2020’de En İyi E-posta Pazarlama Hizmetleri: En İyi 10 Karşılaştırma ve İnceleme

e-posta pazarlama hizmetleri

İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılayan bir e-posta pazarlama hizmeti bulmak o kadar da zor değil.

E-posta pazarlama hizmetleri çoğunlukla aynıdır – özellikler ve fiyat açısından. Buna ücretsiz denemeler, çok çeşitli e-posta şablonları, sosyal medya entegrasyonları ve e-posta planlama dahildir.

E-posta pazarlama yazılımını kullanırken pazarlama iş akışlarınızı otomatikleştirebilir, istatistiklerinizi izleyebilir, daha fazla ve daha iyi e-posta gönderebilir ve ziyaretçilerinizle daha derin bir ilişki kurabilirsiniz.

Ancak, en iyi e-posta pazarlama hizmetini seçmek söz konusu olduğunda, çok fazla seçeneğiniz olduğunu söylemek yetersiz kalır. Aslında, araştırmamızı son yaptığımızda 30+ e-posta pazarlama hizmeti (hem ücretsiz hem de ücretli) olduğunu gördük.

İşte küçük işletmeler için kararınızı daha kolay hale getirecek en iyi 10 e-posta pazarlama hizmetinin bir listesi.

1. Sürekli İletişim

Sürekli İletişim, küçük işletmeler için en iyi e-posta pazarlama hizmetidir. E-posta otomasyon yazılımları 60 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir ve kullanıcılara basit ve kullanıcı dostu tutarken birden fazla özelleştirme ve entegrasyon seçeneği sunar.

sürekli temas incelemesi

1995 yılında kurulan Constant Contact, dünyanın en büyük e-posta pazarlama hizmetlerinden biri haline geldi. Tekliflerini ilerletmeye ve diğer sağlayıcıların kapsamadığı yeni alanlara dönüşmeye devam ediyorlar.

Örneğin, bir etkinlik yönetimi aracına ve sosyal medyada paylaşmak için kuponlar ve indirmeler oluşturmanıza olanak tanıyan yenilikçi bir sosyal medya aracına erişebilirsiniz. Ayrıca yüzlerce farklı entegrasyon bulacaksınız, böylece şu anda kullandığınız diğer uygulamaları ve hizmetleri entegre edebilirsiniz.

Yukarıdaki benzersiz özelliklerin ötesinde, kullanılacak çok sayıda niş özel şablon ve en önemli e-posta metriklerinizi sunan bir gösterge panosuna da sahip olacaksınız..

E-posta pazarlama deneyimi olmayanlar için çok yararlı bir ton yararlı rehber ve hizmet sunuyorlar. Ayrıca, canlı sohbet, e-posta ve telefon desteğine erişebileceksiniz.

Yine de, göze çarpan bir dezavantaj var. Gerçekten herhangi bir otomasyon aracı yok ve fiyat için gerçekten orada olması gerektiğini ödüyorsunuz.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

Sürekli İletişim, e-posta pazarlamasından daha fazlasını yapan bir araca ihtiyaç duyan küçük işletme sahipleri için mükemmel bir seçimdir.

Fiyatı ne kadar?

Aralarından seçim yapabileceğiniz iki plan var. Bu planların her biri, bir dizi kişiye göre fiyatlandırma düzeylerine ayrılır.

E-posta Planı:

 • 0-500 abone: aylık 20 ABD doları
 • 501-2.500 abone: aylık 45 $
 • 2.501-5.000 abone: aylık 65 $
 • 5.001-10.000 abone: aylık 95 $

E-posta Artı Planı:

 • 0-500 abone: aylık 45 $
 • 501-2.500 abone: aylık 70 $
 • 2.501-5.000 abone: 95 $ aylık

Her iki plan türü için, 6 ay boyunca ön ödeme yaparsanız% 10 veya 12 ay için ön ödeme yaparsanız% 15 indirim alırsınız..

Ayrıca 60 günlük risksiz bir deneme var (kredi kartı bilgisi gerekmez), böylece aracı en fazla 100 kişi için test edebilirsiniz. Ayrıca 30 günlük para iade garantisi de bulacaksınız. Hizmete kişi yüklediğiniz ve en az bir e-posta gönderdiğiniz sürece% 100 geri ödeme alırsınız.

