Parim Suurbritannia WordPressi hostimine üle vaadatud!

Digitaalagentuurina, millel on PALJU WordPressi hostimiskontosid (meil on palju kõrvalprojekte,), on meil üsna korralik ettekujutus sellest, kes on Ühendkuningriigi parimad WordPressi hostimisteenused.

Ehkki meil on allpool käepärane hostimise võrdlustabel ja kirjutasime isegi üksikuid WordPressi hostimisülevaateid lehest allapoole, oleme teadlikud, et kõigil pole aega seda kõike läbi lugeda … Asugeme siis lihtsalt asja juurde.

12 parimat Ühendkuningriigi WordPressi hostimisteenust on:

 1. Hostinger – parim WordPressi üldine hostimine
 2. Kinsta – kõige paremini hallatav WordPress-host
 3. SiteGround – suurepärane WordPressi hostimine
 4. A2-hostimine – parim WordPress-hosting edasimüüjatele
 5. WP mootor – teise koha hallatav WordPressi host
 6. GreenGeeks – parim roheline hostimine
 7. eUKhost
 8. Südame Internet
 9. HostGator
 10. InMotioni hostimine
 11. Sinine vaim
 12. Unenägude vaim

Contents

Miks on tahke WordPressi hostimine oluline?!

Teie WP-teenuse pakkuja kvaliteet võib teie saidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada.

Võtame veebisaidi kiiruse Näiteks kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga teie saidi laadimise sekundi järel lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik WordPressi host on ülioluline!

Mõned kaubamärgid, mis viitavad meie sisule:

Objekte saitidel

Allolev tabel annab teile kiire ülevaate meie isiklikest kolmest WordPressi hostist Ühendkuningriigis.

Lehe alt edasi läheme üksikasjalikumalt kokku 12 WordPressi hostimise arvustusega. Parima hinna ja kvaliteedi tagamiseks soovitame jääda ühte kolmest top 3-st!

WordPress-hosting ettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumLoomusedArvustusedVeebisait
Hostingeri logo 0,80 kr (4-aastase plaani suur müük) 10 GB

 • Väga taskukohane
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Vastuvõtlik tugi
 • Suurbritannia serverid + globaalne võrk = võitja!

Hostingeri ülevaade
Kinsta 30 dollarit 10 GB
 • Suur jõudlus
 • Londoni server
 • kasutab Google’i pilvplatvormi
 • CDN kaasas
Kinsta ülevaade
saidiplats2 2,95 kr (alla 8,95 kr, ainult esimesel arvel) 10 GB
 • Väga kasutajasõbralik
 • Andmekeskus Londonis
 • Välkkiire
 • Suur tugi
SiteGround ülevaade

Meie 12 parimat WordPressi majutuse arvustust aastaks 2020

1. Hostinger – parim WordPressi üldine hostimine

Hostingeri logo

Veebisait: www.hostinger.co.uk
Hind:
0,80 kr
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat

Hostinger on hetkel meie absoluutne lemmik WordPressi host, väärtus, mille saate vaid 0,80 naela eest, on väga muljetavaldav!

Nad kasvavad praegu nagu hullud (üle 29 miljoni kasutaja) ja seda mõjuval põhjusel! Nende WordPressi hostimisplaanid pakuvad kõiki funktsioone, mida enamik konkurente pakuvad, kuid Hostinger teeb seda vaid murdosa kulude eest … kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Kuid asi, mis eristab Hostingeri muust, on nende sisseehitatud protsess WordPressi saitidele. Registreerimise, domeeninime ühendamise, WordPressi installimise kasutajakogemus … see on sujuv.

See on kiire, ülilihtne ja lihtsalt töötab. Muljetavaldav värk!

Kui rääkida WordPressi hostimisfunktsioonidest, on neil kõik kellad ja vilinad nagu uusimal PHP-l, kohandatud vahemälupistikprogrammil jõudluse suurendamiseks, väga kindlad turvaelemendid nende partnerluse kaudu BitNinjaga, tagatud 99,9% tööajaga, 24/7 WordPressi klient tugi… ja neil on 30-päevane raha tagasi garantii!

Ja igaks juhuks, kui seda vajate, on kõik plaanid kaasas Githubi integreerimisega (tehnilisemate väljatöötajate / disainerite jaoks).

Andmekeskuste asukohtade osas pole neid mitte ainult Ühendkuningriigis, vaid ka Ameerika Ühendriikides, Hollandis, Leedus, Singapuris, Brasiilias ja Indoneesias. Nii et kui teie sihtturg asub mõnes teises riigis või välismaal, on nad teid kaitstud.

