Avustralya için En İyi VPS Barındırma

VPS hosting kategorisi için ilk 3’e girmeden önce, ne istediğinizi bildiğinizden emin olun, çünkü VPS hosting birçok çeşitte gelir (kesinlikle sıradan web hosting paketlerinizle aynı değildir).

Ana olanlar kendi kendini yöneten (bir teknisyensiniz ve kendiniz kurabilirsiniz) ve yönetilen (başka biri teknik her şeyi halleder). Daha sonra altyapıya gelince, fiziksel bilgisayarlarla gidebilirsiniz… veya benim tercihim, bulut vps hosting, hesabınızı oluşturmak için bir sunucu ağı kullanır, böylece istediğiniz zaman ve neredeyse anında ölçeklendirebilirsiniz..

1 numaramız bulut VPS’de uzmanlaşmıştır, # 2 ve # 3 geleneksel VPS’lerdir.

Avustralya için En İyi VPS: İlk 3 Karşılaştırmamız – Mayıs 2020

Web Hosting ŞirketiÜcretsiz DerecelendirmeBaşlangıç ​​fiyatı / ay.Disk SpaceStarter Plan Tam Yönetilen? Bir Cümle Analizi (sadece Top 5) Yorumlar
siteground2 80 $ 40 GB EVET Lightning Fast, Ücretsiz CDN (global erişim), WordPress tarafından resmen tavsiye edilir, 30 günlük para iade garantisi = Win! SiteGround İncelemesi
çok önemli $ 29.90 25 GB HAYIR (aylık 249,90 ABD dolarından yönetiliyor) Avustralya sunucuları, çok uygun fiyatlı barebone! Önemli İnceleme
Dijital Pasifik $ 24.92 25 GB HAYIR (aylık 58,25 ABD dolarından yönetiliyor) Çok seçenek var! Dijital Pasifik İncelemesi

1. SiteGround

SiteGround size mümkün olan en iyi performansı sunmak için üst düzey bir Cloud VPS kullanır. SSD’ler her yerde, otomatik olarak ölçeklenebilir işlevler, tam olarak yönetilen, ücretsiz CDN dahildir… beyinsiz bir imho!

Ve 4 sabit planının yanı sıra, kendi barındırma planınızı oluşturmanıza bile izin verirler. Rekabeti gerçekten sudan atıyorlar!

siteground2

Kullanım kolaylığı

90%

Uygun fiyatta

90%

Performans / Güç

85%

2. Önemli

Crucial çok iyi bir üne ve iyi bir nedene sahip hosting şirketlerinden biridir.

Aussies tabanlı sunucular, gün boyu destek (evet, 7/24, yıl boyu) ve ona attığınız hemen hemen her şeyi işleyebilecek altyapı ile, gerçekten yanlış gidemezsiniz!

Tam kontrol isteyen bir teknisyenseniz bu adamlar harika!

CrucialLogo

Kullanım kolaylığı

85%

Uygun fiyatta

70%

Performans / Güç

85%

# 3 Dijital Pasifik

Digital Pacific, Avustralya’da barındırma hizmetleri sunmaya başlayan ilk şirketlerden biridir.

Onları listedeki diğerlerinden ayıran tek şey, sundukları vps paketlerinin / sunucularının miktarıdır. Hem kendi kendini yöneten hem de yönetilen VPS’ler için 4 seçeneği var. Onların yönetilen hizmetleri de bizim # 2 daha çok daha uygun.

digpacific

Kullanım kolaylığı

85%

Uygun fiyatta

85%

Performans / Güç

70%

VPS Hosting Grafiği Avustralya

VPS Sunucuları: Hızlı Özet

VPS nedir?

Paylaşılan barındırma ve bir adım aşağıda adanmış sunucu barındırma aşağıda bir adım. VPS (sanal özel sunucu) barındırma, paylaşılan bir barındırma hizmetini aşan web siteleri için ortak çözümdür.

