TSOHost ülevaade: miinused ja plussid pärast 12-kuulist jälgimist.

TsoHosti ülevaadeTsoHosti koduleht

Tsohosti asutas 2003. aastal Paragon Internet Group.

Täna on nende Ühendkuningriigi baasis üle 500 000 veebisaidi.

Erinevalt mõnedest ettevõtetest, kes on jõudnud sellesse mastaabisse ja välja müüdud, juhib Tsohost suuresti sama asutamimeeskond, kes on seda juba loomisest alates tegutsenud peaaegu 14 aastat.

Tsohost ei pruugi olla üks suuremaid või tuntumaid hostingu pakkujaid seal. Kuid see pidev kasv ja stabiilne juhtimine osutavad ettevõttele, kes teab, mida ta teeb.

Seda arvustust, mida te loete, on olnud peaaegu aasta aega.

Novembris 2018 logisime sisse nende pilve hostimiskavasse ja oleme sellest ajast alates tähelepanelikult jälginud toimivusstatistikat (nt tööaeg ja lehe laadimise kiirus).

Meie eesmärk on koostada õiglane, erapooletu ülevaade ja lasta Tsohosti andmetel enda eest rääkida, tuginedes meie reaalajas testi veebisaidi toimivusele.

Vaatame, kuidas Tsohostil on viimase paari kuu jooksul läinud.

TsoHosti hostimise kasutamise plussid

Tsohost (ettevõte) on pidevalt kasvanud ja hoidnud oma asutajate meeskonna puutumata. See osutab hästi juhitud organisatsioonile, kes peaks (peaks) täitma kõige olulisemaid aspekte, nagu tööaeg ja kiirus.

1. Kena ‘boonuse’ kava omadused

TsoHosti hinnaplaani võrdlusTsoHosti hinnaplaani võrdlus

Nagu paljudel veebi tippmasinatel, pakub ka Tsohost teie lemmikrakenduste, nagu WordPress, Drupal ja ZenCart, lihtsa ühe klõpsuga installimist. See tähendab, et teil võib uue saidi mõne minutiga valmis olla ja võib-olla päeva lõpuks müüa.

Iga jagatud hostikavaga kaasneb ka 30-päevane raha tagasi garantii. (Ja erinevalt paljudest teistest võõrustajatest on see raha tagasi garantii tõesti hea tehing, ilma varjatud tasude ja muude näpunäideteta.)

Nende plaanid – isegi kõige odavamad ja põhilisemad – sisaldavad palju lisafunktsioone, mis pole teiste võõrustajate jaoks eriti tavalised. Näiteks pakuvad kõik nende plaanid tasuta domeeninime ja veebisaitide migratsiooni.

2. Läbipaistev hinnakujundus

Paljudel hostingu pakkujatel on viimasel minutil väljaregistreerimisel palju müügimahtusid. Kui valite nende valitud plaanid, kaasneb sellega sageli 2 või 3-aastane pühendumine kõrgemate pikendamishindadega.

Meile meeldisid Tsohosti hinnakujundusplaanid, kuna leiate nende hinnaplaanides kõik funktsioonid, mis näitavad teile ka erinevaid hinnakohustuste hindu.

Kuvatud hinnad kehtivad 12 kuuks (stardikava jaoks umbes 4 dollarit kuus) ja igakuise makse korral peaksite hinnatõus olema 1 dollar – umbes 5 dollarit kuus.

3. Kiire, reageeriv tugi

Tsohost pakub klienditeenindust kõigis suuremates kanalites. Nagu paljud ettevõtted täna, naudivad nad ka erinevaid ülevaateid.

Kuid me hindame nende kiiret reageerimise aega ja läbipaistvat suhtlust suuremates sotsiaalsetes võrgustikes nagu Twitter.

TsoHosti sotsiaalmeedia tugiTsoHosti Twitteri tugi

Samuti avaldasid meile muljet nende otsevestluse võimalused. Nad ühendasid end kohe, olid vastutulelikud ja professionaalsed ning näitasid üles siirast huvi meie vajaduste vastu. Ühendasime ühendust ka laupäeval, mis oli Tsohostiga kaasnev meeldiv eelis.

Tsohost pikendas hiljuti ka paar kuud tagasi telefonitoe töötunde, kella 7-st keskööni GMT. See on nii hea kui ka halb, nagu näeme sekundi pärast …

TsoHosti hostimise kasutamise miinused

Kokkuvõttes on Tsohost palju meeldivaid asju.

