Parim VPS-i majutamine Austraalias

Enne kui jõuame VPS-i hostimiskategooria kolme paremasse kategooriasse, veenduge, et teaksite, mida soovite, kuna VPS-i hostimist on palju erinevaid (see pole kindlasti sama, mis teie tavalised veebimajutuspaketid).

Peamised neist on ise hakkama saanud (olete tehniline isik ja saate selle ise üles seada) ja õnnestus (keegi teine ​​hoolitseb kõige tehnilise eest). Kui infrastruktuur läheb, võite minna füüsiliste arvutitega… või minu eelistus, pilve vps hostimine, mis kasutab teie konto loomiseks serverite võrku, nii saate suvalises asukohas sujuvalt üles või alla skaleerida ja peaaegu kohe.

Meie number 1 on spetsialiseerunud pilve-VPS-ile, nr 2 ja nr 3 on traditsioonilised VPS-id.

Parim VPS Austraalia jaoks: meie parim 3 võrdlus – mai 2020

VeebimajutusettevõteÜldine hinnang Algushind / kk.Kettaruumi käivitusplaan on täielikult hallatav? Üks lause analüüs (ainult 5 parimat) ArvustusedVeebisait
saidiplats2 80 dollarit 40 GB JAH Välkkiire, tasuta CDN (globaalne leviala), WordPressi ametlikult soovitatud, 30-päevane raha tagasi garantii = võida! SiteGround ülevaade
Ülioluline 29,90 dollarit 25 GB EI (hallatakse alates 249,90 dollarist kuus) Austraalia serverid, väga taskukohased paljundiahelad! Ülioluline ülevaade
Digitaalne Vaikse ookeani piirkond 24,92 dollarit 25 GB EI (hallatakse alates 58,25 dollarist kuus) Palju valikut! Digital Pacific Review

# 1 SiteGround

SiteGround kasutab tippkvaliteediga pilve VPS-i, et pakkuda teile absoluutselt parimat jõudlust. SSD-dega kõikjal, automaatselt mastaapsed funktsioonid, täielikult hallatud, kaasas tasuta CDN … see on no-brainer imho!

Ja lisaks nende 4 fikseeritud plaanile võimaldavad nad teil isegi oma hostikava luua. Nad löövad võistluse tõeliselt veest välja!

saidiplats2

Kasutuslihtsus

90%

Taskukohasus

90%

Jõudlus / jõud

85%

# 2 Ülioluline

Crucial on üks nendest hostiettevõtetest, kellel on väga hea maine ja mõjuv põhjus.

Aussies-põhiste serveritega, ööpäevaringselt toetatavaga (jeti, ööpäevaringselt, aastaringselt) ja infrastruktuuriga, mis saab hakkama peaaegu kõige sellega, mille peale viskate, ei saa te tõesti valesti minna!

Need tüübid on toredad, kui olete just see tehniline inimene, kes soovib täielikku kontrolli!

CrucialLogo

Kasutuslihtsus

85%

Taskukohasus

70%

Jõudlus / jõud

85%

# 3 Digitaalne Vaikse ookeani piirkond

Digital Pacific on üks esimesi ettevõtteid, kes hakkas Austraalias hostimisteenuseid pakkuma.

Üks asi, mis eristab neid loendis olevatest teistest, on nende pakutavate vps-pakettide / serverite hulk. Neil on 4 võimalust nii enda kui ka hallatavate VPS-ide jaoks. Nende hallatavad teenused on ka palju soodsamad kui meie nr 2.

digpatsiifiline

Kasutuslihtsus

85%

Taskukohasus

85%

Jõudlus / jõud

70%

VPS hosting graafik Austraalias

VPS-serverid: kiire kokkuvõte

Mis on VPS?

Üks samm jagatud hostimise kohal ja vaid üks samm alla pühendatud serverite hostimise. VPS-i (virtuaalse privaatserveri) hostimine on tavaline lahendus veebisaitidele, mis on ühiskasutusega hostimisteenusest välja kasvanud.

