Parimad veebimajutusteenused Pakistanis

Veebiagentuurina, millel on palju veebimajutuskontosid (osaliselt klientide majutamiseks ja osaliselt seetõttu, et meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada ��), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebisaidi host.

Käisime läbi kõik meie kontod, analüüsisime, millised veebimajutajad töötavad Pakistani jaoks hästi (kasutades reaalajas jälgimist) ja millised mitte (ja miks). Siis otsustasime selle massiivse võrdluslehe üles ehitada, et leitavat jagada ja nautida!

Kiire ülevaate saamiseks leiate meie 3 parimat altpoolt!

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Serverid kogu maailmasFunktsioonidVaatamisedVeebisait
Hostingeri logo 0,99 USD (tohutu 90% müük)

 • Väga odav
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Vastuvõtlik tugi
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Globaalne serverite võrk
 • 30-päevane raha tagasi garantii!

Hostingeri ülevaade
saidiplats2 3,95 USD (67% allahindlus ainult esimesel arvel)
 • Singapuri serverid + globaalne võrk
 • Taskukohane
 • Suurepärane etendus
SiteGround ülevaade
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Roheline hostimine
 • Piiramatu kettaruum
GreenGeeksi ülevaade

# footable_29032 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Meie hostingu arvustuste kohta

Pakistani veebimajutuse arvustusi kirjutades võtsime arvesse paljusid tegureid.

Nende hulka kuulub tööaeg, tugivõimalused ja reageerimise aeg, kiirus, serveri asukohad, kasutusmugavus, hind vs väärtus, kettaruum jne.

2 kõige olulisemat tegurit, millele me keskendume, on tugi �� ja kiirus ⚡.

Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb hostingu pakkuja on eluliselt tähtis!

Nagu näete, võib teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet teie saidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada!

Mõned saidid, kus meid on kajastatud:

Objekte saitidel

Parim veebimajutus Pakistanis – 2020 ülevaateid

Siin on 10 parimat veebimajutuse arvustust Pakistanis, üksikasjad nende maksumuse, tugivõimaluste ja kettaruumi kohta:

1. Hostinger – parim üldine veebimajutus

www.hostinger.com

Hostingeri logo

Hind: 0,99 dollarit
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat

Hostinger pakub ühte parimat veebimajutusteenust ühe klõpsuga WordPressi installatsioonide, kohandatud ehituse juhtpaneeli ja suurepärase 24-tunnise klienditoega. Nende lisatasupakett on veelgi odavam kui GoDaddy hostimine ja sobib ideaalselt Pakistanis asuvate veebisaitide omanikele.

Nende andmeserverid asuvad kogu maailmas, sealhulgas USA-s, Singapuris ja Euroopas. Nad pakuvad SSD-salvestusruumi, mis aitaks teie veebisaiti kiiresti laadida kõikjal maailmas, sealhulgas Pakistanis.

Hostingeri tehnoloogia

Hostingeril on mitmesuguseid hostimisvõimalusi, sealhulgas jagatud hostimine, WordPressi hostimine, VPS ja pilvesalvestus suuremahulise veebisaidi jaoks, mis nõuavad ülikiiret jõudlust. Hostingeri ühtne jagatud hostimise plaan sobib ideaalselt algajatele, kuna see on odav ja juhtpaneel on väga kasutajasõbralik. Neil on ka suur teadmistebaas, et juhendada oma kasutajaid kogu protsessi vältel. Saate oma veebisaidi üles ehitada ja seda väga kiiresti käivitama.

Neil on ka väikeettevõtete omanikele ja suuremahulistele veebisaitidele suunatud hostimiskavad. VPS ja pilvemajutus pakuvad suurt salvestusruumi koos vahemälupistikprogrammidega, et laadida veebisaiti ülhelikiirusel.

Hostinger garanteerib 99,9% tööaja ja vastavalt meie kasutamisjälgimisele tagavad nad selle 100% -lise. Mis tahes probleemide korral saate oma probleemide lahendamiseks otse ühendust võtta klienditoe meeskonnaga, mis on saadaval 24 tundi.