Nende tööaeg ja kiirus on mõlemad kindlad. Nende plaanides, isegi kõige odavamatel, on mõned toredad funktsioonid, näiteks igapäevased varukoopiad ja ühe klõpsuga installimine.

Ehkki nende klienditugi pole täiuslik, reageerib ta vähemalt lahendamata probleemide lahendamiseks kiiresti.

Kuid nende teenusel on mõned puudused, millest peaksite teadma.

1. 99,45% Uptime – halvem kui tööstuse keskmine

Uptime on vaieldamatult kõige olulisem kriteerium, mille eest hostiettevõte vastutab.

Põhjus on see, et isegi väikseim seisakuperiood – näiteks 99% – võib teie saidi iga kuu peaaegu terve päeva võrguühenduseta lisada..

Tsohost on postitanud nõrku tööaja numbreid perioodil, mil oleme neid jälginud.

Seire viimase 12 kuu jooksul: tööaeg

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 99,85%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 99,83%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 99,63%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 99,69%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 98,33%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 99,61%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,45%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,94%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,91%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 99,60%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 98,28%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 99,28%

TsoHost viimase 12 kuu statistikaTsoHost keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

Nende keskmine tööaeg on alla tööstuse keskmise.

Lihtsalt liiga palju seisakusid ja palju seisakuid tähendab liikluse kadumist ja potentsiaalselt palju kaotatud sissetulekuid.

Teil oleks palju paremini teiste pakkujatega (sealhulgas meie valik nr 1, HostGatori hallatava WordPressi plaan).

2. Lehe laadimine on aeglasem kui konkurents

Teine oluline otsustuskriteerium, mida peaksite uue hostiettevõtte hindamisel kasutama, on kiirus.

Põhjus? Kolm neljandikku teie veebisaidi liiklusest lahkub, kui lehtede laadimine võtab kauem kui viis sekundit.

Seire viimase 12 kuu jooksul: KOORMUSAEG

TsoHost viimase 12 kuu üksikasjalik statistikaTsoHost keskmine kiirus | Vaadake statistikat

Oleme esimeste kuude pärast väga mures, kui hakkasime neid jälgima. 2-sekundilise laadimisajaga tähendab see, et peaaegu pool teie liiklusest lahkub saidilt ja külastab kedagi teist, kellel on palju parem laadimisaeg, vähemalt alla 1sek.

Viimastel kuudel on nende laadimisajad siiski paranenud, nii et on lootust, et nad jätkavad kiiruse parandamist.

Praegu pole nad keskmise 813ms pikkusega piisavalt head, et pöidlad meilt üles tõsta.

3. Ühendkuningriigis asuvad serverid

See pole tingimata halb asi. Kui teie sait on mõeldud peamiselt USA turule ja kliendibaasile, oleks parem, kui teie serverid asuvad USA-s, mitte välismaal.

Ülemere serverid aeglustavad teie saidi kasutamist sageli, kuna andmeedastus võtab kauem aega.

4. Ranged maksetingimused

Pikad ja kohutavalt igavad teenusetingimused on tavaliselt sinna, kuhu kõik surnukehad on maetud.

Ja Tsohosti terminid polnud erand.

Esiteks on nende ranged tingimused selle kohta, kuidas ja millal pikendamise eest makstakse.

Siin on probleem: kui sageli saate kogu aasta jooksul uut krediit- või deebetkaarti, ainult siis, kui vana on endiselt ühendatud paljude veebikontodega (nt hostiteenuse pakkujatega)?

Kui maksetähtaja ületanud arvetega ei suudeta paari päeva jooksul hoolt kanda, peatab Tsohost teie konto automaatselt (see tähendab, et teie sait langeb). Nii et jälgige neid meeldetuletusmeili tähelepanelikult!

Kui muud nende kaudu ostetud tooted, näiteks domeeninimi, aeguvad (jällegi on see kahjuks tavaline, kui nad proovivad käitada vana numbriga kaarti ja makse ei toimu – kuigi te just eeldate, et see juhtub) -, siis see toode aegub kohe järgmisel päeval.

