WestHosti ülevaade – 8. host 30-st hostist (statistika pärast 40+ kuud …

Westhost koduleht

WestHosti asutas 1998. aastal Chis Russell, nad ühinesid UK2 Grupiga 2008. aastal. WestHost on üks vanimaid seal leiduvaid veebimajutajaid. Samuti väärib märkimist, et ka UK2 Group omab MidPhase, mis on hostfacts.com väga tugev 5 parima hostina..

Nad väidavad, et pakuvad usaldusväärset veebimajutust, mis on taskukohane. Uurisime neid hoolikalt nende teenust kasutades ja taustakontrolliga, et teada saada, mida teised kasutajad arvavad. Meie erapooletu ülevaade annab teile teada, kas WestHost on seda väärt või mitte.

Et meie ülevaade oleks täpne, ostsime WestHosti “Isikliku plaani” tagasi 2015. aasta juunis ja seadsime sisse WordPressi põhisaidi. Meie testimiskohta saab vaadata siit ja põhjalikku toimivusstatistikat (uptime & kiirus) siin. Põhjalikumaks kaevamiseks klõpsake „Ajalugu”.

Üldine teave & Ülevaade hostimisest

MEIE VERDIKT: Kõige piiramatum hostimine
KIIRUS: 881 ms (veebruar 2018 kuni jaanuar 2020 keskmiselt)
UPTIME: 99,98% (Veebruar 2018 – jaanuar 2020 keskmiselt)
TOETUS: 24/7 reaalajas vestlus
APPS: WordPress, AbanteCart, Joomla, PrestaShop
FUNKTSIOONID: Piiramatu e-posti konto, 50 GB kettaruumi & 1000 GB ribalaius
HOSTINGAKAVAD: Jagatud, WordPress, VPS ja spetsiaalsed serverid
Saidi ülekandmine: Veebisaitide tasuta migratsioon
HINNAD: Alates 1,99 dollarist kuus (uueneb hinnaga 4,99 dollarit kuus)

WestHosti hostimise kasutamise plussid

WestHost pakub kogu eluks tasuta domeeninime koos mõne muu kasuliku lisandiga.

1. Eluks tasuta domeeninimi

Kuulsite seda õigesti. Kui jääte WestHosti juurde, ei võta nad teilt domeeninime uuendamise eest tasu (mis on tavaliselt umbes 10–15 dollarit aastas). Nad tagavad, et naudite tasuta domeeninime nii kaua, kui hostite koos nendega. (Tasuta domeen sisaldab ainult eelistatud ja äritasandi kavasid)

2. Uptime otse tööstuse keskmisest kõrgemal

Viimase 24 kuu jooksul oli nende keskmine tööaeg 99,98 protsenti. Nad on olnud viimase 24 kuu jooksul üsna head ja viimase 12 kuu jooksul on nad näidanud silmapaistvaid tulemusi – saavutanud mitme kuu jooksul 100% tööajast.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 100%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

westhost-performance-24kuudReaalajas testimise sait: hostingfacts-wh.com | Keskmine tööaeg ja kiirus: 24 kuud+

2. Tasuta ränne ja 30-päevane raha tagasi garantii

WestHost aitab teil faile ja veebisaiti praeguselt veebimajutajalt nende serverisse üle kanda. Nad pakuvad ka täielikku tagasimakset, mida toetab nende 30-päevane raha tagastamise poliitika. Kui otsustate mingil põhjusel, et nende teenus ei ole teile 30 päeva jooksul pärast registreerimist, tagastavad nad teile kogu summa. See kehtib ainult nende jagatud hostimiskavade kohta.

3. Kohene aktiveerimine

Erinevalt enamikust veebimajutajatest (eriti inMotioni hostimisel) & Web Hosting Hub), ei pea te oma konto aktiveerimiseks tundide või päevade kaupa ootama. WestHostiga aktiveeritakse teie konto koheselt.

4. Tõhustatud turvalisus igapäevaste varundustega

Kuna enamiku veebimajutuskavade regulaarsed öised varukoopiad, Cloudflare CDN-i tugi ja nende plaanide automaatne pahavara eemaldamine näib, et WestHost on väga turvaline host.

5. Ühe klõpsuga rakendused ja veebisaitide koostaja

WestHost pakub Softaculous’i kaudu ühe klõpsuga installimist paljudele Interneti parimatele rakendustele. See hõlmab kõike alates WordPressist kuni Joomla, Drupali ja Magentoga.

Ehkki need rakendused on kohandatud asjatundlikele veebimeistritele, võivad algajad blogijad vajada natuke rohkem abi.

Õnneks pakub WestHost ka DIY veebisaitide ehitajat ja veebipoodide võimalusi.

