Parim PHP majutamine: võrdlus ja ülevaated

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Need on meie parimad PHP hostimise pakkujad, tõeliselt kvaliteetne veebimajutus panka purustamata.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumiomadusedVeebisait
saidiplats2 9,3 / 10 3,95 dollarit (ajutine 67% allahindlus) 10 GB Võimas, kiire, eepiline tugi ja + 30-päevane raha tagasi garantii! = Võida!
hostgaator 8.7 / 10 2,78 dollarit Piiramatu Odav + piiramatu kettaruum!
A2HostingLogo 8,5 / 10 3,92 dollarit (vähem kui 7,99 dollarit) Piiramatu Piiramatu kettaruum!
liikumises 8,3 / 10 4,19 dollarit (40% allahindlus) Piiramatu Kogenud, usaldusväärne, veidi kallim.
Unenägude vaim 8/10 7,95 dollarit Piiramatu Suurepärane etendus & toetus

Parimad PHP hosting 2020 ülevaated

1. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait: www.siteground.com
Hind: 3,95 dollarit
Kettaruum: 10 GB

Me arvame parim PHP hostimise pakkuja on SiteGround. Veebisaitide majutamisel on SiteGround ülemaailmne liider. See pakub pilvemajutust, spetsiaalset hostimist, WordPressi hostimist ja jagatud hostimist (selle populaarseim teenus). Seega, kui otsite oma saidile parimat hostingu pakkujat, soovitame uurida SiteGroundi ja võrrelda selle funktsioone teiste seal asuvate hostimisteenuse pakkujatega.

SiteGround annab teile nende jagatud hostimiskavade jaoks kolm võimalust – Startup (nende põhiplaan), GrowBig (nende keskplaan) ja GoGeek (nende kõige funktsioonidega täidetud plaan). Soovitame kasutada nende GrowBigi plaani (eriti kui teil on nagunii plaanis uuendada), kuna see sisaldab kõige praktilisemaid funktsioone. Ehkki StartUp-kava annab teile ka oma ettevõtluse laiendamiseks palju mänguruumi, piirdute ainult ühe veebisaidiga. Kuid ärge muretsege – kui peaksite valima nende kõige põhilisema plaani, saate seda igal juhul uuendada.

Lisaks SiteGroundi paindlikele plaanidele meeldivad meile ka nende klienditugi. Neil on ööpäevaringne tugi otsevestluse, e-posti ja telefoni teel – teate, et seal on alati inimesi, kes aitavad teid (igal kellaajal).

Te ei peaks tõesti kartma SiteGroundi kontrollida, kuna neil on 30-päevane raha tagasi garantii igaks juhuks, kui otsustate oma plaani tühistada. Nende teenuste tunnetamiseks piisab 30 päevast – nii et teil pole tegelikult midagi kaotada.

Plussid

 • Paindlikud hostimiskavad
 • Taskukohased hinnad
 • Tasuta SSL-sertifikaat

2. HostGator

HostGatori logo

Veebisait: www.hostgator.com
Hind: 2,75 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Kui otsite oma vajaduste jaoks sobivat jagatud hostimiskava, tutvuge HostGatori plaanidega. Nende luukimisplaan lubab ainult ühte veebisaiti, kuid sellega on kaasas piiramatu salvestusruum ja mõõtetu ribalaius. Kui arvate, et see on teie jaoks liiga piirav, siis uurige nende beebiplaani (see on tegelikult nende kõige populaarsem plaan). Beebiplaan võimaldab teil piiramatul hulgal veebisaite – nii et see on suur pluss. Siiski soovitame tungivalt hankida nende äriplaan, kui teil juba on tegutsev ettevõte (ja see on ka parim e-poe plaan).

Kas plaanite oma veebisaidi HostGatorile üle viia? Kui olete, siis teadke, et nad pakuvad tasuta migratsiooniabi, kuid see on mõeldud ainult ühe veebisaidi jaoks. Kui teil on palju saite, peate nende teenuste eest maksma (teiste jaoks).

Kui teil on endiselt kahtlusi, kas HostGator on teie jaoks, saate kasutada nende 45-päevast tagasimakse poliitikat. See annab teile võimaluse oma plaan tühistada, kui see on nimetatud ajapikenduse jooksul.

