Parimad börsil kauplemisplatvormid (Kanada)

Kui olete sellel lehel, olete ilmselt aru saanud, et kohaliku TD-i või RBC-vahenduskonto kasutamine pole parim valik. Kõrged tasud ja kohutav liides aktsiate aktiivseks kauplemiseks / ostmiseks.

Sisestage veebimaakler.

Veebimaaklerite populaarsus on viimastel aastatel plahvatuslikult kasvanud mõjuval põhjusel – nad on palju odavamad, kiiremad, kindlamad ja neil on kena ilus UX. ��

Minu nimi on Gary ja kuigi see ajaveeb on pühendatud veebiettevõtete loomise õppimisele, olen läbi viinud palju uurimusi erinevate investeerimisriistade kohta (lisateave minu väikeettevõtte tööriistade lehelt).

Olen proovinud kõike alates uusimatest ja kuumimatest robo-nõustajatest kuni rahvahulgaga kunstiinvesteerimiseni. On natuke kahetsusväärne, et kanadalastel pole nii palju digitaalseid panku, nagu meie USA nõod. Väiksem konkurents tähendab meie jaoks vähem investeeringuid säästvat Canucksi.

Selles ülevaates kavatsen jagada peamised kauplemisplatvormid ja liigitada need tasude, teenuste ja muude seotud teenuste järgi.

⚠️ Pange tähele – ma ei ole litsentseeritud finantsnõustaja. Ma ei anna rahalisi soovitusi ega kinnita ühtegi neist ettevõtetest. See ülevaade on 100% objektiivne ja kirjutatud, et aidata lugejatel mõista iga ettevõtte erinevaid tasusid ja teenuseid. Pange tähele, et veebipõhiste kauplemisplatvormide kasutamine on riskantne ja võite oma raha kaotada. ⚠️

���� Kanada aktsiaplatvormi juhend ����

Aktsiate veebipõhiste kauplemisplatvormide kiire tõus, eriti viimase kümnendi jooksul, on kanadalastele aktsiate ostmise palju lihtsamaks ja mugavamaks teinud. Pakutavate funktsioonide rohkuse tõttu on see tinginud vajaduse tuua esile ka nende vahel eristatavad valdkonnad.

Ilma ostujuhendita ei saa te lõplikult teada, millised veebimaakleri funktsioonide kombinatsioonid sobivad teie teostatava kauplemisviisiga koos iga.

Veebimaakleri valimisel tuleb arvestada põhiliste teguritega, näiteks tasud, komisjonitasud, pakutavad investeerimisvalikud, kontovalikud, uuringud, klienditeenindus ja nii edasi.

Veebikaubandus on peamine atraktsioon, kuna see pakub nii kõrge riski kui ka kõrge tasu eest pakkumist, mis meeldib enamiku päevakauplejate meeleolule.

Kuna saadaval on nii palju veebipõhiseid vahendajaid, tuleb kõik valida kauplemisplatvorm, mis kehastab teile kõige olulisemaid funktsioone.

Need on mõned kaalutud tegurid, mille poole kaupleja peaks õige platvormi valimisel kasutama.

 • Valikute võrdlus ✅ keskendudes nende vastavatele funktsioonidele, tööriistadele ja varadele, et näha, kuidas need igal platvormil teie vajadustele vastavad.
 • Võrdle komisjonitasu ✅ tasud, eriti kui kaubeldakse sageli ja suures mahus. Kontrollige, kas maakler võtab spetsialiseerunud tellimuste ja investeerimistoodete eest lisatasu. Mõelge ka sellele, kas kõrge väärtusega tehinguid võetakse tasuna protsendina kogu tehingu väärtusest, mitte fikseeritud lõivusummalt.
 • Millised teadusuuringud, nõuanded ja hariduslikud andmed?  ✅ platvorm teeb ressursid kättesaadavaks? Kuidas võrrelda pakutavaid uurimisvahendeid nagu turu uudised, analüüsid ja värskendused teistega? See on eriti oluline, kui olete algaja ja / või ise juhitud investor.
 • Kas kauplemisplatvorm integreeritud pangateenustega?  ✅ Mõned vahendusteenused võimaldavad kauplemiskontolt teistele pangakontodele raha kanda, isegi säästud. Mõni astub teie kontole deebetkaartide pakkumise järgmise sammu.
 • Kas on hästi? integreeritud olemasoleva tehnoloogiaga et saaksite oma jõupingutusi maksimeerida, näiteks integreerimine pangakontodega, mobiilseadmete, rakenduste ja muu tehnoloogia pakkumine.

Kauplemiserinevused Kanada ja Ameerika Ühendriikide vahel

Kauplemine USA vs Kanadaga

Mõlema riigi läheduse, lõdvestunud kaubandustõkete, sealhulgas tihedate kultuuriliste ja poliitiliste sidemete tõttu on Kanadas veebis aktsiatega kauplemine mitmes mõttes sarnane USA residendist USA-s kauplemisega..

