Väike apelsin – miks 17. arvustus 30-st

Väikese oranži koduleht

Endurance International Group (EIG) omandas 2012. aastal väikese apelsini – sama konglomeraat populaarsemate (ja otse nimega) Bluehost ja HostGator taga..

See võib olla hoiatav märk ettevõttele, kelle sildiliin on „kodune hostimine”. Erinevalt neist kahest tähelepanuväärsemast kaubamärgist näib, et A Small Orange pole siiski oma sirgjoonelist lähenemist kaotanud.

Oleme 2015. aasta juunis loonud WordPressi põhilise veebisaidi nende odavaimas hostimiskavas nimega „Pisike plaan“ ja oleme nende tööaja kokku kogunud & kiiruse statistika viimase 24 kuu jooksul.

Kuidas neid võrrelda oma tuntumate õdede kaubamärkidega? Vaatame lähemalt.

Plussid väikese oranži majutuse kasutamisel

Algselt Tim Dorri poolt 2003. aastal turule lastud Väikesel Oranžil on nüüd kaks serverikohta Texase osariigis Dallases ja Michiganis asuvas Dearbornis. Vaatamata nende väikesele staatusele ja vingele nimele on väike apelsin juba mõnda aega selles äris tegutsenud. Andmed tõendavad, et nad teavad, mida nad teevad.

1. Tugev tööaeg 99,98%

Kui oma veebisaiti esitletakse suuremas väljaandes, saate mõne minutiga vallandada liikluse tulva. See kokkupuude on hämmastav … kuni teie sait ei jookse kokku!

Kahjuks pole tähtis, kui hästi teie sait toimib, kui selle toimivuse toetamiseks halvasti töötav statistika halva tööajaga statistikaga veebihosti jätkab võrguühenduseta võrguühendust..

Õnneks pole see Apelsini puhul nii.

Meie analüüs näitas, et 24-kuulise perioodi tööaeg on 99,98%. See on fenomenaalne – nad edestavad kaugelt suuremaid ja silmapaistvamaid nimesid tööstuses (sealhulgas nende sõsarettevõtted).

Siin on viimase 12 kuu töötlemata andmed:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 100%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 99,94%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,95%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,97%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

Väike apelsin viimase 24 kuu statistika kohtaVäike oranž keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

2. Kiirlaadimisaeg – 645ms

Oleme kindlaks teinud, et stabiilne sait on veebisaidi toimimise jaoks kriitilise tähtsusega. Isegi stabiilne sait, kui see on aeglane, võib kiiresti muutuda väärtusetuks.

Uuringud näitavad, et saidi laadimisaja ühesekundiline viivitus võib põhjustada teisenduskao 7%. 40% saidi liiklusest lahkub igaveseks, kui see ei laadi alla vaid 3 sekundiga.

Õnneks, Väike apelsin saatis lehe keskmiseks kiiruseks 645 ms – palju kiiremini kui tööstuse keskmine.

Nende väidete varundamiseks on esitatud toores statistika:

Viimase 12 kuu keskmine laadimisaeg:

Väike apelsin viimase 12 kuu üksikasjalik statistikaVäikese oranži keskmine statistika 2019-2020 | Vaadake statistikat

3. Tugi – sõbralik ja abivalmis

Isegi stabiilsed ja kiired saidid vajavad suurt tuge juhuslike probleemide korral, mis võivad ootamatult ilmneda.

Väikese Apelsini klienditugi ei lasknud meid maha lasta. Pöördudes kiirete vastuste poole, mis olid nii detailsed kui ka hästi informeeritud, pöörduti kiiresti meie juurde. Meie kogemus nende käsitlemisel oli 10/10. Siin on näide vestlusest nende meeskonnaga:

Väike oranži tugi

Abiks oli väike oranži tugiagent & rõõmsameelne

Meile meeldib, et väike apelsin ei üritanud meie probleemi lahendamiseks lihtsalt linke saata. Erinevalt mõnedest teistest veebisaidi hostidest, mida oleme varem vaadanud, võtsid nad tegelikult meiega rääkimiseks aega.

4. Aus ja läbipaistev lähenemisviis ettevõtlusele

Nende ausa lähenemisviisi positiivne kõrvalmõju on see, et puudub “peidetud” tegevuskava ega keel, mis teid eksitaks.

Näiteks esitavad enamik veebimajutajaid hüperboolseid väiteid, nagu „piiramatu hostimine”. Kuid enamik ei anna tegelikult piiramatuid eeliseid.

