Parim hosting Iirimaal

Veebikujundusettevõttena, kellel on PALJU hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja.

Need on meie parimad veebimajutusteenuste pakkujad Iirimaal, tõeliselt kvaliteetne veebimajutus panka purustamata.

Mõned kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:
Objekte saitidel

Parim võõrustaja Iirimaa: meie top 5 – mai 2020

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Disk SpaceFeaturesArvustusedVeebisait
saidiplats2 3,95 € (60% soodustus) 10 GB Välkkiire andmekeskus Londonis, taskukohane, 30-päevane raha tagasi garantii, WordPressi ametlikult soovitatud = Win! SiteGround ülevaade
GreengeeksLogo 3,95 USD (MangoMatteri eksklusiivne allahindlus – alla 9,95 USD) Piiramatu Super roheline hostimine, serverid Euroopas ja kogu maailmas, piiramatu kettaruum! GreenGeeksi ülevaade
A2HostingLogo 3,92 USD (7,99 USD) Piiramatu Odav + piiramatu kettaruum! A2 majutuse ülevaade
myhostlogo 5,99 € 10 GB 10+ aastat hostimise kogemust. MyHosti ülevaade
wpengine 35 USD 10 GB WordPressi hostimine on täiuslik. WP mootori ülevaade

Korraliku veebimajutaja leidmine, mis on tegelikult taskukohane, pole lihtne ja kui te pole Exceli viisard, võib see kõigi erinevate hostimisfunktsioonide (nt hind vs ribalaius, kettaruum, kasutatavus, tugi, ülevaated jne) võrdlemisel pisut üle jõu käia. ). Lihtsamalt öeldes on seal tegelikult suurepäraseid hostimisettevõtteid, kes ei nõua absurdseid hostimishindu, kuid neil on siiski jõudlus mis tahes soovitud veebisaidi haldamiseks.

Järgmised 5 on meie isiklikud lemmikud, esimesed 4 on tõesti taskukohased (viies oleks teie WordPressi esmaklassiliste hostimisvajaduste jaoks) ja need kõik pakuvad suurepärast jõudlust & toetus. Parimate veebimajutajate sorteerimiseks kasutasime järgmisi kriteeriume: Kasutuslihtsus, Taskukohasus ja Toimivus / võimsus. Nautige!

1. SiteGround

See on meie kõigi aegade lemmikmajutusettevõte, nad on odavad, neil on väga võimsad serverid ja mis kõige tähtsam – tugi on tipptasemel.

Neid soovitatakse ka WordPressi jaoks WordPressi poolt (väga vähesed hostiettevõtted saavad seda väita! Nad võivad loomulikult lahendada ka mis tahes CMSi, mida neile viskate). Oh!, + neil on 30-päevane raha tagasi garantii! Päris no-brainer kõigile, kes otsivad taskukohast, kuid kvaliteetset veebi!

Neil on 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab alles siis 3,95 € / kuus (tavahinnast 60% soodsam)! 

saidiplats2

  Võitja – 9,6 / 10

Kasutuslihtsus

97%

Taskukohasus

92%

Jõudlus / jõud

95%

2. GreenGeeks

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, kelle kohta te lihtsalt teate, et ta teeb kõike õigesti. Alates 2008. aastast, kui nad turule jõudsid, on nende arv tohutult kasvanud. Edukuse põhjused on üsna selged, kui alustate nendega koostööd, see on ülemaailmse haarde (mitu andmekeskused kogu maailmas), vinge jõudlus, suurepärane ja üsna kiire tugi ning last but not least, nad panevad oma energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda tagasi võrku, mis on üsna hämmastav!

Spetsiifiliste funktsioonide osas pakuvad nad piiramatut kettaruumi isegi kõige põhiplaanil, neil on ööpäevaringne tugi ja täpselt nagu SiteGround, 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole rahul! Kindel nr 2 meie nimekirjas!

