Panthuri ülevaade

Panthur

Kohalik, kogenud, suurepärane esitus, kuid…

PanthurLogo

Üldine hinnang

Odavaim kava
5 dollarit kuus

Panthur: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Ehkki Panthur on Austraalia standardite kohaselt hea host, on nende tugi reageeriv (Hostopia ostmisel oli neil umbkaudne plaaster, kuid tundub, et see on jälle normaalne), on nende hinnad üsna konkurentsivõimelised ja nende jõudlus piirneb muljetavaldavaga.

Kuid kui võrrelda neid meie praeguse lemmikveebimajutajaga SiteGround, siis märkate mõnda erinevust, millest peamised on globaalsete andmekeskuste puudumine (neid on Sydneys ainult üks esmane, SiteGroundi on maailmas üsna vähe, mis annab teile globaalse haarde) ja WordPressile keskendunud hostimiskavade puudumine (üle 25% kogu Internetist töötab WordPressis ja tõenäoliselt töötab ka teie sait, seega on see üsna oluline).

Nii et lühidalt öeldes, meie soovitus läheb endiselt mitte Panthurile, vaid SiteGroundile, kuna SiteGround pakub oma põhiplaanis 10 GB kettaruumi, tasuta SSL-i, tasuta CDN-i, tasuta migratsiooni, neil on mitu andmekeskust kogu maailmas (globaalne haare) ja neid on WordPress ametlikult soovitanud (väga vähesed võõrustajad võivad seda väita, see on üsna muljetavaldav), vaadake meie SiteGround ülevaadet siit!

Seda öeldes, kui soovite jääda kohalikuks, Panthur on pikas perspektiivis odavam ja pakub teie saidi sujuva toimimise tagamiseks isegi nende põhiplaanide korral enam kui piisavat jõudlust!

Panthuri uuringud

Panthuri ülevaade

Panthur sai tegelikult alguse mitteärilisest organisatsioonist, mis pakkus turvalisi ja kiireid veebimajutusteenuseid. Kuna nende maine tööstuses kasvas ja nad said rohkem tunnustust, hakkas Panthur looma hostimislahendusi äriliselt.

Alates 2009. aastast on edasi liikunud palju Austraalia ettevõtteid & kasutame Panthuri usaldusväärseid Austraalia veebimajutusteenuseid (ja mõjuval põhjusel).

Majutusteenused

Selle keskmes pakub Panthur järgmisi plaane:

  • Economy veebimajutus (eelarvevalik)
  • Ettevõtte veebimajutus (soovitatav plaan)
  • Varjatud veebimajutus (eepilise etteaste jaoks!)
  • Edasimüüjate hostimine (kui olete veebidisainer / disainer ja soovite oma klientidele hostimist pakkuda)

Igas plaanis on neil lisaplaanid, mis võimaldavad teil valida oma vajadustele ja eelarvele kõige sobivama majutuse. Neil kõigil on automaatne varundamine ja tasuta diy-taastamise teenus juhuks, kui midagi valesti läheb, varundamine ulatub 90 päevaga! Nagu enamikul hostidest, on neil enamiku CMS-ide jaoks ühe klõpsuga installijad, mis teeb näiteks WordPress-saidi loomise üsna lihtsaks!

Hinnapoliitika osas on Panthur üsna paindlik. Kõigi hostimisteenuste eest saate maksta kord kuus, iga 6 kuu tagant, igal aastal, iga 2 aasta järel või iga kolme aasta tagant. Kui otsustate Panthuriga distantsi läbida ja tellite pikema aja jooksul, pakuvad nad allahindlust kuni 20%.

Ökonoomne veebimajutus

See on kõige elementaarsem pakkumine, mis sobib väikestele ja keskmise suurusega veebisaitidele, mis saavad hakkama korraliku hulga liiklusega. See on suhteliselt odav, isiklikult ei korraldaks ma selle kava foorumeid ega e-kaubanduse saite, kuid see sobib ideaalselt väikeettevõtete saitidele. Saate valida kolme alamplaani vahel: Mini, Advanced ja Professional.

