Parim Kanada reisikrediitkaart

reisisihtkoht

Milline on parim viis talve veetmiseks Kanadas?

Sellest eemale pääsedes.

Suundumine troopilisse sihtkohta, näiteks Kuuba või Mehhiko, on Kanada Kanada viimase aja puhkuseproov. ��

Riu palee poolsaar Cancun broneeritud Air Miles �� �� kaudu

Minu nimi on Gary ja viimase 4 aasta jooksul olen arvanud, et olen kohaldanud ja kasutanud kõiki Kanada krediitkaarte. Mul on olnud häid kogemusi ja ka halbu.

Samuti olen saanud reisida üle 20 riigi, kasutades ka erinevate kaartide kaudu kogutud punkte. Kuigi tavaliselt kirjutan ma selles juhendis selliseid rämedaid asju nagu veebimajutus, teenused ja väikesed biz-i tööriistad, siis jagan teiega oma top-kaardivalikuid ja selgitan nende eeliseid..

Peaasi, et enamiku reisikaartide puhul tuleks silmas pidada, et peeneid trükiseid oleks palju. Pakkumised võivad paberil sama välja näha, kuid kui hakkate kulutama, siis leiate, et tasud ja määrad tühistavad põhimõtteliselt kõik saadavad allahindlused või preemiad.

Kuidas ma tegin oma parimad valikud

Selle juhendi struktureerimine on üsna lihtne. Olen iga kategooria reisikaartide jaoks valinud parimad osad. Mul on hotellisaalide kaarte, kui see on teie asi, parim raha tagasi või Air Miles.

Suur erinevus minu juhendi / soovituste ja suurematel finantssaitidel kuvatava teabe vahel on see, et olen tegelikult neid kaarte proovinud. Mõnedel suurematel saitidel olevatest valikutest on registreerunutele kohutav kasu, kuid toote promootoritele suured boonused.

⚠️ Kui otsite selle kiiret ja räpast jaotust, siis ma olen lihtsalt aus, kui saate kuidagi kanadalasena Ameerika krediitkaardi, soovitaksin seda. Ameerika kaardid annavad Kanada programmidena keskmiselt 1,5–2X boonuse registreerimispunkte. Selle eest saab tänada kapitalismi ja ülitugevat konkurentsivõimelist finantsmajandust. Kanada pole lihtsalt sama. 

Nagu öeldud, on minu parim valik TD Aeroplaani kaart (külastage nende veebisaiti siin). Aeroplanil on kõrgeim registreerimispunkt väljaspool väravat, 2X preemiaprogramm veebipoodide ostmiseks nende 2000+ partneri kaudu, reisikindlustus + tasuta pääs lounge’ile.

Igatahes piisavalt kaebusi. Tutvume giidiga! ��

Kui kellelgi on täiendavaid ettepanekuid, siis klõpsake ülaosas oleval kontaktvormil ja andke mulle sellest teada. Tavaliselt vaatan seda postitust korra või kaks aastas, sõltuvalt sellest, milliseid kaarte ma proovin.

Reisi krediitkaartide mõistmine

Paljud reisikaardid võimaldavad teil koguda punkte ja miile igapäevaste kulutuste osas, võimaldades teil koguneda palju preemiaid, isegi kui te ei lenda sageli lennates.

Reisikaartide rohkus ja nende premeerimisprogrammide mitmekesisus jätavad nii paljud kliendid pimedusse. Teie otsuse lihtsustamiseks uurime parimaid krediitkaarte seitsme laia autasustamise kategooria vahel. Need kategooriad on reisipunktid, lennu miilid, raha tagastamine välisvaluuta ostude eest, hotellitasud, registreerumisboonused, lennujaama salongid, püsikliendid ja üldvõitja.

See juhend on mõeldud kasutamiseks väärtusliku ressursina, kui peate valima reisitasu krediitkaardi. Et pakkuda teile parimate võimaluste eeliseid, on meie valitud kaardid nende kategooria juhtivmängijad.

Reisijate näpunäide: Kas kaotate kunagi oma reisi ajal oma koti? Kas teadsite, et õige kaardi valimine võimaldab teil iga hilinenud pagasi päeva eest saada 500–1000 dollarit. Samuti saate hilinenud lendude või muude lennujaama kruvide eest raha tagasi saada.