HostGator on oma kasutajate seas üks populaarsemaid põhjusi, kuna seda on väga lihtne kasutada. Nii et olete algaja või professionaalne veebidisainer, hindate kindlasti selle kasutajasõbralikku cPaneli.

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Hea klienditeenindus (ööpäevaringne telefon, otsevestlus, e-post)
 • Usaldusväärne tööaeg

Miinused

 • Teil pole lubatud oma andmeserverite asukohta valida
 • Tasuta migratsioon on rakendatav ainult ühe veebisaidi korral
 • Mõne inimese arvates on nende andmebaasis keeruline liikuda

3. A2 majutamine

A2 majutuse logo

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: 3,92 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Veebimajutusettevõtete võrdlemisel tutvuge kindlasti ka A2 Hostingiga. See on üks parimatest, mis seal väljas on, ja võib-olla võiks see olla teie jaoks kõige õigem hostimisteenuse pakkuja.

Erinevalt teistest veebihostidest pakub A2 Hosting kasutajatele piiramatut salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust isegi kõige odavama paketi korral. Niisiis, kui kõik, mida vajate, on põhiveebisait, võib nende Lite-plaan tõenäoliselt teile sobida (selle ainus tõeline piirang on see, et see kuulub ainult ühe veebisaidi juurde).

Nüüd, kui soovite omada mitut veebisaiti, pakub nende keskklassi plaan tegelikult piiramatuid veebisaite. Kui olete siiski kiirusest üle, siis soovitame tutvuda nende Turbo plaaniga. See on nende ülim jagatud hostimiskava ja see sisaldab kõiki funktsioone, mis nende odavamates pakettides leidub, ja lisaks veel palju muud.

Lisaks sellele, et teil on plaanides valida kolme valiku vahel, on teil ka palju makseviisi võimalusi. Tasuda saab iga kuu, 12 kuud, 24 kuud või 36 kuud ette. Kui teil on pärast allahindlusi, proovige minna 36 kuud, kuna sellega on kõige suurem kokkuhoid.

Kui olete mures A2 klienditoe pärast, on neil tegelikult palju. Nendega saate ühendust telefoni ja reaalajas vestluse kaudu. Neil on ka e-posti teel piletimüügisüsteem.

Plussid

 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Palju turvaelemente

Miinused

 • Mõned inimesed kurdavad halva klienditeeninduse üle
 • Kava tühistamine võib olla üsna keeruline (peate tingimata esitama tühistamistaotluse 15 päeva enne pikendamise kuupäeva)
 • Seal on varjatud tasud, millega peate registreerumisel ettevaatlik olema

4. InMotioni majutamine

InMotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind: 6,39 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

InMotion Hosting on täna üks korralikke hostimiskavade pakkujaid. Nad on tegelikult üks väheseid hostiettevõtteid, kes annavad oma klientidele piiramatu salvestusruumi ja piiramatu ribalaiuse isegi kõige odavama paketi korral.

InMotioni käivitusplaan on nende põhiline ja odavaim plaan ning teil on lubatud sellel hostida kaht veebisaiti. Nende keskmise võimsusega plaan nimega Power on võimsam ja selle plaani valimisel võib teil olla rohkem kui kaks veebisaiti (kuni kuus veebisaiti). Kui suhtute eriti lubatud veebisaitide arvu ja olete pärast piiramatut arvu veebisaite, on neil ka plaan nn Pro jaoks (see on ka nende kiireim).

Siin on veel mõned asjad, mida InMotion Hostingilt oodata võib:

 • Raha tagasi garantii – nende jagatud hostimiskavadele on lisatud 30-päevane raha tagasi garantii. Nende ettevõtte, VPS-i ja edasimüüja hostimisplaanidele on tegelikult lisatud 90-päevane tagasimakse poliitika.
 • Google’i rakenduste viisard – kui plaanite kasutada Google’i rakendusi, muudab nende sisseehitatud viisard ülesande palju lihtsamaks ja kiiremaks.
 • Garanteeritud tööaeg 99,95% – see on korralik tööaeg.
 • Turvasüsteem – InMotion Hosting kasutab ohukaitsesüsteemi (TDS), mis on väga muljetavaldav turvaelement.
 • Klienditugi – neil on oma teadmistebaasis lai arv kasulikke artikleid. Kui aga peate kellegagi rääkima, saate seda teha ka telefoni, e-posti ja otsevestluse kaudu.