Kui olete makse õigeks teinud, peate sellest ikkagi e-posti teel teatama, et järgmise 24 tunni jooksul oma domeen või sait uuesti võrgusse saada. Nii et võiksite tahtmatult vaadata pikka seisakuperioodi, kui juhtub midagi tavalist, näiteks teie kaardi üksikasjad, ja makse ei toimu.

Teine võimalik negatiivne külg on see, et kõik laekunud maksed peavad olema Suurbritannia naelsterlingites. See tähendab, et olete võimalike vahetuskursi tasude konksu otsas.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, jätavad nad endale õiguse hindasid igal ajal muuta või kohandada. See tähendab, et isegi kui teie järgmine pikendamisperiood ei maksa teile praegu rohkem, ei tähenda see veel, et see lähitulevikus juhtub.

5. Piiratud telefonitugi

Väike lõplik kriitika.

Jah, on tore, et Tsohosti telefoni tuge on pikendatud kella 7-st keskööni GMT-ni.

Kui asute aga USA-s (või mujal mujal kui Ühendkuningriigis ja Lääne-Euroopas), võib see tekitada mõned probleemid.

Näiteks mis juhtuks, kui istute Californias kell 17.30 ja teie saidil on probleeme? Liiga halb, kuna kesköö paiku on GMT kell 17.00 PST, mis tähendab, et te ei pääse telefoni teel veel kuue või seitsme tunni jooksul kellegagi..

See koos tõsiasjaga, et olete vahetuskursside konksu otsas, võib muuta välismaal tegelemise raskeks, kui elate väljaspool Suurbritanniat..

TsoHosti hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

TsoHost pakub nelja erinevat virtuaalserverikava. Kõik näidatud hinnad on 12-kuulise kohustusega. Seal on 30-päevane raha tagasi garantii.

Need sisalduvad järgmises:

 • Majandus: See plaan töötab 3,99 naela kuus ja annab teile 100 GB ruumi salvestusruumi piiramatu ribalaiusega ja 100 x 200 MB postkastidega, krüptime SSL-i toe ja tasuta domeeninime.
 • Deluxe: See plaan maksab 5,99 kr kuus, piiramatu salvestusruum, piiramatu ribalaius, 500 x 1 GB postkastid, krüpti SSL-tugi, tasuta standardne SSL + tasuta domeeninimi
 • Ülim: See plaan maksab 8,99 naela kuus, pakkudes piiramatut salvestusruumi, PIIRAMATA ribalaiust, piiramatu x 10 GB postkaste, krüptime SSL-i tuge, tasuta standardset SSL-i, 2 e-kaubanduse migratsiooni + tasuta domeeninime.
 • Maksimaalne: See plaan maksab 14,99 naela kuus, pakkudes piiramatut salvestusruumi, piiramatu ribalaiust, krüpti SSL-i tugi + tasuta domeeninimi, 3 e-kaubanduse migratsiooni.

TsoHosti hinnaplaanTsoHosti hinnakujundus ja plaanid

 • Registreerimise lihtsus: Registreerimise protsess on suhteliselt kiire ja valutu
 • Makseviisid: Tasuda saab krediitkaardiga või PayPaliga.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Mõnel kaval pole domeeninimesid. Ole uuenduste osas ettevaatlik.
 • Upsells: Tee ääres on paar müüki.
 • Konto aktiveerimine: Tavaliselt võib vahetu kulumine mõnel juhul võtta kuni ühe päeva.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Äärmiselt lihtne, ühe klõpsuga installiprotsess kõige populaarsematest saadaolevatest rakendustest.

Kas soovitame Tsohost?

Kahjuks ei.

Meile meeldivad nende suhteliselt odavad plaanid, mis pakuvad suurepäraseid võimalusi. Hindame ka seda, et nende hinnakujundus on oma veebisaidil läbipaistev ja aus, ehkki see hõlmab rangeid tingimusi. Hinnad on näidatud ilma käibemaksuta, mille arvelduse üksikasjad määrab teie riik.

Meile ei avalda muljet nende tööaeg ja liiga keskmine kiirus.

Oleme nende toetusega rahul. Kui muud olulised omadused on nii halvad, peaksite siiski registreeruma kellegi teisega.

Teil oleks parem mõne meie parima hostimise pakkujaga.

Kas teil on kogemusi? TsoHost? Kui jah, siis sooviksime kuulda allpool läbipaistvat ja ausat arvustust – positiivset või negatiivset!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author