Shopify juhend aastaks 2020 (kuidas seadistada pood nullist üles)

2020. aastal oma 15. juubelit tähistav Kanada poodifirma Shopify kavatseb tõsiselt võtta turuosa ära maailma suurimast veebipoest.

Kas see tech-startup saab tõesti e-kaubanduse hiiglasliku Amazoni kätte? Saksa tehnikaettevõtja, Shopify asutaja Tobias Lutke pole veel isegi 40-aastaseks saanud, kuid näib, et ta on teel järgmise Jeff Bezoseni jõudmiseks ja kindlasti julgustab teda potentsiaal, mida ta USAs näeb, riik, kus väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted tegelevad praegu 98 protsenti kogu äritegevusest.poe veebipood

Ehkki on tõsi, et sellised suured poodnimed nagu Amazon muutuvad üha suuremaks, on tõsi see, et väikeste veebipoodide omanikud võtavad ühiselt turuosa suurtelt kaubamärkidelt ära ja nad teevad seda tänu e-poe platvormidele, nagu näiteks Shopify, mis pakub kõik alates veebisaite kuni varude juhtimine ja alates tarneahel kogu tee alla Ostukorv. Õigesti konfigureeritud Shopify poe abil saavad teie võimalused veebipõhise jaemüügi edu saavutamiseks märkimisväärselt suureneda ja selles algaja juhendis toodud toimingutega saate selle eesmärgi lähemale.

Et saada aimu, kui tõsine on Shopify Amazonasega konkureerimine, kaaluge järgmist: 2020. aasta keskel mängib ettevõte telereklaame kaheteistkümnel Põhja-Ameerika turul ja kampaania keskendub sellele, kuidas tulevased poodettevõtjad saavad kiiresti alustada. Shopify poe asutamine.

Lisaks nendele telesaadetele, millel on “teeme teile äri teema”, reklaamib Shopify oma kaubamärki ka raadiojaamades, sotsiaalmeedia kanalites ja digitaalsetes videoväljaannetes.

Shopify pood

Selle kohta, mida peaksite Shopify kohta 2020. aastal teadma: see on suurim pilvepõhine veebipood inimestele, kes soovivad oma Interneti-jaemüügitoiminguid üles seada. Kui olete hakanud internetiostudest kaugemale Amazonist ja eBayst, on suur tõenäosus, et viimati külastatud veebipood oli Shopify pood; lõppude lõpuks tegutseb sellel platvormil üle poole miljoni poodiettevõtte.

Kuidas peaksite seda Shopify algajate juhendit kasutama

Selles juhendis tutvustatakse teile samm-sammult teenuse tundmaõppimise protsessi. Isegi kui olete Interneti-jaemüügiga juba tuttav, ei soovitata vahele jätta sektsioone, mida võiksite kõigepealt üle vaadata. Lõpuks jõuame administreerimispaneelile / armatuurlauale, kuid te ei soovi, et mööda jääksid olulised sammud.

Teie Shopify veebipoe teema valimine

Veebikaubad on väga visuaalne tegevus, nii et enne toodete lisamist peate oma poe teema kohandama.

Võite valida sadu tasuta ja esmaklassilisi Shopify teemasid erinevate konfiguratsioonitasemetega ja te ei pea muretsema kodeerimise pärast. See on hea aeg Shopify teemapoe ja hakake tulevikus mõtlema lisatasu võimalustele, kuna need pakuvad suuremat valikut kohandamist koos klienditoega.

Ärge unustage hinnata ka teid huvitavate teemade arvustusi – mõnel neist on mobiilse e-kaubanduse tugevused, mis teistel puuduvad. Kui te pole täiesti kindel, et potentsiaalsed ostjad ostavad ainult laua- ja sülearvuteid, peaksite töötama ainult reageerivate teemadega, mis töötavad hästi nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Teema eelvaate kuvamiseks klõpsake või koputage nuppu „Kuva demo” nuppu. Poe kujunduseks määramiseks klõpsake või koputage nuppu „Avalda minu poe teemana”. Kui soovite, võite alati tagasi minna ja teemasid vahetada, kuid mitte enne, kui seadetega ringi mängite ja tunnete, kuidas need töötavad..