Vaadates vaid 0,99 dollarit kuus, ei pea te enam otsima.

Plussid

 • Veebisaidi kiire laadimiskiirus
 • 24-tunnine klienditugi
 • Väga odav
 • Globaalne serverite võrk
 • Lihtne seadistamine

Miinused

 • Ei kohaldata

2. SiteGround – teise koha üldine veebimajutus

www.siteground.com

SiteGround logo

Hind: USD 3,95
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround on veel üks mainekas hostiettevõte, mille haldusalas on üle 2 miljoni domeeni. See on ka üks WordPress.org poolt ametlikult soovitatud hostimisteenustest.

Algajatele mõeldud SiteGroundi odavaim hostimiskava (StartUp) algab 3,95 dollarist kuus (uueneb 11,95 dollarist kuus). Plaanil on majutada 1 10 000 külastajaga veebisait ning see pakub ka tasuta WP installimist, 10 GB ruumi, tasuta CDN-i, tasuta SSL-i, tasuta e-posti ja palju muud. Muud plaanid (GrowBig ja GoGeek) sobivad Pakistani väikeettevõtetele, kus on võimalus majutada piiramatu arvu veebisaite, mille liiklus on üle 25 000 külastaja kuus. Need plaanid pakuvad ka arendusvahendeid, mis on tõhusa veebiarenduse jaoks väga kasulikud.

SiteGround-i hostimise eripäraks on selle ülikiire võrk, mis on üles ehitatud Google Cloudile. See pakub kiiret laadimiskiirust veebilehtedele, mille TTFB on alla 200 ms, ja standardse kiirusega optimeeritud leht võib hõlpsasti alla 2 sekundi laadida. See sobib suurepäraselt e-kaubanduse ja ettevõtlussaitide jaoks, kus lehe kiirus on kriitiline tegur külastajate muutmisel klientideks. Lisaks pakub SiteGround ka CDN-integratsiooni, et pakkuda sama välkkiirust kogu maailmast ühenduvatele kasutajatele.

SiteGroundil on väga reageeriv ööpäevaringne klienditoe meeskond, kes suudab vastata 10 minuti jooksul otsevestluse, telefoni ja e-posti teel.

Plussid

 • Veebisaitide kiire laadimisaeg
 • CDN, et optimeerida kiirust kogu maailmas kasutajate jaoks
 • Suur valik turvafunktsioone ja igapäevaseid varukoopiaid
 • Kasutaja Firendly armatuurlaud ja juhtpaneel

Miinused

 • Kõrge hind, veelgi kõrgemad uuendamiskulud

3. Greengeeks – parim roheline veebimajutus

www.greengeeks.com

GreenGeeksi logo

Hind: 2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeks on veel üks hea hostimisteenuse võimalus. See on roheline hostiettevõte, mis ostab taastuvenergia sertifitseeritud väärtusega 300% veebisaidi energiatarbimisest. See on parim keskkonnasõbralik hostimisettevõte, mille leiate tohutu nimekirja hulgast.

Isegi kõige odavam GreenGeeksi hostimise plaan sisaldab veebisaitide olulisi ja jõudluspõhiseid funktsioone. Võite hostida 1 veebisaiti põhiplaanil koos piiramatu salvestusruumi, tasuta CDN-i ja tasuta metamärgi SSL-iga. Veebisaidi kiirust suurendab nende LiteSpeed ​​veebiserver, Power Cacher ja kaasaegne Raid-10 SSD salvestusruum. See kombinatsioon tagab kiire ühenduvuse ja lehtede laadimise aja isegi suuremahuliste veebisaitide jaoks. GreenGeeks Pro ja Premium plaanid pakuvad veelgi suuremat jõudlust ja võimalust võõrustada piiramatuid veebisaite.

