Vaikse ookeani piirkonna digitaalne ülevaade

Digitaalne Vaikse ookeani piirkond

Inimväärne süsinikneutraalne hostimine, hea klienditugi, funktsioone on vähem kui tähelisi …

DigitalPacificLogo

Üldine hinnang

Odavaim kava
6,90 dollarit kuus

Digitaalne Vaikse ookeani piirkond: kiire kokkuvõte inimestega, kel aega pole (peaaegu kõik meist)

Ehkki Digital Pacific on Austraalia standardite järgi hea host, kui võrrelda neid meie praeguse lemmikveebimajutajaga SiteGround, märkate kiiresti mõnda erinevust, millest peamised on globaalsete andmekeskuste puudumine (neid on Sydneys ainult üks esmane, SiteGroundi on maailmas üsna vähe, mis annab teile globaalse haarde) ja WordPressile keskendunud hostimiskavade puudumine (üle 25% kogu Internetist töötab WordPressis ja tõenäoliselt töötab ka teie sait, seega on see üsna oluline) ja kettaruum (nende põhiplaan lubab ainult 1 GB, SG pakub 10 GB).

Meile meeldib, kui puhas ja roheline on Vaikse ookeani piirkond ning nende jõudlus on kindlasti piisavalt hea, et majutada enamikku saite ja on kenasti mõõdukaks, kui hinda tõusete. Mis meile aga ei meeldinud, oli see, kui vähe on nende põhiplaanis (mille hind ületab enamiku konkurentide plaane).

Nagu varem mainitud, on sellel kaasas vaid 1 GB kettaruumi, kuid tõeliselt veider asi on MySQL-i andmebaaside toe puudumine, mida peate tegema korralike CMS-ide (nt WordPress või Joomla) käivitamiseks. See muudab põhiplaani heaks ainult väikeste staatiliste HTML-saitide jaoks, nagu voldikutüüpi saidid või kohahoidjate saidid.

Nii et lühidalt öeldes, meie soovitus läheb ikkagi pigem SiteGroundile, mitte Digital Pacificule, kuna SiteGroundil on sellised funktsioonid nagu 10 GB kettaruumi, tasuta SSL, tasuta CDN, tasuta ränne, neil on mitu andmekeskust kogu maailmas (globaalne ulatus), SUUR tugi , ja neid on WordPress ametlikult soovitanud (väga vähesed võõrustajad võivad seda väita, see on üsna muljetavaldav), nad on tõelised no-brain, vaadake meie SiteGround ülevaadet siit!

Kas olete endiselt Digital Pacificust huvitatud, lugege allpool.

digitaalne vaiksed teadusuuringud

Digital Pacific Review

2000. aastal asutatud Digital Pacific on kogenud, süsinikuneutraalne Austraalia veebiteenuste pakkuja, kes keskendub kvaliteetsele teenusele ja klientide rahulolule. See Sydney põhinev ettevõte pakub kõike muud kui usaldusväärseid hostimislahendusi – mis on kohandatud vastama ja ületama tänapäeva klientide vajadusi. Siin on mõned ettevõtte peamised väärtused:

 • Intuitiivsed ja kvaliteetsed hostimisteenused mõistliku hinnaga
 • Pikaajaliste suhete kujundamine klientidega
 • Kliendi vajaduste mõistmine
 • 24-tunnine klienditugi aastaringselt

Nad pakuvad laia valikut hostimisteenuseid jagatud ja VPS-i hostimisest kuni pühendatud serveriteni. Need teenused on võimalik tänu Digital Pacificu kvalifitseeritud ja kogenud spetsialistide meeskonnale. Nii et kui olete väike või keskmise suurusega ettevõte, kes otsib parimat Austraalia veebimajutajat oma ettevõtte saidi loomiseks, on sellel ettevõttel palju pakkuda!

Majutusteenused

Vähesed asjad, mis muudavad Digital Pacifici silma paistma:

 • Rohkem kui 15-aastase kogemusega Digital Pacific on üks esimesi ettevõtteid, kes hakkas Austraalias veebimajutuse lahendusi pakkuma.
 • Neil on suurepärane varusüsteem, mis salvestab teie veebisaidi, andmebaasi ja e-posti failid 3 korda päevas!
 • Digital Pacific kasutab serveri stabiilsuse, toite ja vastupidavuse tagamiseks kõrgetasemelist Delli riistvara peegeldraividega.

