Dinamik Barındırma İncelemesi

Genel Değerlendirme

Yönetilen WP Barındırma Planı
$ 16.95 / ay

En Ucuz Paylaşılan Hosting Planı
3,95 $ / ay

Dinamik Barındırma: Hiç vakti olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Özetle, yönetilen WordPress barındırma hizmeti arıyorsanız, kaydolun! Çevre dostu, mükemmel güvenlik, otomatik WP güncellemeleri, iyi destek, sınırsız disk alanı… diğer yönetilen WP web sunucularına kıyasla ihtiyacınız olan her şey gerçekten uygun fiyatlarla.

Günlük ucuz web barındırma (bloglar, iş vb.) Arıyorsanız, önerimiz GreenGeeks’i kontrol etmek olacaktır, ayrıca süper yeşildirler (kullandıklarının% 300’ünü geri koyarlar) ızgara) ve en temel planlarında bile (Dinamik Hosting’in sunmadığı, 5 GB sundukları) sınırsız disk alanı sunar. GreenGeeks incelememize bir göz atın.

Dinamik Barındırma hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki okumaya devam edin!

Cirrus hosting araştırması

Dinamik Barındırma İncelemesi

Özellikle iş amaçlı bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız, web sitesinin% 100 çalıştığından emin olmalısınız. Her şey mükemmel olmalı. Web siteniz kötü bir barındırma hizmeti nedeniyle kesinti yaşıyorsa, pahalı olabilir. Potansiyel müşteriler sinirli olabilir ve satışları kaybedebilir veya müşteriler olabilirsiniz.

Bizim gibi ajanslar, çeşitli müşteriler için birden çok web sitesini yönetir. Web sitelerinin çökmediğinden emin olmalıyız. Bu yüzden her zaman Kanada için en iyi web barındırma şirketini avlıyoruz.

Dinamik Barınmaya Giriş

Şirket 1999 yılında Kanada’nın Maritimes şehrinde yaşayan girişimciler tarafından kuruldu. Kanada merkezli veri merkezlerine ve bulut veri yedeklerine sahip olmaktan gurur duyuyorlar. Ayrıca, birinci sınıf müşteri destek hizmeti sunmayı taahhüt ederler..

Dinamik Barındırma, birden fazla müşteriyle çalıştı ve “Dev Ops” ile ilgili her şey için Kanada’da şirkete dönüştü. Özellikle BT altyapısı ve hizmetleri konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını ilk sıraya koydukları güçlü bir kültüre sahiptirler..

Şirket Kanada Divers Sertifikasyon Kurulu, Halifax Ticaret Odası, Kalp gibi birden fazla müşteri ile çalıştı & İnme Vakfı ve PharmaChoice. WebHostRanking.com’un En İyi Kanada Yeşil Sunucusu gibi birçok ödül kazandılar. Dinamik Hosting de 100Best-Web-Hosting tarafından Kanada’daki en iyi yeşil web barındırma hizmeti sağlayıcılarından biri olarak kabul edilmektedir.

Fiyatlandırma

Şirket, Paylaşımlı Hosting, VPS Hosting, Sanal Makine (VM) Hosting ve Hizmet Olarak Bulut Altyapısı (IaaS) gibi çeşitli ürünler sunmaktadır. Paylaşılan Hosting Planları şu şekilde adlandırılır; “Basit Plan Yap”, “Nihai 3 Yıllık Plan” ve “Yönetilen WordPress”. Söz konusu planlar aşağıda görülebilir:

Dinamik Barındırma Paylaşımlı Barındırma Planları

En düşük toplam 36 ay öderseniz, “Basit Tutun Planı” olarak adlandırılan en ucuz paket aylık 3.95 CAD’dir. 12 aylık bir dönem için, söz konusu plan aylık 5,00 CAD tutarındadır. Bununla birlikte, bunun için ayda ay ödeme yapmak istiyorsanız, size 6,95 CAD’ye mal olacaktır. Keep It Simple Plan’ın faturalandırma döngüsü aşağıda görülebilir:

Basit Fatura Döngüsünü Koru

Basit Tutun Planı, bir barındırma hesabında bir alan adına sahip olmanızı sağlar. Bu, sunucunuzda yalnızca 1 web sitesinin barındırılabileceği anlamına gelir. Ayrıca size 5 GB değerinde depolama alanı sunar.