Meie metoodika

Minu metoodika oli lihtne, kuid üksikasjalik. Võtsin arvesse selliseid olulisi tegureid nagu boonuskategooriate valik, saadaolevad tervituspakkumised, reisikindlustuse perks, lojaalsusprogrammide paindlikkus, iga-aastasest tasust loobumine ja palju muud. Ma arvutasin preemiapunktid kas isiklike või ettevõtluskulude põhjal.

Seejuures ühendasime igakuiste kulutuste ja ostude erinevad aspektid, nagu näiteks toidukaubad, arvemaksed, gaas, meelelahutus, reisimine, restoranide söömine, apteegid jne..

Allpool on toodud kokkuvõte Kanada parimatest reisikaartidest. See on lihtne pilt, kuid iga kaardi üksikasjad on allpool.

�� TÄHTIS MÄRKUS. Need kaardid muudavad tariife sageli, nii et kui näete siin midagi, mis pole täpselt sama kui veebisait, pidage meeles, et ettevõtted pakuvad erinevaid tariife ja pakkumisi vastavalt sellele, millises IP-kohas te veebisaidile pääsete. Teen kõik endast oleneva, et seda võimalikult värskendada. ��

Parim krediitkaart reisipunktide jaoks

1. Parim üldine reisikrediitkaart – TD Aeroplan (40K registreerimisboonus)

 • Võitja: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • Aastane tasu: 120 dollarit, kuid sellega kaasneb tagasimakse esimesel aastal. (Nii et … 0-dollariline tasu)
 • Sissetulekute kõlblikkus: omada kas isiklikku sissetulekut 60 000 dollarit või leibkonna aastasissetulekut kokku 100 000 dollarit.
 • Mõned selle perksidest: teretulnud boonus 40 000 lennuki miili

Krediitkaardiga reisitasude kategoorias on saadaval nii palju häid pakkumisi, nii et seda oli keeruline valida. Kuid pärast täpset analüüsi otsustasin lõpuks, et Kanada turul kuulub parima reisitasu kaardi kroon TD® Aeroplan® Visa Infinite *

Foto Chris Lawton saidil Unsplash

See on praegu Kanada populaarseim preemiaprogramm. Oma populaarsuse tõttu püüavad kanadalased pidevalt Aeroplani punkte koguda niikuinii. Kaardiomanikud saavad teenida miile, mida nad saavad lunastada hotellide, lendude, autorendi, puhkusepakettide, mitmesuguste kaupade ja ürituste piletite eest.

Parim aspekt on see, et kaardiomanikud saavad teenida punkte kaks korda rohkem, ostes esemeid Aeroplaniga seotud partnerite juurest. Seega, kui olete 5 miljoni Aeroplani kogukonna liige, tasub hankida Aeroplani kaart.

Näitlikustamiseks, miks seda kaarti peetakse tõu parimaks, on siin kokkuvõte selle eelistest:

 • See veeretab punase vaiba lahti, andes ilmatu tervitusboonuse 40 000 Aeroplani miili.
 • See sisaldab terviklikku reisikindlustuse paketti.
 • See pakub prioriteetne sisseregistreerimine ja pardaleminek reisides saidil AirCanada.com Aeroplani lendude premeerimisega.
 • Kaardiomanikele antakse igal aastal üks tasuta külalise pass Air Canada Maple Leafi salongis.
 • Topelttage miil, mis teenitakse Aeroplani e-poe kaudu osalevate Aeroplani partnerite ja veebipoodide kaudu tehtud ostudelt.
 • Annab 1,5 punkti iga 1 dollari eest, mis kulutatakse gaasi, toidukaupade, apteekide ja AirCanada.com-is tehtud ostude eest
 • Muude ostude korral on see üks punkt iga kulutatud 1 dollari kohta.
 • Kuni olete TD Aeroplani krediitkaardi omanik, ei aegu teie Aeroplani miilid.
 • Vaata tohutut Aeroplani partnerite nimekirja siit. mitu aeroplane miili ma lennuga teenin
Kui palju Aeroplan miile ma lennu pealt teenin?

Meie parimate reisipreemiate kaardiks on palju eeliseid. See on täis mitmeid funktsioone, mis muudavad selle pakendist eristuvaks, näiteks selle vastupandamatu tervitusboonus 40 000 Aeroplan Miili. Vaadates seda vaadet, on see tasu umbes võrreldav kahe premium-ökonoomse lühikese edasi-tagasi lennuga.