Nende odavaim WordPressi plaan on ainult 0,80 kr (tohutu müük) ja võimaldab 1 saiti, alustamiseks täiuslik.

Hostingeriga ei saa tõesti valesti minna!

Plussid

 • Väga taskukohane
 • Serverid Suurbritannias
 • Ekspert WordPressi tugi
 • Suurepärane kasutajakogemus

Miinused

 • Ei kohaldata

2. Kinsta – kõige paremini hallatav WordPress-host

Kinsta WordPressi hostimise logo

Veebisait: kinsta.com
Hind:
30 dollarit
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat, piletid

Kinsta kuulub täielikult hallatavate WordPress-i hostiteenuse pakkujate kategooriasse. See tähendab, et teil on meeskond inimesi ja kohandatud rakendusi, mis jälgivad ja kohandavad pidevalt sätteid, kui see on vajalik teie WordPressi saidi toimimise maksimeerimiseks.

Oma saitide majutamiseks kasutavad nad Google’i pilvplatvormi ja neil on üle 15 andmekeskuse asukoha kogu maailmas, mille hulgast saate valida. See erineb tavalistest jagatud hostimissüsteemidest väga palju, Kinsta annab igale saidile nende privaatserveri ressursid, nii et olete täielikult kaitstud teiste potentsiaalselt problemaatiliste saitide eest … kuna teie sait on ainus “majas”.

Lisaks on teil serveritasemel vahemälu, integreeritud CDN, tasuta SSL, taastamine ühe klõpsuga, keskkonnad ja palju muud.

Kõik ülaltoodu on ka lisakulude põhjus … Soovitame Kinstat suurematele, ressursimahukamatele saitidele, mis on mõeldud globaalsele publikule, siis on lisakulu täiesti õigustatud. Kui soovite võõrustada oma väikese ja keskmise suurusega ettevõtte saiti või ajaveebi või midagi muud, mis pole massiline e-poe pood, üldine ülitiheda liiklusega sait ega foorum, annaks SiteGround teile parima väärtuse.

Nende plaanid algavad 30 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: Php-töötajatel põhinevad limiidid, 30-päevane raha tagasi garantii, tasuta SSL, tasuta CDN, eepiline turvalisus, jõudluse analüüs, tööaja jälgimine, DDOS-i tuvastamine jne.

Plussid

 • Google’i pilveplatvorm
 • Ülimalt kõrge turvalisus
 • Väga kogenud
 • Saidi tasuta ränded
 • Ülimalt skaleeritav

Miinused

 • Natuke kulukam

3. SiteGround – suurepärane WordPressi hostimine

saidiplats2

Veebisait: www.siteground.com
Hind:
2,95 kr
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround on veel üks suurepärane WordPressi host. Nende WordPressi spetsialiseeritud plaanid on hästi optimeeritud ja pakitud WP spetsiifiliste funktsioonidega. Neil on kiired andmekeskused kogu maailmas, sealhulgas Londonis, ja mis kõige tähtsam – tugi on tipptasemel.

Toitlustamise ja WordPressiga kohanemise osas on nad fenomenaalse töö ära teinud kohandatud vahemällusüsteemiga (nn SuperCacher) – kohandatud pistikprogrammiga, mis muudab SSL-i lisamise ja vahemällu salvestamise ühe klõpsuga tööks, automatiseeritud värskendused ja palju muud.

Lisaks pakuvad nad isegi 30-päevast raha tagasi garantii … mis muudab nad absoluutselt mõttetuks!

Neil on 3 WordPressi hostimiskava, nende kõige taskukohasem plaan algab alles nüüd 2 naela.95 / kuu (69% tavahinnast soodsam)!

WordPressi majutuse funktsioonid: Tasuta SSL, tasuta CDN, WP spetsialiseeritud tugi, mida soovitab WordPress, kohandatud pistikprogramm vahemällu salvestamise ja SSL-i võimaluste jaoks, automaatvärskendused, automatiseeritud WP-migratsioon ja palju muud.

Plussid

 • Tasuta SSL + CDN
 • Teenindajad Londonis
 • Ekspert WordPressi tugi
 • Kasutajasõbralik

Miinused

 • Uuenduskulud on natuke kõrged

4. A2-hostimine – parim WordPress-hostimine edasimüüjatele

A2 hostimise logo

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind:
3,92 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

A2 Hostingil on nii jagatud hostimine, mis toetab WordPressi, kui ka hallatud WP hostimisplaanid selle täiendava meelerahu saavutamiseks. Nende serverid on väga hästi optimeeritud vahemiku CMS-ide jaoks, sealhulgas ka WP, nii et te ei vaja hallatud plaani, kui te just ei soovi WordPressi lisafunktsioone (mille leiate allpool). Neil on ka mitu andmekeskust kogu maailmas (Amsterdam Suurbritannia jaoks) ja neil on fantastiline tugi.

