Pressiumi ülevaade

Pressiumi logo

Üldine hinnang

Odavaim kava
21 dollarit kuus

Pressiumium: kiire kokkuvõte inimestel, kel pole aega (peaaegu me kõik)

Lühidalt – ARMASTAME Pressiumiumi. Tegelikult on just see sait Pressidiumis hostitud! Nad pakuvad äärmiselt usaldusväärset ja turvalist WordPressi hostimist, neil on välkkiireid andmekeskusi kogu maailmas (+ integreeritud CDN maksimaalse kiiruse plaanimisel) ja need on odavamad kui WP Engine.

Siin on kiire ülevaade nende parimatest omadustest:

Taskukohane stardiplaan: Võrreldes teiste hallatavate WP-hostidega, millel on sarnased lisafunktsioonid, on nad kõige odavamad.

Suur tugi: Nad on siin teie jaoks 24/7/365, ekspertide WordPressi tugi!

Globaalne ulatus: Neil on andmekeskused üle kogu maailma ja neil on lõõmav kiire integreeritud CDN, mis muudab globaalse liikumise ülilihtsaks.

Turvalisus: Hallatud automaatvärskendused, pahavara jälgimine ja automaatne eemaldamine, tasuta pahavara eemaldamine, halbade robotite filtreerimine, tasuta SSL-sertifikaadid ja palju muud … see on väga muljetavaldav seadistus!

60-päevane raha tagasi garantii: Igaks juhuks… kui tore see on ��

Ausalt, nad on meie raamatus mõistusevastased. Nende odavaim plaan (mikroplaan) algab kell ainult 21 dollarit kuus (WP mootori algus 35 dollarit btw).

Pressiumi uuringud

Pressidiumi majutuse ülevaade

Sissejuhatus pressiumi

Pressiumiumi asutasid 28. veebruaril 2013 Andrew Georges, John Andriopoulos, Filip Slavik ja Giannis Zachariadis. Neil on neli peamist andmekeskuse piirkonda Põhja-Ameerikas, Euroopas, Okeaanias ja Aasia Vaikse ookeani piirkonnas. Lisaks on neil 22 strateegilist servakohta kogu maailmas.

Nad on spetsialiseerunud hallatavatele WordPressi hostimisteenustele ettevõttearhitektuuril. Ettevõte on uhke, et toitlustab suurt kliendibaasi, sealhulgas Fortune 500 ettevõtteid. Nende klientide hulka kuuluvad Fujitsu, Transifex, Modern Retail, 6 Yards ja Cornelli ülikool.

Review Signali asutaja Kevin Ohashi andis Pressiidiumile üle kõrgeima astme WordPressi hostimise tulemuslikkuse auhinna. See oli 2015. ja 2016. aastal.

Hinnakujundus

Pressidium pakub 4 tüüpi hallatud WordPressi hostimisplaane. Neid nimetatakse isiklikuks, professionaalseks, ettevõtluseks ja äri plussiks:

Teise odavaima paketi nimi on Isiklik ja see maksab aastas 42,00 USD kuus (odavaim on mikropakett, kuid keskendume personaalsele plaanile, kuna see sisaldab nende CDN-i seadistust). Kui soovite maksta kuude kaupa, maksab see teile 49,90 USD kuus.

Nimetatud pakett võimaldab teil installida maksimaalselt 3 WordPressi. Kui soovite veel ühe WordPressi installimise, peate selle eest maksma 14,90 USD kuus. Mitme saidi tugi ei kuulu paketti.

Ribalaius on piiramatu. See tähendab, et te ei saa lisatasu tavapärasest suurema liikluse eest. Pressiidiumi sõnul on Personaalne pakett mõeldud aga 30 000 kordumatu külastuse jaoks kuus. Seega on serveriressursid piiratud vaid umbes 30 000 igakuise kordumatu külastusega.

Lisakülastuste eest võetakse tasu ühe sagedamini vastatava küsimuse eest. Pressiidium vastab: “Olenemata sellest, kas teie sait kogeb reaalsete kasutajaseansside järsku kasvu või toimub see rünnakute all, hoolitseme selle eest, et see toimiks suurepäraselt. Me ei võta ületustasu automaatselt, kuna katame need kulud teie eest, kuid kui kavatsete oma plaani limiite ületada, soovitame seda täiendada. “

Teile antakse tasuta Let’s Encrypt Certificate. See tähendab, et saate kaitsta oma veebisaidi hallatavat tundlikku teavet. See aitab tõsta ka otsingumootorite paremusjärjestust. FYI, Google eelistab turvalisi veebisaite (HTTPS) mitteturvalistele (HTTP).

Kui teie veebisaiti majutatakse mõnes teises veebimajutusettevõttes, pakutakse teile veebisaidi tasuta migratsiooni. Pärast registreerumist saate kohe migratsiooni ajastada. Peate lihtsalt tugipileti avama. Pressiumi meeskond teeb kõik pärast seda kõik.

Pressidium võtab teie hostikonto turvalisust tõsiselt. Saate hallatud automaatvärskendusi, pahavara jälgimist ja pahavara eemaldamist. Teil on täielikult lukustatud keskkond ja saate nautida halbade robotite filtreerimist.

Varundamine toimub iga päev ja automaatselt. Saate luua ka oma varukoopiaid. See aitab teid juhtudel, kui teie veebisait seisab silmitsi tõsiselt keeruliste probleemidega. Kui neid probleeme ei saa lahendada, saate lihtsalt varukoopia taastada (punkt, kui teie veebisait oli endiselt töökorras).