Lisaks sellele, et see pakett on üsna tulus, pakub see võimalust teenida Aeroplani miile iga kulutatud dollari eest. Iga. Dollar. Kulutatud. Teenitud miilide suhe kulutatud dollaritesse on järgmine: 1,5 lennuki miili iga 1 dollari kohta gaasi, toidukaupade, apteekide ja AirCanada.com kaudu; siis annab see 1 Aeroplani miili iga dollari kohta, mis kulutatakse kõigele muule.

Seetõttu võidab see meie parima koha kui parim üldine krediitkaart.

Kuidas lunastada Aeroplan Miles?

Selle kaardi lunastamisprotsess sõltub sellest, mida proovite lunastada. Selliste asjade jaoks nagu kaup või ürituste piletid on protsess sama lihtne kui ostude tegemine veebipõhise e-poe kaudu. Lisaks teenivad ostud Aeroplani partnerkauplustes kaardiomanikele kahekordset kasu, võimaldades neil kiiresti ja hõlpsalt Aeroplani miile koguda.

Muud eksklusiivsed eelised ja hüvitised hõlmavad ööpäevaringset ööpäevaringset uksehoidja teenust.

Vaieldamatult eepiline võib mõne sellise reisi ja autokindlustuse kirjeldamisel üle parda tabada, kuid see ei pruugi olla liiga kaugel. Alla 65-aastaste kaardiomanike esimese 21 päeva jooksul on sellel reisikindlustuse tervisekaitse kuni miljon dollarit. See hõlmab ka muid asjakohaseid reisikindlustusi, nagu hilinenud / kadunud pagas, reisi / tühistamine, lennu / reisi hilinemine ja autorendikindlustus.

Lõpuks võimaldab see juurdepääsu kõigile neile lahedatele lisatasudele mõõduka 0-dollarise aastatasuga (pärast allahindlust).

Viimane asi – lennukikindlustus

Nagu ma ülaltoodud näpunäites mainisin, on Aeroplanil mõned suured stiimulid, et julgustada kliente broneerima lende ja puhkusi, mis sisaldab tühistamiskindlustust, raha, kui teie kohver kaob, ja hunnikut muid väiksemaid soodustusi..

Näpunäide parima üldise ülevaate saamiseks: Vaadake partneritega programme ja kokkuleppeid, mis võimaldavad teil punkte üle kanda. Seega, kui teil on näiteks hotellist tasuta hotellis viibimise jaoks napilt 500 punkti, võite ikkagi hankida punkte lisakulude hulgast, mis teil lennufirma programmis on. Vihje vihje … allolev kaart teeb seda. ��

2. Parim reisipunktide jaoks – Scotiabank American Express

 • Võitja: Scotiabank Gold American Express® kaart
 • Aastane tasu: 120 dollarit
 • Sissetulekute kõlblikkus: teenige aastas vähemalt 12 000 dollarit sissetulekut.
 • Mõned selle perksidest: võimalus teenida esimesel aastal koguni 30 000 Scotia Rewards punkti.

Krediitkaarditooteid on saadaval nii palju ja arvukus teeb keerukaks otsustada, milline on kõige parem krediitkaart. Ehkki need võivad piirata punktide kulutamist, pakuvad enamik neist siiski võimalust programmide vahel punkte vahetada.

Scotiabank Gold American Express® -kaart paistab silma olulise teguriga, mis sunnib kaardiomanikke valima konkreetse reisikaardi. Punktide ja dollari suhe tähistab punktides väärtust dollarites.

Scotiabank Gold American Express® Card pakub oma Scotia Rewards punktiprogrammis kolme taset. Iga rahasumma, mida kasutatakse kõlblikes asutustes, nagu toidupoed, restoranid, joomine ja kiirtoidupunktid, teenib teile uskumatult 5 Scotia Rewards punkti.

Suurepärane registreerimisboonus + 25 000 boonuspunkti

See reisitasu kaart võimaldab kasutajatel kiiresti ja mugavalt koguda kuni $ 300 boonuspunkte Scotia Rewards isegi esimesel aastal. Kui kulutate konto avamisele järgneva kolme kuu jooksul iga päev sobilike ostude korral 1000 dollarit, teenite automaatselt 25 000 Scotia Rewardsi punkti..

Scotiabank Gold tõstis aga hiljuti kaardilt võetava aastamaksu 99 dollarilt 120 dollarini. See märkimisväärne matk võib kaardi veetlust summutada. Hoolimata sellest tõusust on hind endiselt mõistlik võrreldes teiste reisikaartide võetavate sarnaste tasudega.