Kõigil nende jagatud hostimisplaanidel on piiramatu kettaruum, tasuta SSL, igal ajal raha tagasi garantii (mis on üsna puhas) ja tasuta ränne.

Nad pakuvad 3 hostipaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd 3,92 dollarit kuus (algselt oli 7,99 dollarit kuus). Hallatava WordPressi hostimine algab 12,97 dollarist.

WordPressi hostimise funktsioonid: Tasuta SSL, CDN, SSH, saidi paigutamine, lihtsad WP varukoopiad, LiteSpeed’i vahemälu.

Plussid

 • Suurepärane etendus
 • Hea edasimüüjatele
 • Väga taskukohane

Miinused

 • Ametlikku WordPressi soovitust pole (see on põhjus, miks SiteGround on meie loendis kõrgem)

5. WP Engine – teise koha hallatav WordPress Host

wp mootori logo

Veebisait: wpengine.com
Hind:
 35 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WP Engine on hallatav WP host läbi ja läbi, tegelikult on see ainus asi, mida nad teevad, ja nad teevad seda hästi! Nii nagu mõned teised hostid, mille me üle vaatasime, ehitasid nad ka kohandatud vahemällu plugina nimega EverCache JA neil on laadimisaegade minimeerimiseks CDN. Nad on üks kiiremaid WordPressi hostasid ümber.

Nende hinnakujundus põhineb kuukülastajate arvul, mitte kettaruumil. Stardikava viib teid 25k piiri lähedale, siis tõuseb see sealt üles.

Nende ööpäevaringne tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Neil on ka väga muljetavaldav värskendusprotsess, kus nad testivad enne WP-faili esitamist kõiki suuremaid WP-värskendusi. Samuti pakuvad nad arendus-, lavastus- ja tootmiskeskkondi ning tasutaSSL-i.

Nende odavaim plaan algab 35 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: DDOS-i kaitse, ohtude tuvastamine, arendus / lavastus / tootmiskeskkond, globaalne CDN, kohandatud vahemälu.

Plussid

 • Suur tugi
 • Väga usaldusväärne ja kogenud
 • WP hostimise turuliider

Miinused

 • Natuke kallim

6. GreenGeeks – parim roheline hostimine

GreenGeeksi logo

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
2,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, kes lihtsalt teavad, et see suureks teeb. Kuigi nende peamine konks on see, kui keskkonnasõbralikud nad on (millised nad tegelikult on, pannes nende energiatarbimise kolm korda tagasi võrku). Nende WordPressi hostimise jõudlus on üsna muljetavaldav.

Nad pakuvad piiramatut kettaruumi igas plaanis, neil on mitu andmekeskust Kanadas ja USA-s, tasuta SSL, tasuta migratsioon ja palju muud. Neil on ka ööpäevaringne tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii juhuks, kui te pole nende teenustega rahul.

Nende odavaim plaan algab 2,95 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: Tõhustatud WordPressi turvalisus, WP-migratsioon, CDN-i integreerimine, automaatsed WP-värskendused.

Plussid

 • Taskukohane
 • Ülimalt roheline
 • Hea turvalisus

Miinused

 • Konkurentsil on tugevamad WP-funktsioonid (kuid ka need on kõrgema hinnaga)

7. eUKhost

eUKhosti logo

Veebisait: www.eukhost.com
Hind:
3,99 kr
Kettaruum: 5 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

eUKhost on veel üks suurepärane kohalik WordPressi host, millel on 4 andmekeskust Ühendkuningriigis. Kõigi nende plaanide juurde kuulub tasuta domeen, ööpäevaringne tugi, automatiseeritud varundamine ja lukustatud hinnad juhuks, kui need tulevikus kulusid suurendavad.

Samuti pakuvad nad WordPressi optimeeritud hostimist, alustades 5 GB kettaruumist ja põhiplaanis kuni 5 saiti. WP-kavadega on kaasas automaatne pahavara skannimine, mis otsib teie faile pahavara, skriptisüstide, saitideülese skriptimise (XSS) rünnakute ja muu jaoks. Neil on ka DDOS-kaitse, ekspertide tugi, suurepärane tulemüür ja see, mida nad nimetavad WordPressi tööriistakomplektiks. Tööriistakomplekt sisaldab lavastamist, kloonimist & sünkroonimine, ühe klõpsamisega kõvenemine, WP hõlpsa migreerimine, ühe klõpsuga WP sisselogimine ja palju muud.

