Parim poodimajutus Suurbritannias

Veebiagentuurina, millel on PALJU hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil üsna hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet võib teie veebipoe potentsiaalsele edule tohutult mõju avaldada.

Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb host on ülioluline!

Need on meie populaarsemad e-kaubanduse hostimise pakkujad Ühendkuningriigis, tõelise kvaliteediga hostimine panka lõhkumata.

Ääremärkus: Meie nr 1-l on ajutine 69% allahindlus! Haarake seda, kuni see kestab!

Mõned tuntumad kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:

Me teame oma asju, väike näide meie paljudest iseloomustustest:

Tom on kirglik ja mõistab kiiresti oma klientide vajadusi. Olen tõesti hinnanud tema valmisolekut jagada oma teadmisi ja oskusi oma uhiuue veebisaidi kasutamiseks. Tänud Tom!

Sally Mac
Sisu tabelid

MangoMatter tegi meie praeguse veebisaidi kujundamise nii lihtsaks. Tom oli isiklikult kaasatud esimesest konsultatsioonist kuni lõpetamiseni ning ta on siiani hõlpsasti kättesaadav vajalike muudatuste jaoks!

Demitrios Lecatsas
Värsked juuksed

Valisime oma veebisaidi kujundamiseks Tomi, kuna meile meeldis teiste tema kujundatud veebisaitide stiil. Kogu protsess oli stressivaba. Tom oli nii abivalmis ja ükski meie korduvatest taotlustest ei valmistanud liiga palju vaeva. Tomil on rõõm koos töötada. Me armastame veebisaiti, mille ta meile on teinud, seda on nii lihtne kasutada ja see näeb fantastiliselt hea välja.

Carl Olive
Kevad!

Meie kogemus Mango Matteriga oli fantastiline! Tomil on väga lihtne koos töötada, positiivne, tõhus ja ilmselgelt geniaalne selles, mida ta teeb. Väga soovitatav.

Lucy Reeves
Tähendab

Me palusime Tomil oma uue ettevõtte veebisaiti arendada ja olime tulemuse üle rõõmsad. Ta suutis mitte ainult edastada meie lühidalt, vaid pakkuda ka suurepäraseid ideid, millest me poleks iialgi mõelnud. Mis kõige parem, Tom on helde oma ajaga ning on jätkuvalt nõuannete ja toe pakkuja.

Neil Mackenzie
Ennustav

Millise hõlpsa ja sujuva kogemuse see on MangoMatteriga töötades! Tom sai täpselt aru, mis me pärast olime, ja oleme lõpptoote üle äärmiselt muljet avaldanud. Ma ei kõhkleks tulevikus MangoMatteri uuesti valimist.

Tyson King
Direktor / Plumbrite Solutions

MangoMatteri Tom on olnud minu veebisaidi loomisel äärmiselt abivalmis, asjatundlik ja suur tugi, ta on rikkalike teadmistega ja väga tõhus. Ma ei kõhkle MangoMatteri soovitamisel ja olen seda juba teinud.

Michelle Watson
iFix

Oleme läbi viinud analüüsi ja veebimajutuste arvustused & võrdlusi, nii et te ei pea seda tegema, mille tulemuseks on Ühendkuningriigi parimate e-kaubanduse veebimajutusettevõtete loend. Allolev tabel annab teile kõrgetasemelise ülevaate – meie arvates – 5 peamisest e-kaubanduse hostist, järjestatud reitingu alusel, kirjeldades üksikasjalikult kulu / kuu, & kui palju kettaruumi nad pakuvad. Samuti võtsime oma 3 parimat ja vaatasime need eraldi otse laua all.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Serverid kogu maailmasFunktsioonidVaatamisedVeebisait
saidiplats2 2,95 kr (Ajutine 67% allahindlus, alla £ 8.95)
 • Ühendkuningriigis asuvad serverid + globaalne võrk
 • Välkkiire
 • Taskukohane (tasud GBP)
 • 30-päevane raha tagasi garantii!
 • Kiire ekspertide tugi
 • Ametlikult soovitab WordPress = võitja!
SiteGround ülevaade
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Roheline hostimine
 • serverid Euroopas
 • Piiramatu kettaruum
GreenGeeksi ülevaade
A2HostingLogo 3,92 dollarit
 • Odav
 • Piiramatu kettaruum!
A2 majutuse ülevaade
eukhosti logo 3,33 kr
 • Suur jõudlus
 • Ühendkuningriigis asuv
TSOhost ülevaade
kinsta 30 USD
 • WordPressi hostimine on täiuslik
 • Suurepärane esitus
 • Kasutab Google’i pilvplatvormi
 • Kõrgem hinnasilt
Kinsta ülevaade

# footable_8165 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Parim e-kaubanduse hostimine Suurbritannias 2020 – ülevaated

1. SiteGround

See on meie kõigi aegade lemmik e-poe saitide hostimise ettevõte. Need on taskukohased, Londonis on välkkiire serverid ja mis kõige tähtsam – tugi on väga reageeriv (keskmine reageerimisaeg on umbes 10 minutit).