Kuid Kanadas püsivad mitmed olulised kaubanduslikud kaalutlused, mis ei ole USA tegurid. Kanada investorina peate neid erinevusi teadvustama.

Tellimuste tüübid ja toimingud: ✅ Erinevad tellimustüübid on kogu tööstuses standardsed, näiteks turukorraldused, limiidid tundides ja peatatavad tellimused. Kättesaadav varude osas on Kanada ja USA turg siiski erinev. Muud valdkonnad, mis võivad varieeruda, on edasijõudnute tellimuste tüübid, näiteks tingimuslikud korraldused ja paindlikkus pärast töötunde toimuva kauplemisega.

Mobiilirakendused: ✅ Mobiilirakenduste kasutuselevõtt on USA turul peaaegu täielik. Kanadas pole aga igal maakleril mobiilirakendust ja isegi siis, kui nad seda teevad, võib kvaliteet pakutavate funktsioonide osas dramaatiliselt erineda.

Pangateenused:  ✅ USA-s pakuvad veebipõhiseid kauplemisteenuseid pakkuvad pangad (näiteks Merrill Edge Bank of America kaudu) kliendile sujuvat kogemust. Nad püüavad pakkuda panga ja tema vahendusüksuse vahel ühtlast sisselogimisliidest, muutes nende platvormide vahel vahetamise lihtsamaks. See muudab paindlikumaks ka muud ülesanded, näiteks raha liikumine nende kontode vahel. Seetõttu on USA elanikud oodanud sarnase põhifunktsionaalsusega integreeritumat terviklikku kogemust.

Kanada parimate börsil kauplemisplatvormide kokkuvõte

Kategooriad

1. Parim üldine võistlus – Questrade

 • Tavakapitali komisjonitasu: minimaalselt 4,95 kuni maksimaalselt 9,95 dollarit, kuid investeerimisfondid on 9,95 dollarit tehingu kohta.
 • Parim vahendustasu: 0,01 dollarit aktsia kohta (max: 4,95 dollarit).
 • Aastane tasu: Puudub
 • Minimaalne konto avamiseks: 1000 dollarit
 • Hoolduse / mitteaktiivsuse tasud: 24,95 dollarit võetakse kvartalis, kui konto saldo langeb alla 5000 dollari ja vähemalt ühte tehingut ei tehta.
 • Komisjoni vabad ETFid: Ei

Kiirteabe hetktõmmis

Questrade positiivse mõju rõhutamiseks peavad kanadalased seda 1999. aastal asutatud veebimaaklerit mitte ainult parimaks kauplemiseks Kanada aktsiaturul, vaid ka USA-s..

Kanadalaste jaoks, kes on odava hinnaga kauplemisel juba mitu aastat lühikese otsa kandnud, eriti võrreldes Ühendriikidega, on Questrade’i hinnakujundus ja haare värskendav muudatus. Ilma aastatasudeta, sõltumata konto suurusest, võimaldab Questrade tõhusalt luua ETF-põhise portfelli 0 dollari eest.

Questrade’i kliendikogemus on väga hea, tegelikult peaaegu tõrgeteta. See pakub paljaste luudetasude struktuuri, mis on ühendatud suurepärase kauplemisplatvormiga, mis koosneb hulgalistest tööriistadest kauplejate abistamiseks.

Kanada suurima sõltumatu veebimaaklerina on selle kirjutise koostamise ajal tema halduses üle 9 miljardi dollari väärtuses varasid, mis võimaldab kanadalastel kena alternatiivi ainult suurtes pankades kauplemisele ja investeerimisele..

Mitmekülgsus ja läbipaistev hinnakujundus

Questrade kauplemisplatvorm on mitmekülgne, võimaldades investoril luua mitmekesine võlakirjade, valuutade, aktsiate, CFDde, investeerimisfondide, ETFide portfell. See võimaldab juurdepääsu ka IPO-dele, rahvusvahelistele aktsiatele, isegi väärismetallidele ja garanteeritud investeerimissertifikaadile (GIC).

Selle mantra, mis võimaldab teil hoida rohkem oma raha, kajastub selle struktuuris, mis laseb klientidel säästa rohkem tasudelt, et nad saaksid rohkem enda jaoks investeerida. Oma madalate tasude konkureeriva tellimisega on Questrade positsioneerinud end riigi odavate liidrina, pakkudes kanadalastele tasuta ETF-tehinguid.

Muud Questrade’i kullaaukus pakutavad tasuta teenused hõlmavad iga-aastase RRSP või TFSA konto teenustasu maksmata jätmist, avamis- ja sulgemistasude puudumist ning konto ülekandmise vabadust.

Komisjonitasudeta ETF-i ostude ja aktiivsetele kauplejatele pakutavate allahindlustega pakub Questrade kanadalastele läbipaistvat hinnakujundust, mis võimaldab neil tõhusalt mõõta oma portfelliinvesteeringute tulu..