Nende plaanid algavad 3,99 naelsterlingilt.

WordPressi hostimise funktsioonid: WordPressi tööriistakomplekt, spetsiaalne tugi, W3 kogu vahemälu, WordPressi versioonihaldus, pluginate haldamine, DDOS-kaitse, WP-tulemüür.

Plussid

 • Taskukohane
 • Kohalik Ühendkuningriigi host
 • Hea turvalisus

Miinused

 • 5 GB pole nii palju kettaruumi

8. Südame Internet

Südame Interneti logo

Veebisait: www.heartinternet.uk
Hind:
9,49 kr
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Südame Internet on tuntud kogukonnale tagasi andmise eest, kuna nad toetavad mitmesuguseid üritusi ja konverentse. WordPressi hostina on need ka üsna kindlad. Ettevõttesisese WP spetsialiseeritud toe, piiramatu ribalaiuse ja kettaruumi, tasuta migratsiooni ja ülikiire seadistamise abil on need hea valik.

Sellegipoolest on hind pisut suurem kui konkurents ja pidage meeles, et neil pole väljaspool Ühendkuningriiki andmekeskusi … nii et näiteks USA vaatajaskonnani jõudmiseks oleks teil vaja CDN-i.

Nende plaanid algavad 9,49 naela kuus

WordPressi hostimise funktsioonid: Spetsiaalne tugi, WP migratsioon, piiramatu kettaruum.

Plussid

 • Kohalik hostimisteenus
 • Piiramatu kettaruum

Miinused

 • Kallid

9. HostGator

Hostgatori logo

Veebisait: www.hostgator.com
Hind:
 5,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Ehkki HostGator on hostimistööstuses veteran, on nende WordPressi plaanid tegelikult üsna uued ja toimivad palju paremini, võrreldes nende ülimalt odavate jagatud veebimajutuskavadega. Nende WP-hostimine kasutab pilvearhitektuuri, mis võimaldab ühe klõpsuga skaleerimise võimalusi. Samuti pakuvad nad automaatne varundamine ja ühe klõpsuga taastamine, tasuta rändamine ja täiustatud turvalisus taaskord WP-spetsiifilised rünnakud.

Suurbritannias pole neil aga ühtegi serverit, nii et teistes riikides korralike laadimisaegade saamiseks oleks teil jällegi vaja CDN-i.

Nende WordPressi hostimisplaanid algavad 5,95 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: Tasuta SSL, pilvemajutus, ekspertide tugi, domeeni privaatsus, pahavara automaatne eemaldamine.

Plussid

 • WP ekspertide tugi
 • Skaalautuvad
 • Taskukohane

Miinused

 • Tasuta CDN-i pole

10. InMotioni majutamine

InMotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind:
7,26 dollarit
Kettaruum: 40 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

InMotion Hosting on tuntud oma ärilahenduste ja väga kvaliteetsete veebimajutusteenuste poolest. Kuid enamik inimesi ei tea seda, et nad pakuvad ka WordPressi lahendusi. Need on natuke kallimad, kuid pakuvad suurepäraseid tulemusi!

Alustame turvalisusest, kuna see on üsna oluline teema. InMotion pakub DDOS-i kaitset, häkkimiskaitset ja kohandatud tulemüüri, millest piisab ka kõige agressiivsemate rünnakute jaoks. Mis puutub muudesse funktsioonidesse, siis kõigi plaanide juurde kuulub 90-päevane raha tagasi garantii, lavastuskeskkond, lohista-n-tilk-lehe ehitaja ja palju muud.

Neil on ka suurepärane tugimeeskond juhuks, kui teete oma saidi segadusse ja vajate abi. Suurbritannias ei ole neil aga ühtegi serverit, mis on pisut segane.

Nende plaanid algavad 7,26 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: Hallatud värskendused, täiustatud turvalisus, lavastuskeskkond, eelinstalleeritud WordPress, tasuta domeen, lohistage lehe koostaja.

Plussid

 • Tasuta domeeninimi
 • Usaldusväärne
 • 90-päevane raha tagasi garantii
 • Hea turvalisus

Miinused

 • USA serverid võivad jõudlust aeglustada

11. Sinine vaim

Bluehost logo

Veebisait: www.bluehost.com
Hind:
19,99 dollarit
Kettaruum: 30 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Bluehost on enamasti tuntud oma odava 3,95 dollarise jagatud hostimispaketi poolest, kuid nad pakuvad WordPressi hostimist ka oma VPS-serverites. Hind on natuke kõrgem, kuid jõudluse kasv on märgatav. Nende WP-plaanid hõlmavad tasuta SSL-i, SiteLock Security, Advanced CDN ja SiteLock WAF.