Plussid

 • Usaldusväärne tööaeg
 • Integreerimine populaarsete rakendustega
 • Saidi tasuta ülekandmine

Miinused

 • Tarbijad on teatanud kiiruse langusest
 • Te ei saa piiramatu arvu veebisaite, isegi kui uuendate nende keskmise ulatusega plaani
 • Kui soovite oma sääste maksimeerida, peate maksma ettemaksu 24 kuu eest.

5. DreamHost

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Hea hostiteenuse pakkuja otsimisel on hea mõte kaaluda DreamHosti kasutamist. See on hea mainega ettevõte, mis pakub virtuaalserverit, VPS-i hostimist, pilvemajutamist, pühendatud hostimist ja WordPressi hostimist.

Nende jagatud hostimise puhul antakse teile ainult 2 valikut – võite valida nende stardiplaani (põhiline) või minna nende piiramatu plaani (täisfunktsionaalne) juurde. Soovitame kahte plaani lähemalt uurida, kuid teadke, et nende peamine erinevus seisneb plaani kohta lubatud veebisaitide arvus. Näete, nende stardiplaanil on ühe veebisaidi limiit, samas kui nende piiramatu plaan lubab piiramatul arvul saite.

Mulle meeldib DreamHosti plaanide juures see, et mõlemal on tasuta domeen, piiramatu ribalaius ja tasuta SSL – need on kõik olulised funktsioonid. Ja mitte kõik hostingu pakkujad ei paku neid (eriti odavaimate plaanide alusel).

Teine DreamHosti muljetavaldav omadus on see, et nad pakuvad oma klientidele väga helde tagasimakse poliitikat – 97 päeva. Niipalju kui me teame, on nad ainus hostiettevõte, kellel on 97-päevane raha tagasi garantii.

Kas klienditugi on teie jaoks oluline? See peaks, kuna vajate kindlasti tee ajal abi. Noh, teil on DreamHosti tugitiimiga ühenduse võtmiseks palju võimalusi (telefoni ja e-posti teel) ning ka nende andmebaasis on PALJU kasulikke artikleid.

Plussid

 • Hea kiirus
 • Usaldusväärne tööaeg
 • Helde tagasimakse poliitika

Miinused

 • Tasuta domeeni saate ainult siis, kui maksate igal aastal esimese teenuse eest
 • Registreerimisprotsess võib võtta väga kaua aega
 • Nende armatuurlaud pole kasutajasõbralik

PHP hostimine: kuidas leida parim!

Hea PHP-hosti valimine võib olla üsna keeruline, kui te pole päris kindel, mida otsida. Noh, me oleme siin, et rääkida teile kõigist olulistest funktsioonidest, mida peaksite enne lõpliku otsuse tegemist uurima. Lõpuks peaks teil olema vaja võrrelda kõiki funktsioone, millest me allpool räägime, kõigi kaalutavate hostingu pakkujate vahel.

Serveri asukoht

serveri asukoha kaartTeie PHP-hosti serveri asukoht on kiiruse jaoks oluline. Seetõttu oleks teie peamine prioriteet leida hostimisettevõte, mille serverid asuvad teie läheduses. Näiteks kui elate Austraalias, proovige leida veebimajutusteenuse pakkujat Austraalias ja kui elate Kanadas, otsige Kanada veebi. Kui ei, siis peaks nende omadustes olema vähemalt integreeritud CDN-teenus.

CDN tähistab sisu levitamisvõrku – ja just seda ta teebki – levitama teie sisu vahemällu salvestatud versioone nende võrkudesse, et jõuda kiiresti lõppkasutajateni.

Seal on palju CDN-sid ja teie valitud PHP-teenuse pakkuja saab neid kasutada. Üks tänapäeval väga populaarne CDN on CloudFlare – ja see on tavaliselt hostikavade pakendis. Niisiis, pidage seda teenust silma peal, kui kaalute kaalutavate PHP-ga hostimisettevõtete funktsioone.

