Parima edasimüüja majutamine

Kuna suurem osa sellel lehel liikuvatest inimestest on veebidisainerid, kes tegelevad oma ettevõtte laiendamisega edasimüüjate hostimise kaudu, jõuame selle nurga alt.

Kuna oleme ise veebiagentuur, millel on PALJU hostimiskontosid (meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), oleme juba uurimistööd teinud ja valinud oma parima 5 edasimüüja hostimise ettevõtte hulgast USA (ja väljaspool).

Keskendusime peamiselt veebimajutajatele, kes pakuvad edasimüüjakontosid, mis sisaldavad nii cPanelit kui ka WHM-i (kuid sellest veel hiljem).

Kõrvalmärkus: meie nr 1 jooksmine on päris suur ajutine allahindlus, võtke see kinni kuni see kestab!

Oleme teinud analüüsi, edasimüüjate hostimise ülevaated & võrdlusi, nii et te ei pea seda tegema, tulemuseks on USA parimate edasimüüjate hostimisteenuste pakkujate nimekiri. Allolev tabel annab teile käepärase ülevaate – meie arvates – 5 suurimast edasimüüja hostist, järjestatud reitingu järgi, täpsustades kulusid kuu kohta, & nende parimad omadused.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.FunktsioonidKettaruumi kontode arvVeebisait
InMotioni logo 13,99 dollarit (allahindlus 50%) Piiramatu arv kontosid, 80 GB kettaruumi, pühendatud IP, tasuta arveldustarkvara! 80 GB Piiramatu
A2HostingLogo 13,19 dollarit Raha tagasi garantii igal ajal, tasuta SSL + serverid kogu maailmas. 30 GB 40
saidiplatsi logo 5 krediidi / konto eest 17,5 dollarit Suurepärane jõudlus, tasuta ühe klõpsuga SSL-i installimine, globaalne katvus – krediidipõhine süsteem, mis mõnele ei meeldi. 10 GB krediidi kohta 5
Greengeeksi logo 19,95 dollarit Super roheline, piiramatu kettaruum, Amsterdami andmekeskus Piiramatu 10
WP Mootori logo 290 dollarit (agentuuri programmi jaoks kohapeal puudub) Asjatundliku WP tugi, ülikvaliteetsed, väga kiired serverid. Piiramatu 15

„Kui valida on nii palju hostiettevõtteid, võib teie vajadustele vastava korraliku leidmine olla väga aeganõudev, eriti kuna näib, et nad kõik pakuvad samu funktsioone pisut erinevates hinnas, jättes enamiku inimeste mõtlema, kus erinevus seisneb…

Lisaks ülaltoodud tabeliülevaatele oleme loonud allpool ka pisut üksikasjalikuma top 5. Parimate veebimajutajate sorteerimiseks kasutasime järgmisi kriteeriume: tugi, taskukohasus ja jõudlus / võimsus. Naudi! ”

Matthew Rogers
Hostitoimetaja

Parim edasimüüjate hostimine USA-s – ülevaated mai 2020

1. InMotioni hostimine

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind:
13,99 dollarit
Kettaruum: 80 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Sportlik 90-päevane raha tagasi garantii, rohkem kettaruumi kui enamikul teistel edasimüüjate hostidel ja piiramatu konto moodustab isegi kõige põhilisema edasimüüjaplaani … InMotion teab, kuidas oma edasimüüja teenuseid turustada. Tavaliselt on nad tuntud oma kõrgema kvaliteediga ärile suunatud hostimiskavade poolest, kuid tavaliste veebimajutuspakettide kõrgete kulude taga on edasimüüjate teenuste üllatavalt taskukohane pakkumine.

Kõik plaanid sisaldavad tasuta domeeni, piiramatu arvu kontosid ja pahavara & DDoS-kaitse maksimaalse turvalisuse jaoks, tasuta arveldustarkvara, varukoopiad ja palju muud. Kombineerige kõik see 50-protsendise allahindlusega, mida nad praegu kasutavad, ja nad väärivad tõesti # 1 kohta!