Nende põhiplaan on hea kuni 100 miljoni külastuse korral kuus, mis on absurdselt suur (kui teate, kuidas sellist saiti üles ehitada, siis lööge meid üles).

Suurbritannia jaoks pole see tõenäoliselt suur valik, kuna neil pole riigis ühtegi serverit. Samuti on nende maine viimastel aastatel veidi mehine olnud, kui EIG neid ostis ja tugi / üldine kvaliteet läks allamäge … nad taastuvad nüüd, kuid selleks, et nad saaksid oma endise hiilguse juurde tagasi jõuda, läheb veel natuke aega.

Nende hostimisplaanid algavad 19,99 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: CDN, WAF-i tulemüür SiteLocki poolt, täiustatud turvalisus, kõrge külastuste / kuupiirang.

Plussid

 • Korralik turvalisus
 • CDN kaasas

Miinused

 • Kivine maine

12. Unistuste vaim

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind:
7,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

DreamHost on tuntud oma kvaliteetsete hostimislahenduste poolest. Ja nende WordPressi hostimisplaanid ei erine, neid soovitab ka WordPress (täpselt nagu SiteGround), mis iseenesest on väga muljetavaldav.

Nende põhiplaan sisaldab hämmastavat 97-päevast raha tagastamise garantiid, tasuta SSL-i, tasuta whoisi privaatsust ja ööpäevaringset WordPressi ekspertide tuge. Neil on tegelikult kahte tüüpi WordPressi hostimisplaane: üks on jagatud hostimises, teised on pilveserverites (nn DreamPress), mis suurendavad jõudlust märkimisväärselt. Nad on kindlasti põhiplaanist sammu võrra kõrgemal ja pakuvad hulgaliselt muid WP funktsioone, näiteks serveritaseme vahemällu salvestamine ja viivitamatu uuendamine.

Suurbritannias pole ühtegi serverit …

Nende plaanid algavad 7,95 dollarist kuus.

WordPressi hostimise funktsioonid: Automaatsed värskendused, WAF, WP eelkonfigureeritud, tasuta SSL, domeeni privaatsus.

Plussid

 • Tasuta SSL
 • 97-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Suurbritannia serverid puuduvad

UK WordPressi hostimine: kuidas valida parim?

Nii üksikisikud kui ettevõtted on avastanud WordPressi kasutamise lihtsuse ja ilu oma veebisaitidel ja ajaveebides. Selle mitmekülgsus ja kvaliteet on selle ideaalseks muutnud, kas siis inimestele, kes soovivad lihtsalt oma blogi pidada ja oma isiklikku kaubamärki täiustada, või isegi keskmise suurusega ettevõtetele, kes tegelevad e-kaubandusega.

Kui olete eraisik või ettevõte, kes soovib luua oma veebisaiti, võite praegu kõigist seal pakutavatest valikutest hämmingus olla ja ei pruugi mõista veebidisaini tööriista (või CMS) ja veebisaidi hostide erinevust. On üsna oluline mitte ainult mõista erinevust, vaid ka teada, mida tuleks heast hostist otsida, kuna halb veebimajutus võib tühistada veebisaitide kõige tavalisema.

Siin vaatame läbi WordPressi enda ja WordPressi hostimise, eesmärgiga aidata teil leida WP jaoks parim veebimajutus. Oleme teinud neid WP-võrdlusi ka teiste riikide jaoks, näiteks WordPress, mis majutab Austraaliat, ja WordPress, mis majutab Kanadat.

töö WordPressiga

Mis on WordPress??

WordPressi logoEsiteks, kui olete sisuhaldussüsteemides tõesti uus inimene, oleks kasulik selgitada, mis WordPress on.

WordPress on avatud lähtekoodiga (tasuta) sisuhaldussüsteemi (CMS) tarkvara, mida saate kasutada veebisaitide loomiseks. Lihtsalt öeldes – see on tööriist, mis aitab teil luua oma veebisaidi või ajaveebi.

Ükskõik, kas tehniline geek või mitte, see on üks parimaid CMS-e, mida oma veebisaidi loomisel valida võis. Teadaolevalt on seda kõige lihtsam kasutada, muutes selle suurepäraseks alustajatele, kuid sellel on ka jõud ja paindlikkus, et teenindada veebisaidi kaudu tehniliselt asjatundlikumaid ja / või kellel on keerulisemaid ettevõtteid..