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 3,95 USD kuus / kuus (eksklusiivne MangoMatteri allahindlus – alla 9,95 USD)

Kasutuslihtsus

94%

Taskukohasus

92%

Jõudlus / jõud

90%

3. A2 majutamine

A2-hostimine on samaväärne SiteGroundiga, neil on ka kogu maailmas erinevaid lõõmavaid kiireid servereid + neil on suurepärane tugi. Kuigi neil pole WordPressi ametlikku soovitust, on nende jõudlus WP-saitidega hämmastav.

Ja piiramatu kettaruumi omamine on päris puhas!

Nad pakuvad ka 3 hostimispaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd 3,92 dollarit kuus (algselt oli 7,99 dollarit kuus).

Kasutuslihtsus

87%

Taskukohasus

92%

Jõudlus / jõud

80%

4. Myhost.ie

Asudes Iirimaa edelaosas, käivitasid nad esmakordselt 2002. aastal, mis tähendab, et neil on nende toetamiseks üle kümne aasta kogemusi.

Lisaks kvaliteetsele pilvemajutusele pakuvad nad ka e-posti hostimist, domeeni registreerimist, & üsna palju turvalisusega seotud teenuseid.

Nende odavaim plaan algab 5,99 eurost kuus

Kasutuslihtsus

85%

Taskukohasus

85%

Jõudlus / jõud

85%

5. WP mootor

Kui otsite tegelikult Iirimaale ülikvaliteetselt hallatavat WordPressi veebimajutust, on WP Engine just see, mida vajate! Nad on WordPressi saitide majutamisel turuliider ja seda mõjuval põhjusel (kuigi need on siis liiga kallid). Neil on ettevõttesisene kohandatud vahemällusüsteem, mis teenindaks lehti ülikiirelt (EverCache), ning koos CDN-iga on nad WordPressi kiireim hostimisettevõte!

Nende ööpäevaringne tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Lisaks hoolitsevad nad ka kõigi WordPressi põhivärskenduste eest, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Ja kui see on oluline värskendus, katsetavad nad seda saiti enne värskendamist kõigepealt, et olla kindel, et miski ei purune, tipptasemel teenus. Neil on ka reaalajas reaalajas ohtude tuvastamine, nad blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakuid ja nad parandavad teie saidi isegi tasuta, kui see satub häkkida …

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim plaan algab 35 dollarist kuus

Kasutuslihtsus

85%

Taskukohasus

65%

Jõudlus / jõud

95%

Iirimaa majutab tehnilist tugeIirimaa veebimajutus: Vaadates sügavamalt

Kui kaugele on tehnoloogia jõudnud mitmel viimasel aastakümnel, ning Internet on muutunud paljude inimeste jaoks möödapääsmatuks aspektiks meie igapäevases elus, kui kiirus on igal aastal järjest suurenenud. Seetõttu on nende arengute tulemusel muutunud ühelegi ettevõttele peaaegu võimatuks ellujäämine, kui tal pole hästi toimivat veebisaiti ja veebipõhist kohalolekut, mis aja möödudes uute klientide ja tarbijate ligimeelitamiseks aitab..

Ükskõik, kas proovite jõuda veebipõhise vaatajaskonnani, et pakkuda oma väikeettevõttele viisi klientidega ja tarbijatega ühenduse loomiseks ja nende poole jõudmiseks, kui proovite ajaveebi luua, kui proovite luua platvormi igat tüüpi projektidele, või olenemata selle põhjustest, on veebisaidid mitmekülgne ja mitmekesine meedium, mis suudab täita üsna paljusid asju. Veebisaidi loomisel on aga üks asi, mida peate uurima, seda tüüpi veebimajutust, mida soovite, ja pakkuja, kellele kavatsete tugineda, et pakkuda teile Iirimaal usaldusväärset ja usaldusväärset teenust. . Iirimaal õige veebimajutuse paketti ja pakkujat proovides võib otsusel olla kaugeleulatuv mõju, nii et soovite veenduda, et teete õige kõne (vihje vihje, SiteGround on päris vinge). Siit leiate kõik, mida peate teadma, et aidata teil teha otsus, mis sobib kõige paremini teie jaoks mõeldud veebisaidiga.