Muutmine Seadistused teie Shopify veebipoe veebisaidiltKui olete tüüpi inimene, kellele meeldib näpistada, siis kulutate tõenäoliselt natuke aega selle algaja juhendiosale. Enne kui asume kaupluste tegeliku redigeerimise mehhanismi, paneme paika alumise valiku, miks peaksite oma poe sätteid muutma: te ei soovi, et teie pood näeks välja nagu tuhandete muude poodide kordus poodides, mida haldavad omanikud, kes ei viitsi kohandada nende teemad.

Mida peaksite oma teema kohandamisel silmas pidama, on see kasutajakogemus + bränding.

shopify kaupluse resdiign

Enne teemaseadete redigeerimise alustamist tehke duplikaat, valides selle valiku teemaekraani paremas ülanurgas asuva kolme punkti ikoonist. Alustage visuaalsete muudatuste tegemist, mis kajastavad teie kaubamärki; mõned ideed selles osas hõlmavad selliste värvide ja fondide valimist, mis sobivad hästi kokku teie logoga, samuti toodete piltidega, mida kavatsete müüa.

Tasuta vs tasulised teemad

Samuti võiksite ette kujutada, kuidas külastajad teie poodi vaatavad ja kuidas nad saidil navigeerivad ja läbi selle voolavad. Pange end nende kingadesse, nagu oleks. Tasuta teemad ei paku nii palju paindlikkust kui nende lisatasu kolleegid, ja see on midagi, mida peaksite meeles pidama.

Mõelge lehe elementide paigutusele ja sellele, kas need soodustavad meeldivat ostlemiskogemust. Näiteks ostukorvikoon on element, milles võiksite ringi liikuda, et sellele oleks hõlpsasti juurde pääseda ilma, et see oleks häiriv..

Kuna olete salvestanud oma teema duplikaadi, saate seda nüüd kasutada A / B-testide tegemiseks. Näidake oma Shopify e-kaubanduse saidi ühte versiooni mõnele sõbrale või sugulasele ja kohandatud versiooni teistele.

Pange tähele nende reaktsioone ja arvamusi, eriti seoses sellega, kuidas nad poest voolavad. Pidage meeles, et reklaamite oma kauplust väliste saitide kaudu.

Näiteks kui juhite peamiselt liiklust WordPressi ajaveebist, soovite teemat kohandada nii, et see vastaks selle saidi ilmele, kust liiklus pärineb. Sel eesmärgil saavad nutikad Shopify kasutajad, kes suurendage liiklust Instagramist kasutavad sageli tumedaid teemasid ja ruudukujulisi pilte, mis sarnanevad sotsiaalvõrgustiku fotodega. Idee on edendada visuaalset järjepidevust alates liikluse allikast kuni ostukorvini.

Shopify teemade puhul peaksite alati silmas pidama visuaalset eesmärki. Näiteks peaks Los Angeles Lakersi kauba volitatud edasimüüja mängima paigutusega, et see tooks esile kollase ja lilla värvilahendused. Ärge unustage oma poodi strateegiliselt paigutada sotsiaalse meedia jagamise nuppe.

Toodete lisamine oma Shopify poodi

Neile, kellel on eelnev e-kaubanduse kogemus, saate rõõmuga teada, et toodete lisamine teie Shopify saidile on palju sõbralikum ja lihtsam kui Amazoni standardsete identifitseerimisnumbrite loomine. Sisuliselt saab uue toote lisamise teha armatuurlaua põhiekraanilt; leiate selle valiku, kui olete klõpsanud või koputanud vasakul küljel asuvale nupule Tooted ja seejärel paremas ülanurgas nupule Lisa toode..

Kõige põhilisemad koosnevad Shopify tooted kahest tekstiväljast: pealkiri ja kirjeldus, kuid nende olulisust ei saa otsimootori optimeerimise osas alahinnata. Sellega seoses on hea uudis see, et sellel platvormil on juba SEO eelis, mis sarnaneb WordPressi omaga.