Kui otsite veebisaidi või ajaveebi loomist, ei saa te WordPressi kasutamisega tõesti valesti minna. Väidetavalt on seal enim kasutatud CMS-i üle 60 000 miljoni veebisaidiga. Samuti saab valida enam kui 25% kümnest miljonist veebis olevast veebisaidist.

Kuid nagu ülal vihjati, ei piisa ainult CMS-i valimisest ja atraktiivse ja tõhusa veebisaidi loomisest. Peate valima ka selle, kuidas soovite oma veebisaiti majutada. Seda otsust tuleb harida, kuna halb hostimisvalik võib teie kauni veebisaidi halvasti käitada ja probleeme tekitada.

Niisiis, sellel noodil …

Mis on WordPressi hostimine??

Esiteks, mida me WordPressi hostimise all ei mõtle: WordPress.com pakub kasutajatele tasuta hostimist väga lihtsustatud WordPressi veebisaitidele. Seda ei soovitata, kuna see ei paku funktsioone ega teadmisi, mida teil on vaja, et teil oleks professionaalne veebisait, mis pakub suurepärast teenindust ja tugevat olemasolu veebis. Seega, ärge kasutage veebimajutamiseks WordPress.com, välja arvatud juhul, kui ajaveeb on lihtsalt peksmine ja itsitamine.

See, mida me WordPressi hostimise all silmas peame, on üsna lihtne: see tähendab, et peate leidma oma hostimisteenuse ja laskma neil oma WordPressi saidi teie jaoks hostida. Tõepoolest, kõik hostimisteenused on võimelised WordPressi veebisaiti majutama, nii et te ei pea tingimata leidma hostimisteenuseid öeldes, et nad hostivad ainult WordPressi, ega teenuseid, mis väidavad, et neil pole WordPressi võimalusi.

Ehkki kõik teenused võivad WordPressi saiti võõrustada, on mõned kindlasti selles paremad kui teised. Majutusteenust otsides tasub kindlasti üks neist üles leida ja oma aega vaeva näha, sest neil on WordPressile spetsiaalne abi, mis võib tõeliselt midagi muuta. Nad võivad pakkuda kõike alates ülilihtsast installimisest kuni WordPressi spetsiaalse tehnilise toe, tööriistade jne saamiseni. Kuid sellest hiljem.

Viimane märkus selle kohta, mis on WordPressi hostimine: kuigi saate WordPressi hostimist jagatud, pühendatud ja / või VPS-serverites (ärge unustage ka kallimat hallatavat WordPressi hostimist), peame praegustel eesmärkidel kinni arutame WordPressi hea jagatud hostimisteenuse eeliseid.

Jagatud hostimine on üldiselt WordPressi kasutavate inimeste jaoks kõige tavalisem ning midagi nii keerukat ja kulukamat kui spetsiaalne server või isegi VPS-serverid on kõige suuremad korporatsioonide jaoks. Jagatud hostimine tähendab lihtsalt seda, et jagate serverit teiste veebisaitidega, mis vähendab kulusid.

Hea hostimisteenus teab, kuidas piirata ühe serveri saitide arvu, nii et te ei peaks jagatud serveri kasutamisel negatiivseid tagajärgi kogema.

Miks vajate WordPressi hostimist??

Miks siis, kui tõesti kõik hostimisteenused on võimelised WordPressi majutama, on oluline leida teenus, mis on spetsialiseerunud WordPressile või on WordPressi jaoks sõbralikum? Mõned põhjused, miks juba eespool vihjati, kuid käsitleme neid veidi lähemalt.

Liigselt vahele jätmata ja arutades peamisi otsitavaid funktsioone, tähendab üldiselt WordPressi host host, kes muudab WordPressi installimise eriti lihtsaks või kes teeb seda teie eest, kui ostate nende teenuseid. Samuti muudavad nad teie WordPressi saidi ülekandmise ühest hostist teise palju meeldivamaks ja sujuvamaks üleminekuks.

Lisaks sisaldab teie saadaolev juhtpaneel tõenäolisemalt tööriistu ja meetodeid oma WordPressi saidi kiiruse ja funktsionaalsuse parandamiseks, kui host nimetab ennast WordPressi hostiks. Lõpuks on teil ka tõenäolisem tehniline tugi, kes on WordPressi platvormi käsitsemisega hästi kursis olevad eksperdid, ja me tagame, et olete tänulik, kui esmakordselt peate neid kutsuma (ja see juhtub).

