Avustralya için cPanel Hosting Sağlayıcıları

Yani cPanel ile çalışan web sunucuları arıyorsunuz (korkunç bir tescilli sistem yerine), iyi bir seçim! cPanel web hosting endüstrisinde standarttır ve iyi bir sebeple. En iyileri araştırmayı sizin için kolaylaştırmak için, cPanel barındırma hizmeti sunan favori Avustralya web barındırıcılarımızın bir listesini derledik. 30’dan fazla şirketle aktif barındırma hesapları sayesinde, seçimlerimize oldukça güveniyoruz. Zevk almak!

En İyi cPanel Hosting Avustralya: En İyi 5 Karşılaştırmamız – Mayıs 2020

Web Hosting Şirketi Genel DerecelendirmeFiyat / mo.Disk AlanıÖzelliklerWeb sitesi
siteground2 9.3 / 10 AUD 4.95 (Geçici% 67 indirim, 14.95 $ ‘dan düştü) 10GB Güçlü + Ekonomik = Kazan!
A2HostingLogo 9/10 3,92 USD (5,22 AUD civarında) Sınırsız Sınırsız Disk Alanı!!!
PanthurLogo 8.7 / 10 5 TL 1GB Mükemmel performans, Çok sayıda seçenek.
DigitalPacificLogo 8.5 / 10 4,90 ABD doları 1GB Deneyimli, güvenilir.

Yukarıdaki tabloya genel bakışımızın yanı sıra, Avustralya için en iyi cpanel web barındırma sağlayıcılarının daha ayrıntılı bir ilk 5’ini de oluşturduk. Bunları aşağıdaki ölçütleri kullanarak sıraladık: Kullanım Kolaylığı, Karşılanabilirlik ve Performans / Güç. 

Avustralya cPanel Web Hosting Sağlayıcıları: En İyi 5 Ayrıntılı

1. SiteGround web barındırma

SiteGround mutlak şampiyonumuz olmaya devam ediyor. Web barındırma söz konusu olduğunda, mükemmel hale getirdik! Süper güvenilir çalışma süresi, hızlı destek, WordPress tarafından resmen tavsiye edilir, kolay kurulum ve ÇOK rekabetçi fiyatlandırma ile burada gerçekten yanlış gidemezsiniz. aman, + 30 günlük para iade garantisi var!

En ucuz planları sadece başlıyor 4,95 $ / aylık (normal fiyatta% 67 indirim)! 

siteground2

Kullanım kolaylığı

90%

Uygun fiyatta

84%

Performans / Güç

85%

2. A2 Hosting web barındırma

Listede çok yakın bir saniye, neredeyse SiteGround kadar iyidirler, ancak resmi bir WP tarafından önerilen bir ana bilgisayar olmasa da (bu yine de gerçekten nadirdir ve WP’de gerçekten parçalamaktadırlar) & diğer tüm büyük CMS’ler).

En ucuz planları sadece başlıyor Amerikan Doları 3,92 $ / aylık (yaklaşık 5,22 AUD / aylık).

Gözden A2Hosting

Kullanım kolaylığı

87%

Uygun fiyatta

79%

Performans / Güç

80%

3. Panthur web barındırma

Panthur ilk gerçek Aussie web sunucumuz, SG ve A2’den daha pahalı olsalar da, sunucularının performansı kesinlikle birinci sınıf. Burada oynamak için ciddi bir güç var ve destekleri inanılmaz hızlı!

En ucuz planları aylık 5 $ ‘dan başlıyor (bu mükemmel değer / maliyet dengesi için bronz iş planlarına gitmenizi öneririz).

PanthurLogo

Kullanım kolaylığı

85%

Uygun fiyatta

80%

Performans / Güç

87%

4. Dijital Pasifik web barındırma

Dijital pasifik aaaages için var olmuştur ve gösterir. Süper güvenilir, iyi destek, haklı 4. nokta.

Planları sadece başlıyor $ 4.90 / mo.

digpacific

Kullanım kolaylığı

80%

Uygun fiyatta

85%

Performans / Güç

75%

Avustralya için cPanel Hosting

CPanel nedir?

cPanel acemi kullanıcılar tarafından bir web sitesi oluşturma, tasarlama ve barındırma sürecini basitleştirmek için kullanılan bir web hosting kontrol panelidir. 1997 yılında, cPanel, Inc’in CEO’su John Nick Koston tarafından geliştirilmiştir. Çoğunlukla Perl’de yazılan cPanel, daha yaygın olarak bilinen ve güvenilir web barındırma kontrol panellerinden birine dönüşmüştür. Yıllar içinde önemli ölçüde iyileşti, tüketici ihtiyaçlarını ele aldı ve web sitelerini oluşturma veya yeniden tasarlama sürecinde herkes için harika bir kaynak haline geldi..