Shopify SEO eelis

Google’ile meeldib see e-kaubanduse platvorm sisseehitatud SEO tegurite, sealhulgas selle turvalisuse, teema kujunduse ostukorvifunktsioonide ja muu tõttu. Teie ülesandeks on pakkuda SEO-sõbralikke pealkirjasilte ja tootekirjeldusi ning see tähendab, et kirjutatakse potentsiaalsetele ostjatele, mitte otsingumootorite indekseerijatele.

Shopify toote seadistamine

Toote kirjelduse kirjutamisel lisage funktsioonide ja eeliste tervislik segu. Selle asemel, et mõelda sellele, kui kiiresti saate külastajaid ostukorvi ostukorvi lehele meelitada, mõelge sellele, kuidas nad võivad teie poe tooteosadesse süveneda.

Mida kauem külastajad teie tootelehtedel kulutavad, seda madalamaks teie põrkeprotsent muutub ja see tõstab teie toodete paremusjärjestust Google’i otsingumootori tulemuste lehel (rääkimata sellest, et looge oma publikuga usaldus). Võite märgata, et tootesisestuse töövoogudes on üsna vähe sektsioone, kuhu saate teavet sisestada, ja hea rusikareegel on selles osas esitada võimalikult palju andmeid.

e-poe ostjad arenevad edasi teave, seega peaksite ära kasutama iga sildi ja välja. Kogu teave pole ostjatele nähtav, kuid otsimootorite indekseerijad võivad selle koguda.

Shopify pildi luupShopify tootepildid – mõned näpunäited

Shopify pakub funktsioone, mis on sarnased Amazoni ja muude e-kaubanduse platvormidega: ostjad saavad automaatse suumielamuse saamiseks hõljutada hiirekursorit tootepiltide kohal. Üleslaaditud piltide maksimaalseks ärakasutamiseks selle toreda funktsiooni abil peaks olema kõrgeima eraldusvõimega.

Ütlematagi selge, et teie tootepildid on juhuslikest ostjatest ostjateks ja pikaajalisteks klientideks muutmisel hädavajalikud. sel põhjusel peaksite sattuge kombeks kvaliteetseid pilte üles laadida mis annavad edasi teie toodete parimaid omadusi. Poodide kujunduse kujundamisel on võtmetähtsus – proovige muuta kõik pildid samade mõõtmete ja kujuga, eelistatavalt ruudukujulisteks.

Üleslaaditavad pildid ei pea olema kindlas järjekorras, kuid nende kogumiteks järjestamine on hea tava, millega peaksite harjuma. Kollektsioonid on tooterühmad, mis võivad ostjatel huvitada, kui neid koos kuvatakse, kui siis, kui nad on eraldi.

Ideaalis peaksid kollektsioonid olema tehtud vastavalt jaemüügiloogikale; Näiteks kauplus, millel on litsents müüa �� NBA kaupa ��, võib iga meeskonna jaoks teha kollektsioone või need võivad koosneda müügis olevatest kaupadest või rühmitada neid mängude ajal konverentside kaupa. Põhimõtteliselt on tooteid, millele ostjad tähelepanu pööraksid.

Kollektsioonide lõpptulemuseks on see, et need võivad lihtsustada ostjate elu, kes eelistavad sõbralikumat elamust, kui sirvida tootekataloogi üksust korraga. Need kogud saab hõlpsaks juurdepääsuks paigutada teie teema navigeerimismenüüdesse.

Hinnakujundus, ostukorv ja inventar

See on võib-olla kõige tehnilisem aspekt oma Shopify ettevõtmise loomisel, kuid see on siiski palju lihtsam kui teha seda Amazoni kolmanda osapoole FBA-turu kaudu. Teie toodete hinnakujundus on täielikult teie otsustada; pole põhjust muretseda selle pärast, et Amazon sunnib teid peaministri liikmetele eripakkumisi pakkuma ning te saate täielikult kontrollida, millal esemed müüki lähevad.