Väike apelsin seda ei tee. Nad täpsustavad lihtsas inglise keeles, mida te oma raha eest saate.

Lisaks pakub iga saidi plaan kõiki oma esmaklassilisi funktsioone (välja arvatud pisike plaan), sealhulgas piiramatu e-post, ööpäevaringne USA-põhine tugi, SSD-serverid ja piiramatu domeeninimed.

5. 90-päevane raha tagasi garantii

Tööstuse tavapraktika võib anda teile 30-päevase tagasimakse, kui asjad ei lähe plaanipäraselt. Jällegi väidab väike apelsin trendi, andes oma raha tagasi saamiseks kuni 90 päeva. Ainult ettevõte, kes soovib nende teeninduse eest seista, pakuks nii pikka tagasimakseperioodi, muutes proovisõidu riski suhteliselt väikeseks.

Muide, InMotion Hosting pakub ka 90-päevast raha tagasi garantii. Ülejäänud aeg peaks olema umbes 30-45 päeva.

Raha tagasi garantii on tohutu, kuna te ei pea tundma muret, kui pühendute veebimajutajale ainult selleks, et teada saada, et teile ei meeldi nende teenused ja funktsioonid.

Väikese apelsini puhul ei pea te tundma end vihjatud teenuse eest makstes.

Pidage meeles, et tagasimaksed ei kehti teatud makseviiside korral.

Vastavalt väikese apelsini teenusetingimustele ei saa te raha tagasi, kui maksate pangaülekandega, Western Unioni makse, tšeki või maksekorraldusega.

Makske kindlasti deebetkaardiga, krediitkaardiga või PayPaliga, et tagada teie konto tagasimaksete tegemine.

Miinused väikese oranži hostingu kasutamisel

Väike oranž läbis suurema osa meie testidest lendavate värvidega. Enne krediitkaardi üleandmist peaksite siiski teadma mõnda asja.

1. Piiride ületamise ohud

Kui ületate oma plaani limiite, võib väike apelsin teie konto kohe peatada. See on nende teenusetingimustes registreerumisel, jättes teile muud võimalust kui leppima kokku, kui alustate. Ehkki enamik nende plaane pakub korralikku ribalaiust, võtke lihtsalt arvesse, et see on võimalus.

ASmallOrange ribalaiuse kasutustingimused

Ressursikasutuse osas väidab Väike Oranž, et iga klient peab kasutama võimalikult vähe serveriressursse, et kõik oma serverites olevad kliendid saaksid head jõudlust.

Kuna protsessor ja mälu on ühised ressursid, võib väike oranž teie konto peatada või lõpetada liiga paljude ressursside kasutamise tõttu, kuna see on „kuritarvitav”.

Nende teenusetingimuste kohaselt on jagatud ja edasimüüjapakettide ressursipiirangud järgmised:

 • 50 jooksvat protsessi
 • 15-minutiline maksimaalne täitmisaeg
 • 100 000 kogu juhendit
 • 10% protsessori kasutamine
 • 5% mälukasutust (või 512 MB)
 • 500 väljuvat meilisõnumit tunni jooksul (need kõrvaldavad kõik üleliigsed kirjad neid kättetoimetamata)

Sama kehtib ribalaiuse kasutamise kohta. Nad eraldavad teile igakuise ribalaiuse toetuse, mis põhineb teie ostetud hostimispaketil.

Kui teie konto ületab kuu jaoks eraldatud ribalaiuse, võib väike oranž teie konto peatada, kuni:

 • Rohkem ribalaiust on eraldatud,
 • Lisatasu eest ostate rohkem ribalaiust,
 • Saate üle uuemale paketile, mille kogu ribalaius on suurem.

Nad võivad teilt nõuda täiendavat ületustasu olenemata sellest, kuidas otsustate oma konto uuesti aktiveerida.

2. Telefonitugi puudub

Väikese Apelsini klienditeenindus on fantastiline. Need olid meie kogemuse kohaselt eriti kiired ja detailsed, 24/7/365 saadaval.

Ainus probleem? Telefonitugi puudub. Selle asemel loodavad nad põhjalikule teadmiste andmebaasile, veebisaidi reaalajas vestlusele ja e-kirjale.

Enamik teisi veebimajutajaid pakub telefonitugi, nii et selle e-maili tõsidus võib sõltuda teie enda isiklikest eelistustest.