Neden herkes kullanıyor??

Bu sorunun basit cevabı, cPanel’in son derece eğitimli bir geliştiriciler ekibi tarafından geliştirilmesidir, bu da kullanımı kolay ve tüm uzmanlık seviyeleri için erişilebilir kılmaktadır. CPanel faydalarına bakılırsa, bu web hosting kontrol panelinin yüksek talep olması şaşırtıcı değildir. cPanel, bir web sitesi oluşturmayı veya yeniden tasarlamayı kolaylaştıran çok çeşitli harika özelliklerden oluşan beklentilerin ötesine geçer. Güvenilir, harika bir destek ekibine sahip ve ücretsiz göç sunuyor. cPanel kullanmak için ideal bir kaynaktır ve SiteGround gibi web barındırma sağlayıcıları için çok yaygındır, hangi barındırma türünün önemi yoktur, paylaşılan barındırma, adanmış barındırma, bayi barındırma ve WordPress barındırma yolunda kullanılabilir (unutmayın daha premium Yönetilen WordPress Barındırma sağlayıcılarının cPanel yerine kendi arka uçlarını kullandıklarını).

CPanel kontrol paneli, yöneticinin sitelerinin tüm bölümlerini kontrol panelinin içinde kontrol etmesini sağlar. Dosya yükleme gibi görevleri yerine getirmek için ek yazılım kullanmaya gerek yoktur. cPanel dosyaları yükler, web sitenizi yedekler, alan adlarını barındırma hizmetinize bağlar, siteniz için e-posta ayarlar ve çok daha fazlasını yapar. Bu ana bilgisayarın yüksek kalitesi nedeniyle, cPanel kullanıcıya basit, kullanıcı dostu ve bakımı kolay tutarak web sitesi üzerinde tam kontrol sağlar. cPanel ayrıca tüm hesap verilerinin başka bir cPanel uyumlu ana bilgisayara aktarılmasını da kolaylaştırır. Diğer paneller, site içeriğini, veritabanlarını, posta kutularını ve tercihlerini kaybetmelerine neden olan ücretsiz taşıma seçeneği sunmaz. CPanel ile ana bilgisayarlar, çok düşük veri kaybı riskiyle hızlı ve etkili bir şekilde diğer uyumlu cPanel ana bilgisayarlarına da aktarılabilir.

CPanel sahip bir başka harika özelliği, kullanıcıların web hosting şirketi tarafından cilalı arayüzü özelleştirmek için izin yeteneğidir. Kullanıcılar arayüzü ihtiyaçlarına göre özelleştirebilir ve estetik açıdan daha hoş hale getirebilir. Birçok barındırma sağlayıcısı, web sitesi sahiplerine bir web tabanlı arayüzden (bir kullanıcı ile bir Web sunucusunda çalışan yazılım arasındaki etkileşim) web sitelerini yönetmelerine izin veren bir cPanel sunar..

Ürünlerine ve hizmetlerine güvenen cPanel, Inc., ilgili tüm tüketicilere 15 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Ücretsiz deneme, cPanel’in tüm özelliklerine tam erişimi içerir ve kullanıcıların cPanel’in kendileri ve ihtiyaçları için doğru olup olmadığını belirlemelerine yardımcı olur. Bir cPanel ekip üyesi, kurulumla tamamen ücretsiz olarak ilgilenecek ve ücretsiz denemeleri sona ermek üzereyken kullanıcıyı bilgilendiren e-postalar dosyaya gönderilecektir. Yaklaşan promosyonlar ve indirimlerle ilgili güncellemeler de paralarından en iyi şekilde yararlanmaları için kullanıcıya gönderilecektir..

Neden özel kontrol panelleri kullanılmıyor??

Kullanıcılar için birçok kontrol paneli seçeneği vardır. Arayüz ve sunulan özellikler açısından farklılık gösterebilirler, ancak onları en belirgin yapan şey getirdikleri erişilebilirliktir. Özel kontrol panellerinin bir dezavantajı, bunları kullanmayla ilgili zorluk seviyesini içerir. Özel kontrol panelleri, başarısız veya güvenilir olmayan bir kontrol paneli yapan belirli özelliklere sahip olmayabilir. Kullanıcı dostu, iyi tasarlanmış, verimli olmayabilir veya ücretsiz geçiş sunmayabilir, bu da farklı bir ana bilgisayara aktarmaya çalışırken önemli miktarda verilerin kaybolmasına neden olabilir. Özel kontrol panelleri, becerikli, kullanıcı dostu ve iyi gelişmiş oldukları sürece kötü değildir. Kişisel bir tercih meselesi olsa da, cPanel iyi kurulmuş ve kullanıcıların web sitelerini kolay ve güvenli bir şekilde oluşturmasına olanak tanıyan mükemmel özelliklere sahip sağlam bir arayüze sahiptir..

cPanel Sık Sorulan Sorular

CPanel nedir?

cPanel, acemi, orta veya ileri düzey kullanıcılar tarafından bir web sitesi oluşturma, tasarlama ve barındırma sürecini basitleştirmek için kullanılan bir web barındırma kontrol panelidir.