Kiiruse osas on Pressidiumil palju pakkuda:

  • CDN – see võimaldab teil veebisaidi andmeid vahemälluna salvestada mitmes geograafilises asukohas. Seega kogevad isegi teie andmekeskusest kaugel asuvate veebisaitide külastajad lehe laadimise kiirust. Neid pakutakse lihtsalt vahemällu salvestatud andmetega, mis on salvestatud nende lähedal asuvasse kohta.
  • PHP 7 – see on versioon PHP 5.6, mis muudab selle kiiremaks kui nimetatud versioon. Rakendused töötavad ka PHP 7-ga kiiremini kui PHP 5.6.
  • HA SSD salvestusruum – see tähendab suure jõudlusega tahkis-draive. Seda tüüpi mälupulgad on tavaliste mehaaniliste draividega võrreldes kiiremad. Seega edastatakse andmed kiiremini, mis tingib kiire laadimiskiiruse.
  • Dünaamiline koormuse tasakaalustamine – see viitab töökoormuse jaotamisele erinevate arvutusressursside vahel, et vältida ühe ressursi ülekoormamist, minimeerida reageerimisaega ja optimeerida ressursikasutust. Optimaalse dünaamilise koormuse tasakaalustamise korral muutuvad teie lehe laadimiskiirused kiiremaks, kuna ressursid pole üle koormatud. Seda peamiselt seetõttu, et töökoormus on jaotatud mitmesse serverisse (või ressurssi).
  • Kujutise automaatne optimeerimine – pilt optimeeritakse automaatselt, vähendades selle suurust. Seega võtab piltide laadimine vähem ressursse, mis omakorda suurendab laadimiskiirust.

Teie kasutaja armatuurlaual on ka mitmesuguseid funktsioone. Teil võib olla käsitsi ja automaatne varundamine ning saate kontrollida kasutuse ja liikluse analüüsi. Armatuurlaual kuvatakse ka arve ja arvelduse ajalugu. See võimaldab teil hallata mitmesuguseid pistikprogramme kõik ühes platvormis.

Lõpuks antakse teile riskivaba 60-päevane raha tagasi garantii. Aastaplaanides seda aga ei pakuta. Kui te pole nende teenustega rahul, võite saada täieliku tagasimakse, olenemata põhjustest.

Tugivõimalused

Pressidium pakub teile mitmesuguseid tugiteenuseid. Allpool on mõned neist:

  • Pilet & E-posti tugi
  • Telefonitugi
  • Teadmistepagas
  • Pilve olek
  • Pühendatud kontohaldur (äri / äriplaanide plaanid)

Piletite ja e-posti tugi on saadaval 24/7/365 ja abi saate DevOps ekspertidelt. Teadmistebaas sisaldab juhendeid Pressidiumi toodete ja teenuste haldamiseks. See sisaldab ka juhiseid lihtsate probleemide tõrkeotsingu kohta. Spetsiaalne kontohaldur on saadaval ainult siis, kui valite plaanid Business või Business Plus.

Pilve oleku leht sisaldab Pressidiumi platvormi ja teenuste värskendusi. Olekute värskendused hõlmavad tulemüüre, WebApi tulemüüre, koormusbilanssereid, mitmekihilist vahemälu, WordPressi rakendusservereid, andmebaasiklastrit, CDN, SFTP, lavastusi & Hetktõmmised, pilvevarundused, portaal ja API.

Plussid

Mitu kiiruse optimeerimise funktsiooni

Pressidium pakub teie veebisaidi kiiruse optimeerimiseks mitmeid funktsioone. Nad kasutavad suure jõudlusega tahkis-draive (HA SSD), mis on kiiremad kui traditsioonilised mehaanilised ajamid. Samuti rakendavad nad dünaamilist koormuse tasakaalustamist, et vältida ressursside ületöötamist ja jaotada koormus mitmele ressursile, mis viib optimaalse laadimiskiiruse saavutamiseni.

Muud kiiruse optimeerimise funktsioonid hõlmavad mitmekihilist adaptiivset vahemälu, sisu edastamise võrke (CDN), PHP 7 tuge, automaatset pildi optimeerimist ja andmekeskuse asukohtade valikut.

Suurepärane Uptime

Pressidium pakub veebisaite, mis toimivad suurepäraselt – nendel veebisaitidel on seisakuid harva. Pressidiumi toega saitide tööaeg on keskmisest kõrgem. Nad täidavad oma lubadusi pakkuda klientidele üliteenindust, pakkudes veebisaite, mis toimivad hästi.

Tasuta SSL-sertifikaat

Teile antakse SSL-i tasuta krüptitud sertifikaadid. Neid kasutatakse teie saidi turvalisemaks muutmiseks, kaitstes seega teie saidil sisalduvat tundlikku teavet. See aitab parandada teie paremusjärjestust ka otsingumootorites. Google armastab turvalisi saite võrreldes mitteturvalistega.

Varukoopiad on saadaval

Automaatsed igapäevased varukoopiad tehakse teie saidil. See aitab teie saiti kaitsta juhtudel, kui probleeme pole võimalik lahendada. Varundamise abil saate oma saidi kohe taastada – tagasi ajahetkele, kui teie veebisait töötab endiselt.

60-päevane raha tagasi garantii

Pressiidium ei usu müüjate lukustusse. Võite tellimuse tühistada igal ajal, kui soovite. Teile antakse riskivaba 60-päevane raha tagasi garantii. Kui te pole nende toodete ja teenustega rahul, saate alati raha tagasi.

Järeldus

Tee seda lihtsalt ��

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-24Vaadatud üksus PressidiumAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnToote nimi PressidiumPrice
21 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author