Halduspaneelil saate hallata ainult kolme hinnavälja: hind, võrrelge ja maksustage makse. Viimase osas peate uurima kaubandus- ja jaemüügiseadusi, mis vastavad jurisdiktsioonidele, kus kavatsete ettevõtlusega tegeleda, ja ärge unustage, et müügimaksu kogumine tähendab, et peate need maksuametile üle andma.

Hinnaväli on iseenesestmõistetav, kui soovite näidata ostjatele, et nad saavad valitud toodetele allahindlust; sel juhul peaksite kasutama nuppu „Võrdle hinnaga”Väljale, kuna see julgustab ostjaid kiiresti ostukorvi ja makseosade poole liikuma.

Maksete lüüsi valimisel tuleks arvestada enamat kui ainult komisjonitasud ja tehingutasud. Üsna paljud uustulnukad valivad Shopify Paymentsi ja see on hea valik.

Kui müüte näiteks iPhone’i tarvikuid, võiksite siiski lubada Apple Pay, nii et ostjad tunneksid end mugavalt pärast ostukorvis jaotise kassasse klõpsamist. PayPal on veel üks populaarne värav ja see võib teile osutuda mugavaks, kui kavatsete oma makseid saada või kui teil on juba PayPali kaupmehekonto.

Vähemalt peaks teie valitud maksevärav lükkama MasterCardi ja Visa, kuid võiksite kaaluda ka lahendust, mis töötlema krüptovaluuta žetoone, näiteks Bitcoin, keerukamate – või tähesilmaliste – ostjate majutamiseks. �� ��

Shopify maksevärava valik

„Muu” võltsvärava leidmiseks ja aktiveerimiseks testimiseks. Siit leiate selle testimisriista kasutamise juhised, mis peavad sisestama konkreetse krediitkaardinumbri, mille Shopify selleks otstarbeks seadis..

Lisaks ostukorvile peate hakkama mõtlema laoseisu ja saatmisküsimustele. E-raamatud ja muud digitaalsed tooted, mis ei vaja füüsilist edastamist, tuleks sellistena ära näidata, tagades, et asjakohane ruut pole märgistatud, ja selle valiku leiate jaotises „Inventar ja variandid”Oma toodete lehel.

Kaupade puhul, mis ei vaja kohaletoimetamist, ei pea te sisestama saatekaalu; aga kõik muud esemed jäävad. Kui teie tootekataloog on väike, on iga toote kaalumine ja vastavate andmete sisestamine lihtne. Kui see pole nii, on parem hankida see teave tootjalt või levitajalt.

Toote kaal on seotud teie saatmishindadega, mille saate seada jaotises „Seadistused”Ja“Kohaletoimetamine”. Kui alustate suurema laoarvestuse loomist, peate korralduse huvides looma varude pidamise üksuse (SKU) numeratsioonisüsteemi ja teil on lihtsam lisada uusi tooteid, kasutades komaga eraldatud väärtuste (.csv) faili mille saate alla laadida õige Shopify struktuuri jaotises “ImportLisage toode”Menüü.

Kaupluste varude süsteemide kauplus

Varude süsteemi seadistamisel proovige hoiduda tootekoodide kui SKU numbrite vöötkoodide kasutamisest, kui te pole neid ise hankinud. Tootetootjad, leiutajad ja ainuõiguslikud levitajad saavad kasutada unikaalsete toodete jaoks tellitud vöötkoode SKU-na, kuna neil on jaemüügi üle kontroll oma esemete üle, kuid see ei kehti kolmandate osapoolte kaupmeeste puhul.

Mõned kõige tõhusamad hallatavad SKU-d on tähtnumbrilised; paarist kaubamärgitähest, millele järgneb kolm numbrit, peaks piisama, et luua jada, mis muudab teie jaemüügitegevuse aruanded hõlpsamini analüüsitavaks.

Poele domeeni määramine

Kõik uued kauplused saavad loomise ajal myshopify.com aadresse. Enne kui asute oma poodi elama, soovite lisada domeeni, eelistatavalt selle, mida kasutate turunduse ja reklaami eesmärgil.