Parlak tarafta, size sonsuz bir süre boyunca kullanabileceğiniz ücretsiz bir SSL sertifikası sağlarlar. Barındırma hesabında WordPress tabanlı bir web sitesi çalıştırmayı da tercih edebilirsiniz. Sitelerini ziyaret ettikten sonra size ücretsiz bir web sitesi taşıma özelliği sağlayan bir promosyon kodu “Free Move” sağlarlar.

Yedeklemeler söz konusu olduğunda, size her gece otomatik veri yedekleme sağlarlar. Yedeklemeler 90+ gündür. Olağanüstü durum kurtarma veri yedeklemeleri haftalık olarak tesis dışında yapılır. Yedeklemeler, web sitenizde bir sorun olduğunda iyi bir şeydir. Bahsedilen yedekleri kullanarak arıza oluşmadan belirli bir süre geri yükleyebilirsiniz..

Güvenlik konusunda endişeleriniz varsa, size kötü amaçlı tehditleri proaktif olarak engelleyen bir güvenlik duvarı sağlarlar. En ucuz planları, IP yasaklaması ve gelişmiş tehditlerin tespiti gibi özellikleri de içerir..

Basit Tutun Planı ayrıca WordPress tabanlı web siteleri için özellikler içerir. Bir WordPress sitesi oluşturmayı 2 tıklama yükleme sihirbazı ile otomatik hale getirir. Temel WordPress sürümünün, temalarının ve eklentilerinin otomatik güncellemeleri de dahildir. WordPress web sitenizin güncellemeleri iyidir, çünkü arızadan kaçınmaya ve olası tehditleri engellemeye yardımcı olur. Otomatik olarak yapıldığında, söz konusu görevi yapmak için harcayacağınız zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Son olarak, WordPress web sitesi güvenliğini yönetici kullanıcılar, şifreler, güvenlik anahtarları ve benzeri aracılığıyla ciddiye alırlar..

Destek Seçenekleri

Dinamik Barındırma, yardıma ihtiyacınız olması durumunda size ulaşmak için çeşitli seçenekler sunar:

  • Çevrimiçi Canlı Sohbet Desteği,
  • Kendi Kendine Yardım Bilgi Bankası,
  • Müşteri Destek Biletleri ve
  • 24 × 7 Ücretsiz Çağrı Merkezi

Kendi Kendine Yardım Bilgi Bankası düzenli olarak güncellenir ve Dinamik Barındırma’ya göre, müşterilerin karşılaştığı sorunların% 80’ini çözebilir. Bir destek bileti göndererek, bir saat veya daha kısa bir süre içinde takip alabilirsiniz.

Ayrıca, 24 × 7 çağrı merkezlerinde çağrınızı dakikalarca hatta saatlerce bekleten bekleme süreleri yoktur. 24 × 7 canlı sohbet desteği, sağladıkları diğer üç seçeneği yapma özgürlüğünüz yoksa, müşteri destek hizmetlerine erişmenizi sağlar.

Şirket, müşterilerine üstün müşteri destek hizmetleri sunmaktan gurur duymaktadır. Ve incelemeler mükemmel destek sistemlerini kanıtladı. Çoğu yorum, para için en iyi değere sahip olduklarını ve bir şeyler ters gittiğinde ihtiyacınız olan yardımı sağladıklarını belirtir. Destek her zaman hızlı bir şekilde teslim edildi ve çoğu kullanıcı deneyimine göre ayrıntılı yardım sağladı.

Artıları

Dinamik Barındırma hizmetlerini seçmenin avantajları ve dezavantajları vardır. Profesyonellerle başlayalım. Bunlar aşağıda görülebilir:

Ücretsiz Ömür Boyu SSL Sertifikası

Web siteniz kredi kartı numaraları ve kişisel veriler gibi hassas bilgilerle ilgileniyorsa bir SSL Sertifikası önemlidir. Dinamik Barındırma ile ilgili en iyi şey, size web siteniz için ücretsiz ömür boyu SSL sertifikası sağlamalarıdır.

