Arvixe İncelemesi

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
7 ABD doları / aylık

Arvixe: Zamanı olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Ne yazık ki, kısaca Arvixe’yi birkaç nedenden dolayı önermiyoruz. Ana nedenler hız ve destek (büyük tuzak!). Bulduğumuz birkaç problemden geçelim …

hız: Arvixe’nin sadece bir ABD veri merkezi vardır, yani ABD’den daha yakın barındırılan hemen hemen her site daha hızlı olacaktır (eğer iyi bir ana bilgisayar kullanıyorlarsa). Ayrıca, Google yavaş siteleri gerçekten sevmez, bu nedenle potansiyel sıralamanıza ve çevrimiçi görünürlüğünüze zarar verebilir.

Destek: Telefon desteği yok ve Arvixe’nin desteğinden şikayet eden birkaç kötü yorum ve forum konusu …

Fiyatlandırma: En düşük fiyatı sadece birkaç yıl boyunca kilitlerseniz alabilirsiniz, ki bu ideal değildir (ve 7 $ / ay aslında o kadar ucuz değildir).

Yani gerçekten diyoruz ki orada çok daha iyi ve Kanada IN sunucuları var çok daha ucuz web barındırma vardır. Örneğin, şu anki favorimiz HostPapa. Yeşiller, Kanada’da hızlı bir veri merkezine sahipler, KM’si Kanada’da, CAD (3,36 $ / ay) ücret alıyorlar ve ekstra bir artı, Arvixe’den neredeyse yarı maliyetle daha fazla özellik sunmaları. Onların desteği hiçbiri ikinci! HostPapa incelememize bir göz atın.

Hala Arvixe ile ilgileniyorum, aşağıda okumaya devam edin.

Arvixe araştırma

Arvixe Web Hosting İncelemesi

Bizim gibi ajanslar iyi bir web barındırma sağlayıcı gerekir müşterilerimize izin vermez. Orada en iyi servis sağlayıcı arama bizim arama, biz bir çok şirket denedik ve hangilerini kullanmak ve hangilerini önlemek için biliyorum.

Kanada için bir web barındırma şirketi arıyorsanız ve Arvixe ile karşılaşıyorsanız, işte düşündüklerimiz…

Arvixe’ye Giriş

Arvixe, Kaliforniya’da, özellikle San Luis Obispo’da başlayan bir web hosting şirketidir. Arvand Sabetian şirketi 2003 yılında kurdu.

Daha sonra 2014 yılında Endurance International Group (EIG) tarafından satın alındı. EIG aslında HostGator ve BlueHost gibi diğer hosting şirketlerine de sahip. Arvixe’nin veri merkezleri Amsterdam, Hong Kong ve Dallas, Teksas gibi çeşitli yerlerde bulunabilir.

BlueHost ve diğer barındırma şirket devlerinin sahibi olan EIG tarafından satın alınsalar da, onlarla kaydolmanızı önermiyoruz. Size ihtiyacınız olan diğer web sağlayıcıları barındırma paranızı kabuk daha iyidir. Ve Arvixe’ye hizmet karşılığında para vermenizi önermememizin çeşitli nedenleri var.

Ancak sözümüzü sopayı çıkarmadan önce, size Arvixe’nin farklı paketlerini, artılarını ve eksilerini göstereceğiz.

Fiyatlandırma

Avixe’nin Linux Web Hosting paketleri ve özellikleri arasında “Personal Class” ve “Personal Class Pro” paketleri bulunmaktadır. Bunlar aşağıda görülebilir:

Arvixe fiyatlandırması2

Şirketin en ucuz Linux Web Hosting Planına “Kişisel Sınıf” denir. Aylık 7,00 ABD dolarıdır ve aboneliği iptal etmezseniz her ay otomatik olarak yenilenir.

Bu pakette, otomatik olarak ölçülmemiş disk alanı ve aylık veri aktarımı elde edersiniz, bu da gerçekten kullandığınız alan veya bant genişliği için ücretlendirilmediğiniz anlamına gelir. Ancak Arvixe’ye göre “ölçülmemiş sonsuz demek değildir”. Sizin gibi müşterilerin Hizmet Şartlarına uymaları gerekir.