Serveri tööaeg

Parimad on hostimisettevõtted, kes suudavad 99,9% uptimesi pakkuda. Google’is otsides saate hõlpsalt võrrelda erinevate veebimajutajate tööaega tegelikes arvudes.

Me ei soovita hankida sellise kiirusega hostimisteenuseid, mis ei luba (ega tarnigi) ülaaegu, kuna see võib osutuda problemaatiliseks. Liiga palju seisakuid võib teie ettevõtet mõjutada, eriti kui see on e-poe sait.

SSL-sertifikaadid

Turvaline sait on kasulik kõigile – teile ja teie saidi külastajatele. SSL-sertifikaadiga (SSL tähendab Secure Sockets Layer) võite olla kindel, et andmeedastused teie hostiserverite ja saidikülastajate vahel on krüptitud. Häkkerid ei saa teavet varastada, kui nad on krüptitud.

Olete ilmselt näinud saite, kus on SSL-sertifikaadid, kuid te lihtsalt pole sellest teadlikud. Kui näete veebisaidi URL-i alguses tähte (s: https: //), tähendab see, et sait vastab SSL-sertifikaadile. Kui veebisaidi URL-il on ainult http, tähendab see, et sellel pole SSL-sertifikaati ega ka seda turvalist.

Nendel päevadel on turvalisus muutunud Internetis oluliseks probleemiks – ja seetõttu usaldavad üha enam inimesi ainult saite, mille aadressidel on see “s”. Tegelikult julgustab Google ise saite SSL-sertifikaate omama ja peab seda SEO reitingusignaaliks.

Ülaltoodud avaldusi silmas pidades soovitame valida PHP-hostingu pakkuja, kes pakub oma hostimiskavade osana SSL-sertifikaate. Põhilised SSL-sertifikaadid kuuluvad komplekti, millel on Let’s Encrypt teenus.

Kui selgub, et teie hostimisplaanil pole tasuta SSL-sertifikaati, veenduge lihtsalt, et saate selle (jah, see on nii oluline). Saate selle osta mis tahes hostiettevõttelt, makstes lisatud funktsiooni eest (see maksab umbes 10 dollarit aastas).

Kiirus

Üldiselt hoolitsetakse teie saidi kiiruse eest juba siis, kui järgite meie nõuandeid serveri asukohtade ja / või CDN-ide kohta. Teil pole aga midagi kaotada (ja kõik võita), kui teie valitud hostimisettevõte pakub teile rohkem.

Rohkem protsessori ressursse on alati hea asi. Spetsiaalselt PHP jaoks mõeldud kohandatud skriptid suurendavad ka teie saidi kiirust. Need on kõik head ja neid tuleks pidada boonusteks, kui saate neid lisafunktsioonidena.

Kettaruum

Kui loote e-kaubanduse ettevõtet või liikmelisust, on kettaruum väga VÄGA oluline. Soovitame sellistes olukordades umbes 20–30 GB kettaruumi ja isegi piiramatu (kui teie veebisait on tohutu).

Teist tüüpi ettevõtete (sealhulgas ajaveebide) puhul võime siiski öelda, et ülimahukad kettaruumid pole tegelikult nii vajalikud. Kui te ei saa endale lubada piiramatute salvestusruumidega plaane, siis teadke, et tavalistele ettevõtetele ja ajaveebidele piisab tavaliselt 1 GB-st. Soovitame sel juhul kasutada ainult eraldi e-posti, et mitte koormata piiratud kettaruumi.

Seetõttu ärge ostke paketti kohe selle piiramatu salvestusruumi funktsiooni tõttu. Pidage meeles, et teie saidi jaoks parima PHP-veebi vastuvõtmiseks tuleb kaaluda palju muid funktsioone.

Ribalaius ja andmeedastus

Ribalaius ja andmeedastus teie PHP-hostingu pakkujal on väga olulised, eriti kui pakute kohapeal tõesti suurte failide (nt piltide, videote ja PDF-ide) allalaadimist (kui nimetada vaid mõnda). Sel juhul soovitame hankida piiramatu ribalaiuse ja andmeedastusega plaan, kuna sellised toimingud võivad tõesti andmete tasumise ära võtta.