Miks leida WordPressi hostimisteenus? Et kogemus oleks palju lihtsam, nauditavam ja vähem segane. See tähendab muidugi ka seda, et teie sait on kiirem ja töötab paremini kui muidu, mis muidugi aitab teie ettevõttele ainult hästi kaasa.

Plussid & Jagatud WordPressi hostimise miinused

Kaaludes oma hostimise tüübi valikuvõimalusi, soovite muidugi teada, millised on plussid ja miinused. Nagu eespool mainitud, oleme otsustanud keskenduda siin WordPressi jagatud hostimisele, kuid kindlasti on ka mitmesuguseid muid tüüpe.

Millised on konkreetselt WordPressi jagatud hostimise plussid ja miinused?

Plussid                                                                            

 • Väga soodne / odav
 • Ideaalne väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele
 • Ideaalne veebisaidi loomise ja haldamise jaoks uutele kasutajatele
 • Jagatud host ei piirdu ainult WordPressiga
 • Piiramatud pistikprogrammid
 • CPaneliga on ülilihtne paigaldada ja kohandada

Miinused

 • Jagatud server tähendab ressursside jagamist selle serveri teiste veebisaitidega
 • Kui teised serveri veebisaidid koondavad kõik ressursid, võib see teie saidi aeglaseks muuta
 • Teil võib olla vähem spetsialiseerunud tehniline tugi (nagu ülalpool vihjatud, kui otsite õigesti, ei tohiks see probleem olla)

Kõike seda öeldes: kui teate, kuidas kvaliteetset hosti otsida ja tuvastada, võib isegi jagatud hostimisplaan sisaldada mõnda ülaltoodud miinust..

WP-hostingu pakkujate uurimine

Niisiis, kuidas tuvastada parim WordPress, mis Ühendkuningriiki majutab? Noh …

WordPressi hostimisfunktsioonid ülevaatamiseks

Kui soovite oodata järgmiste põhifunktsioonidega hostimisteenuse leidmist, siis peaksite olema WordPressi jagatud hostimisteenusega väga rahuldava kogemuse saamiseks edasi jõudmas..

Kuigi tuleb meeles pidada, et saate selle, mille eest maksate, soovime ka julgustada, et leiate nende funktsioonidega kvaliteetset hostimist ka ilma panka lõhkumata. Selle märkuse kohaselt on siin need funktsioonid, mida peate tingimata uurima, et leida õige host:

Tehke ühe klõpsuga valik või eelinstallige WordPress

Parimate WordPressi hostimisteenuste jaoks on WordPress kas ühe klõpsuga installitav cPaneli kaudu või pakub WordPressi eelinstalli, kui ostate nende teenuseid, mõnel on isegi olemas WordPressi ettevõtteteemade kinnisvara, kinnisvara WP-teemad, WordPress teemad fotograafidele ja palju muud.

Seal on liiga palju suurepäraseid hostimisteenuseid, mis seda võimalust pakuvad, nii et te ei tohiks absoluutselt leppida millegi muu kui ühe klõpsuga installimisega. See muudab protsessi teie jaoks palju lihtsamaks ja tähendab, et olete üsna valmis teenuse ostmisel kohe oma veebisaiti looma.

Klienditugi

tugivõimalusedSageli on seda liiga lihtne kahe silma vahele jätta, kuid eluliselt tähtis on klienditugi. Eriti kui vajate veebisaidi esmakordset loomist, siis vajate tuge. Isegi kui see pole teie esimene kord, kuna vead ja seisakuid võivad kliendid (ja seega ka tulud) kaotada, ei taha te jääda, et ise nuputada.

Head hostimisteenused pakuvad ööpäevaringset tuge, sageli mitme suuna kaudu, nagu veebivestlus ja telefonitugi. Ärge leppige millegi vähemaga. Muidugi soovite leida ka hostimisteenust, kus mainitakse, et see pakub WordPressi eriteadmisi. Vaadake kavas olevate teenuste ülevaateid, et veenduda, et nende kliendid saavad kinnitada oma klienditeeninduse kvaliteeti.

Serveri asukoht

Veebisaidi kiiruse ja kvaliteedi jaoks on oluline, et teie hostiserver asuks kuskil teie asukoha lähedal. Me ei pea silmas tingimata samas linnas või isegi Suurbritannias, kuid see peab asuma siinpool maailma ja mida lähemal, seda paremini teie WordPressi sait töötab. Nii et vältige majutusteenuste osutamist, mis asuvad üle ookeani, näiteks Ameerika Ühendriigid.

Selle üks ettevaatus on aga see, et võite leida hostimisteenuse, kellel on mitu andmekeskust kogu riigis ja / või kogu maailmas. Sel juhul kontrollige, kas saate valida teile kõige lähema andmekeskuse.