Virtuaalsete privaatserverite paremaks mõistmiseks kujutlege väravatega naabruskonda. Kui kõik naabruskonnas elavad rohkem privaatsust kui need, mis asuvad suures korterikompleksis (jagatud hostimine), elavad nad siiski naabruses asuvate inimeste seas. Avardatud naabruses elavad inimesed kulutavad rohkem raha, kuid neil on ka oma kodu osas veel mitu kujundusvõimalust. Kuigi neil pole nii palju võimalusi kui kellelgi, kes elab maapiirkonnas asuvas mõisas (spetsiaalne serverimajutus), on väravatega piirkonnas elamine luksuslik ja enamasti privaatne.

Virtuaalse privaatserveri veebisaitidele antakse rohkem privaatsust ja loomingulist kontrolli kui jagatud hostil. Selle asemel, et jagada ruumi ja ribalaiust serveri iga saidiga, majutab VPS eraldi veebisaite väiksemates ruumides, mida nimetatakse konteineriteks. Need konteinerid pakuvad märkimisväärselt rohkem privaatsust ja ruumi kui see, mida pakub jagatud hostimisteenus. Ehkki VPS-i hostimine on funktsioonide osas sammu võrra jagatud hostimisest kõrgemal, kehtib see ka hinna osas.

Miks oleks teil seda tüüpi hostimist vaja??

Kuigi jagatud hostimine on uute veebiarendajate jaoks tavaliselt esimene (ja mõnikord ka viimane) võimalus, saavad paljud inimesed kiiresti kogemusi ja suurendavad oma saite hosti võimalustest kaugemale. Kuigi paljud virtuaalserverisaidid pakuvad „piiramatut” ruumi, on see pigem ennustus kui fakt. Ükski serveriruum ei ole tegelikult piiramatu, seega ennustavad jagatud hostimisteenused potentsiaalsete klientide lehti, et nad püsiksid serveris neile eraldatud ruumist vähem. Kui arendate välja eduka saidi, mis meelitab ligi suurt veebiliiklust, on tõenäoline, et ühine host peab teid lõpuks välja tõrjuma. Ehkki see võib tunduda kahetsusväärne, on see märk sellest, et teie veebisait on atraktiivne ja vastab oma kavandatud potentsiaalile.

Pärast saidi arendamist, mis on ühise masina jaoks liiga suur, on järgmine loogiline samm VPS-hosti teenuse hankimine. VPS-i hostimissaidid pakuvad rohkem ruumi, ribalaiust ja privaatsust, kui tavalise jagatud hostiga on lubatud. Need teenused on ka kallimad kui jagatud host, seetõttu on oluline luua järjekindel meetod oma veebiruumi toetamiseks. Kui soovite oma saidi rolli veebis märkimisväärselt suurendada, on VPS-i hostimine hädavajalik. Sellegipoolest, kui te tegelikult ei asu Austraalias, on meil populaarseimad veebimajutuste loendid järgmistes riikides: Ühendkuningriik, Iirimaa, Kanada, NZ, & Singapur

Plussid

  • Taskukohane: Ehkki VPS-i hostimine maksab märkimisväärselt rohkem kui jagatud hostimine, antakse teile rohkem ruumi, ribalaiust ja loomingulist kontrolli, mis kõik on veebisaidi õnnestumiseks hädavajalikud. Kui loote ärihuvidega veebisaiti, kaaluge VPS-i majutamist investeeringuna tulevase kasumi teenimisse. Hoolimata sellest, et VPS on kallim kui jagatud hostimine, on mõlemat teenust spetsiaalse serverimajutuse hind häirinud.
  • Töökindlus: Arvestades VPS-i majutamisega seotud hinda, võivad kliendid oodata teatavat usaldusväärsust. Paljusid virtuaalserverisaite on süüdistatud selles, et nad müüvad klientidele rohkem serveripinda või kui nad seda müüvad, enamik tasuta veebimajutajaid teevad sama. See tava põhjustab paljude veebisaitide juhusliku kustutamise või veelgi hullem, põhjustades täieliku serveririkke. Üleminek on VPS-i hostimise valdkonnas äärmiselt haruldane nähtus.
  • Täielik kontroll: VPS-i hostid pakuvad klientidele lisaks mitmetele disainirakendustele (või juhtpaneelidele, näiteks cPanelile) virtuaalse opsüsteemi käitamise võimalust. Seda tüüpi tarkvara korral on klientidel saitide üle täielik loominguline kontroll.