Questrade võimaldab oma klientidel kaubelda kolme kauplemisplatvormi kaudu, sealhulgas forex ja CFD platvorm. See sisaldab turuandmete pakette, mis aitavad klientidel teha teadlikke otsuseid, koos põhi- ja täiustatud võimalustega, mis pakuvad vastavalt reaalajas ja otseülekandes andmeid. Questrade pakub ka tugevaid võimalusi nii rahvusvaheliste kui ka piirkondlike tehingute jaoks.

Questrade pakub klientidele kahte investeerimisvõimalust, millega kaasnevad ka madalamad tasud: enamasti ise-ise-ise investeerimine ja Questwealth-portfellid. Viimane võimaldab teil luua eelhäälestatud portfelli, samas kui esimene jätab teid isejuhitava kontoga oma seadmetele, ehkki peate tasude pealt kokku hoidma..

Questwealth Portfolios sarnaneb investeerimisfondiga, nii et hajutatud ETF-i portfellide korral kehtivad haldustasud. Kuna see portfell on ekspertide arukalt kujundatud, võib see aidata teil oma rahalisi eesmärke kiiremini saavutada, eriti madalamate tasude taustal (0,25% või 0,20% pärast 100 000 dollarit).

Questrade’i madalamad tasud pole midagi, mis aevastaks, eriti kuna need võivad potentsiaalselt ühendada ja jätavad teid lõpuks kuni 30% jõukamaks, kui oleksite muidu saanud ilma Questwealth Portfoolio eelisteta.

parim aktsiakaubandus Kanada

Questrade on veebipõhine, kuid pakub ka mobiilirakenduse võimalust. Questrade pakub oma klientidele lisaks valuuta- ja CFD-platvormile ka kauplemisvõimalusi kolme kauplemisplatvormi kaudu.

Üks Questrade’i puhul ei meeldinud see, et see võtab kvartalitasult 24,95 dollarit tegevusetustasu, kui konto saldo jääb alla 5000 dollari ja kui tehinguid ei tehta.

Questrade pakub mitmekülgsust, toetades erinevaid kontotüüpe, alates tavapärasest marginaalkontost kuni lõpetamiskontodeni ja isegi hea annus mõnda hallatavat kontot..

Nende kontode täielik loetelu sisaldab järgmist: maksuvaba hoiukonto (TFSA); Individuaalne, ühis- või organisatsiooni tagatiskonto; Elutulu fondid (LIF); Registreeritud pensioniea hoiuplaanid (RRSP); Registreeritud hariduse säästmise kavad (RESP); Registreeritud vanaduspensionifondid (RIF); Lukustatud pensionikontod (LIRA); ja täielikult hallatud kontod.

Questrade turu plaanid

Aktiivsel kauplejal on Questrade’i andmeplaanide jaoks mitu võimalust. Aktiivse kauplejana saate automaatselt juurdepääsu põhiplaanile, kuid makstes täiendava kuutasu, saate juurde pääseda veelgi rohkematele andmetele.

Turuandmete plaanid on Basic (kõigi kontodega tasuta, pakub reaalajas turuandmeid), täiustatud (19,95 dollarit kuus CAD, sisaldab voogesituse andmeid), samas kui paketi Advanced hind on 89,95 dollarit kuus. Pealegi on need plaanid kalibreeritud nii Kanada kui ka Ameerika kaupmeeste majutamiseks. Näiteks on keerukamal plaanil nii USA kui Kanada andmepaketi plaanid.

Basic sobib ideaalselt uutele ja algajatele kauplejatele. Lisaks ühe klõpsuga reaalajas andmete pakkumisele on kaasas nii Kanada 1. taseme otsepakkumised kui ka USA 1. taseme otsepakkumised; mõlemad on tasuta.

Täiustatud sisaldab kõike, mis kaasneb Basicuga, lisades samal ajal täiustatud 1. taseme reaalajas voogesituse andmeid. Muud sätted on mugavused, mis aitavad hõlbustada päevasisese kauplemise spekulatsioone, näiteks päevasisese kaupleja otseülekanne.

Pole üllatav, et edasijõudnute plaan pakub aktiivsele kauplejale kõige rohkem. Saadaval on edasijõudnud 1. ja 2. tase, mis sisaldavad kanadalaste jaoks otseülekande andmeid koos USA 1. taseme reaalajas voogesituse andmetega ja individuaalsete lisandmoodulite pakkumist.

