan, en azından beklediğinizde bir şeyler her zaman ters gidecektir. İster kapalı kalma süresinin sürpriz bir bölümü veya bir bant genişliği sorunu olsun, yapmak istediğiniz son şey 7/24 yardım sunmadığı veya daha da kötüsü, müşteri desteğiyle ilgilenmediği için müşteri desteğine erişemez. aslında hiç yardımcı değil.

İyi bir müşteri hizmeti seviyesi için kontrol etmek istediğiniz alanlardan biri 7/24 canlı sohbet ve telefon desteği. Orada ucuz hosting şirketi karar verirseniz, tabii ki destek seviyesi biraz eksik olacak.

İzin Verilen Hesap Sayısı

Kurmayı başarabileceğiniz istemci sayısı, bir barındırma planı seçerken önemli bir faktördür. Çoğu zaman, bu, kısmen müşterileriniz arasında bölmek ve kendi sitelerini çalıştırmak için yeterli alana sahip olduklarından emin olmak için sahip olduğunuz alan miktarına bağlıdır. Örneğin, her müşteriye daha fazla müşteri sunan ancak her müşteri için daha az alan sunan bir plana yatırım yapabilirsiniz, örneğin 50 GB’lık maksimum 25 hesaba sahip olan ve her müşteriye 2 GB veren bir plan.

Hesap sayısı ve alan tahsisi arasında hoş bir denge bulmak zor olabilir, ancak hedefinizin ne olduğunu anladıktan sonra bir sonraki adıma geçmek basittir.

Diğer özellikler

Göz önünde bulundurmanız gereken diğer bazı özellikler şunlardır:

  • RAM – en az 500mb, ancak 1Gb önerilir
  • Disk IO – aranacak iyi bir sayı saniyede 2mb
  • CPU – kaç tane çekirdeğe ihtiyacınız var ve kaç tane çekirdeği var?
  • Sunucu Hızı – ne kadar hızlı, SSD veya LiteSpeed?
  • Günlük Yedeklemeler – güvenlik açısından çok önemlidir

WordPress ve Joomla’yı kolayca yükleyebilmek de çok yararlıdır, ancak bunlar zaten Cpanel paketi ile birlikte gelmelidir. Bütçe sınırlamaları sizin için sorun değilse, güçlü bir VPS sunucunuzun güvenliği için inanılmaz derecede yardımcı olabilir. Harcamak için paranız varsa buna değecek bir başka pahalı özellik de özel bir sunucuya yatırım yapmaktır..

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author