Klienditugi

Selle suure tähtsuse tõttu (eriti probleemide ajal) saame soovitada minna ainult hostingu pakkujatele, kes pakuvad ööpäevaringset klienditugi. Peaksite eelistama ka reaalajas vestluse ja telefonitoe saamist.

PHP: üksikasjad

PHP hostimise uuringud

Vanasti lõid veebiarendajad lihtsaid, staatilisi veebisaite ja sisu, kuna neil polnud juurdepääsu skriptikeelele, mis meil praegu on. Kuna dünaamilise veebisaidi loomiseks polnud absoluutselt mingit võimalust, sisaldasid veebilehed toores HTML-i sisu, jättes arendajatele väga vähe tööd. Alles 1995. aastal otsustas programmeerija Rasmus Lerdorf arendada veebis jätkamise jälgimiseks ja isikliku teabe seostamiseks skriptikeelt. Ta nimetas seda skriptikeelt, PHP või isiklikku kodulehte. See sai esimese pilgu PHP-sse ja selle imet.

Mis on PHP?

PHP logoPHP on programmeerimiskeel, mis on hädavajalik dünaamiliste veebilehtede ja sisu loomiseks. Algselt seisis see isiklik koduleht, tänapäeval tähistab see lühendit PHP: hüperteksti eeltöötleja. Nime muutmise põhjused on sellepärast, et selle skriptikeele algne eesmärk oli Lerfords’i isiklik kasutamine. Lõpuks kujunes PHP millekski suuremaks, mida Lerford arvatavasti kunagi ette kujutanud on, tehes sellest maailma ühe populaarseima, kõige sagedamini kasutatava programmeerimiskeele.

PHP kutsus esile muutuse veebiarendajate maailmas, võimaldades neil luua hämmastava, animeeritud sisuga dünaamilisi veebisaite. See tõi kaasa hõlpsasti kasutatava raamistiku koos vajalike tööriistadega elavate ja huvitavate saitide arendamiseks. Enne PHP juhitavaid veebisaite kasutati kõvakodeeritud HTML-i, muutes veebisaidid väga õrnadeks. PHP lahendas selle probleemi, kasutades mittestaatilist skripti.

Suurepärane näide PHP toimimisest HTML-i osas on sisselogimisvormingu veebisaidid, näiteks Facebooki kasutamine. Selleks, et kasutajad saaksid oma Facebooki lehele sisse logida, peavad nad sisestama oma sisselogimisteabe, näiteks kasutajanime ja parooli, väikestesse lahtritesse. Kastid, kuhu kasutajad sisestavad oma sisselogimisandmed, toimivad vormidena. Seejärel võtab PHP teabe vormis ja võtab vajalikud toimingud.

Millised on mõned PHP omadused?

Kõigi omaduste ja eeliste loetlemiseks, mida PHP pakub, pole piisavalt ruumi. Alates selle asutamisest on sellest keelest olnud palju versioone ja programmeerijad püüavad seda skriptikeelt endiselt täiustada ja täiustada. Selle PHP tõttu võib kõigest hoolimata olla vormi andmete kogumine, dünaamilise lehe sisu genereerimine või küpsiste saatmine ja vastuvõtmine. Seda skriptikeelt saab kasutada veebiarenduses või manustada HTML-i. Seda saab kasutada ka koos erinevate veebimallide süsteemide, veebisisu haldamise süsteemide ja veebiraamidega.

PHP on peamiselt saadaval Linuxi hostimiskavades, kuid ühildub ka teiste suuremate opsüsteemidega, sealhulgas Windowsi, Mac OS X, RISC OS ja teistega. Tänu mitmekülgsusele ja väga tugevale toetusele paljude andmebaaside jaoks on teie vajadustele vastavat parimat PHP-hostimist lihtne leida..

Miks kasutada PHP-d??

PHP ületab ootusi, kuna seda on hõlpsasti kasutatav tarkvara, mis koosneb hämmastavatest funktsioonidest ja turvalistest tehnoloogiatest. PHP-d saab kasutada mis tahes tasemel asjatundlikkus, mis muudab veebilehe dünaamilise sisu loomise või lisamise lihtsaks. See on usaldusväärne, selle taga on hämmastav programmeerijate tugirühm ja see on tasuta. PHP on ideaalne kasutatav programmeerimiskeel, olles arendajate ja programmeerijate seas väga populaarne.