Nende odavaim edasimüüjaplaan algab kõigest 13,99 dollarit (50% allahindlus) 

2. A2 majutamine

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind:
13,19 dollarit
Kettaruum: 30 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

A2 majutuse logo

A2-hostimine on veel üks host, kes teab, mida nad edasimüüjate hostimise puhul teevad. Ehkki nad pakuvad sarnase hinna eest vähem, pakuvad nad ka ülikiireid servereid teistes maailma riikides, pakkudes teie klientidele vajaduse korral globaalset haardeulatust. Mis meile A2-ga võrreldes InMotioniga tegelikult meeldib, on nende pühendumus WordPressi platvormi võimalikult optimeerimiseks. WP töötab nende serverites sujuvalt.

Kombineerige see igal ajal raha tagastamise garantiiga ja nad saavad hõlpsasti meie teise koha.

Nende edasimüüjate hostimisplaanid algavad 40 konto ja 30 GB salvestusruumi eest kõigest 13,19 dollarist.

3. SiteGround

Veebisait: www.siteground.com
Hind:
11,25 kr
Kettaruum: 10 GB konto kohta
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround logo

Kuigi SiteGround on tuntud oma eepilise jõudluse poolest WordPressiga (neid soovitab ju WordPress ise, mis on väga muljetavaldav), eelistame edasimüüjate plaanide jaoks InMotionit või A2. Pole sugugi, et nende esinemine poleks fantastiline, sest see on nii. Sama toega ja kõige muuga, mida võite oodata vingelt veebimajutajalt nagu SG.

See, kuidas nad hindavad oma edasimüüjate hostimiskavasid, töötab SiteGround krediidi süsteemiga, selle asemel et kontode / kettaruumi eest rohkem otse välja maksta (see võib natuke segadusse ajada, eelistame kindlasti teist süsteemi). Nende plaanid algavad vähemalt nõutavalt 5 ainepunkti = 5x 42 dollarit aastas – see on 17,5 dollarit kuus

4. GreenGeeks

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
19,95 dollarit kuus
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeksi logo

GreenGeeks pole kindlasti kõige odavam, kuid need on suurepärase jõudlusega, globaalsete andmekeskustega ja nad suunavad 300% tarbitavast energiast võrku! Need on ka väga skaleeritavad, annavad teile WHMCS-i litsentsi arvelduse haldamiseks, neil on suurepärased turvafunktsioonid ja vajadusel pakute tasuta rännet.

Nende odavaim edasimüüjaplaan algab 10 konto eest 19,95 dollarist kuus.

5. WP mootor

Veebisait: wpengine.com
Hind:
 Ei kohaldata
Kettaruum: Ei kohaldata
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WP Mootori logo

WP Engine on juba pikka aega olnud tippkvaliteediga hallatava WP-hostimise standard, seetõttu nimetame neid selles loendis. Ma ei hakka loetlema kõiki nende teenustega kaasnevaid funktsioone, kuna oleme siin mõnda aega … kuid see sisaldab üsna palju kõike, mida võite mõelda, alates SSL-idest kuni lõõskavate kiirete serveri seadistuste, CDN-i, eksperdi WP-toega, suure turvalisuse, automatiseeritud värskenduste ja palju muu jaoks.

Sellegipoolest takistab neid edasimüüjate jaoks kindlasti nende hinnastamine … neid pole. Nende edasimüüjate hostimiskavade kohta teabe saamiseks peate taotlema nende agentuuri programmi.

Kui kontrollite nende tavalist hinnakujundust väljaspool agentuuriprogrammi, on see 15 saidi kohta 290 dollarit kuus, mis on väga kallis, kuid siis on jällegi väga hea, mida nad teevad.

USA edasimüüjate võõrustajad teadlastele

USA edasimüüjate hostimine: kaevamine sügavamale

Mida otsida edasimüüjate hostimise uurimisel USA-s.