Kiirus

Serveri kiirusKiirus (või selle puudumine) mängib suurt rolli teie kasutajate rahulolul saidiga ja võib mõjutada teie saidi toimivust ja seega teie teenitavat tulu. Nii et kiirus on ilmselgelt oluline. Paljud hostimisteenused pakuvad selliseid asju nagu SSD-d (tahkiskettad) ja / või CDN (sisu edastamise võrk), mis võivad tasuta laadida laadimiskiirust märkimisväärselt parandada. Tasub otsida teenust, mis neid pakub.

Serveri tööaeg

Pole mingit põhjust leppida hostimisteenuse pakkumisega, mille serveri tööaeg on alla 99,9%. Kõik parimad saavad seda pakkuda, olles samal ajal uskumatult ökonoomsed. Parim viis nende rekordite kontrollimiseks on Google’i kaudu ettevõtete statistika otsimine; ära võta nende sõna.

Ribalaius & Andmete ülekanne

Paljud hostimisteenused pakuvad piiramatu ribalaiuse või salvestusruumi pakkumist. Kuigi see on atraktiivne, võib see tähendada, et nad koormavad oma servereid üle, nii et kvaliteet ja kiirus võivad olla kehvad. Tõesti, 2Gb-st peaks enamiku jaoks piisama ja enamik servereid suudab pakkuda rohkem, kui võiksite tahta. See oleks jällegi hea asi, millele klientide arvustusi lugedes tähelepanu pöörata. Lisaks, kui plaanite oma saidi külastajatele palju saiti alla laadida (mp3, pdfs jne), on teil oluline jälgida ka andmeedastuse piiranguid.

Tasuta domeenide registreerimine + lisandomeenid

Kõik head hostimisteenused pakuvad teile paketi osana tasuta domeeni, nii et ärge kindlasti leppige vähemaga. Lisaks, kuigi te ei vaja seda tõenäoliselt oma veebiettevõtte või veebisaidi loomisel, võiksite tulevikus soovida mitut domeeni ja saiti. Hea on kontrollida, kas teil on lubatud konto kohta rohkem kui üks WordPress-sait. Paljud pakuvad mitut ja isegi piiramatut domeeni.

Varukoopiad

Varundamine on äärmiselt oluline ja säästab palju südamevalu (keegi ei taha tundidepikkust pingutust kaotada). Kontrollige, kas teenus pakub automaatne varundamine ja kui sageli (päevas, nädalas, kuus jne).

Turvalisus

Lõpuks, kas ajaveebide pidamiseks või veebipoe pidamiseks, soovite turvalist WordPressi saiti. Selle tagamiseks otsige teenuseid, mis lubavad sagedasi tarkvarauuendusi ja kes võivad isegi pakkuda ööpäevaringset turvaseiret. Mõnede võõrustajate turvalisuse tase on kõrge, samas kui teised võimaldavad teil valida erinevat taset.

VÕI

KKK

Milline hostimine on kõige parem WordPressi, Linuxi või Windowsi jaoks?

Enamikul juhtudest soovitame WordPressi käitamiseks kasutada Linuxi hostimist. Ehkki saate WordPressit Windowsi hostimisel käivitada, on Windowsi hostimine üldiselt kallim.

Kas ma saan WordPressi kasutada ilma hostimiseta??

Tehniliselt ei, WordPress tuleb kuskil majutada, kuid kui te ei soovi oma hostimist ise seadistada ega hostiteenuse pakkujaga registreeruda, võite minna aadressile wordpress.com ja alustada tasuta kontoga. Nii saate WordPressi tasuta kasutada, ilma et peaksite muretsema selle majutamise pärast, nad teevad kõik teie heaks.

Kas WordPressil on tasuta hostimine??

Jah, WordPressil on WordPress.com-i kasutamisel tasuta hostimine (mitte segi ajada WordPress.org-i versiooniga, mille jaoks peate leidma oma host ja installima). Kui registreerute saidil wordpress.com tasuta konto jaoks, saate alamdomeenis kasutada WordPressi piiratud versiooni.

Mis vahe on WordPress.com ja WordPress.org vahel??

Suur erinevus WordPress.com ja WordPress.org vahel on see, kes veebisaiti majutab. Kui kasutate wordpress.org, peate alla laadima ja installima WordPressi valitud WordPressi hostile. Kui kasutate wordpress.com, võõrustavad nad installimist teie eest ja saate seda kõike isegi tasuta teha, ehkki teie töötava WP versioon on disaini ja funktsioonide osas piiratud..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author