Muud GreenGeeksi hostimisega saadud väärtuslikud funktsioonid hõlmavad lohistatava saidi ehitajat, veebisaitide tasuta migratsiooni ja e-posti kontosid. Nad pakuvad ööpäevaringset tehnilist tuge, mis on ideaalne klientidele, kes vajavad oma probleemidele isiklikku tehnilist tähelepanu.

Plussid

 • Kiire laadimisaeg
 • Keskkonnasõbralik
 • Lai valik piiramatuid ressursse, sealhulgas kettaruum

Miinused

 • Kõrge uuendamise hind

4. A2-hostimine – parim edasimüüjate hostimine

www.a2hosting.com

A2 majutuse logo

Hind: 3,92 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

A2-hostimine majutab üle 500 000 domeeni ja on populaarsemaks jagatud hostimisteenuste poolest. Nende odavaim plaan sisaldab 1 veebisaiti, tasuta SSL-i, piiramatut SSD-salvestust, Cloudflare CDN-i, CMS-i tuge, cPaneli ja lavastussaidi, mis tavaliselt pole muude hostimisteenuste põhiplaanides saadaval.

A2-serverid on WordPressi veebisaitide jaoks optimeeritud ja pakuvad kiiret laadimisaega. Parima jõudluse saavutamiseks optimeerib see veebisaidi vahemällu salvestamise ja pakkimise võimalustega. A2-l on ainulaadsed funktsioonid, mida teised hostingu pakkujad samas hinnaklassis ei paku. See sisaldab serveripoolset vahemälu, lavastusala ja WordPressi kiiruse optimeerimise pluginaid. A2 võiks olla teie goto hostimisteenus, kui olete uus ajaveebi ajakirjanik ja otsite keskmise hinnaga ja usaldusväärset teenusepakkujat.

A2-hostimises on nende kõrgema klassi plaanide jaoks täiendavaid eeliseid ja funktsioone. APC / OPcache toitega Turbo serverid pakuvad 20X jõudlust & Turbo vahemälu. Turbo serverid käsitlevad ühendusi tõhusamalt ja kiiremini. Ja kiired laadimiskiirused aitavad SEOsse ja kasutajakogemusesse märkimisväärselt kaasa.

A2 Hostingil on ka ööpäevaringne klienditoe meeskond, millele pääsete juurde otsevestluse või telefoni teel. Otse-vestluse funktsiooniga on aga ooteaeg, mis võib olla pettumust valmistav.

Plussid

 • Kiire veebilehe laadimisaeg
 • Suur tööaja protsent
 • CloudFlare CDN-i integreerimine
 • Lai valik piiramatuid ressursse

Miinused

 • Reaalajas vestluse tuge saab parendada

5. Inspedium – kohalik veebimajutus

www.inspedium.com

inspedium logo

Hind: Rs. 128 / kuus
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, piletid

Inspedium on Pakistanis asuv hostimisteenus, mille peakontor asub Karachis. Nad pakuvad mitmesuguseid plaane, sealhulgas jagatud, äri- ja edasimüüjate hostimist. Inspediumil on muljetavaldav klientuur ja nad võõrustavad mõnda populaarsemat veebisaiti nagu Geo.tv, Arydigital.tv jne..

Inspediumil on muljetavaldavad funktsioonid selle põhilises hostimiskavas, mis sisaldab piiramatut strooti, ​​piiramatut andmeedastust, tasuta SSL-i ja tasuta CDN-i ühe veebisaidi jaoks. Neil on ka kiire veebiserver kiire ühenduvuse ja lehtede laadimise jaoks. Ka majutuseplaanid on odavad, alustades R-st. 128 / kuus ja hinnakujundus on selgelt välja toodud ning peidetud kulusid, mis võivad teie arvele ootamatult ilmuda, pole.

Arvete tasumise võimalusi majutavad isikud on EasyPaisa ja Jazz Cash kaudu ka lihtsamad. Kui teil pole krediitkaarti hõlpsalt kohaldatud, saate hõlpsalt kasutada kohalikke maksevalikuid.