Sanal özel sunucuları daha iyi anlamak için kapılı bir mahalle düşünün. Mahalle içindeki herkes büyük bir apartman kompleksinden daha fazla mahremiyet içinde yaşarken (ortak barındırma), yine de mahalle içinde olanlar arasında yaşıyorlar. Geçitli bir mahalledeki insanlar daha fazla para harcarlar, ancak evleriyle ilgili birkaç tasarım seçeneği daha vardır. Bir kırsal konakta yaşayan biri kadar çok seçeneğe sahip olmasalar da (özel sunucu barındırma), kapılı bir mahallede yaşamak lüks ve çoğunlukla özel.

Sanal özel sunucudaki web siteleri, paylaşılan bir ana bilgisayardakinden daha fazla gizlilik ve yaratıcı denetim sağlar. VPS, sunucudaki her siteyle alan ve bant genişliği paylaşmak zorunda kalmak yerine, kapsayıcılar olarak bilinen daha küçük alanlarda ayrı web siteleri barındırır. Bu kapsayıcılar, paylaşılan bir barındırma hizmeti tarafından sunulandan çok daha fazla gizlilik ve alan sunar. VPS hosting, özellikler açısından paylaşılan barındırma üzerinde bir adım olmakla birlikte, bu fiyat ile ilgili de geçerlidir.

Neden bu tür bir hostinge ihtiyacınız var??

Paylaşılan barındırma genellikle yeni web geliştiricileri için ilk (ve bazen son) seçenek olsa da, birçok kişi hızlı bir şekilde deneyim kazanır ve sitelerini ana bilgisayarın yeteneklerini aşarak büyütür. Birçok paylaşılan barındırma sitesi “sınırsız” alan sunarken, bu sadece gerçeklerden ziyade bir tahmindir. Hiçbir sunucu alanı gerçekten sınırsız değildir, bu nedenle paylaşılan barındırma hizmetleri potansiyel müşteri sayfalarının sunucuda tahsis edilen alanın altında kalmasını öngörmektedir. Ağır web trafiğini çeken başarılı bir site geliştirirseniz, paylaşılan bir ana makinenin sonunda sizi dışarı itmesi gerekebilir. Bu talihsiz gibi görünse de, web sitenizin çekici ve tasarlanmış potansiyeline uygun olduğunu gösteren bir işarettir..

Paylaşılan bir ana bilgisayar için çok büyük bir site geliştirdikten sonra, bir sonraki mantıklı adım bir VPS ana bilgisayarının hizmetini elde etmektir. VPS barındırma siteleri, standart bir paylaşılan ana makine ile izin verilenden daha fazla alan, bant genişliği ve gizlilik sunar. Bu hizmetler aynı zamanda paylaşılan bir ana bilgisayar daha pahalıdır, bu nedenle web alanınızı destekleyen tutarlı bir yöntem kurmak önemlidir. Sitenizin web üzerindeki rolünü önemli ölçüde artırmak istiyorsanız, VPS barındırma önemlidir. Bununla birlikte, aslında Avustralya’da değilseniz, aşağıdaki ülkelerde en iyi web barındırma listelerine sahibiz: İngiltere, İrlanda, Kanada, NZ, & Singapur

Artıları

  • Ekonomik: VPS hosting barındırma maliyeti önemli ölçüde daha fazla olsa da, hepsi bir web sitesinin başarısı için gerekli olan daha fazla alan, bant genişliği ve yaratıcı kontrol, göze çarpmaktadır. Ticari çıkarları olan bir web sitesi üretiyorsanız, VPS hosting’i gelecekteki kârlara yatırım olarak düşünün. Bir VPS paylaşılan barındırma daha pahalı olmasına rağmen, her iki hizmet de adanmış sunucu barındırma fiyatı ile cüce.
  • Güvenilirlik: VPS hosting ile ilişkili fiyat göz önüne alındığında, müşteriler belirli bir güvenilirlik duygusu bekleyebilirsiniz. Birçok paylaşılan barındırma sitesi, satılmakla veya müşterilere mevcut olandan daha fazla sunucu alanı satmakla suçlanıyor, çoğu ücretsiz web barındırma da aynı şeyi yapıyor. Bu uygulama birçok web sitesinin rastgele silinmesine veya daha da kötüsü tam bir sunucu hatasına neden olur. Fazla satış, VPS barındırma alanında son derece nadir bir fenomendir.
  • Tam kontrol: VPS ana bilgisayarları, müşterilere çeşitli tasarım uygulamalarına (veya cPanel gibi kontrol panellerine) ek olarak sanal bir işletim sistemi çalıştırma olanağı sunar. Bu tür bir yazılımla, müşteriler esas olarak siteler üzerinde tam yaratıcı kontrole sahiptir..