Arendajatel on sellest kergest ressursist nii palju kasu, mis muudab veebilehed lihtsaks ja tõhusaks, samal ajal saavad nad andmebaasist sisu lisada, et pakkuda lõbu kõikvõimalikes hostimiskontodel. See programmeerimiskeel on ühtlane ja läbimõeldud, muutes interaktiivse sisu loomisprotsessi sujuvaks ja lihtsaks. Lisaks lõpututele funktsioonidele, mida PHP pakub, saab see suhelda paljude erinevate andmebaaside keeltega. PHP toob jätkuvalt uusi lahedaid funktsioone lauale. Uue projekti käivitamine PHP-s on suurepärane algus suurepärase koodi kirjutamiseks, pakkudes head jõudlust, arendades lõpuks välja suurepärase PHP-i seadistuse / veebisaidi.

Paljud populaarsed veebisaidid, nagu Facebook, Etsy või WordPress, kasutavad PHP-d, kuna see on hästi testitud ja täielikult töötav. PHP-d toetab peaaegu kogu veebimajutus odavaimast kallimani. See on välja töötatud lihtsa raamistikuga, mis teeb vigade tegemise raskeks. Lisaks veebisaitidele saate PHP abil arendada ka pdf-faile, teatud välkvorme ja palju muud.

Soovitatav host PHP-le

Parima PHP-hostingu valimine oma vajaduste arendamiseks on lihtne, kuna PHP ühildub enamiku veebimajutajatega. See mitte ainult ei loo head aluseid, mis sobib suurepäraselt kõigil ekspertteadmiste tasemetel, vaid annab veebisaitidele ka elu (erinevalt kõvakodeeritud HTML-i veebisaitidest). Veebiarendajad on leidnud, et parim PHP hostimine on SiteGround. See veebi pakkuja paistab silma konkurentsi poolest, pakkudes suurepäraseid funktsioone väga madalate kuludega.

PHP hostimine Korduma kippuvad küsimused

Mis on dünaamiline veebirakendus?

Enne PHP-d tuginesid veebilehed suuresti HTML-ile, viies staatiliste ja muutumatute veebisaitide loomise edasi. PHP loob interaktiivseid, lõbusaid veebilehti, vabastades sisu igavatest ja igavatest külgedest, nagu nad muidu oleksid olnud.

Dünaamiline veebirakendus pakub vaatajatele esteetiliselt meeldivat sisu ja funktsioone. Näiteks Facebook on kasutajate seas juhtiv sotsiaalmeedia võrgustike sait, mis koosneb PHP programmeerimiskeelest. Osa sellest, mis muudab Facebooki nii populaarseks, on selle dünaamiline veebirakenduste sisu.

Kas PHP on populaarne?

Jah. PHP on tegutsenud alates 1995. aastast, avades veebiarendajatele uusi uksi, tutvustades samal ajal skriptikeele ja selle funktsioonide esimest pilku. Tänapäeval kasutavad seda paljud arendajad selle õppimise lihtsuse tõttu ning arvatakse, et see jääb püsima paljude aastate jooksul (mõelge näiteks WordPressile). PHP ületab kasutajate ootusi, koosnedes suurest hulgast hämmastavatest funktsioonidest, mis muudavad veebilehe dünaamilise sisu loomise või lisamise lihtsaks. See on usaldusväärne, selle taga on hämmastav programmeerijate tugirühm ja see on tasuta. PHP on ideaalne kasutatav programmeerimiskeel, olles arendajate ja programmeerijate seas väga populaarne.

Kes peaks PHP-d õppima?

Arendajad, programmeerijad või kõik, kellel on huvitav interaktiivsete veebisaitide ja sisu loomine, peaksid õppima PHP-d. Seda on lihtne õppida, see sobib suurepäraselt kõigil teadmiste tasemetel ja eeldatavasti püsib turul veel aastaid.

Kuidas kuvada staatilist HTLM-i PHP-skriptis?