Sellest hoolimata pakub see teile endiselt suuri eeliseid, nagu näiteks välismaiste tehingutasude puudumine koos Amex Front Of Line® juurdepääsuga ja terviklik reisikindlustus.

Paindlikud ülekantavad punktid

Veel üks muljetavaldav funktsioon, mida see kaart avaldab, on selle preemiate lunastamisprogrammi paindlikkus. Protsess on lihtne ja lihtsustatud – kõik, mida vajate, on süsteemi sisselogimine ja seejärel jätkake valiku „Rakenda reisidele punkte”. Seejärel saate oma kogutud Scotia Rewards punkte kasutada kõigi krediitkaardilt laekuvate reisimisega seotud kulude hüvitamiseks. Need võivad hõlmata selliseid asju nagu lennud, hotellid, rendiautod jne.

Mugavus on värske õhu hingamine: see ei koorma teid ebameeldivate piirangute ega elektrikatkestuse perioodidega. Need on mõned põhjused, miks Scotiabank Gold American Express® kaarti peetakse sageli Kanada parimaks reisikrediitkaardiks.

3. Parim õhu miilide jaoks – BMO Air Miles World eliit

 • Võitja: BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard®
 • Aastane tasu: 120 dollarit, ehkki sellest loobutakse juba esimesel aastal.
 • Sissetulekute kõlblikkus: 80 000 dollarit aastasissetulekut või 150 000 dollarit leibkonna kohta.
 • Mõned selle perksidest: 3000 õhupilti tervitusboonus.

BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® on lihtsalt üks parimaid viise Kanadas preemiate teenimiseks. Selle Air Miles’i programm muudab igapäevase toidukaupade ja gaasi ostmise soodustusteks, näiteks tasuta ürituste piletid, hotellides viibimine, lennud, autorendid ja isegi elektroonika.

Lahke boonus ja kõrge teenimisaste on vaid mõned asjad, mis muudavad BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® reisikaardi põnevaks. See annab teile kohe pärast esimest ostu 1000 õhupilti ja justkui sellest poleks piisanud annab teile lisatasu veel 2000 lennu miili, kui olete liikmemaksu esimese kolme kuu jooksul krediitkaardilt sisse võtnud kuni 3000 dollarit.

Lisaks on kaartide teenitud intressimäär üks AIR MILE iga 10-dollarise ostu kohta AIR MILES-i krediitkaardi kõrgeim tootlus. Mastercardi lennujaama kogemusi, mis koosnevad kahest tasuta aastasest pääsmest, pakutakse LoungeKey lennujaama salongiprogrammi kaudu.

Kaardiomanikud saavad 15% soodsamalt oma AIR MILES lendudest Põhja-Ameerikas tingimusel, et lennud tuleb broneerida AIR MILES abil. Sellega kaasneb terviklik reisikindlustuse pakett, mis hõlmab reisi tervisekindlustust 15 päeva jooksul reisi kohta.

⚠️ Ausalt öeldes pole ma selle kaardi tohutu fänn. Arvestades seda, et ettevõte maksab BMO selgelt oma krediitkaardikliente, arvan, et see on üsna mõõdukas boonus. Kui preemiapunktid + lisatasud on see, mis teil on, siis pärast seda kaarti kindlasti puuduvad. ⚠️

4. Parim välisvaluuta ostude raha tagasi teenimine – Roger’s Wireless

 • Võitja: Rogers ™ World Elite Mastercard®
 • Aastane tasu: 0 dollarit
 • Sissetulekute kõlblikkus: omada kas isiklikku sissetulekut 80 000 dollarit või leibkonna aastasissetulekut kokku 150 000 dollarit.
 • Mõned selle plussid: saate 4% raha tagasi kõigi välisvaluuta ostude eest.

Sularaha, öeldakse, on kuningas. Samamoodi võimaldavad raha tagasi maksmise krediitkaardid preemiate osas tagasi saada vaid pisikese protsendi ostudelt kulutatud summast. Rogers ™ World Elite Mastercard® läheb siiski veel suure sammu, tehes reisikulud välisvaluutas, et koguda sularaha nagu ühegi teise kaardi jaoks.