Hinnakujundus

digitaalne vaikne hinnakujundus

Nagu varem mainitud, pole nende põhiplaan tegelikult midagi sellist, kuhu soovite registreeruda, kui just pole midagi, plaanite staatilist HTML-i saiti, näiteks kohahoidja saiti, kuni teie tegelik veebisait ilmub. Järgmise plaani suurus on siis 9,92 dollarit, kui maksate igal aastal, see plaan lubab siiski MySQL-i andmebaase, nii et saate kasutada oma lemmik CMS-i, näiteks WordPress või Joomla. Neil on ka äriplaanid, kus hakkame nägema funktsioone, mis on võrreldavad meie peamiste hostidega, nagu SiteGround või A2 Hosting.

Jagatud veebimajutus ettevõtetele

See on nende kõige elementaarsem hostimiskava ettevõtetele. See on jagatud hostimine, mis tähendab, et teie veebisait paigutatakse serverisse koos paljude teiste veebisaitidega. Kuna teil on palju naabreid, hakkate serveriressursse ühiselt jagama. Ärge laske sellel teid eemale peletada, me räägime ülivõimsatest serveritest, mis saavad hakkama rohkem kui ühe veebisaidiga. Kui soovite avada oma ettevõtte ajaveebi või omada ettevõtte veebisaiti, katab Digital Pacifici ärimajutusplaan teie vajadused. Ja kui leiate, et see lahendus pole mingil juhul piisavalt hea, saate hõlpsalt parema hostimisplaani üle minna.

Saate järgmist:

 • Lihtne kasutada cPaneli.
 • 24-tunnine klienditugi.
 • Võimalus plaane muuta, ilma et peaksite muretsema lepingute või trahvide pärast.
 • Teie veebisaiti majutatakse Austraalia serverites – kõiki haldab ja haldab Digital Pacific.

See hostimine algab 6,90 dollarist kuus (võrreldes SiteGroundi 4,95 dollariga kuus). Ehkki soovitaksime nende „Business Basicu“ plaani, mis sisaldab 25 GB salvestusruumi, 100 GB kuus liiklust ja piiramatul arvul meilisõnumeid. Lisaks sellele põhiplaanile võite hankida äristandardi, Advanced of Pro. Need on kallimad, kuid on väärt lisaraha – juhuks, kui otsite suuremat mälumahtu ja ribalaiust.

VPS-i hostimine

Kui olete pärast suuremat jõudlust ja täielikku kontrolli oma serveri üle, huvitab teid Digital Pacificu VPS-i hostimiskava. See annab teile täielikult funktsionaalse virtuaalserveri koos installitud opsüsteemiga, mida saate iseseisvalt hallata. VPS-i majutamiseks on kaks võimalust:

 • Ise hallatav VPS, mis tähendab, et saate virtuaalserveri ja see on ka see. Kui soovite installida asju, lahendada probleeme või teha lihtsalt regulaarset hooldust, peate palkama süsteemiadministraatori või tegema kõik need asjad ise. See plaan maksab umbes 45 dollarit kuus.
 • Hallatav VPS võimaldab teil keskenduda ettevõttele, samal ajal kui Digital Pacificu eksperdid tegelevad asjade tehnilise poolega. See plaan algab 74 dollarist kuus.

Mõlema kava abil saate:

 • VPS cPanel
 • Tasuta seadistamine
 • Tasuta varukoopia

Pühendatud hostimine

Spetsiaalne hostimine on mõeldud suurtele turul tegutsejatele. Selle asemel, et omada virtuaalserverit, mis jagab ressursse teiste virtuaalsete masinatega ühes füüsilises serveris – nagu see on VPS-i hostimise puhul, saate võimsa füüsilise serveri ise. See on sama hea kui hostimaailmas saab. See plaan sobib ideaalselt ressursimahuka veebirakenduse või suurte e-kaubanduse veebisaitide käitamiseks. Selle plaani osana on teil õigus:

 • Kiire seadistamine
 • Delli uusim ettevõtte tasemel riistvara
 • Spetsiaalne haldamine ja värskenduste tugi ning turvalisus
 • Kiire tugi

Digitaalse Vaikse ookeani spetsiaalsed hostimiskavad algavad 99 dollarist.

Järeldus

Nagu kokkuvõttes mainitud, on nad korralikud hostid ja keskkonnasõbralikud, kuid kuna nende põhiplaanil (mida ei pakuta WordPressil ega Joomlal) puuduvad MySQL-i andmebaasid (mille hind on plaan, millel peaks olema tugi) ), ülemere serverite vähesus ja vähe kettaruumi, soovitame tungivalt uurida muid võimalusi, nagu A2 hosting või SiteGround.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2016-02-28Vaatatud üksus Digital PacificAuthor Rating 31 tärn1 tärn1 tärnhallhallTootenimi Digital PacificPrice
AUD 6,9

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author