Vastupidiselt teistele programmeerimiskeeltele on PHP loodud töötama koos HTML-iga. PHP-skriptis saate nende kahe vahel töötada, pakkudes muude skriptikeeltega võrreldes lihtsaid ressursse huvitavate veebirakenduste loomiseks.

Miks ei ilmunud kunagi PHP 6??

PHP 6 ei ilmunud kunagi, kuna projekt ei suutnud oma lõppeesmärki täita. Kuna seda kunagi ei täidetud, lükati selle versiooni raames tehtud edusammud tagasi väiksema vormi PHP 5 väljaandesse. Segaduste vältimiseks kandis järgmine põlvkond nime PHP 7.

Kas PHP on turvaline?

PHP-l on potentsiaal pakkuda turvalisi ja turvalisi veebirakendusi. Kogenematud arendajad peavad selle keele täielikuks mõistmiseks võtma aega, vastasel juhul võivad nad oma veebisaitide või rakenduste turvalisuse osas ilmneda lüngad, kui nad pole ettevaatlikud. Avaldatud juhendite, kursuste ja koolituse abil saavad kasutajad PHP-st kiiresti ja tõhusalt aru. Koos PHP uuemate versioonide väljalaskega julgustatakse kasutajaid oma veebisaite värskendama, et tagada veelgi turvalisemad veebilehed või rakendused.

Kas ma saan endiselt kasutada PHP eelmisi versioone??

Jah, PHP eelmised versioonid on endiselt saadaval. 4. versiooni puhul seda enam ametlikult ei toetata ning soovitatakse vanematele veebisaitidele üleminek uuemale versioonile 5 või uuemale.

Mis on PHP 7-s uut??

PHP 7 on uusim arendus, mis pakub veelgi kiiremat kiirust kui eelmine versioon, ning ka paremat meetodit vigade käsitlemise parandamiseks, piiratud Unicode’i tuge ja muid funktsioone. Kasutajaid julgustatakse üleminekule PHP 7-le, et nautida sellega kaasnevaid uusi ja täiustatud funktsioone.

Kuidas saada PHP-d??

Installijuhised erinevad pisut sõltuvalt sellest, kas PHP installitakse Unixi, Mac OS X või Windowsi süsteemi. PHP installimise ja konfigureerimise leiate tavaliselt teie hostilt veebisaidi juhtpaneeli rakendusest ilma teie hostimistasude lisakuludeta; plaani valimisel on soovitatav seda kinnitada peremehega.

PHP ajalugu

Me kõik teame PHP-d kui ühte paljudest peamistest keeltest, mida kasutame veebiarenduses ja üldotstarbelises programmeerimises. See on üks kodeerimiskeeltest, mis annab teile võimaluse manustada koodi HTML- või HTML 5-märgistusse, et hõlbustada erinevate funktsioonide, programmide ja ülesannete kirjutamist..

Kuidas ja millal loodi PHP

Uurime mõnda PHP ajalugu ja kuidas see tekkis. PHP keele arendamine algas kõige varem Rasmus Lerdorfiga 1995. aastal. Lerdorf oli juba C-s kirjutanud käputäis Common Gateway Interface programme, mida ta oli selle ajani lihtsalt kasutanud oma veebisaidi isikliku kodulehe pidamiseks. Lõpuks otsustas ta neid laiendada, et nad saaksid töötada ja suhelda veebivormidega ning olla ühendatud ka andmebaasidega. Ta kavatses viidata sellele uuele seadmele, mis tal oli isikliku kodulehe / vormide tõlgina või PHP / FI-na.

PHP hakkas uskumatult kasulikuks lihtsate ja dünaamiliste veebirakenduste väljatöötamiseks, mida saaks kasutada paljudes erinevates stsenaariumides. Seejärel otsustas Lerdorf koodi täiustada ja tõrgetest teatamise protsessi kiirendada, nii et ta teatas PHP / FI käivitamisest Useneti vestlusgrupis isikliku avalehe tööriistade versioonina 1.0. Ta jagas seda 1995. aasta juunis. Mis on uskumatu, on see, et 2013. aastal olid PHP-l endiselt samad põhivõimed, mis 1995. aastal..