Constant Contact’ı buradan kullanmaya başlayın (60 günlük ücretsiz deneme sürümü)

2. SendInBlue

SendInBlue, düşük bütçeli olanlar için güçlü bir e-posta pazarlama çözümüdür, çünkü ücretsiz bir planla birlikte gelir (maalesef biraz sınırlıdır).

SendInBlue incelemesi

SendInBlue başka bir genç e-posta pazarlama platformudur. Başlangıçta işleme dayalı e-postalar göndermek için oluşturuldular, ancak şimdi hem e-posta hem de SMS kampanyalarının gücünü tek bir platformda birleştirdiler.

Genel olarak, kullanımı çok kolaydır ve cömert bir serbest plana sahiptir, çünkü planlar, kişi sayısına değil, gönderilen e-postaların sayısına dayanmaktadır. Liste yönetimi, kampanya raporlaması ve e-posta düzeni optimizasyonu gibi tipik özellikler.

Çeşitli üçüncü taraf entegrasyonları da bulacaksınız.

Ancak, en gelişmiş özelliklere erişmek istiyorsanız, en gelişmiş planlardan birine geçmeniz gerekir..

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

SendInBlue, bir ton e-posta gönderen işletmeler veya kişiler için mükemmeldir. Fiyatlandırma, kişi listesi boyutuna değil, yalnızca e-posta hacmine dayandığından.

Fiyatı ne kadar?

SendInBlue, e-posta hacmine dayalı benzersiz bir fiyatlandırma modeline sahiptir.

İşte böyle çalışır:

Sınırlı ücretsiz plan:

 • Günde 300 e-posta gönderin
 • Aylık 9.000 e-posta sınırı
 • Sınırsız kişi sayısı

Basit plan: aylık 25 $

 • Ayda 40.000 e-posta gönderin
 • Günlük e-posta sayısında sınır yoktur
 • Sınırsız kişi sayısı

Temel plan: aylık 39 $

 • Ayda 60.000 e-posta gönderin
 • Günlük e-posta gönderme sınırı yok
 • E-postalarda logo yok
 • Sınırsız kişi sayısı

Premium plan: aylık 66 $

 • Ayda 120.000’e kadar gönder
 • Günlük e-posta gönderme sınırı yok
 • Gelişmiş otomasyon özelliklerine erişim
 • Sınırsız kişi sayısı

Genel olarak, planlar oldukça esnektir. Para iade garantisi yoktur, ancak sonsuza kadar serbest olan plan size bu hizmette ilerlemeniz için yeterli bilgi vermelidir. Ayrıca Ön Ödemeli Krediler de vardır, böylece aylık bir taahhüt olmadan göndermek için belirli bir miktar e-posta satın alabilirsiniz.

SendInBlue ile buradan başlayın

3. GetResponse

GetResponse, e-posta pazarlaması için bir çevrimiçi pazarlama platformundan daha fazlasıdır. Açılış sayfası oluşturucu ve web semineri çözümü gibi eklerle birlikte gelir.

GetResponse incelemesi

GetResponse’nin 350.000’den fazla kullanıcı tabanı vardır ve hepsi bir arada pazarlama platformu olarak işlev görür.

Açılış sayfaları ve web seminerleri oluşturma gibi bazı benzersiz özelliklerle donatılmıştır. Kendi başlarına ele alındığında çok kullanışlı değil, ancak bunları e-posta pazarlamasıyla birleştirmek, e-posta listenizi deli gibi büyütmenize yardımcı olabilir.

E-postalarınızı oluşturmak için sezgisel bir sürükle ve bırak oluşturucu kullanacaksınız.

Ayrıca, liste segmentasyonu, A / B testi, otomatik yanıtlayıcılar ve yazılım entegrasyonları gibi beklediğiniz tüm gelişmiş özelliklere de sahiptir. Açık oranları artırmak için e-posta göndermek için günün mükemmel zamanını tahmin etmeye yardımcı olacak Mükemmel Zamanlama adı verilen harika bir özellik bile var.

Hizmeti kullanma konusunda sorun yaşıyorsanız incelemeniz için ayrıntılı bir kitaplık kütüphanesi var. Veya e-posta, canlı sohbet ve telefon yoluyla destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

Bu hizmet, çok sayıda pazarlama seçeneğine erişmek isteyen orta ölçekli işletmeler için mükemmel bir seçimdir. Çok sezgisel olduğu, hatta daha gelişmiş özellikler uyguladığı için mevcut beceri gerekmez.