Ka SiteGround on WordPressi poolt väga soovitatav (Seda väidavad väga vähesed hostiettevõtted! Nad võivad muidugi lahendada mis tahes CMSi, mille neile heidate), see on absoluutne mõistusevastane mängija! Oh!, + neil on a 30-päevane raha tagasi garantii!

SiteGroundsi plaanides on ka hulgaliselt lahedaid funktsioone, näiteks uskumatult tõhus turvasüsteem, automatiseeritud varundamine ja tasuta SSL (e-kaubanduse saitide jaoks väga oluline)

Neil on 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab alles siis 2 naela.75 / kuu (tavahinnast 69% soodsam)! 

saidiplats2

  Võitja

Kasutuslihtsus

97%

Toetus

95%

Jõudlus / jõud

95%

2. GreenGeeks

Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, kelle kohta te lihtsalt teate, et ta teeb kõike õigesti. Alates 2008. aastast, kui nad turule jõudsid, on nad tohutult kasvanud. Nende edu põhjused on üsna selged, kui alustate nendega koostööd, see on ülemaailmse haarde (mitu andmekeskused kogu maailmas), fantastiline jõudlus, suurepärane ja üsna kiire tugi ning last but not least, nad panevad oma energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda tagasi võrku, mis on üsna hämmastav!

Spetsiifiliste funktsioonide osas pakuvad nad piiramatut kettaruumi isegi kõige põhiplaanil, neil on ööpäevaringne tugi ja täpselt nagu SiteGround, 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole rahul! Kindel nr 2 meie nimekirjas!

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 2,95 USD kuus / kuus (eksklusiivne MangoMatteri allahindlus – alla 9,95 USD)

GreenGeeksi logo

Kasutuslihtsus

94%

Toetus

95%

Jõudlus / jõud

90%

3. A2 majutamine

A2-hostimine on nii jõudluse kui ka funktsioonide poolest väga sarnane SiteGroundiga (lihtsalt pisut kallim). Neil on ka mitmesuguseid üsna darn-kiireid servereid kogu maailmas (sh London). E-kaubanduse jaoks meeldivad need meile, kuna nad pakuvad kiiremini turbolaadimisega servereid ja nad on oma serveriressurssidega üsna paindlikud, võimaldades korraliku suurusega kauplustel siidiselt sujuvalt töötada.

Nad pakuvad ka 3 hostimispaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd USD 3,92 dollarit kuus (algselt oli 7,99 dollarit kuus).

Kasutuslihtsus

87%

Toetus

94%

Jõudlus / jõud

93%

pood Ühendkuningriigi teadusuuringud

Suurbritannia e-kaubanduse hostimine: kuidas leida õige

E-kaubanduse hostimine on teatud tüüpi veebimajutus, mis on spetsiaalselt ette nähtud ettevõtete või ettevõtjate e-kaubanduse veebisaitide majutamiseks. See tähendab, et veebipoodidena tegutsevad veebisaidid, mis on hõlbustatud kaupade ja teenuste veebitehingute hõlbustamiseks. Koostasime ka Austraalia hostimise e-kaubanduse ja Kanada e-kaubanduse hostimise võrdlusi.

Nende tehingute kaudu jagatud andmete tundliku olemuse tõttu on seda tüüpi Ühendkuningriigi veebimajutusplatvormiga seotud mitmeid funktsioone ja funktsioone, mis eristab seda muudest veebimajutuste tüüpidest.

Mis eristab e-kaubanduse hostimist Ühendkuningriigi tavalisest veebimajutusest

Võrreldes üldise veebisaidi või ajaveebi jaoks vajaliku hostimiskava tüübiga erineb e-kaubanduse hostimine tavalisest veebimajutusest mitmel viisil.

Funktsioonid

Esiteks hõlmab e-kaubanduse hostimine mitmesuguseid funktsioone ja tööriistu, mis on ettevõtetele vajalikud veebitehingute hõlbustamiseks.