Iirimaa veebimajutuse tüübid

Virtuaalserver

Virtuaalserver on üks odavamaid hostimismeetodeid, muutes selle eelistatuks paljude jaoks, kes ei soovi luua veebisaiti, mis käsitleks tohutult liiklust ja arvaks, et nende veebisait sobiks väiksemale vaatajaskonnale. Jagatud hostimine on suurepärane võimalus isiklike veebisaitide, ajaveebide ja väikeettevõtete jaoks, kuna see pakub kõiki ressursse, mida need projektid enamikul juhtudel vajavad, kõik taskukohasema hinnaga kui paljud turul pakutavad alternatiivid. Põhifunktsioonide hulka peaksid kuuluma sellised asjad nagu ühe klõpsuga installeerijad kõige populaarsemate CMS-ide jaoks nagu WordPress, Joomla jne. Rääkides WordPressi hostimisest, piisab jagatud hostimisest tavalise WordPressi saidi majutamiseks, kui soovite luua üsna keeruka WordPressi sait, võiksite koguda eelarvet ja minna hallatava WordPressi hostimise juurde (WP Engine tuleb meelde).

VPS-i hostimine

Virtuaalse privaatserveri hostimine ehk VPS-hostimine võimaldab veebisaidil oma serveri privaatsektsiooni, mida jagatakse mitme muu veebisaidiga. VPS-is hostimine on jagatud hostimisest kõrgem, kuna kasutatava serveri osa on teiste serverite kaudu hostitavatest muudest veebisaitidest täielikult eraldatud. See on suurepärane võimalus veebisaidi omanikule, kes eelistaks spetsiaalset serverimajutust, kuid otsib selle privaatsuse eeliseid palju madalama hinnaga.

Privaatserveri hostimine

Need, kes otsivad suure jõudlusega servereid, võiksid proovida proovida midagi suuremat võimekust, näiteks spetsiaalset serverimajutust. Need serverid sobivad ideaalselt neile, kes otsivad veebimajutust Iirimaal, mis saavad hakkama suurema liiklussageduse ja muude funktsioonidega. Kuid need on kallimad, mistõttu on need paremini reserveeritud suuremate projektide jaoks, mis nõuavad suuremat töökindlust ja tuge. Kui see on teie eelarves, on see suurepärane veebimajutuse võimalus Iirimaa veebisaitidele.

Pilvemajutus

Kõik räägivad viimasel ajal pilvedest! Kuigi see on suurepärane võimalus failide salvestamiseks, on see ka suurepärane veebimajutuse võimalus. Pilvemajutus on tehnoloogia, milles mitmed masinad toimivad ainsuse süsteemina. See arenenud tehnoloogia on äärmiselt võimas ja ei sea piire sellele, mida saate sellega teha. Saate oma veebisaidi vajadusi vastavalt vajadusele üles ja alla skaleerida, muutes selle eriti mitmekülgseks võimaluseks mis tahes suurusega projektide jaoks.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimine on äärmiselt populaarne neile, kes on huvitatud veebidisainist. See teenus võimaldab klientidel osta hulgimüüki ja müüa seda oma klientidele, andes omakorda veebisaidi kujundajale suurema kontrolli nende loodavate veebisaitide üle. See tava on veebidisainerite seas tavapärane, nii et kui see kõlab nagu see, mida otsite, võib edasimüüja hostimine olla teie jaoks parim panus.

Iirimaa veebimajutus: mida otsida

Kui proovite otsustada teile ja teie vajadustele vastava veebimajutuse tüübi üle, aga ka otsitava veebisaidi vajaduste üle, et varsti veebis veebis ilmuda, siis Iirimaa veebimajutuse tüüp, kuhu lähete see, et peaksite otsima, pole ainus asi, mida peate arvestama (btw, tegime sama uuringut ka parima Austraalia veebimajutuse, Kanada veebimajutuse, NZ-i veebimajutuse ja Ühendkuningriigi hostimise jaoks, & veebimajutus Singapuris). Kui olete otsustanud erinevate ülaltoodud veebimajutuste tüüpide vahel, on aeg valida pakkuja, kellele oma veebisaiti usaldate. Siin on mõned tegurid, mida pakkujate võrdlemisel tuleb arvestada, et aidata teil otsus lihtsaks teha.