Foto autor pina messina saidil Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® teenis oma esikoha, võimaldades kaardiomanikel teenida tohutu 4% Cashback kõigi välisvaluutas tehtud lubatud ostude eest. Kuid enne, kui teil on elevus liiga tuim, pidage meeles, et see tuleb koos 2,5% välismakse tehingutasuga. Seda korvab aga tohutu 4% -line raha tagasi saamine, jäädes oluliseks puhaskasumiks – 1,5% cashbackiks.

Kaardikasutajad saavad Rogersi toodete ja teenuste eest 2% raha tagasi, samal ajal kui kõik ülejäänud saavad 1,75% raha tagasi. Neil on ka õigus saada tasuta lisakaart, mis võimaldab neil igal aastal veelgi rohkem raha teenida.

Mastercard® Pay kombineerituna rakendusega Rewards ™ saate krediitkaardiga kohe viimase 90 päeva jooksul tehtud lubatud ostude eest vähemalt 20 dollarit kohe raha tagasi maksta..

Näpunäide raha teenivatele ettevõtetele – Ehkki 1,5% on üsna halb, saate ettevõtte üks asutaja korraldada kaardi abil kõik hilisemad ärikulud ja saada kliendi reklaamikuludelt või muudelt kuludelt kena tulu. See kehtib ainult siis, kui töötate ettevõtte kuludega 1-2 miljonit aastas.

5. Parim registreerumisboonus – lõpmatu Scotiabank Passport (35 k Point)

 • Võitja: Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * kaart
 • Aastane tasu: 139 dollarit
 • Tulude kõlblikkus: omada kas isiklikku sissetulekut 60 000 dollarit või leibkonna aastasissetulekut kokku 100 000 dollarit või hallatava vara vähemalt 250 000 dollarit.
 • Mõned selle perksidest: pakub kohe esimesel aastal kuni 35 000 boonustasu punkti

Vaatamata sellele, kas eelistate kaarte, mis pakuvad olulisi tervitusboonuseid, pakuvad kõrgeimat teenimismäära või eelistate pigem kaarte, mis on usaldusväärne reisikaaslane, Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * kaart on teile kaetud.

Märkimisväärne registreerimis boonus on üks proovitud ja tõesemaid viise, kuidas krediitkaardiettevõtted kasutavad kaardiomanike turgutamiseks. Sa peaksid seda strateegiat ära kasutama, et oma reisitasudele palju juurde anda. Kõigist strateegiatest, mida kasutatakse kaardiomanike ahvatlemiseks reisitasu programmidele registreeruma, näib Scotiabanki pass olevat omandanud Püha Graali.

Pärast registreerumist rullib Scotiabank lahti tervitusmati, mis võimaldab teil ainuüksi esimesel aastal teenida kuni 35 000 Scotia Rewards punkti. Need preemiapunktid tähendavad üksi reisimiseks umbes 350 dollarit.

Nii töötab teenimismetoodika: esimesed 3 kuud kaardiomanikuna annavad võimaluse teenida igapäevaste ostude korral kuni 25 000 boonust Scotia Rewards punktidega, mille esialgne summa on 1000 dollarit.

Teeni veel 10 000 punkti

Lisaks on kõigil kaardiomanikel lubatud teenige aastas 10 000 punkti boonust pärast seda, kui nad on kulutanud vähemalt 40 000 dollarit igal aastal sobilike igapäevaste ostude eest. Muud eelised hõlmavad võimalust teenida 2 Scotia Rewards punkti iga dollari eest, mis kulutatakse sobivatele söögikohtadele, toidupoodidele, meelelahutustoodetele ja igapäevasele transiidiostudele (nt bussid, metroo žetoonid ja taksod)..

Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * kaart oli mõeldud ka reisijatele keskendumiseks. Seetõttu on Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * kaardiga reisipagas vähe või üldse mitte, muutes selle vääriliseks reisipartneriks tänu imetlusväärsele poliitikale, millega nõutakse välismaiste tehingutasude nulli.

Selle tasude puudumise tõttu säästavad reisijad raha iga kord, kui nad oma kaarti kasutavad. Nii kodu- kui välismaal ei koge kaardiomanikud välisvaluutas tehtud ostude puhul valuutavahetustasude juurdehindlust. Reisidega seotud hüvitised hõlmavad reisikindlustust, kuut tasuta iga-aastast lennujaama salongipiletit ja registreerumisboonust, mille väärtus on praegu 250 dollarit.