Veelgi huvitavam on see, et Lerdorf ei tahtnud PHP-st saada sellest massiliseks uueks programmeerimiskeeleks. Ta pani lihtsalt universumisse midagi, mida ta kasutas, et seda testida ja parendada. Sealt edasi asus ta lihtsalt võtma järgmisi loogilisi samme PHP protsesside ja funktsionaalsuse parandamiseks. Enne kui ta seda teadis, oli tema ümber moodustatud arendusmeeskond ja tagasihoidlik mees, kes ütles, et tal pole aimugi, kuidas kodeerimiskeelt luua, tegeles oma loomisega.

Lerdorf ja arendusmeeskond käivitasid PHP / FI 2 kaks aastat hiljem, 1997. aasta novembris. Mis eristab PHP paljudest kodeerimiskeeltest, on see, et see polnud algselt kavandatud kodeerivaks keeleks. See oli tööriist, mida saab orgaaniliselt arendada millegi kasuliku jagamise kaudu, millega saaks hõlpsasti töötada ja HTML-i manustada.

Kahjuks, kuna see töötati välja orgaaniliselt täiesti arusaadavalt, oli funktsioonide nimetamisel ja nende parameetrite järjestamisel palju ebakõlasid ja ebakõlasid..

PHP muutused aastate jooksul

1) 3. ja 4. versioon

1997. aastal kirjutasid Andy Gutmans ja Zeev Suraski koos Zerdorfiga parseri ümber, et arendada välja nn PHP 3 baas. Pärast PHP-ga töötamist otsustasid nad 1998. aastal käivitada PHP 3. Kaks neist hakkas ka PHP tuuma ümber kirjutama ja ümber kujundama, millest Zend Engine loodi 1999. aastal.

Veidi hiljem, 2000. Aastal sulatati värskelt renoveeritud PHP versioon ja Zend Engine kokku PHP 4 loomiseks, mille toiteallikaks on Zend Engine 1.0. Meeskond sai selle PHP versiooniga töötada aastatel 2000–2008, kui nad jõudsid versioonini 4.4.9, enne kui nad otsustasid selle versiooniga arenduse peatada ja lõpetasid ka kõigi selle jaoks mõeldud turvavärskenduste avaldamise..

2) versioon 5

Ajal, mil PHP 4 veel uuendusi ja uusi arendusi tehti, vabastati PHP 5 2004. aastal ning seejärel toitis seda Zend Engine II. Selle PHP versiooniga oli kaasas mitmeid väärtuslikke värskendusi, mis hõlmasid programmeerimise täiustatud tuge, mis oli spetsiifiline objektide orientatsiooni osas. Sellega kaasnes ka PHP andmeobjektide laiend, mida tuntakse kui KPN-i, ja muude jõudluse muudatustega, mis aitasid keele funktsiooni täiustada. Aastal 2008 hakkasid paljud PHP arendajad edendama üleminekut ja migratsiooni PHP 4-lt PHP 5-le.

3) versioon 6

Varem oli PHP palju eksperimenteerimise ja kriitika objekt, kuna neil puudus põhikeele tasemel Unicode’i emakeel. Selle tulemusel juhtis 2005. aastal Andrei Zmievski algatust Unicode’i emakeeletugi loomiseks kogu PHP keeles. Ta kavatses seda teha, manustades esmalt ICU raamatukogu ja seejärel esindades tekstistringid UTF-16 siseturul.

Kahjuks ei olnud meeskonnal arendajaid, kes mõistaksid, kuidas neid muudatusi teha, ja tulemuseks oli endiselt Unicode’i värskendamata PHP 6.

4) versioon 7

Seejärel jõuame lõpuks kõige uuema PHP-keeleni, mida tänapäeval kasutame (mida enamik hostimisettevõtteid nüüd toetab – lisateabe saamiseks vaadake meie parimat PHP-i hostimislehte). Versioon 7 oli Dmitri Stogovi, Nikita Popovi ja Xinchen Hui pingutuste tulemus, kes otsustasid reageerida Zend Mootorile, et vahemälu paiknemise parandamisel saaks kasutada tunduvalt kompaktsemaid andmestruktuure. Seejuures suutsid nad säilitada ka peaaegu täieliku keele ühilduvuse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author