Fiyatı ne kadar?

Temel plan:

 • 1.000 aboneye kadar: aylık 15 $
 • 2.500 aboneye kadar: aylık 25 $
 • 5.000 aboneye kadar: aylık 45 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 65 $

Artı planı:

 • 1.000 aboneye kadar: aylık 49 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 75 $

Mesleki plan:

 • 10.000 aboneye kadar: ayda 165 $
 • 25.000 aboneye kadar: aylık 255 $

İşletme planı:

 • 100.000 aboneye kadar: aylık 1.199 $

Hizmeti test etmek istiyorsanız, tüm özelliklere erişebileceğiniz 30 günlük ücretsiz bir deneme var. Servise gittiğinizde ödeme olduğu için para iadesi yapılmaz.

Para kazanmak istiyorsanız, bir seferde bir yıl ödeme yapın ve% 18 indirimden yararlanın veya iki yıl ödeme yapın ve% 30 indirim kazanın.

GetResponse’yi buradan kullanmaya başlayın

4. HubSpot (Ücretsiz plan)

HubSpot, bazı premium ücretli planlarla birlikte, özelliklerle dolu ücretsiz bir paketle birlikte gelen bir e-posta pazarlama ve CRM aracı sağlayıcısıdır.

Hubspot incelemesi

HubSpot, büyüyen işletmelere önem vererek 70.000’den fazla kullanıcıya güvenilir hizmet sunmaktadır. Kurulum oldukça basittir ve HubSpot CRM Gmail, G Suite ve Outlook’un birden çok sürümüne kolaylıkla bağlanır.

İçeride, mizanpajları özelleştirmek, CTA’lar, resimler eklemek ve içeriğinizi değiştirmek için sürükleyip bırakma e-posta oluşturucu alacaksınız. Ayrıca, sizi kitlenize yaklaştırmak için kişiselleştirilmiş içerikleri de kullanabilirsiniz.

E-posta otomasyon araçları, liste bölümleme, kullanıma hazır şablonlar, e-posta izleme ve kapsamlı analiz gibi gelişmiş e-posta pazarlama özellikleri bulacaksınız; hepsi ücretsiz sürüme dahil.

Önemli bir dezavantaj, ücretsiz ve en ucuz planlarla A / B testinin olmamasıdır. Ayrıca, alt katman planları yalnızca forum tabanlı bir destek işlevi içerir. Ancak, göz atabileceğiniz ve ihtiyacınız olan cevapları bulabileceğiniz tonlarca kaynak var.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

HubSpot, yeni başlayan veya e-posta pazarlamasını büyütmek isteyen küçük ve orta ölçekli işletmeler için mükemmeldir. HubSpot, ihtiyaçların zaman içinde artması durumunda esnek yükseltme seçenekleri de sunar.

Fiyatı ne kadar?

HubSpot’un hem ücretsiz hem de ücretli abonelik planları vardır. Tüm planlar, daha yüksek seviyeli planlarla ölçeklendirilen çok çeşitli ek CRM özellikleri içerir.

Ücretsiz plan: sonsuza kadar ücretsiz

 • Ücretsiz e-posta araçları ve CRM
 • Ayda 2.000 e-posta gönderimi

Pazarlama Merkezi Başlangıç ​​planı: ayda 50 ABD dolarından başlayan fiyatlarla

 • 5X kişi katmanı e-postası sınır gönderir. (ör. 1.000 kişi = ayda 5.000 e-posta
 • 1.000 kişi içerir
 • +1000 ek kişi başına aylık 50 ABD doları

Marketing Hub Profesyonel planı: aylık 800 $ ‘dan başlayan fiyatlarla

 • 10X iletişim katmanı e-posta gönderme limiti (ör. 1.000 kişi = ayda 10.000 e-posta)
 • 1.000 kişi içerir
 • +Ek 1000 kişi için aylık 50 ABD doları

İhtiyaçlarınıza göre doğru fiyat almak için HubSpot’un fiyat hesaplayıcısını kullanın.

HubSpot’un Başlangıç ​​planını almayı düşünüyorsanız yıllık ödeme yapma ve aboneliğinizden% -20 indirim kazanma seçeneğiniz olacaktır.