CPanel ücretsiz mi?

Hayır, bir cPanel lisansınızın olması gerekir. CPanel ücretsiz olmasa da, cPanel, Inc., kendiniz deneyimleyip sizin için doğru olup olmadığını belirleyebilmeniz için 15 günlük ücretsiz deneme sunar. Ayrıca, kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ve eğitim kurumlarına özel indirimli lisanslar sunmaktadır. Paylaşılan barındırma planlarında, bunun için fazladan ödeme yapmanız gerekmeyebilir, ancak VPS ve özel sunucu planlarında, lisans maliyetini kendiniz karşılamanız istenebilir.

CPanel ile neler yapabilirsiniz??

CPanel’in faydaları ve kullanımları, dosya yükleme, web sitenizi yedekleme, alan adlarınızı barındırma hizmetinize bağlama, siteniz için e-postalar kurma ve çok daha fazlasını içerir. cPanel, herhangi bir soruyu cevaplamak ve web sitenizi oluşturma sürecinde size yol gösterecek inanılmaz bir destek ekibinden oluşan güvenilir bir kontrol panelidir..

CPanel kullanımı kolay mı?

Evet, cPanel çok kullanıcı dostudur. Kullanıcının stili ve ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirmesini sağlayan, gezinmesi kolay bir arayüzle üretilmiştir. Ayrıca, yapmamanız gereken herhangi bir şeyi yapmanıza engel olmak için yerleşik bir yardıma sahiptir..

CPanel diğer ev sahiplerinden nasıl farklıdır??

cPanel 15 yılı aşkın bir süredir kullanılmaktadır ve daha yaygın olarak bilinen kontrol panellerinden biridir. Kullanıcı dostu, güvenilir özellikler ve ücretsiz geçiş sağlayarak diğer ana bilgisayarlardan ayrılırken, diğer ana bilgisayarların kullanımı zor, güvenilmez olabilir ve ücretsiz geçiş sağlamaz. cPanel bir web sitesi ilk kez tasarlarken kullanmak için ideal bir kaynaktır ve ayrıca zaten mevcut web barındırma sağlayıcıları arasında yaygın olarak kullanılır.

CPanel Plesk ile nasıl karşılaştırılır?

Hem cPanel hem de Plesk neredeyse aynı şeyi yaparken, özellikle de her iki kontrol paneli de çok farklı göründüğü için hepsi kişisel bir tercih meselesidir. İkisi arasındaki bir diğer fark, Plesk’in Windows ve Linux için kullanılabilir olması, cPanel ise Linux tabanlı olmasıdır. Ayrıca, içeriği Plesk’ten cPanel’e veya tam tersi şekilde dışa aktaramazsınız.

CPanel DirectAdmin ile nasıl karşılaştırılır??

DirectAdmin, Linux sunucuları için bir kontrol panelidir. CPanel daha yaygın ve daha iyi bilinmesine rağmen DirectAdmin, cPanel’den daha kolay ve daha ucuzdur. Sonuç olarak, DirectAdmin cPanel’deki birçok özellik ve araçtan yoksundur.

CPanel neden bu kadar popüler??

cPanel, kullanıcı dostu, basit, güvenilir ve ücretsiz geçiş sunduğu için çok talep görmektedir. Yüksek düzeyde eğitimli bir geliştiriciler ekibi tarafından geliştirildi ve tüm uzmanlık seviyelerine erişilebilir kıldı.

CPanel kullanmanın herhangi bir dezavantajı var mı?

Her şey bir tercih meselesi olsa da, bazı yöneticiler yapmak istedikleri her şeyi yapmak için cPanel’i temel olarak düşünür. Bunun yanı sıra, en büyük dezavantajı cPanel’in Windows hosting hesapları ile uyumlu olmamasıdır.

CPanel yazılımını kim geliştirir ve sahibi?

cPanel yazılımı 1997 yılında, şimdi cPanel, Inc.’in CEO’su olan John Nick Koston tarafından geliştirilmiştir. Bu şirket Houston, Texas’ta yerleşiktir ve özel sektöre aittir..

Perl nedir?

Perl, cPanel’in oluşturduğu dildir. 29 yılı aşan gelişimiyle son derece yetenekli bir programlama dilidir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author