Põhifunktsioonid ja eemaldatavad võimalused

 • ETF-i tehingutel tasusid ei võeta
 • Paljusid selle platvormil olevaid ETF-e saab tasuta osta
 • Aastamaksud puuduvad
 • Absoluutselt ei mingit avamis- ega sulgemistasu
 • Madal kauplemistasu
 • Pakub mitut kauplemisplatvormi
 • Klientidele pakutakse suurepärast tuge ja klienditeenindust
 • Hallatavad portfellid, näiteks Questwealth, mille tasud jäävad vahemikku 0,17–0,25%, on palju madalamad kui paljud investeerimisfondid nõuavad
 • Kindel usaldus ja maine Kanadas

2. Parim rahvusvaheline veebimaakler – interaktiivsed maaklerid

 • Tavakapitali komisjonitasu: 0,5% tehingu väärtusest, minimaalselt 0,005 dollarit / tehingu 1,00 dollarit.
 • Parim komisjonihind: 1 dollar
 • Aastane tasu: Puudub
 • Minimaalne konto avamiseks: 10 000 dollarit
 • Hoolduse / tegevusetuse tasud: 10 dollarit kuus – 20 kuus.
 • Komisjoni vabad ETFid: jah (ainult ülemaailmsed X ETFid)

Kiirteabe hetktõmmis

Ehkki Interactive Brokers (IB) ei ole Kanadas asuv ettevõte, sisaldab selle USA-s asuv kauplemiskomplekt funktsioone, mida kanadalased armastavad. See pakub täielikku juurdepääsu suurematele turgudele üle kogu maailma ning Barroni reitinguagentuur on üheksa aastat järjest hinnanud parimaks veebimaakleriks..

Ehkki Questrade on endiselt mäestiku tipus, pole Interaktiivsed maaklerid kuigi kaugel ning kanadalased võivad leida, et IB on huvitav – ja ahvatlev alternatiiv, kuna kujutab endast tõsist konkurenti, pakkudes täielikku juurdepääsu suurtele globaalsetele turgudele.

Selle Ameerika soodushinnaga maaklerifirma Kanada haru on Interactive Brokers Canada. Erinevalt teistest Kanada allahindlusmaaklerfirmadest, mis on tavaliselt suure panga tütarettevõtted, ei kuulu Interactive Brokers pangale. Kuid see pole lohakas: ainuüksi ainuüksi keskmise päevaste müügitulude mahu tõttu on Interactive Brokers suurim USA-s asuv elektroonilise vahendusteenuse pakkuja..

Selle eetos on pigem suunatud aktiivsetele kauplejatele kui pikaajalistele investoritele. Näiteks aktiivse kauplejana aitab Interactive Brokersi hinnastruktuur kindlasti hoida teie kauplemiskulud kontrolli all.

Kahjuks, kui olete algaja ja vähem aktiivne investor, peaksite tõenäoliselt otsima mujalt, kuna IB platvorm ei paku tuge. Kuna aga olete kogenud, sagedane kaupleja, kes otsib madalaid vahendustasusid, on selle toote laias valikus ja mitmesuguste investeerimistüüpide tõttu (see hõlmab isegi senti aktsiaid!) Interaktiivsed maaklerid teie jaoks tõenäoliselt suurepärane valik.

Funktsioonirikas platvorm

Interaktiivsed maaklerid pakuvad mitmeid erinevaid kauplemisplatvorme, näiteks Traders Workstation (TWS), mis töötab lauaarvutina. Nende tootevalikus on ka traditsioonilised vahendusteenused koos robo-nõustajate ja varahaldusega.

TWS on funktsioonirikas, võimaldades kasutajatel säilitada jälgimisloendeid, jälgida tehinguid reaalajas ja saada teateid. TWS-il on rakendusprogrammiliides (API), mis võimaldab kasutajatel programmeerida oma automatiseeritud strateegiaid, mis käivituvad koos TWS-i tarkvaraga.

Ehkki Traders Workstation on IB lipulaevade platvorm, lubab see teil siiski veebipõhisesse kliendiportaali sisse logida, et pääseda juurde ainult klientidele mõeldud foorumile, kasutada turuülevaate tööriista, teostada portfelli analüüsi ja muid kauplemisvõimalusi.

Interaktiivsete maaklerite juures peate aga igakuiselt jälgima, kas teie tehingud tüüpiliselt kauplevad ja millises suurusjärgus nad on. Selle põhjuseks on asjaolu, et igas kategoorias on pisut erinevad hinnakujunduskavad. Lisaks on IB-l oma erinevate kontode jaoks ka konto miinimumid, mida peaksite karistuskulude vältimiseks hoolikalt järgima..

Questrade ja IB on omavahel tihedalt seotud, nii et otsus kahe maakleri vahel langeb kasutusmugavuse ja kulude vahel tõenäoliselt kompromissile. Kodumaised maaklerid, nagu Questrade, on aga paremas positsioonis, et aidata kanadalastel järgida kohalikke maksuseadusi ja -määrusi, sealhulgas hallata valuuta konverteerimist.

Interaktiivseid maaklereid on tunnustatud selle 2019. aasta tipptaseme eest selliste organisatsioonide poolt, mis keskenduvad investeerimisele ja hariduse rahastamisele, näiteks Investopedia. Selle arvukad auhinnad on olnud laiaulatuslikud ja mitmekesised, rõhutades selle mitmekülgsust.