HubSpot ile buradan başlayın (ücretsiz plan)

5. ConvertKit

gizli kit incelemesi

ConvertKit, 2013 yılında Nathan Barry tarafından kuruldu. Piyasanın sevgiyle “yaratıcılar” olarak adlandırılan bir bölümünü hedefliyorlar. Vloggerlar, blogcular, yazarlar, Instagram yıldızları, kurs yaratıcıları ve daha fazlası gibi insanlar.

En büyük satış noktalarından biri, e-posta otomasyon iş akışları oluşturmanın ne kadar kolay olduğudur. Görsel bir geliştiriciye dayanır, böylece e-posta dizilerinizin nasıl oynatılacağını görebilirsiniz.

Ayrıca, çok yararlı olan yerleşik bir açılış sayfası düzenleyicisi de vardır, e-posta pazarlamasına başlayabilir ve hatta bir web sitesine bile ihtiyacınız yoktur. Yalnızca bir trafik kaynağı (YouTube kanalınız veya sosyal medya hesabınız gibi).

Ayrıntılı abone yönetimi, etiketleme ve gelişmiş e-posta segmentasyon özellikleri bulacaksınız.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır:

Bu araç, biraz daha fazla harcama yapmayı (bireyler veya küçük ekipler) düşünmeyen ve düz metin e-posta göndermek isteyenler için en iyisidir..

Fiyatı ne kadar?

 • 0-1K abone: 29 $ aylık
 • 1K-3K aboneleri: aylık 49 ABD doları
 • 3k-5k abone: aylık 79 ABD doları
 • 5 bin + abone: Özel fiyatlandırma

Hangi planları seçerseniz seçin, tam olarak aynı özelliklere erişebileceksiniz. Satın almadan önce denemek isterseniz, tüm özellikleri içeren 14 günlük ücretsiz bir deneme var.

Hizmeti beğenmezseniz 30 günlük bir geri ödeme politikası vardır. Geri ödemenin hesabınızda görünmesi genellikle 3-5 gün sürer.

6. MailChimp

MailChimp, ücretsiz bir planla birlikte gelen blogcular ve küçük web siteleri için kullanımı kolay bir e-posta pazarlama aracıdır.

mailchimp incelemesi

MailChimp’in sadece sevimli bir şirket maskotu değil, aynı zamanda hizmetlerini kullanarak günde 1 milyardan fazla e-postanın gönderildiği önde gelen e-posta pazarlama sağlayıcılarından biridir.

MailChimp sürekli gelişiyor. Sürekli yeni özellikler bulacaksınız. Sosyal medya entegrasyonu bile var. Şablon seçimi düzgün bir şekilde boyutlandırılmıştır ve özelleştirilmesi çok kolaydır.

Ayrıca, kişi bölümleme, otomatik yanıtlayıcılar, hizmet ve uygulama entegrasyonları, saat dilimi tabanlı gönderme, A / B testi ve çok daha fazlası gibi gelişmiş e-posta pazarlama özelliklerini de bulacaksınız..

Destek ekipleri canlı sohbet veya e-posta yoluyla da çok duyarlı. Ayrıca, çeşitli eğitim kaynakları mevcuttur.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır:

Birçok kişi MailChimp’i yalnızca ücretsiz teklif için kullanıyor. Bütçenin ötesinde, MailChimp, gelişmiş özelliklerle dolu, kullanımı kolay bir araç isteyen blogcular ve işletme sahipleri için mükemmeldir.

Fiyatı ne kadar?

Ücretsiz plan, 2.000 aboneye sahip olmanızı ve ayda 10.000 e-posta göndermenizi sağlar. Bu sayıları aştıktan sonra Essentials, Standard veya Premium planına geçmek isteyeceksiniz.

Ücretsiz plan: Sonsuza kadar ücretsiz

 • Ayda 10.000’e kadar e-posta gönderin
 • Listenizi 2.000 aboneye kadar büyütün
 • 30 gün boyunca e-posta desteği dahil

Temel Plan: Planlar ayda 9,99 ABD dolarından başlar

 • 5.000 aboneye kadar: aylık 49.99 dolar
 • 10.000 aboneye kadar: aylık $ 74.99
 • 25.000 aboneye kadar: aylık 189 $
 • 50.000 aboneye kadar: aylık 259 $

Standart plan: Planlar ayda 14,99 $ ‘dan başlıyor

 • 5.000 aboneye kadar: aylık $ 74.99
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 99 $

Premium plan: Planlar ayda 299 $ ‘dan başlıyor

 • 20.000 aboneye kadar: aylık 399 $
 • 50.000 aboneye kadar: aylık 599 $

Aylık ücretinizi belirlemek ve premium planların özelliklerini görmek için fiyatlandırma sayfasının altındaki fiyatlandırma hesap makinesini kullanın.