Serveri asukoht

Teie serveri asukoht on palju seotud laadimisaegadega, mida kasutajad teie veebisaidi külastamisel kogevad. Mida lähemal on server teile geograafiliselt, seda parem on laadimisaegade lühenemine. Kuid see ei tähenda, et soovite valida lihtsalt teile Iirimaale lähima serveri. Samuti peate kindlasti kaaluma kõnealuse serveri võimsust; kui see on suhteliselt vähese energiatarbega server, võiks teil olla parem, kui see asub natuke kaugemal.

Ladustamine

Võite kaaluda, kui palju salvestusruumi oma veebisaidile vajate, lähtudes sellest, kui palju sisu plaanite sellele veebisaidile lisada. Tavaliselt, mida rohkem te oma veebimajutuse eest maksate, seda rohkem salvestusruumi sellega kaasneb. Sellel on palju pistmist ka teie valitud hostimistüübiga; näiteks jagatud hostimisega kaasneb vähem salvestusruumi, kuna jagate serveriruumi nii paljude teiste kasutajatega. Mõelge salvestusruumile, mida teie veebisait arvatavasti nõuab, ja arvestage seda pakkujate võrdlemisel.

Uptime

Olenemata sellest, kas haldate väikest ajaveebi, millel on vaid mõned iganädalased lugejad, või suurettevõtete veebisaite, mida võib päevas külastada sadu või isegi tuhandeid, kavatsete oma veebisaidi seisakuid võimalikult palju vähendada. Kontrollige kõigi kaalumisel olevate pakkujate tööaega – enamik lubab, et tööaeg on kuni 99,9%. Kuid lihtsalt sellepärast, et nad ütlevad, et see ei tee seda tõeks; tutvuge nende klientide iseloomustustega ja tehke kodutööd enne, kui neile sõna võetakse, ja vaadake, milline on nende teenust kasutanud inimeste tööaeg.

Toetus

Tugi on mis tahes ostetud teenuse, eriti veebimajutusteenuste oluline aspekt. Kui teil pole veebisaidi haldamise kogemust, siis soovite saada head klienditeenindust – muidugi, see on asi, mida soovite kummalgi viisil. Otsige pakkujat, kes pakub reaalajas vestlust ja telefoni tuge!

Varukoopiad

Andmete varundamine on äärmiselt oluline ja see võib päästa teid tonni väärtusliku teabe kaotamisest ja üsna tragöödiast. Seetõttu peaksite veebimajutusteenuse pakkuja valimisel, kellega soovite oma veebisaiti majutada, peaksite hindama, kui sageli nad varufaile varundavad, samuti seda, kui palju varukoopiaid nad säilitavad. Teine asi, mida tuleks vaadata, on süsteem, mida nad kasutavad andmete kadumise korral andmete taastamiseks.

Ribalaius

Teie serveris lubatud ribalaiuse suurus on oluline asi, mida tuleks arvestada, eriti kui teie kasutatav veebisait on suurem, mis näeb natuke rohkem liiklust. Enamiku väiksemate projektide puhul ei paku ribalaius tõenäoliselt muret; keskmise või väiksema suurusega veebisaidid peaksid seda Iirimaal veebimajutusteenuste pakkuja otsimisel kindlasti arvesse võtma.

Lubatud domeenide / saitide arv

Tõenäoliselt pole see probleem, kui plaanite ainult ühe veebisaidi majutamist, kuid paljud kasutajad võivad soovida, et teie valitud veebimajutusteenuses hostitaks mitut veebisaiti. See on hea mõte kaaluda, kui palju domeene on teil lubatud teenuse ja pakkujaga kasutada, isegi kui arvate, et soovite ainult ühte veebisaiti – alati on hea vabadus omada teist, kui muudate sinu mõistus.

Ja see on see, võib kõik punktid hõlmata, kuid võtke vaid üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse kõik Iirimaa veebimajutusteenuste pakkujate andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author