Ehkki e-kaubanduse hostimine hõlmab endiselt saitide loomise üldiste aspektide, näiteks veebidisaini põhifunktsioonide arvestamist, hõlmavad sellele hostimisplatvormile iseloomulikud funktsioonid järgmist:

● Veebikataloogid

● Varude haldamine

● Maksete töötlemise võimalused

● Ostukorvi funktsioonid

● ja Secure Sockets Layer (SSL) sertifikaat

E-poe hostimiskavades pakutavad funktsioonid võimaldavad saidiomanikel oma e-kaubanduse saiti korralikult üles seada ning seejärel oma äritehingute protsessi juhtida ja läbi viia.

Ehkki üldistel veebisaitidel pole vaja selliseid funktsioone nagu maksete töötlemine, on need hädavajalikud ettevõtetele ja ettevõtjatele, kes kavatsevad veebipoodi korraldada.

Maksumus

E-kaubanduse hostimise hind võib varieeruda sõltuvalt teie hostikava jaoks valitud pakkujast ja nende pakutavatest funktsioonidest.

Tavaliselt algab kvaliteetse e-poe hostimisplaan vahemikus 20–250 dollarit pluss kuus. Kohandatud e-kaubandussüsteemi hostimine võib aga kulutada veelgi rohkem, alates 300 dollarist koos tõusuruumiga.

Teisest küljest saab veebimajutusplaane ilma e-kaubanduse võimalusteta osta vaid 4 dollari eest kuus ja sealt edasi minna vastavalt veebimajutusplatvormi tüübile (nt VPS, jagatud, pühendatud jne). Kuigi on ka mõned tasuta veebimajutusvõimalused, ei soovitata seda üldiselt ettevõtetele.

Mida otsida veebikaupluste pakkujat otsides

E-kaubanduse veebimajutaja pakkujat otsides peaksite arvesse võtma mitmeid tegureid. Kõige olulisemad kaalutlused peaksid puudutama teie ettevõtte konkreetseid vajadusi, kuna mõned pakkujate pakutavad funktsioonid võivad teie eesmärgi saavutamiseks olla vajalikud või mitte..

Allpool on toodud üksikasjalikud selgitused eri tüüpi veebimajutuste kohta ning peamised asjad, mida tuleks e-poe hostimise pakkujate sirvimisel otsida.

Hosting tüübid

Virtuaalserver

Jagatud veebimajutus on teatud tüüpi veebimajutusteenus, mis on ettevõtete, eriti eelarvega ettevõtete hulgas, populaarne, kuna need plaanid on eelarvesõbralikumad.

Jagatud hostimiskava korral hostitakse teie veebisaiti serveris, mida jagatakse teiste veebisaitidega. Teie serverit jagavate veebisaitide tegelik arv ja see, mida saidi jõudluse osas võite oodata, sõltub teenusepakkujast. Jagatud serveris hostitavad veebisaidid võivad olla avatud turvariskidele ja veebitoimingud võivad sõltuda ka sellest, kui paljudele ressurssidele teie sama serveri muud saidid nõuavad või kasutavad neid.

Pilvemajutus

Pilvemajutus hõlmab serveri jagamist teiste veebisaitidega, sarnaselt VPS-i hostimisega, ja see töötab mitme ühendatud veebiserveri kaudu. Pilvemajutust on kolm peamist kategooriat: tarkvara teenusena (SAS), infrastruktuur teenusena teenusena (IaaS) ja platvorm teenusena teenusena (Paas)..

Pilvemajutuse eeliste hulka kuulub nii Linuxi või Windowsi opsüsteemi (OS) kasutamise võimalus kui ka paindlikkus, mis on tagatud pilvemajutuse mastaapsuse kaudu. See tähendab, et pilvelahenduste hind põhineb kasutamisel, nõudes vaid, et ettevõtted maksaksid ressursside eest, mida nad tegelikult kasutavad.

VPS-i hostimine

Virtuaalse privaatserveri (VPS) hostimine sarnaneb nii pühendatud kui ka jagatud hostimisega, kuna pakub osa juhtimisest ja ressurssidest, mida pakutakse pühendatud hostimiskavades, kuid jagatud hostimise keskkonnas. See tähendab, et VPS-i hostimine töötab ühe füüsilise serveri mitme erineva virtuaalse opsüsteemi kaudu.