Plussid

 • Veebilehe kiire laadimine
 • Cpanel
 • Taskukohane hind

Miinused

 • Võib-olla ei sobi rahvusvahelise publikuni jõudmiseks

6. Kinsta – kõige paremini hallatav WordPressi hostimine

kinsta.com

kinsta logo

Hind: 30 dollarit (USD)
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat, piletid

Kinsta on premium hallatav WordPressi hostimisteenus, mida toidab Google Cloud premium võrk. Google Cloud serveri hostimine muudab Kinsta tavalisest jagatud ja pühendunud hostimisteenusest erinevaks. Pilvemajutus kasutab virtuaalserveriruumi, mis on võimeline mõõtmeid muutma ja paindlikumaks, et pakkuda kiireid laadimiskiirusi ning käidelda liikluse intensiivsust ka väga tõhusalt.

Kinsta valib üle 20 serveri asukoha ja Pakistanile lähim on Mumbai, mis pakub külastajatele välkkiiret kiirust. Kiiruse poolest on Kinsta konkurentidest kõrgemal ja kaugemal. See võib pakkuda külastajatele serveri reageerimise aega alla 50ms. CDN-võimeid saate kasutada ka laadimisaegade veelgi olulisemaks parandamiseks.

Uptime on ka väga muljetavaldav – 99,9%, kuigi nad on viimase aasta kasutuses olnud 100%. Kinsta tagab selle pideva jälgimise ja igal minutil tehtavate kontrollide abil ning parandab tõrkevastuse koodid kiiresti alla 30 minuti jooksul. Lisaks on see unistuste host arendajatele, kellel on tööriistad nagu SSH-juurdepääs, Git ja WP-CLI kõigi nende plaanide puhul alustajast ettevõtteni..

Kuid kõik need esmaklassilised funktsioonid on kopsaka hinnasildiga 30 dollarit kuus kõige elementaarsemas plaanis ühe 20 000 külastajaga veebisaidi jaoks. Kuigi see pole väikestele ettevõtetele taskukohane, kuid võiks olla ideaalne suuremahuliste e-kaubanduse saitide jaoks. Kuna Kinsta on Woocommerce WordPressi saitide jaoks optimeeritud ja saab hõlpsalt pluginate abil saitide koormust hallata.

Plussid

 • Üks parimatest WordPressi veebimajutajatest
 • Veebilehe kiire laadimine
 • 100% tööaeg alates 2018. aastast
 • Abivalmis ja reageeriv tugi
 • Kinsta kasutab Google Cloud premium -võrku

Miinused

 • Kallid

7. HostPapa

www.hostpapa.com

HostPapa logo

Hind: USD 3,95
Kettaruum: 100 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostPapa müüb end väikeettevõtete hostimislahendusena. Sellel on odavad hostimisplaanid ja funktsioonid, näiteks ühe klõpsuga WordPressi installimine, saidi põhielemendi loomine, mõõtmata ribalaius jne..

HostPapa pakub 3 tüüpi hostimisplaane: Starter, Business konto ja Business Pro konto. Odavaim hind algab 3,95 dollarist kuus, kuid sellel on 3-aastane kohustus. Äriplaan pakub mitmesuguseid funktsioone, sealhulgas veebiruum, ribalaius, domeenid ja e-kirjad. SSL-sertifikaadi ja automaatvärskendusi saate ainult siis, kui uuendate Business Pro kontole.

HostPapa klienditugi on saadaval ööpäevaringselt otsevestluse, telefoni ja e-posti teel. Reaalajas vestluse funktsioon pole eriti kasutajasõbralik ja sellel klõpsates avaneb uus vahekaart, kus peate uuesti oma HostPapa kontole sisse logima.