Ücretsiz plan çok kapsamlı olduğu için herhangi bir geri ödeme veya para iade garantisi bulamazsınız. Geri ödeme almanın tek yolu, MailChimp adına teknik bir hatadan kaynaklanıyor veya hesabınız gerekçesiz olarak sonlandırıldı.

7. Damla

Damla nispeten yeni bir e-posta pazarlama sağlayıcısıdır. Temel demografik özellikleri blog yazarları, pazarlamacılar ve e-Ticaret sitesi sahipleridir.

damla incelemesi

Bu araç sadece başlangıç ​​dostu değil, aynı zamanda akıllı pazarlama otomasyon araçları piyasada başka neler olduğunu gerçekten gölgede bırakıyor.

Bir e-Ticaret mağazası sahibiyseniz veya birden fazla farklı dijital ürün satıyorsanız, Damlama sağlam bir seçimdir. Aşağıdakiler gibi metrikleri izleme özelliğiyle müşteri niyeti ve satın alma davranışı hakkında derin bir anlayış oluşturabilirsiniz:

Örneğin, bir e-Ticaret mağazası çalıştırırsanız, aşağıdaki gibi metriklere dayanan mesajlar oluşturabilirsiniz:

 • Geri gelen ziyaretçiler ve yeni ziyaretçiler
 • Alışveriş sepetlerini terk eden ziyaretçiler
 • Bir e-posta bağlantısını tıklayan kişiler,

Ancak, burada bitmiyor, WordPress, WooCommerce için entegrasyonlar bulacaksınız ve takip kısa mesajları, Facebook reklam entegrasyonu ve daha fazlasını gönderebileceksiniz..

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır:

Temel olarak, çok sayıda ürün (dijital veya fiziksel) satıyorsanız ve saçınızı çekmeden karmaşık pazarlama dizileri oluşturmak istiyorsanız, bu araç sizin için olabilir.

Fiyatı ne kadar?

Başlangıç ​​planı: Sonsuza kadar ücretsiz

 • 100 aboneye kadar
 • Sınırsız e-posta gönderme

Temel plan: aylık 49 $

 • 2.500 aboneye kadar
 • Sınırsız e-posta gönderme

Profesyonel plan: aylık 122 $

 • 5.000 aboneye kadar
 • Sınırsız e-posta gönderme

Kurumsal plan: Özel fiyat teklifi alın

 • 5.000 abonenin üzerindeki her şey

Drip, Basic ve Pro üyelik seviyeleri için iki haftalık ücretsiz deneme ile birlikte çok küçük bir sonsuza dek ücretsiz plan sunuyor. Bu iki haftadan sonra hizmete devam etmeyi seçerseniz, kartınızdan çekim yapılır. Hizmetinize başladığınız andan itibaren 30 günlük bir geri ödeme süresi vardır, ancak tam bir geri ödeme alıp alamayacağınız Damla’ın takdirine bağlıdır..

8. AWeber

Aweber, 18 yıldır var olan ve hatta e-posta otomatik yanıtlayıcısının kendisini icat etmiş olabilecek inanılmaz derecede popüler bir araçtır..

AWeber incelemesi

Özellikler, yüksek kaliteli bir e-posta pazarlama hizmetinden beklediğiniz şeydir. Sürükleyip bırakma e-posta oluşturucuya, önceden tasarlanmış şablonların geniş bir seçimine ve pazarlama yığınınızın geri kalanına takmak için bir ton entegrasyona erişeceksiniz.

Tetikleyicilere dayalı otomatik e-posta dizileri oluşturabilir ve e-posta takip dizileri oluşturabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, açık ücret verilerine, teslim edilebilirlik oranlarına erişebilir ve e-posta gönderdiğiniz A / B testini yapabilirsiniz..