VPS-i hostimisplaaniga jagate endiselt mõnda ressurssi teiste veebisaitidega, kuid teie eeliseks on teie opsüsteemi olemasolu. Pakkujad võivad pakkuda kahte erinevat tüüpi VPS-i kavasid: isehalduslik ja hallatav VPS. Esimene annab saidi omanikule kontrolli serveri üle, samuti vastutab kõigi tehniliste aspektide haldamise eest. Hallatava VPS-kavaga tegeleb hostimise ettevõte tehniliste aspektidega.

Spetsiaalne hostimine

Spetsiaalne hostimine on üks kallimatest hostimisviisidest. Spetsiaalse hostimise abil saavad veebihostid rentida ja omada täielikku kontrolli oma serveri üle. Spetsiaalsetes hostimiskavades on saidi kõrge jõudlus, kontroll kohandamise üle ja praktiliselt 100% tööaeg.

WordPressi hostimine

WordPressi hostimine on veebitüübi tüüp, mis on optimeeritud spetsiaalselt kohandatud haldussüsteemi (CMS) kaudu töötavate saitide toetamiseks, WordPress.

Serveri asukoht ja kiirus

Serverite asukoht on oluline, eriti e-kaubanduse saitide puhul. Mõelge, et mida kaugemale teie või teie sihtturg asub serveri geograafilisest asukohast, seda aeglasemalt teie veebisait töötab. E-kaubanduse osas võivad viivitused laadimisaegades olla väga kahjulikud, põhjustades teie ettevõttele müügi kaotuse.

Selleks, et teie saidi funktsioon oleks piisav laadimisaegade ja viivituse vähendamiseks, on kõige parem hoida oma servereid geograafiliselt soovitud sihtrühma lähedal..

Toetus

Ideaalne on valida hostiteenuse pakkuja, kes pakub hõlpsat juurdepääsu tugimeeskonnale. Kui teie sait jookseb kokku või mõni muu funktsioon näib talitlushäiretena, on oluline, et ooterežiimis oleks tähelepanelik tugimeeskond, et saaksite probleemi kiiresti lahendada ja lahendada.

Kettaruum

Kettaruumi piisava jaotamise olemasolu on hostimisplaani valimisel veel üks oluline kaalutlus.

Ehkki see võib ettevõttest erineda, vajab teie e-poe veebisait teie individuaalsete tootelehtede jaoks piisavalt kettaruumi. Eriti kvaliteetse graafikaga tootelehed võtavad rohkem ruumi kui veebisaidid, näiteks ajaveebid, mis kipuvad olema tekstiliselt raskemad ja vähem ruumi vaja graafika ja muu meedia jaoks.

Jaotusplaani kaudu kettaruumi eraldamine hõlmab ka video- ja helifaile, andmebaase, e-posti kontot ning installitud skripte ja programme.

Mõned plaanid pakuvad piiramatut kettaruumi, mis võib olla parim võimalus suuremate veebisaitide jaoks. Ettevõtted, kes plaanivad hallata väiksemaid veebisaite, kus vähem veebisaite ja sisu, ei pea aga tingimata vajama piiramatu paketi eest oma dollareid.

SSL

Secure Sockets Layer (SSL) on tehnoloogia, mis pakub turvalist krüptitud Interneti-ühendust serveri ja Interneti-brauserite – st teie klientide – vahel. See võimaldab delikaatsete andmete, näiteks maksete töötlemise teabe privaatset edastamist.

SSL-iga kaitstud veebisaitidel on aadressiriba vasakul asuv roheline aadressiriba või luku sümbol. URL algab ka tavalise http: // asemel tähega https: //

Andmekaitse on hädavajalik e-kaubanduse saidi õnnestumisele ja mainele, mis muudab SSL-i tänapäeval laialdaselt vajalikuks funktsiooniks, mitte valikuliseks. Krüptitud tehnoloogia keerukuse tõttu võimaldab SSL-sertifikaadi omamine teie saidil luua usaldus klientide vastu..

Uptime

Viimane on optimaalse tööajaga hostikava valimine. Peaaegu iga veebimajutaja pakub oma klientidele 99–100% tööaega; isegi see 1% võib olla ülioluline.

Kui teie veebisait ei tööta plaanipäraselt, peaksite otsima plaani, mis võimaldab teie saidil ligipääsu praktiliselt 100% ajast.

Ja see on see, võib kõik punktid hõlmata, kuid võtke vaid üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse kõik Ühendkuningriigi parimate veebimajutusteenuste pakkujate andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author