En ucuz pakette 6 adede kadar alan adı barındırabilirsiniz. Bu, bir barındırma hesabında en fazla 6 web sitenizin olabileceği anlamına gelir. Her alan için ölçülmemiş sayıda alt alan adınız vardır. Ayrıca, şu uzantılara sahip bir ücretsiz alan adı alırsınız: .com, .net, .tech, .space, .online, .website, .store, .site, .club, .us, .biz, .info,. ben, .co ve .org.

Çoğu barındırma paketinde olduğu gibi Arvixe, web barındırma ortamınızı tam olarak kontrol etmek için size bir cPanel erişimi sağlar. Daha az teknoloji meraklısı kişiler için, Kişisel Sınıf paketi size tek tıklamayla bir web sitesi oluşturucu sağlar. Bu kullanımı kolay web sitesi oluşturma platformu, çeşitli şablonlar arasından seçim yaparak birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturma olanağı sağlar.

E-posta çoğu web sitesi sahibi için bir zorunluluktur ve Arvixe size ölçülmemiş sayıda posta kutusu sağlar. Bu, alan adınızdan veya web sitenizden sorumlu birden çok kişi için birden çok e-posta hesabı oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

İşlerin geliştirme tarafı için, bu paket sınırsız MySQL Veritabanları sunuyor. Bu, gelişmiş veri güvenliği, çalışma süresi, performans ve esneklik dahil olmak üzere MySQL’in avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Personal Class paketi ayrıca diğerlerinin yanı sıra PHP, Python, Perl ve Ruby on Rails’ten yararlanmanıza izin verir..

Hassas bilgileri korumak için bir SSL sertifikasına ihtiyacınız varsa, yıllık 25,00 $ ek ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Bu, işlemleri tamamlamak için hassas bilgilerin gerekli olduğu e-ticaret mağazaları gibi bazı siteler için önemlidir.

Destek

Arvixe, destek için onlarla iletişime geçmeniz için size çeşitli seçenekler sunar:

  • Bilet göndererek destek alın buraya.
  • Adresini ziyaret ederek destek alın Destek Merkezi / Bilgi Bankası.
  • Çevrimiçi canlı sohbet müşteri destek sistemi aracılığıyla destek alın.

Arvixe size onlarla iletişime geçmek için birden fazla seçenek sunsa da, çeşitli müşteri incelemelerinde görüldüğü gibi hala güçlü bir destek sisteminden yoksundurlar. Müşteri sorularına ve şikayetlerine geri dönmeleri yaklaşık bir saat sürer. İlk sorunuzu yanıtlamalarını sağladıktan sonra, sorular arasında yanıt vermeleri 5 dakikadan fazla sürer.

Bu, özellikle bir e-ticaret sitesi çalıştırdığınızda çok pahalıdır. Yavaş bir destek sistemine bağlanmaya çalışırken siteniz kapalıysa, alıcılar istedikleri ürünü satın almanın başka bir yolunu arayabilir. Sinirli olabilir ve bir dahaki sefere bir şey satın almaya çalıştıklarında e-ticaret sitenizi kullanmaktan kaçınabilirler.

Not: Arvixe’den öncelikli destek almak için ayda 20,00 $ daha ödemeniz gerekir.

Artıları

Arvixe’nin temel planları size ölçülmemiş disk alanı ve aylık veri aktarımı sağlar. Ayrıca, en ucuz Linux web barındırma planı için size en fazla 6 alan adı verir. Ayrıca Google, Yahoo! ve Bing reklamları için kupon verir. Ayrıca, web sitenizi işleyen birden fazla kişiye posta kutusu vermenize olanak tanıyan, ölçülmemiş sayıda e-posta hesabı sağlar.

Web güvenliği söz konusu olduğunda, Arvixe e-postalar için SpamAssassin adlı bir spam engelleyici sağlar. En ucuz Linux planı için, gece güvenlik güncellemeleri, kaba kuvvet algılama ve güvenlik duvarı da alırsınız. Arvixe, mevcut sitenizi ücretsiz olarak kendi sunucularına aktarmanıza veya taşımanıza izin verir.

Eksileri

Daha önce belirtildiği gibi, Arvixe ile oturumu kapatmanızı önermiyoruz. İşte nedeni:

Kötü Müşteri Desteği

Her şeyden önce, Arvixe telefonla müşteri desteği sağlamaz. Destek için kendileriyle iletişime geçmeniz için üç seçenek sunarlar: bilet gönderme, canlı sohbet desteği ve kendi kendine yardım bilgi tabanı.