Ayrıca, bir SSL sertifikası arama motorlarındaki sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olacaktır. Güçlü HTTPS şifrelemesi güçlü site şifrelemesinin iyi bir işletme / web sitesinin işareti olduğu Google tarafından sıralama faktörlerinden biri olarak kabul edilir. Dinamik Barındırma’nın ücretsiz SSL sertifikası ile aynı anda kullanıcılarınızın hassas bilgilerini koruyabilir ve sıralamalarınızı yükseltebilirsiniz.

WordPress Özellikleri

WordPress’i web sitenizin platformu olarak kullanmayı tercih ediyorsanız, Dinamik Barındırma’nın paketi tam size göre. Tek tıklamayla kurulumlar ve otomatik güncellemeler gibi çeşitli WordPress özellikleri ile, şeylerin yönetim tarafı sizin için halledilir. WordPress güvenliği, parolalar, güvenlik anahtarları, yönetici kullanıcılar ve sihirbaz denetimleriyle daha da zorlaşır.

30 Gün% 100 Para İade Garantisi

Evet! Ürünlerinden ve / veya hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi sağlarlar. Bu sadece deneyen ilk zamanlayıcılar için iyi bir şey. Sundukları şeyden memnun değilseniz, paranızı hiç soru sormadan geri alabilirsiniz.

Yedekleme ve Güvenlik Özellikleri

Web siteniz aniden yanıt vermediğinde veya aniden arızalandığında ciddi bir felakettir. Sorunu çözemediğinizde, web sitenizi hala çalıştığı bir zamana geri yüklemek için yedeklemelere ihtiyacınız vardır.

Dinamik Barındırma, her gece 90’dan fazla gün boyunca yedekleme sağlar. Ayrıca, her hafta saha dışı olağanüstü durum kurtarma veri yedekleri de sağlarlar. Bu, kötü şeyler olması durumunda sıfırdan başlamak zorunda olmadığınızı bilerek size huzur verir..

Ücretsiz Web Sitesi Geçişi

Promosyon kodlarını “FreeMove” kullanıyorsanız, web sitenizi ücretsiz olarak taşıyabilir veya aktarabilirsiniz. Web sitenizi boktan bir barındırma sağlayıcısından iyi bir taneye geçirmek için daha fazla para harcamanıza gerek yok.

Mükemmel Müşteri Destek Sistemi

Şirket, probleminiz hakkında ayrıntılı yardım sağlayan dinamik olarak hızlı destek bilet sistemlerine sahiptir. Bunun dışında destek için üç seçenek daha sunuyorlar; ücretsiz numaralar, canlı sohbet ve kendi kendine yardım bilgi tabanını aramak.

Çoğu değerlendirme olarak Dinamik Hosting için Kudos, aslında sorununuzu gidermek için neye ihtiyaç duyduğunuzu açıklayan hızlı bir destek sistemi sağladıklarını belirtir. Çoğu müşteri performansından memnun kaldı ve olağanüstü müşteri desteği vaatlerini yerine getiriyorlar.

Eksileri

Profesyonellerle işimiz bitti. Şimdi, eksilere geçelim. Dinamik Barındırma dezavantajları yoktur. Aşağıda bunlardan bazıları:

Sınırlı Alan Adı

En ucuz planlarıyla, hosting hesabı başına yalnızca bir alan adınız olabilir. Bu, diğer hosting sağlayıcılarının tekliflerinden çok uzaktır ve bunlardan bazıları hesap başına sınırsız sayıda alan adı sunmaktadır.

Birden fazla web sitesine ihtiyacınız varsa, Basit Tutun Planı sizin için değildir. Ultimate 3 Yıllık Plan adlı bir sonraki planı tercih edebilirsiniz. Aylık ödeme koşullarını tercih ederseniz, söz konusu planın aylık maliyeti 12,95 CAD’dir. 36 ay önceden ödemek istiyorsanız, en ucuz oranı ayda 7,49 CAD’dir..

Sonuç

Özetimizde belirtildiği gibi, yönetilen bir WordPress ana bilgisayarı olarak harikalar … paylaşılan bir web barındırıcısı olarak, orada daha iyi seçenekler var. GreenGeeks’e bakmanızı şiddetle tavsiye ederiz, GreenGeeks incelememize göz atın.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-22Değerlendirilen Öğe Dynamic HostingTasarım Değerlendirmesi 41star1star1star1stargriÜrün Adı Dinamik Hosting
3,95 CAD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author