Vahefaasi ülevaade

Keskfaasi logo

Üldine hinnang

Odavaim kava
2,78 dollarit kuus

Keskfaas: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, me ei soovita tõesti Midphase (kui teil pole eriti väikest eelarvet), mõnedel põhjustel, peamised on turvalisus ja laadimiskiirus. Need on odavad, mis on hea, kuid kui soovite juhtida mis tahes seaduslikku ettevõtet, mis vajab kiiret saiti, on seal palju paremaid alternatiive.

Turvalisus: SSL-sertifikaadi (https, turvaline sait) omamine on tänapäeval kohustuslik, kindlasti eelistab Google https-saite eelistamist ja Chrome tähistab mitteturvalisi saite aktiivselt kui “mitte turvalisi” … Põhilised SSL-sertifikaadid on tänapäeval tegelikult tasuta, kuna need ” oled nii tähtis. Enamik võõrustajaid pakub seda ka tasuta, kuna seda on lihtne integreerida. Midphase’i abil peate aga tasuta SSL-sertifikaadi saamiseks registreeruma “äriplaani” jaoks …

Laadimiskiirus: Kindlasti pole see siin optimaalne, kuigi enamus kasutajate arvustusi näib olevat neutraalsel / positiivsel küljel … silma paistab aga aeglaste veebisaitide rõhutamine … aga see tuleb eriti odavad hostimisest, nii et te ei saa palju oodata.

See, mida me tegelikult ütleme, on see, et seal on palju veebimajutajaid, kes on paremad peaaegu kõigist (alates turvalisusest, toe ja jõudluseni). Soovitame tutvuda meie parima hostimise võrdlusega.

Kui teid huvitab endiselt Midphase, lugege allpool.

Keskfaasi uurimine

MidPhase hosting ülevaade

Sissejuhatus keskfaasi

MidPhase asutasid tagasi 1998. aastal Daniel L. Ushman, Zachary D. ja Zak Boca. Ettevõtte peakontor asub Salt Lake Citys, Utah. Neil on meeskonnad erinevates kohtades üle maailma, näiteks USA-s, Suurbritannias, Ukrainas ja Indias.

2007. aastal omandas MidPhase UK2 Group. Viimane on Interneti-teenuseid pakkuv ettevõte, mis asub Ühendkuningriigis ja omab ka muid hostimisettevõtteid, näiteks WestHost ja VI.net. MidPhase kandideeris 2010. aastal HostReview Readers Choice auhinnale.

Hinnakujundus

MidPhase pakub teile kolme erinevat tüüpi veebimajutuspakette. Neid nimetatakse isiklikuks, professionaalseks ja äriliseks. Neid plaane saab vaadata allpool:

Odavaima paketi nimi on Basic ja see maksab 3,48 USD kuus, kui valite 1-, 2- või 3-aastase lepingu. Kuigi nimetatud hind on ainult soodushind. Kava maksab teile vastavalt 7,95 ja 6,95 dollarit kuus, kui saate vastavalt kuupõhise ja 3-kuulise lepingu.

Üks domeen on võimalik ainult põhiplaaniga. Alamdomeenid on piiratud ainult ühega hostikonto kohta. Kuigi nimetatud plaani korral võib teil olla piiramatu veebiruum. See on eriti kasulik, kui peate oma veebisaidile paigutama kõrge eraldusvõimega pilte ja videoid. Teil pole piiratud ruumi maht, seega võite oma hostimiskontole vabalt paigutada kõik soovitud failid.

Teile antakse ka piiramatu ribalaius. See viitab piiramatule andmeedastusele serveri ja veebisaidi sisu taotleva seadme vahel. See tähendab, et teil võib olla piiramatu hulk liiklust ja te ei pea lisatasu maksma, kui ületate tavalise liikluskoormuse, mida kogete.

Aastakava valimisel võite saada tasuta domeeni. See kehtib ainult peamise domeeni kohta. Domeenide registreerimine on piiratud ka .com, .org, .net, .us, .biz ja .org laienditega. Teile pakutakse universaalset juhtpaneeli, mis võimaldab teil muu hulgas hallata hostimiskontosid, e-posti aadresse ja arveldusteavet.

Teie konto seadistamine on tasuta. See võib säästa umbes 10,00 USD. Pole paha, eks? Paketiga on kaasas Softaculous, rakenduste installeerija, mis võimaldab installida sadu rakendusi vaid mõne klõpsuga.

E-posti kontod on piiramatud. See tähendab, et igal teie veebisaidi erineva osakonna eest vastutaval isikul võib olla oma konto. Säästab mõne dollari eest mõne teise e-posti hostimise pakkuja eest tasumisel. Kaasas sellised funktsioonid nagu e-posti varjunimed, e-posti edasisaatjad ja automaatvastajad. Kaasas ka rämpsposti ja viirusetõrje, mis kaitseb pahatahtlike rünnakute eest.