Veebisaidi koostaja sisaldab üle 165 pukseerimisteema, lisaks kõik-ühes-paketi, mis sisaldab domeeninime, hostimist ja e-posti aadresse. Põhimõtteliselt kõik, mida vajate oma esimese saidi käivitamiseks ühe katuse all.

Ja sissejuhatava hinnaga alates ainult 3,71 dollarist kuus on see endiselt taskukohane ja mugav võimalus, nii et te ei pea kõiki neid asju käsitsi seadistama ega ühendama.

6. Suhteliselt läbipaistev hinnakiri

Veebimajutajad on kurikuulsad kulude matmise eest kohtadesse, mida te kõige vähem ootate.

Suurimate leidmiseks peate tavaliselt nende teenusetingimused üle laskma. Ja isegi siis ootab teid ostuprotsessi ajal sageli tonn müüginumbrit nagu maamiin.

Paljud neist varjatud kuludest põhinevad suurenenud pikendamismääradel. Sellepärast olime rõõmsad (ja ausalt öeldes üllatunud), kui nägime, et WestHostil on nende toodete jaoks nende toodete jaoks suur hinnakiri. Kõik on sõna otseses mõttes kõik avatud, et saaksite üle vaadata – pole mõtet vaevata dešifreerida.

Ainus tüütu asi on see, et peate konkreetsete vastuste otsimiseks sorteerima kümneid, kui mitte sadu nende tootevariante (nt .coms vs.org domeeninimede pikenemismäära erinevused)..

Kuid mõlemal juhul kiidame nende jõupingutusi olla vähemalt kursis kõigi viisidega, kuidas nende tooted teile lähitulevikus rohkem maksma võivad minna.

Miinused WestHosti majutuse kasutamisel

Kahjuks postitab WestHost keskmiselt (või pisut alla keskmise), kus seda loetakse.

1. Aeglasem kui ideaalne laadimisaeg

Meie test näitas, et nende keskmine lehe laadimisaeg on viimase 24 kuu jooksul 881 ms, mis pole sugugi halvim, mida oleme näinud, kuid siiski aeglasem kui kõrgeima reitinguga hostid.

WestHosti keskmine laadimisaeg:

WestHost-2019-2020-statistikaWestHosti keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

2. 40+ minutit nende toega ühenduse võtmiseks

Pole kindel, kas see on kavalus, kuid klienditoega ühenduse võtmiseks kulus 40 minutit. Tugiisik oli aga sõbralik ja abivalmis. Samuti avaldab meile muljet, et nad pakuvad tasuta numbrit inimestele, kes soovivad nendega ühendust võtta USA-st.

Tegime ka taustakontrolli, et teada saada, mida teised kliendid WestHosti kohta arvavad, ja leidsime, et nende klientidel oli nende toetuse kohta erinevaid ülevaateid.

WestHosti tugi

Scott oli abivalmis, kuid kontakti saamiseks kulus palju aega

3. mitte “tõesti” piiramatu

Kuigi mõned WestHosti ühiskasutatavad hostimisplaanid lubavad piiramatut arvu faile, ribalaiust ja andmebaase, on oluline arvestada, et nende peene kirjastamine ütleb teisiti. Siin on otsene tsitaat nende tingimuste lehelt:

„Meie piiramatu jagatud hostimine on loodud enamiku väikeettevõtete ja isiklike veebisaitide vajaduste rahuldamiseks; see pole mõeldud suurettevõtete või klienditeenuste vajaduste rahuldamiseks, mis jäävad jagatud hostimise keskmisest kasutusharjumusest välja ja võivad paremini sobida laiendatud funktsioone pakkuvate hostimiskavade jaoks. Kontod, millel on suur arv faile (sisendite arv ületab 200 000), andmebaasid, mille maht ületab 5 GB, või kõigi andmebaaside kumulatiivne suurus, mis ületab 10 GB, võib serveri jõudlust märkimisväärselt mõjutada. Jätame endale õiguse taotleda, et serveri jõudluse tagamiseks vähendatakse sisendkoodide (failide ja kataloogide) arvu ja / või andmebaasi suurust. Nende taotluste mittetäitmine võib teie konto sulgeda. ”

Põhimõtteliselt, isegi kui nad lubasid piiramatut hostimist, ei tohiks teie kontol üldiselt olla andmebaase, mis ületavad kumulatiivse 10 GB. Kui nad leiavad, et teie faile on liiga palju ja andmebaasid liiga suured, võivad nad taotleda, et vähendaksite oma failide arvu või uuendaksite paremat plaani. Kui seda ei tehta, võidakse teie konto sulgeda.

Meil pole hea meel, et nad peitsid oma tingimuste lehel seda, mida nende „piiramatu” hostimine tegelikult võimaldab.

Sellele vaatamata usume, et pole midagi, mida nimetatakse piiramatuks hostimiseks ja et WestHost on nende pakutavate hindade jaoks piisavalt helde.