Ayrıca, web sitenize yerleştirmek için kolay ve hızlı bir şekilde e-posta kayıt formları oluşturabilirsiniz.

Pazarlama jargonuyla karıştırılırsanız endişelenmeyin, yolun her adımında size yardımcı olacak oldukça yararlı bir kaynak kütüphanesi vardır. Canlı sohbet ve e-posta desteği ile birlikte Mo-Fr 8 AM – 8 PM EST ve hafta sonları 9-5 EST telefon desteği de mevcuttur..

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

Aweber baştan sona sağlam bir hizmet sunar, e-posta pazarlama çabalarını kolaylaştırmak isteyen küçük ekipler için en iyisidir.

Fiyatı ne kadar?

 • 0-500 abone: aylık 19 $
 • 501-2.500 abone: Aylık 29 ABD doları
 • 2.501-5.000 abone: Aylık 49 ABD doları
 • 5.001-10.000 abone: Aylık 69 ABD doları
 • 10.001-25.000 abone: aylık 149 $
 • 25.001+ abone: Özel fiyat teklifi alın

Satın almadan önce denemek istiyorsanız, her bir özelliğe erişmenizi sağlayan 30 günlük ücretsiz bir deneme var. Aylık ödeme seçeneklerinin ötesinde,% 14 tasarruf etmek için üç ayda bir ödeme yapabilir veya% 14,9 tasarruf için yıllık ödeme yapabilirsiniz. Geri ödeme politikası yoktur, ancak uzun ücretsiz deneme süresiyle, bu aracın sizin için uygun olup olmadığını bilmelisiniz.

9. Çaydanlık

Keap (daha önce Infusionsoft) çok sağlam bir e-posta pazarlama sağlayıcısıdır. Bu hepsi bir arada pazarlama aracı CRM, e-posta pazarlaması ve daha fazlasını birleştirir. Daha hedefli pazarlama kampanyaları oluşturmanıza yardımcı olacak eksiksiz müşteri profilleri oluşturabileceksiniz..

Keap incelemesi

Bu araçla, e-posta pazarlamacılığı genel özellik kümesinin yalnızca bir parçasıdır. Örneğin, gösterge tablosu, e-posta kampanyalarınıza, satış bilgilerinize ve müşterinin finansal geçmişine dayalı verileri gösterir.

InfusionSoft (Keap), sürükle ve bırak otomasyon oluşturucu oluşturan ilk e-posta pazarlama sağlayıcılarından biriydi. Sadece ulaşmak istediğiniz bir hedef belirleyin, ardından bu hedefe ulaşacak bir otomasyon sırası oluşturun.

Ayrıca, gelişmiş segmentasyon ve abone etiketleme araçları da var.

Bu araç CRM ve e-posta pazarlamasını bir araya getirmesine rağmen, sahip olmadığı bir özellik hala var. Bölünmüş test. Bu özellik olmadan, açık oranları ve genel satışları artırmak için farklı kampanyaları test etmek çok zordur.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

CRM ve e-posta pazarlaması için tek bir araç kullanmak isteyen ve elbette harcama yapmak için daha yüksek bir bütçeye sahip olan orta ölçekli işletmeler.

Fiyatı ne kadar?

Keap üç plan sunuyor:

 • Keap Ayda 49 dolardan büyüyecek: küçük işletmeler için uygun, 500 kişi, 1 kullanıcı içerir ve ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir
 • Aylık 99 $ ‘dan Keap Pro: büyüyen işletmeler için uygun, 500 kişi, 1 kullanıcı içerir ve ücretsiz deneme sürümü ile birlikte gelir
 • Infusionsoft aylık 199 $ dan: yerleşik işletmeler için uygun ve 2500 kişi ve 1 kullanıcı dahil

Kişi eklemek istiyorsanız, ek ücrete tabi olacağını unutmayın. Örneğin, 1.000 ek kişi size aylık 30 $ ve 5.000 ekstra kişi aylık 130 $ ‘a mal olur.

Yazılımı test etmek istiyorsanız, kredi kartı bilgisi gerekmeden 14 günlük risksiz bir deneme var. Ancak, yinelenen aboneliklerde geri ödeme yapılmaz ve tüm iptallerin bir sonraki faturalandırma döngüsünün 10 günü içinde başlatılması gerekir.