Lisateavet oma veebisaidi kohta saate koguda nende veebipõhiste statistikafunktsioonide kaudu. Veebipäevikute analüüsi tarkvara Webalizer on saadaval odavaima paketiga. See tööriist teatab statistikat, nagu näiteks kokkulangevusi, külastusi, viitajaid ja külastaja päritoluriiki. Kaasa on võetud ka teine ​​veebianalüütika aruandlustööriist AWStats.

Nimetatud kava toetab PHP 7, Python, Perl-CGI ja Ruby On Rails. ImageMagick 5+ on samuti toetatud. Neil on 99,99% kasutusaegne garantii. See tähendab, et teie veebisait on enamuse ajast üleval ja seisakuid tekiks „harva”.

Lõpuks on neil 30-päevane raha tagasi garantii. See välistab domeeninimed ja on kohaldatav ainult juhul, kui tühistamine toimub 30 päeva jooksul alates müügi kuupäevast. Kui proovite lihtsalt nende tooteid ja teenuseid, saate täieliku tagasimakse, kui vastate nimetatud garantii tingimustele.

Tugivõimalused

Vajaliku abi saamiseks saate kasutada erinevaid võimalusi. Allpool on järgmised valikud:

  • Teenuse oleku leht
  • Teadmistepagas
  • Pileti esitamine
  • Online reaalajas vestlus
  • Telefonitugi

Leht Teenuse olek annab teile reaalajas teavet nende teenuste oleku kohta. Need hõlmavad teavet nende peamiste süsteemide, juhtpaneelide ja hostiserverite kohta. Siia alla kuuluvad ka varasemad vahejuhtumid. Ka tulevane plaaniline hooldus postitatakse siia.

Teadmistebaas sisaldab mitmesuguseid teemasid, mida saate kontrollida, et seadistada ja hallata tooteid ja teenuseid, mida olete kasutanud MidPhase abil. Kui arvate, et teie probleem on lihtne, saate teabe saamiseks lihtsalt tutvuda teabebaasiga. Kui teie teadmistebaas ei suuda teie probleemi lahendada, peate valima nende reaalajas vestluse, telefonitoe ja piletite esitamise funktsioonid.

Nende tehnilise toe meeskond on saadaval 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Võite esitada ka pileti, mis on saadaval ka ööpäevaringselt. Nende reaalajas vestluse funktsiooni kasutatakse peamiselt müügi jaoks ja see on saadaval esmaspäevast reedeni, kell 08.00–17.00, mäeaeg.

Plussid

MidPhasega töötamisel on mõned eelised. Need on toodud allpool:

Piiramatu kettaruum

Teile antakse piiramatu arv veebiruumi. See võib olla väga kasulik, kui peate oma veebisaidile paigutama suuri faile. Pilte ja videoid saab kõhklemata paigutada. Ainult täiendava veebiruumi saamiseks ei pea te kallimat plaani hankima. Iga vajalik ruum on saadaval.

Tasuta domeen

Aastakava valimisel saate tasuta domeeni. See säästab teie rahakotti paar dollarit. Päris mugav, kui alles alustate ja teil pole veel domeeninime. Domeenilaiendid on piiratud .com, .org, .net, .us, .biz ja .org. Kui mõtlete mõnele muule laiendusele, saate selle lihtsalt hankida teiselt pakkujalt.

Miinused

Aeglaselt laadivad kiirused

MidPhase veebisaidi laadimiskiirus on keskmisega võrreldes aeglane. See on tegelikult ilmne. Nad ei reklaami SSD-sid ega vahemälutehnoloogiaid. Nad ei reklaami LiteSpeedi serverite abil. Midagi kiiruse suurendamisega pole nende veebisaidil näha.

Veebisaidi nõrk laadimiskiirus põhjustab halva kasutajakogemuse. See omakorda viib väiksemate konversioonideni. Aeglane laadimiskiirus tähendab ka otsingumootorites madalamat paremusjärjestust. Google eelistab saite, mis laadivad kiiremini, kui neid, mis laadivad aeglasemalt.

Tasuta SSL-sertifikaati pole

Teile ei anta odavaima paketiga tasuta SSL-sertifikaati. SSL-sertifikaat on oluline teie veebisaidi tundliku teabe (nt krediitkaardiandmete) kaitsmisel. Lisaks on see teie otsingumootori paremusjärjestuse täiustamisel boonus, kuna Google eelistab HTTPS-i saite HTTP-saitidele.

Tasuta SSL-sertifikaat on saadaval ainult siis, kui valite äriplaani aastapaketi. See maksab teile 4,38 USD kuus. Üheaastase lepinguga peate 52,56 USA dollarit ette maksma. Need hinnad on ainult praegused soodushinnad. Lugege kindlasti nende nõudeid ja tingimusi, et oleksite kursis, kuhu sattute.

Järeldus

Nagu sissejuhatuses mainitud, kui teil on eelarve ja teil on vaja lihtsalt blogi alustada, võib Midphase kindlasti teie heaks töötada … aga kui vajate midagi enamat kui näiteks https, kiire laadimiskiirus jne …, soovitame tungivalt otsida alternatiivsed hostingu pakkujad.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-31Vaatatud üksus MidphaseAuthor Rating 31 tärn1 tärn1 tärnhallhallTootenimi MidphasePrice
2,78 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author