Mõned neist hõlmavad järgmist: parim üldine veebimaakler, parim optsioonidega kauplemiseks, parim madalate kuludega, parim penniku aktsiate jaoks, parim päevakauplemiseks ja parim rahvusvahelise kauplemise jaoks..

Põhifunktsioonid ja eemaldatavad võimalused

 • Parim edasijõudnutele, neile, kes tegelevad suuremahuliste, optsioonide, Forexi ja sentiga aktsiakauplejatega.
 • Lai valik, kuna Interaktiivsete Maaklerite klientidel on võimalus kaubelda 23 valuutaga 31 riigis isegi 120 turul..
 • See võimaldab komisjonitasudeta kauplemist ettevõtte kliendiportaalis interaktiivsete vahendajate IBKR Lite platvormi kaudu.
 • Marginaalmäärad on üks madalamaid tööstuses, sealhulgas madalate tasudega suuremahuliste kauplejate jaoks.
 • Sellel on aga konto avamiseks kõrge miinimum ja aktiivsetele kauplejatele liiga palju tasusid

3. Parimad läbipaistvad tasud – CIBC Investor’s Edge

 • Tavakapitali komisjonitasu: 6,95 dollarit.
 • Parim komisjonihind: 4,95 dollarit.
 • Aastane tasu: Puudub
 • Minimaalne konto avamiseks: pole vaja
 • Hoolduse / mitteaktiivsuse tasud: 100 dollarit, välja arvatud juhul, kui säilitatakse minimaalselt 10 000 dollarit või kui kontoomanikul on vähemalt üks registreeritud konto.
 • Komisjoni vabad ETFid: Ei

Kiirteabe hetktõmmis

Panga omanduses oleva maakleri eelis on ilmne CIBC Investor’s Edge’i vahendusel ja selle võimaluses pakkuda oma klientidele vabadust oma pangandussektori toodetest hallata ja neile juurde pääseda. See on üks neist asjadest, mis teeb sellest ühe parima Kanada maakleri.

CIBC Investor’s Edge on CIBC (Kanada Keiserlik Kaubanduspank) tütarettevõtte CIBC Investor Services Inc. hallatav veebipõhine allahindlusmaakler, mis on mõeldud ise-ise investoritele..

Maakler Investor’s Edge pakub kanadalastele juurdepääsu nii USA kui ka Kanada aktsia- ja optsiooniturgudele, börsil kaubeldavatele fondidele (ETF), garanteeritud investeerimissertifikaatidele (GIC), võlakirjadele ja investeerimisfondidele madala komisjonitasu määraga. Kui te ei tunne, et teid need halvustavad, siis mõelge sellele, et konto avamise tasud ja konto minimaalne suurus pole.

See pakub lihtsust ja paindlikkust, kui soovite minna üle oma eelmiselt maaklerilt, kellele tagastatakse kuni 135 dollarit kehtestatud ülekandetasu varade eest, mille väärtus on 25 000 dollarit või rohkem. Võib-olla võrrandi tasakaalustamiseks karistab Investor’s Edge teid ka lahkumiskatse eest – 135-dollarise sissemaksega, kui soovite oma kontod teise maaklerifirma üle kanda.

CIBC Investor’s Edge’is on segatud ka sotsiaalne vastutus kasumiga. Likvideeriti registreeritud hariduse säästmise kava (RESP), mis on oluline vahend, mida vanemad kasutavad oma laste teise astme hariduse rahastamiseks. Lisaks lubatakse õpilastel kasutada ka CIBC-i spetsiaalset õpilasõbralike vahendustasude määra.

Kauplemiskeskus: CIBC Investori auhinnauuringute ja analüüsi tööriist Edge

Üliõpilasesõbraliku komisjonitasu lisamine, mille hind oli 5,95 dollarit kindlasummalist tehingu kohta, aitas kaasa ka Investor Edge’i täiustustele, mis on loodud meisterdamisinvestorite abistamiseks. Osa enesejuhitud kauplejate funktsioonide kasutuselevõtust hõlmab investoriharidust ja sisupakkumisi.

CIBC Investori Edge on kohandatud aktiivsele kauplejale ja iseendale suunatud investoritele, kes soovivad ära kasutada selle maakleri nõutavaid madalaid vahendustasusid. Kuna Investor’s Edge on osa CIBC pangast, saavad kauplejad CIBC nutikontot kasutades sujuvalt oma muud finantskontod oma maaklerikontoga integreerida..

Maakler pakub kauplejatele hulgaliselt laua-, veebi- ja mobiilseid kauplemisplatvorme, lisaks juurdepääs kolmandate osapoolte uurimisressurssidele, mis on kasulikud iseseisvale investorile või kauplejale..

Selle rakenduste, eriti veebisaidi, kasutajaliides on minimaalne, puhas ja lihtne; kuigi mõned võivad seda aegunud olemises süüdistada. Ehkki sellel veebisaidil on nii mobiilsiderakendus, mis on saadaval nii App Store’is kui ka Google Plays, on veebisait mobiilseadmesõbralik ja täielikult reageeriv, võimaldades teil brauseri kaudu saada sama funktsiooni.