10. Aktif Kampanya

ActiveCampaign kendisini tek bir pazarlama platformunda faturalandırır. Daha az e-posta göndermenize yardımcı olmak, ancak daha iyi sonuçlar elde etmek için kapsayıcı bir hedeftir.

aktivekampanya incelemesi

Mantık tabanlı dönüşüm hunileri oluşturmak istiyorsanız, daha iyi bir araç bulmak için zorlanırsınız. Otomasyonunuzun çoğu, abone davranışına karşılık gelen if / then mantığı kullanılarak oluşturulur. Bu araçla pazarlama çalışmalarınızı kolaylaştırmanın birkaç farklı yolu:

 • İşlemlere, davranışlara, konuma ve sosyal verilere dayalı kullanıcı segmentleme
 • Kişilerinize SMS mesajları gönderin
 • SMS entegrasyonu ile hareket halindeyken kullanıcılara ulaşın
 • Olası satış ve iletişim puanlaması, böylece kime öncelik vereceğinizi biliyorsunuz.

Aktif Kampanya, hepsi bir arada bir pazarlama platformu gibi çalıştığından, birçok araç ve özellik vardır ve hepsine hakim olmak biraz zor olabilir. Neyse ki, hizmetten en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi gösteren ayrıntılı kılavuzlar var. Ayrıca e-posta veya canlı sohbet yoluyla destek ile iletişime geçebilirsiniz.

Şablon editörü ile e-posta kampanyaları oluşturmak oldukça basittir. Sitenize yerleştirmek için mobil cihazlara uygun kayıt formları bile oluşturabilirsiniz.

Bu e-posta pazarlama yazılımını kimler kullanmalıdır??

Bu çözüm, gelişmiş CRM özellikleriyle birlikte karmaşık otomasyon araçları isteyen ve isteyen kullanıcılar için en iyisidir.

Fiyatı ne kadar?

Basit plan:

 • 500 aboneye kadar: aylık 15 $
 • 1.000 aboneye kadar: aylık 29 $
 • 2.500 aboneye kadar: aylık 49 $
 • 5.000 aboneye kadar: aylık 89 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 139 $

Artı planı:

 • 1.000 aboneye kadar: aylık 70 $
 • 2.500 aboneye kadar: aylık 125 $
 • 5.000 aboneye kadar: aylık 169 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 249 $
 • 25.000 aboneye kadar: aylık 399 $
 • 50.000’den fazla abone: Özel fiyat teklifi alın

Mesleki plan:

 • 2.500 aboneye kadar: aylık 159 $
 • 5.000 aboneye kadar: aylık 239 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 349 $

İşletme planı:

 • 2.500 aboneye kadar: aylık 279 $
 • 5.000 aboneye kadar: aylık 449 $
 • 10.000 aboneye kadar: aylık 499 $

Yıllık bazda ödeme yaparsanız, yönetim kurulu genelinde geniş indirimler alırsınız. Ayrıca, hizmeti en fazla 100 kişi ve gönderilen 100 e-posta için test etmenizi sağlayan 14 günlük ücretsiz bir deneme var. Bununla birlikte, zaman çerçevesi ile uyumludurlar ve bir uzantı alabilirsiniz. Para iadesi olmadığından, satın almadan önce yazılımı kesinlikle denemek isteyeceksiniz.

Son sözler

Çoğu e-posta pazarlama sağlayıcısı benzer hizmetler sunar. İşletmeniz için en iyi e-posta pazarlama yazılımını seçme zamanı geldiğinde, bütçenizi ve pazarlama ihtiyaçlarınızı dikkate almak istersiniz.

Ölçeklenebilir ve başlamak kolay bir şey istiyorsanız, Constant Contact ücretsiz deneme sürümüne kaydolun.

Yukarıdaki listenin işletmeniz için doğru kararı vermenize yardımcı olmasına izin verin. Unutmayın, asla bir e-posta pazarlama hizmetine kilitlenmediniz. Çoğu sağlayıcı, olası satışlarınızı dışa aktarmanıza ve içe aktarmanıza ve gerektiğinde farklı bir sağlayıcıya geçmenize izin verir.

Önemli olan bir sağlayıcı seçmek ve başlamak! Ne kadar beklersen, masada o kadar çok para bırakırsın.

Şimdi sana! En sevdiğiniz e-posta pazarlama hizmeti nedir?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author