Kui olete selle sammuga valmis, hõlmab teie valik ka uue domeeni ühendamist, ülekandmist või ostmist. Kui valite viimase variandi, pidage meeles, et suhtlete nende domeenide registripidajate ja hostiteenuse pakkujatega, kelle Shopify on valinud äripartneriteks, ja nad ei pruugi tingimata pakkuda seda, mida otsite.

domeeni määramine shopify'is

Parim panus on alati poe domeeni hankimine omal käel ja selleks peate hindama erinevaid domeenide registripidajaid, tuginedes arvustustele, mida võite usaldada. Loomulikult on kaupluse domeenile õige nime valimine ülioluline, mis tähendab, et peaksite aega mõtlema õige kõne tegemisele.

Domeeni ühendamiseks minge oma poe administraatori paneelile ja klõpsake või koputage valikul Administraator – Seaded – Domeenid. Ärge unustage naasta oma veebimajutuse administraatori cPaneli juurde, et värskendada DNS-i sätteid nii, et need vastaksid Shopify omadele, mis on 23,227,38,32.

Lõplikud mõtted Shopify kohta

Ükskõik, kas olete e-kaubanduse maailmas uus või tulete Amazoni turuplatsilt, leiate Shopify tervikliku lahenduse. Nagu saate sellest algaja juhendist teada saada, on nullist alustamine lihtne – kui saate mugavamaks ja hakkate kapoti alla otsima, saate aru, et olete teinud õige valiku.

Ehkki Shopify on enamasti tuntud lahendusena väikeettevõtete omanikele, on selle pilve e-kaubanduse platvormi tegelikkus see, et see saab hakkama kõigega, alates tootmisahelast kuni sissetuleva logistikani ja alates edasijõudnutest drophippingutest kuni väljamineva logistikani. Teie pood võib märkimisväärselt suureneda, kui teie müük hakkab kiiresti tõusma, ehkki peate sellele tasemele jõudmisel säilitama arendaja teenused..

Ehkki see platvorm on esile kerkinud suuremate otsingumootorite, näiteks Google’i poolt, ei tohiks potentsiaalsed kaupluste operaatorid müügi suurendamiseks loota ainult SEO-le; Peaaegu kõik Shopify edulood hõlmavad nutikaid ja töökaid veebiturunduskampaaniaid.

KKK

Q: Kas saate Shopify’is kasutada drophippingut?

A: Dropshippingu ärimudel on tugevalt toetatud. Tegelikult muudavad sellised rakendused nagu Oberlo selle tegemise väga lihtsaks, mis tähendab, et saate alustada ilma tootevarude või isegi laota.

Shopify partner Oberlo

Sõltuvalt teie valitud laevandusmeetodist haldab saatmist ja käitlemist äripartner väga mõistlike kuludega.

K: kas teil on vaja Shopify müügi alustamiseks ärilitsentsi?

A: Mõnel juhul ei vaja te alustamiseks ärilitsentsi; Kui aga kavatsete brändi luua ja soovite teenida tulusid, mis ületavad teatud taseme, mis käivitab maksustamise, võiksite nõu pidada raamatupidaja või juristiga, et arutada vastavusküsimusi. Muudel juhtudel võivad teie kavandatavad tooteliigid nõuda litsentside ja sertifikaatide hankimist reguleerivatelt asutustelt teatud jurisdiktsioonides.

K: Kui kaua võtab aega Shopify maksete tasumine?

A: Makseid saab teie PayPalile või pangakontole kanda niipea, kui 24 tundi pärast ostutehingu kustutamist on hea, kuid võiksite neile maksta paar päeva.

K. Mis on Shopify partner?

A: Eelistatud äripartneriteks on ettevõtted, kes pakuvad selle konkreetse platvormi e-kaubanduse kasutajatele hulgi- ja jaemüügiteenuseid. Mõned partnerid pakuvad arendusteenuseid, poe haldamise kogemuse täiustamiseks mõeldud rakendusi, kauba kohaletoimetamist, maksete töötlemist ja teisi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author