CIBC Investori Edge lubab teil teha ka tehinguid alates 6,95 dollarist, mis lisaks sellele, et Kanada veebis kasutatav soodusmaakler on üsna mõistlik, võrdub soodsalt teiste Ameerika Ühendriikide maakleritega. See kindel teenustasu teeb CIBC Investori Edge’ist Kanada odavaimate pankade omanduses olevate maaklerite.

Aktiivseteks kauplejateks (kes teostavad kvartalis vähemalt 150 tehingut) vähendatakse nende vahendustasu veelgi 4,95 dollarini tehingu kohta. Võib-olla oma tiheda pankrotiühenduse tõttu hõlmab Investor’s Edge majapidamiskontode (ühine / kaubandusasutus) kontseptsiooni. Need kontotüübid võimaldavad määratud leibkonnaliikme teostatud tehinguid arvestada kvartalikaubanduse kogusummas.

Põhifunktsioonid ja eemaldatavad võimalused

 • Registreeritud haridussäästuplaanidest loobutud lõivud
 • Annab võimaluse panga- ja maaklerikontosid integreerida.
 • Forexiga kauplemist ei pakuta
 • Pakub õpilasõbralikke komisjonitasusid

4. Parimad mitmekesised kauplemisvahendid – TD otseinvesteerimine

 • Tavakapitali komisjonitasu: 9,99 dollarit
 • Parim komisjonihind: 7 dollarit
 • Aastane tasu: Puudub
 • Minimaalne konto avamiseks: pole vaja
 • Hooldus- / tegevusetustasud: 25 dollarit kvartalis.
 • Komisjoni vabad ETFid: Ei

Kiirteabe hetktõmmis

See on üks kõige kallimaid maaklereid, kuid püüab seda korvata laia ja muljetavaldava hulga kauplemisriistade ja uuringutega, tänu oma WebBrokeri ja Advanced Dashboardi platvormidele.

TD Direct Investing on osa TD Ameritradest, mis on suur USA investeerimisteenuste pakkuja ja finantsasutus. Üks selle tugevustest, nagu ka emaettevõtte puhul, on teadusressursside rohkus, kus on palju haridusvahendeid, eriti võrreldes pankade omanduses olevate eakaaslastega.

Olles pangale kuuluv Interneti-vahendus, pakub see klientidele TD-i veebiplatvormi kaudu võimalust hallata mitut kontot ja toodet. Ehkki see on veebikeskne, pakub see ka töölauaplatvormi nii aktiivsetele kauplejatele kui ka pikemaajalistele investoritele.

TD Direct Investing annab kauplejatele juurdepääsu tipptasemel kaardistamis- ja kauplemisriistadele. See pakub täisteenusega mobiilirakendust, mis integreerib kauplemisvõimalused koos pidevate uudisvoogude ja kommentaaridega, et aidata kauplemist tõhustada.

Sellel on mitmeid klienditeeninduspunkte ja kui olete Kanada esindaja, saate isegi kohtumise kavandada kohalikus TD Direct’i kontoris, et saada isiklikku abi.

Põhifunktsioonid ja eemaldatavad võimalused

 • Üsna kallis, kuid heade haridus- ja uurimisvahenditega
 • Täidetud tipptasemel tööriistade ja tehnoloogiaga, et aidata kauplejaid
 • Üks parimatest otseinvesteerimisrakendustest
 • Kena ja hõlpsasti kasutatav

5. Parim teadusuuringute jaoks – Qtrade Investor

 • Tavakapitali komisjonitasu: 8,75 dollarit
 • Parim komisjonihind: 6,95 dollarit
 • Aastane tasu: Puudub
 • Minimaalne konto avamiseks: pole vaja
 • Hooldus- / tegevusetustasud: 25 dollarit kvartalis.
 • Komisjoni tasuta ETF-id: Jah

Kiirteabe hetktõmmis

Qtrade Investor on täielikult Kanada Interneti-vahendus, millel on auhinnatud tehnoloogia koos sõltumatute uurimisriistadega, mis pakub kasutajatele dünaamilist kauplemiskogemust.

See on usaldusväärne ja oma ohutuse maine on hästi teenitud. Sellel on pikaajalised kogemused (asutatud 2000. aastal), see tagab investoritele kõrgetasemelise kaitse ja seda reguleerib kõrgeima astme regulaator (Kanada investeerimissektori regulatiivorganisatsioon (IIROC))..

Kui Questrade tõrjub Qtrade välja oma parema kauplemisplatvormi abil, siis Qtrade kiitleb keskmisest kõrgemate haridusvahenditega. See pakub palju tugevamat aktsiauuringute keskust ja portfelli analüüsi tööriistu. Lisaks toob Qtrade konto avamisel kaasa tervitava pingutuse.