Nüüd on rohkem kui kunagi varem fantastiline idee käivitada veebiettevõtted. Ameerika ettevõtted saavad kasu sellest, kui 95% ameeriklastest on oma elu jooksul veebis oste teinud, neist pooled eelistavad Internetis sisseoste teha.

Uueks ja populaarseks meetodiks e-kaubandusest ja üldiselt uutest veebimeistritest kasu saamine on muutumas edasimüüjate hostiks. Kui hakkate edasimüüja hostiks, müüte hostimispinda edasi ettevõtetele, veebiagentuuridele, uutele veebihalduritele jne. See on tellimuspõhine, nii et võiksite saada teile tõeliselt head kasumit.

Ettevõtte jaoks parima edasimüüja hostimise valimine on kas sujuv protsess, mis toob sisse sissetuleku, või tohutu peavalu ja kasumi kaotamine tehniliste raskuste ja halva toe tõttu.

Oluline on uurida mitmeid võimalusi veebihostide jaoks, mis pakuvad taskukohaseid pakette, et saaksite valida usaldusväärse paketi. Kui kasutate esimest leitud varianti, võiksite leppida teenusega, mis pole teie ettevõttele kõige parem.

Et teada saada, mis teeb suurepärase edasimüüja hostiks, peaksite teadma, mis iseloomustab suurepärase teenuse pakkumist. Need on mitu asja, mida Ameerika Ühendriikides edasimüüjate võõrustajate uurimisel tasub tähele panna, ja näpunäiteid, kuidas teada saada, kas teile pakutakse parimat teenust. Btw, lõime ka võrdlusi Austraalia edasimüüjate hostimise ja Ühendkuningriigi edasimüüjate hostimise kohta.

Mis on edasimüüja hostimine?

Neile, kes pole endiselt kindlad edasimüüjate hostimise osas, võib see pisut segadusse ajada, kui teil pole täpset ärisuhet. See on teenus, mida pakuvad USA veebimajutajad üksikisikutele, ettevõtetele ja organisatsioonidele.

Alustuseks ostetakse veebiruum suuremalt serverilt ja müüakse see ettevõtetele, kes soovivad (ise või veebiagentuuri) kujundatud ja edasimüüja hosti hallatavat veebisaiti. Edasimüüjate hostid kujundavad neile sageli ettevõtte veebisaidi või saidi, pakuvad lehtedele ajakohast teavet ja käitlevad klienditeenindust. Need üksikasjad põhinevad aga kõik sellel, mida peamine hostiteenus pakub edasimüüjatele, kellega nad töötavad.

Edasimüüjate hostimine on veebisaitide arendajatele suurepärane viis oma praktika laiendamiseks, võrgu laiendamiseks ja sissetuleku suurendamiseks.

Pange tähele, et ettevõtted ootavad võõrustajatelt professionaalset teenindust: nad usaldavad oma saitide haldamist ja funktsionaalsust palju, nii et teie ülesanne on tagada, et teie valitud peamine host oleks kvaliteet. Vastasel juhul kaotate ebausaldusväärsuse tõttu palju raha. Mõne olulise komponendi põhjal on oluline hinnata, mida mitmed potentsiaalsed hostid pakuvad.

Maksumus

Raske on välja arvutada, kui palju võite rahaliselt endale lubada kulutada edasimüüja hostimisteenusele. Te ei tea, kes on teie tulevased kliendid või kui palju ruumi nad maksavad, samuti seda, kui palju kliente teil on. Sõltumata sellest, soovite saada taskukohast paketti, mis töötab endiselt korralikult ja professionaalselt. Peate arvutama ligikaudse eelarve ja hindama, kui palju ruumi soovite igale kliendile eraldada, ja valima plaani, mis võimaldab teil vastavalt kohandada.