Plussid

 • Hea veebi laadimise kiirus
 • Erinevate funktsioonidega hostimiskavade vahemik
 • CMS toetab nagu WordPress ja teised
 • 24 tundi klienditugi

Miinused

 • Hinnakujundus ei ole üheaastaste plaanide korral sirgjooneline ja kallis

8. BlueHost – hea veebimajutaja algajatele

www.bluehost.com

Bluehost logo

Hind: 3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Bluehost on üks mainekamaid veebimajutusettevõtteid, kus hostitakse üle 3 miljoni domeeni. See on üks odavaid hostimisteenuseid, mis pakub taskukohaseid hinnakujunduskavasid ilma varjatud tasudeta ja esimesel aastal tasuta domeeni registreerimiseta. Need omadused muudavad selle uute veebisaitide jaoks ideaalseks hostimiseks.

Bluehostil on andmekeskused kogu maailmas, sealhulgas Euroopas, USA-s ja Aasias, mis tähendab, et saate pakkuda külastajatele kiireid laadimisaegu ja optimaalset kasutajakogemust. Saate seda veebimajutajat kasutada mitmesuguste hostimislahenduste jaoks, sealhulgas jagatud hostimine, pilves hostimine, VPS, WooCommerce hostimine ja WordPress.

Valida on kolme kava vahel: Basic, Plus ja Prime. Põhiplaan hõlmab ühe veebisaidi majutamist ja funktsioone, nagu cPanel, 50 GB salvestusruum, ühe hiireklõpsuga CMS-i installid, piiramatu e-kirjad, tasuta SSL jne. Kõrgema astme plaanid pakuvad majutust piiramatule arvule veebisaitidele, millel on piiramatu salvestusruum.

Üks asi, mida tuleb märkida, on see, et Bluehost ei sisalda veebisaitide tasuta migratsiooni, mis on funktsioon, mida olemasolevad veebisaidi omanikud vajavad. Kuna veebisaidi migreerimiseks on saadaval palju tööriistu, ei tohiks see probleem olla.

Plussid

 • Kiire ühenduvus ja veebilehe laadimine
 • Vastuvõtlik ja abivalmis tugi
 • Soovitab WordPress
 • Saadaval on lai valik hostimisteenuseid

Miinused

 • Pikendamise hind tõuseb
 • Tasuta saidi migratsiooni pole

9. Unistuste vaim

www.dreamhost.com

Dreamhost logo

Hind: 2,59 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

DreamHost on üks vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid selles valdkonnas ja haldab üle 1,5 miljoni veebisaidi enam kui 100 riigis. See on elujõuline võimalus piiratud eelarvega väikeste veebisaitide omanikele. Dreamhosti veebiserverid asuvad peamiselt USA-s, kuid sellel on kiire ühenduvus ja veebilehtede laadimise kiirus poleks Pakistanis probleem..

Dreamhostil on mitmesuguseid hostimisvõimalusi, mis sobivad kõigile algajatele ja väikeettevõtete omanikele, e-kaubanduse veebisaitidele jne. Pakutakse jagatud veebimajutust, hallatavat WordPress-hostimist, VPS-i, pühendatud serverite hostimist ja pilvemajutamist. Neil on ettevõttesisene tehnoloogia ja see on väga usaldusväärne hostiettevõte, mis hoiab teie veebisaiti hea tervise juures ja pahavara ning viiruste eest kaitstult.

DreamHosti stardipakett sisaldab ühe piiramatu ribalaiuse ja kettaruumiga veebisaidi majutamist, tasuta SSL-i ja ühe klõpsuga WordPressi ning muid CMS-i installeeringuid, sealhulgas Wix ja Weebly. DreamHosti plaanid on suhteliselt taskukohased ja nad ei tõsta oma pikendamistasusid nagu enamik teisi võõrustajaid. Stardipakett on Hostingeri järel odavaim (2,59 dollarit kuus – 3-aastane plaan, 3,95 dollarit kuus – 1-aastane plaan) kõigi siin loetletud hostingu pakkujate seas, kui lisate pikendamiskulud.