See kaart sobib ideaalselt inimestele, kes soovivad kaarti, mida nad saaksid kasutada nii kohalikul kui ka välismaal ilma probleemideta. Lisaks on Scotiabank Visa-kaart ja seega aktsepteeritakse seda üldiselt kõikjal maailmas.

See pakub ka tasuta Priority Premier Passi liikmesust kuus tasuta külastust lennujaama salongides.

6. Parima hotelli preemiad – Best Western Mastercard

 • Võitja: Best Western Mastercard®
 • Aastane tasu: 0 dollarit
 • Sissetulekute kõlblikkus: see ei nõua minimaalset sissetulekukõlblikkust.
 • Mõned selle perksidest: tervitusboonus 20 000 Best Western Mastercard®-i

Teie valitud majutus majutus sõltub sellistest teguritest nagu taskukohasus, isiklikud eelistused ja valik. Teisisõnu, see ei ole kõigile sobiv lahendus. Best Western Mastercard® järgib seda filosoofiat ja muudab selle preemia võimalikult paindlikuks.

Need võimaldavad kaardiomanikel oma preemiad lunastada koguni 100 Best Westerni hotellis kogu maailmas, näiteks hotellides viibimise, kinkekaartide, söögikohtade ja palju muu kohta. Seetõttu, kui kanadalased peavad reisima kohapeal või välismaal, on Best Western Mastercard® sageli praktiline ja mõistlik valik.

Pärast esimese sobiliku ostu tegemist on selle boonus 20 000 Best Western Rewards® punkti allkirjastamiseks piisav, et saada teile täiesti tasuta üks öö. Hotellide rohkus ja erinevad võimalused võimaldavad kaardiomanikel neid punkte koguda.

Lisaks paindlikkusele on see ilma aastatasuta. Arvukate Best Western hotellide olemasolu kogu maailmas muudab kaardiomaniku jaoks mugavaks leida hotell, mis vastab nende maitsele ja eelarvele. See hõlbustab ka punktide ärakasutamist, et saada tasuta majutusvõimalusi hotellides.

7. Parimad lennujaamasalongid – Scotiabank Platinum

 • Võitja: Scotiabank Platinum American Express® kaart
 • Aastane tasu: 399 dollarit
 • Sissetulekute kõlblikkus: teenige aastas vähemalt 12 000 dollarit sissetulekut.
 • Mõned selle lisad: 30 000 Scotia auhinnapunkti saavad esimese sobiliku ostuga.

Mulle meeldib lennujaamas hängida – ütlesid, et mitte keegi. Krediitkaardiettevõtted võtavad kõikjal varjatud reisijate õnneks lõpuks oma pettumust ja on lisanud üha enam soovitud mugavust. Juurdepääs ülemaailmsetele lennujaama salongidele on populaarne reisimine, mida Scotiabank Platinum American Express® Card on oma eeliste ja kaardiomanike rõõmuks ära kasutanud..

Scotiabank Platinumil on tasuta Priority Pass liikmelisus, millega kaasneb uskumatu kümme tasuta salongikülastust igal aastal. Kuna enamik inimesi ei reisigi nii sageli igal aastal, on need tasuta salongikülastused enamiku kaardiomanike jaoks piisavad.

Reisikindlustus koos 30 000 boonuspunkti Scotia Rewards punktidega kohe pärast esmakordset ostmist peaks seda väärt kaaluma. Samuti ei maksa kergekäeliselt arvestada 4 Scotia Rewards punkti iga dollariga, mis kulutatakse abikõlblike toidupoodide, bensiinijaamade, meelelahutuse ja söögikohtade ostmiseks..

Sellega kaasneb aga üsna kõrge aastatasu – 399 dollarit.

Kokkuvõte

Inimeste premeerimine punktide või miilidega igapäevaste ostude eest on viis, kuidas krediitkaardiettevõtted stimuleerivad kliente oma kaarte kasutama. Reisitasu krediitkaart pakub kaardiomanikule tohutuid eeliseid lendude, hotellimajutuse ja transporditeenustega.

Mõned preemiad on keerukamad ja komplekteeritud lisatasud, näiteks juurdepääs uhketele lennujaama salongidele ja nende paketi terviklik reisikindlustus. Reisikaardid on reisijatele kohustuslikud, kuna need on mugavad, kiired ja aitavad säästa raha reisimisega seotud kuludelt.

Loodetavasti oli see juhend abiks! Kui teil on mingeid näpunäiteid ja nippe, mida soovite sellele lehele lisada, siis kirjutage mulle julgelt teade!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author