Sõltuvalt igast kliendist peaksite saama vastavalt kliendi vajadustele ka erinevaid plaane üles seada. Ühel kliendil võiks olla 1 GB ruumi, teisel 3 GB või isegi 10 GB. Kuigi klientidele ruumi ettevalmistamine võib olla keeruline, pidage meeles, et saate alati mitu plaani kohandada või seda pakkuda.

Isegi Ameerikas ärge kunagi lootke, et leiate tasuta veebimajutusteenuse. Te peaksite vältima isegi uskumatult odavaid plaane, kuna need on tõsi jaoks liiga head ja tõenäoliselt kalduvad kukkuma.

Ribalaius / kettaruum

Kontrollige alati nii ribalaiust kui ka kettaruumi limiite, kuna need määravad ära, kui suurt teie klientide saiti saavad saada, ja kui palju andmeid neil on lubatud igakuiselt kasutada..

cPanel / WHM saadaval

Ameerika Ühendriikides on cPanel veebisaidi majutamise standard. See pakub graafilisi liideseid ja automatiseerimisvahendeid juhtpaneeli kujul, mis võimaldavad hostidel ja nende klientidel oma saite hõlpsalt hallata. CPaneli tõttu ei pea te edasimüüja hostina mõistma keerulist arvutitarkvara ja kodeerimist.

WHM (Web Host Manager) on süsteem, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt hallata oma cPaneli kontosid kõigi klientide jaoks. Need käivad käsikäes ja kui pakute WHM-i ja cPaneli hooldust, osutate klientidele palju hõlpsamat ja arusaadavamat teenust. Saate seadistada pakette ja plaane, vaadata statistikat ja hostida mitut täiendamise / alandamise kontot. On haruldane, et isegi odavamatel edasimüüjate hostimise ettevõtetel pole WHM-i, kuid see ei kahjusta kunagi kontrolli.

Serveri asukohad

See on üks olulisemaid ja tähelepanuta jäetud punkte selles loendis! Veenduge alati, et teie server asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Seda on lihtne eeldada, kuna meil on juurdepääs globaalsetele veebisaitidele, mida saame majutada ükskõik kust. Kui otsustate oma turgu välismaal laiendada, vähendab CloudFlare viivitusi.

Uptime

Veenduge, et kõik serveri poolt teile müüdavad väited (nt 99% tööaeg) saaksid varundada oma müügikohta. Lugege võimalusel arvustusi, et näha, kas teistel tekkis enne investeerimist viivitusi.

Klienditugi

On ülioluline, et teie server võimaldaks 24 tunni ööpäevaringset tuge ja / või reaalajas vestlust kasutavate klientide täielikku suhtlust. Kliendid loobuvad oma plaanidest, kui nad arvavad, et saavad mujalt parema tugisüsteemi ja kui kõik saidiga seotud probleemid lahendatakse viivitamata.

Lubatud kontode arv

See on oluline meeles pidada, kui vaadata serveri ribalaiuse ja ruumi valikuid. See määrab, kui palju äri võite võtta ja teie potentsiaalse sissetuleku. Soovite veenduda, et teil pole liiga palju kontosid saadaval, vastasel juhul kahjustab see kõigi mahutavust ja ribalaiust. Püüdke oma ettevõttes säilitada tasakaal, nii et keegi ei tunneks ennast lühendatuna.

Muud omadused / tehnilised andmed

Muud asjad, mida tuleks arvestada, on kiiruse optimeerimine (kas nad pakuvad SSD-salvestust või LiteSpeedit?), RAM (piisab 1 GB juhuslikust mälust), ketta IO (umbes 2 MB), igapäevased varukoopiad, SSL-sertifikaadid (peaks olema tasuta), piiramatu ribalaius ja protsessor (mitu tuuma on saadaval?).

Kasuks tuleb ka ühe klõpsuga installiskriptirakenduste (nt WordPress või Joomla) installimine, mis on cPaneli standardvarustuses.

Kui olete kõikidest kaalutlustest üle, pidage meeles, et teie uuringud tasuvad end ära, kui suudate edasimüüjana hostina teenida lisatulu!

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author