Dreamhostil on väga tänuväärne klienditugi. Nende tugimeeskond on asjatundlik ja tegeleb probleemidega väga professionaalselt. Teie probleemid lahendatakse 24 tunni jooksul pärast pileti tõstmist.

Plussid

 • Ilma pikendamistasude ja varjatud tasudeta
 • Taskukohased hostimiskavad
 • Piiramatu ribalaius ja kettaruum
 • Toetab mitmesuguseid CMS-e
 • Parim klienditugi

Miinused

 • Uptime keskmine protsent on natuke madal

10. CreativeOn – kohalik veebimajutus

www.creativeon.com

creativeoni logo

Hind: Rs. 2650 / aas korraliku plaani eest
Kettaruum: 1 GB
Toetus: Telefon, piletid

CreativeOn on Pakistanis Lahore’is asuv kohalik veebimajutusettevõte. Sellel on odavad jagatud hostimiskavad ja see sobib ka väikeettevõttele. See majutab mõnede Pakistanis populaarsemate kaubamärkide veebisaite nagu City 42, Servis, Master Paints jne.

CreativeOn pakub erinevaid hostimislahendusi: Budget, WordPress, Business, VPS ja ka spetsiaalne server. Eelarveplaani funktsioonid on mõnevõrra piiratud: ainult 1 GB kettaruumi ja 10 GB ribalaiust kuus. Kõrgetasemeline WordPressi plaan sisaldab piiramatut kettaruumi ja 120 GB kuus ribalaiust.

CreativeOn Hosting pakutavad turvafunktsioonid on piiratud ja need ei sisalda SSL-sertifikaate ega SiteLock-lahendusi. SSL-sertifikaat tuleb eraldi osta. Kuid teil on juurdepääs muudele funktsioonidele, nagu e-posti konto seadistamine ja sagedased varundamised.

CreativeOn on hea odav võimalus, kui otsite koostööd spetsiaalselt Pakistanis asuva hostiettevõttega. Samuti on teil võimalus tasuda oma hostarved kohaliku pangakonto ülekande kaudu või EasyPaisa või Jazzcash kaudu. CreativeOnil on ka spetsiaalne klienditoe leht ja saate hõlpsalt oma küsimustele pileteid tõsta.

Plussid

 • odava veebisaidi majutamine Pakistanis
 • Hea valik hostimisplaane
 • Veebisaidi hea laadimiskiirus

Miinused

 • Piiratud funktsioonid
 • Madal ribalaius ja kettaruum
 • Piiratud turvaelemendid

Kuidas leida parim veebimajutaja Pakistanis

Küsige endalt, mis on teie veebisaidi eesmärk? Kas see on igapäevaste tehingutega e-poe sait või on see ajakiri, uudised või tavaline ajaveeb. Tehingupõhise veebisaidi hostiettevõttel peaksid olema ulatuslikud turvafunktsioonid, et kaitsta kasutajate tundlikku teavet. Suuremahuline uudiste või ajakirjade sait peaks olema suunatud piiramatu mälumahu ja ribalaiusega hostimisteenusele, kuna see loob palju sisu ja meelitab ligi suurt liiklust.

Enne hostimisteenuse valimist peate meeles pidama mitmeid tegureid. Allpool käsitleme mõnda neist kaalutlustest Pakistani veebimajutuse valimisel.

Serveri asukoht

Veebisaidi laadimise kiiruse mõjutab veebiserveri asukoht. Ideaalis peaks hostiserver asuma võimalikult lähedal teie sihtrühma asukohale.

serveri asukoha kaart

Kahjuks pole Pakistanis asuvate hostiserveritega kiiduväärt hosting firmat. Seega, kui kiirus on teie veebisaidi jaoks väga kriitiline tegur, peaksite valima hostimisettevõtte, mille serverid asuvad Euroopas või Aasias, kuna see asub Pakistanile kõige lähemal.