Nende Mini-plaan pakub 2000 MB salvestusruumi ja 100 000 MB ribalaiust, samas kui Professional-plaan pakub teile 10 000 MB salvestusruumi ja 500 000 MB ribalaiust. Panthuri edasijõudnute plaan on midagi vahepealset. Economy veebimajutuse hind algab 5 dollarist kuus.

Ettevõtte veebimajutus (meie soovitus!)

Ettevõtte veebimajutus on nende teine ​​lahendus – mis on endiselt taskukohane -, millega kaasnevad suuremad ressursid võrreldes majanduse hostimisega. See on üks, mida ma tavaliselt soovitan igale ettevõttele, see saab hakkama palju liiklust!

Ettevõtte veebimajutusel on ka 3 võimalust: pronks (alates 20 dollarist kuus), hõbe (30 dollarit kuus) ja kuld (60 dollarit kuus). Huvitav nende plaanide puhul on see, et need erinevad ainult salvestusruumi poolest, samas kui kõik muu, sealhulgas ribalaius, on piiramatu. See ahendab teie valiku ühe tegurini, nutikas, kuidas nad selle struktureerisid, muutes selle protsessi lihtsaks ka meie seas vähem tehniliste asjatundjate jaoks.

Varjatud veebimajutus

Stealthi veebimajutus on spetsiaalselt loodud veebimajutus, mis on mõeldud ressursimahukatele veebisaitidele ja platvormidele, mis saavad palju liiklust (ma räägin tohututest e-kaubanduse saitidest, foorumitest, kogukonna saitidest jne). Salvestusruumis ei erine see lahendus palju ärilahendustest. Kuid see paistab silma jõudlusega. Siin on 3 kava:

  • Puma, 25 000 MB puhast SSD-salvestusruumi, 4 GB muutmälu ja 4 protsessorituuma. (50 dollarit kuus)
  • Leopard, 50 000 MB SSD HDD, 6 GB muutmälu ja 6 protsessori tuuma (100 dollarit kuus)
  • Panthur, 75 000 MB SSD HDD, 8 GB muutmälu ja 8 protsessori südamikku (150 dollarit kuus)

Need on mõned tähelepanelikud andmed serveri kohta, eks? See näitab, kui tõsine on Panthur nende hostimislahendustega. Neil on ka nn prioriteetsed piletipõhised tugiteenused, mis kehtivad ainult Stealthi veebimajutuse korral. See tähendab, et kui teil on mõni küsimus või probleem, saate mõne minutiga ühendust võtta eksperdiga. Selle hostimisplaani kiire ja usaldusväärse teenuse tagamiseks paneb Panthur samasse serverisse maksimaalselt 50 kontot.

Edasimüüjate hostimine (veebiagentuuridele)

See plaan võimaldab teil hallata kontode komplekti ühest cPanelist. Kui olete selle jaoks uus, on edasimüüjate hostimine ideaalne, kui olete veebidisainer / arendaja ja vajate kohta, kus oma klientide veebisaite võõrustada. See hostimisteenus algab 30 dollarist kuus. See on väga sarnane majanduse veebimajutusega. Ainus oluline erinevus on see, et saate oma cPanelis oma asju hallata ja uusi kontosid luua.

Järeldus

Nagu kokkuvõttes mainiti, meeldib meile nende pakutav võimsus ja nende hindade konkurentsivõimelisus … kuid globaalsete andmekeskuste, WordPressi plaanide ja veel mõne muu funktsiooni puudumine takistab neid. Seega läheb meie soovitus ikkagi saidile SiteGround.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-25Vaatatud üksus PanthurAuthor Rating 31 tärn1 tärn1 tärnhallhallToote nimi PanthurPrice
AUD 5Toote saadavus on saadaval laos

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author