Silmapaistvad uurimis- ja haridusvahendid

Mis teeb Qtradest erandliku kauplemisplatvormi, on selle omaduste ja võimaluste lai laius. See abistab investoreid varade jaotamisel kohandatud portfelli loomisel, pakub põhjalikke tehnilisi uuringuid ja reaalajas hinnapakkumiste voogesitust. See pakub abi isegi pensionipõlve kavandamisel.

Tema partnerlus Morningstariga on suurendanud tema võimet saada silmapaistvaid uuringuid investeerimisfondide kohta, andes samal ajal oma klientidele põhjaliku analüüsi jaotuse kohta riigiettevõtete rahanduse ja väljavaadete osas.

Lisaks aktsiauuringute ja hariduskeskusele kuvab Qtrade lisaks kalkulaatoritele ka kasulikke teabelinke, mis aitavad kauplejatel hinnata nende potentsiaalset tulu. Qtrade on varustatud ka skriinijaga, mis aitab kauplejatel leida vajalikke aktsiaid, sealhulgas ETF-id, fondikulud ja investeerimisfondid, mis vastavad kindlatele kriteeriumidele (näide P / E suhe ja dividenditootlus – vajaduse korral).

Qtrade on krapsakas ja kiire ning piisavalt ennetav, et pakkuda kauplejatele võimalike investeeringute jälgimisnimekirja, teavitades neid siis olulistest muudatustest või uudistest investeeringutes, mille vastu nad on huvi näidanud..

Kõik need kokku ühendavad, et luua hämmastav õppematerjal, mille eesmärk on parandada teie võimet langetada mõistlikke investeerimisotsuseid. Ehkki see on omakasvuline, ulatub selle ulatus Kanadast kaugemale USA-ni ja tema võetavad tasud on teiste Kanada maakleritega võrreldes üsna konkurentsitihedad..

Qtrade üks puudusi on see, et sellel puudub kas deebet- / krediitkaart või elektrooniline rahakoti integreerimine, mis teeb sissemakse- ja väljamaksetehingute haldamise keeruliseks..

Põhifunktsioonid ja eemaldatavad võimalused

 • Suurepärane investeerimisfondide ostmiseks.
 • Tipptasemel klienditeenindus.
 • Suurepärased haridus- ja uurimisvahendid

Erinevat tüüpi kauplemine

Põhiline kauplemine: Põhikaubanduses püüab asjaomane ettevõte või üksikisik teha tehinguid põhimõttelise analüüsi põhjal. Fundamentalistid määravad aktsiate või väärtpaberite sisemise väärtuse, uurides ja mõõtes aluseks olevate väärtpaberitega seotud majandusuudiseid ja rahalisi tegureid.

Mõned arvesse võetud tegurid on ettevõtte restruktureerimine ja saneerimine, tegelikud või eeldatavad kasumiaruanded, korporatiivsed sündmused, aktsiate jagunemine, ühinemised ja omandamised. Kõigil neil võib olla oluline mõju aktsia väärtusele.

Kiigega kauplemine: Kiigetehingud on ka põhilised kauplejad. Ainus erinevus on see, et kiigega kauplejad hoiavad oma aktsiapositsioone kauem kui üks päev, tavaliselt 1 kuni 7 päeva. Seetõttu on kiigega kauplejad spetsialiseerunud lühiajaliste suundumuste äratundmisele ja jäädvustamisele, kasutades tehnilist taiplikkust lühiajalise hinnatõusuga aktsiate leidmiseks.

Peanaha: Teise nimega mikroturundus püüab väikestest hinnamuutustest kasumit teenida, hõlmates tavaliselt mõne sekundi või minutiga kestavaid tehinguid.

Päevakauplemine: See puudutab aktsiate ostmist ja müümist samal päeval, mitte aktsiate pikaajalist hoidmist. Võrreldes peanahaga on tegemist pikema ajahorisondiga, kuna päevakaupleja sulgeb kõik tehingud enne turu sulgemist.

Tehniline kauplemine: Nagu nimigi ütleb, keskendub tehniline kauplemine kauplemise kvantitatiivsetele ja rakendatud aspektidele, kasutades aktsia analüüsimiseks graafikuid ja diagramme koos indeksgraafikutega. Tehniline kauplemine otsib mudeleid, näiteks lähenemis- või lahknemismärke andmepunktides, mis võivad näidata kauplejale signaale osta või müüa.

Kauplemine hetkega: Seda tüüpi kauplemisel liiguvad kauplejad laoseisu lainetel, otsides aktsiate liikumist, mis võib viidata sellele, et nad liiguvad suure mahu korral konkreetses suunas märkimisväärselt. See sarnaneb aktsiate triibulisele hüppamisega, mis „puhkeb”, et kajastada selle hinnatõusu eeliseid.

Kanada aktsiakaubanduse seadused

See liigitamine on veelgi olulisem, arvestades, et Toronto börsi (TSX) kirjeldatakse kui 9. suurimat börsi maailmas, mis on kapitalisatsiooni osas suuruselt kolmas Põhja-Ameerika börs. See järgneb otse New Yorgi börsi (NYSE) ja Nasdaqi kannul. Ainuüksi varades on TSX turukapitalisatsioon naabruses 2,3051 triljonit dollarit.