Uptime

Uptime on aja mõõtmine, mille jooksul andmekeskuste hostimine töötab. Tavaliselt tähendab 99,9% tööaeg seda, et teie veebisait on suurema osa ajast elus aastaringselt ja paaritu kuu jooksul võib seisakuid olla 1-2 minutit. Mida suurem on uptime protsent, seda usaldusväärsem on hostimisteenus.

Kasutusaeg 99,94% võib tunduda kõrge, kuid see ei ole ideaalne suure liiklustihedusega veebisaitide jaoks. Valige hostimisteenused, mille kasutatav protsent on vähemalt 99,8%. Meie reaalajas jälgimise juhtpaneeli leiate siit kõigi parimate hostimisettevõtete kohta, mida praegu jälgime.

Kettaruum

Kettaruumi funktsioon osutab andmete suurusele, mida saate hostiserverisse salvestada. Andmed on tavaliselt teksti, piltide ja videote kujul. Kui teil on rikkaliku sisuga veebisaite, on kõige parem valida hostimisteenus, mis pakub piiramatut andmesalvestust. Otsige ka salvestustehnoloogiat, mida hostiettevõte kasutab. Praegu on parim tehnoloogia SSD, mis tagab kiire ühenduvuse ja laadimiskiiruse.

Ribalaius ja andmeedastus

Ribalaius tähendab andmete edastamise kiirust kasutajatele. Andmeedastus on kasutajatele edastatud andmemaht. Tavaliselt seavad põhilised hostimiskavad edastatud andmete hulgale piirangu. Võite kasutada tavalist odavat hostimiskava koos andmeedastuse limiidiga, kui olete algaja ja ei meelita oma veebisaidile varajases etapis palju liiklust. Teie veebisaidi kasvades saate piiramatu andmeedastuse korral alati üle minna kõrgema taseme plaanidele.

Kiirus

Veebisaidi laadimiskiirus on kriitiline, mida tuleks hostiettevõtte valimisel arvestada. Serverid ja nende asukohad on peamised tegurid, mis mõjutavad teie veebisaidi kiirust. Mõõtmised nagu aeg esimese baitini (TTFB) annavad hea ülevaate, kui kiire on hostiserveri ühenduvus. Ideaalne TTFB on alla 200 ms.

Serveri kiirus

Kaaluge kiirust tõsiseks kaalutluseks, kui olete e-kaubandus või bränd, kuna madala kiirusega veebisait mõjutab ka brändi usaldusväärsust ja põhjustab vähest seotust.

Toetus

Heal hostiettevõttel on alati olemas hea klienditugi, millele on lihtne ligi pääseda ja nad suudavad veebisaidiga seotud probleemid 24 tunni jooksul lahendada. Enamik hostiettevõtteid pakub ööpäevaringset tuge otsevestluse, tugipiletite, e-posti või telefoni teel. Kõige parem on vältida hostiettevõtet, kellel pole häid tugiteenistujaid.

Turvalisus

Üldiselt on veebisaidid vastuvõtlikud turbeprobleemidele seoses andmerikkumiste, DDOS-rünnakute, pahavara ja häkkimisega. Heal veebimajutusteenusel on olemas funktsioonid, mis hõlmavad pahavara skannimist ja automaatvärskendusi, et vältida turbeprobleeme.

SSL-sertifikaadid

Secure Sockets Layer (SSL) sertifikaat on standardne turvatehnoloogia, mis tagab teie veebisaidi ja külastajate vahel krüptitud ühenduse. Otsimootorid, nagu Google, eelistavad SSL-sertifikaatidega veebisaite ja järjestavad neid kõrgemale, et pakkuda oma kasutajatele turvalisi ja usaldusväärseid veebisaite.

SSL sertifikaadid

Enamik hostimiskavasid sisaldab tasuta SSL-sertifikaati, mis on ideaalne, kui teil on piiratud eelarve. Let’s Encrypt on üks ettevõtetest, mis on teinud koostööd paljude hostiettevõtetega ja jagab välja tasuta SSL-sertifikaate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author