Arvixe ile ilgili yaygın müşteri incelemeleri, müşteri desteklerinin ortalamanın altında olduğunu belirtiyor. Onlara canlı sohbet yoluyla ulaşmak bir saat alır ve sorular arasında cevap vermeleri çok zaman alır. Diğer incelemeler, basit soruları yanıtlayamadıklarını ve eldeki belirli sorguyu cevaplamak yerine standart şablon benzeri yanıtlar verdiklerini belirtiyor.

Ayrıca, çok pahalı bir öncelik destek sistemine sahipler. Sadece sundukları en iyi desteği almak için ayda 20 $ ödemeniz gerekiyor.

Yanıltıcı Maliyetler

Ayda 7 dolara mal olan en ucuz plan yanıltıcı veya sadece kısmen doğru olabilir. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi, en ucuz plan, 24 ay önceden öderseniz sadece 7 $ ‘a mal olur. Bu, derhal 168 $ ödemeniz gerektiği anlamına gelir. Aslında aylık olarak aylık 10 $ maliyeti.

Arvixe maliyetleri 2

Gerçekten Sınırsız Değil

Diğer web barındırma şirketlerinde olduğu gibi, “Sınırsız” veya “Ölçülmemiş” gerçekten sonsuz anlamına gelmez. Arvixe’nin CPU’sunu aşırı kullandığınız zamana kadar özellikler hala orada. Bu yüzden onların Kullanım Şartları. Şartlarına göre, aşırı CPU ve bellek kaynakları kullanıyorsa ve aylık bant genişliği ödeneğini aşarsa bir hesabı askıya alabilirler. Bu, “Ölçülmemiş” veya “Sınırsız” ın gerçek anlamıyla eşit olmadığı görüşünü kanıtlıyor.

kaypaklık

Sitenizde kesinti yaşanıyorsa, çok fazla trafik, müşteri ve satın alma işlemi kaybedersiniz. Duruş süreleri işletme sahipleri için çok maliyetlidir. Böylece, sizin için önemli bir web 9999% uptime ile hosting şirketleri seçmek.

Arvixe kullanıcıları genellikle güvenilir olmadığını ve genellikle kilitlenen sitelere yol açtığını bildirir. Bir çok inceleme, Arvixe’nin% 99.99 sunucu çalışma süresine sahip olduklarını belirttikten sonra bile büyük kesinti süreleri olduğunu belirtti..

Yavaş Yükleme Süreleri

Ne yazık ki, kötü bir çalışma süresinin yanı sıra, Avixe web siteleri de yavaş sayfa yükleme sürelerine sahiptir. Sayfa düzgün bir şekilde yükleneceğinden, bunun iyi olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Ancak müşteriler ve SEO için sayfa yükleme hızı ne kadar önemlidir??

Ocak 2018, Google, sayfa hızını mobil arama sıralamasında bir faktör olarak kullanacağını açıkladı. Sitenizin yükleme hızı gerçekten yavaşsa, arama motoru devinin sonuçlarındaki en değerli noktanızı kesinlikle kaybedersiniz. Bu, daha az trafik ve daha az müşteriye yol açar.

Göre Tenzing, hız da müşteri memnuniyetini etkiler. Yavaş yükleme süreleri, memnun olmayan müşterilere yol açacaktır. Ve müşteriler memnun olmadığında, sizden satın alma olasılıkları daha düşüktür. Ayrıca yavaş yükleme hızına sahip bir siteyle karşılaştıklarında geri düğmesine basmaları daha olasıdır.

Sonuç

Tüm markalarda olduğu gibi, her zaman artıları ve eksileri vardır. Arvixe bunlardan biri. Profesyoneller arasında sınırsız disk alanı ve aylık veri aktarımı, güvenlik özellikleri ve sınırsız e-posta hesapları bulunmaktadır. Ancak, en ucuz barındırma planının fiyatı için kesinlikle buna değmez.

Özetimizde de belirtildiği gibi, HostPapa’ya bakmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, çok daha iyi teklif ediyorlar… iyi, her şey daha iyi, HostPapa incelememize göz atın.

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2019-11-21Değerlendirilmiş Öğe ArvixeTasarım Değerlendirme 21star1stargrigrigriÜrün Adı ArvixePrice
7 ABD Doları

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author