Miinused

  • Tehnilised teadmised: Ehkki olete projekteerinud saidi, mis on juba ühiskasutatava hostimise võimalustest mööda läinud, on üldise veebikujunduse osas siiski võimalus, mida teate väga vähe. Kuna paljud algajate saidid tuginevad lihtsatele HTML- või WordPress-installidele, ei pea kasutajad põhitoimingute tegemiseks olema täielikult asjatundlikud. Kui lülitate VPS-hostile, mille tarkvara pakub täielikku loomingulist kontrolli, võite astuda ala, kus teil pole eelnevaid teadmisi. VPS-i platvormide vähene kujundus võib muuta saidid odavaks või puudulikuks, hoolimata sellest, et nende platvormide eest makstakse märkimisväärselt rohkem.
  • Hinnahüpe: Ehkki VPS-i hostimine on omaduste osas ilmselgelt soodsam tehing kui jagatud hostimine, võib hinnakujundus veebidisainerite jaoks eelarves sageli pisut kallineda. Kuna veebimajutus tasub iga kuu, leiavad mõned veebidisainerid, et maksaksid VPS-hosti eest enne, kui nende sait on nende platvormide jaoks tõeliselt valmis. See võib viia eelarvete ammendumiseni enne, kui vastav sait on toimiv või kasumlik.
  • Hooldus: Kuigi VPS-i hostimine pakub rohkem funktsioone ja privaatsust, ei tule see ilma juhuslike probleemideta. VPS-saidid nõuavad veebidisainerilt regulaarsemat hooldust, ülesanne, mis nõuab ilmselgelt märkimisväärselt palju tehnilisi teadmisi. Kui teil neid tehnilisi teadmisi pole, võite leida endale suuri summasid kolmandate osapoolte saidi remondiks.

VPS KKK

Mida tähendab mõiste „virtuaalne” mõistena virtuaalne avalik server?

Arvestades VPS-i hostimises sisalduvat täiustatud tarkvara, saavad ettevõtted luua virtuaalseid arvuteid ja neid füüsiliste masinate sees käitada. Nendes virtuaalsetes arvutites on rühm veebisaite, millest igaühele on tagatud täieõigusliku opsüsteemi (tavaliselt Linuxi), mitme kujundusrakenduse ja tõhusa serveri eelised..

Kas see pole sama, mis jagatud hostimine?

Ei. Jagatud hostimise (odava veebisaidi hostimise tüüp) korral jagavad kõik veebisaidid ühte masinat (kas füüsilist või virtuaalset). VPS-i hostimisel omistatakse ühele veebisaidile üks virtuaalne masin. Jagatud hostimise korral ei julgeta kliente luua saite, mis meelitaksid ligi veebiliiklust ja kulutaksid suures koguses ribalaiust. VPS-i hostimisel saate luua palju suuremaid saite, mis serveriruumist järsku ei kao.

Kas virtuaalne privaatserver on parem otsingumootori optimeerimiseks?

Jah, aga mitte otse. Google, Bing ja muud otsingumootorid seavad prioriteedi saitidele, mille laadimisajad on suhteliselt kiired. Kui teil on sait jagatud hostis või halvasti hallatud server, siis langeb teie veebisait pikkade laadimisperioodide tõttu otsimootori optimeerimisele. VPS-hostis olevad saidid ei konkureeri ribalaiuse pärast, see tähendab, et need laadivad kiiremini ja tõusevad Google’i edetabelis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author