4. Odavamad kavad kaasnevad 3-aastase kohustusega

Enamiku nende plaanide, eriti jagatud hostimiskavade korral on hinnad liiga kallid ja ei edastata õigesti: näiteks reklaamitakse isiklikku paketti kuus 1,99 dollarit, kuid selle hinna saate ainult siis, kui maksate ühe kuni kolme aasta eest üks kord. Tegelik hind on 8 dollarit kuus ja minimaalne tähtaeg, mille eest võite maksta, on 3 kuud hinnaga 9,00 dollarit kuus.

5. Mõned piirangud …

Mõned nende plaanid on liiga piiravad. Näiteks lubavad nende WordPressi hostimisplaanid serveri kohta ainult 1 domeeninime. Me usume, et nad saavad sellega paremini hakkama.

6. Lühike sissejuhatav hinnakujundusperiood

Kõik veebihostid rullivad teile uskumatult madala alghinnaga. Sageli tundub see liiga tõsi, et olla tõsi, sest see on nii: pärast esimest ametiaega tõuseb hind tagasi normaalsele tasemele (sageli algkursist kaks või kolm korda suurem).

Hõbedane vooder on see, et enamik võõrustajaid võimaldab teil selle madala määra lukustada kuni kolm aastat. Säästad sel ajahetkel tonni raha.

WestHosti probleem on see, et kuigi neil on esialgu tõesti taskukohane hind (1,99 dollarit kuus), saate seda osta ainult ühe aasta jooksul. Pärast seda tõuseb hind 8 dollarini kuus.

WestHosti 12-kuuline sissejuhatav hinnakujundusperiood

Võrrelge seda “kaotatud” ~ 6 dollarit kuus kahe aasta jooksul ja te maksate põhimõtteliselt esimese kolme aasta jooksul enam kui 144 dollarit..

See pole siiski ainus küsimus.

WestHosti odavaim jagatud hostimise võimalus (isiklik plaan) ei paku tasuta domeeninime, pühendatud IP-aadressi ega SSL-sertifikaati. Neid asju sisaldavad ainult nende kallimad plaanid. Nii et äkki näib hind, 1,99 dollarit kuus, üsna taskukohase hinnaga, kui arvestada kõiki neid “varjatud” kulusid.

Hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

Siin on kiire ülevaade WestHosti pakutavatest erinevatest hostimiskavadest:

Virtuaalserver: Nende jagatud hostimisel – mida nad nimetavad seda väikeettevõtte veebimajutamiseks – on kolm peamist kava:

 • Isiklik plaan: See plaan maksab 1,99 dollarit kuus. Kaasas 50 GB kettaruumi, 1000 GB ribalaiust, 1 andmebaas, 1 veebisait, piiramatu e-posti konto ja 10 alamdomeeni.
 • Eelistatud plaan: See plaan maksab 5,20 dollarit kuus. Kaasas on 200 GB kettaruumi, 2500 GB ribalaiust, piiramatu andmebaaside arv, piiramatu hulk veebisaite, piiramatu alamdomeene ja piiramatu e-posti konto. Kaasas ka tasuta domeeninimi.
 • Äriplaani: See plaan maksab 6,40 dollarit kuus. Sellega on kaasas piiramatu kettaruum, piiramatu ribalaius, piiramatud andmebaasid, piiramatu e-posti konto, piiramatu veebisait ja piiramatu alamdomeen. Kaasas ka tasuta domeeninimi ja spetsiaalne IP.

WestHosti hinnakujundus ja plaanid

  • Tasuta domeen: Ainult äri + eelistatud kavades
 • Registreerimise lihtsus: Kiire registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Krediitkaart, Paypal.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Jagatud hostimiskontod ei tohi ületada 200 000 inod ega 10 GB andmebaasi kogumahtu.
 • Upsells: Ei mingit müüki.
 • Konto aktiveerimine: Kohene aktiveerimine.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Populaarsete rakenduste ja CMS-ide kiire installimine Softaculous’i kaudu.

Kas soovitame WestHosti?

Ei, me ei tee seda.

WestHost on keskmine host. Neil on keskmine tööaeg, keskmine lehe laadimiskiirus ja keskmine tugi. Ainus põhjus, miks see endiselt meie kümne parima hulgas on, on nende madalad hinnad.

Teil oleks parem leida meie saidilt mõni teine ​​host.

P.S. Kui soovite näha WestHosti kohal asuvaid hostingu pakkujaid, vaadake meie parimaid veebimajutajaid siin.

Kui olete kasutanud WestHost, jätke allpool ülevaade. Hea või halb – see ei oma tegelikult tähtsust, kuna püüame hoida oma arvustusi läbipaistvana ja ausana.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author