Lisaks on kanadalastel läheduse ja sõbralike suhete tõttu sujuv juurdepääs väärtpaberitega kauplemisele NASDAQ ja NYSE börsidel Ameerika Ühendriikides. Ja need esindavad ka olulist aktsiakaubanduse võimalust, kuna nad on vastavalt maailma suurimad ja suuruselt teine ​​börsid.

Ehkki sellise kombineeritud suurusega maakleriturg pakub oma eeliseid, näiteks mastaabisäästu ja valikuvõimaluste rohkust, kaasneb sellega ka teatud kohustusi, mida väiksematel turgudel kauplejad ei koorma..

Selle juhendi eesmärk on anda kanadalastele ülevaade paremate börsimaaklerite võimaluste eristamiseks, et nad saaksid ära kasutada tugevusi, mis meelitavad nende kauplemismeetodeid.

Kui pole teisiti täpsustatud, siis eeldage, et selles juhendis loetletud hinnad on Kanada dollarites.

Erinevad juhtorganid, erinevad mandaadid

Kanadal puudub ühtne ühtne organ, mis reguleerib aktsiatega kauplemist, nii et vaatasime kahte domineerivamat börsi, et saada ülevaade oma valitsevatest kaubandusseadustest. Kuna Kanadas on kaubandustegevuse raskuskeskmeks Toronto börs (TSX) ja Kanada väärtpaberibörs (CSE), olid need meie tähelepanu keskmes.

Kanadal on kaks avalikku riskikapitalibörsi, nimelt TSX Venture Exchange (TSXV) ja Kanada Securities Exchange (CSE). Toronto börs (TSX) on kasvanud Kanada suurimaks.

Vahetult, eeldusel, et Toronto börs (TSE või TSX) sarnaneb Kanada New Yorgi börsi versiooniga, on TSX riskikapitalibörs (TSX-V) samaväärne NASDAQ väikeettevõtete või OTCBB börsidega. Turu nähtavuse osas on TSXV kuningas, kuigi CSE on parem kulude, lihtsuse ja tõhususe osas.

Vaatame Kanada aktsiakaubanduse seadusi nende peamiste kaubandusasutuste reguleerimise kaudu.

Märkus. Peaaegu kõik allpool esitatud on aja- ja ruumipiirangute tõttu kokku võetud ja lühendatud. Siin peaksid lugema need, kes soovivad omandada põhjalikumaid ja põhjalikumaid teadmisi.

Kanada väärtpaberibörs (CSE)

CSE aruandlusnõuded on lihtsamad, lisaeeliseks on see, et nad vähendavad noteerimise takistusi.

Kinnitamine edasimüüjana

 1. Börs võib vahendaja kinnitamisel oma tarkuses järgida neid juhiseid:
  1. Kas taotleja on tingimusteta heaks kiidetud vahendajana.
  2. Keelduge taotluse kinnitamisest eriti pärast seda, kui börs on kaalunud järgmisi olulisi tegureid, kuid mitte ainult nendega:
   1. – edasimüüjat ei peeta aususe, maksevõime, väljaõppe või kogemuste tõttu kvalifitseerimata, või –
   2. Börs leiab, et muidu pole selline kinnitamine avalikes huvides.

Taotleja õigused

 1. Kui börs teeb ettepaneku edasimüüja heaks kiita või sellest keelduda vastavalt tema tingimustele, on taotleja:
  1. Teavitatud avalduse kaudu põhjused, mille alusel börs teeb ettepaneku taotleja heaks kiita või tagasi lükata vastavalt tema tingimustele.
  2. Õigus edastada Börsi tehtud otsus edasikaebamisele.

Juurdepääs kauplemissüsteemile

 1. Edasimüüja ei tohi lubada ega luba kellelgi kauplemissüsteemile juurdepääsu, kui pole täidetud järgmised tingimused:
  1. See isik on tunnustatud kaupleja, kellel on head positsioonid Toronto börsil või TSX riskikapitalibörsil.
  2. Kauplemissüsteemi kasutamisel on edasimüüja sõnaselgelt nõustunud vastutama kogu süsteemi kasutamisest tuleneva vastutuse eest.

Kokkuvõte

Kanada kauplejal on ainulaadsed võimalused kasutada ära ulatuslikku kodumaist ja Põhja-Ameerika turgu. Kuid selleks, et see eelis võidaks muuta strateegiaks, peab kauplejal olema selgelt mõistetud tööriistad ja omadused, mis on vajalikud sellel turul edu saavutamiseks.

Selles juhendis antakse ülevaade kompromissidest ja konkurentsieelistest, mida selles piirkonnas tegutsevad veebimaaklerid pakuvad nii algajatele, aktiivsetele kui ka ise juhitud kauplejatele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author