3. Halva maine juhtimine

Kogu meie katseperioodi vältel tegi A Small Orange imetlusväärselt veebimajutaja peamisi ülesandeid (tööaeg, kiirus ja klienditugi). Veebis leiate muid arvustusi, mis pole nii säravad. Meie eesmärk on alati esitada terviklik ülevaade ja seal on arvustusi, mis on meiega vastuolus.

Samuti pole ettevõttel lihtsalt arvustuste osas halb maine.

Mitmed Twitteri kasutajad on jõudnud sotsiaalsele platvormile, et rääkida Väikese Oranži teenustest negatiivselt.

Üks kasutaja väitis isegi, et väike apelsin ei anna 2016. aastal oma domeeni uuele veebimajutajale üle.

Väike oranž Twitter

2017. aastal ilmnes, et üldine vestlus Väikese Oranži teemal on endiselt sama negatiivne, isegi kui me pole sellega nõus.

Twitteri kasutaja @jackson_surfs pidi ettevõtte kohta ütlema järgmist:

Väike oranž Twitter 2

Väike apelsin vastas mõlemale säutsule ja tundus, et ta püüdis neid probleeme parandada.

Väike apelsini hind, hostimiskavad & Kiired faktid

Väikese apelsini hind ja plaanid

Pisike plaan: See plaan maksab 6,51 dollarit kuus. Kaasas 500 MB salvestusruumi, 5 GB ribalaiust, ööpäevaringne e-post + reaalajas vestluse tugi ja maksimaalselt 1 domeeninimi. Kui otsustate selle plaani järgi minna, peate maksma vähemalt ühe aasta eest. – See on plaan, mida kasutasime testimiseks.

Väike plaan: See plaan maksab 94,60 dollarit (7,88 dollarit kuus) aastas (või 8,80 dollarit kuus) ja võib olla odavam, kui maksate ühe aasta eest või rohkem korraga. Kaasas 5 GB salvestusruum, 50 GB ribalaius, piiramatu domeeninimed, ööpäevaringne e-post ja reaalajas vestluse tugi.

Keskmine plaan: See plaan maksab 136,40 dollarit (11,37 dollarit kuus) aastas (või 16,50 dollarit kuus). Kaasas 15 GB salvestusruum, 150 GB ribalaius, piiramatu domeeninimed ning ööpäevaringne e-posti ja reaalajas vestluse tugi. Võite maksta vähem, kui otsustate maksta pikema, ühe või mitme aasta pikkuse perioodi eest.

Suur plaan: See plaan maksab igal aastal 250,80 dollarit (20,90 dollarit kuus) (või 27,50 dollarit kuus). Kaasas 30 GB salvestusruum, 500 GB ribalaius, piiramatu domeeninimed ning ööpäevaringne e-posti ja reaalajas vestluse tugi. See maksab ka vähem, kui tellite pikemaks perioodiks kui üks aasta.

Kõigi nende jagatud hostimiskavadega, välja arvatud pisike plaan, pakutakse piiramatute domeeninimede, piiramatute e-kirjade, ööpäevaringset tuge ja SSD-d.

 • Registreerimise lihtsus: Ühekordne registreerumisleht. Lihtne registreerumisprotsess.
 • Maksevõimalused: Krediitkaart, PayPal.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Peidetud tasud puuduvad. Kõigile jagatud ja edasimüüjapakettidele jõustatakse 60-protsendiline protsessori 10-protsendiline kasutamine, 5-protsendiline mälukasutus, 50 töötavat protsessi, maksimaalselt 15-minutiline täitmisaeg, 100 000 sõlme kokku ja 500 väljaminevat e-kirja 60-minutise perioodi jooksul..
 • Upsells: Ei mingit müüki. Hooray!
 • Konto aktiveerimine: Konto kohe aktiveerimine.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel saadaval.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Softaculous on saadaval ühe klõpsuga installimiseks.

Kas soovitame väikest apelsini??

Jah ja ei.

Stabiilne tööaeg, lehe kiire laadimine ja kiire, sõbralik vestlus asjatundliku tugiesindajaga tõestasid, et Väike Oranž teab, mida nad teevad.

Kuid oli küll. Kui peaksite ületama nende piire, võidakse teie sait isegi maha võtta, mis on meie jaoks vastuvõetamatu.

Tõenäoliselt saate ühe meie parima soovitatud võõrustaja eest rohkem paugu.

Kas olete kasutanud väikest oranži hostimist? Kui jah, siis jätke kommentaar allpool. Hea või halb – see ei oma tegelikult tähtsust, kuna püüame hoida oma arvustusi läbipaistvana ja ausana.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author