Eksileri

  • Teknik bilgi: Paylaşılan barındırma yeteneklerini geçmiş geçmiş bir site tasarlamış olsa da, hala genel web tasarımı konusunda çok az şey bildiğiniz bir şans var. Yeni başlayan birçok site basit HTML veya WordPress kurulumlarına güvendiğinden, kullanıcıların temel işlemleri gerçekleştirmek için tamamen teknoloji bilgisine sahip olmaları gerekmez. Yazılımı tam yaratıcı kontrol sunan bir VPS ana bilgisayarına geçmeniz durumunda, önceden bilgi sahibi olmadığınız bir alana adım atabilirsiniz. VPS platformlarında tasarım eksikliği, bu platformlar için çok daha fazla ödeme yapmasına rağmen sitelerin ucuz veya eksik görünmesini sağlayabilir.
  • Fiyat Atlama: VPS hosting açıkça özellikler açısından paylaşılan hosting daha iyi bir anlaşma olsa da, fiyat atlama genellikle bir bütçe web tasarımcıları için biraz fazla olabilir. Web her ay barındırma ücretleri beri, bazı web tasarımcıları kendi siteleri gerçekten bu platformlar için hazır olmadan önce kendilerini bir VPS ana bilgisayar için ödeme bulmak. Bu, ilgili site işlevsel veya kârlı olmadan bütçelerin tükenmesine yol açabilir.
  • Bakım: VPS hosting daha fazla özellik ve gizlilik sunarken, bu arada sırada sorun yaşanmaz. VPS siteleri, web tasarımcısından daha düzenli bakım gerektirir, bu da önemli miktarda teknik bilgi gerektiren bir görevdir. Bu teknik bilgiye sahip değilseniz, kendinizi üçüncü taraf site onarımı için büyük miktarlarda para yatırırken bulabilirsiniz..

VPS SSS

Sanal ortak sunucu teriminde “sanal” ın anlamı nedir?

VPS barındırmada bulunan gelişmiş yazılım göz önüne alındığında, şirketler sanal bilgisayarlar oluşturabilir ve bunları fiziksel makinelerde çalıştırabilir. Bu sanal bilgisayarlar, her biri tam teşekküllü bir işletim sisteminin (genellikle Linux), birden çok tasarım uygulamasının ve etkili bir sunucunun avantajlarını sağlayan bir web sitesi grubuna ev sahipliği yapar.

Bu, paylaşılan barındırma ile aynı şey değil?

Hayır. Paylaşımlı barındırmada (ucuz web sitesi barındırma türü), tüm web siteleri tek bir makineyi paylaşır (fiziksel veya sanal). VPS hosting’de, bir web sitesine bir sanal makineye atanır. Paylaşılan barındırmada, müşterilerin yoğun web trafiği çeken ve büyük miktarda bant genişliği kullanan siteler oluşturmaktan vazgeçiriliyor. VPS hosting’de, sunucu alanından aniden kaybolmayacak çok daha büyük siteler üretebilirsiniz.

Sanal özel sunucu arama motoru optimizasyonu için daha iyidir?

Evet, ama doğrudan değil. Google, Bing ve diğer arama motorları, nispeten hızlı yükleme sürelerine sahip sitelere öncelik vermektedir. Paylaşılan ana bilgisayarda veya yanlış yönetilen bir sunucuda bir siteniz varsa, web siteniz uzun yükleme süreleri nedeniyle arama motoru optimizasyonunda düşer. Bir VPS ana bilgisayarındaki siteler bant genişliği için rekabet etmiyor, yani daha hızlı yüklenecek ve Google’ın sıralamalarına tırmanacaklar.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author